خانه » درباره ما
درباره آکادمی 98

درباره ما

اگر می خواهید درباره آکادمی 98 و داستان اون بیشتر آشنا بشید، در صفحه درباره ما همراه هادی قربانی باشید تا جزئیات کاملی در رابطه با مجموعه آکادمی نود و هشت در اختیار شما قرار بده. سعی شده در این بخش به اطلاعاتی همچون داستان ایجاد آکادمی 98، هدف از به وجود آمدن، اهداف و ماموریت، اصل مشتری مداری و … اشاره کنیم.

مجموعه بزرگ آکادمی 98 دور از شعار ” یک قدم جلوتر از دیگران باش ”  ارائه خدماتی حرفه ای را به صورت جامع و کامل از 0 تا 1000 برای کاربران و همراهان به دور از هرگونه تجاری سازی و بدون هیچ چشم داشتی برنامه ریزی کرده است. این مورد یکی از اصلی ترین هدف های مجموعه خواهد بود.

جهت مشاهده دوره های آموزشی روی لینک مربوطه کلیک کنید.

آکادمی 98 حاصل یک ایده تحول گرا که بعد از سال های تحقیق و تجربه فعالیت خود را در زمینه: ایده های خلاقانه کسب و کار، کسب و کار، سئو، موفقیت و توسعه فردی شروع کرده است. کادری مجرب با مدیران پر اشتیاق، سرشار از انرژی و مثبت اندیش گرد هم آمده اند تا این مجموعه بزرگ تشکل شود. تیمی دلسوز و صادق برای ارائه با کیفیت ترین و تاثیرگذارترین آموزش ها در راستای دستیابی شما به موفقیت و هدف هایتان کنار شما خواهد بود.

سایت موفقیت
سایت موفقیت

درباره آکادمی 98

این مجموعه در اواخر سال 1397 در راستای اهداف مشخصی، به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. نام برند مجموعه آکادمی 98 به انگلیسی و آدرس دامنه اینترنتی (Academy98.com) می باشد. فعالیت های ما در زمینه های ایده پردازی کسب و کار، راه اندازی کسب و کار، سئو و بهینه سازی وب سایت های اینترنتی، موفقیت و توسعه فردی می باشد.

بی شک شما هم می دانید که وب سایت هایی زیادی وجود دارند که این نوع خدمات را به صورت پراکنده ارائه می دهند. ما سعی کرده ایم از اولین مرحله شروع که انتخاب یک ایده برای راه اندازی کسب و کار هست، قدم برداریم. و در ادامه اقدام به اجرای ایده انتخابی کرده و به صورت حرفه ای وارد مرحله راه اندازی کسب و کار خواهیم شد، در صورتی که کسب و کار مورد نظر اینترنتی باشد، وارد مرحله آموزش سئو و بهینه سازی برای دستیابی به نتایج اول موتورهای جستجو همچون گوگل خواهیم شد. قدم بعدی رسیدن به موفقیت و توسعه فردی می باشد.

هدف ما همراهی شما تا زمان دستیابی به بزرگترین اهداف و موفقیت ها خواهد بود، یک تجربه عالی شما را شگفت زده خواهد کرد.

4 قدمی که در بالا به عنوان خدمات اصلی جامعه آکادمی 98 معرفی شد، همگی دارای بخش های مختلف و متنوعی می باشند. در صورتی که اخیرا با این مجموعه آشنا شدید می توانید از طریق منوهای بالای سایت به بخش های مختلف دسترسی داشته باشید.

هدف از به وجود آمدن

مدیران و موسسین جامعه آکادمی نود و هشت بعد از بررسی های لازم در زمینه های کاری نام برده شده در بالا، نقص و ضعف های بسیاری را در سیستم های آموزش این زمینه مشاهده کرده اند. از این رو جرقه اجرا و راه اندازی ایده ACADEMY98 در ذهن مدیران مجموعه به صورت یک کسب و کار اینترنتی ایجاد شد.

یکی از اصلی ترین هدف های تشکیل این خانواده، آموزش و انتقال دانش روز به مردم عزیز می باشد. همواره در تلاش هستیم بتوانید تا جایی که در توان داریم بهترین ها را برای یادگیری و رساندن هر فردی به موفقیت دلخواهش یاری کنیم.

سایت آکادمی 98
سایت آکادمی 98

اهداف ما

آکادمی 98 هدف ها و آرمان های بسیار بزرگی دارد. قصد داریم به عنوان بزرگترین و بهترین مرجع برای ایده یابی و ایده پردازی، راه اندازی کسب و کار، سئو، موفقیت و توسعه فردی شناخته شویم. و با تفاوت های اساسی که جامعه آکادمی 98 با سایر مجموعه ها دارد، این کار بسیار آسان خواهد بود.

این مجموعه در نظر دارد با ارائه آموزش های لازم در زمینه فعالیت وب سایت، تا جایی که در توان دارد به همراهان همیشگی خود یاری برساند.

ماموریت ما

هر شرکت و سازمانی و حتی افراد دارای ماموریت خاصی هستند. هر کسی رسالت خودش را دارد. ماموریت ما در آکادمی 98 ایجاد بستری دوستان و خلاقانه برای علاقمندان می باشد. همچون کسانی که تمایل به تغییر و تحول دارند، کسانی که می خواهند هر روز بهتر از دیروزشان باشند …

سعی داریم جدیدترین دانش روز و تکنولوژی را هر روزه مورد بررسی قرار داده و چالش های آن را پشت سر بگذاریم. با آموزش های اصولی و 100 درصد تاثیرگذار جهت تغییر و دستیابی به موفقیت این مجموعه تفاوت عظیم خود را نشان خواهد داد. تفاوتی که حتی به چشم دیدنی باشد.

رضایت کاربران و مشتری مداری

همیشه و هرجا اولویت با مشتری است. لیکن جامعه آکادمی 98 روی این موضوع حساسیت بسیار زیادی دارد. در بالا هم اشاره شد، این مجموعه بدور از هرگونه تجاری سازی در مسیر رضایت کاربران خود گام برداشته است. تمامی سعی و تلاش مدیران و کارمندان مجموعه در مرحله اول احترام به مشتری و کسب رضایتمندی می باشد. لازم به ذکر است که هر کسی از خدمات آموزشی و محصولات رایگان و غیر رایگان این مجموعه بهره‌مند شود، بدون شک و بدون هرگونه تردید رضایت 100 درصدی را شاهد خواهد بود.

یک قدم جلوتر از دیگران حرکن کن
یک قدم جلوتر از دیگران حرکن کن

مشتاق تغییر و انتقاد پذیر

آکادمی 98 با آغوشی گرم پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان می باشد. برای رشد و دستیابی به جایگاه های بالاتر نیازمند تغییر است که با یاری شما دوستان تحقق پیدا می کند. این مجموعه با دستیابی به هر گونه موفقیت کوچک یا بزرگ هرگز به خود مغرور نخواهد شد و همواره برای رسیدن به اهداف و آرمان های خود در کنار شما تمام سعی و تلاشش را خواهد کرد.