35 ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار

خانه » دوره ها » ایده پردازی » 35 ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار
ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار
35 ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار

زمان مطالعه: 7 دقیقه

ایده های پولساز و پردرآمد که در این بخش برای شما همراهان همیشگی آکادمی 98 آماده کردیم، مربوط به 35 ایده نو و مدرن می باشد. این سری ایده ها و طرح کسب و کار مربوط به زمینه های مختلفی می باشد. یعنی تنها به زمینه فعالیت های خاصی محدود نمی شود.

به شما قول میدم که با هر کدوم از این ایده های شما با برخی کسب و کارهای ایده آل و پولساز آشنا خواهید شد، اجرا و پیاده سازی هر کدام برای شما سودآور خواهد بود.

ایده خلاقانه نابغه پولسازی ایران
ایده خلاقانه نابغه پولسازی ایران

35 ایده خلاقانه نابغه پولسازی ایران فوق العاده پولساز

در حال حاضر تعداد ایده های موجود در این پکیج 35 آیتم می باشد. مواردی که به زمینه کارهای مختلفی همچون ایده های اینترنتی و غیراینترنتی مربوط می شود. البته لازم است بدانید که تعداد این ایده ها به مرور بیشتر خواهد شد. در بروزرسانی های بعدی که هر چند وقت یکبار اتفاق خواهد افتاد، ایده های خلاقانه کسب و کار جدیدتری به لیست موجود اضافه خواهیم کرد.

مراکزی مختلفی همچون کانال ها، سایت ها، موسسه ها وجود دارند که در زمینه ارائه ایده های کسب و کار فعالیت دارند. این مراکز اگر با آنها آشنایی داشته باشید تنها 1 ایده را با قیمت های فوق العاده زیاد به فروش میرسانند. برخی مراکز وجود دارند که 1 ایده را با قیمت 20 میلیون تومان می فروشند. ایده ای که ممکن است حتی از آن خوشتان نیاید. اما ما در آکادمی 98 بر خلاف این نوع مجموعه ها تعداد زیادی ایده فوق العاده عالی و پولساز که تک تک آنها قابل اجرا می باشند را برای شما آماده کردیم.

تضمین می کنم که درصد اجرای این ایده ها 100 درصد می باشد، و اینکه تمامی آنها پولساز هستند.

ایده های خلاقانه با سرمایه کم
ایده های خلاقانه با سرمایه کم
موفقیت در کسب و کار با ایده های ناب و حلاقانه پولساز
موفقیت در کسب و کار با ایده های ناب و حلاقانه پولساز

چه نوع ایده های هستند؟

همانطور که اشاره شد، ما برای زمینه های مختلفی ایده در نظر گرفته ایم. من فکر می کنم حداقل چندین نمونه از این ایده ها را قادر خواهید بود اجرا کنید. چرا که هیچگونه پیچیدگی خاصی برای پیاده سازی این کارها وجود ندارد. برخی از انواع ایده ها را می توانید در زیر مشاهده کنید.

 • ایده های اینترنتی
 • ایده های غیر اینترنتی
 • ایده های کسب درآمد در خانه
 • کسب درآمد دلاری
 • ایده های قابل اجرا در ایران
 • کسب و کار های خلاق و مدرن
 • راه اندازی کسب و کار با سیستم درآمد خودکار
 • ایده پولساز برای جوانان
 • ایده خلاقانه کسب و کار برای خانم ها
 • ایده با سرمایه کم
 • ایده با سرمایه زیاد
 • ایده های بدون سرمایه اولیه
 • ایده هایی بدون موقعیت مکانی خاص
 • قابل اجرا در روستا، شهر، کشور و حتی بین المللی
 • ایده هایی که سختی زیادی درآنها وجود ندارد
 • ایده هایی که شما فقط مدیریت خواهید کرد
 • ایده با درآمد عالی
 • ایده استارت آپ
 • ایده خدماتی
 • ایده تولیدی
 • و ….
ایده ناب کسب و کار پردرآمد در ایران
ایده ناب کسب و کار پردرآمد در ایران

چگونه این ایده ها را جمع آوری کرده ایم؟

اگر شما از همین امروز بخواهید این تعداد ایده پولساز و عالی را جمع آوری کنید حداقل چندین ماه باید برای آن وقت صرف کنید. ما هم دقیقا مثل شما هستیم. چندین ماه فعالیت و تحقیقات متوالی سبب جمع آوری این ایده های پردرآمد شده است.

توجه داشته باشید وقتی میگم چندین ماه یعنی برای تک تک این ایده ها وقت گذاشتیم و زمینه فعالیت هر کدام را بررسی کردیم. مراحل اجرا و زمان بازخورد آنها را بررسی کردیم. به گونه ای که در پایین از بین 100 ایده مختلف تنها این تعداد را گلچین کرده و برای ارائه آماده کرده ایم.

کسب درآمد دلاری
کسب درآمد دلاری
ایده خلاقانه کسب درآمد دلاری
ایده خلاقانه کسب درآمد دلاری

ایده کسب و کار اینترنتی

برخی از ایده های موجود در این پکیج شامل ایده های اینترنتی می باشد. از آنجایی که امروزه بیشتر افراد تمایل به راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند، ما سعی کرده ایم بهترین ایده های اینترنتی را برای شما در این مجموعه لیست کنیم. شما هم به خوبی میدانید که به هر زمینه ای فکر کنید رقیبان بسیار بزرگی در آن زمینه وجود دارد. پس تنها راه چاره ما بررسی موشکافانه کسب و کار ها می باشد.

با جرات تمام میگم که این ایده نو و جدید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی جزو بهترین ها در نوع خودشان می باشند. اگر دوست دارید یک شغل و کسب و کار ایده آل داشته باشید، پس فرصت های زندگی خودتون رو از دست ندید.

ایده های پولساز و پردرآمد در ایران
ایده های پولساز و پردرآمد در ایران

ایده های غیر اینترنتی

همچنین لازم است بدانید که علاوه بر ایده های اینترنتی تعدادی از این شغل ها را بدون نیاز به اینترنت هم می توان راه اندازی کرد. بنابراین مشخص است که این ایده ها تنها به زمینه های خاصی محدود نمی شود. سری کسب و کارهای غیر اینترنتی را قادر خواهید بود علاوه بر کشور ایران به صورت بین المملی نیز اجرا کنید.

اگر شما یک کسب و کار ایده عال داشته باشید که در سطح بین الملل خدمات خود را ارائه دهید، قادر خواهید بود در مدت زمان بسیار کمی به یک میلیاردر خودساخته تبدیل شوید.

ایده های تضمینی کسب و کار
ایده های تضمینی کسب و کار
ثروتمند شدن در جوانی با-کسب و کار
ثروتمند شدن در جوانی با-کسب و کار

چرا تعداد ایده های زیاد است؟

شما هم به خوبی می دانید که می توانیم تک تک ایده های کسب و کار را به صورت تکی با همین قیمت بفروش برسانیم. اما کمی باید دید خود را در رابطه با این موضوع تغییر دهید. بالاتر اشاره کردم برخی باشگاه ها، کانالها، سایت ها ایده ها های مختلفی را به صورت تکی به فروش می رسانند. اما واقعا این انصاف نیست. چرا که ممکن است این ایده برای شما قابل اجرا نباشد، ممکن است شما از طرح خوشتان نیاید، شاید با شرایط شما جور نباشد، شاید آنقدرها هم شعار داده اند ایده پولساز نیست و ….

در نتیجه شما با پرداخت هزینه زیاد نه تنها به ایده خلاقانه کسب و کار دست پیدا نکردید، بلکه فقط جیب شخص فروشنده را پر کرده اید.

تعداد زیاد ایده های ارائه شده در این پکیج به این دلیل می باشد که شما حداقل بتوانید چند مورد از این روش ها را اجرا کنید. هر چند من تضمین می کنم که درصد اجرا این ایده ها 100 درصد می باشد. اما با این وجود باز هم با در نظر گرفتن شخصیت ها، شرایط ها، موقعیت ها و … فرض می کنیم درصد برخی ایده ها برای تعداد از دوستان کاهش پیدا کند. اما حتما حتما شما حداقل قادر خواهید بود به راحتی چند مورد از آنها را اجرا کنید.

کسب درآمد خودکار از طریق کسب و کار
کسب درآمد خودکار از طریق کسب و کار
ایده پردرآمد و پولساز
ایده پردرآمد و پولساز

ایده هایی که به آنها علاقه خواهید داشت

همچین علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، لازم بدانید که شما باید به کسب و کار خود علاقه داشته باشید. زیرا افراد زیادی هستند که به سمت بخری شغل ها و ایده های می روند اما به دلیل نداشتن علاقه خیلی سریع شکست می خورند. من فکر می کنم شما با هر علاقه و سلیقه ای که باشید چند مورد از ایده های نابغه پولسازی ایران در این پکیج را انتخاب خواهید کرد. چرا که این ایده های کسب و کار برای افراد مختلف، زمینه ها مختلف و شرایط مختلفی در نظر گرفته شده است.

هادی قربانی

موسس و بنیانگذار آکادمی 98 فعالیت در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ، مشاور کسب و کار اینترنتی ، تدریس مباحث فوق پیشرفته موفقیت و توسعه فردی، ارائه ایده های خلاقانه و ناب برای انواع کسب و کارها. هادی قربانی با بیش از 13 سال تجربه فعالیت در زمینه های نام برده شده به عنوان یکی از بهترین اساتید این عرصه دارای نامی آشنا برای فعالان این زمینه می باشد. در آکادمی 98 قصد دارم تجربیات خودم را با شما عزیزان و همراهان همیشگی به صورت رایگان به اشتراک بگذارم. امیدوارم بتونم قدمی هر چند کوچک در رشد و توسعه کسب و کار شما برداشته باشم.

16 دیدگاه

 1. باعرض سلام خسته نباشید از زحمات بی دریغتون وقتتون بخیر من حدود ۱۰ روز پیش هم نظرم رو براتون فرستادم و در مورد یه ایده جدید که با ۲۰ میلیون سرمایه بشه راهش انداخت ازتون مشاوره خواستم که هنور جوابمو ندادین ما در استان خراسان رضوی شهرستان نیشابور زندگی میکنیم و اینکه دنبال شروع کار برای همسرم هستم ایشون ۳۸ سال سن داره و فوق دیپلم طراحی قطعات صنعتی و کارشناسی ارشد مدیریت گرایش بازاریابی و کارشناسی ای تی هم از یکی از دانشکده ها داره در ضمن مولف چندین کتاب مدیریتی نیز هستند ولی در حال حاضر بیکارند . یک باغ حدودا ۱۱۰۰ متری هم توی یکی از روستاهای اطراف داریم که همه امکانات رو (اب و برق و گاز )داره لطفا اگه راهنمایی بفرمایید یه ایده جدید بدین ممنون میشم حالا هر کاری باشه .

  • هادی قربانینویسنده

   عرض ادب و احترام خدمت شما
   سوال شما که در بخش مربوط به با ۱۰ میلیون تومان چیکار میشه کرد مطرح کرده بودید، پاسخ داده شده. از طریق لینک زیر می تونید به پاسخ سوالتون دسترسی داشته باشید
   درآمدزایی با ۱۰ میلیون سرمایه اولیه
   در بخش مربوطه که لینکش رو قرار دادن براتون، یک ایده معرفی کردم. اما اگر به شغل و کسب و کار اینترنتی نیز علاقه دارد با شرایط فعلی ایده ای که در ادامه توضیح میدم می تونه یک حرکت خیلی خوب باشه.
   اگر همسر شما موفق به تالیف کتاب شده، به راحتی قادر خواهد بود کتاب های الکترونیکی تولید کند. این کار واقعا سود خوبی دارد. البته باید کتاب ناب و پرطرفداری بنویسن. مثلا در زمینه بازاریابی، فروش، مدیریت، کسب و کار و … کتاب های الکترونیک یا همون PDF را به راحتی می توان در اینترنت به فروش رساند. حتی می توان در سایت های فروشگاهی مثل دیجی کالا ، فیدیبو و … کتاب را برای فروش قرار داد.
   از طرفی هم می توان نسخه صوتی کتاب را نیز آماده کرد که امروزه کتاب های صوتی طرفداران بیشتری از کتاب های الکترونیکی دارند. (کتاب صوتی یعنی همون کتاب PDF که نوشته شده را با حرف زدن ضبط کنید . فایل صوتی را برای فروش قرار دهید).
   پیشنهاد دیگه ای که می تونم به شما بدم، پرورش بوقلمون هست. این ایده هم بسیار پولساز هست.
   پرورش قارچ نیز جزو ایده های زود بازده پرسود می باشد که به صورت گلخانه ای می توانید آن را اجرا کنید.
   کاشت زعفران گلخانه ای هم چز ایده هایی هست که سود خوبی دارد، البته به مرور زمان اگر بخوبی کار را پیش ببرید به یک شغل ثروت ساز تبدیل می شود.
   و بسیاری موارد دیگر …
   البته شما باید بدونید که پیدا کردن یک ایده خوب نیاز به جزئیات بیشتری دارد، مثل علاقه همسر شما، توانایی ها، شرایط فعلی زندگی، نحوه اجرا و بسیاری نکات مهم دیگر.
   در همین بخش که مربوط به ۳۵ ایده پرسود و پولساز هست، ما تعداد ۳۵ ایده خلاقانه را بعد از ماهها تحقیق و بررسی لیست کرده ایم. اگر تمایل داشته باشید می توانید این پکیج را تهیه کنید، هزینه این پکیج یک میلیون و صد هزار تومان هست، البته فعلا . داخل این پکیج ایده هایی رو لیست کردیم که کاملا پرسود، پولساز و زود بازده هستند.

 2. سلام وقت بخیر
  چند درصد احتمال داره ما از این ایده ها خوشمون بیاد و راه اندازی کنیم؟
  شما این اطمینان رو به من میدید که اگر این ۳۵ ایده رو تهیه کنم ، و هر کدوم از اونها رو اجرا کنم به نتیجه خواهم رسید ؟

  • هادی قربانینویسنده

   جناب قائمی عزیز درود بر شما
   با جرات و اطمینان کامل عرض می کنم خدمتتون که کلیه ایده های ناب و فوق العاده پولساز هستن.
   فقط کسی رو می خواد که واقعا اهل عمل باشه.
   بیشتر ایده ها هم اجرا کردنشون فوق العاده راحت هست. در ضمن این ایده ها رو با افراد مختلفی که برخی سرمایه نداشتن و برخی هم داشتن مورد بررسی قرار دادیم. در هر دو حالت این موارد جزو بهترین ایده ها بود که گلچینشون کردیم.

 3. ابوالفضل منصوری فر

  سلام و درود به بزرگترین ایده پرداز ایران زمین استاد قربانی
  من در این سری ایده شما شرکت کردم. قبلا چند بار از جاهای مختلفی ایده های متنوعی رو دنبال کرده بودم، باور کنید تا حالا به این ایده هایی که شما اشاره کردید کسی توجهی نداشته.
  خواستم نظر خودم رو در این بخش بنویسم تا سایر دوستان و همراهان سایت آکادمی ۹۸ که هنوز در این سری ایده ها شرکت نکردن مطمئن بشن که واقعا همه شغل های معرفی شده پولساز هستن و با دقت بالایی انتخاب شدن.

  • هادی قربانینویسنده

   سلام جناب منصوری فر عزیز
   خوشحالیم این سری ایده های جدید براتون مفید و جذاب بوده. همون طور که اشاره کردید سعی شده به بهترین شغل ها که اکثر اونها رو هیچ کجا بهشون اشاره نشده را انتخاب کنیم.
   علاوه بر تک بودن، کلیه شغل ها بسیار پولساز هستن. اینطور بگم غیر ممکن هست کسی این ایده ها رو اجرا کنه بازخورد نداشته باشه.
   البته دوستان عزیز میدونن ما ضمانت نامه کتبی برای استفاده از ایده های آکادمی ۹۸ داریم.
   پیشنهاد می کنم نگاهی به دوره کسب درآمد دلاری هم بندازید.

 4. سلام
  حالا اگه من رقمي بين ده تا سيزده ميليارد سرمايه داشته باشم و واقعا ندونم چجوري باهش پول در بيارم چي؟
  كاري با اسودگي بيشتر و درامد خوب.چجور ايده اي دارين.
  ممنون ميشم از راهنماييتون

  • هادی قربانینویسنده

   سلام مهدی عزیز
   از همراهی شما سپاسگذاریم.
   ایده های زیادی وجود دارن که شما می تونید با سرمایه زیاد راه اندازی کنید.
   زمانی که سرمایه زیاد باشه شما می تونید پولتون رو تو کارای مختلف سرمایه گذاری کنید. بعضی از شغل ها به این شکل خواهد بود که شما کاری نیاز نیست انجام بدید، تنها سرمایه گذاری رو انجام میدید.
   یک سری شغل ها هم وجود دارند که شما می تونید راه اندازی کنید و افراد مختلف رو برای کار کردن استخدام کنید.
   داخل همین پکیج ۳۵ ایده پولساز و پردرآمد چندین ایده وجود داره که با سرمایه زیاد میشه راه اندازی کرد و سود فوق العاده بالایی داشت.

 5. سلام مجدد.
  به نظر شما گزاشتن اين پول در بانك براي سپرده بلند مدت چطوريه؟
  راستش تمامي مقالات در مورد كسب دامد با سرمايه گزاري اندكه در حالي كه اگه كسب دامد با سرمايه گزاري زياد رو گوگل كني هيچ جوابي برات نمياره

  • هادی قربانینویسنده

   مهدی عزیز گذاشتن پول توی بانک برای افرادی هست که فقر ذهنی دارن و کسی که بخواد به موفقیت های بزرگی توی زندگی برسه و جزو افراد موفق و مطرح دنیا بشه باید با بهترین ایده ها بتونه سرمایه فعلی خودش رو چندین برابر کنه.
   یکی از نکاتی که در رابطه با شما وجود داره مربوط به سرمایه بالایی هست که دارید، مثلا اگر این مقدار پول رو تو بانک بزارید درسته سود بالایی براتون خواهد داشت به صورت ماهانه، اما اگر یک سری نکات خیلی مهم مثل بی ارزش شدن پول رو در نظر بگیریم بانک اصلا گزینه خوبی نیست.
   همونطور که فرمودید در سطح وب خیلی کم به ایده های سرمایه زیاد (کسب درآمد با سرمایه گذاری زیاد) اشاره کردن. دلیلش این هست که اکثر شغل ها با سرمایه فوق العاده کمی قابل راه اندازی کردن هست.
   شما در حال حاضر در شرایط بی نظیری هستید، بسیاری از افراد در تلاش هستن به همین جایگاه شما برسن و همچین سرمایه و پولی رو بدست بیارن.
   تصور کنید شما ۱۳ میلیارد سرمایه داری، کسی هم هست به عنوان مثال ۸ میلیارد سرمایه داره. حالا این شخص خودش رو با شما مقایسه می کنه که بتونه به جایگاه شما برسه. و شما باید در تلاش باشید با کسی که در جایگاه ۲۰ میلیارد قرار گرفته برسید.
   منظورم این هست که هر کسی تو هر جایگاهی خودش رو با کسانی که بالاتر از خودش هستن مقایسه می کنه و باید هم همینطور باشه.
   حالا برای شرایط فعلی شما موقعیت و فرصت های زیادی وجود داره. یکی از روش های خوب رفتن سراغ کسب درآمد دلاری هست. این روش بسیار پولسازتر هست، چون با قیمت فعلی دلار افراد زیادی تونستن سرمایه های زیادی رو بدست بیارن.
   برای اینکه بیشتر بشه روی ایده های مختلف فکر کرد باید جزئیات و اطلاعات بیشتری از شما داشته باشم.
   در کنار اینکه دنبال ایده خوب برای راه اندازی کسب و کار هستید باید روی هوش مالی خودتون هم کار کنید. اشتباه کردن در این مسیر ممکنه سبب شکست هم بشه.
   شما می تونید برای گفتگوی راحت از طریق تلگرام در ارتباط باشید. آیدی تلگرام @academy98com و شماره تلگرام ۰۹۱۹۹۹۱۲۹۵۰

 6. اين شماره در تلگرام اكانتي نداره آقا هادي

 7. ایمان کریمی

  با سلام و احترام
  با اجازه از سایت محترم آکادمی ۹۸ و جناب آقای دکتر قربانی عزیز.
  جناب آقای دکتر اگه امکانش هست با مشاوره شما و رابطه شما یه کار و پروژه پرسود با آقا مهدی راه بندازیم و اگه صلاح میدونید و آقا مهدی تمایل داشتند در جلسه ایی باهم آشنا بشیم.
  آقا مهدی گرامی نمی‌دونم کدوم شهر هستید، ولی در تهران ساخت و ساز خیلی جواب میده و سود بسیار بالایی داره.
  اما به راحتی و تنهایی نمی تونید واردش بشید چون از همون اول املاک ها ملاک های کلنگی به شما معرفی نمیکنن و در شهرداری و دارایی هم شمارو اذیت میکنن.
  من پیشنهاد براتون دارم، بنده در منطقه ایی که زندگی میکنم، کار املاک زیاد کردم چه برای خودم چه برای مردم، املاک ها و سازنده های منطقه رو میشناسم، حتی اشراف کامل به تک تک کوچه ها و خیابان های منطقه دارم که بدونم کجا باید خرید کرد که راحت و زود فروش بره. منطقه ایی که من کار کردم، یکی از شلوغ ترین مناطق تهران هست که برای ساخت و ساز عالیه، من تا آخر عمر هم که پول دار بشم از این منطقه تکون نمیخورم، چون همیشه مشتری داره.
  بنده دلال یا بنگاه دار نیستم، یه فرد تحصیل کرده نون حلال خورده هستم، از اول تا آخر همه چیز به اسم خود شما و با نظر شما و با نظارت شما انجام میشه من سرمایه ناچیزی دارم که وسط میذارم.
  بهتون قول میدم تا ۵ سال دیگه از سازنده های بنام منطقه تبدیل بشید که سراغ برج سازی برید.
  تمایل به همکاری دارید من در خدمتتان هستم

  • هادی قربانینویسنده

   شماره شما رو به دوست عزیزمون آقا مهدی میدم حتما.
   ایشون در استان آذربایجان غربی هستن، ارومیه
   باهاشون صحبت می کنم اگر تمایل داشتن باهاتون تماس بگیرن.
   شماره شما هم از داخل دیدگاهتون برداشتم تا کسی سوء استفاده نکنه.

 8. توحید میری

  سلام استاد قربانی
  خیلی از شما سپاسگذارم بابت ایده های پولساز
  من پکیج رو خریدم اگر ممکنه در رابطه با طرح های ۱۸ و ۲۷ کمی بیشتر برای من توضیح بدید، ممنون میشم.
  از اینکه این پکیج رو خریداری کردم کاملا راضی هستم. فقط با اجازتون دو مورد از ایده ها رو به یکی از دوستانم پیشنهاد دادم که راه اندازی کنه خیلی به اون موارد علاقه داشت. امیدوارم از نظر شما مشکلی نداشته باشه.
  منتظر توضیحات لازم مربوط به دو ایده که شمارشون رو اعلام کردم هستم.
  باز هم ممنون

  • هادی قربانینویسنده

   سلام جناب میری عزیز وقتتون بخیر
   از اینکه نظرتون رو در رابطه با پکیج برای ما ارسال کردید، نهایت تشکر رو دارم.
   یه فایل صوتی به ایمیل شما ارسال شد لطفا بررسی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درآمدزایی با دستگاه نانو گلس، ضد ضربه و ضد خش گوشی موبایل

دانلود رایگان کتاب

هنر خوب زیستن

یکی از محبوبترین و پرمخاطب ترین کتاب ها ، مربوط به کتاب هنر خوب زندگی کردن اثر رولف دوبلی می باشد. همین حالا رایگان دانلود کنید