دستگاه نانو گلس گوشی موبایل اصلی

خانه » ایده های خلاقانه » دستگاه نانو گلس گوشی موبایل اصلی
دستگاه ضد خش گوشی موبایل نانو
دستگاه ضد خش گوشی موبایل نانو

زمان مطالعه: 15 دقیقه

درآمدزایی با استفاده از یک دستگاه نانو گلس ضد ضربه و ضد خش برای گوشی موبایل. ایده خدماتی دستگاه گلس زن نانو موبایل یکی از پر درآمد‌ترین ایده‌ها در رابطه با ارائه خدمات در زمینه موبایل می‌باشد. با توجه به اینکه امروزه تمامی افراد در هر گروه سنی اعم از نوجوان و میانسال و … دارای گوشی هوشمند هستند بنابراین در نظر داشتن ایده‌ای در رابطه با خدمات مربوط به موبایل هوشمند می‌تواند به عنوان ایده‌ کسب و کار پولساز و پرسود در داخل ایران در نظر گرفته شود.

دستگاه نانو گلس زن Nano Glass
دستگاه نانو گلس زن Nano Glass
پرداخت هزینه دستگاه از طریق درگاه پرداخت
نام پرداخت کننده :
ايميل پرداخت کننده :
موبایل پرداخت کننده :

ایده دستگاه نانو گلس موبایل کره در دسته بندی ایده با سرمایه کم قرار می‌گیرد. در مقابل مقدار هزینه کمی که برای خرید این دستگاه و راه‌اندازی این کسب و کار باید صرف کنید، می‌توانید درآمدزایی فوق‌العاده‌ای از آن داشته باشید. به طوری که در چند روز اول بتوانید مقدار سرمایه‌ای که برای راه‌اندازی این کسب و کار را صرف کرده‌اید برگردانید.

تست واقعی دستگاه توسط گوشی خودم

فیلم کار با دستگاه نانو گلس زن موبایل و گوشی

در این بخش ویدیو نحوه کار با دستگاه را قرار داده ایم. می توانید مشاهده کنید که بعد از اتمام کار شخص داخل ویدیو با گوشی خود گردو میشکنه. و این نشان دهنده مقاوم شدن صفحه گوشی شما می باشد.

گالری تصاویر خرید دستگاه نانو گلس اصلی

 

دستگاه ضد ضربه گوشی
دستگاه ضد ضربه گوشی

خرید دستگاه نانو گلس کره (ضد خش و ضد ضربه)

یکی از اولین کار‌هایی که در هنگام خرید گوشی انجام می‌دهیم، خرید گلس (Glass) و یا ضد ضربه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی وارد بر صفحه موبایل می‌باشد. صفحه موبایل یکی از حساس‌ترین بخش‌هایی است که در صورت وارد شدن ضربه به آن احتمال شکستگی وجود دارد بنابراین افراد همواره نسبت به خرید ضد خش موبایل و یا تعویض آن هر چند وقت یکبار اقدام می‌کنند. حجم تعویض سریع گلس و ضد ضربه در برخی موارد برای بسیاری از افراد به حدی زیاد می‌باشد که از این کار کلافه می‌شوند. ارائه خدماتی متفاوت در این رابطه که دارای استحکام و قابلیت‌های بیشتری باشد بدون شک می‌تواند افراد زیادی را به سوی شما روانه کند.

خرید دستگاه ضدخش کردن گوشی ساخت کره
خرید دستگاه ضد خش کردن گوشی ساخت کره

با توجه به اینکه امروزه گلس‌های نامرغوب و نامناسب زیادی روانه بازار شده است که از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار نیستند، و در صورت وارد شدن ضربه به گوشی ممکن است علاوه بر شکستن آنها به خود گوشی نیز ضربه وارد شود بنابراین افراد همواره به دنبال گلس با کیفیت بالایی هستند که در مقابل انواع ضربه مقاوم باشد. در این رابطه دستگاه ضد خش نانو موبایل کره ابداع شده است که می‌تواند گلس نانو با قابلیت تحمل ضربه با شدت زیاد را بر روی گوشی شما اجرا کند. با استفاده از خرید این دستگاه می‌توانید نسبت به ارائه گلس‌های نانو بر روی انواع گوشی هوشمند اقدام نمایید و درآمد قابل توجهی از این طریق کسب کنید.

دستگاه اصل و اورجینال بخرید

توجه داشته باشید که امروزه متاسفانه افرادی وجود دارند که از هر شرایطی سوء استفاده می کنند. در حال حاضر دستگاه نانوگلس همراه با مایع و لوازم همراه آن در بازار موجود می باشد. این دستگاه دارای جنس خوب و بد می باشد که شما هنگام خرید باید نهایت دقت را داشته باشید. حتی قطره مایع آن که بصورت جداگانه هم می توان تهیه کرد دارای نسخه های قلابی نیز می باشد. پس در هنگام خرید دستگاه مطمئن شوید که از جای مناسب و قابل اطمینانی خرید خود را انجام می دهید.

خرید دستگاه نانو گلس حضوری
خرید دستگاه نانو گلس حضوری

قیمت دستگاه ضد خش نانو گلس موبایل کره

خرید دستگاه نانو گلس کره را می‌توانید از طریق سایت‌های معتبر فروشنده این نوع دستگاه انجام دهید. قیمت دستگاه ضد ضربه نانو کره بنا بر آخرین قیمت‌های اعلام شده توسط شرکت‌های فروشنده NA میلیون تومان می‌باشد. با خرید این دستگاه می‌توانید نسبت به ارائه گلس و ضد خش برای انواع گوشی هوشمند اقدام نمایید و با انجام این کار هزینه قبل توجهی دریافت کنید. مقدار درآمدزایی این دستگاه برای افراد می‌تواند روزانه بیش از 1,500,000 تومان باشد. مقدار درآمد نسبت به مقدار پذیرش سفارش می‌تواند متغیر باشد. یعنی هر چقدر تعداد مشتریان شما که قصد دارن به گوشی موبایل خود گلس نانو بزند زیاد باشد، درآمد شما نیز افزایش میابد.

ایده‌های متنوع با داشتن مقدار سرمایه کم : با 10 میلیون چه کسب و کاری می توان راه اندازی کرد؟

مزیت دستگاه نانو گلس کره

گلس‌های معمولی اکثرا دارای کیفیت مناسبی برای جلوگیری از انتقال ضربه به صفحه گوشی نیستند بنابراین شرکت کره‌ای برای رفع این مشکل، اقدام به تولید و ارائه این نوع دستگاه نموده است تا بتواند رضایت کاربران انواع گوشی هوشمند را جلب نماید. ارائه گلس نانو بر روی گوشی که از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است توسط این دستگاه صورت می‌گیرد. با خرید این دستگاه قادر خواهید بود تا نصب ضد خش را بر روی انواع گوشی‌ها با هر برند خاصی انجام دهید. بنابراین مشتریان شما محدود به برند خاص و نوع خاصی از گوشی نیستند.

ایده خرید دستگاه نانو گلس ساخت کره
ایده خرید دستگاه نانو گلس ساخت کره

کسب درآمد از ایده خرید دستگاه Nano Glass ضد ضربه گوشی ساخت کره

برای درآمدزایی از ایده خدماتی دستگاه ضد خش نانو موبایل کره، تنها کافیست که نسبت به خرید این دستگاه اقدام نمایید. برای کسب درآمد از این ایده نیازی به برپایی مغازه و … نیست. با قرار گرفتن در معابر عمومی و داشتن تنها یک صندلی برای نشستن می‌توانید نسبت به راه‌اندازی این ایده اقدام نمایید. دستگاه مربوطه در یک کیف قرار گرفته است که با قرار دادن آن در سطحی می‌توانید آن را روشن کرده و نسبت به ضد ضربه کردن گوشی با دستگاه نانو کره اقدام نمایید.

در این بخش از سایت آموزش آنلاین آکادمی 98 به ارائه ایده‌ای با سرمایه اولیه بسیار کم پرداختیم. این ایده نیاز به داشتن تخصص و تجربه خاصی ندارد و تقریبا برای همه افراد قابل اجرا می‌باشد. عزیزانی که به دنبال شغل دوم بدون سرمایه اولیه نیز هستند می‌توانند از این ایده در راستای کسب درآمد استفاده نمایند.

دستگاه نانو گلس زن Nano Glass
دستگاه نانو گلس زن Nano Glass

 

درآمد حاصل از کار با دستگاه نانو موبایل

با استفاده از این دستگاه نانو سرامیک می‌توانید در کمترین زمان ممکن به درآمد بالایی دست پیدا کنید. با خرید این دستگاه با مقدار سرمایه کم می‌توانید نسبت به راه اندازی کسب و کاری پرسود اقدام نمایید. سود حاصل از کار روزانه با این دستگاه بیشتر از 1.500.000 هزار تومان می‌باشد. بعضی از خریداران تا حد روزانه 4.500.000 هزار تومان نیز موفق به درآمدزایی از طریق شده‌اند.
در مناطقی که دستگاه به صورت نایاب است و تعداد کمی در حال درآمدزایی از این طریق هستند مبلغ بین 90.000 هزار تومان تا 150.000 هزار تومان برای هر بار گلس کردن و در مناطقی که افراد با تراکم بیشتری در حال ارائه خدمات هستند بین 40.000 تا 70.000 هزار تومان هستند.

شماره تماس جهت مشاوره خرید دستگاه

برای طرح هر گونه سوال و رفع هر گونه ابهامی راجع به کارکرد دستگاه و اطمینان از اصالت اورجینال بودن کالا می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با مشاورین بخش فروش در ارتباط باشید :
09199912950 –
09199582378

محتویات داخل جعبه و قیمت nano glass

برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو از بیان جزئیات و محتویات داخل جعبه دستگاه معذوریم، جهت اطلاع از این مورد نیز می‌توانید با شماره‌های بخش فروش در تماس باشید.

برای خرید چگونه اعتماد کنیم ؟

با توجه به سو استفاده برخی از افراد در ارائه دستگاه فیک و حتی عدم ارسال کالا برای خریداران در سایت‌های تبلیغاتی، ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در صورت خرید، نسخه اورجینال و اصلی همراه با تضمین اصل بودن کالا برای شما ارسال می‌گردد.
سایت آکادمی 98 با مدیریت مهندس هادی قربانی دارای مجوز‌های لازم برای انجام فعالیت اینترنتی اعم از اینماد و نماد سازمان ساماندهی با مشخصات درج شده مهندس قربانی می‌باشد که با مراجعه به صفحه اصلی و بخش پایانی سایت ( فوتر سایت ) می‌تونید این موارد رو مشاهده کنید و نسبت به انجام خرید اطمینان حاصل کنید.

پرداخت هزینه دستگاه از طریق درگاه پرداخت
نام پرداخت کننده :
ايميل پرداخت کننده :
موبایل پرداخت کننده :
Loading...

هادی قربانی

موسس و بنیانگذار آکادمی 98 فعالیت در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ، مشاور کسب و کار اینترنتی ، تدریس مباحث فوق پیشرفته موفقیت و توسعه فردی، ارائه ایده های خلاقانه و ناب برای انواع کسب و کارها. هادی قربانی با بیش از 13 سال تجربه فعالیت در زمینه های نام برده شده به عنوان یکی از بهترین اساتید این عرصه دارای نامی آشنا برای فعالان این زمینه می باشد. در آکادمی 98 قصد دارم تجربیات خودم را با شما عزیزان و همراهان همیشگی به صورت رایگان به اشتراک بگذارم. امیدوارم بتونم قدمی هر چند کوچک در رشد و توسعه کسب و کار شما برداشته باشم.

42 دیدگاه

 1. سلام این دستگاه واقعیه؟ مگه میشه یه دستگاه به این کوچیکی همچین کاری کنه؟ میشه لطفاً نحوه کارش رو توضیح بدید؟ بعد اینکه شما تضمین میکنید این کار رو
  چون من متاهل و بیکار هستم سرمایه زیادی هم ندارم لطفاً راهنمایی کنید
  تشکر

  • هادی قربانینویسنده

   سلام
   بله همچین دستگاهی موجوده در بازار و در حال حاضر افراد زیادی از این طریق کسب درآمد میکنن، برای افرادی که سرمایه زیادی برای راه اندازی کسب و کار ندارن بسیار عالی و مناسبه، قیمتش هم ۲ الی ۳ میلیون هست و دستگاه خوبی برای درآمدزایی با سرمایه کم هست.
   توضیحات کامل داخل مطلب ذکر شده

 2. دستگاه رو از كجا ميشه خريد

  • هادی قربانینویسنده

   جهت سفارش با شماره ۰۹۱۹۹۹۱۲۹۵۰ تماس بگیرید.

 3. کاوه حبیبی

  سلام خدمت آقای قربانی عزیز
  از برخورد دوستانی و حرفه ای شما بسیار سپاسگذاریم.
  سفارش ما دستمون رسید خیلی ممنون
  ارادتمند شما حبیبی از مشهد

  • هادی قربانینویسنده

   درود جناب حبیبی
   خواهش می کنم نظر لطف شماست.
   انشاالله درآمد خوبی براتون خواهد داشت.
   آرزوی بهترین ها رو داریم براتون

 4. فریدونی

  سلام .. آیا راست میگن ک دیگه صفحه نمایش گوشی ضد ضربه میشه ؟؟

  • هادی قربانینویسنده

   سلام جناب فریدونی عزیز
   بله در صورتی که از دستگاه و قطره اصل و اورجینال نانو استفاده کنید گوشی شما تا حد زیادی ضد ضربه میشه و علاوه بر این ضد خش و ضد آب نیز میشه.

 5. سلام وقت بخیر یه سوالی داشتم اینکه اگه انجام بدیم بعد چن وقت صفحه گوشی خراب نمیشه؟یا حالت کدر نمیگیره؟بعد چن وقت دیگ‌قابایتشو از دست میده

  • هادی قربانینویسنده

   سلام
   مواردی که فرمودید در صورت استفاده از نسخه فیک و تقلبی دستگاه و قطره‌های نانو پیش میاد، در صورتی که از دستگاه و قطره اورجینال نانو استفاده کنید چنین مشکلی پیش نمیاد.

 6. سلام خسته نباشین
  ما چطور متوجه شیم که مواد نانو فیک هست یا نه؟

  • هادی قربانینویسنده

   سلام مسعود عزیز
   متاسفانه در حال حاضر نسخه های فیک و تقلبی این دستگاه و جزئیات همراهش زیاد شده و تشخیص فیک و اصل بودن کمی سخت شده، برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و خرید دستگاه میتونید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 7. محمود عبدی

  من این دستگاه رو خریداری خردم
  خیلی ممنون از آقای قربانی برای ارسال دستگاه و قطره مایع اصلی
  من در شهر خودمون گوشی موبایل نانو کردم و تست انجام دادم خیلی عالیه یکی از دوستان اینجا یعنی اصفهان دستگاه آورده کلا روش چینی نوشته روش یک گوشی گران قیمت تست کردند اما خش افتاد
  از شما سپاسگذارم که یک کسب و کار پر درآمد معرفی کردید و دستگاه خوب برای من ارسال کرده اید
  همیشه شما را دعا میکنم

  • هادی قربانینویسنده

   خواهش می کنم جناب عبدی عزیز
   خوشحالیم تونستیم کاری کنیم که شما را راضی کنیم.
   کافیه که فقط بخواید اونوقت میبینید که همه چیز امکان پذیره.
   امیدوارم که بتونید بهترین ها رو رقم بزنید

 8. جناب آقای قربانی
  از خداوند تعالی می خواهم هر چی در زندگیتان می خواهید به شما بدهد
  با این دستگاه هر روز حدود ۱ میلیون کار می کنیم و خیلی راضی هستم
  خیلی از شما ممنونم. نمیدانم چگونه تشکر کنم. اگر سمت گرگان کاری داشتید خوشحال می شوم در خدمتتان باشیم

  • هادی قربانینویسنده

   خوشحالیم که تونستیم کار بسیار کوچک و ناچیزی برای شما انجام بدیم.
   به امید پیشرفت های بیشتر شما
   از شما ممنون.

 9. امین خسوری

  آقای قربانی سلام من خسروی هستم از شیراز
  خواستم از شما تشکر کنم دستگاه نانو زن گلس ما رسید دستتان درد نکند.
  انشاالله برای خرید قطره مایع بیشتر مزاحمتان می شویم.
  به امید همکاری های بیشتر
  در پناه حق

  • هادی قربانینویسنده

   درود بر شما
   خواهش می کنم قربان
   در خدمتتون هستم

 10. سید کریم ثابتی

  درود بر شما
  خیلی ممنون جعبه نانو سرامیک من رسید اگر برایتان امکان پذیر است لطفا آموزش کار با دستگاه را برایمان ارسال کنید.
  خیلی از شما سپاسگذارم

  • هادی قربانینویسنده

   سلام وقت بخیر
   خواهش می کنم قربان، فیلم آموزش نحوه کار با محصول برای شما ایمیل شد.

 11. سجاد صلواتی

  با عرض سلام خدمت شما سرور گرامی
  عمر مفید نانو روی گوشی چه مدت زمانی هست؟
  یعنی هر چند ماه باید برای تمدید نانو دوباره به فروشگاه یا کسی که نانو گلس زده مراجعه کرد

  • هادی قربانینویسنده

   مدت زمان ماندگاری نانو ۶ ماه هست.
   الان نانو سرامیک خودرو که رو بدنه ماشین ها استفاده میشه اونم مدت زمانش ۶ ماه هست.
   در کل افرادی که که اقدام به نانو کردن گوشی با گلس زن نانو می کنن باید حدودا ۵ ماه بعدش دوباره تمدید کنند.
   اگر گوشی هم گرون قیمت باشه پیشنهاد می کنیم بعد از نانو یه گلس معمولی هم روی گوشی زده بشه تا خیالتون از شکستگی و وارد شدن ضربه موبایل راحت باشه.

 12. ابراهیم

  سلام خسته نباشید میشه قیمت قطره دستگاه رو بگین واینکه با هر قطره چند گوشی رو میشه نانو کرد.
  مدت عمر مفید این نانو چقدره وچطور برداشته میشه؟

  • هادی قربانینویسنده

   درود بر شما
   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های داخل توضیحات مربوط به دستگاه تماس حاصل فرمایید.

 13. سلام
  بعداز چسباندن دیگه هیچ راهی واسه کندنش نیست
  یا مثلا اگه بعد یه مدت یه گوشش خراب شد چطوری بقیشو بکنیم

  • هادی قربانینویسنده

   اصلا چیزی به صفحه اضافه نمیشه که شما بخواید بعدا از نانو کردن گوشی اون و جدا کنید یا بکنید.
   و اینکه چیزی هم نیست که بخواد از یه گوشه ای خراب بشه مثل گلس های معمولی ، هیچ لایه اضافه ای روی گوشی اضافه نمیشه.

 14. سلام جناب قربانی عزیز ممنونم از این همه راهنماییتون.میخواستم بدونم پشت گوشی هم امکان نانو گلس وجود داره یا نه؟ و گوشی هایی که دکمه دارند ویا اسپیکر روی ال سی دی قرار گرفته دچار مشکل نمیشن؟
  با تشکر فراوان

  • هادی قربانینویسنده

   در حال حاضر کسانی که با این دستگاه نانو می کنن، پشت گوشی ها رو هم میزنن و هزینه دو برابر دریافت می کنن.
   لازمه بدونید بعضی گوشی ها که پشتشون از جنس شیشه هست رو میشه نانو کرد اما نمیشه زیاد از نظر ضد ضربه و ضد خش شدن روش حساب کرد، چون جنس تاچ گوشی تفاوت زیادی با شیشه معمولی پشتش داره.
   برای مورد اسپیکر و دکمه Home که بعضی از گوشی ها روی صفحه دارند برای اونها هم مشکلی ایجاد نمی کنه.

 15. دیجی موبایل

  سلام و تشکر از شما
  من و شریکم یک مغازه موبایل فروشی داریم ، قصد داریم از این دستگاه گلس زن نانو استفاده کنیم من چندبار تماس گرفتم ولی گویا پشت خط موندم لطفا با شماره من تماس بگیرید ۰۹***

  • هادی قربانینویسنده

   به زودی همکاران با شما تماس خواهند گرفت

 16. حمید افغان

  سلام یک دستگاه نانو خریدم فقط مایعش را دیر خشک می کنه میشه کمکم کنید

  • هادی قربانینویسنده

   سلام وقتتون بخیر
   چند مورد میتونه تو این مورد تاثیرگذار باشه

   • مقدار مایع نانو رو به اندازه کافی بزنید
   • قطره رو کامل پخش کنید و به همه قسمت های صفحه بمالید
   • گوشی نباید از قبل نانو شده باشه

   اگر مقدار مایع زیاد زده بشه مطئنا دستگاه زورش نمیرسه همه اون مقدار مایع رو خشک کنه، اما اگر شما همه موارد رو رعایت کردید و بعد از قرار دادن داخل دستگاه احساس کردید کل مایع روی صفحه گوشی خشگ نشده، یبار دیگه بزارید داخل دستگاه که مراحل ۰ تا ۱۰۰ درصد دوباره طی بشه که مطمئن بشید کامل خشک شده.

 17. سلام. اگر روی صفحه خش بیوفته باید دوباره نانو گلس انجام بشه تا خش برطرف بشه با خش روی صفحه افتاده و برطرف نمیشه؟ با تشکر

  • هادی قربانینویسنده

   درود بر شما
   گوشی که با نانو ضد خش میشه خش برنمیداره اما اگر خش بیفته دیگه روی گوشی افتاده و برطرف نمیشه

 18. کریم رضا زاده

  سلام بر همه خوانندگان این نظر
  بنده رضا زاده هستم و دستگاه گلس زن گوشی موبایل را از آقای قربانی خریداری کردم بنده از خرید خودم رضایت کامل دارم
  اگر قصد خرید دارید این سایت بسیار خوب است
  تشکر صمیمانه از اقای قربانی

  • هادی قربانینویسنده

   سلام جناب رضا زاده عزیز
   خیلی ممنون از اینکه نظرتون رو برای ما ارسال کردید.
   نظرتون دلگرمی میده به ما

 19. هادی جان سلام.
  میخواستم بدونم اینکه گفتید مدت زمان یعنی عمر مفید نانو گلس ۵ تا ۶ ماه هستش آیا بعد اون مدت زمان برای دوباره نانو کردن باید قبلی رو پاک کنن یا چطور؟میشه توضیح بدی ممنون.

  • هادی قربانینویسنده

   سلام پیمان عزیز
   بعد از این مدت یجورایی این ویژگی نانو از روی صفحه گوشی برداشته میشه یعنی تبخیر میشه. بعد از این مدت هر کی بخواد باید دوباره گوشی رو نانو کنه.
   همچنین نیازی به پاک کردن نیست خودش تبخیر میشه.

 20. محمد محمدی

  سلام جناب
  موندگاری این مواد رو دستگاه چقدره ؟
  یعنی هر چند وقت باید دوباره اینکار رو انجام داد ؟؟

  • هادی قربانینویسنده

   جناب محمدی عزیز
   حدود ۵/ ۶ ماه روی گوشی موندگار هست، بعد از این مدت باید دوباره تمدید بشه.

 21. سلام و عرض ادب من موبایلمو نانو کردم ولی واسه احتیاط یه گلس معمولی هم روش انداختم ایا مشکلی پیش نمیاد و ضرری نداره واسه ال سی دی ؟

  • هادی قربانینویسنده

   سلام
   گلس نانو کار محافظت از صفحه در برابر خط و خش و ضربه رو انجام میده ولی بهتره برای اطمینان ۱۰۰ درصدی از ضدخش بودن و ضد ضربه بودن صفحه، یک گلس معمولی روی گوشی بندازید.
   کار خوبی انجام دادید و هیچ مشکلی پیش نمیاد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *