دانلود کتاب راهنمای درون از استر هیکس + PDF فارسی

خانه » کتاب » دانلود کتاب راهنمای درون از استر هیکس + PDF فارسی
کتاب راهنمای درون خانم استر هیکس و جری هیکس له نقل از آبراهام هیکس
کتاب راهنمای درون

زمان مطالعه: 3 دقیقه

کتاب راهنمای درون از استر هیکس (سخنران انگیزشی و نویسنده الهام بخش آمریکا) جزو پرفروش ترین کتاب ها در کل دنیا می باشد. در این بخش از سری کتاب موفقیت قصد داریم شما را با این کتاب بی نظیر آشنا کنیم. یکی از نکات مهم در رابطه با راهنمای درون مربوط به اطلاعات عالی آن می باشد. بخش به بخش و قسمت به قسمت آن داری نکات بسیار عالی و طلایی می باشد.

دانلود کتاب راهنمای درون

اگر جزو افرادی هستید که هنگام مطالعه به خصوص مطالعه کتاب های موفقیت به طور کامل همه چیز را تجسم می کنید، و قلبا به آن باور دارید، باید به شما بگویم که یک کتاب فوق العاده پیش روی شماست. برای تاثیرگذاری بیشتر لازم است شما تمامی مواردی که مطالعه می کنید را باور داشته باشید. آنگاه شاهد تاثیر فوق العاده بی نظیر آن در زندگی خود خواهید بود.

استر هیکس و جری هیکس نویسنده کتاب راهنمای درون
استر هیکس و جری هیکس نویسنده کتاب راهنمای درون

این اثر به ما میگوید که چگونه می توان با استفاده از قانون جذب زندگی فوق العاده ای برای خودمان بسازیم. پاسخ به سوالاتی که ممکن است در ذهن شما هم وجود داشته باشد. دلایل آفرینش و به وجود انسان ها چیست؟  داستان ناراحتی و خوشحالی ما برای چیست؟ به طور کلی بر اساس نکات مهم و کلیدی سعی دارد مخاطب را با قدرت شگفت انگیز درون آشنا کند تا بتوانند با شناخت نقات قوت برای خودشان یک زندگی عالی خلق کنند.

کتاب راهنمای درون نقل شده از آبراهام

کتاب راهنمای درون از زبان کسی به نام آبراهام هیکس Abraham Hicks نقل شده است. فردی که از نظر معنوی آن را در حد یکی از فرشتگان خود می دانند. آبراهام کسی است که سعی دارد مطالب ارزشمند و مفیدی را به ساده ترین شکل ممکن برای دیگران توضیح دهد.

همانطور که از نام کتاب مشخص است، قصد دارد شما را با درون خودتان آشنا کند. با درونی که قدرت فوق العاده شگفت انگیزی و بی نظیری دارد. طبق گفته های آبراهام اطلاعات این کتاب به شکلی می باشد که از قبل در درون شما و در اعماق وجودتان وجود داشته است. حال من قصد دارم تا با اطلاعاتم شما همه این باورها و داشته های درونی را برای شما یادآوری کنم.

دانلود کتاب راهنمای درون pdf فارسی
دانلود کتاب راهنمای درون

نویسنده کتاب

نویسنده کتاب راهنمای درون استر هیکس Esther Hicks و جری هیکس Jerry Hicks می باشد. استر با کمک همسر خود جری چندین کتاب مختلف را با همدیگر نوشته و به اتمام رسانده اند. راهنمای درون نیز توسط هر دوی آنها نوشته شده است.

بی شک شما بعد از مطالعه کامل این کتاب استر هیکس حداقل چندین بار تمایل به دور کردن آن خواهید داشت. پیشنهاد می کنیم حداقل برای یکبار هم که شده این مطالب ارزشمند را مطالعه کنید.

یک قانون طلایی را در رابطه با مطالعه کردن کتاب به شما بگویم. تصویر کنید کتابی که قصد خواندن آن را دارید، اطلاعاتی است که با فراگیری آن شما ثروتمند خواهید شد. یعنی موفقیت شما در گرو فراگیری نوشته های یک کتاب است. آنگاه شما چطور به مطالعه آن کتاب می پردازید ؟ تنها قانون طلایی این است که تماس گفته های داخل کتاب را عین حقیقت قبول کنید. باور داشته باشید که همه چیز دقیقا همان چیزی است که در حال مطالعه آن هستید.

Loading...

هادی قربانی

یک دیدگاه

  1. اسماعیل شیرمحمدی

    عالیه این کتاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
39 ⁄ 13 =