آموزش هدف گذاری و هدف نویسی هوشمند

خانه » دوره ها » موفق شدن » آموزش هدف گذاری و هدف نویسی هوشمند
آموزش هدف گذاری و هدف نویسی هوشمند
هدف گذاری و هدف نویسی هوشمند

زمان مطالعه: 16 دقیقه

دوره پیش روی شما کاملترین آموزش هدف گذاری و هدف نویسی در ایران می باشد. همه ما به خوبی می دانیم که مهمترین راز موفقیت هر فردی در زندگی هدف می باشد. وقتی از همان روزهای اول شروع می کنیم باید مقصد خود را مشخص کنیم و این مقصد دقیقا همان اهداف ما است. قصد داریم با شناخت تکنیک ها و روش های هدف گذاری در زندگی آشنا شویم و بتوانیم با استفاده از تکنیک های هدف نویسی به همه آنها دست پیدا کنیم.

آرزوها، هدف ها و رویاهات و به فراموشی نسپار

باور کنید یا نه، این یک واقعیت است: دلیل رسیدن و نرسیدن برخی افراد به موفقیت تنها مربوط به همین موضوع هدف می باشد.

رسیدن به موفقیت با شناخت اصول هدف نویسی
رسیدن به موفقیت با شناخت اصول هدف نویسی

آموزش کامل هدف گذاری و هدف نویسی

این دوره همان طور که از عنوان آن مشخص است شامل دو بخش می باشد. بی شک شما هم می دانید که برخی آموزش های در این زمینه به صورت پراکنده یافت می شود. از این رو مجموعه بزرگ آکادمی 98 با تدریس استاد هادی قربانی دوره ای رو برای شما تدارک دیدیم که بتوانید به راحتی هر دو موضوع را که وابسته هم هستند به صورت یکجا یاد بگیرید.

هر شخصی با موضوع هدف آشنا است و خوب می داند که در زندگی برای چه چیزهایی می جنگد. اما تنها مشکل افراد در نوع مشخص کردن اهداف و طی کردن مسیر دستیابی به آن می باشد. برای همین است که بسیاری از مردم در کل دنیا هدف های خود را فراموش کرده و دست از رویاهایشان بر می دارند.

ما در این دوره به شما یاد میدیم که چطور می تونید به بهترین شکل ممکن هدف گذاری کرده و به تمامی هدف های خود با شناخت روش های هدف نویسی دست پیدا کنید.

هدف گذاری چیست؟
هدف گذاری چیست؟

روش های اثبات شده برای رسیدن به هدف های بزرگ در زندگی

بعد از کلی بررسی و تحقیق موفق شدیم پکیجی رو برای شما دوستان عزیز آماده کنیم که شامل بهترین روش ها می باشد. این موارد شامل روش های اثبات شده هدف گذاری می باشد که شما بعد از آشنایی با آنها قادر خواهید بود زندگی خود را متحول کنید. بررسی انواع مدل های هدف نویسی و راهکارهای عالی برای تعیین اهداف و آرزوها را با هم بررسی می کنیم تا بتوانیم به تک تک خواسته هایمان در زندگی دست پیدا کنیم.

اگر از آن دسته از افراد هستید که هدف هایتان را مشخص می کنید اما بعد از مدتی به فراموشی سپرده میشه، باید بهتون بگم بهترین جایی که الان در حال مطالعه جزئیاتش هستید رو پیدا کردید. اینکه الان شما در حال مطالعه این بخش هستی یعنی می خوای زندگی متفاوتی داشته باشی، یعنی می خوای تغییرات بزرگی رو توی زندگیت رقم بزنی. پس با قدرت تمام برای دستیابی به هدف هات تلاش کن.

تکنیک های هدف گذاری و هدف نویسی هوشمند
تکنیک های هدف گذاری و هدف نویسی هوشمند

بررسی اهدافی که خودم به آنها رسیدم با همین تکنیک ها

یکی از بخش های بسیار مهم و جذاب برای شما در طی دوره آموزش هدف گذاری و رسیدن به اهداف مربوط به دستاوردهای خودم هست. وقتی از صفر شروع کردم وقتی که تصور می کردم امکان ندارد روزی من به این جایگاه برسم. داستان استارت کسب و کار با برنامه ریزی و هدف دار خودم را به شما خواهم گفت. مطمئن باشید که بسیار جذاب و شنیدنی است این بخش از دوره که انگیزه شما را بی شک بسیار زیاد خواهد کرد.

هنوز به بعضی از اهداف و آرزوهام نرسیدم و همواره در تلاش هستم تا بتونم به همه آن چیزهایی که هدف گذاری کردن دست پیدا کنم. و مطمئن هستم با روش هایی که در طول سال های فعالیت تجربه کردن و طبق بررسی و تحقیقات به دست آوردم دستیابی به اونها برای بسیار راحت خواهد بود.

دوره آنلاین هدف گذاری و هدف نویسی هوشمند
دوره آنلاین هدف گذاری و هدف نویسی هوشمند

تفاوت این دوره با سایر دوره های مشابه

برخلاف اکثر دوره ها که تنها برخی روش ها را از روی فیلم ها و کتاب های خارجی ارائه می دهند، دوره هدف گذاری آکادمی 98 با تدریس استاد قربانی علاوه بر آموزش راهکارها و روش های افراد بزرگ، تکنیک هایی که کاملا طبق بررسی و تجربه چندین ساله خود به دست آوردم رو به شما یاد میدم. البته همه به خوبی می دانند که تنها این روش است که تاثیرگذار خواهد بود.

همه می توانند کتاب های خارجی یا ویدیوها موجود در این زمینه را مطالعه کنند. اما کمتر کسی توانسته با تحقیق و بررسی به روش هایی دست پیدا کنه که سبب دستیابی به اهداف میشه.

تفاوت دیگری که با سایر دوره ها در سطح وجود دارد، مربوط به کامل و بی نقص بودن دوره می باشد. اکثر افراد موضوع هدف گذاری را به چندین مبحث مختلف تقسیم کرده و سبب پراکندگی آموزش ها شده اند. دوره پیش روی شما شامل تمامی مباحث مربوط به هدف گذاری و هدف نویسی پیشرفته و کاملا هوشمند خواهد بود. طوری که شما بعد از گذراندن دوره مباحث فوق العاده بی نظیر هدف گذاری را به طول کامل یاد خواهید گرفت.

آموزش هدف گذاری
دوره فیلم آموزش هدف گذاری

تاثیر دوره آموزش هدف گذاری با شناخت تکنیک های فوق العاده عالی

چگونه شما به این صفحه که در حال مطالعه آن هستید، دست یافتید؟ پاسخ مشخص است. شما کسی هستید که تمایل به تغییر داشته و می خواهید به اهداف و آرزوهای زندگی خودتان دست پیدا کنید. دوست دارید بهترین زندگی را داشته باشید، بهترین خونه، سلامتی، بهترین ماشین، ثروتمند شدن و … اینها تنها بخش کوچکی از اهداف افراد مختلف می باشد.

بسیاری از افراد هستند که برخی اهداف شخصی خاص خودشان را دارند. برای مثال برای رسیدن به یک دوست هدف گذاری می کنند. یا دوست دارند به جایگاه خاص دست پیدا کنند و هزاران مدل دیگر که همگی جزو هدف های افراد مختلف در دنیا می باشد.

وقتی اینجا هستید یعنی باور و ایمان دارید که شناخت درست روش ها و تکنیک های هدف گذاری به شما کمک می کند تا بتوانید به هدف های زندگی خود دست پیدا کنید. و من این اطمینان را به شما می دهم که بعد از شناخت این اصول و استاندارد ها اثبات شده، شما به هر نوع هدفی که دارید دست پیدا خواهید کرد.

بهترین روش های هدف نویسی
بهترین روش های هدف نویسی

تاثیر آموزش هدف نویسی و شناخت روش های بی نظیر آن

متاسفانه مشکلی که اکثر اساتید در رابطه با هدف نویسی و رسیدن به هدف دارند، تنها در رابطه با نوشتن اهداف و آرزوها روی کاغذ می باشد. درست است که ما باید هدف های خود را یادداشت کنیم. اما باور کنید نحوه یادداشت و نوشتن آرزوها یکی از مهمترین بخش های مربوط به هدف گذاری در زندگی می باشد. وقتی ما نتوانیم هدف ها را آنطور که می خواهیم بنویسم چطور انتظار داریم به آنها دست پیدا کنیم.

یکی از مهمترین و اساسی ترین بخش ها در هدف گذاری مربوط به همین موضوع هدف نویسی می باشد که خودش شامل مباحث و تکنیک های مختلفی است. شما دوست عزیز با شناخت روش ها و تکنیک های حرفه ای و پیشرفته هدف نویسی قادر خواهید بود بزرگترین هدف های زندگی خود را طوری مشخص کنید که هیچ مانع و مشکلی نتواند شما را از مسیر رسیدن به هدف ها خارج کند.

هدف نویسی برای موفقیت
هدف نویسی برای موفقیت

هدف گذاری و دلیل اهمیت آن در زندگی؟

شما درباره اهمیت هدف گذاری در زندگی چه فکر می کنید؟ چرا همه آدمها درباره هدف و رسیدن به آرزوها صحبت می کنند. افراد هر روز از خواب بیدار شده و برای دستیابی به هدف های خودشان سخت تلاش می کنند. اگر این هدف و آرزو وجود نداشته باشد زندگی بی معنا و بی مفهوم خواهد بود. هر کسی این موضوع را به خوبی می داند و درک می کند. رسیدن به هر آرزو و مقصدی در درون هر شخصی نهفته است و هر روزه در تلاش هستیم تا بتوانیم به همه آنها دست پیدا کنیم.

پس ما نمی خواهیم بی هدف زندگی کنیم. نمی خواهیم زندگی برای ما نا مفهوم باشد. دوست نداریم مرده متحرک باشیم. اینها همه و بسیاری موارد دیگر، دلایل اهمیت هدف در زندگی افراد می باشد.

دوره آموزش هدف گذاری
دوره آموزش هدف گذاری

چرا تنها افراد کمی به هدف ها و موفقیت های بزرگ دست پیدا می کنند؟

بارها و بارها این موضوع را شنیده ایم، کسی که می گوید می توانم با کسی که می گوید نمی توانم هر دو درست فکر کرده اند و حرفشان هم کاملا درست است. این قانون جهان هستی است و هیچ شکی در آن وجود ندارد. زیرا کسی که معتقد است می تواند پس حتما خواهد توانست و به خواسته های خود دست خواهد یافت. اما کسی که باور دارد نمی تواند به راحتی از خواسته و رویاهای خودش دست می کشد و هرگز قادر به دستیابی به هدف های خودش نخواهد بود.

ما در دوره هدف گذاری و نحوه هدف نویسی پیشرفته و هوشمند با مباحثی و راهکارهایی آشنا خواهیم شد که مسیر رسیدن به اهداف و موفقیت ها را برای ما هموار تر می کنند. با شناخت قوانین و تکنیک های هدف گذاری کاری می کنیم که جزو آن دسته از افراد باشیم که برای رسیدن به هدف و موفقیت ها خودشان می گویند می توانیم.

آموزش هدف گذاری در زندگی
آموزش هدف گذاری در زندگی

افراد بزرگ چگونه به هدف های خود رسیده اند؟

همه ما کم و بیش با یکسری از افراد بزرگ دنیا آشنا هستیم. از ثروتمندترین افراد دنیا گرفته تا سطح متوسط که همگی از صفر شروع کرده و به بزرگترین موفقیت ها در زندگی خود دست یافته اند. اینها همان افرادی هستند که تمایل به تغییر داشتند. می خواستند همیشه یک قدم جلوتر از دیگران باشند. ر مقابل مشکلات و موانع زندگی سر خم نکردند. این ویژگی ها تنها چند مورد بسیار جزئی در رابطه با این دسته از افراد می باشد.

مطمئن هستم که شما هم اکثر افراد موفق را می شناسید. حتی می دانید که از صفره صفر شروع کردن. و این هم می دانید که آنها با هدف گذاری های دقیق توانسته اند به جایگاه فعلی خود دست پیدا کنند. همه این افراد در رابطه با موفقیت و رسیدن به هدف ها کتاب های مختلفی منتشر کرده و برخی تجارب خود را داخل این کتاب ها نوشته اند.

دسته از افراد موفق که هم اکنون سن بالایی دارند باز هم در تلاش هستند به هدف های بعدی خود دست پیدا کنند. اکنون آنها بعد از شناخت دقیق روش های هدف گذاری و هدف نویسی می توانند در کمترین زمان ممکن به خواسته هایشان در زندگی برسند.

روش های هدف نویسی و هدف گذاری هوشمندانه
روش های هدف نویسی و هدف گذاری هوشمندانه

اگر در این دوره شرکت نکنم چه می شود؟

برای پاسخ به این سوال من یک سوال دیگر از شما می پرسم. در حال حاضر در چه شرایطی هستید؟ پاسخ این سوال دقیقا پاسخ این بخش می باشد. قرار نیست با شرکت نکردن در این دوره اتفاق خاصی رخ دهد. تنها شما در همین وضعیتی و شرایطی که هم اکنون قرار دارید باقی خواهید ماند.

البته اگر جزئی تر بخواهیم در رابطه با موضوع صحبت کنیم برخی مشکلات جدی برای شما رخ خواهد داد. برخی از این مشکلات را در زیر می توانید ببینید.

 • عدم توانایی پرداخت قرض ها
 • عدم توانایی در رشد و توسعه فردی
 • قدم برداشتن اما در جا زدن
 • عدم توانایی پس انداز کردن
 • عدم داشتن آرامش فکری
 • داشتن استرس های زیاد در رابطه با اهداف
 • شب بیداری ها
 • نگرانی بابت وضعیت فعلی کشور
 • مشکلات نگهداری از سرمایه ای که دارید
 • متوقف شدن
 • مشکلات زیاد در هدف گذاری
 • عدم آشنایی با اصول هدف نویسی برای موفقیت
 • پاس نشدن چک ها
 • نتوانستن پرداخت قسط ها
 • هر روز بدتر از قبل شدن
 • و بسیاری موارد دیگری شما بهتر از من میدانید …
هدف گذاری و هدف نویسی برای رسیدن به اهداف در زندگی
هدف گذاری و هدف نویسی برای رسیدن به اهداف در زندگی

افزایش انگیزه برای رسیدن به هدف و موفقیت

انگیزه گرفتن در مسیر رسیدن به اهداف یکی از مهمترین نکاتی است که همه افراد به آن نیاز خواهند داشت. انگیزه به عنوان یک شتاب دهنده و سکوی پرتاب برای هر کسی می باشد. حتما شما هم این مورد را تجربه کرده اید که وقتی یک سری هدف ها برای خودمان مشخص می کنیم، گاهی دلسرد می شویم، می ترسیم، استرس داریم و … تمامی اینها با یک جرقه کوچک ممکن است شما را به وادار کند به مسیر خود ادامه دهید و یا کلا قید همه چی را بزنید. اگر این جرقه همان انگیزه باشد، شما علاوه بر اینکه تمایل به ادامه دادن مسیر خواهید داشت، بلکه نیرو و انرژی شما که از طرف جهان آفرینش دریافت می شود، چند برابر خواهد شد.

اما واقعا چگونه می توان انگیزه خود را در مسیر دستیابی به اهداف و مسیر هدف گذاری زندگی خود افزایش داد؟ یکی از بخش های مهم دوره آنلاین هدف گذاری با روش های اثبات شده مربوط به مبحث انگیزه می باشد که شما با یادگیری این نکات فوق العاده ارزشمند حیرت زده خواهید شد.

این دوره برای چه کسانی مفید خواهد بود؟

هر فردی که قصد دارد زندگی متفاوت و بهتری داشته باشد، باید دوره هدفگذاری هوشمند را پشت سر بگذارد. با تکنیک ها و راهکارهای دوره آنلاین هدف گذاری در زندگی و رسیدن به اهداف همه افراد می توانند با کمترین زحمت و کمترین کار بهترین بازدهی را داشته باشند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که واقعا می خواهید تغییرات بزرگی در زندگی براینتان رخ بدهد، فرصت ها را از دست ندهید.

تاثیر هدف گذار و هدف نویسی روی من چقدر است؟

مطمئن باشید که با یادگیری مباحث تاثیرات شگفت انگیز آن را در کمترین زمان ممکن روی خودتان حس خواهید کرد. خواهید دید که چطور به همه آرزوها و هدف هایتان در مراحل مختلف زندگی دست پیدا می کنید. تمامی اهداف و رویاهای دست یافتنی ما قابل دستیابی هستند و می توان به آنها دست یافت. هیچ شکی در تاثیرگذار بودن مباحث هدف نویسی روی شما نیست. ما این مورد را با جرات می گوییم که برای دستیابی به آرزوها و متفاوت بودن در زندگی باید به بهترین شکل ممکن هدف گذاری کنید.

درصد رسیدن به اهداف بعد از گذراندن این دوره؟

با رعایت تمامی اصول و قوانین لازم در مرحله هدف گذاری و هدف نویسی درصد دستیابی به موفقیت و هدف 100% خواهد بود. افراد بزرگ در جهان با استفاده از این روش ها موفق شده اند بزرگترین تغییرات را در زندگی خود و حتی کل دنیا رقم بزنند. مطمئن باشید تنها راه برای موفقیت و رسیدن به آرمان ها در زندگی صلا کار دشواری نیست. فقط کافیست یاد بگیرید که چگونه هدف خود را مشخص کنید. سپس خواهید دید که در لحظه لحظه زندگی تمامی آنها به سمت شما سرازیر خواهند شد.

مدرس دوره آموزش کامل هدف گذاری چه کسی است؟

استاد هادی قربانی با بیش از 13 سال سابقه فعالیت در عرصه ها مختلف و داشتن سوابق موفقیت بزرگ در کارنامه خود یکی از برترین موسسین مباحث موفقیت و توسعه فردی در ایران می باشد. بخشی از دوره مربوط به داستان های موفقیت استاد دوره می باشد که مباحث فوق العاده شنیدنی و بی نظیری خواهد بود. هم اکنون برای ورود به این دوره و برداشتن اولین قدم در مسیر هدف های خود اقدام کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
4 × 12 =