راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون تومان سرمایه‌گذاری

خانه » ایده های خلاقانه » راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون تومان سرمایه‌گذاری
راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون تومان
راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون تومان

زمان مطالعه: 8 دقیقه

اگر دنبال ایده پولساز و خوب هستید و از طرفی هم برای راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون تومان می خواید کار رو استارت بزنید، جای خوبی اومدید. قبلا در سری مقالات معرفی ایده های ناب برای بیزینس، در رابطه راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان صحبت کردیم. اگر هنوز ایده های ده میلیونی را مطالعه نکردید حتما یه نگاهی به اون بخش بندازید. اینجا هم سعی کردیم چند ایده پردرآمد و خوب را خدمت شما همراهان همیشگی آکادمی 98 و هادی قربانی معرفی کنیم. کلیه ایده هایی که در ادامه برای شما نام خواهیم برد، می توانید به راحتی با نهایتا 20 میلیون تومان سرمایه آنها را شروع کنید.

توجه داشته باشید دوستان شما می توانید سری ایده های خلاقانه و پولساز در ایران را از طریق لینک 35 ایده های پولساز و پردرآمد در سطح ایران و بین الملل مشاهده کنید.

بیکار هستید و دنبال ایده های بیست میلیون تومانی می گردید؟

امروزه افرادی زیادی هستند که تحصیلات خود را تمام کرده‌اند، شغلی ندارند ، به ایجاد کسب و کارهای مختلف پرداخته‌اند و غیره … بنابراین هر یک به دنبال شغلی رویایی می باشند و یا شغلی را برای خود انتخاب کرده‌اند که اکثر آنها را می توان با بالای 50 میلیون تومان راه اندازی کرد. پس بهتر است اگر ما هم بیکاریم با این وضع، کمتر به دنبال برنامه های دولتی باشیم. زیرا، بهترین فرصت است که اگر شما سرمایه آنچنانی ندارید و یا به دنبال کار هستید، بنا به خواسته افراد زیاد و کمبود در بازار با سود دهی بسیار به کسب و کارهای کوچک با حداقل 20 میلیون تومان بپردازید و به نوعی سرمایه خود را چند برابر کنید.

ایده راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون
ایده راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون

20 میلیون تومان سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار

شاید شما بگویید که این سرمایه کم است و نمی تواند ایده با سرمایه کم سود آنچنانی داشته باشد و یا نمی توان کسب و کار مناسب راه اندازی کرد. اما باید بدانید هر کسی اگر سرمایه بزرگی به طور مثال یک میلیارد را داشته باشد مطمئنا می تواند انواع سرمایه گذاری‌ها و کسب و کارهای مختلف را راه اندازی کند. یعنی به نوعی انتخاب بسیار است. این برای شما که 20 میلیون هم دارید صدق می کند. یعنی کسب و کار زیاد است فقط کوچک و همانند یک میلیارد نمی باشد. و از طرفی دیگر افرادی هستند که مثلا با 200 میلیون تومان کسب و کار راه اندازی می کنند. اما چون از خصوصیاتی مانند فکر ، پشتکار ، صبر و …. برخوردار نیستند به نوعی شکست می خورند. پس حتما می فهمید که فرقی نمی کند سرمایه شما 200 میلیون تومان یا 20 میلیون تومان است این شمایید که باید بتواند از آن به نحو احسن استفاده کنید.

ایده راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون تومان

برخی از افراد بر این باورند که حتی با جیب خالی نیز می‌توان سرمایه کسب کرد اما من به نوبه خودم بر این باور اعتقاد ندارم . چون اصلا امکان پذیر نیست. به جز مواردی چون باغبانی، پرستاری و از این قبیل موارد که فکر نکنم باب میل کسی باشد و پس انداز کافی را در پی داشته باشد. به قول معروف “پول، پول میاره”. یعنی شما باید حداقل سرمایه کمی داشته باشید تا شروع کنید.

ایده راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون بسیار زیاد است و هر کسی می‌تواند با توجه به علاقه، محدودیت‌ها و فکر خودش آن را انجام دهد و به نوعی رئیس خود شود و روز به روز بر سرمایه خود بیفزاید.

بنابراین ما در ادامه به شما راه حل‌ها و ایده‌هایی را خواهیم گفت که حداقل با 20 میلیون تومان قابل راه اندازی هستند. البته هر چند نمی توان به صورت صد در صد تضمین کرد که واقعا سودآور است و می‌تواند شما را پولدار کند. اما با توجه به تحقیقات و آزمون‌هایی که افراد مختلفی انجام داده‌اند درصد خطای بسیار کمی را داشته و با کمی تلاش مطمئنا به موفقیت ختم می شود.

راه اندازی کسب و کار
راه اندازی کسب و کار

پنچرگیری و آپاراتی

اولین ایده های که می خوام به عنوان یکی از ایده های ناب کسب و کار قابل اجرا با 20 میلیون سرمایه اول نام ببرم مربوط به یک شغل صنعتی می باشد. یعنی شما می‌توانید برای پیدا کردن شغلی صنعتی در صورت علاقه با هزینه ای تا نزدیک به 20 میلیون تومان شروع به خرید دستگاه بالانس گیری ، کمپروسر باد به همراه دستگاه آپاراتی بپردازید. بنابراین تنها مغازه برای اجاره باقی می ماند تا بتوانید به صنعتی عالی با سرمایه کم و سود بالا بپردازید. شما حتی می‌توانید با خرید وسایل دست دوم از نرخ پایین‌تری برخوردار شوید.

 آشپزخانه خانگی

شما می توانید با خرید دستگاه‌های لازم ، اجاق ، دیگ و … به آشپزی کردن بپردازید. که با کمی تبلیغات و با توجه به محله و شهر خود می‌توانید تهیه غذای معروفی را راه اندازی کنید و مشتریان زیادی را به سمت خود بکشانید. شما با داشتن پیک به همراه تخفیف و کیفیت عالی غذا‌ها می‌توانید بهترین درآمد را برای خود داشته باشید.

علاوه بر اینها شما می‌توانید به جای تهیه غذای آماده با اجاره یک مغازه کوچک به راه اندازی یک ساندویچی و فلافلی پرداخته و بهترین سود را با کمترین سرمایه گذاری داشته باشید.

ایده راه اندازی کسب و کار
ایده راه اندازی کسب و کار

ایده پردرآمد چاپ بنر با 20 میلیون سرمایه

امروزه همه افراد برای کسب و کارهای خود، تبلیغات، خوش آمد گویی‌ها ، آگهی ترحیم و …. به چاپ بنر در اندازه های مختلفی می پردازند. شما می‌توانید با خرید این دستگاه‌ها و اجاره مغازه ای نه چندان بزرگ به چاپ این بنرها بپردازید و مطمئنا از درآمد خوبی برخوردار خواهید بود.

در ضمن شما اگر به نقاشی و خوشنویسی نیز علاقه دارید می‌توانید در کنار چاپ بنر به نوشتن بنرهای پارچه ای و انواع خوشنویسی‌ها و نقاشی های مختلف حتی بر روی سنگ قبرها نیز بپردازید. مطمئن باشید که درآمد بسیار عالی دارد.

کارگاه نجاری کوچک با بیست میلیون تومان سرمایه اولیه

ایده بعدی که می توان با بیست میلیون تومان سرمایه اولیه راه اندازی کرد، برای افرادی است که به صنعت علاقه بسیاری دارند، و می خواهند کار خود را با چوب و ابزار صنعتی انجام دهند. یعنی شما می‌توانید به ایجاد کسب و کار نجاری بپردازید. البته قابل ذکر است که شما در محیط های آپارتمانی نباید این کار را انجام دهید و بهتر است یک مکان جدا را تا حداقل 6 متر در نظر بگیرید و به نوعی اجاره کنید. اما، اگر ساختمان شما ویلایی باشد مشکلی نیست و با کمی عایق بندی می توانید از مزاحمت برای همسایگان جلوگیری کنید.

شما می‌توانید با هزینه حدود 20 میلیون تومان به این کار بپردازید و با باز کردن کارگاه نجاری کوچک در کنار استعداد و مهارت کافی به سرمایه گذاری و کسب و کار بپردازید و به نوعی آقای خود شوید. در نظر داشته باشید که با خرید وسایل دست دوم نیز خواهید توانست هزینه راه اندازی را حتی تا نصف کاهش دهید.

کسب و کار
کسب و کار

پرورش عقرب و یا زالو

ایده کسب و کار با 20 میلیون دیگری که می خواهیم به آن اشاره کنیم، پرورش زالو و یا عقرب می باشد. این ایده را می‌‌توان در محیطی نه چندان بزرگ و حتی در خانه و حیاط پرورش داد. شما می‌توانید از پرورش آنها سود بالایی را بدست آورید و سرمایه آنچنانی برای اجاره مغازه و … را نیاز ندارد. این ایده کسب و کار متناسب برای شمایی است که می خواهید در منزل مشغول به کار شوید و سود خوبی داشته باشید. همچنین به عنوان شغل دوم یک ایده بسیار مناسب می باشد.

در رابطه با پرورش زالو و عقرب لازم است بدانید که این نوع کسب و کار برای بازخورد و کسب درآمد عالی کمی نیاز به زمان دارد. یعنی جزو کارهایی است که سریع به درآمد نمیرسد. اما بعد از مدتی که این شغل تسلط پیدا کردید، خواهید دید که ایده فوق العاده پولساز و پردرآمد می باشد.

نکته قابل ذکر این می باشد که قبل از شروع هر کسب و کاری به مهارت‌ها و استعدادهای خودتان در کنار علاقه به آن فکر کنید. و چون مواردی که در بالا ذکر کردیم هر کدام نیاز به برخی تخصص های خاص دارند، شما می توانید در کمتر از یک ماه فوت و فن کار را بدست بیارید.

ایده های اینترنتی با 20 میلیون تومان

راه اندازی کسب و کار اینترنتی یکی از رایج ترین روش های شروع یک شغل رویایی و پر درآمد می باشد. داشتن 20 میلیون تومان سرمایه اولیه اولیه برای شروع کار اینترنتی و آنلاین فوق العاده است. اکثر شغل های اینترنتی را می توان بدون هیچگونه سرمایه اولیه ای راه اندازی کرد.

اگر شما به فعالیت در فضای مجازی و داشتن یک کسب و کار اینترنتی و آنلاین علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم ایده های اینترنتی را بررسی کنید. برخی از ایده هایی که می توانید با 20 میلیون سرمایه گذاری راه اندازی کنید، را در ادامه برای شما لیست می کنم.

همچنین، شما می‌توانید با پیگیری‌های لازم از وام‌هایی که بانک برای مشاغل در نظر گرفته است و سود آنچنانی نیز ندارد بهره ببرید و کار خود را به بهترین شکل ممکن راه اندازی کنید.

Loading...

هادی قربانی

یک دیدگاه

  1. ایزدیار

    باسلام برای راه اندازی یک کسب وکار اینترنتی بادرامد روزانه بالغ بر ۱۰ ملیون تومن
    چه پیشنهادی دارین
    ممنون از لطف شما سرور ارجمند❤

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
5 + 13 =