35 ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار

خانه » دوره ها » ایده پردازی » 35 ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار
ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار
35 ایده خلاقانه پولساز و پردرآمد کسب و کار

زمان مطالعه: 7 دقیقه

ایده های پولساز و پردرآمد که در این بخش برای شما همراهان همیشگی آکادمی 98 آماده کردیم، مربوط به 35 ایده نو و مدرن می باشد. این سری ایده ها و طرح کسب و کار مربوط به زمینه های مختلفی می باشد. یعنی تنها به زمینه فعالیت های خاصی محدود نمی شود.

به شما قول میدم که با هر کدوم از این ایده های شما با برخی کسب و کارهای ایده آل و پولساز آشنا خواهید شد، اجرا و پیاده سازی هر کدام برای شما سودآور خواهد بود.

ایده خلاقانه نابغه پولسازی ایران
ایده خلاقانه نابغه پولسازی ایران

35 ایده خلاقانه نابغه پولسازی ایران فوق العاده پولساز

در حال حاضر تعداد ایده های موجود در این پکیج 35 آیتم می باشد. مواردی که به زمینه کارهای مختلفی همچون ایده های اینترنتی و غیراینترنتی مربوط می شود. البته لازم است بدانید که تعداد این ایده ها به مرور بیشتر خواهد شد. در بروزرسانی های بعدی که هر چند وقت یکبار اتفاق خواهد افتاد، ایده های خلاقانه کسب و کار جدیدتری به لیست موجود اضافه خواهیم کرد.

مراکزی مختلفی همچون کانال ها، سایت ها، موسسه ها وجود دارند که در زمینه ارائه ایده های کسب و کار فعالیت دارند. این مراکز اگر با آنها آشنایی داشته باشید تنها 1 ایده را با قیمت های فوق العاده زیاد به فروش میرسانند. برخی مراکز وجود دارند که 1 ایده را با قیمت 20 میلیون تومان می فروشند. ایده ای که ممکن است حتی از آن خوشتان نیاید. اما ما در آکادمی 98 بر خلاف این نوع مجموعه ها تعداد زیادی ایده فوق العاده عالی و پولساز که تک تک آنها قابل اجرا می باشند را برای شما آماده کردیم.

تضمین می کنم که درصد اجرای این ایده ها 100 درصد می باشد، و اینکه تمامی آنها پولساز هستند.

ایده های خلاقانه با سرمایه کم
ایده های خلاقانه با سرمایه کم
موفقیت در کسب و کار با ایده های ناب و حلاقانه پولساز
موفقیت در کسب و کار با ایده های ناب و حلاقانه پولساز

چه نوع ایده های هستند؟

همانطور که اشاره شد، ما برای زمینه های مختلفی ایده در نظر گرفته ایم. من فکر می کنم حداقل چندین نمونه از این ایده ها را قادر خواهید بود اجرا کنید. چرا که هیچگونه پیچیدگی خاصی برای پیاده سازی این کارها وجود ندارد. برخی از انواع ایده ها را می توانید در زیر مشاهده کنید.

 • ایده های اینترنتی
 • ایده های غیر اینترنتی
 • ایده های کسب درآمد در خانه
 • کسب درآمد دلاری
 • ایده های قابل اجرا در ایران
 • کسب و کار های خلاق و مدرن
 • راه اندازی کسب و کار با سیستم درآمد خودکار
 • ایده پولساز برای جوانان
 • ایده خلاقانه کسب و کار برای خانم ها
 • ایده با سرمایه کم
 • ایده با سرمایه زیاد
 • ایده های بدون سرمایه اولیه
 • ایده هایی بدون موقعیت مکانی خاص
 • قابل اجرا در روستا، شهر، کشور و حتی بین المللی
 • ایده هایی که سختی زیادی درآنها وجود ندارد
 • ایده هایی که شما فقط مدیریت خواهید کرد
 • ایده با درآمد عالی
 • ایده استارت آپ
 • ایده خدماتی
 • ایده تولیدی
 • و ….
ایده ناب کسب و کار پردرآمد در ایران
ایده ناب کسب و کار پردرآمد در ایران

چگونه این ایده ها را جمع آوری کرده ایم؟

اگر شما از همین امروز بخواهید این تعداد ایده پولساز و عالی را جمع آوری کنید حداقل چندین ماه باید برای آن وقت صرف کنید. ما هم دقیقا مثل شما هستیم. چندین ماه فعالیت و تحقیقات متوالی سبب جمع آوری این ایده های پردرآمد شده است.

توجه داشته باشید وقتی میگم چندین ماه یعنی برای تک تک این ایده ها وقت گذاشتیم و زمینه فعالیت هر کدام را بررسی کردیم. مراحل اجرا و زمان بازخورد آنها را بررسی کردیم. به گونه ای که در پایین از بین 100 ایده مختلف تنها این تعداد را گلچین کرده و برای ارائه آماده کرده ایم.

کسب درآمد دلاری
کسب درآمد دلاری
ایده خلاقانه کسب درآمد دلاری
ایده خلاقانه کسب درآمد دلاری

ایده کسب و کار اینترنتی

برخی از ایده های موجود در این پکیج شامل ایده های اینترنتی می باشد. از آنجایی که امروزه بیشتر افراد تمایل به راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند، ما سعی کرده ایم بهترین ایده های اینترنتی را برای شما در این مجموعه لیست کنیم. شما هم به خوبی میدانید که به هر زمینه ای فکر کنید رقیبان بسیار بزرگی در آن زمینه وجود دارد. پس تنها راه چاره ما بررسی موشکافانه کسب و کار ها می باشد.

با جرات تمام میگم که این ایده نو و جدید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی جزو بهترین ها در نوع خودشان می باشند. اگر دوست دارید یک شغل و کسب و کار ایده آل داشته باشید، پس فرصت های زندگی خودتون رو از دست ندید.

ایده های پولساز و پردرآمد در ایران
ایده های پولساز و پردرآمد در ایران

ایده های غیر اینترنتی

همچنین لازم است بدانید که علاوه بر ایده های اینترنتی تعدادی از این شغل ها را بدون نیاز به اینترنت هم می توان راه اندازی کرد. بنابراین مشخص است که این ایده ها تنها به زمینه های خاصی محدود نمی شود. سری کسب و کارهای غیر اینترنتی را قادر خواهید بود علاوه بر کشور ایران به صورت بین المملی نیز اجرا کنید.

اگر شما یک کسب و کار ایده عال داشته باشید که در سطح بین الملل خدمات خود را ارائه دهید، قادر خواهید بود در مدت زمان بسیار کمی به یک میلیاردر خودساخته تبدیل شوید.

ایده های تضمینی کسب و کار
ایده های تضمینی کسب و کار
ثروتمند شدن در جوانی با-کسب و کار
ثروتمند شدن در جوانی با-کسب و کار

چرا تعداد ایده های زیاد است؟

شما هم به خوبی می دانید که می توانیم تک تک ایده های کسب و کار را به صورت تکی با همین قیمت بفروش برسانیم. اما کمی باید دید خود را در رابطه با این موضوع تغییر دهید. بالاتر اشاره کردم برخی باشگاه ها، کانالها، سایت ها ایده ها های مختلفی را به صورت تکی به فروش می رسانند. اما واقعا این انصاف نیست. چرا که ممکن است این ایده برای شما قابل اجرا نباشد، ممکن است شما از طرح خوشتان نیاید، شاید با شرایط شما جور نباشد، شاید آنقدرها هم شعار داده اند ایده پولساز نیست و ….

در نتیجه شما با پرداخت هزینه زیاد نه تنها به ایده خلاقانه کسب و کار دست پیدا نکردید، بلکه فقط جیب شخص فروشنده را پر کرده اید.

تعداد زیاد ایده های ارائه شده در این پکیج به این دلیل می باشد که شما حداقل بتوانید چند مورد از این روش ها را اجرا کنید. هر چند من تضمین می کنم که درصد اجرا این ایده ها 100 درصد می باشد. اما با این وجود باز هم با در نظر گرفتن شخصیت ها، شرایط ها، موقعیت ها و … فرض می کنیم درصد برخی ایده ها برای تعداد از دوستان کاهش پیدا کند. اما حتما حتما شما حداقل قادر خواهید بود به راحتی چند مورد از آنها را اجرا کنید.

کسب درآمد خودکار از طریق کسب و کار
کسب درآمد خودکار از طریق کسب و کار
ایده پردرآمد و پولساز
ایده پردرآمد و پولساز

ایده هایی که به آنها علاقه خواهید داشت

همچین علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، لازم بدانید که شما باید به کسب و کار خود علاقه داشته باشید. زیرا افراد زیادی هستند که به سمت بخری شغل ها و ایده های می روند اما به دلیل نداشتن علاقه خیلی سریع شکست می خورند. من فکر می کنم شما با هر علاقه و سلیقه ای که باشید چند مورد از ایده های نابغه پولسازی ایران در این پکیج را انتخاب خواهید کرد. چرا که این ایده های کسب و کار برای افراد مختلف، زمینه ها مختلف و شرایط مختلفی در نظر گرفته شده است.

هادی قربانی

موسس و بنیانگذار آکادمی 98 فعالیت در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ، مشاور کسب و کار اینترنتی ، تدریس مباحث فوق پیشرفته موفقیت و توسعه فردی، ارائه ایده های خلاقانه و ناب برای انواع کسب و کارها. هادی قربانی با بیش از 13 سال تجربه فعالیت در زمینه های نام برده شده به عنوان یکی از بهترین اساتید این عرصه دارای نامی آشنا برای فعالان این زمینه می باشد. در آکادمی 98 قصد دارم تجربیات خودم را با شما عزیزان و همراهان همیشگی به صورت رایگان به اشتراک بگذارم. امیدوارم بتونم قدمی هر چند کوچک در رشد و توسعه کسب و کار شما برداشته باشم.

4 دیدگاه

 1. باعرض سلام خسته نباشید از زحمات بی دریغتون وقتتون بخیر من حدود ۱۰ روز پیش هم نظرم رو براتون فرستادم و در مورد یه ایده جدید که با ۲۰ میلیون سرمایه بشه راهش انداخت ازتون مشاوره خواستم که هنور جوابمو ندادین ما در استان خراسان رضوی شهرستان نیشابور زندگی میکنیم و اینکه دنبال شروع کار برای همسرم هستم ایشون ۳۸ سال سن داره و فوق دیپلم طراحی قطعات صنعتی و کارشناسی ارشد مدیریت گرایش بازاریابی و کارشناسی ای تی هم از یکی از دانشکده ها داره در ضمن مولف چندین کتاب مدیریتی نیز هستند ولی در حال حاضر بیکارند . یک باغ حدودا ۱۱۰۰ متری هم توی یکی از روستاهای اطراف داریم که همه امکانات رو (اب و برق و گاز )داره لطفا اگه راهنمایی بفرمایید یه ایده جدید بدین ممنون میشم حالا هر کاری باشه .

  • هادی قربانینویسنده

   عرض ادب و احترام خدمت شما
   سوال شما که در بخش مربوط به با ۱۰ میلیون تومان چیکار میشه کرد مطرح کرده بودید، پاسخ داده شده. از طریق لینک زیر می تونید به پاسخ سوالتون دسترسی داشته باشید
   درآمدزایی با ۱۰ میلیون سرمایه اولیه
   در بخش مربوطه که لینکش رو قرار دادن براتون، یک ایده معرفی کردم. اما اگر به شغل و کسب و کار اینترنتی نیز علاقه دارد با شرایط فعلی ایده ای که در ادامه توضیح میدم می تونه یک حرکت خیلی خوب باشه.
   اگر همسر شما موفق به تالیف کتاب شده، به راحتی قادر خواهد بود کتاب های الکترونیکی تولید کند. این کار واقعا سود خوبی دارد. البته باید کتاب ناب و پرطرفداری بنویسن. مثلا در زمینه بازاریابی، فروش، مدیریت، کسب و کار و … کتاب های الکترونیک یا همون PDF را به راحتی می توان در اینترنت به فروش رساند. حتی می توان در سایت های فروشگاهی مثل دیجی کالا ، فیدیبو و … کتاب را برای فروش قرار داد.
   از طرفی هم می توان نسخه صوتی کتاب را نیز آماده کرد که امروزه کتاب های صوتی طرفداران بیشتری از کتاب های الکترونیکی دارند. (کتاب صوتی یعنی همون کتاب PDF که نوشته شده را با حرف زدن ضبط کنید . فایل صوتی را برای فروش قرار دهید).
   پیشنهاد دیگه ای که می تونم به شما بدم، پرورش بوقلمون هست. این ایده هم بسیار پولساز هست.
   پرورش قارچ نیز جزو ایده های زود بازده پرسود می باشد که به صورت گلخانه ای می توانید آن را اجرا کنید.
   کاشت زعفران گلخانه ای هم چز ایده هایی هست که سود خوبی دارد، البته به مرور زمان اگر بخوبی کار را پیش ببرید به یک شغل ثروت ساز تبدیل می شود.
   و بسیاری موارد دیگر …
   البته شما باید بدونید که پیدا کردن یک ایده خوب نیاز به جزئیات بیشتری دارد، مثل علاقه همسر شما، توانایی ها، شرایط فعلی زندگی، نحوه اجرا و بسیاری نکات مهم دیگر.
   در همین بخش که مربوط به ۳۵ ایده پرسود و پولساز هست، ما تعداد ۳۵ ایده خلاقانه را بعد از ماهها تحقیق و بررسی لیست کرده ایم. اگر تمایل داشته باشید می توانید این پکیج را تهیه کنید، هزینه این پکیج یک میلیون و صد هزار تومان هست، البته فعلا . داخل این پکیج ایده هایی رو لیست کردیم که کاملا پرسود، پولساز و زود بازده هستند.

 2. سلام وقت بخیر
  چند درصد احتمال داره ما از این ایده ها خوشمون بیاد و راه اندازی کنیم؟
  شما این اطمینان رو به من میدید که اگر این ۳۵ ایده رو تهیه کنم ، و هر کدوم از اونها رو اجرا کنم به نتیجه خواهم رسید ؟

  • هادی قربانینویسنده

   جناب قائمی عزیز درود بر شما
   با جرات و اطمینان کامل عرض می کنم خدمتتون که کلیه ایده های ناب و فوق العاده پولساز هستن.
   فقط کسی رو می خواد که واقعا اهل عمل باشه.
   بیشتر ایده ها هم اجرا کردنشون فوق العاده راحت هست. در ضمن این ایده ها رو با افراد مختلفی که برخی سرمایه نداشتن و برخی هم داشتن مورد بررسی قرار دادیم. در هر دو حالت این موارد جزو بهترین ایده ها بود که گلچینشون کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سیزده =