کتاب 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

خانه » کتاب » کتاب 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت
کتاب 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت
کتاب 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در این کتاب 90 رمز موفقیت را از 9 مرد موفق جهان می خوانید. این کتاب توسط ماهنامه شبکه ارائه شده که در این بخش از وب سایت آکادمی 98 می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید. اما موضوع کتاب 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت چیست؟ در ادامه نگاهی مختصر به جزئیات این کتاب بی نظیر می اندازیم.

9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت

در دنیا افراد موفق زیادی داریم. اما در این کتاب شما با 9 نفر از موفق ترین افراد دنیا آشنا خواهید شد. هر کدام از این افراد 10 رمز موفقیت را از زبان و دیدگاه خودشان بیان کرده اند. قبلا در مقاله راز موفقیت چیست؟ تعداد زیادی از رازهای عمومی را برای شما قرار دادیم. اکنون با مطالعه یکی دیگر از کتاب های موفقیت فارسی با سری جدیدی از رمز موفقیت ها آشنا می شود.

چرا برخی افراد موفق می شوند اما برخی نه؟

شاید این سوال برای خیلی از افراد پیش بیاید که چرا دیگران موفق می شوند ولی من نه ؟ یا اینکه رمز موفقیت مردان موفق دنیا چیه؟ و هزار سوال ریز و درشت دیگر که ذهن بسیاری از ما را به خودش مشغول کرده است.

در پاسخ این سوال لازم است بدانید که اگر فوت و فن کار خودتان را خوب بلد باشید، بی شک به موفقیت دلخواه خودتان دست پیدا می کنید. حتما جاهای مختلفی درباره فوت کوزه گری شنیدید. منظور دقیق این اصطلاح استفاده درست از موقعیت ها، شناخت کافی در رابطه با محصول و مشتری، مدیریت زمان و بسیاری موارد دیگر می باشد. بنابراین ما بعد از اینکه با این موارد آشنا شدیم، لازمه از تجربیات افراد بزرگ که قبلا به موفقیت های بزرگی دست یافته اند استفاده کنیم.

نه فقط این کتاب بلکه شما باید کتاب موفقیت از افراد مختلف دنیا مثل برایان تریسی، دونالد جی ترامپ، رابرت کیوساکی، جان مکس ول و … که همگی آنها دارای محبوب ترین کتاب های موفقیت هستند. البته علاوه بر کتاب می توانید در اینترنت نیز از مقالات مختلفی که برای این زمینه وجود دارد استفاده کنید.

9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت
9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت

این 9 مرد دارای بزرگترین برند های دنیا هستند. در رابطه با موضوع برند می توانید مقاله برندینگ و برند سازی را مطالعه کنید.

9 مرد موفق در این کتاب چه کسانی هستند؟

همانطور که در ابتدای معرفی اشاره کردم این کتاب مربوط به 9 مرد موفق جهان می باشد. سعی شده افرادی را برای بررسی رمز موفقیت داخل این کتاب جمع کنند که هر کدام با چالش و مشکلات خاصی توانسته اند به درجه بالایی دست پیدا کنند.

فهرست کتاب

  • 10 رمز موفقيت کارآفرينان از زبان بیل گیتس ثروتمندترين مرد دنيا
  • 10 رمز موفقيت کارآفرينان از زبان ایلان ماسک ميلياردر تغييردهنده جهان
  • 10 رمز موفقيت کارآفرينان از زبان مارک زاکربرگ جوانترين ميلياردر دنيا
  • 10 رمز موفقيت کارآفرينان از زبان پيتر دراکر، پدر علم مديريت نوين
  • 10 رمز موفقيت کارآفرينان از زبان جف بزوس بنيانگذار وبسايت آمازون (بیوگرافی جف بزوس)
  • 10 رمز موفقيت کارآفرينان از زبان تیم کوک مديرعامل شرکت اپل
  • 10 رمز موفقيت کارآفرينان از زبان رید هافمن بنيانگذار لينکدين
  • 10 رمز موفقيت کارآفرينان از زبان جک دورسی خالق توييتر
  • 10 رمز موفقيت کارآفرينان از زبان جان کوم خالق واتساپ

هر کدام از افرادی که در لیست بالا نام آنها را مشاهده کردید، جزو موفقیت ترین و برترین افراد در دنیا می باشند.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
12 − 11 =