ایده خرید و فروش فرش دستباف تبریز بدون سرمایه اولیه

خانه » ایده های خلاقانه » ایده خرید و فروش فرش دستباف تبریز بدون سرمایه اولیه
ایده خرید و فروش فرش دستباف تبریز

زمان مطالعه: 6 دقیقه

در این بخش قرار بر این است که ایده ای خلاقانه که کمتر کسی در ایران انجام میده حرف بزنیم. از آنجایی که شاید خیلی از شماها میدونید الان در کشورمون راحت ترین و پر سود ترین کار واسطه بودن بین خریدار و فروشنده است. در این بین تصمیم بر این است که برای شما یک ایده خلاقانه بازگو کنیم که مربوط میشه به کانکت کردن خریدار محصول یا خدمات به اشخاص یا شرکت هایی که کالای فیزیکی یا خدمات ارائه می کنند.

برای مثال می توانیم به بنگاه های املاکی اشاره کنیم ولی به خوبی میدانید که این زمینه دیگر فضای اشتغال ندارد. پس با کمی تامل به این نتیجه میرسیم که باید در زمینه ای واسطه گری را شروع کنیم که کمتر کسی تا به حال انجام داده است یا به کل کسی انجام نداده است. بله درست است می خواهم برایتان در زمینه ای حرف بزنم که هنوز بازار کار خوبی دارد ایده ای که میتوانید در این زمینه شروع به کار کنید و در زمان خیلی کم به بهره مورد نظر خود برسید.

ایده فروش فرش دستباف تبریز

ایده کسب و کار پولساز که قصد معرفی آن را داریم در زمینه فرش دستباف تبریز است. امروزه چند صد نفر روزانه فرش های دستباف تبریز را خریداری می کنند حتی شاید بیشتر از این رقم. در این بین به راحتی شما می توانید با قرار داد بستن با فروشگاه های معتبر درصدی از فروشنده بگیرید و فرش های دستباف آن فروشگاه را به نیازمندان فرش دستباف تبریز ارائه کنید. البته جهت یاد اوری باید عرض کنم که در اواخر این نوشته قرار است از فروشگاه های معتبر که حاضر هستند در این زمینه قرار داد ببندند نمونه برایتان ذکر کنیم.

خب چه کسانی می توانند این کار را انجام بدهند ؟ معلوم است تمام اقشار جامعه توان انجام این کار را دارند. نیاز به مدرک یا تجربه ی بالایی است ؟ اصلا ، این حرفه بسیار ساده و بدون نیاز به مدرک خاصی است. درامد خوبی دارد ؟ بعله به قطعیت می توان گفت اگر شما بتوانید حتی 10 درصد یا حتی خیلی کمتر از این درصد از فروش بازار را کنترل کنید و واسطه بین دو طرف باشید می توانید به درامد فوق العاده برسید.

کسب و کار فرش فروشی

میزان موفقیت در کار فروش فرش دستباف

کسی تا به حال موفق شده ؟ بعله تعداد خیلی کمی تا به الان در این راه قدم به جلو گذاشته اند و توانسته اند که درامد هنگفتی در این زمینه به دست بیاورند. البته شما می توانید به چند طریق این کار را انجام دهید که در ادامه بهترین روش انجام ان نیز به شما گفته می شود. مطمئنا وقتی حرف از فرش دستبافت به میان می آید از اولین چیز هایی که به ذهنتان خطور می کند قیمت آن است.

شما می توانید با فروشگاه یا مراکزی که قرار داد می بندید هم به صورت درصدی هم به صورت کارمزدی کار کنید. پیشنهاد می شود که به صورت درصدی کار کنید و به این مطمئنا به نفعتان تمام می شود. البته یک روش دیگر هم هست که به نظر شخصه بهترین روش کار از لحاظ درآمدی این روش است که مبلغی که فروشگاه برای فرش تعیین میکند شما هرچقدر در ذهنتان است و میدانید که مشتری شما به آن مبلغ قانع می شود به مشتری بفروشید. مثلا می توانید از فروشگاهی فرشی را به قیمت 50 میلیون تهیه کنید، سه روشی که برایتان گفتین اولی کارمزدی بود که مثلا در ازای فروش هر مبلغ یا فرشی مثلا 500 هزار تومان از فروشنده به عنوان کارمزد دریافت کنید ، ولی باز روش دوم و سوم پیشنهاد میشود.

در ادامه مثال می توانید در ازاری فروش 5 درصد از مبلغ کل فروشتان را از آن خود کنید ( 2 میلیون و پانصد هزار تومان ) که این درامد بستگی مستقیم به مبلغ فرش دارد اگر قیمت فرش زیاد باشد به نفعتان خواهد بود. در روش سوم به این صورت است که مثلا 50 میلیون تومان از فروشگاه فرش را تهیه می کنید و به خریدار به مبلغ 55 میلیون تومان بفروشید.

نحوه جذب مشتری فرش دستباف

در بخش پیشین در مورد مبلغ درآمدی برایتان مثال زدیم حال بهتر است در مورد نحوه پیدا کردن مشتری نیز برایتان به صورت خلاصه وار بگوییم. شما به چند طریق می توانید این کار را انجام دهید. حضوری ، اینترنتی (که خود چند روش دارد) ، آشنا و.. که هر کدام به انتخاب خود شخص بستگی دارد. در مواقع حضوری می توانید در بازار فرش حضور پیدا کنید و با وارد شدن مشتری به بازار عرضه راهنمایی خرید را برایشان کامل توضیح دهید. در فروش اینترنتی که امروزه رقابت سخت تر از قبل شده است می توانید با وارد شدن به شبکه های مجازی و ارسال عکس به بخش های سوشال مدیا، خریدار فرش دستباف را بیابید.

در ضمن به یک نکته هم اشاره کنم شما می توانید این زمینه شغلی را به صورت بین المللی انجام دهید، به مانند ثبت فروشگاه های مجازی به زبان های عربی، انگلیسی و حتی چینی که با مطالعه کوتاهی در زمینه بازار فرش بین المللی می توانید دریابید که کدام کشور ها خریدار بالقوه فرش دستباف ایران هستند.

کسب درآمد از فروش فرش دستباف

کسب اطلاعات لازم برای ورود به بازار فرش دستباف تبریز

در ادامه باید این مطلب را هم گوش زد کنیم که بهتر است اول به صورت مطالعه ای و کسب تجربه به چندین جهت فرش دستباف را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید و سپس وارد این زمینه شوید زیرا که برای فروشندگی هر خدمات یا کالایی باید استعداد خوبی در ارائه آن زمینه به دست بیاورید. برای این ایده من به شخصه فروشگاه فرش دستباف تبریز فرش باما با نام برند قبلی فرش قبولی در بازار فرش تبریز کار میکند پیشنهاد میدهم زیرا که تا به حال افرادی که به دنبال چنین ایده ای بودن با این فروشگاه قرارداد بسته و توانسته اند به خوبی به درامد مد نظر خود برسند.

البته این را نیز در نظر داشته باشید فروشگاه فرش قبولی یکی از مغازه هایی است که حاضر به چنین کاری است و می تواند سود خود را تقسیم کند و البته درصد فروش خوبی به شما دهد.

معرفی انواع طرح فرش دستباف

در زمینه خرید و فروش فرش دستباف باید بدانید که طرح های متنوعی وجود دارد. به این صورت که افراد و استادان مختلفی طراح نقشه فرش ها هستند. برخی از این افراد محبوبیت خاصی دارند و مردم تمایل دارند فرش هایی را خریداری کنند که فرد خاصی طراح نقشه آن می باشد. حال در بین محبوب ترین نقشه ها می توانید به طرح فرش خطیبی، طرح سالاری، طرح قبا، فرش طرح نوین فر، طرح کریم قلم آذرشهر، طرح کرمان قلم و … اشاره کرد. بنابراین اگر شما این ایده کسب و کار را بخواهید اجرا کنید می توانید مدل هایی که طرفداران بسیاری دارند، آنها را جهت فروش و جذب مشتری انتخاب کنید.

در این مقاله ایده کسب و کار خرید و فروش فرش دستباف تبریز را با هم بررسی کردیم که یکی از شغل های پرسود با درآمد عالی برای بسیاری از افراد خواهد بود. اگر علاقمند هستید این چنین کاری را در شهر خود یا حتی کل ایران انجام دهید، می توانید از فروشگاه معرفی شده استفاده کرده و به راحتی با فروش فرش دستباف درآمد خوبی داشته باشید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
18 ⁄ 6 =