جذب ثروت با استفاده از قانون جذب ( 10 روش باورنکردنی )

خانه » موفقیت و توسعه فردی » جذب ثروت با استفاده از قانون جذب ( 10 روش باورنکردنی )
جذب ثروت با استفاده از قانون جذب
روش های جذب ثروت با قانون جذب

زمان مطالعه: 18 دقیقه

پولدار شدن و کسب ثروت یکی از آرزو‌‌‌ها و ایده‌های تمامی افراد روی زمین شناخته می‌شود که تمامی اهداف و کار‌های خود را برای رسیدن به این هدف انجام می‌دهیم. برای کسب ثروت و پول باید از تفکرات و ایده‌های خلاقانه استفاده کنید تا بتوانند تمامی نیاز های مختلف شما را در رابطه با این هدف پوشش دهند. مجموعه‌ای از ایده‌های ثروت اندوزی با عنوان 10 روش جذب ثروت با استفاده از قانون جذب در این بخش خدمت شما عزیزان معرفی می‌گردد.

ایده پولدار شدن با استفاده از قانون جذب یکی از موفق‌ترین و پربازده‌ترین ایده‌های موجود در جهان شناخته می‌شود که بسیاری از افراد توانسته‌اند با استفاده از این روش به ثروت و پول مدنظر خود دست پیدا کنند. مجموعه‌ای از ایده‌ها و روش‌های موثر که می‌توانند شما را به موفقیت برسانند در این مقاله از سایت آکادمی98 ارائه می‌گردد.

پولدار شدن با استفاده از قانون جذب

قانون جذب یکی از مهمترین نظریه‌ها و ایده‌هایی می‌باشد که در چندین سال اخیر عرضه شده است و اندیشمندان زیادی درباره دیدگاه‌های مربوط به این قانون به انجام تحقیقات جامعی پرداخته‌اند، که در این رابطه بخش زیادی از مفاد این قانون در مقاله 12 راز قانون جذب که همه باید به آنها عمل کنند ارائه شده است. در نظریه قانون جذب به این مسئله اشاره می‌شود که ما هر نگرش و دیدگاهی که به اطراف و دنیای بیرون خود داشته باشیم این دیدگاه در مقابل ایده‌ها و امور ما قرار می‌گیرد. در همین راستا اگر به دنبال موفقیت می‌باشید باید با دید مثبت به دنیا نگاه کنید تا کار‌‌‌های مختلف شما نیز مثبت پیگیری شود و نتایج خوب و مثبتی را به دست بیاورید.

با قانون جذب پولدار شویم
با قانون جذب پولدار شویم

قانون جذب چیست؟

در پاسخ به سوال قانون جذب چیست؟ باید پاسخ داد که ما همواره در مورد ایده‌های مثبت و منفی در ذهن خود فکر و تمرکز می‌کنیم و این افکار مثبت و منفی نیز در مسیر زندگی ما قرار خواهند گرفت. به این صورت که افکار ما بر روی اتفاقاتی که در اطراف و پیرامون ما رخ می‌دهند تاثیر گذار می‌باشند. به طور مثال شما قبل از شروع یک کار فقط به جنبه مثبت آن توجه خواهید کرد و مطمئن هستید که در این کار موفق خواهید شد. همین طرز تفکر مثبت باعث می‌شود تا اتفاقات و نتایج مثبت در زندگی ما رخ دهد، این تعاریف را می‌توان جامعترین تعریف قانون جذب دانست.

تعریف دقیق از قانون جذب را می‌توانید در مقاله قانون جذب چیست و نحوه استفاده از قوانین جذب در زندگی بیابید.

10 روش قانون جذب برای پولدار شدن

شما عزیزان می‌توانید جذب ثروت با استفاده از قانون جذب را مد نظر قرار دهید و از این طریق بتوانید با افکار خود به ثروت و پول دست پیدا کنید. در ادامه به معرفی 10 روش برای ثروت اندوزی از طریق قانون جذب می‌پردازیم تا شما بتوانید با تغییر تفکر خود نسبت به چگونگی به دست آوردن ثروت به راحتی به نتایج بسیار مثبتی در این باره دست پیدا کنید، و بتوانید یک زندگی موفق و عالی را برای خود و خانواده رقم بزنید.

1. تفکر منفی خود را نسبت به پول تغییر دهید

یکی از قوانین مهم جذب، حذف افکار منفی خود نسبت به محیط پیرامونمان می‌باشد. به همین دلیل یکی از قوانین پولدار شدن از نظر قانون جذب، حذف افکار منفی خود نسبت به پول و جذب انرژی مثبت در زندگی می‌باشد. به خصوص برای ما ایرانیان که در باور‌های خود ارزش بسیار زیادی برای پول قائل نیستیم. همیشه به ما می‌گویند که پول چرک کف دست است و یا پول بیش از حد باعث شر میشود، اما در نظر داشته باشید که نبود پول در زندگی ما باعث شر خواهد شد و کف دست بی پول فاقد هرگونه ارزش می‌باشد. به این خاطر در قانون جذب گفته می‌شود که شما باید افکار مثبتی نسبت به پول داشته باشید تا پول و ثروت در مسیر زندگی شما قرار گیرد.

نکات مهم قانون جذب در کسب ثروت
نکات مهم قانون جذب در کسب ثروت

تاثیر افکار منفی در جذب پول

فکر کنید که شما به دنبال کسب یک ثروت هنگفت و بسیار زیادی می‌باشید آیا با افکار منفی نسبت به پول می‌توان به رویای خود دست پیدا کرد؟ مسلما جواب خیر است زیرا زمینه وقوع هر اتفاق مثبتی مانند پولدار شدن به نوع تفکر مثبت ما نسبت به آن اتفاق بستگی دارد. به این خاطر ما در این بخش می‌توانیم با قاطعیت به شما بگوییم که اولین قدم برای پولدار شدن حذف افکار منفی درباره پول می‌باشد.

2. با تاکید مثبت ، به خود قبول کنید که به دست آوردن پول سخت نیست

بر اساس قانون جذب شما عزیزان باید برای هر چیزی در زندگی خود دید و تفکر خود را نسبت به آن تغییر دهید و با نگاهی مثبت به آن توجه کنید تا خواسته شما در سر راهتان قرار بگیرد. بسیاری از افراد که به دنبال کسب ثروت و پول می‌باشند این عقده را دارند که پول به سختی به دست می‌آید و همین طرز تفکر باعث می‌شود، که آنها نتوانند پولدار شوند و حتی این نوع تفکر باعث می‌شود تا آنها نتوانند حتی پول مورد نیاز خود را برای ادامه زندگی به دست بیاورند. به این خاطر شما برای اینکه بتوانید به یک فرد پولدار و ثروتمند تبدیل شوید باید این طرز تفکر که پول به سختی به دست می‌آید را از ذهن خود حذف کنید و باور داشته باشید که شما می‌توانید به راحتی به پول و ثروت هنگفتی دست پیدا کنید.

دیدگاه قانون جذب نسبت به نحوه کسب درآمد

هنگامی که شما افکارتان نسبت به پول و نحوه به دست آوردن آن منفی باشد نباید این انتظار را داشته باشد که پول در مسیر زندگی شما قرار گیرد. به طور مثال اگر به افرادی که با مشکلات اقتصادی و پولی دست به گریبان هستند نگاه کنید خواهید دید که آنها دید منفی نسبت به پول و چگونگی کسب آن دارند. به این خاطر قانون جذب درباره پولدار شدن به این نکته اشاره می‌کند که شما باید با دید مثبت به کسب پولدار شدن نگاه کنید. زیرا این طرز فکر مثبت باعث می‌شود تا شما نتایج مثبتی را در زندگی خود مشاهده کنید. البته همین نکته “به دست آوردن پول سخت نیست” نمی‌تواند به تنهایی منجر به تغییر تفکر شما شود، بلکه باید شما این قضیه را باور داشته باشید و به آن ایمان بیاورید که مطمئنا خواهید دید این باور چگونگی بر روی کسب درآمد و ثروتمند شدن شما تاثیر خواهد گذاشت.

ثروتمند شدن از طریق قانون جذب
ثروتمند شدن از طریق قانون جذب

اما نکته دیگر که ما در این بخش از مطلب چگونگی ثروتمند شدن با استفاده از قانون جذب به آن تاکید کنیم این مسئله می‌باشد که شما برای باور بیشتر این مسئله و تاثیر گذاری بر روی تفکرات خود 20 جمله مثبت را درباره پولدار شدن که بر روی شما تاثیرگذار می‌باشد یادداشت کنید، هرروز به مطالعه آن بپردازید تا این جمله‌ها تاثیر مثبت خود را بر روی ذهن شما قرار دهند.

3. باور داشته باشید که شما لیاقت این را دارید که به یک فرد پولدار تبدیل شوید

در قانون جذب به این نکته نیز اشاره شده است که شما باید نسبت به اطراف خود و نعمت‌هایی که در اطراف شما قرار دارند سیری ناپذیر باشید. با داشتن این طرز تفکر می‌توانید با طرز فکر خود هر چیزی که از سمت کائنات به سمت شما می‌آید را قبول کنید و از آن به عنوان راهی برای رسیدن به خوشبختی واقعی در زندگی استفاده کنید. شما باید برای ثروتمند شدن باید به این نتیجه برسید که شما لیاقت بیشتر از این چیزی که هستید را دارید و با این تفکر به دنبال کسب ثروت و پول بروید تا نتایج و ثمرات مثبتی در این باره در اختیار شما قرار بگیرد. در همین رابطه به شما می‌گوییم که در قانون جذب شما هرچه دید مثبت و سیری ناپذیری در ذهنتان باشد، در زندگی خود نیز با نتایج این دید روبرو می‌شوید.

لیاقت در قانون جذب

ما در رابطه با لیاقت در قانون جذب به ذکر یک مثال می‌پردازیم تا شما را با این قانون جذب آشنا کنیم. شما در طول زندگی خود همواره یک فرد موفق بوده‌اید که در بیشتر کار های زندگی مانند امور کاری، تحصیلی، اجتماعی و … موفق بوده‌اید، اما زمانی که به خود و جایگاه خود نگاه می‌کنید خواهید دید که این زندگی مد نظر شما نبوده است و شما لیاقت بیشتر از اینها را دارید. ولی مجبورید با همین زندگی سر کنید. در این مواقع می‌باشد که قانون جذب می‌تواند به شما کمک کند و با راهنمایی های خود شما را در راه رسیدن به لیاقت های خود کمک و راهنمایی کند تا شما بتوانید با این طرز تفکر به اهداف مورد نظر خود در زندگی دست پیدا کنید.

پولدار شدن با قانون جذب
پولدار شدن با قانون جذب

شما هنگامی که به چیزی کمتر از لیاقت خود فکر می‌کنید در واقع چیزی کمتر از تصور و فکر شما نصیبتان خواهد شد. به این دلیل قانون جذب در مسیر ثروتمند شدن به شما تاکید می کند که شما باید به لیاقت خود نگاه کنید، و سپس با استفاده از این عنصر موجود در خود به انتخاب ایده‌ها و افکاری که باعث ساخت آینده شما خواهند شد باور داشته باشید. همچنین برای جذب ثروت با استفاده از قانون جذب شما باید به کمتر از لیاقت خود فکر نکنید، زیرا این تفکرات می‌باشد که می‌تواند زمینه پولدار شدن شما را فراهم کند.

4. عاشق حساب کاری خود شوید

در این بخش از روش های پولدار شدن با استفاده از قانون جذب به بررسی این مسئله خواهیم پرداخت که شما می‌توانید با توجه و عشق ورزی به حساب کاری خود زمینه های مثبت اتفاقات خوب را در حساب کار خود مشاهده کنید. شاید این مسئله که عاشق حساب کاری خود باشید برای شما یک امر غیر منطقی باشد، اما باید بدانید که زمانی شما توجه و تمرکز خود را بر روی حساب و کتاب خود می‌گذارید این امر باعث می‌شود تا شما با دیدن پیشرفت های اقتصادی در کار و پول خود نظرات مثبت و زیبایی نسبت به کار و پول در ذهن شما به وجود آیند و این نظرات باعث شوند تا شما با دیدگاه مثبت تری به کار و هدف خود نگاه کنید. در نتیجه این امر نیز باعث می‌شود تا کار شما توسعه پیدا کند و بتوانید از طریق این کار خود به موفقیت در کسب و کار و در نهایت کسب ثروت بپردازید.

تاثیر بررسی حساب کاری در ثروت اندوزی

برای درک بیشتر این ایده قانون جذب ما به ارائه مثالی درباره موضوع عاشق حساب کاری خود شوید می‌پردازیم تا شما بهتر بتوانید این موضوع را درک کنید. هنگامی که در یک کار مشغول به فعالیت می‌باشید و ماهانه به تنظیم صورت حساب‌های کاری خود می‌پردازید، می‌بینید که این ماه نسبت به ماه قبل درآمد و سود شما زیادتر شده است و از این امر خوشحال هستید. با دیدن این صحنه در ذهن خود این موضوع را باور می‌کنید که ماه دیگر نیز می‌تواند نسبت به این ماه درآمد شما بیشتر شود، همین مثبت اندیشی و رضایت باعث می‌شود که شما دیدگاه مثبتی نسبت به درآمد و سود خود داشته باشید و این امر باعث می‌شود تا شما در ماه دیگر نتیجه مثبتی را ببینید.

5. دید منفی نسبت به خوشبختی دیگران نداشته باشید

بیشتر افراد و حتی خود ماهنگامی که با افراد پولدار و خوشبخت برخورد می‌کنیم با یک ذهن و فکر منفی به آنها نگاه می‌کنیم و هرگز از خوشبخت بودن آنها احساس خوشحالی نمی‌کنیم. بر اساس قانون جذب ما چگونه می‌توانیم به یک فرد پولدار و خوشبخت تبدیل شویم؟ زمانی که ما با دید مثبت به خوشبختی نگاه می‌کنیم. به این دلیل یکی از راه‌های جذب ثروت از طریق قانون جذب این مسئله می‌باشد که شما باید دید مثبت و زیبایی نسبت به خوشبختی و پولدار بودن اطرافیان خود داشته باشید. زیرا از این طریق می‌باشد که می‌تواند خوشبختی و پول نیز در مسیر زندگی شما قرار بگیرد و بتوانید برای بهتر شدن وضع موجود از آنها استفاده کنید.

تاثیر قانون جذب در کسب ثروت
تاثیر قانون جذب در کسب ثروت

تاثیر داشتن دید منفی نسبت به افراد در کسب موفقیت

دیگر نکته بسیار مهمی که قانون جذب در رابطه با ثروتمند شدن به شما می‌گوید، این مسئله می‌باشد که دید منفی نسبت به پولدار بودن و خوشبخت بودن افراد، داشتن نگرش منفی نسبت به کار آنها و اموری می‌باشد که از طریق آن خوشبخت شده‌اند. به همین خاطر شما نمی‌توانید برای کسب موفقیت و ثروت از روش و کار آنها استفاده کنید، چون با دیدگاه منفی که در خود به وجود آورده‌اید کائنات و جهان هستی نیز نتیجه منفی را در برابر شما قرار خواهد داد. به این دلایل شما باید برای خوشبخت بودن و پولدار بودن با خشنودی به زندگی افراد پولدار و موفق نگاه کنید تا این دیدگاه باعث موفقیت در زندگی برای شما شود.

6. تصویری از زندگی ایده آل خود در ذهن بسازید

یکی از نکاتی که شما باید در مورد جذب ثروت با استفاده از قانون جذب بدانید این مسئله می‌باشد که شما هرچه را که در ذهن خود می‌بینید می‌توانید در زندگی واقعی به آن دست پیدا کنید. چرا که قانون جذب به ما آموخته است که ذهن ما توانی انتخاب تصمیمات آینده و نتایج ما را بر عهده دارد. پس شما برای اینکه بتوانید به یک فرد خوشبخت و پولدار تبدیل شوید باید ابتدا برای این کار در ذهن خود به رویا پردازی بپردازید تا بتوانید در زندگی نیز به رویا‌های دست نیافتنی خود دست پیدا کنید. شما برای این رویا پردازی خود در ذهن باید محدودیت‌های زندگی خود را کنار بگذارید و به بهترین زندگی که لیاقت شما را دارد فکر کنید تا بتوانید با این ذهنیت، زمینه های بروز این چنین زندگی را در خود به وجود بیاورید.

تاثیر تصویر سازی اهداف در کسب ثروت

شما برای اینکه بتوانید با قانون جذب به کسب ثروت بپردازید با در طول روز زمانی را برای فکر کردن به این موضوع بپردازید تا این ایده و تفکر ملکه ذهن شما بشود. هنگامی که شما باور داشته باشید که می‌توانید چنین زندگی را به دست بیاورید مطمئن باشید که این اتفاقات در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد. طبق قانون کائنات برای کسب موفقیت و ثروت در زندگی باید به خواسته‌های خود فکر کنید تا کائنات امکان رسیدن به رویا‌های شما را فراهم کنند.

ثروتمند شدن با قانون جذب
ثروتمند شدن با قانون جذب

7. تشخیص خوشبختی و کامیابی دیگران

قانون جذب می‌گوید که شما برای اینکه بتوانید به یک فرد و موفق تبدیل شوید باید بتوانید خوشبختی و کامیابی دیگران و اطراف خود را تشخیص دهید. زیرا این شناخت باعث می‌شود تا در زندگی شما ایده‌ها و اتفاقات مثبتی درباره مواردی که به شناخت آنها پرداخته‌اید به دست بیاید. به این صورت شما وقتی وارد یک محیط و فضای جدیدی می‌شوید همواره مواردی خواهد دید که برای شما تازگی دارد. ‌آیا شما نسبت به این موارد احساس منفی دارید یا احساس مثبت دارید؟ ایده‌ای که در ذهن شما قرار می‌گیرد می‌تواند زمینه ساز همین اتفاق در زندگی شما شود. به این خاطر قانون جذب در کسب ثروت به ما می‌گوید که همواره برای خوشبختی و کامیابی به اطراف خود نگاه کنیم و با دید مثبت به شناخت کامیابی و تشخیص آن بپردازیم.

ارتباط منفی‌نگری با کسب پول

شما در این دیدگاه هنگامی که در اطراف خود فقط و فقط به تشخیص موارد منفی و فقر می‌پردازید مطمئن باشید که ذهن شما این ایده همه منفی بودن و فقیر بودن را در ذهن خود می‌پروراند. به همین دلیل اتفاقات آینده شما نیز در هول همین ایده‌های ذهنی شما شکل می‌گیرند. زمانی که این نوع طرز فکر در ذهن شما متداول شد، شما دیگر هیچ راهی برای موفقیت خود نمی‌بینید زیرا فکر می‌کنید که باید همیشه فقیر بمانید و همین تفکرات می‌باشد که آدمی را از پا در خواهد آورد و به او اجازه‌ی پیشرفت نخواهد داد. برای اینکه از طریق قانون جذب به یک فرد پولدار تبدیل شوید همیشه باید به تشخیص خوشبختی اطراف خود بپردازید، زیرا این تشخیص باعث می‌شود تا همیشه در زندگی شما نیز اتفاقات مثبت و خوبی رخ دهد.

8. بیشتر ببخشید تا بیشتر دریافت کنید

یکی از مهمترین اصول در جذب ثروت با استفاده از قانون جذب، بخشیدن می‌باشد. به این صورت که شما هر چقدر در زندگی خود بخشنده باشید، زندگی نیز همان قدر نسبت به شما بخشنده خواهد بود. به این خاطر شما برای پولدار شدن نباید هیچ وقت اصل مهم بخشش را فراموش کنید. شما شاید با جمله “از هر دستی بدهید از همان دست نیز پس خواهید گرفت” آشنا باشید، این جمله می‌تواند به خوبی به عنوان مثالی برای این موضوع در نظر گرفته شود که تمام ویژگی این روش قانون جذب را در خود جای داده است. می‌توانید در زندگی این جمله که از جمله اصول و قوانین کارما می‌باشد را سرلوحه کار خود قرار دهید تا زندگی نیز بهترین روی خود را به شما عزیزان نشان دهد.

جنبه‌های بخشش در زندگی در دیدگاه جذب

نکته بسیار مهمی که درباره این روش مطرح است، این مسئله می‌باشد که این بخشیدن فقط از جنبه مالی نیست. بلکه شما می‌توانید با کمک، راهنمایی و حتی از لحاظ روحی و معنوی نیز به دیگران کمک کنید تا با این بخشش خود، زندگی اجر و پاداش بیشتری را برای شما در نظر بگیرید. اما یکی از مهمترین مسائل قانون جذب که باعث تاثیر گذاری آن می‌شود باور و ایمان داشتن به آن است و زمانی این جمله “بیشتر ببخشید تا بیشتر دریافت کنید” تحقق پیدا می‌کند، که شما عزیزان با تمام وجود به این کار باور داشته باشید و با خوشحالی و رضایت خود به انجام این ار بپردازید.

اصول قانون جذب برای پولدار شدن
اصول قانون جذب برای پولدار شدن

9. همیشه در حالت دریافت قرار بگیرید

ما در بسیاری از موارد در شرایط مختلف به رد پیشنهاد‌های مختلف دیگران دست زده‌ایم که بعد‌‌ها پشیمان شده‌ایم. به همین دلیل یکی از راه‌های ثروت اندوزی با استفاده از قانون جذب این مسئله می‌باشد که شما باید همیشه و در همه حالا در حال دریافت قرار بگیرید. تمام پیشنهاد‌‌‌ها و غافلگیری‌هایی که در زندگی ما رخ می‌دهد می‌تواند نشانه‌ای از کائنات به ما باشد و وقتی ما این هدیه را می‌پذیریم باید این آمادگی را نیز داشته باشیم که کائنات هدیه های بیشتری را به سمت ما روانه کند.

شما وقتی در زندگی خود یک هدیه و پیشنهاد خاص را قبول می‌کنید، در ذهن شما این ایده و تفکر به وجود می‌آید که زندگی می‌تواند در آینده هدایا و پیشنهاد‌های بیشتری را در اختیار شما قرار دهد. به همین خاطر، یک ایده مثبت و بسیار خوب در ذهن شما ایجاد می‌شود و شما با باور این ایده می‌توانید در آینده به نتایج بسیار خاصی در این باره دست پیدا کنید. شما فکر کنید در فعالیت کاری خود به یک باره، به یک پول بسیار خوبی دست پیدا می‌کنید و آن را قبول کرده‌اید همین امر باعث می‌شود تا این باور در ذهن شما این تفکر ایجاد شود که در آینده نیز این هدایا و اتفاقات می‌تواند رخ دهد. همین ذهنیت شما می تواند بروز این اتفاق را در زندگی شما عملی کند و شما به هدایای بیشتری در زندگی خود برخورد کنید.

10. برای کسب ثروت باید همواره سپاسگزاری را تمرین کنید

زمانی که شما نسبت به داشته های خود ناسپاس باشید و از آنها راضی نباشید زندگی نیز تمامی داشته‌های شما را از شما خواهد گرفت. به این دلیل یکی از مهمترین بخش‌ها و روش‌های ثروتمند شدن از طریق قانون جذب این مسئله می‌باشد که شما باید نسبت به تمامی داشته‌های خود سپاسگزار باشید. شاید ما در زندگی خود و اطرافیانمان مشاهده کنیم، کسانی که از داشته‌های خود راضی و سپاس گذار هستند همواره در زندگی خوشنود هستند و کائنات نیز نعمت‌های زیاد دیگری را در اختیار آنها قرار خواهد داد. همچنین کسانی که نسبت به داشته‌های خود بدبین و ناراضی هستند دنیا و زندگی اندک داشته آنها را نیز خواهد گرفت. پس مهمترین ویژگی برای موفقیت و ثروت اندوزی با استفاده از قانون جذب سپاسگزاری می‌باشد.

پولدار شدن با رعایت قوانین جذب
پولدار شدن با رعایت قوانین جذب

تاثیر شکرگزاری در کسب ثروت

در قانون جذب به این نکته اشاره می‌شود که شما می‌توانید چیزی را دریافت کنید که در ذهن خود آن را احساس می‌کنید و مطمئن هستید که می‌توانید به آن دست پیدا کنید. به همین خاطر زمانی که شما نسبت به موقعیت خود، شرایط کاری، درآمد و … سپاس گذار باشید ذهنیت و حسی خوب و مثبتی در این باره برای شما به وجود خواهد آمد. همین عمل زمینه موفقیت شما را در زمینه های مختلف کسب موقعیت و کسب ثروت را به وجود خواهد آورد. زیرا شما در ذهن خود به صورت مثبت به این نعمت‌ها نگاه کرده‌اید و می‌توانید با این نگاه مثبت به نتیجه خوب و مثبت‌تری نیز در زندگی دست پیدا کنید.

شما برای جذب ثروت با استفاده از قانون جذب باید بتوانید تمامی این 10 روش باورنکردنی جذب ثروت از طریق یعاتی قوانین جذب را در زندگی خود اجرا کنید. تا ببینید این ایده‌ها و تفکرات مثبت چگونه بر روی تمامی جنبه های زندگی شما تاثیر خواهند گذاشت و زمینه پولدار شدن و ثروت اندوزی شما را از طریق قانون جذب را فراهم می‌کنند.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
26 + 7 =