با 60 میلیون چه کاری را انجام دهیم؟

خانه » ایده های خلاقانه » با 60 میلیون چه کاری را انجام دهیم؟
بهترین ایده راه اندازی کسب و کار با 60 میلیون
بهترین ایده راه اندازی کسب و کار با 60 میلیون

زمان مطالعه: 8 دقیقه

نوع اشتغال و میزان درآمد تقریبا امروزه برای همه یک معضل بزرگ شده است. جوانان زیادی هستند که می‌خواهند با داشتن شغل مناسب به موفقیت در زندگی شخصی دست پیدا کنند. اما پول را از چه راهی می‌توان بهتر و بیشتر در آورد. کارهای دولتی امروزه بسیار کم شده است و به نوعی اگر سابقه کار و یا موارد دیگر را نداشته باشند نمی‌توانند به راحتی در ادارات و شرکت های دولتی مشغول به کار شوند اما توجه داشته باشید که درآمد بیشتر را می‌توان از طریق شغل های آزاد کسب کرد.

اما شغل آزاد ریسک‌هایی نیز دارد و برای گرفتن نتیجه شما به قول معروف باید از صبر ایوب برخوردار باشید. شما حتی می‌توانید برای اینکه بدانید با شغل مورد نظر که انتخاب کرده‌اید سازگار هستید، چند وقتی را به عنوان آزمایشی کار کنید. بنابراین هم تجربه خوبی کسب می‌کنید و هم می‌توانید بدانید که آیا شما علاقه و مهارت لازم برای راه اندازی کسب و کار مربوطه را دارید یا نه که در این بخش مجموعه‌ای از کسب و کار هایی که با 60 میلیون می‌توانید راه اندازی کنید را معرفی می‌کنیم.

سرمایه گذاری با 60 میلیون تومان

در کار آزاد شما باید به دو نوع از موارد را برای کسب پول و جذب مشتری در نظر داشته باشید. این موارد فروش محصولات و یا اینکه ارائه خدمات است. یعنی هر چه شما خدماتی‌تر عمل کنید باید مهارت بیشتری را داشته باشید.

اما، شما باید بالاخره چه کاری را شروع کنید. ابتدا قبل از شروع باید به خوبی تحقیقات را انجام دهید و بدانید در چه کاری خوب تخصص دارید و مغازه و یا امکانات شما در چه حدی است. علاوه بر اینها با موقعیت مکانی خود می‌توانید بفهمید که مشتریان به چه کالا و خدماتی بیشتر اهمیت می‌دهند و به نوعی پول پرداخت می‌کنند. مثلا برای میوه فروشی ، کار خدماتی ، سوپر مارکت و … هر مکان و محله‌ای مناسب است و می‌توانید کسب درآمد کنید . اما مثلا، اگر شما می‌خواهید به فروش محصولات خاص و لاکچری بپردازید به نوعی باید در میان افراد پولدار و اشرافی ( بالا شهر) باشید بنابراین انتخاب محل کار متناسب با ارائه خدمات بسیار مهم می‌باشد.

در نظر داشته باشد که هر شغلی می‌تواند درآمد به خصوص و خاص خود را داشته باشد و نمی‌توان گفت که کدام یک سود بالاتری دارد. همه به نوعی با تقاضای بیشتر افراد می‌توانند سود بالایی داشته باشند. اما اگر می‌خواهید به صورت مطمئن عمل کنید مواردی را باید زیر نظر داشته باشید مثل:

  • همیشه اولین باشید و سعی کنید برای راه اندازی شغلی خاص اولین باشید.
  • با تحقیقات دریابید که میزان تقاضا چه مقدار است ؟
  • چقدر سود در برابر با سرمایه دارد؟
  • و …

در ادامه ما برای شما شغل‌هایی را قرار داده‌ایم تا با استفاده از آنها به راه اندازی کسب و کاری موفق تا 60 میلیون سرمایه بپردازید. که می‌توانید با توجه و مشاهده آنها خود ایده‌هایی را نیز بیابید و در راه اندازی شغل استفاده کنید.

سرمایه گذاری با 60 میلیون
سرمایه گذاری با 60 میلیون

1. اخذ نمایندگی کسب و کاری با 60 میلیون سرمایه اولیه

یکی از کارهای هوشمندانه که قادر هستید با 60 میلیون و یا مبالغی نزدیک آن شروع کنید اخذ نمایندگی می‌باشد. با توجه به تحقیقات و مواردی که در شهر و مکان شما احتیاج می‌باشد می‌توانید اقدام کنید. نمایندگی دارای سود بالایی می باشد و می‌تواند شما را در رسیدن به بهترین‌ها کمک کند. علاوه بر یان از جمله کسب و کار‌هایی می باشد که نیازمند صرف وقت بصورت دائم و 24 ساعته نمی‌باشد.

توجه داشته باشید که شما ابتدا باید در مورد نمایندگی تحقیقات لازم را انجام دهید تا بدانید آیا در شهر شما برای افراد نیاز است و می‌توان بازدهی خوبی دریافت کرد یا اینکه سرمایه و زمانی که برای آن صرف می‌کنید، ارزش سودی که حاصل می‌شود را دارد یا نه. علاوه بر اینها حتما با متخصص و مشاورانی در مورد آن صحبت کنید و با توجه به نیاز جامعه و کالا و خدماتی که می‌خواهید ارائه دهید اقدام به راه اندازی این کسب و کار نمایید.

2. خرید دستگاه چاپ کاغذ دیواری ایده ای با داشتن 60 میلیون سرمایه

اگر مایل باشید می‌توانید با سرمایه خود اقدام به خرید دستگاه چاپ کاغذ دیواری معمولی و یا پرینت سه بعدی بگیرید زیرا، امروزه خانه‌ها و یا حتی شرکت و دفاتر برای پوشش دیوارهای خود از کاغذ دیواری استفاده می‌کند، و به نوعی فراگیر شده است و می‌تواند زیبایی را نیز به ارمغان بیاورد. شما می‌توانید با در نظر گرفتن نکاتی مناسب و کمی تبلیغات از درآمد خوبی برخوردار شوید. همچنین این مورد برای داشتن شغلی دوم بسیار عالی می‌باشد و می‌تواند ایده خوبی برای کسب درآمد بدون هیچ سختی و هزینه های زیاد باشد.

کسب و کاری موفق
کسب و کاری موفق

3. فروشگاه لوازم آشپزخانه (دنیای پلاستیک)

یکی از مکان‌هایی که به انواع وسایل برای نگهداری وسایل و مواد خوراکی، ادویه جات و … بیشتر نیاز دارد آشپزخانه می‌باشد. اگر همین الان به آشپزخانه و منزل خود نگاه کنید می‌توانید حداقل تا 70 درصد از وسایل را به صورت پلاستیکی مشاهده کنید. بنابراین، در این مورد از سرمایه گذاری با 60 میلیون به شما پیشنهاد راه اندازی کسب و کار دنیای پلاستیک را می‌کنیم.

شما می‌توانید با سرمایه خود در مکان مناسب به فروش محصولات پلاستیکی در انواع مختلف کوچک و بزرگ با انواع قیمتها بپردازید و افراد زیادی را به سمت خود بکشانید تا کسب درآمد کنید. فقط شما باید برای موفقیت مکان مناسبی را داشته باشید. این ایده بدون شک یکی از ایده های خلاقانه کسب و کار با بازدهی فوق العاده می‌باشد که می‌تواند سود زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد.

4. پرورش بوقلمون ایده ای با داشتن 60 میلیون سرمایه اولیه

امروزه گرانی گوشت و مرغ بیداد می‌کند و روز به روز در حال افزایش است. به نوعی اگر بتوان به پرورش اینگونه حیوانات پرداخت می‌توان سود خوبی را کسب کرد بنابراین، اگر می‌توانید مکانی مناسب را برای نگهداری حیوانات داشته باشید پیشنهاد می‌کنم به پرورش بوقلمون بپردازید. هزینه 60 میلیون تومان بسیار عالی می‌باشد و می‌تواند به شما سوددهی خوبی را در 5 ماه بدهد. شما با تحقیقات لازم خود و خرید جوجه های یک ماه می‌توانید آنها را تا مدت خاصی برای وزن گیری بالا پرورش دهید و بعد از آن به راحتی به کشتارگاه‌ها بفروشید. مطمئن باشید که در عرض 5 ماه با 60 میلیون تومان 60 میلیون سود می‌کنید.

5. فروش هاست و سرور ایده اینترنتی با 60 میلیون سرمایه

شاید شما دارای دانش خوبی در رابطه با رایانه ، کسب و کار اینترنتی و … داشته باشید پس بهترین است با سرمایه‌ای که دارید و حتی کمتر از 60 میلیون به راه اندازی سایت برای فروش هاست و سرور بپردازید.کمتر از 60 میلیون تومان نیز برای راه اندازی این کار و درآمدزایی اینترنتی کافی می باشد اما شما باید برای معرفی خود به افراد و بالا آمدن سایت کمی هزینه و تبلیغ کنید تا بتوانید خود را به جایی جهت کسب درآمد برسانید .

فقط توجه داشته باشید که شما باید مهارت کافی برای انجام این کار و ارائه خدمات مربوطه را داشته باشید چون در غیر این صورت مجبور می‌شوید برای حل مشکلات یک مدیر سرور را استخدام کنید که باید هزینه های بالایی برای آن بپردازید.

راه اندازی کسب و کار
راه اندازی کسب و کار

6. راه اندازی مغازه ظروف یکبار مصرف با 60 میلیون سرمایه

ظرف های یکبار مصرف امروزه دارای استفاده های بسیاری می‌باشند. مردم از آن به عنوان استفاده های شخصی، مهمانی ، مراسمات و … به صورت مختلف استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با باز کردن فروشگاهی جهت فروش این ظروف از سود بالایی برخوردار شوید. این شغل را همچنین می‌توانید به عنوان شغل دوم یک ایده عالی بدانید و استفاده کنید تا به موفقیت در کسب و کار برسید.

7. الکتریکی

باز هم شغلی که بنا به مهارت و دانش خود می‌توانید راه اندازی کنید. بسیاری از افراد مخصوصا دانشجویان با تمام کردن درس و تحصیلات دارای تایم خالی می‌باشند و به دنبال شغلی هستند تا با ترکیب مهارت و دانش از آن کسب درآمد کنند. الکتریکی یکی از کارهایی می‌باشد تا افراد آشنا به صنعت برق بتوانند آن را راه اندازی کرده و درآمد خوبی داشته باشند. در کنار فروش لوازم الکتریکی شما می‌توانید برق کشی ساختمان را نیز بر عهده بگیرید و از این طریق نیز درآمد خوبی داشته باشید.

فروش لوازم الکتریکی
فروش لوازم الکتریکی

8. محصولات فانتزی، بدلیجات و کادویی

افراد در مناسبت های خاص، یا با توجه به سلیقه و کارهایی که انجام می‌دهند دوست دارند برای هم خرید کنند و کادو بگیرند. مثال برای روز تولد، تشکر از هم و … . علاوه بر اینها ممکن است افراد علاقه خاصی به چیزهای گران قیمت داشته باشند اما هزینه و توان خرید آن را ندارند. که در این موارد به سمت بدلیجات می‌روند. بنابراین با داشتن درخواست مشتریان زیاد و فروش خوب در بازار می‌توانید با هزینه 60 میلیون تومان به فروش لوازم فانتزی، بدلیجات و کادویی بپردازید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
22 × 1 =