20 راه سریع جذب انرژی مثبت در زندگی

خانه » موفقیت و توسعه فردی » 20 راه سریع جذب انرژی مثبت در زندگی
جذب انرژی مثبت
راههای جذب سریع انرژی مثبت

زمان مطالعه: 20 دقیقه

همراه من باشید تا روشهای جذب سریع انرژی مثبت را با هم مورد بررسی قرار بدیم. افراد دارای حالات و اخلاق متفاوتی هستند که هر شخصی نوعی از رفتار خود را متناسب با محیط پیرامون خود و نوع رفتاری که با ما انجام می دهند در دید عموم قرار می دهد. در بسیاری از موارد در زندگی دچار ناامیدی، ترس، شکست و … می‌شویم که این حالات مختلف می‌تواند اثرات بسیار مخربی بر روی ما و ایده های زندگی ما داشته باشند. برای دوری از پیش آمدن این حالات همواره باید تلاش کنید که با استفاده از کسب انرژی مثبت در زندگی، خود را تغییر دهید که در این رابطه 20 راه جذب انرژی مثبت ارائه شده است

دیدگاه مثبت همواره می‌تواند دید شما عزیزان را نسبت به اطراف خود و زندگی تغییر دهد و این دید مثبت باعث شود تا شما بتوانید با نشاط و سرزندگی به انجام امور مختلف زندگی بپردازید. به این دلیل ما در این بخش از سایت آکادمی 98 به بررسی موضوع جذب انرژی مثبت برای رسیدن به موفقیت می‌پردازیم تا بتوانید از این طریق حالات زندگی خود را با دیدی مثبت تغییر دهید.

تکنیک ها و تمرینات جذب انرژی مثبت در زندگی

حالات روحی و رفتاری در هر فردی نسبت به دیگری متفاوت می‌باشد که بیشتر این حالات حاصل تفکرات ذهنی ما می‌باشند و ما این تفکرات و روحیات را به خود غالب می‌کنیم. خارج شدن از این حالات و حرکت به سمت دیگری از حالات روحی نیز به دست خود ما و ذهن خلاق ما می‌باشد. قرارگیری در مقابل حالات یاس و ناامیدی و برخورد با مشکلات جدی در زندگی موجب ایجاد دیدگاه منفی و ناخوشایندی در زندگی می‌شود که نتیجه این دیدگاه این است که ما با یک دید منفی به اطراف خود نگاه کنیم و حتی این نوع تفکر منفی همانطور که در مطلب 12 قانون جذب که همه باید بدانند بررسی کردیم باعث می‌شود تا نتایج کار و زندگی ما نیز منفی و بد باشد. برای رهایی از این دیدگاه باید همواره به جذب فرکانس مثبت در زندگی بپردازیم تا موارد مثبت را به سوی خود روانه کنیم.

راه‌های افزایش انرژی مثبت
راه‌های افزایش انرژی مثبت

انرژی مثبت چیست؟

در زندگی خود همواره به دنبال بهترین و زیبا‌‌ترین مواردی بوده‌ایم که در اطراف ما وجود داشته است. به همین خاطر همواره برای داشتن آن تلاش کرده‌ایم، این انرژی که ما در راه رسیدن به بهترین‌ها از خود ساطع و پخش می‌کنیم و در عین حال از عوامل بیرونی دریافت می‌کنیم را انرژی مثبت در زندگی می‌نامند و حاصل سرزنده بودن ما می‌باشد. اما در بسیاری از موارد افرادی وجود دارند که فکر می‌کنند به آرزو و رویای خود دست پیدا نمی‌کنند که این امر باعث ایجاد حالت های روحی شکست و ناامیدی در درون آنها می‌شود و به آن انرژی منفی گفته می‌شود.

تاثیر انرژی مثبت بر زندگی افراد

اگر ما به اطراف زندگی خود و افراد مختلف به صورت دقیق نگاه کنیم خواهیم دید، کسانی در زندگی موفق بوده‌اند که توانسته‌اند در طول زندگی خود دارای انرژی مثبت باشند و با دید مثبت به جهان اطراف خود نگاه کنند. به این خاطر جذب انرژی مثبت در زندگی می‌توانید شما عزیزان را در مسیر کسب موفقیت در زندگی بسیار کمک و راهنمایی کند.

انرژی مثبت و کائنات

کائنات چیست؟ وقتی ما به اطراف زندگی خود نگاه کنیم خواهیم دید که تمامی موجودات زنده و غیر زنده این جهان با پیوستگی و ارتباط با یکدیگر برای رسیدن به اهدافی مشترک در حال حرکت می باشند. در همین راستا به تمامی موجودات زمین و آسمان که دارای اهداف خاصی می باشند کائنات می‌گوییم. با استفاده از قانون کائنات برای کسب موفقیت و ثروت در زندگی می‌توانید اتفاقات مثبتی را برای خود به ارمغان بیاورید. اگر شما به دقت به اطراف خود نگاه کنید خواهید دید که ما با استفاده از انرژی مثبت می‌توانیم به اهداف مثبتی در زندگی دست پیدا کنیم. این همان اصلی می باشد که در قانون کائنات و قانون جذب وجود دارد پس می‌توان انرژی مثبت و کائنات را مکمل و هم سوی یکدیگر دانست.

راه‌های ایجاد انرژی مثبت
راه‌های ایجاد انرژی مثبت

روش‌های جذب انرژی مثبت در زندگی

شما عزیزان برای داشتن یک زندگی پر نشاط و زنده همواره نیازمند انرژی از اطرافتان هستید به این خاطر ما در ادامه مطلب 20 راه سریع جذب انرژی مثبت در زندگی به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت تا شما بتوانید با استفاده از روش‌های کسب انرژی مثبت در زندگی، بهتر به زندگی و وقایعی که در آن رخ می‌دهد نگاه کنید و در برابر آنها انعطاف پذیری نشان دهید تا بتوانید با انرژی مثبت در زندگی به نتایج مثبت نیز دست پیدا کنید.

1. لذت بردن از طبیعت

یکی از ساده‌ترین راه‌های دریافت انرژی مفید و مثبت در زندگی، لذت بردن از طبیعت اطراف خود می‌باشد. شما با این کار می‌توانید زمان بیشتری را در فضای باز و طبیعت بگذرانید که این امر باعث نشاط و سرزندگی در شما عزیزان می‌شود. شاید شنیده باشید که اغلب روانپزشکان به کسانی که از بیماری‌های روانی و افسردگی رنج می‌برند توصیه می‌کنند که بیشتر زمان خود را در بیرون از خانه و طبیعت بگذرانند. زیرا این امر سبب کاهش استرس روزانه می‌گردد و باعث می‌شود شما در خود احساس جوانی کنید و بتوانید با امید بیشتری به کسب موفقیت ادامه دهید.

2. انجام کار های خیر و محبت آمیز

ما برای تغییر دید خود در زندگی باید دنبال امور و کار‌هایی باشیم که بتوانیم رضایت خود را در آن ببینیم و با انجام آنها از خود خشنود و راضی باشیم. به این دلیل انجام کار‌های خیر و محبت آمیز را می‌توان یکی از راه های جذب انرژی قلمداد کرد، که باعث می‌شود تا ما با نگاه دیگری به زندگی و اطراف خود نگاه کنیم. شما هنگامی که به یک شخصی محبت یا کمک می‌کنید لبخند رضایتی بر لب‌های شما و کسی که به آن کمک کرده‌اید می‌آید، که این امر باعث می‌شود تا شما همیشه برای کسب انرژی مثبت تلاش کنید تا راه‌هایی برای کمک به دیگران پیدا کنید. همچنین از ویژگی های دیگر کمک کردن به دیگران تغییر در خلق و خوی افراد و یافتن عزت نفس می‌شود که این علائم می‌تواند زمینه های بروز مثبت اندیشی در یک فرد و تغییر زندگی و باشد.

3. ایجاد نگرش قدر شناسی

در اطراف ما همواره اتفاقات بزرگ و کوچکی اتفاق رخ می‌دهند که همواره بدون توجه به این امور از کنار آنها می‌گذریم و به زندگی خود ادامه می‌دهیم. اما ما باید به این نکته بسیار با اهمیت در زندگی توجه داشته باشیم که تمامی اتفاقاتی که در زندگی ما رخ می‌دهد چه کوچک و چه بزرگ تاثیر بسیار زیادی بر روی روحیات ما خواهند گذاشت. در همین رابطه باید همواره نسبت به اتفاقاتی و مسائلی که در برابر ما قرار می‌گیرند قدر شناس باشیم، تا با این کار بتوانیم انرژی مثبت را در زندگی خود جذب کنیم و با دید وسیع تر و زیبا‌تری به دنیای اطراف خود نگاه کنیم.

رسیدن به انرژی مثبت
رسیدن به انرژی مثبت

4. استراحت روانی برای جذب انرژی مثبت در زندگی

یکی از راه های رشد فکری و جسمی همواره استراحت کافی می باشد. به همین دلیل برای موفقیت در زندگی باید همواره تایم خاصی را برای استراحت و تامین قوای مورد نیاز خود در نظر داشته باشید. البته شاید معنای استراحت در زندگی را ورزشکاران بیشتر درک کنند. وقتی شما در یک ورزش به فعالیت می‌پردازید خواهید دید که فقط با تمرین و تمرین شما به موفقیت دست پیدا نمی‌کنید، بلکه باید جنبه‌های دیگری را نیز مانند استراحت و ریکاوری در نظر بگیرید تا بتوانید با یک دید تازه به ادامه ورزش کردن بپردازید.

در این بین خستگی را می‌توان قاتل اصلی مثبت اندیشی دانست. زیرا وقتی شما خسته‌اید، دیگر انرژی برای انجام امور مختلف ندارید و سعی می‌کنید تا از زیر تمامی مسئولیت های خود فرار کنید. در بیشتر این مواقع شما می‌توانید با دادن یک تایم استراحت به خود و تجدید قوای روحی و جسمانی خود به فعالیتی که انجام می دادید برگردید و با قدرت ادامه دهید به این دلایل می باشد که استراحت می‌تواند یکی از راه های جذب مثبت اندیشی و موفقیت در کسب و کار و حتی زندگی باشد.

5. خندیدن

خندیدن و لبخند زدن را می‌توان یکی از حالت های مثبت زندگی قلمداد کرد که افراد مختلف زمانی که از خود رضایت دارند به انجام لبخند می‌پردازند. به همین دلیل می‌توان لبخند زدن را یکی از مهم‌ترین راه های سریع جذب فرکانس مثبت در زندگی قلمداد کرد، که شما باید برای تغییر در رفتار خود و زندگی همواره این ویژگی را داشته باشید و در مقابل اتفاقات مختلف زندگی لبخند به لب داشته باشید. خنده بهترین درمان برای انواع بیماری‌های روحی و روانی افراد می‌باشد که می‌تواند کسالت و بیماری‌های افراد مختلف را درمان کند. همچنین تاثیر مثبتی بر روی دستگاه ایمنی بدن داشته باشد و استرس مزمن و مخرب را از شما دور خواهد کرد. به این دلایل شما برای مثبت‌ اندیشی در زندگی باید دنبال کار‌هایی باشید که بتواند شما را خوشحال کند و لبخند را بر روی لب های شما بیاورد.

6. ارتباط با آدم های مثبت

ما در هر محیطی که زندگی می‌کنیم شرایط و قوانین آن محیط بر نحوه زندگی و ایده های و افکار ما تاثیر مثبت خواهند گذاشت. در همین رابطه باید بنا به شرایط و ویژگی‌های خود به انتخاب محیطی بپردازیم که در آن رشد را تجربه کنیم. به این خاطر یکی از راه‌های کسب انرژی مثبت در زندگی بودن با آدم‌های مثبت‌ اندیش می‌باشد. زیرا این افراد می‌توانند با افکار و ایده های مثبت خود تاثیر بسزایی بر روی تفکرات ما و زندگی ما به وجود بیاورند.

تاثیر مثبت‌ اندیشی در جذب انرژی

برای درک بهتر این موضوع دوران مدرسه خود را در نظر بگیرید که یک گروه درس خوان و یک گروه ضعیف از نظر درسی در کلاس شما وجود داشت، زمانی که شما وارد گروه درس خوان می‌شدید و با طرز فکر آنها آشنا می‌شدید این آشنایی باعث می‌شد تا شما نیز برای اینکه خود را به سطح آنها برسانید به تلاش بپردازید و با مثبت اندیشی رشد خود را ببینید. اما در حال دیگر زمانی وارد گروه دیگر می‌شدید متوجه می‌شدید که شما نیازی به رشد ندارید و در این حد و اندازه خود می‌توانید در این گروه باشید. به این دلیل می‌باشد که همراهی و رفتار با آدم های مثبت‌اندیش و موفق باعث مثبت‌اندیشی شما و موفقیت شما در زندگی خواهد شد.

دریافت فرکانس مثبت در زندگی
دریافت فرکانس مثبت در زندگی

7. جست و جوی سریع برای یافتن پیامد های مثبت از اتفاقات منفی

همه ما در اول زندگی خود با اتفاقات و منفی و بسیار بدی مواجه شده‌ایم که این اتفاقات گاها توانسته تاثیرات بسیار بدی را بر روی حالت روانی و رفتاری ما به وجود بیاورد. اما چگونه شما می‌توانید پیامد‌های مثبت را در اتفاقات منفی پیدا کنید و حالت روحی شاد و مثبت خود را از دست ندهید. هر اتفاق ناگواری که در زندگی شما اتفاق افتاده، شما نباید به آن به منزله شکست و نا امیدی نگاه کنید. بلکه باید بتوانید با تجزیه و تحلیل آن و مثبت‌اندیشی درباره این اتفاق از سنگینی نتایج این اتفاق بکاهید و بتوانید تفکر و اندیشه خود را نسبت به تمامی اتفاقات زندگی خود مثبت کنید و هیچ وقت نا امید نشوید.

8. تنفس عمیق راه دیگر جذب انرژی مثبت در زندگی

هوا یکی از مهمترین عناصر موجود در جهان هستی دانست که زندگی تمامی موجودات آن به این عنصر با ارزش وابسته است. در بسیاری از حالات شما در حال انجام یک کار خاصی خسته و عصبی می‌شود و دیگر نمی‌توانید با انرژی و جدیت سابق به انجام این امور بپردازید. برای حل این مشکل می‌توانید در این لحظات با ایجاد یک مکث و تنفس چند نفس عمیق هوای تازه را به اندام های بدن و مغز خود برسانید. این امر باعث آرام‌تر شدن شما و تجدید قوای بدن می‌شود و می‌تواند مواد سمی را از بدن شما دفع کند. تنفس عمیق می‌تواند ذهنتان را نسبت اطرافتان باز کند و همچنین کمک می‌کند تا شما شفافیت روانی خود را به دست بیاورید.

راهکار‌های افزایش انرژی
راهکار‌های افزایش انرژی

9. خودداری از اندیشیدن به موارد منفی

یکی از دلایل موفقیت افراد بزرگ که همواره در بیوگرافی افراد موفق آنها را مشاهده کرده‌اید، داشتن اندیشه و تفکرات مثبت می‌باشد. با توجه به این موضوع شما نیز باید برای کسب موفقیت و توسعه استعداد‌های خود همواره باید به اندیشه‌های مثبت فکر کنید و از از تفکرات منفی فراری باشید، تا بتوانید با نتایج مثبت در زندگی برخورد داشته باشید. باید در طول زندگی خود از فکر کردن به شکست‌ها و تجربیات ناگوار خود و دیگران در زمینه‌های مختلف بپرهیزید. چون این کار باعث می‌شود تا شما دچار یاس و نا امیدی در زندگی خود شوید. به این خاطر یکی از راه‌های جذب مثبت‌اندیشی در زندگی، عدم تفکر و توجه به موارد منفی می‌باشد زیرا شما با این کار ذهن خود را از اتفاقات منفی خالی می‌کنید و به سمت اتفاقات خوشایند و مثبت حرکت خواهید کرد و نتایج خوب را نیز به دست خواهید آورد.

10. گفت و گوی مثبت با خود

همانطور که ما در مطلب قانون جذب چیست به این نکته اشاره کردیم که تفکر و رفتار مثبت باعث می‌شود تا شما در امور خود با نتایج مثبت برخورد داشته باشید، در این بخش نیز به این مسئله می‌پردازیم که خودگویی مثبت برای رسیدن به موفقیت باعث می‌شود که شما بتوانید به جذب انرژی مثبت در زندگی خود بپردازید. از نظر بنده تلقین یک امر به خود باعث بروز این اتفاق در زندگی شما خواهد شد .به این صورت که شما به این نکته باور داشته باشید که بیماری شما خود به خود خوب خواهد شد، این تلقین و گفت و گوی مثبتی که شما در ذهن خود انجام می دهید باعث می‌شود ‌تا جسم شما نیز این باور را بپذیرد که بیماری می‌تواند درمان شود. به این دلیل می‌توان به این نتیجه رسید که گفت و گوی مثبت و موثر با خود می‌تواند زمینه روی آوردن انرژی مثبت به سوی شما در زندگی را سبب شود.

11. بحث و گفت و گو با دوستان

در بسیاری از موارد مشورت و هم اندیشی با دیگران باعث شده است تا دید ما نسبت به جهان و اتفاقات گذرای آن تغییر کند. به همین دلیل گفت‌و‌گو و مشورت با دوستان درباره موارد مختلف می‌تواند تاثیر بسزایی بر میزان دریافت انرژی مثبت توسط شما داشته باشد. شما به طور مثال زمانی را در نظر بگیرید که یک اتفاق ناچیزی در زندگی شما اتفاق افتاده است. شما در حل و فصل آن عاجز مانده‌اید و می‌بینید با گذر زمان این اتفاق کوچک به یک معضل بزرگ تبدیل می‌شود، در این حالت شما می‌توانید با دوستان خود گفت‌و‌گو و مشورت کنید و از آنها راه چاره بپرسید و آنها با تجربیات و اطلاعات خود راه حل هایی را در اختیار شما قرار می‌دهند. همین امر باعث می‌شود تا انرژی مثبت در زندگی شما جذب شود و شما بتوانید این اتفاق منفی را از زندگی خود نابود کنید به این دلیل می‌توان گفت که مشورت و راهنمایی دوستان خود می‌تواند یکی از راه‌های افزایش انرژی مثبت باشد.

12. قدم زدن و پیاده‌روی

شما زمانی می‌توانید انرژی مثبت جذب کنید که غم و اندوه را از زندگی خود خارج کنید.قدم زدن را می‌توان یکی از راه‌های فراموشی غم و اندوه و دریافت سیگنال انرژی مثبت دانست که می‌توانید با استفاده از قدم زدن علاوه بر کسب انرژی مفید برای ادامه راه موفقیت، با دیدگاه های جدیدی در زندگی خود نیز آشنا شوید. همچنین شما با پیاده روی می‌توانید به تحریک سلول‌های عصبی مغز خود بپردازید که این فعالیت علاوه بر سلامتی جسمانی می‌تواند به آرامش روحی و روانی شما نیز اثر بگذارد.

کسب موفقیت با انرژی مثبت
کسب موفقیت با انرژی مثبت

شاید برای ما هم پیش آمده است که در هنگام عصبانیت یا رسیدن به بن‌ بست دوست دارید تا مسافتی را قدم بزنید، با انجام این کار علاوه بر اینکه مقدار عصبانیت شما فروکش می‌کند همچنین ایده‌های خلاقانه و جدیدی نیز برای برون رفت از وضعیت بد و مشکل خود به ذهنتان میرسد. در پیاده روی شما با مشاهده افراد و وضعیت‌های مختلف می‌توانید به فراگرفتن موارد جدیدی بپردازید و یا حتی با اتفاقاتی برخورد کنید که سبب تغییر روحیه شما شوند.

13. انجام ورزش های پر‌تحرک

هنگامی که به انجام یک فعالیت و ورزش پر تحرک می‌پردازید خواهید دید که با یک چالش جدیدی روبرو شده‌اید که نیازمند در نظر داشتن ویژگی‌های بسیار خاصی می‌باشد تا شما بتوانید آن را به نحو احسنت انجام دهید. برای رسیدن به نتایج دلخواه خود تلاش خود را چند برابر می‌کنید تا بتوانید به انجام فعالیت مدنظر خود بپردازید و زمانی که موفق به انجام فعالیت ورزشی می‌شوید از خود خشنود و راضی می باشید به همین دلیل در این بین می‌توان تلاش شما عزیزان را راه جذب انرژی مثبت در زندگی دانست.

نحوه افزایش انرژی در زندگی
نحوه افزایش انرژی در زندگی

در هنگام ورزش کردن و عرق کردن علاوه بر اینکه سلامت جسم و قلب شما نیز تامین می‌شود، ذهن شما نیز به یک آرامش روانی مطلق دست پیدا کند که در این بین این آرامش را می‌توان انرژی مثبتی دانست که شما را به سمت موفقیت سوق می دهد. با ورزش کردن منظم و دائم می‌توانید عدم اعتماد به نفس و همچنین استرس و اضطراب را در خود از بین ببرید و بتوانید نتایج مثبتی را در خلق و خو و رفتار خود مشاهده کنید. همچنین بدن شما هنگام ورزش به ترشح هورمون‌های شادی و بروز حس خوب می‌پردازد که این امر باعث دفع احساسات منفی در بدن می‌شود.

14. خوابیدن

خواب را می‌توان یکی از مهمترین فعالیت‌های روزمره دانست که بدن برای ریکاوری و تجدید قوا به آن نیاز مبرم دارد. هنگامی که به خواب می‌روید و روز بعد با انرژی زیادی بیدار می‌شوید می‌توانید انرژی بیشتری برای انجام فعالیت داشته باشید. همچنین در این بین کم خوابی بر روی بدن علاوه بر تاثیرات منفی جسمانی می‌تواند تاثیرات روانی و روحی مخربی بر جا بگذارد. به طور مثال کسانی که در طول شبانه روز کمتر از 6 ساعت استراحت می‌کنند و می‌خوابند با مشکلات روحی مانند استرس، ترس، ناامیدی و .. روبرو هستند. این دلیل می‌تواند مانعی برای موفقیت آنها تلقی شود. به همین دلیل داشتن خواب کافی و مناسب باعث سرزندگی جسم ما و تفکرات ما می‌شود و می‌تواند ما را در رسیدن به اهدافمان در زندگی کمک کند.

15. یادداشت روزانه

یادداشت روزانه یا همان واقعه نویسی روزانه را می‌توان یکی از جذاب‌ترین و زیبا‌ترین اموری دانست که ما می‌توانیم در طول فعالیت‌های شبانه روزی خود به انجام آن بپردازیم، و بتوانیم از این طریق علاوه بر رسیدگی به امور مختلف زندگی خود به شناخت حالات مختلف روانی و فکری خود نیز بپردازیم. در عمل یادداشت های روزانه به مقابله با هیجان‌های غیر قابل کنترل و شدید روزمره خود می‌پردازیم و می‌توانیم با این کار به شناسایی امور منفی و تاثیر گذار بر زندگی خود پی ببریم. با پی بردن به این موارد می‌توانیم با استفاده از راهکار‌های مختلف به مقابله با آنها بپردازیم و به سمت مثبت اندیشی و مثبت زندگی کردن حرکت کنیم.

16. پرداختن به تفریح و سرگرمی

یکی دیگر از روش‌های جذب انرژی مثبت در زندگی برای رسیدن به موفقیت پرداختن به تفریح و سرگرمی می‌باشد. بعضی از اوقات شما باید در کار‌ها و فعالیت‌های خود تعطیلی ایجاد کنید و به تفریح و فراغت بپردازید تا بتوانید با تجدید قوا و همچنین استراحت به ذهن خود با نیرو بیشتری به کار و فعالیت خود برگردید که در این بن این استراحت و انجام سرگرمی باعث ایجاد انرژی مثبت در زندگی می‌شود. البته باید به این نکته نیز باید اشاره کرد نوع سرگرمی و فراغت می‌تواند بر نوع نشاط و شادابی که در شما ایجاد شود تاثیر مستقیم داشته باشد.

ساخت انرژی مثبت در زندگی
ساخت انرژی مثبت در زندگی

17. پرداختن به خود

یکی دیگر از ویژگی‌ها و فعالیت‌هایی که می‌تواند باعث تولید انرژی مثبت در زندگی ما شود پرداختن به خود می‌باشد. به این صورت که ما باید در بین فعالیت‌های روزمره خود، به خود حقیقی‌ نیز توجه داشته باشیم و خود را فراموش نکنیم. شما عزیزان باید برای دریافت انرژی مثبت، برای کار‌های خود پاداش در نظر بگیرید تا بتوانید از این راه به اقناع نیاز‌های مختلف خود بپردازید و همچنین بتوانید از این راه به خشنودی و راضی کردن خود بپردازند.

18. گذراندن آگاهانه زمان

نکته بسیار حائز اهمیتی که ما در این بخش از موضوع گذراندن آگاهانه زمان برای افزایش انرژی مثبت در زندگی باید به آن توجه کنیم این موضوع می‌باشد که باید شما در زمان حال زندگی کنید و وقت و زمان خود را برای فکر کردن به گذشته خود و آینده‌ای که بسیار مبهم است بیخود نگذرانید. شما برای اینکه بتوانید به دریافت انرژی مثبت در طول زندگی خود دست پیدا کنید باید در فعالیت های حال حاضر خود تمرکز کنید. زیرا با موفقیت در این زمان هم می‌توانید آینده موفقی را برای خود بسازید و هم گذشته خود را اگر منفی باشد فراموش کنید. به این خاطر گذراندن آگاهانه زمان می‌تواند نقش بسیار پر رنگی بر روی موفقیت و کسب انرژی مثبت زندگی ما داشته باشد.

19. مراقبت از خود از جنبه روحانی و روانی

بیشتر افراد ساکن در جهان هستی همواره به ظاهر خود بسیار اهمیت می‌دهند و به دنبال این می‌باشند که بتوانند بهترین تصویر ممکن را از خود در ذهن و چشمان دیگر منعکس کنند. در همین رابطه آنها به دنبال پوشیدن بهترین لباس، شلوار، کفش و … هستند و حتی برای زیبایی و تناسب اندام به باشگاه های مختلفی مراجعه می‌کنند. درست است که توجه به این مسائل می‌تواند باعث افزایش اعتماد بنفس در ما شود. اما باید به این نکته نیز باید توجه داشته باشیم که باید ما روحیات خود را نیز تغییر و پرورش دهیم و بتوانیم با دیدی متفاوت به دنیای اطراف خود نگاه کنیم. به این خاطر شما عزیزان باید به دنبال انجام فعالیت‌هایی باشید که بتواند به اصلاح و تغییرات روحیات منفی شما بپردازد و با این روش به جذب انرژی مثبت در زندگی خود برای کسب موفقیت و ثروت بپردازید.

راه‌های ایجاد حس مثبت در زندگی
راه‌های ایجاد حس مثبت در زندگی

20. تجلیل از موفقیت های خود

بسیاری از ما در طول دوران زندگی خود دست به کار‌‌ها و اموری زده‌ایم که در بعضی از آنها شکست خورده‌ایم و در بعضی از آنها پیروز و موفق بوده‌ایم. شما باید برای هر موفقیت خود چه کوچک باشد و چه بزرگ به تجلیل از خود بپردازید. زیرا این کار باعث می‌شود تا شما علاوه از خشنودی از خود به انجام کار‌های دیگر امیدوار شوید. البته بعضی از افراد موفقیت شما را ممکن است که کوچک جلوه دهند ولی شما خودتان می‌دانید که چه کار بزرگ و مهمی را انجام داده‌اید پس هیچ وقت بخاطر چنین نظراتی ناامید نشوید. در این بین می‌توان فهمید که جشن گرفتن و تجلیل از خود می‌تواند به انرژی مثبت موجود در درون شما اضافه کند و شما را بیشتر به سمت کسب موفقیت بکشاند.

20 راه ساده جذب انرژی مثبت در زندگی برای کسب ثروت را می‌توان یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین مباحث و مطالب موجود در اینترنت دانست که در این مقاله از سایت آموزش آنلاین آکادمی98 ارائه می‌گردد. با استفاده از در نظر داشتن این راه‌ها و اصول دریافت انرژی مثبت می‌توانید در هر زمینه و کسب و کاری، بهترین‌ها را برای خود به ارمغان بیاورید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
17 + 24 =