30 ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی

خانه » ایده های خلاقانه » 30 ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی
ایده سرمایه گذاری در شهر دبی
ایده کسب و کار در شهر دبی

زمان مطالعه: 19 دقیقه

امروزه بنا به دلایل مختلف اقتصادی و سایر مسائل، سرمایه‌گذاری در داخل ایران برای بیشتر افراد جامعه یک ریسک تلقی می‌شود. زیرا ممکن است کسب و کار آنها رونق بگیرد و به سود بالایی دست پیدا کنند و همچنین ممکن است که کسب و کار آنها دارای رونق آنچنانی نباشد و آنان متضرر شوند. در همین رابطه برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال ایده کسب و کار کوچک و پرسود در ایران و خارج هستند در این بخش از سایت آکادمی98 به معرفی 30 ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی می‌پردازیم.

شهر دبی در ایالت متحده عربی یعنی امارات واقع شده است که در چندین سال اخیر در زمینه‌های مختلف رشد بسیار زیادی داشته است. همین امر باعث شده است تا کسانی که در این شهر توریستی و زیبا سرمایه گذاری کرده‌اند به سود بسیار زیادی دست پیدا کنند. به این خاطر ما نیز در ادامه به معرفی چند ایده کسب و کار پر سود در شهر دبی خواهیم پرداخت.

ایده‌های کسب و کار در شهر دبی

همواره انسان‌هایی که در زندگی خود به دنبال موفقیت می‌باشند به فکر ایجاد یک کسب و کار هستند که از طریق آن بتوانند به سود بسیار زیادی دست پیدا کنند و قله‌های موفقیت را فتح کنند. در همین رابطه سرمایه گذاری در خارج از کشور یکی از بهترین ایده‌های ممکن می‌باشد که شما می‌توانید از این طریق به اهداف خود در کسب و کار و زندگی دست پیدا کنید. این سرمایه گذاری در خارج از کشور دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد که می‌تواند زمینه پیشرفت شما را رقم بزند. البته در بعضی از مواقع سرمایه گذاری در بعضی از کشورها یک ریسک بزرگ محسوب می‌شود، به این خاطر شما باید قبل از انجام سرمایه گذاری خود به مطالعه شرایط اقتصادی آن کشور بپردازید تا در سرمایه گذاری خود متضرر نشوید.

سرمایه گذاری در دبی
سرمایه گذاری در دبی

معرفی شهر دبی

همانطور که اطلاع دارید امارت از پنج ایالت شیخ نشین متشکل شده است که هر کدام دارای ویژگی‌های بسیار خاصی می‌باشند. دبی به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین شهرهای جهان شناخته می‌شود که از نظر اقتصادی و همچنین ارتباطی، زیرساختی، توریستی و … در چندین سال اخیر رشد بسیار زیادی کرده است. همین امر باعث شده است تا افراد مختلف از سراسر جهان برای زندگی و همچنین تجارت به این شهر بسیار مدرن و زیبا سفر و مهاجرت کنند.

شهر دبی کمترین نرخ مالیات شرکتی در جهان را داراست، همچنین دارای رتبه دهمین کشور بر حسب هزینه‌های زندگی می‌باشد و بسیاری از موارد دیگر. همین ویژگی‌ها باعث شده است تا این شهر به عنوان یک شهر تجاری پر سود شناخته شود تا افراد مختلف بتوانند با سرمایه گذاری خود در چنین مکانی به سود قابل توجهی دست پیدا کنند. به این دلیل ما در ادامه به معرفی چند ایده کسب و کار در شهر دبی می‌پردازیم تا شما بتوانید با بکارگیری آنها در زندگی و کسب و کار خود به موفقیت در زندگی دست پیدا کنید.

30 ایده کسب و کار پرسود در شهر دبی

داشتن یک ایده بسیار مناسب می‌تواند ما را در کسب موفقیت در زندگی یاری کند، زیرا شما با داشتن یک کسب و کار موفق قادر خواهید بود نیازهای مختلف زندگی خود را برطرف کنید و به سمت اهداف دلخواه خود حرکت کنید. به این خاطر ما در ادامه به معرفی چند نمونه ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی خواهیم پرداخت تا اطلاعاتی بسیار جامعی را در این باره در اختیار کسانی که به دنبال موفقیت هستند قرار دهیم.

1. ایجاد گروه تبلیغاتی

شهر دبی یکی از موفق‌ترین شهرهای جهان می‌باشد که در آن شرکت‌ها و موسسات تجاری بسیار زیادی وجود دارد که همه آنها برای تبلیغات برند خود مبالغ زیادی را هزینه می‌کنند. به این خاطر شما نیز می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و بتوانید با ایجاد یک گروه تبلیغاتی به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. البته ما درباره تبلیغات در مطالب قبلی به معرفی مطالب بسیار زیادی پرداخته‌ایم که شما می‌توانید با مطالعه آنها با تبلیغات و نحوه آن آشنا شوید. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تبلیغات و برندینگ به مطالب داستان برند چیست؟ مراجعه کنید و اطلاعات بسیار جامعی را به دست بیاورید.

ایجاد گروه تبلیغاتی در دبی
ایجاد گروه تبلیغاتی در دبی

2. عرضه پوشاک

در بیشتر مراکز و مناطق تجاری بنا به دلایل مختلف، مردم از شرایط اقتصادی بسیار خوبی برخوردار می‌باشند و وجود یک اقتصاد قوی باعث می‌شود تا مردم آن منطقه به دنبال بهترین اجناس و پوشاک ممکن باشند. به این دلیل شما می‌توانید با عرضه پوشاک به دبی و فروش آنها به سرمایه و سود قابل توجهی دست پیدا کنید. همچنین دبی به عنوان یک منطقه توریستی شناخته می‌شود که افراد مختلف برای خرید به آنجا مراجعه می‌کند، بنا به دلایل ذکر شده شهر دبی یک محیط بسیار مناسب برای عرضه پوشاک می‌باشد، که ما در این 30 ایده کسب و کار پرسود در دبی به بررسی آن پرداختیم.

3. هنر و ساخت صنایع دستی

داشتن یک ذهن خلاق و هنری در تمامی لحظات زندگی می‌تواند به کمک ما بیاید. همچنین می‌توانیم از طریق همین ذهن خلاق و استعداد هنری که داریم به کسب درآمد نیز بپردازیم. در همین رابطه دبی یک مکان بسیار مناسب برای عرضه آثار هنری و صنایع دستی می‌باشد که شما می‌توانید با فروش آنها به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. مراجعه مسافران و توریست‌های مختلفی که از نقاط جهان به دبی سفر می‌کنند باعث می‌شود تا شما مشکلی برای فروش آثار هنری و دستی خود نداشته باشید. همچنین شما به صورت آنلاین می‌توانید به فروش آثار هنری مختلف خود بپردازید و از این طریق نیز به کسب درآمد بالا بپردازید.

4. صنعت خودرو

با رشد و پیشرفتی که دبی در چند دهه اخیر داشته است صنعت خودرو و حمل و نقل این کشور نیز بسیار پیشرفت کرده است. در همین راستا می‌توان با سرمایه گذاری در بخش خودرو و همچنین حمل و نقل بین شهری در دبی به سرمایه بسیار زیادی دست پیدا کرد.

سرمایه گذاری در بخش خودرو در دبی
سرمایه گذاری در بخش خودرو در دبی

5. ارائه خدمات سلامتی و زیبایی

در بیشتر کشورهای عرب نشین افراد مختلف آن اهمیت بسیار زیادی به ظاهر و زیبایی خود می‌دهند. به همین خاطر شما می‌توانید با استفاده از این فرصت به ارائه انواع خدمات سلامتی و زیبایی مانند ارائه سالن‌های آرایشی و بهداشتی بپردازید و از این طریق به راه اندازی یک ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی بپردازید. همچنین بنا به این دلیل که صنایع و خدمات بهداشتی و زیبایی در این شهر و کشور در حال رشد می‌باشد شما می‌توانید از موفقیت در کسب و کار خود در این زمینه کاملا مطمئن باشید.

6. کتابداری و عرضه کتاب

امروزه کتابداری و عرضه کتاب در تمامی نقاط جهان به یک صنعت بسیار پرسود و پر بازده تبدیل شده است که افراد می‌توانند از طریق آن به کسب درآمد بپردازند. به این خاطر شما می‌توانید با کتابداری در شهر دبی بدون سرمایه بسیار زیادی به سود و درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید. به این خاطر ما در این 30 ایده کسب و کار در شهر دبی به بررسی این فعالیت پرداخته‌ایم تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

7. کسب و کارهای کامپیوتری

امروزه وجود سیستم و کامپیوتر در تمام شرکت‌های کوچک و بزرگ الزامی شده است. زیرا بیشتر فعالیت‌های مختلف یک شرکت با استفاده از کامپیوتر و رایانه صورت می‌گیرد. به دلیل اینکه در دبی انواع مراکز و شرکت‌های مختلف وجود دارد، موسسات مربوط به خدمات کامپیوتر و رایانه می‌توانند با حضور فعال خود در دبی به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنند. به همین دلیل اگر شما در رابطه با کامپیوتر و خدمات مختلف آن اطلاعاتی دارید می‌توانید در شهر دبی به یک کار و درامد بسیار عالی بدون صرف هزینه‌ی زیادی دست پیدا کنید. در ادامه این فعالیت می‌توانید به راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیز بپردازید.

راه اندازی کار کامپیوتری در شهر دبی
راه اندازی کار کامپیوتری در شهر دبی

8. ارائه مشاوره

در جهان امروز مشاوران یکی از مهمترین اعضاء جامعه محسوب می‌شوند که در زمینه‌های مختلف به انجام مشاوره می‌پردازند. به همین خاطر اگر شما دارای دانش و تخصص کافی در زمینه مشاوره می‌باشید می‌توانید با احداث یک دفتر مشاوره و ارائه اطلاعات مختلف در زمینه تخصص خود افراد زیادی را به خود جذب کنید و با ارائه مشاوره‌های خوب و عالی به درآمد شگفت انگیزی دست پیدا کنید.

9. تجارت الکترونیک و آنلاین

در حال حاضر تجارت الکترونیک به یکی از ستون‌های اصلی زندگی جوامع مختلف تبدیل شده است که از طریق آن و به صورت آنلاین به خرید و فروش انواع محصولات و خدمات مختلف می‌پردازند. در همین رابطه می‌توانید با راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی در شهر دبی که به ارائه خدمات و محصولات مختلف می‌پردازد به درآمد و سود قابل توجهی دست پیدا کنید.

10. ارائه خدمات آموزشی

یکی از برترین ایده‌های درآمدزایی در شهر دبی ارائه خدمات آموزشی می‌باشد. به این صورت که شما بر اساس دانش و تخصص خاصی که دارید به ارائه آموزش می‌پردازید تا اطلاعات خود را در اختیار سایر مردم قرار دهید. به خاطر اینکه آموزش خصوصی در دبی برای خانواده‌ها دارای دردسر کم می‌باشد و از لحاظ مالی مشکلی ندارند ارائه خدمات آموزشی می‌تواند یک ایده بسیار جذاب باشد که علاوه بر لذت از کار برای شما کسب درآمد نیز داشته باشد.

سرمایه گذاری در بخش آموزشی
سرمایه گذاری در بخش آموزشی

11. ایجاد مراکز تفریح و سرگرمی

در همه جهان وجود مراکز تفریح و سرگرمی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. به همین دلیل می‌توان با سرمایه گذاری در این بخش در زمان بسیار اندکی به درآمد و سرمایه بسیار زیادی دست پیدا کرد. به خاطر اینکه شهر دبی یک شهر توریستی می‌باشد و افراد زیادی برای تفریح و امور کارهای تجاری به چنین مکانی سفر می‌کنند وجود مراکز تفریحی و سرگرمی می‌توانند نقش بسیار زیادی در گذراندن اوقات فراغت مسافران داشته باشند و آنها برای گذراندن اوقات خود به چنین مکان‌های تفریحی مراجعه کنند. با این دلایل شما با راه اندازی مراکز تفریحی و سرگرمی در شهر دبی می‌توانید موفقیت خود را تضمین کنید.

12. پرورش ماهی

با وجود سفر زیاد اتباع خارجی به شهر دبی و افزایش جمعیت، این شهر نیاز زیادی به تامین خوراک این افراد دارد. به این دلیل که غذاهای دریایی نیز در دبی از محبوبیت بسیار خاصی برخوردار می‌باشد وجود پرورش ماهی و آبزیان می‌تواند نیازهای این شهر را برطرف کند. به این دلیل ایده راه اندازی پرورش ماهی می‌تواند یک ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی باشد که شما از این طریق بتوانید علاوه بر رفع نیاز جامعه به درآمد و پول بسیار زیادی دست پیدا کنید.

13. فرآوری خوراکی و تحویل آنها به مشتریان

با افزایش جمعیت و مسافر در هر شهر و منطقه از جهان نیاز افراد به مصرف خوراک نیز بیشتر می‌شود و هرچه این خوراک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند ارزش آنها نیز بالا می‌رود. به این خاطر در شهر دبی امروزه نیاز به مصرف خوراک نیز بسیار شده است و افراد حاضرند برای تامین خوراک با کیفیت و عالی هزینه کنند. در همین راستا می‌توانید با فرآوری خوراک و تحویل آنها به مشتریان خود به درآمد بسیار زیادی در این باره دست پیدا کنید و یک برند معروف را به وجود بیاورید.

14. کسب و کارهای مربوط به حیاط سبز

امروزه حفاظت از محیط زیست یک کار بسیار حساس است که باید افرادی که در این زمینه تخصص و علم دارند وارد این فعالیت شوند تا بتوانند زمین را به محیط بهتری برای زندگی آیندگان تبدیل کنند. در دبی نیز می‌توان با فعالیت‌های محیط زیست دوستانه خود به کسب درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید و هم از فعالیت خود لذت ببرید. شما با این کار ممکن است از جانب شرکت‌های مختلفی استخدام شوید و به انجام فعالیت‌های مختلف در زمینه حفاظت از محیط زیست بپردازید.

15. کار کردن به عنوان دستیار

امروزه مدیران شرکت‌ها و موسسات مختلف برای راحت‌تر شدن فعالیت‌های خود به استخدام دستیار می‌پردازند تا آنها را در امور مختلف مربوط به شرکت کمک و راهنمایی کنند. به این دلیل که در شهر دبی مراکز و موسسات مختلفی وجود دارد نیاز به استخدام دستیار و نیرو در این شهر بسیار زیاد می‌باشد و شما می‌توانید بر اساس تخصص و اطلاعات خود در شرکت‌ها و موسسات مختلف مشغول به فعالیت شوید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

کار به عنوان دستیار
کار به عنوان دستیار

16. آشپزی در منزل

بیشتر افراد که در بیرون مشغول به کار می‌باشند ترجیح می‌دهند برای تهیه غذای خود از غذاهای خانگی استفاده کنند زیرا علاوه بر طعم خوب، سالم نیز می‌باشند. به این دلیل اگر شما یک آشپز بسیار خوب می‌باشید می‌توانید به آشپزی و فروش غذا بپردازید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید. البته این فعالیت نیازمند سرمایه بسیار زیادی نمی‌باشد و شما می‌توانید با صرف هزینه اندکی به درآمد بسیار چشمگیری دست پیدا کنید. این مورد قبلا نیز در یکی از مقالات تحت عنوان 50 ایده کارآفرینی در منزل برای خانم‌ها معرفی شده است، این ایده با توجه به سودآوری بالا به عنوان ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در دبی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

17. وارد شدن در صنعت فناوری اطلاعات دبی

دبی و امارات را می‌توان دروازه اصلی تجارت خاورمیانه و آسیا دانست که این امر بر اهمیت داشتن این کشور و شهر در منطقه تاکید می‌کند. به همین خاطر در این کشور صنعت فناوری اطلاعات بسیار رشد کرده است تا تجار و حتی افراد مختلف بتوانند به راحتی و سهولت به انجام فعالیت‌های مختلف بپردازند. در همین رابطه شما اگر در زمینه فناوری اطلاعات تخصص دارید می‌توانید با ایجاد یک کسب و کار آنلاین برای خود به به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنید.

18. ساخت و طراحی جواهرات

اگر اطلاع داشته باشید مصرف و استفاده از جواهرات در کشورهای آسیایی بسیار زیاد است و زنان این منطقه از جهان برای زیبایی بیشتر خود از جواهرات استفاده می‌کنند. به این خاطر ساخت و طراحی جواهرات در دبی می‌تواند یک ایده بسیار کارساز و پردرآمد باشد. که علاوه بر مردم بومی توریست‌های مختلف نیز می‌توانند از آنها استفاده کنند. اگر شما دارای تخصص و علم طراحی و ساخت جواهرات هستید می‌توانید از این طریق به راه اندازی یک کسب و کار موفق برای خود بپردازید تا از این طریق به درآمد بسیار چشمگیری دست پیدا کنید.

19. وارد شدن به عرصه اقتصادی نفت و گاز

کشورهای خاورمیانه همه از بهترین انرژی طبیعی ممکن یعنی گاز و نفت برخوردار می‌باشند که از این طریق نیز توانسته‌اند به ثروت بسیار زیادی دست پیدا کنند. به همین دلیل بخش قابل توجهی از درآمد و بودجه امارات و شهر دبی را درآمد حاصل از نفت و گاز تامین می‌کند. البته شما نیز می‌توانید با سرمایه گذاری بر روی شرکت‌های مختلف نفت و گاز در شهر دبی با ریسک بالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پول و سرمایه خود را چند برابر کنید. البته این کار نیازمند به تخصص و بسیاری از موارد دیگر می‌باشد تا شما بتوانید در این صنعت به راحتی به سرمایه گذاری بپردازید.

20. عکاسی

عکاسی و ثبت خاطرات یکی از مهمترین فعالیت‌هایی می‌باشد که افراد مختلف برای کسب درآمد انجام می‌دهند. شهر دبی نیز به دلیل داشتن فضای و محیط بسیار مناسب طبیعی برای عکاسی می‌تواند به عنوان سوژه‌ای بسیار مناسب شناخته شود. به این دلیل شما اگر علم و تخصص عکاسی را دارید می‌توانید با گرفتن عکس‌های حرفه‌ای و بسیار زیبا و فروش آنها موسسات و مجله‌های مختلف خبری به کسب درآمد بپردازید. با توجه به وجود مکان‌های دیدنی در این شهر شما می‌توانید عکاسی را به عنوان ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی مورد استفاده قرار دهید.

شغل عکاسی
شغل عکاسی

21.پرورش ماکیان

قبل از اینکه به بررسی این ایده بسیار عالی برای کسب و کار پر سود در شهر دبی بپردازیم به چیستی و تعریف ماکیان بپردازیم، تا شما معنی این کلمه را بهتر درک کنید. ماکیان به آن دسته از پرندگان اهلی گفته می‌شود که انسان برای استفاده از گوشت، تخم و پر آنها دست به جمع آوری و پرورش آنها می‌زند. البته بیشتر به دلیل مصرف گوشت آنها مردم به پرورش ماکیان می‌پردازند. به همین خاطر به دلیل کیفیت بالای گوشت ماکیان، این نوع پرنده‌ها در بین شیخ‌های دبی از محبوبیت بالایی برای طبخ برخوردار می‌باشد، شما نیز می‌توانید با پرورش ماکیان در شهر دبی با سرمایه بسیار کمی در زمان کوتاهی به درآمد خوبی دست پیدا کنید و کسب و کار خود را رونق ببخشید.

22. وارد شدن در زمینه املاک و مستغلات

ایده وارد شدن در زمینه املاک و مستغلات یکی از بهترین ایده‌های ممکن می‌باشد. زیرا شما از این راه می‌توانید در زمان کوتاهی به راحتی به درآمد و سود بسیار زیادی دست پیدا کنید. در شهر دبی آسمان خراش های بسیار زیادی وجود دارد که نمونه بسیار موفق آن برج العرب می‌باشد که در یک جزیره مصنوعی احداث و ساخته شده است و بیشتر مردم برای خرید و گذراندن اوقات فراغت خود در شهر دبی به این مکان مراجعه می‌کنند. به این دلیل شما با سرمایه گذاری در بخش املاک در دبی می‌توانید مطمئن باشید که ضرر نخواهید کرد. زیرا دبی یکی از توسعه یافته ترین شهرهای خاورمیانه می‌باشد که روز به روز به پیشرفت و توسعه این شهر افزوده می‌شود.

23. راه اندازی آژانس‌های کاریابی

یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد در شهر دبی راه اندازی یک آژانس و بنگاه کاریابی می‌باشد تا شما علاوه بر اینکه بتوانید نیاز مردم را رفع کنید به درآمد ثابت و خوبی نیز دست پیدا کنید. در شهر دبی به خاطر وجود شرکت‌ها و موسسات مختلف همیشه نیاز به نیروی کار وجود دارد، به این خاطر ایده راه اندازی آژانس کاریابی می‌تواند یک کسب و کار موفق را برای شما رقم بزند. همچنین در این شهر حدود ۰.۵٪ درصد از جمعیت بومی نیروی کار جامعه را تشکیل می‌دهند به این خاطر شما در این کار اغلب با اتباع غیر بومی کشور امارت سرو کله دارید.

راه اندازی آژانس کاریابی در شهر دبی
راه اندازی آژانس کاریابی در شهر دبی

24. وارد شدن در صنعت بازیافت

شاید به نظر شما کار بازیافت کار سخت و کم سودی باشد اما این گونه نیست و شما می‌توانید از طریق خرید و فروش مواد بازیافتی در شهر دبی به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنید. البته این کار علاوه بر کسب درآمد برای شما می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی محیط زیست و اطراف جامعه و شهر نیز داشته باشد. البته در ایران نیز بازیافت مواد به صورت سنتی انجام می‌گیرد که برای صاحبان این کسب و کار سود بسیار زیادی را به همراه داد.

25. خرده فروشی در دبی

در اکثر کشورهای توریستی که اتباع خارجی به آنها مسافرت می‌کنند راه اندازی و ایجاد کسب و کارهای مربوط به خرده فروشی می‌تواند سرمایه و درآمد بسیار خوبی را در بر داشته باشد، در همین رابطه خرده فروشی به عنوان ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی شناخته می‌شود. به این دلیل که شهر دبی به عنوان یک شهر توریستی شناخته می‌شود که از اکثر کشورها افراد مختلف برای گذراندن اوقات خود به این مکان مسافرت می‌کنند. شما با استفاده از این ظرفیت خوب در شهر دبی می‌توانید به صورت سیار و بهداشتی به خرده فروشی بپردازید و از این طریق به درآمد ماهیانه خوبی دست پیدا کنید.

26. ارائه خدمات امنیتی

امروزه بیشتر افراد مختلف برای حل و فصل کردن مشکلات مختلف خود مانند ماجراهای کارآگاهی و … با استخدام کارآگاه خصوصی به حل مشکل خود می‌پردازند. به این خاطر اگر شما دارای تخصص در این باره می‌باشید می‌توانید در دبی از این طریق به درآمد بسیار عالی با سرمایه بسیار کم دست پیدا کنید. همچنین بادیگاردی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های مربوط به امنیت می‌باشد که شما می‌توانید به عنوان یک کسب و کار موفق در شهر دبی برای خود در نظر بگیرید، چون بیشتر شیخ نشینان و افراد ثروتمند این شهر به دنبال استخدام و استفاده از بادیگارد می‌باشند.

27. وارد شدن به صنعت مخابرات

ارتباطات یکی از پایه‌های اصلی رشد در کشور دبی می‌باشد به همین دلیل سرمایه گذاری در بخش مخابرات می‌تواند در کوتاه مدت با سرمایه بسیار کم سود قابل توجهی را برای شما به ارمغان بیاورد. در چندین سال گذشته به صورت متوسط در هر سال حدود 20 درصد مخابرات در شهر دبی پیشرفت و رشد داشته است که این باعث به وجود آمدن فعالیت‌های مختلفی در این زمینه شده است تا شما بتوانید با ریسک کمتر و به راحتی به سرمایه گذاری در این بخش مشغول شوید.

امور مخابراتی
امور مخابراتی

28. فعالیت در زمینه توریسم و گردشگری

به دلیل اینکه دبی یکی از شهرهای توریستی بسیار موفق در جهان می‌باشد و از نظر مناظر طبیعی و … دارای مناظر بسیار زیبایی می‌باشد از تمامی کشورهای جهان افراد مختلفی برای گذراندن اوقات فراغت و همچنین فعالیت‌های تجاری به این شهر بسیار پیشرفته سفر می‌کنند. به همین دلیل شما می‌توانید با وارد شدن به صنعت توریست و گردشگری در مدت زمان کوتاهی به درآمد بسیار خاصی دست پیدا کنید، شما برای این کار می‌توانید تورهای گردشگری متنوعی را برای مسافران در نظر بگیرید و با ارائه برنامه‌های متنوع بتوانید شرایط خوبی را برای آنها به ارمغان بیاورید و در مقابل فعالیت خود به سود خوبی دست پیدا کنید.

29. فعالیت در زمینه حمل و نقل دبی

شهر دبی یکی از پیشرفته‌ترین شهرهای خاورمیانه می‌باشد که از زیر سازی بسیار مناسب ارتباطی و حمل و نقل برخوردار می‌باشد. به این خاطر دولت موجود برای شهر دبی امکانات ارتباطی بسیار جدید و خاصی را در نظر گرفته است تا مردم شهر و همچنین مسافران در جابه جایی‌های خود در این شهر دچار مشکل نشوند. در همین رابطه می‌توانید با ایجاد یک کسب و کار در زمینه حمل و نقل در شهر دبی به راحتی در زمان کوتاهی بتوانید به سرمایه و درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنید. در این بین شما می‌توانید با ارائه خدمات بهتر به مسافران و توریست‌ها مبلغ بیشتری را از آنها دریافت کنید.

30. ارائه دستگاه‌های فروش خودکار یا همان وندینگ ماشین

در بیشتر کشورهای پیشرفته جهان اغلب افراد برای فروش محصولات مختلف از دستگاه‌های خودکار فروش استفاده می‌کنند که نیازمند به نیروی انسانی ثابت نمی‌باشد و به عنوان خرده فروشی خودکار و نوین شناخته می‌شود. در دبی به دلیل اینکه توریست‌ها و مسافران زیادی وجود دارند وجود این دستگاه می‌تواند درآمد بسیار خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

در این بخش 30 ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی امارات را مورد بررسی و نقد قرار دادیم تا اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و بتوانید با به کارگیری یکی از این ایده‌های بسیار خوب در شهر دبی در کوتاه‌ترین زمان به درآمد خوب و بالایی دست پیدا کنید.

Loading...

هادی قربانی

3 دیدگاه

 1. مهدی

  سلام لطفا روشی بفرمایید که بتونیم ترسی که برای انجام کار دارم رو از بین ببرم ممنونم

  • هادی قربانی

   با خودتون باور داشته باشید. کار که میخواهید انجام دهید باید به خوبی در موردش تحقیق کرده باشید اطلاعات کافی در مورد اون بدست بیارید.
   در نتیجه ریسک کنید، اما سعی کنید با مشورت و مشاوره پیش برید.

 2. ابراهیم زائر

  باسلام و عرض ادب
  ضمن تشکراز ارائه مطالب مفیدو سودمندتان که قطعاناشی از یک فکرسالم و یک نیت پاک وبشردوستانه هست
  اعلام میدارم اینجانب ایده ای اقتصادی دارم که بخشی از زیرساختهای ان نیزاماده کرده ام طرحی بزرگ شبیهه طرح های بزرگ جهانی مثل بیت کوئین بااین توصیف که خدمات فوق العاده و انی دارد وتصورمی شود در مدت کوتاهی اعتبارجهانی بگیرد این طرح اثرمستقیم بر درهم امارات خواهد داشت و درهم امارات ارزشی بیش ازپیش پیداخواهد کرد
  برای تحقق این هدف نیازبه حمایت مخصوصا حمایت دولت امارات متحده عربی دارم
  ایادراین زمینه می توانم ازشماکمک بگیرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
7 × 6 =