35 ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار

خانه » دوره ها » ایده پردازی » 35 ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار
ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار
35 ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار

زمان مطالعه: 7 دقیقه

ایده های پولساز و پردرآمد که در این بخش برای شما همراهان همیشگی آکادمی 98 آماده کردیم، مربوط به 35 ایده نو و مدرن می باشد. این سری ایده ها و طرح کسب و کار مربوط به زمینه های مختلفی می باشد. یعنی تنها به زمینه فعالیت های خاصی محدود نمی شود.

به شما قول میدم که با هر کدوم از این ایده های شما با برخی کسب و کارهای ایده آل و پولساز آشنا خواهید شد، اجرا و پیاده سازی هر کدام برای شما سودآور خواهد بود.

با شرکت در دوره 35 ایده، پکیج 21 ایده اینترنتی را رایگان دریافت خواهید کرد (در صورت وجود تخفیف روی پکیج این مورد شامل نمی شود)

ایده خلاقانه نابغه پولسازی ایران
ایده خلاقانه نابغه پولسازی ایران

35 ایده خلاقانه نابغه پولسازی ایران فوق العاده پولساز

در حال حاضر تعداد ایده های موجود در این پکیج 35 آیتم می باشد. مواردی که به زمینه کارهای مختلفی همچون ایده های اینترنتی و غیراینترنتی مربوط می شود. البته لازم است بدانید که تعداد این ایده ها به مرور بیشتر خواهد شد. در بروزرسانی های بعدی که هر چند وقت یکبار اتفاق خواهد افتاد، ایده های خلاقانه کسب و کار جدیدتری به لیست موجود اضافه خواهیم کرد.

مراکزی مختلفی همچون کانال ها، سایت ها، موسسه ها وجود دارند که در زمینه ارائه ایده های کسب و کار فعالیت دارند. این مراکز اگر با آنها آشنایی داشته باشید تنها 1 ایده را با قیمت های فوق العاده زیاد به فروش میرسانند. برخی مراکز وجود دارند که 1 ایده را با قیمت 20 میلیون تومان می فروشند. ایده ای که ممکن است حتی از آن خوشتان نیاید. اما ما در آکادمی 98 بر خلاف این نوع مجموعه ها تعداد زیادی ایده فوق العاده عالی و پولساز که تک تک آنها قابل اجرا می باشند را برای شما آماده کردیم.

تضمین می کنم که درصد اجرای این ایده ها 100 درصد می باشد، و اینکه تمامی آنها پولساز هستند.

ایده های خلاقانه با سرمایه کم
ایده های خلاقانه با سرمایه کم
موفقیت در کسب و کار با ایده های ناب و حلاقانه پولساز
موفقیت در کسب و کار با ایده های ناب و حلاقانه پولساز

چه نوع ایده های هستند؟

همانطور که اشاره شد، ما برای زمینه های مختلفی ایده در نظر گرفته ایم. من فکر می کنم حداقل چندین نمونه از این ایده ها را قادر خواهید بود اجرا کنید. چرا که هیچگونه پیچیدگی خاصی برای پیاده سازی این کارها وجود ندارد. برخی از انواع ایده ها را می توانید در زیر مشاهده کنید.

 • ایده های اینترنتی
 • ایده های غیر اینترنتی
 • ایده های کسب درآمد در خانه
 • کسب درآمد دلاری
 • ایده های قابل اجرا در ایران
 • کسب و کار های خلاق و مدرن
 • راه اندازی کسب و کار با سیستم درآمد خودکار
 • ایده پولساز برای جوانان
 • ایده خلاقانه کسب و کار برای خانم ها
 • ایده با سرمایه کم
 • ایده با سرمایه زیاد
 • ایده های بدون سرمایه اولیه
 • ایده هایی بدون موقعیت مکانی خاص
 • قابل اجرا در روستا، شهر، کشور و حتی بین المللی
 • ایده هایی که سختی زیادی درآنها وجود ندارد
 • ایده هایی که شما فقط مدیریت خواهید کرد
 • ایده با درآمد عالی
 • ایده استارت آپ
 • ایده خدماتی
 • ایده تولیدی
 • و ….
ایده ناب کسب و کار پردرآمد در ایران
ایده ناب کسب و کار پردرآمد در ایران

چگونه این ایده ها را جمع آوری کرده ایم؟

اگر شما از همین امروز بخواهید این تعداد ایده پولساز و عالی را جمع آوری کنید حداقل چندین ماه باید برای آن وقت صرف کنید. ما هم دقیقا مثل شما هستیم. چندین ماه فعالیت و تحقیقات متوالی سبب جمع آوری این ایده های پردرآمد شده است.

توجه داشته باشید وقتی میگم چندین ماه یعنی برای تک تک این ایده ها وقت گذاشتیم و زمینه فعالیت هر کدام را بررسی کردیم. مراحل اجرا و زمان بازخورد آنها را بررسی کردیم. به گونه ای که در پایین از بین 100 ایده مختلف تنها این تعداد را گلچین کرده و برای ارائه آماده کرده ایم.

کسب درآمد دلاری
کسب درآمد دلاری
ایده خلاقانه کسب درآمد دلاری
ایده خلاقانه کسب درآمد دلاری

ایده کسب و کار اینترنتی

برخی از ایده های موجود در این پکیج شامل ایده های اینترنتی می باشد. از آنجایی که امروزه بیشتر افراد تمایل به راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند، ما سعی کرده ایم بهترین ایده های اینترنتی را برای شما در این مجموعه لیست کنیم. شما هم به خوبی میدانید که به هر زمینه ای فکر کنید رقیبان بسیار بزرگی در آن زمینه وجود دارد. پس تنها راه چاره ما بررسی موشکافانه کسب و کار ها می باشد.

با جرات تمام میگم که این ایده نو و جدید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی جزو بهترین ها در نوع خودشان می باشند. اگر دوست دارید یک شغل و کسب و کار ایده آل داشته باشید، پس فرصت های زندگی خودتون رو از دست ندید.

ایده های پولساز و پردرآمد در ایران
ایده های پولساز و پردرآمد در ایران

ایده های غیر اینترنتی

همچنین لازم است بدانید که علاوه بر ایده های اینترنتی تعدادی از این شغل ها را بدون نیاز به اینترنت هم می توان راه اندازی کرد. بنابراین مشخص است که این ایده ها تنها به زمینه های خاصی محدود نمی شود. سری کسب و کارهای غیر اینترنتی را قادر خواهید بود علاوه بر کشور ایران به صورت بین المملی نیز اجرا کنید.

اگر شما یک کسب و کار ایده عال داشته باشید که در سطح بین الملل خدمات خود را ارائه دهید، قادر خواهید بود در مدت زمان بسیار کمی به یک میلیاردر خودساخته تبدیل شوید.

ایده های تضمینی کسب و کار
ایده های تضمینی کسب و کار
ثروتمند شدن در جوانی با-کسب و کار
ثروتمند شدن در جوانی با-کسب و کار

چرا تعداد ایده های زیاد است؟

شما هم به خوبی می دانید که می توانیم تک تک ایده های کسب و کار را به صورت تکی با همین قیمت بفروش برسانیم. اما کمی باید دید خود را در رابطه با این موضوع تغییر دهید. بالاتر اشاره کردم برخی باشگاه ها، کانالها، سایت ها ایده ها های مختلفی را به صورت تکی به فروش می رسانند. اما واقعا این انصاف نیست. چرا که ممکن است این ایده برای شما قابل اجرا نباشد، ممکن است شما از طرح خوشتان نیاید، شاید با شرایط شما جور نباشد، شاید آنقدرها هم شعار داده اند ایده پولساز نیست و ….

در نتیجه شما با پرداخت هزینه زیاد نه تنها به ایده خلاقانه کسب و کار دست پیدا نکردید، بلکه فقط جیب شخص فروشنده را پر کرده اید.

تعداد زیاد ایده های ارائه شده در این پکیج به این دلیل می باشد که شما حداقل بتوانید چند مورد از این روش ها را اجرا کنید. هر چند من تضمین می کنم که درصد اجرا این ایده ها 100 درصد می باشد. اما با این وجود باز هم با در نظر گرفتن شخصیت ها، شرایط ها، موقعیت ها و … فرض می کنیم درصد برخی ایده ها برای تعداد از دوستان کاهش پیدا کند. اما حتما حتما شما حداقل قادر خواهید بود به راحتی چند مورد از آنها را اجرا کنید.

کسب درآمد خودکار از طریق کسب و کار
کسب درآمد خودکار از طریق کسب و کار
ایده پردرآمد و پولساز
ایده پردرآمد و پولساز

ایده هایی که به آنها علاقه خواهید داشت

همچین علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، لازم بدانید که شما باید به کسب و کار خود علاقه داشته باشید. زیرا افراد زیادی هستند که به سمت بخری شغل ها و ایده های می روند اما به دلیل نداشتن علاقه خیلی سریع شکست می خورند. من فکر می کنم شما با هر علاقه و سلیقه ای که باشید چند مورد از ایده های نابغه پولسازی ایران در این پکیج را انتخاب خواهید کرد. چرا که این ایده های کسب و کار برای افراد مختلف، زمینه ها مختلف و شرایط مختلفی در نظر گرفته شده است.

هادی قربانی

74 دیدگاه

 1. فهیمه

  باعرض سلام خسته نباشید از زحمات بی دریغتون وقتتون بخیر من حدود ۱۰ روز پیش هم نظرم رو براتون فرستادم و در مورد یه ایده جدید که با ۲۰ میلیون سرمایه بشه راهش انداخت ازتون مشاوره خواستم که هنور جوابمو ندادین ما در استان خراسان رضوی شهرستان نیشابور زندگی میکنیم و اینکه دنبال شروع کار برای همسرم هستم ایشون ۳۸ سال سن داره و فوق دیپلم طراحی قطعات صنعتی و کارشناسی ارشد مدیریت گرایش بازاریابی و کارشناسی ای تی هم از یکی از دانشکده ها داره در ضمن مولف چندین کتاب مدیریتی نیز هستند ولی در حال حاضر بیکارند . یک باغ حدودا ۱۱۰۰ متری هم توی یکی از روستاهای اطراف داریم که همه امکانات رو (اب و برق و گاز )داره لطفا اگه راهنمایی بفرمایید یه ایده جدید بدین ممنون میشم حالا هر کاری باشه .

  • هادی قربانی

   عرض ادب و احترام خدمت شما
   سوال شما که در بخش مربوط به با ۱۰ میلیون تومان چیکار میشه کرد مطرح کرده بودید، پاسخ داده شده. از طریق لینک زیر می تونید به پاسخ سوالتون دسترسی داشته باشید
   درآمدزایی با ۱۰ میلیون سرمایه اولیه
   در بخش مربوطه که لینکش رو قرار دادن براتون، یک ایده معرفی کردم. اما اگر به شغل و کسب و کار اینترنتی نیز علاقه دارد با شرایط فعلی ایده ای که در ادامه توضیح میدم می تونه یک حرکت خیلی خوب باشه.
   اگر همسر شما موفق به تالیف کتاب شده، به راحتی قادر خواهد بود کتاب های الکترونیکی تولید کند. این کار واقعا سود خوبی دارد. البته باید کتاب ناب و پرطرفداری بنویسن. مثلا در زمینه بازاریابی، فروش، مدیریت، کسب و کار و … کتاب های الکترونیک یا همون PDF را به راحتی می توان در اینترنت به فروش رساند. حتی می توان در سایت های فروشگاهی مثل دیجی کالا ، فیدیبو و … کتاب را برای فروش قرار داد.
   از طرفی هم می توان نسخه صوتی کتاب را نیز آماده کرد که امروزه کتاب های صوتی طرفداران بیشتری از کتاب های الکترونیکی دارند. (کتاب صوتی یعنی همون کتاب PDF که نوشته شده را با حرف زدن ضبط کنید . فایل صوتی را برای فروش قرار دهید).
   پیشنهاد دیگه ای که می تونم به شما بدم، پرورش بوقلمون هست. این ایده هم بسیار پولساز هست.
   پرورش قارچ نیز جزو ایده های زود بازده پرسود می باشد که به صورت گلخانه ای می توانید آن را اجرا کنید.
   کاشت زعفران گلخانه ای هم چز ایده هایی هست که سود خوبی دارد، البته به مرور زمان اگر بخوبی کار را پیش ببرید به یک شغل ثروت ساز تبدیل می شود.
   و بسیاری موارد دیگر …
   البته شما باید بدونید که پیدا کردن یک ایده خوب نیاز به جزئیات بیشتری دارد، مثل علاقه همسر شما، توانایی ها، شرایط فعلی زندگی، نحوه اجرا و بسیاری نکات مهم دیگر.
   در همین بخش که مربوط به ۳۵ ایده پرسود و پولساز هست، ما تعداد ۳۵ ایده خلاقانه را بعد از ماهها تحقیق و بررسی لیست کرده ایم. اگر تمایل داشته باشید می توانید این پکیج را تهیه کنید، هزینه این پکیج یک میلیون و صد هزار تومان هست، البته فعلا . داخل این پکیج ایده هایی رو لیست کردیم که کاملا پرسود، پولساز و زود بازده هستند.

  • Sh

   دوست عزیز با شماره ی من تماس بگیرین لطفا ۰۹۳۵۵۱۵****

 2. قائمی

  سلام وقت بخیر
  چند درصد احتمال داره ما از این ایده ها خوشمون بیاد و راه اندازی کنیم؟
  شما این اطمینان رو به من میدید که اگر این ۳۵ ایده رو تهیه کنم ، و هر کدوم از اونها رو اجرا کنم به نتیجه خواهم رسید ؟

  • هادی قربانی

   جناب قائمی عزیز درود بر شما
   با جرات و اطمینان کامل عرض می کنم خدمتتون که کلیه ایده های ناب و فوق العاده پولساز هستن.
   فقط کسی رو می خواد که واقعا اهل عمل باشه.
   بیشتر ایده ها هم اجرا کردنشون فوق العاده راحت هست. در ضمن این ایده ها رو با افراد مختلفی که برخی سرمایه نداشتن و برخی هم داشتن مورد بررسی قرار دادیم. در هر دو حالت این موارد جزو بهترین ایده ها بود که گلچینشون کردیم.

 3. ابوالفضل منصوری فر

  سلام و درود به بزرگترین ایده پرداز ایران زمین استاد قربانی
  من در این سری ایده شما شرکت کردم. قبلا چند بار از جاهای مختلفی ایده های متنوعی رو دنبال کرده بودم، باور کنید تا حالا به این ایده هایی که شما اشاره کردید کسی توجهی نداشته.
  خواستم نظر خودم رو در این بخش بنویسم تا سایر دوستان و همراهان سایت آکادمی ۹۸ که هنوز در این سری ایده ها شرکت نکردن مطمئن بشن که واقعا همه شغل های معرفی شده پولساز هستن و با دقت بالایی انتخاب شدن.

  • هادی قربانی

   سلام جناب منصوری فر عزیز
   خوشحالیم این سری ایده های جدید براتون مفید و جذاب بوده. همون طور که اشاره کردید سعی شده به بهترین شغل ها که اکثر اونها رو هیچ کجا بهشون اشاره نشده را انتخاب کنیم.
   علاوه بر تک بودن، کلیه شغل ها بسیار پولساز هستن. اینطور بگم غیر ممکن هست کسی این ایده ها رو اجرا کنه بازخورد نداشته باشه.
   البته دوستان عزیز میدونن ما ضمانت نامه کتبی برای استفاده از ایده های آکادمی ۹۸ داریم.
   پیشنهاد می کنم نگاهی به دوره کسب درآمد دلاری هم بندازید.

  • Wolverine

   سلام آقای قربانی.
   شما خودتون با اجرای چه ایده ای به درآمد بالا رسیدین؟
   پیج اینستاگرام شخصیتون رو هم قرار بدین تا بیشتر باهاتون آشنا بشیم

 4. مهدي

  سلام
  حالا اگه من رقمي بين ده تا سيزده ميليارد سرمايه داشته باشم و واقعا ندونم چجوري باهش پول در بيارم چي؟
  كاري با اسودگي بيشتر و درامد خوب.چجور ايده اي دارين.
  ممنون ميشم از راهنماييتون

  • هادی قربانی

   سلام مهدی عزیز
   از همراهی شما سپاسگذاریم.
   ایده های زیادی وجود دارن که شما می تونید با سرمایه زیاد راه اندازی کنید.
   زمانی که سرمایه زیاد باشه شما می تونید پولتون رو تو کارای مختلف سرمایه گذاری کنید. بعضی از شغل ها به این شکل خواهد بود که شما کاری نیاز نیست انجام بدید، تنها سرمایه گذاری رو انجام میدید.
   یک سری شغل ها هم وجود دارند که شما می تونید راه اندازی کنید و افراد مختلف رو برای کار کردن استخدام کنید.
   داخل همین پکیج ۳۵ ایده پولساز و پردرآمد چندین ایده وجود داره که با سرمایه زیاد میشه راه اندازی کرد و سود فوق العاده بالایی داشت.

 5. مهدي

  سلام مجدد.
  به نظر شما گزاشتن اين پول در بانك براي سپرده بلند مدت چطوريه؟
  راستش تمامي مقالات در مورد كسب دامد با سرمايه گزاري اندكه در حالي كه اگه كسب دامد با سرمايه گزاري زياد رو گوگل كني هيچ جوابي برات نمياره

  • هادی قربانی

   مهدی عزیز گذاشتن پول توی بانک برای افرادی هست که فقر ذهنی دارن و کسی که بخواد به موفقیت های بزرگی توی زندگی برسه و جزو افراد موفق و مطرح دنیا بشه باید با بهترین ایده ها بتونه سرمایه فعلی خودش رو چندین برابر کنه.
   یکی از نکاتی که در رابطه با شما وجود داره مربوط به سرمایه بالایی هست که دارید، مثلا اگر این مقدار پول رو تو بانک بزارید درسته سود بالایی براتون خواهد داشت به صورت ماهانه، اما اگر یک سری نکات خیلی مهم مثل بی ارزش شدن پول رو در نظر بگیریم بانک اصلا گزینه خوبی نیست.
   همونطور که فرمودید در سطح وب خیلی کم به ایده های سرمایه زیاد (کسب درآمد با سرمایه گذاری زیاد) اشاره کردن. دلیلش این هست که اکثر شغل ها با سرمایه فوق العاده کمی قابل راه اندازی کردن هست.
   شما در حال حاضر در شرایط بی نظیری هستید، بسیاری از افراد در تلاش هستن به همین جایگاه شما برسن و همچین سرمایه و پولی رو بدست بیارن.
   تصور کنید شما ۱۳ میلیارد سرمایه داری، کسی هم هست به عنوان مثال ۸ میلیارد سرمایه داره. حالا این شخص خودش رو با شما مقایسه می کنه که بتونه به جایگاه شما برسه. و شما باید در تلاش باشید با کسی که در جایگاه ۲۰ میلیارد قرار گرفته برسید.
   منظورم این هست که هر کسی تو هر جایگاهی خودش رو با کسانی که بالاتر از خودش هستن مقایسه می کنه و باید هم همینطور باشه.
   حالا برای شرایط فعلی شما موقعیت و فرصت های زیادی وجود داره. یکی از روش های خوب رفتن سراغ کسب درآمد دلاری هست. این روش بسیار پولسازتر هست، چون با قیمت فعلی دلار افراد زیادی تونستن سرمایه های زیادی رو بدست بیارن.
   برای اینکه بیشتر بشه روی ایده های مختلف فکر کرد باید جزئیات و اطلاعات بیشتری از شما داشته باشم.
   در کنار اینکه دنبال ایده خوب برای راه اندازی کسب و کار هستید باید روی هوش مالی خودتون هم کار کنید. اشتباه کردن در این مسیر ممکنه سبب شکست هم بشه.
   شما می تونید برای گفتگوی راحت از طریق تلگرام در ارتباط باشید. آیدی تلگرام @academy98com و شماره تلگرام ۰۹۱۹۹۹۱۲۹۵۰

  • علی پاشا

   سلام
   سرمایه گذار باشید من میتونم کمکتون کنم کار من فروش کاشی و سرامیک در استان آذربایجان شرقی هست ..

 6. مهدي

  اين شماره در تلگرام اكانتي نداره آقا هادي

  • هادی قربانی

   چرا داره. شما روی لینک زیر کلیک کنید لینک مستقیم اکانت من تو تلگرام هست
   https://telegram.me/academy98com

 7. ایمان کریمی

  با سلام و احترام
  با اجازه از سایت محترم آکادمی ۹۸ و جناب آقای دکتر قربانی عزیز.
  جناب آقای دکتر اگه امکانش هست با مشاوره شما و رابطه شما یه کار و پروژه پرسود با آقا مهدی راه بندازیم و اگه صلاح میدونید و آقا مهدی تمایل داشتند در جلسه ایی باهم آشنا بشیم.
  آقا مهدی گرامی نمی‌دونم کدوم شهر هستید، ولی در تهران ساخت و ساز خیلی جواب میده و سود بسیار بالایی داره.
  اما به راحتی و تنهایی نمی تونید واردش بشید چون از همون اول املاک ها ملاک های کلنگی به شما معرفی نمیکنن و در شهرداری و دارایی هم شمارو اذیت میکنن.
  من پیشنهاد براتون دارم، بنده در منطقه ایی که زندگی میکنم، کار املاک زیاد کردم چه برای خودم چه برای مردم، املاک ها و سازنده های منطقه رو میشناسم، حتی اشراف کامل به تک تک کوچه ها و خیابان های منطقه دارم که بدونم کجا باید خرید کرد که راحت و زود فروش بره. منطقه ایی که من کار کردم، یکی از شلوغ ترین مناطق تهران هست که برای ساخت و ساز عالیه، من تا آخر عمر هم که پول دار بشم از این منطقه تکون نمیخورم، چون همیشه مشتری داره.
  بنده دلال یا بنگاه دار نیستم، یه فرد تحصیل کرده نون حلال خورده هستم، از اول تا آخر همه چیز به اسم خود شما و با نظر شما و با نظارت شما انجام میشه من سرمایه ناچیزی دارم که وسط میذارم.
  بهتون قول میدم تا ۵ سال دیگه از سازنده های بنام منطقه تبدیل بشید که سراغ برج سازی برید.
  تمایل به همکاری دارید من در خدمتتان هستم

  • هادی قربانی

   شماره شما رو به دوست عزیزمون آقا مهدی میدم حتما.
   ایشون در استان آذربایجان غربی هستن، ارومیه
   باهاشون صحبت می کنم اگر تمایل داشتن باهاتون تماس بگیرن.
   شماره شما هم از داخل دیدگاهتون برداشتم تا کسی سوء استفاده نکنه.

 8. توحید میری

  سلام استاد قربانی
  خیلی از شما سپاسگذارم بابت ایده های پولساز
  من پکیج رو خریدم اگر ممکنه در رابطه با طرح های ۱۸ و ۲۷ کمی بیشتر برای من توضیح بدید، ممنون میشم.
  از اینکه این پکیج رو خریداری کردم کاملا راضی هستم. فقط با اجازتون دو مورد از ایده ها رو به یکی از دوستانم پیشنهاد دادم که راه اندازی کنه خیلی به اون موارد علاقه داشت. امیدوارم از نظر شما مشکلی نداشته باشه.
  منتظر توضیحات لازم مربوط به دو ایده که شمارشون رو اعلام کردم هستم.
  باز هم ممنون

  • هادی قربانی

   سلام جناب میری عزیز وقتتون بخیر
   از اینکه نظرتون رو در رابطه با پکیج برای ما ارسال کردید، نهایت تشکر رو دارم.
   یه فایل صوتی به ایمیل شما ارسال شد لطفا بررسی کنید.

 9. زهره

  سلام
  من کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی هستم و میخوام یه مرکز تصویربرداری پزشکی در شهر مشهد تاسیس کنم و به دنبال سرمایه گذار در حد ۱۰ تا ۲۰ میایارد هستم
  اگر کسی تمایل داره پیام بده لطفا

 10. مصطفی پور

  سلام بر استاد عزیز
  از اینکه با شما آشنا شدم بسیار خوشحال هستم. احساس میکنم خداوند فرصتی را سر راه من قرار داده است که بتوانم شرایط زندگی خودم را بهتر کنم.
  همیشه شما را دعا می کنم انشالله نتیجه کار را بعد از چند وقت خدمت شما و سایر دوستان اعلام خواهم کرد.

  • هادی قربانی

   جناب مصطفی پوز عزیز زندگی همه ما دائما پر از فرصت های طلایی هست و تنها کافیه بتونیم از این فرصت ها نهایت استفاده رو داشته باشیم. در این صورت خواهیم دید که بهترین اتفاق های دنیا برای ما رخ میدهد.
   امیدواریم در راستای ایده انتخابی به بهترین برند و بزرگترین مجموعه تبدیل شوید.
   منتظر خبرهای خوب شما هستیم.

 11. سید امین سارودی

  سلام خدمت استاد بزرگوار
  چند موردش خوراک خودم هست انصافا کارتون عالیه
  اگر بخوام پکیج دلاری هم بخرم شامل تخفیف میشه استاد؟

  • هادی قربانی

   درود بر شما جناب سارودی
   خوشحالم که مفید واقع شده براتون.
   برای خرید دوم هم ۲۰ درصد تخفیف شامل میشه، کد تخفیف به ایملیتون ارسال شده

 12. سید حسین

  با سلام جناب استاد
  بنده عرض کنم خدمتتون که در استان خراسان جنوبی شهرستان بیرجند زندگی میکنم و این استان همونطور که حتماً استحضار دارید جزء استانهای کم برخوردار هست با این که محصولات استراتژیک خوبی هم داره مثل زرشک و زعفران و عناب و تو بحث خشکبار هم معمولا همیشه حرفی برای گفتن داشته ولی از این ظرفیت استان بخوبی استفاده نمیشه به نظر بنده و همه سودش رو دلال ها می برند
  اگه بخواین یه راهنمایی بفرمایید که با این شرایط و سرمایه مثلا صد میلیون چکاری میشه انجام داد چه پیشنهادی میفرمائید؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  • هادی قربانی

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   ببینید در رابطه با اینکه در استان شما همچین محصولاتی فراوان هست، پیشنهاد می کنم برید تو کار زعفران. الان در حال حاضر شرکت های زیادی در حال بسته بندی کردن زعفران در سایز های مختلف هستند.
   بین رقبای بزرگ شما باید مدتی تلاش زیادی بکنید که با ارائه زعفران مرغوب به همه جای ایران بتونید بفرستید. کمی سختی داره اولش اما امکان پذیره.
   الان مثلا یک فردی میره داخل فروشگاه زعفران تهیه کنه ، بیشتر دنبال زعفران بهرامن هستن. اگر بسته بندی جدیدی بتونید ارائه بدید که با نام تجاری خودتون و تلاش کنید به رتبه یک برسونیدش فوق العاده عالی خواهد بود.

 13. محمد

  سلام علیکم آقای قربانی عزیز
  من دنبال کار تولیدی هستم و بهتون گفتم

  • هادی قربانی

   سلام محمد عزیز
   ده ایده تولیدی که قرار بود براتون آماده بشه لیست شدن ، از طریق تلگرام پیام شما رو پاسخ دادم.

 14. زهرا

  سلام با۳۰۰ میلیون تومان چه کار پردرامدی میشه انجام داد بدون مدرک تحصیلی

  • هادی قربانی

   سلام خدمت شما
   در حال حاضر اکثر شغل ها و ایده ها نیاز به مدرک تحصیلی ندارد. چرا که اگر کسی مدرک داشته باشه می تونه دکتر و مهندس و وکیل و …. بشه.
   از طرفی هم شغل ها و ایده های پولساز شامل مواردی میشه که نیازی به تحصیل نداره اما کمی سواد داشته باشیم خوب هست.
   حالا ۳۰۰ میلیون سرمایه برای شروع هر کاری عالی هست، یعنی شما می تونید کارهای زیادی رو با این مبلغ انجام بدید.
   تنها نکات مهمی که وجود دارد، موقعیت شما، سن شما، علاقه شما و تخصص شما هست. باید این موارد رو کامل بررسی کنید و بعدش ایده ها رو بررسی کنید.
   اگر تمایل داشته باشید می تونید پکیج ۳۵ ایده پولساز رو تهیه کنید که شامل تعداد ۳۵ شغل ایده آل هست.

 15. احسان

  ممنون از ایده های موثر شما.
  میخواستم بپرسم که میشه از کشور همسایه مون افغانستان تجارت و یا از ایران به افغانستان تحارت نمود.
  من در کنار مرز ایران و افغانستان زندگی میکنم و در روستای کریم کشته سکونت دارم.
  ممنون میشم که راهنمایی کنید.

  • هادی قربانی

   ببینید یکی از بهترین ایده های پر درآمد اینه که بشه در سطح کشور کار کرد.
   مطمئن محصولاتی وجود دارن که افغانستان زیاد مورد توجه هستن ولی در ایران مورد توجه قرار نگرفته و حتی برعکس.
   در این صورت فرصت خوبی هست که بتونید با یه تحقیق کوچیک محصولات رو شناسایی کرده و جا به جا کنید.

 16. مجتبی مرادزاده

  سلام خسته نباشید.مطالب تون و ایده هایی که میزاریدبرای کسب وکارواقعالطف بزرگ یه.خسته نباشید.یه سوال داشتم شما ایده کسب وکارمیفروشیدایاخریدهم میکنید….

  • هادی قربانی

   جناب مرادزاده عزیز نمیشه اسمش رو گذاشت فروش ایده. در اصل ما ایده میدیم به مردم که بتونن در صورت امکان اجرا کنن. اگر ایده های خوبی دارید می توانید به آدرس ایمیلی که در بخش تماس با ما قرار داده ایم ارسال کنید، بستگی به ارزش و بازار ایده شما ما می تونید یه مبلغی رو به شما پرداخت کنیم. همچنین لازمه دونید گاهی با دادن یک سری ایده ها دست سایر دوستانمون، ذهنشون بیشتر باز میشه و خلاقانه تر میتونن تصمیم بگیرن.

 17. علی صادقیانی فر

  با سلام و وقت بخیر ببخشید این پکیج برای من که مهارت خاصی ندارم خوب هست؟
  چون خیلی دنبال ایده های خوب گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

  • هادی قربانی

   سلام خدمت شما جناب صادقیانی فر عزیز
   خدمت شما عرض کنم که این ایده ها به این صورت آماده سازی شده اند که نیازی به تخصص و مهارت خاصی ندارند. سعی کرده ایم بهترین راهکارها و ایده های راه اندازی کسب و کار پولساز در ایران رو یکجا جمع کنیم به طوری که بی شک شما قادر خواهید بود حداقل چندین مورد از این ایده ها را به راحتی اجرا کنید.

 18. علی صادقیانی فر

  سلام ببخشید این ۳۵ ایده پولساز پتانسیل درآمدی شون چقدره آیا نیاز به سرمایه ای دارد؟
  آیا این ایده ها تست شده است یا این ایده ها کسی هنوز تست نکرده؟
  خواهش میکنم راهنماییم کنید چون اگر واقعا تضمین شده باشه میخوام بدم پول جمع کنم بیام بگیرم.
  متشکر

  • هادی قربانی

   قربان برخی از ایده ها بی شک نیاز به سرمایه خواهند داشت برخی بسیار اندک و برخی زیاد. البته ایده هایی هم هستند که بدون سرمایه میشه استارت زد. کلیه ایده ها اجرا شده هستند و از لا به لای کسب و کارها انتخاب شدن. بی شک هر کدام از این ایده ها اجرا بشه به موفقیت بزرگی دست خواهید یافت.
   همانطور که از عنوان دوره مشخص هست این موارد کلا پولساز و ثروت آفرین هستن.

 19. علی صادقیانی فر

  ممنون از اینکه اینقدر عالی راهنمایی میکنید
  راستش من در یک دوره مربوط به دیجیتال مارکتینگ شرکت کردم ولی نمیدونم چه سابجکتی رو انتخاب کنم که بشه موضوع فعالیتم و درآمد خوبی داشته باشه
  شما نمی تونید راهنماییم کنید ؟
  بعد یه سوال دیگه اینکه این ایده های که در پکیج هست پتانسیل درآمدی چطوره؟
  اگر یک درصد ما به این ایده ها نتوانستیم ارتباط برقرار کنیم چی میشه؟

  • هادی قربانی

   اگه تمایل دارید تحت وب فعالیت کنید و کار اینترنتی داشته باشید نگاهی به بخش ۲۱ ایده پولساز اینترنتی رو ببینید.
   درآمد ایده های موجود در پکیج ۳۵ ایده پولساز همانطور که در توضیحات دوره توضیح داده شده جزو پردرآمدترین شغل ها دنیا هستند. یعنی از نظر درآمد فوق العاده عالی هستن.
   در رابطه با برقرار ارتباط با ایده ها لازمه بدونید که این موارد شامل موضوعات مختلف در زمینه های مختلفی هست که بی شک هر کسی می تواند هر یک از آنها را اجرا کند. همچنین طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده اکثر سلیقه دنبال همچین ایده هایی هستند.

 20. علی صادقیانی فر

  امکان پرداخت قسطی وجود نداره؟

  • هادی قربانی

   با عرض معذرت، این امکان وجود ندارد

 21. حسن وهابیان

  سلام جناب قربانی ۳۲ ساله هستم.مجرد ساکن تبریز.با صد میلیون سرمایه ایده پیشنهادیتون چیه؟

  • هادی قربانی

   ایده های معرفی شده داخل پکیج ۳۵ شغل شامل مواردی هست که با سرمایه ۱۰۰ میلیون واقعا می توان خیلی راحت کسب و کار را راه اندازی کرده و به اوج موفقیت رسوند.

 22. reza

  سلام
  با این ایده ها بعد از چند وقت به درامد زایی میرسیم

  • هادی قربانی

   بعد از شروع هر کدوم از ایده ها درآمدزایی شروع خواهد شد. مگر اینکه روند کار کند پیش بره. ایده ها به طور کامل مورد بررسی قرار گرفتن هم از نظر بازخورد و هم از نظر بازدهی در کوتاه مدت.

 23. صادق

  با عرض سلام خدمت جناب قربانی
  بنده چند ماه هست که بیکار هستم و مدرک کارشناسی برق صنعتی دارم و فعلا سرمایه ای ندارم که بخوام کاری شروع کنم و حتی پرداخت همین پکیج هم برام مشکله.اگر بتونین منو راهنمایی کنید ممنون میشم

  • هادی قربانی

   سلام صادق عزیز
   شما شما می تونید از ایده های رایگان که داخل سایت معرفی کردیم استفاده کنید.
   بستگی به شرایط فعلی خودتون و موقعیتی که در آنجا هستید می تونید یک سری کسب و کارها کوچک رو شروع کنید که سرمایه هر چند کمی رو بدست بیارید. بعد از اون می تونید با خیال راحت وارد کسب و کارهای بزرگتر بشید.

 24. سینا

  خیلی خوب بود من پکیج رو نخریدم و از ***کپی کردم****. احتمالا چند ایده رو راه بندازم. پیشنهاد می‌کنم بقیه دوستان هم ***** که به صرفه تره

  • هادی قربانی

   دوست عزیزی که می خوای کسب و کار راه اندازی کنی با دزدی یا کپی کارهای سایر کسب و کار شما نمی تونی به جایی برسی. توجه داشته باشید شروع کارتون از همین ابتدا اشتباه بوده.
   ما هیچگونه رضایتی نداریم و شرعا و قانونا استفاده از پکیج ها توسط افرادی که خریداری نکردن حرام هست.
   بازم خوبه تعریف و تمجید کردید که خیلی خوب بوده دوره مثل سایر دوره های مبتدی سطح وب نیست.

 25. Matin

  سلام خسته نباشید من دانلود کردم رار بود پسورد خواست میشه پسوردشو بگین ممنون.

  • هادی قربانی

   سلام متین عزیز
   رمز پکیج به آدرس ایمیل شما ارسال شد.
   آرزوی راه اندازی کسب و کاری پرسودی رو براتون دارم.

 26. رسول تیموری

  ایده هاتون بسیار عالی هستن واقعا بعد از خرید پکیج های مختلف سایت شما بهترین بود
  من بین ۴ مورد موندم که کدوما رو اجرا کنم همه زمینه های واقعا پرطرفدار هستن .

  • هادی قربانی

   توضیحات لازم در رابطه با انتخاب بهترین شغل بین چهار مورد برای شما از طریق ایمیل ارسال شد.

 27. Gh

  با سلام خسته نباشید من دانلود کردم ولی پسورد میخواد میشه لطفا پسوردش رو بگید

  • هادی قربانی

   سلام و عرض وقت بخیر
   رمز فایل از طریق ایمیل مجددا برای شما ارسال شد.

 28. عباس

  با عرض سلام و ادب
  بنده دارای فوق لیسانس عمران هستم و میخام ی کاری شروع کنم و سرمایه بنده محدود است لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر

 29. حسین حکم ابادی

  سلام مهندس خسته نباشید من حدودا ۱۰۰ تومن سرمایه دارم یعنی دامداری داشتم فروختم اخه دیگه با این قیمت های آذوغه واقعا نمیصرفه و اینکه حدود چهار ساله تو یه شرکت پیمانکاری بعنوان حراست مشغول کارم با حقوق ناچیز…تو این مدت کلیات ساخت و ساز و اصول پیمانکاری و برخی جزئیات رو یاد گرفتم ولی مدرک عمران و معماری ندارم رشته تحصیلیم شیمی بود قبل از این کار هم بنا بودم یعنی تمام کار بنایی رو بلدم تقریبا.
  پیشنهاد خودم ساخت و ساز….
  مکان برا پرورش بوقلمون هم دارم ولی بازار فروش …..
  یا اینکه یه خط تولید (موادشوینده بزنم یا غیره)….
  من از استان خراسان رضوی شهرستان جوین (شهر نیمه صنعتی )هستم
  برادرم هم موافق شراکت هست
  خیلی توضیح دادم امیدوارم کامل باشه
  لطفا راهنماییم کنیم

  • هادی قربانی

   درود بر شما
   خب ببیند ایده های راه اندازی کار زیاده ، همه این مواردی که گفتید خوب هستن و میشه واقعا به جاهای خوبی رسید. مهمترین مورد انجام کار هست، اینکه پای کار بمونید و ادامه بدید تا به نفر اول تو اون زمینه تبدیل بشید.

 30. Amir sam

  سلام من خریدم . اما لینک دانلود نداره … چطور باید دانلود کنم … امکانش هست به جیمیل که در سایت وارد کردم بفرستید

  • هادی قربانی

   درود بر شما امیر عزیز
   از اینکه با ما همراه هستید بسیار خوشحالیم و از اعتماد شما بی نهایت ممنونیم.
   لطفا ایمیل خود را که هنگام خرید وارد کرده بودید را بررسی بفرمایید.
   لینک های دوره به صورت فایل متنی پیوست ایمیل ارسالی به شما می باشد.

 31. امیر

  سلام تو این پکیج اموزش ساخت سایت رو هم اموزش میدهید

  • هادی قربانی

   درود بر شما
   خیر شامل آموزش طراحی سایت نمیشه و فقط به بررسی ایده ها پرداخته شده.
   البته باید بگم بهتون شما نیازی به آموزش ساخت سایت ندارید مگر اینکه بخواهید تو این زمینه فعالیت کنید که اونم بعد از بررسی ایده و انتخاب هر کدوم می تونید در اون مسیر پیش برید.

 32. ماهان

  سلام لطفا میشه بفرمایید کار پاره وقت چی سراغ دارید من در حال حاضر ماهیانه چهار میلیون در آمد دارم اما میدونید که کفاف نمیده پس یه کار پاره وقت لطفا معرفی کنید با سرمایه حداکثر پنجاه میلیون تومان تخصص خاصی هم جز کار اداری ندارم
  اصفهان- متاهل سی ساله دارای دو فرزند
  اگه جواب را به ایمیلم بفرستید ممنون میشم

  • هادی قربانی

   سلام ماهان عزیز
   عرض کنم خدمت شما که برای انتخاب یک کار پاره وقت شما وقتی بخواهید با یک سرمایه مشخص یک شغل مناسب انتخاب کنید باید ابتدا به علایق و خلاقیت های خودتون نگاه کنید.
   به طور کلی ایده برای اجرا زیاد هست اما نمیشه همینطوری معرفی کرد که خدایی نکرده با اجرای نادرست اون سرمایه از دست بره.

 33. zamanamir

  سلام آقای قربانی، من تو یه سایت ۳۵ ایده پردرامد رو خوندم کلا کپی برداری بود یعنی گفته بود مثل دی جی کالا، فروشگاه تاسیس کنید یا مثل اسنپ،دیوار شیپور و….هر کاری که راه اندازی شده و الان برند بزرگی شده آیا شما هم تو این پکیج به همین ایده ها اشاره کردید؟ البته من قبلش بگم که مطالبی که تو سایت شما خوندم تو هیچ سایتی مشابه اش رو هم نخوندم و باز خورد و کامنت هایی که سایت شما داره تو هیچ سایتی ندیدم و این نشان از حرفه ای بودن و به روز بودن علم و دانش شماست با تشکر از شما و تیم حرفه ای تون

  • هادی قربانی

   عرض ادب و احترام
   خیر به همچین مواردی اشاره نشده. مواردی که داخل این پکیج معرفی شدن شامل کسب و کارهایی میشن که ممکنه حتی شما باهاشون روبرو شده باشید یا شاید هم خیلی هاش و تا به حال ندید. اما به این صورت که فرمودید معرفی ایجاد فروشگاه مثل دیجی کالا و سایت آگهی مثل دیوار و این موارد نیست.
   تهیه این پکیج ها به شما کمک می کنه تا بتونید با برخی کسب و کارهای خاص که درآمد زیادی دارند آشنا بشید. شما خودتون هم می تونید انواع کسب و کارهای اینترنتی یا غیر اینترنتی رو بررسی کرده و یک ایده خلاقانه با درآمد زیاد پیدا کنید.
   نکته مهم دیگه ای که باید بهش توجه کنید این هستش که ممکن شما با دیدن این پکیج و آشنا شدن با ایده هایی که معرفی شدن، ایده های جدیدتر به ذهنتون برسه و یا اینکه ایده معرفی شده رو بتونید به شکل بهتری پیاده سازی کنید یا یه چیز جدیدتر اضافه کنید.

 34. zamanamir

  ممنون از راهنمایی تون و اینکه جواب سوالات کاربر ها رو میدهید خدا قوت
  آقای قربانی ،،فقط یه سوال تو متن این پکیج ۳۵ روش و ایده کسب و کار گفتید که با خرید این پک ،پک ۲۱ روش اینترنتی را رایگان دریافت می کنید من الان خریداری کنم اون ۲۱ روش کسب و کار هم برام رایگان میشه؟

  • هادی قربانی

   دریافت رایگان پکیج ایده های اینترنتی که شامل ۲۱ مورد میشه زمانی ارائه میشد که روی پکیج ها تخفیف نزده بودیم.
   این دوره یک میلیون و صد قیمتش هست که با تخفیف شده ۴۴۰
   دوره ۲۱ ایده هم ۴۷۰ بوده شده ۱۸۸
   یعنی شامل اون شرایط نمیشه الان چون هر دو تخفیف خوردن.

 35. javaded

  سلام جناب من پکیج رو خریداری کردم ولی چیزی برای دانلود بهم نداد لطفا راهنمایی کنید

  • هادی قربانی

   درود بر شما جواد عزیز
   از همراهی و اعتماد شما سپاسگذاریم.
   اطلاعات مربوط به دانلود فایل ها به ایمیل شما ارسال شد.

 36. سام

  سلام وقت بخیر
  در رابطه با باغی که گفتین یه ایده توی ذهنم دارم اگه باغ شما قابلیت اینو داره که تزئین بشه و به یه لوکیشن تبدیل بشه خیلی برای شما پولساز خواهد بود
  لوکیشنی برای عکاسی و فیلمبرداری
  اگه بتونید باغ رو به لوکیشن زیبا تبدیل کنید خیلی خوب میشه

 37. akbar-pc

  من این پکیج رو خریدم ولی چیزی در قسمت دانلود وجود نداره ؟

  • هادی قربانی

   درود بر شما دوست عزیز
   لطفا تلگرامی که باهاش پیام دادید رو بررسی کنید
   به دلیل مشکل هاست دانلود که اخیرا رخ داده، مجبور شدیم فایل ها رو تو تلگرام براتون ارسال کنیم.
   بابت مشکل پیش اومده عذر خواهیم.
   با احترام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
19 − 11 =