سرمایه گذاری با 70 میلیون تومان برای شروع کسب و کار

خانه » ایده های خلاقانه » سرمایه گذاری با 70 میلیون تومان برای شروع کسب و کار
سرمایه گذاری برای ایده راه اندازی کسب و کار با 70 میلیون
سرمایه گذاری برای ایده راه اندازی کسب و کار با 70 میلیون

زمان مطالعه: 6 دقیقه

سرمایه گذاری‌ها انجام می‌شوند تا افراد بتوانند با برنامه ریزی های خاص به سود بالا و قابل قبولی دست یابند. یعنی از پول خود در یک یا چند ابزار سرمایه گذاری استفاده می‌کنند، تا به مرور زمان پول خود را رشد و بیشتر کنند. شاید بسیاری از شما بگویید که این کار برای افراد خاص با سرمایه های آن چنانی، مهارتهای خاص، ایده های خلاقانه و … می‌باشد.

شما و حتی هر کس دیگری می‌خواهید بهترین سرمایه گذاری را برای خود داشته باشید تا بتوانید با کمترین ریسک، بیشترین نقدینگی و درآمد را داشته باشید اما این بستگی به علاقه، مهارت، دانش و بسیاری از موارد مختلف دارد که خود باید با فکر کردن بهترین راه را انتخاب کنید که در ادامه برخی از بهترین کسب و کار ها که با 70 میلیون سرمایه می‌توانید راه اندازی کنید را خدمتتان معرفی می‌کنیم.

ایده راه اندازی کسب و کار با 70 میلیون تومان

در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری را هر کسی با هر مقدار پولی می‌تواند انجام دهد. تنها راه این است که شما هر چه زودتر اقدام کنید، و برنامه ریز های خود را انجام دهید. برای سرمایه گذاری کارها و راه های بسیاری موجود است. هر سرمایه گذاری مزیت و معایب مخصوص به خود را دارد و اگر به خوبی آنها را درک و استفاده کنید، مطمئنا جزو بهترین ها شده و در کار خود پیشرفت می‌کنید ، چه بسا افرادی که با راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون تومان سرمایه گذاری به موفقیت های زیادی دست یافته‌اند.

یکی از بهترین مواردی که هر کسی باید در طول دوران مدرسه و دانشگاه خود بیاموزد این می‌باشد که چگونه به درآمد و سرمایه گذاری بپردازد تا بهترین نتیجه را دریافت کند. چون در غیر این صورت با نداشتن ایده برای سرمایه گذاری و پیدا نکردن کسب و کاری مناسب شما باید تا آخر عمر کار کنید بدون اینکه نتیجه مطلوبی از کار کردن دریافت کنید ، به نحوی شما باید بتوانید از پول خود برای درآمد بیشتر و سرمایه گذاری کار کنید نه اینکه دائما شما برای پول کار کنید.

سرمایه گذاری با 70 میلیون تومان سرمایه اولیه

سرمایه گذاری و داشتن درآمد همانند راه رفتن و یا دوچرخه سواری نیست که شما بتوانید از بچگی یاد بگیرید و خانواده شما را برای ادامه دادن تشویق کنند. در واقع بسیاری از خانواده ها اصلا درباره سرمایه گذاری حرف نمی‌زنند و شاید بیشتر افراد خانواده معتقد به سرمایه گذاری نباشند و نخواهند سرمایه خود را برای رسیدن به اهداف صرف کنند و به نوعی ریسک پذیر نباشند بنابراین باید خودتان به فکر راه اندازی کسب و کار و رسیدن به موفقیت در کسب و کار باشید.

سرمایه گذاری یکی از آینده‌دار‌ترین موارد برای موفقیت شما است و نشانه های دور دست را هدف قرار می‌دهد. شما باید هر چه زودتر اگر شغلی درست و حسابی ندارید به دنبال کسب و کارهایی برای سرمایه گذاری باشید. به همین دلیل می‌خواهیم در ادامه برای شما مواردی از ایده‌ها را برای راه اندازی کسب و کار تا 70 میلیون را پیشنهاد بدهیم تا استفاده کنید.

سرمایه گذاری با 70 میلیون
سرمایه گذاری با 70 میلیون

1. کشاورزی و دامپروری ایده ای برای راه اندازی کسب و کار با 70 میلیون سرمایه

اگر جزو آن دسته از افرادی می‌باشید که در محل زندگی خود خواه شهرستان یا شهر امکان نگه‌داری و پرورش گوسفند وجود دارد پس می‌توانید به راحتی با تحقیقات لازم مکان کوچکی را برای نگهداری دام داشته باشید و یا زمین‌هایی را برای کشاورزی اجاره کنید. امروزه با توجه به گرانی گوشت و صادرات مختلف آنها شما می‌توانید به راحتی با مبلغ 70 میلیون تومان به پرورش دام هایی چون گوسفند، بز و یا گوساله بپردازید بنابراین، به راحتی و در عرض چند ماه با پروار مناسب دام، سود قابل توجهی رو از آنها دریافت می‌کنید.

همچنین، شما می‌توانید با اجاره زمین های کشاورزی به سرمایه گذاری های مناسب بپردازید و سود قابل توجهی را بدست آورید. البته برای این کار شما اولا، باید به این کار علاقه داشته باشید و سختی های انجام آن را به جان بخرید و دوما، از افرادی که در این کارها مهارت و شناخت کافی دارند کمک و مشاوره بخواهید تا بتوانید به سود قابل توجهی دست پیدا کنید.

2. دستگاه قند خرد کن و بسته بندی قند

بسیاری از افراد دوست دارند شغل دومی رو برای خود داشته باشند یا اینکه می‌خواهند کاری در انباری ، خانه و … راه اندازی کنند. بنابراین، بهترین راه برای آنها کار‌های تولیدی می‌باشد که از جمله این موارد می‌توان به خرید دستگاه قند‌ خرد‌کن اشاره نمود که از این طریق سرمایه گذاری با سود قابل توجهی انجام داده‌اید. شما تنها کاری که باید بکنید کمی تبلیغات و بازاریابی می‌باشد که مطمئنا با 70 میلیون تمامی کارهای شما انجام خواهد شد و می‌توانید بهترین پیشرفت و فروش را در سطح شهر خود داشته باشید.

ایده راه اندازی کسب و کار
ایده راه اندازی کسب و کار

3. فروش مصالح ساختمانی ایده ای برای ایجاد کسب و کار با هفتاد میلیون سرمایه

امروزه ساخت و ساز بسیار زیاد شده است. علاوه بر خرید و فروش ملک و زمین بازار مصالح فروشان از قبیل گچ، سیمان، آجر، ماسه نیز رونق پیدا کرده است. اگر به دنبال کسب و کار با 70 میلیون تومان سرمایه اولیه می‌باشید در صورت تمایل قادر خواهید بود که به فروش مصالح ساختمانی بپردازید. این شغل دارای درآمد خوبی است و می‌تواند برای هر کسی مناسب باشد. برای کسب موفقیت در این کار باید در ابتدا از افرادی خرید نمایید که مصالح را ارزان‌تر در اختیار شما قرار می‌دهند و بعدا اینکه محل کارتان در مکان مناسبی با موقعیت قرار گیری متناسب با این کاربری وجود داشته باشد.

4. خرید و فروش ماشین و موتور سیکلت

افراد زیادی هستند که علاقه زیادی به اتومبیل دارند و به نوعی هم رانندگی خوبی دارند و از موتور و دیگر موارد ماشین اطلاعات خوبی دارند. این افراد به نوعی می‌توانند با یک نگاه اتومبیل را براساس قیمت شناسایی کنند. خب اگر شما جزو این افراد بوده و به دنبال شغلی مناسب هستید، در صورت تمایل می‌توانید به خرید و فروش اتومبیل و یا موتور سیکلت بپردازند که بازار خوبی داشته و اگر بتوانید به خوبی عمل کنید، مطمئنا در مدت زمان کمی سود بالایی را نصیب خود می‌کنید.

داشتن درآمد
داشتن درآمد

5. راه اندازی عطاری کسب و کاری با داشتن 70 میلیون سرمایه

عطاری یکی از شغل های قدیمی و به نوعی پر‌رونق می‌باشد. با توجه به پیشرفت علم افراد توانسته‌اند به خواص داروهای گیاهی پی ببرند، از این لحاظ افراد زیادی به خرید آنها اقدام کرده‌اند پس زمانی برای شغلی فروشنده زیاد باشد یعنی می‌توان آن را برای سرمایه گذاری و به نوعی سود بالا انتخاب مناسب دانست. از همه مهمتر عطاری شغلی می‌باشد که به مغازه های بزرگی نیاز ندارد. شما فقط باید محل مناسب برای باز کردن آن را داشته باشید. برای راه اندازی عطاری باید دانش لازم در این زمینه را نیز کسب کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
11 + 13 =