گوسفند زنده و دام زنده روز ایده فروش پردرآمد در هر شهری

خانه » ایده های خلاقانه » گوسفند زنده و دام زنده روز ایده فروش پردرآمد در هر شهری
گوسفند زنده

زمان مطالعه: 9 دقیقه

خرید و فروش گوسفند زنده و انواع دام زنده اعم از بره ، گوساله ، گاو ، بز ، شتر و … شامل این ایده پردرآمد می باشد. شاید این ایده کسب و کار را هرگز جایی نشنیده باشید اما ما در این بخش از وبسایت آکادمی 98 قصد داریم یکی از شغل های پولساز را برای شما معرفی کنیم. تصور اشتباهی در همین ابتدا از این ایده نداشته باشید ، زیرا من در ادامه نکاتی را به شما خواهم گفت که به راحتی می توانید درآمد زیادی از این شغل داشته باشید. البته این را هم به شما بگویم که شما تنها وظیفه هماهنگ کردن کارها را دارید و نیازی نیست کار خاصی انجام دهید.

ایده خرید و فروش گوسفند زنده روز قابل اجرا در همه شهرها

این ایده کسب و کار قابل اجرا در همه شهرهای ایران می باشد. از کلانشهرها گرفته تا شهرهای کوچک قابل اجرا بوده و هر کسی در صورت فراهم بودن شرایط لازم می تواند اقدام به راه اندازی آن کند. در رابطه با میزان درآمد ایده هم باید به شما بگویم که درآمد مناسبی و بالایی دارد که ممکن است برای شما از خیلی شغل های دیگر جلوتر باشد و بخواهید آن را در اولویت ایده هایی که دنبال آن ها بوده اید قرار دهید.

ایده خرید و فروش گوسفند زنده دقیقا چیست ؟

ابتدا یک توضیح کلی در رابطه با ایده خدمت شما بدم و بعد میریم سراغ ادامه جزئیات. بسیاری از افراد روزانه نیاز به خرید انواع دام زنده کشتار دارند. یعنی اقدام به خرید انواع دام ها و حتی طیور می کنند برای قربانی کردن ، نذری ، عقیقه ، مصارف گوشتی و … . حال ما قصد داریم کار را برای این افراد راحت تر کنیم. یعنی شرایطی را فراهم کنیم که این خرید از طریق ما انجام شود.

از آنجایی که این نوع مراکز کشتار بسیار پراکنده هستند و در مناطق مختلفی در حال فعالیت هستند ما می توانید با داشتن جایی مناسب در مناطق مختلف این خرید را برای مشتریان انجام دهیم. اجازه بدید در ادامه توضیحات را با جزئیات بیشتری خدمت شما توضیح بدم.

خرید گوسفند زنده

نحوه راه اندازی ایده

بریم سراغ اصل موضوع که منتظر شنیدن اون هستید. به طور کلی شما در صورتی که به بخواهید این کار را به صورت سنتی (به اصطلاح غیر اینترنتی) پیاده سازی کنید، لازم است یک مغازه ای ، دفتری جایی را برای خود اجاره کنید. این دفتر می تواند در یک مرکز و منطقه مناسبی باشد که افراد زیادی از آنجا عبور می کنند. ما در این دفتر تجهیزات آنچنانی هم نیاز نداریم. تنها با عنوان خرید دام زنده روز اعم از:

  • گوسفند زنده
  • بره زنده
  • گوساله زنده
  • گاو زنده
  • شتر زنده
  • بز زنده
  • بزغاله زنده
  • مرغ و خروس محلی زنده

این دفتر را پیاده سازی می کنیم. شاید فقط یک میز و صندلی نیاز داشته باشید. البته اگر بخواهید کمی با تجهیزات بیشتر فعالیت را شروع کنید می توانید چندین صندلی برای مشتریان هم قرار دهید و یا هر طور که خودتان فکر می کنید بهتر است عمل کنید. این بخش بستگی به میزان سرمایه شما دارد که بخواهید یک بخش مناسب راه اندازی کنید.

البته به این نکته توجه داشته باشید، برای اینکه خیال شما از این ایده راحت باشد ، در ابتدا نیازی نیست هزینه زیادی برای دفتر خود بکنید. با کمترین تجهیزات لازم می توانید کار را شروع کنید. در صورتی که مطمئن شدید کار بسیار عالی هست می توانید تجهیزات لازم را به دفتر خود بیاورید تا کار به صورت حرفه ای تر دیده شود.

همکاری با مراکز عرضه دام زنده

قدم بعدی مربوط به ارتباط با چندین مرکز عرضه دام زنده می باشد. همانطور که می دانید این مراکز در مناطق مختلف شهر هستند. بخصوص در شهرهای بزرگ که این ایده به خوبی و بسیار عالی جواب خواهد داد. اجازه دهید من تهران را برای شما مثال بزنم. شما کافی است با تعدادی از این افراد که در این زمینه فعالیت دارند گفتگو کنید. این گفتگو باید قبل از راه اندازی ایده باشد. تمامی این مراکز با حرف شما موافق خواهند بود. شما پیشنهاد می دهید که قصد دارید همچین کاری را پیاده سازی کنید و مطمئنا آنها برای فروش بیشتر این پیشنهاد شما را قبول می کنند.

فقط باید این مورد را هم بدانید که باید به چندین مرکز فروش گوسفند زنده روز مختلف مراجعه کنید. با مدیران آنها صحبت کرده و از نوع فعالیت و جزئیات لازم همچون فعالیت بهداشتی و تمیز ، و هر آنچه که فکر می کنید لازم است را مورد بررسی قرار دهید.

در نهایت باید در رابطه با قیمت و درصد باقیمانده برای خودتان صحبت کنید.

میزارن درآمد ایده فروش گوسفند زنده

در ادامه موضوع بالا باید خدمت شما عرض کنم که باید در رابطه به میزان و درصد مشارکت در فروش را با مرکز فروش دام زنده کشتار صحبت کرده و در رابطه با آن به توافق برسید. کمترین حق مشارکت طبق بررسی انجام شده 200 هزار تومان می باشد. یعنی اگر یک مشتری از جانب شما اقدام به خرید کند ، از هر خرید 200 هزار تومان برای شما خواهد بود.

البته توجه داشته باشید که گفتم کمترین میزان مشارکت به این صورت می باشد. احتمالا برخی مراکز تا 300 الی 400 هزار تومان مشارکت را نیز داشته باشند.

به طور کلی می توانید حق مشارکت در فروش را از 100 هزار تومان تا 400 هزار تومان متغییر در نظر بگیرید.

بهتر است تنها با یک مرکز مناسب و قابل اعتماد فعالیت کنید. اما اگر لازم شد برای ارائه خدمت سریع تر با چندین مرکز مختلف همکاری داشته باشید باز هم مشکلی ندارد.

مراکز عرضه دام زنده شهرداری ایده پولساز کسب و کار

نحوه دریافت حق مشارکت در فروش چگونه خواهد بود ؟

ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید. در رابطه با این موضوع شما دو کار می توانید انجام دهید. یکی اینکه برای سفارش دام زنده قیمت گوسفند زنده روز را که برای مشتری مشخص کردید، هزینه را همانجا دریافت کنید. سپس بعد از تحویل دام زنده توسط مرکز فروش می توانید مبلغ آن را برای آن ها واریز کرده و حق مشارکت هم برای خودتان بردارید.

این مراکز عرضه زمان فروش یک قصاب برای مشتریان ارسال می کنند که کارهای مربوط به ذبح را انجام دهد.

کار دومی که می توانید انجام دهید این است که هزینه توسط مشتری به حساب گوسفند فروشی واریز شود و در نهایت آنها حق مشارکت شما را واریز کنند.

اجرای ایده به صورت اینترنتی

خبر خوب برای آن دسته از دوستانی که قصد دارند این ایده پولساز را اینترنتی راه اندازی کنند. در حال حاضر سایت های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند. البته اکثرا برای خود مراکز فروش می باشد. از این طریق هم شما می توانید با راه اندازی سایت فروش گوسفند زنده روز اقدام به جذب مشتری کنید. بسیاری از افراد هم از این طریق مراکز عرضه دام زنده شهرداری را پیدا کرده و از طریق تماس تلفنی سفارش خود را ثبت می کنند.

بنابراین اگر این کار برای شما راحت تر است می توانید اقدام به راه اندازی سایت کرده و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کنید. در نهایت در این روش هم باید با چندین مجموعه برای همکاری صحبت کنید.

بازار فروش عالی در ایام مختلف

برخی کسب و کارهای پولساز به شکلی هستند که در بازه زمانی های خاصی فروش بسیار بالایی دارند. یکی از این کسب و کارها مربوط به همین زمینه خرید گوسفند زنده می باشد. بی شک شما هم میدانید که طبق آدام و رسوم کشور مناسبت های خاصی داریم. برخی از این مناسب ها را در زیر با جزئیات لازم خدمت شما توضیح میدهم. لازم است بدانید که این شغل درآمد همیشگی خودش را دارد ، اما منظور ما در اینجا اشاره به برخی روزهای خاص می باشد که سفارشات بسیار زیاد هستند.

گوسفند زنده برای قربانی در عید قربان

داستان عید قربان را همه ما به خوبی از همان دوران کودکی می دانیم. در این روز افراد زیادی اقدام به خرید گوسفند زنده کرده و اقدام به قربانی کردن آن می کنند. طبق آدام و رسوم این روز مهم گوشت گوسفند قربانی شده را بین افراد نیازمند به صورت مساوی تقسیم می کنند. در صورتی که شما در زمینه خرید دام زنده روز برای کشتار فعالیت داشته باشید ، در روز عید قربانی سفارشات بسیار زیادی خواهید داشت.

به طور خلاصه داستان مربوط به حضرت ابراهیم و پسرش اسماعیل می باشد که از ابراهیم خواسته شده بود سر فرزندش را ببرد و در راه خدا او را قربانی کند. در همین هنگام بود که گوسفندی برای قربانی شدن آمد و حضرت ابراهیم از این آزمایش و امتحان سربلند بیرون آمد.

مقاله در رابطه با فروش دام برای این مناسبت: قیمت خرید دام زنده و گوسفند زنده برای عید قربان

گوسفند زنده و گوساله زنده برای قربانی در عاشورا و تاسوعا

یکی دیگر از بازه زمانی هایی که تعداد سفارشات بالا می باشد مربوط به ایام محرم است. همانطور که میدانید در دو روز آخر ماه محرم یعنی روز های عاشورا و تاسوعا مردم اقدام به خرید دام زنده کشتار می کنند. برخی افراد به دنبال خرید دام کوچک و برخی قصد دارند دام بزرگ و سنگین وزن قربانی کنند. بر این اساس افرادی اقدام به خرید گوسفند زنده و برخی دیگر اقدام به خرید گاو و گوساله زنده می کنند. البته در روز عاشورا و تاسوعای حسینی شتر هم قربانی می شود.

لازم است در رابطه با این دو روز هم بدانید که تعداد سفارشات بسیار بالا بوده و فروش بسیار خوبی خواهید داشت.

گوسفند زنده برای عقیقه

نمیدانم درباره موضوع عقیقه چیزی میدانید یا نه ، برای آشنایی بیشتر شما لینک از وبسایت ویرگول را برای شما قرار میدهم که این موضوع را کامل مورد بررسی قرار داده است. به طور کلی قربانی کردن گوسفند زنده برای فرزند تازه متولد شده که 7 روزه می باشد را طبق آیین اسلام و بر اساس آداب و رسوم در مناطق مختلف عقیقه کردن گوسفند می کنند.

یعنی پدری که تازه صاحب فرزند شده در روز هفتم تولد نوزاد باید گوسفندی را به عنوان عقیقه جهت دفع بلا برای فرزند خودش قربانی کند. از آنجایی که این موضوع ارتباط به ایده کسب و کار خرید و فروش گوسفند زنده ندارد بیش از این توضیحاتی در رابطه با آن قرار نمیدهم.

ابده خرید و فروش گوسفند زنده روز در شهر های مختلف یکی از بهترین ایده های پولسازی می باشد که برای اولین بار توسط مجموعه آکادمی 98 معرفی شده است.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
11 × 25 =