دوره آموزش جامع لینک سازی حرفه ای

خانه » دوره ها » سئو » دوره آموزش جامع لینک سازی حرفه ای
آموزش لینک سازی
آموزش لینک سازی

زمان مطالعه: 17 دقیقه

دوره آموزش لینک سازی تحت عنوان جادوی لینک بیلدینگ به عنوان یکی از کاربردی‌ترین آموزش‌های مربوط به سئو سایت شناخته می‌شود. ایجاد لینک همواره یکی از فاکتو‌ر‌های مهم و مورد توجه برای موتور‌های جستجو همچون گوگل بوده است که تاثیر این عمل را می‌توان در تغییرات حاصل از ارائه الگوریتم‌های متنوع گوگل مشاهده کرد، بنابراین باید لینک سازی را به عنوان عامل مهمی در رشد و توسعه سئو سایت در نظر داشت.

دوره جامع لینک سازی یا همان Link Building ارائه شده در این بخش از سایت آموزش سئو آکادمی 98 تمامی نیاز‌های شما در رابطه با سوالات و ابهامات لینک سازی سئو خارجی و داخلی را برطرف می‌کند. کاملترین آموزش لینک سازی وب سایت در سطح ایران برای شما عزیزان تهیه شده است که مطابق با آخرین تغییرات اصول و قواعد در سال 2019 می‌باشد.

آموزش جامع لینک سازی
آموزش جامع لینک سازی

بهترین فیلم آموزش لینک سازی حرفه‌ای

قبل از اینکه به ارائه توضیحاتی حول دوره لینک سازی حرفه‌ای بپردازیم، پیشنهاد می‌کنم برای آشنایی بیشتر با این مفهوم به مطالعه مطلب لینک بیلدینگ چیست؟ آموزش لینک سازی داخلی و خارجی بپردازید. همزمان با ارائه اولین الگوریتم‌های گوگل برای رتبه بندی سایت‌ها تا کنون که تعداد و تنوع الگوریتم‌ها بیشتر شده است همواره لینک بیلدینگ از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار بوده است. طبق توضیحات مختصر گوگل در رابطه با هر الگوریتم و همچنین برداشت متخصصین سئو، لینک سازی در هر الگوریتم و در هر بازه زمانی خاصی مورد توجه موتور‌های جستجو بوده است. در این میان در برخی از موارد اهمیت آن کم شده و در برخی موارد نیز بر اهمیت آن افزوده شده است، اما هیچگاه در رتبه بندی سایت‌ها بی تاثیر نبوده است و همین عامل سبب شده است تا افراد همواره به دنبال لینک سازی بهینه برای سایت باشند.

بعد از فراگیری این دوره قادر خواهید بود:

 • افزایش و رشد جایگاه سایت در نتایج جستجوی گوگل
 • بالا کشیدن هر سایتی در هر زمینه ای
 • آشنایی با مفاهیم سئو خارجی و داخلی
 • آنالیز بک لینک های سایت رقبا
 • استفاده از منابعی که رقبا لینک گرفته اند
 • آشنایی با انواع ابزارهای آنالیز سایت
 • ساخت لینک های طبیعی و 100% تاثیرگذار روی سایت
 • حذف لینک های بد با معرفی کردن به گوگل
 • رشد و ارتقاء رتبه سایت در گوگل با حذف لینک های بد
 • بررسی بک لینک های دریافتی به صورت هفتگی و ماهانه
 • آشنایی با انواع روش های بررسی یک سایت برای دریافت بک لینک
 • از چه سایتی باید لینک بگیریم؟
 • ابزارهای مورد نیاز برای آنالیز سایت های مختلف
 • دریافت بک لینک تنها از سایت هایی که برای مهم کاربرد دارند
 • رسیدن به لینک یک گوگل تنها با لینک سازی
 • شناخت اصول و استانداردهای لینک بیلدینگ از نظر گوگل
 • انواع روش های لینک سازی را بشناسید
 • بهترین روش های دریافت بک لینک برای سایت
 • لینک سازی کلاه سفید
 • لینک سازی کلاه سیاه
 • روش های ساخت لینک کلاه خاکستری
 • منابع معتبر و بی نظیر برای ساخت لینک
 • روش های فوق العاده عالی برای ایجاد لینک
 • منابع قدرتمند برای دریافت بک لینک رایگان
 • و بسیاری موارد دیگری با رقیبانتان متفاوت خواهید بود …
با لینک سازی بهینه و اصولی برای سایت خود، فاتح صدر نتایج گوگل باشید. 

جایگاه واقعی لینک بیلدینگ در سئو

لینک سازی داخلی ( on page ) و لینک سازی خارجی ( off page ) هر دو از درجه اهمیت بالایی برای ظاهر شدن سایت در نتایج برخوردار هستند بنابراین با شروع کمپین لینک سازی برای سایت خود باید هر دو مورد را مد نظر داشته باشید. سایتی که لینک سازی خارجی قدرتمندی داشته باشد اما اصول لینک سازی داخلی در آن به خوبی رعایت نشده باشد نمی‌تواند از رشد قابل توجهی برخوردار باشد و برای لینک سازی خارجی نیز همین قانون به صورت متقابل وجود دارد. رشد شما در لینک سازی در گرو در نظر داشتن اصول لازم برای هر دو بخش می‌باشد.

آموزش حرفه ای لینک بیلدینگ
آموزش حرفه ای لینک بیلدینگ

تاثیر لینک سازی در سئو سایت

لینک بیلدینگ مجموعه‌ای از فرآیند‌هایی است که می‌تواند به عنوان عاملی برای افت و پنالتی شدن سایت و یا نه رشد و ترقی سایت در نظر گرفته شود. تاثیر لینک سازی در صورت استاندارد بودن می‌تواند بسیار مثبت باشد و در مقابل تاثیر لینک سازی در صورتی که غیرمتعارف باشد می‌تواند سبب نابودی کسب و کار اینترنتی شما شود.

اطلاعات کامل راجع به تمامی جنبه‌های سئو همچون رفع پنالتی سایت و تکنیک‌های کلی سئو با تمام جزئیات در فیلم آموزش سئو حرفه‌ای ارائه شده است.

شنیده‌ها و دیده‌ها همواره حاکی از این بوده که افرادی بدون داشتن اطلاع دقیق از نحوه لینک سازی برای سایت و اصول و قواعد لازم برای انجام این کار، به دنبال ایجاد تغییری مثبت دست به انجام اعمالی زده‌اند که نه تنها سبب نشده رشد مثبتی داشته باشند بلکه موجب افت جایگاه آنها و در برخی موارد حذف کامل نتایج آنها در گوگل شود. در دوره آموزشی لینک بیلدینگ ارائه شده توسط آکادمی98 تمامی اصول و ضوابط لینک سازی ارائه شده تا بتوانید با تخصص کامل و اطلاع از تمامی موارد دست به ایجاد تغییرات بزنید.

استراتژی لینک سازی و خرید بک لینک های طبیعی
استراتژی لینک سازی و خرید بک لینک های طبیعی

باور اشتباه در لینک سازی

بسیاری از افراد با شروع کمپین لینک سازی خود همواره در تلاشند تا با لینک سازی متعدد و بسیار تکراری که نزد موتور‌های جستجو جزو موارد اسپم محسوب می‌شود تعداد قابل توجهی لینک ایجاد کنند. غافل از اینکه تعداد بک لینک‌های ایجاد شده اصلا و اصلا مهم نیست بلکه کیفیت لینک سازی در درجه اول حائز اهمیت است. در بسیاری از آموزش‌های ارائه شده در سطح وب با وجود ادعای متخصص بودن در امر سئو تنها بر افزایش تعداد بک لینک تاکید شده است و هیچ توجهی به کیفیت لینک بیلدینگ و نتایج فاجعه بار لینک سازی بیهوده نشده است.

با دوره لینک سازی هوشمند آکادمی 98، به بحران لینک سازی بیهوده و نتایج فجیع آن پایان دهید.
لینک سازی برای سئو خارجی
لینک سازی برای سئو خارجی

دوره جادوی لینک سازی 2019

به عنوان شخصی که می‌خواهد برای اولین بار با مفهوم لینک سازی درست و بهینه آشنا شود و به انجام قواعد مربوطه برای رشد وب‌سایت خود بپردازید و چه به عنوان مدیر سایت و شخصی که پس از صدمه دیدن در کسب نتایج منفی از لینک بیلدینگ می‌خواهد با جدیدترین و بروز‌ترین اصول لینک سازی آشنا شود، به شما این نوید را می‌دهیم که با بهترین آموزش لینک سازی در ایران در خدمت شما هستیم که می‌تواند تغییر و تحول در زمینه کسب و کار شما و در نتیجه درآمدزایی شما را سبب شود.

دوره جادوی لینک سازی آکادمی 98 ، تضمین تصرف نتایج لینک 1 گوگل!

دوره آموزش لینک سازی کلاه سفید که برای خاتمه دادن به نگرانی مدیران وب سایت‌ها تهیه شده است، با نام دوره جادوی لینک بیلدینگ ارائه شده است. چرا که بعد از گذراندن این آموزش می‌توانید با استفاده از آموزه‌هایی که در اختیار دارید نتایج خود را پس از مدت زمان کوتاهی به صورت جادویی در لینک 1 گوگل مشاهده کنید.

بک لینک سازی طبیعی
بک لینک سازی طبیعی

متخصص لینک بیلدینگ شوید!

با وجود آموزش‌های متعدد و مختلف در سطح وب، همچنان بسیاری از سوالات حول موضوع لینک سازی برای وبمستران وجود دارد. سوالاتی که این مفهوم را می‌رسانند که آموزش لینک سازی هوشمند به صورت درست به این عزیزان منتقل نشده است، چرا که همواره لینک سازی و بک لینک گرفتن را با شک و تردید اینکه آیا با انجام این کار سبب کسب نتیجه منفی نمی‌شوم انجام می‌دهند. اگر واقعیت را بخواهید باید گفت که تعداد زیادی از وبمستران هنوز هم بدون اطلاع از نتیجه کار خود و تنها بر حسب افزایش تعداد بک لینک‌ها نه کیفیت آنها، اقدام به لینک سازی می‌کنند.

مبحث لینک بیلدینگ در سئو به تنهایی بخش بزرگ و مهمی را به خود اختصاص داده است، که این موضوع نشان دهنده اهمیت این امر و نتایج حاصل از انجام درست و بهینه و یا نه انجام غیر اصولی لینک بیلدینگ می‌باشد. به عنوان صاحب کسب و کار اینترنتی باید با این مبحث آشنایی کاملی داشته باشید تا با انجام درست آن بتوانید رشد و توسعه را برای خود به ارمغان بیاورید و همچنین با اطلاع داشتن از اصول درست لینک سازی از انجام اقدامات غیر اصولی که موجب نابودی کسب و کار‌های اینترنتی خواهند شد خودداری نمایید. تخصص در link building را با پکیج آموزشی لینک سازی سئو آکادمی98 تجربه کنید.

تخصص در لینک سازی = کسب بهترین جایگاه در نتایج گوگل

سئو خارجی سایت با لینک سازی
سئو خارجی سایت با لینک سازی

تفاوت دوره جادوی لینک بیلدینگ با سایر دوره‌های مشابه

در تمامی پکیج‌های آموزشی ارائه شده توسط آکادمی98 سعی شده است تا کامل‌ترین و در عین حال بهترین موارد برای شما عزیزان در نظر گرفته شود، که این اصل در تهیه پکیج آموزشی لینک سازی نیز رعایت شده است. این دوره مطابق با آخرین تغییرات و بروز‌ترین اطلاعات موجود در این زمینه و با تکیه بر منابع علمی و ثابت شده تهیه شده است تا بتواند هر آنچه که شما نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهید و به یک متخصص لینک سازی تبدیل شوید.

دوره لینک سازی آکادمی 98 پس از بررسی تمامی آموزش‌های موجود در سطح وب تهیه شده است. تمامی نقایص و تکنیک‌های قدیمی به ظاهر درست موجود در سایر پکیج‌های موجود در سطح وب، در ارائه این پکیج برطرف شده است و بدون شک کامل‌ترین و بهترین پک آموزشی لینک سازی در ایران با تکیه بر بروزترین منابع سازگار با موتور‌های جستجو در 2019 می‌باشد.
بهترین آموزش لینک سازی در ایران
بهترین آموزش لینک سازی در ایران

استفاده از جدیدترین تکنیک‌ها و اصول

اگر دقت کرده باشید خواهید دید که تمامی آموزش‌های مربوط به لینک سازی در سطح وب، مربوط به چندین سال قبل می‌باشند! این در حالی است که گوگل همواره به آپدیت الگوریتم‌ها و قواعد مورد توجه خود در رتبه بندی سایت‌ها می‌پردازد و در این راه برخی از قواعد و راه‌هایی که در گذشته سبب کسب نتایج مثبت توس گوگل می‌شد را منسوخ و بی نتیجه خواهد کرد. بدون شک استفاده از آموزش‌های قدیمی که سازگار با قواعد گذشته گوگل هستند هیچ نتیجه مثبتی را برای شما به ارمغان نمی‌آورد و در عین حال سبب می‌شود تا گوگل به سایت شما بدبین شود که مشغول استفاده از تکنیک‌های سئو کلاه سیاه برای کسب نتایج بهتر هستید.

جدیدترین تکنیک‌های لینک سازی 2019، در دوره لینک بیلدینگ حرفه‌ای سایت آکادمی98

یکی از مزیت‌های دوره آموزش Link Building ارائه شده در این بخش، بروز بودن آن است. در تهیه این آموزش سعی شده است تا جدیدترین تکنیک‌های سئو و لینک سازی که مطابق با آخرین تغییرات در الگوریتم‌ها و قواعد گوگل هستند ارائه شود. استفاده از آخرین اصول لینک سازی مطمئنا سبب می‌شود تا شما رشد دوچندانی نسبت به رقبای خود داشته باشید. مشاهده اینکه تکنیک‌های سالم سئو مطابق با آخرین تغییرات گوگل در سایت شما صورت می‌گیرد می‌تواند از سوی گوگل نیز امری خوشایند در راستای رتبه بندی سالم سایت‌ها در نظر گرفته شود.

توجه داشته باشید، عزیزانی که اقدام به خریداری این پکیج می‌نمایند در آینده آپدیت‌های این پکیج شامل جدیدترین تکنیک‌های لینک سازی در سال 2020 را نیز به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.
خرید بک لینک برای سایت
خرید بک لینک برای سایت

آموزش لینک سازی به صورت عملی

در بسیاری از دوره‌های سئو مشاهده شده است که آموزش تنها به صورت تئوری و ارائه مطالب می‌باشد، و این نوع آموزش همواره از دید کاربران و شرکت کنندگان در دوره‌ها مورد انتقاد بوده است. در آموزش لینک گیری هوشمند ارائه شده توسط ما بر خلاف تمامی آموزش‌های موجود در سطح وب، آموزش لینک سازی به صورت عملی نیز انجام شده است تا بتوانید بهتر مفهوم اصطلاحات و راه انجام تکنیک‌ها را فرا بگیرید.

آموزش لینک سازی off page و on page به صورت عملی و پروژه محور در پکیج جادوی لینک سازی

با شروع این آموزش علاوه بر ارائه مطالب و محتوای لازم جهت تبدیل شدن شما به یک متخصص لینک سازی، کمپین لینک سازی برای یک وب سایت به صورت پروژه محور نیز آغاز می‌شود تا به صورت عملی شاهد آموزش لینک سازی داخلی و آموزش لینک سازی خارجی باشید. این کار در جهت بازدهی بیشتر دوره صورت گرفته است.

پکیج آموزش سئو لینک سازی
پکیج آموزش سئو لینک سازی

بررسی سایت رقبا

یکی از مهمترین مواردی که می‌تواند در نحوه جبهه‌گیری برای شروع دوره لینک سازی برای سایت مورد توجه باشد این است که ابتدا به بررسی وب‌سایت رقبا بپردازیم. بعد از این بررسی می‌توان علاوه بر در نظر داشتن موارد رشد آنها به استفاده از تکنیک‌های جدید و کاربردی‌ نیز پرداخت تا نتایج کار شما بهتر از رقبایتان باشد. در طول این آموزش به بررسی سایت‌های رقیب می‌پردازیم تا در راه این بررسی علاوه بر یادگیری موارد جدید، نکات موثر در رشد رقبا و یا نه افت رقبا را دریابید.

بررسی سایت رقیب شما توسط تجربیات مدرس و همچنین استفاده از بهترین و جدیدترین ابزار‌های سئو که در هیچ آموزشی حتی نامی از آنها برده نشده صورت می‌گیرد. با اطلاع از نحوه لینک سازی رقبا می‌توانید درس‌های بزرگی در رابطه با کسب نتایج منفی و یا مثبت توسط آنها بگیرید و در راه رشد و ترقی خود از این موارد استفاده کنید.

بررسی بک لینک های سایت رقبا
بررسی بک لینک های سایت رقبا

بررسی نتایج کار

با توجه به اینکه آموزش ارائه شده به صورت عملی نیز می‌باشد بنابراین امکان بررسی نتایج کار‌هایی که انجام شده نیز وجود دارد. بسیاری از مدرسین بنا به تجربه شخصی خود که اطلاع دقیقی از نتیجه آن نیز ندارند اقدام به ارائه مطالب و روش‌هایی می‌کنند که در برخی موارد می‌تواند اشتباه باشد و نتایج زیان باری را برای شما به ارمغان بیاورد. در پکیج لینک سازی سئو ارائه شده توسط گروه آکادمی98 نتایج همه کار‌هایی که در طول دوره انجام می‌گیرد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رسیدن به لینک یک گوگل با لینک سازی
رسیدن به لینک یک گوگل با لینک سازی

ارائه نکات طلایی

بسیاری از تکنیک‌های کلیدی وجود دارند که سبب متحول شدن سئو وب سایت‌ ها می‌شوند اما فقط متخصصین سئو از آنها اطلاع دارند! در رابطه با لینک سازی مجموعه‌ای از نکات طلایی و کلیدی برای هرچه بهتر ظاهر شدن شما رد نتایج گوگل وجود دارد که برای اولین بار توسط تیم آکادمی98 ارائه می‌گردد. نکاتی که با اطلاع از آنها دیگر حاضر نخواهید بود هیچ هزینه‌ای برای تولید لینک و لینک سازی انجام دهید.

نکات طلایی لینک سازی که فقط سئوکار ‌ها از آنها اطلاع دارند در این دوره ارائه شده است!

معرفی روش‌های منسوخ لینک بیلدینگ

در طی ارائه این آموزش، علاوه بر اینکه شما با تکنیک‌های جدید و نوین لینک سازی آشنا خواهید شد. روش‌ها و تکنیک‌های منسوخ شده که دیگر کاربردی ندارند و حتی می‌توانند سبب کسب نتایج منفی برای کسب و کار شما شوند نیز خدمتتان معرفی می‌گردد. با این کار با تمامی روش‌های مضر نیز آشنا خواهید شد تا به صورت حتی ناخواسته هم اقدام به انجام چنین مواردی ننمایید.

لینک سازی کلاه سفید
لینک سازی کلاه سفید

معرفی راه‌هایی برای حذف نتایج منفی لینک سازی

به عنوان مدیر سایت که چندین سال تجربه لینک سازی و … دارید و یا به عنوان فردی که اطلاع چندانی از اصول لینک گیزی ندارید، بدون شک در برخی موارد دچار اشتباهاتی شده‌اید. اما راه چاره چیست؟ بسیاری از افراد در صورت بروز اشتباه در لینک سازی هیچ کاری نمی‌کنند و یا اطلاعی ندارند که باید چه کاری انجام دهند تا حداقل تاثیرات منفی این کار گریبان‌گیر آنها نشود. در این دوره راه‌های خنثی سازی اثرات منفی لینک سازی اشتباه نیز ارائه شده است تا بتوانید اشتباهات گذشته خود را نیز جبران کنید و سایتی عاری از هرگونه مشکل داشته باشید.

معرفی منابع مفید لینک سازی

با گذراندن این دوره می‌توانید به صورت حرفه‌ای به تشخیص منابع مفید برای لینک سازی بپردازید، به این صورت که در طول دوره مواردی برای بررسی منابع به شما آموزش داده خواهد شد و با بررسی‌هایی که انجام می‌دهید خواهید فهمید که باید از منبع مربوطه اقدام به لینک سازی کنید یا خیر. علاوه بر این مجموعه‌ای از برترین منابعی که می‌توانید از آنها اقدام به لینک گیری کنید نیز معرفی می‌گردد تا بتوانید مجموعه لینک سازی قدرتمندی برای سایت خود انجام دهید.

دوره آموزش لینک سازی
دوره آموزش لینک سازی

لینک سازی بهینه برای رنک گیری صفحات

در این پکیج راه‌های لینک سازی بهینه برای افزایش ارزش صفحات به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده نتایج سایت نیز مورد بررسی قرار گرفته است. شاید از نظر شما نیز لینک سازی باید تنها محدود به صفحه اصلی باشد اما در این آموزش راه‌هایی برای افزایش صفحات مختلف سایت که باید مورد توجه قرار گیرند ارائه شده است که سبب می‌شود شما در برخی جستجو‌ها با چند نتیجه ظاهر شوید!

آموزش لینک بیلدینگ حرفه‌ای از سایت آکادمی 98 به صورتی می‌باشد که می‌توانید با پیاده سازی تکنیک‌های ارائه شده در طی آموزش، افزایش ارزش و رنک صفحات مختلف سایت خود را نیز سبب شوید. به صورت کلی راهکار‌های بهبود رتبه الکسا، راهکار‌های افزایش پیج اتوریتی و … با استفاده از لینک سازی بهینه آموزش داده می‌شود.

کسب درآمد از دوره لینک سازی!

با تهیه دروه لینک سازی هوشمند به درجه‌ای از تخصص خواهید رسید که می‌توانید اقدام به لینک گیری از سایت‌هایی با کیفیت و ارزش بالا نمایید. از همین راه می‌توانید از دوره لینک سازی به عنوان منبع درآمدی مفید استفاده کنید. با داشتن تخصص در حوزه لینک سازی می‌توانید نسبت به انجام سفارش‌های مختلف از طرف مدیران وب سایت‌ها اقدام کنید و از این طریق درآمدزایی اینترنتی و مفیدی برای خود داشته باشید.

توجه داشته باشید که تمامی آموزش‌های ارائه شده در این پکیج بر طبق تکنیک‌های اثبات شده به صورت عملی بر روی انواع وب‌سایت‌ها و حاصل تجربه چندین ساله اساتید سئوکار در زمینه‌های مختلف می‌باشد که همه مطالب جنبه و منبع علمی و نتیجه بخش دارند. هیچ کدام از موارد ارائه شده در طول این آموزش بر طبق سلیقه شخصی افراد و یا شک و تردید ارائه نشده است. بهترین تکنیک‌ها، نتیجه بخش ترین اصول، موارد برگرفته از منابع علمی و … در این پکیج برای ارائه خدمت شما آماده شده است.
چگونه بک لینک بسازیم
چگونه بک لینک بسازیم

مدرس دوره

مدرس دوره آموزش لینک سازی هوشمند 2019 حت عنوان جادوی لینک بیلدینگ همچون سایر دوره‌های مربوط به آموزش سئو، استاد هادی قربانی عزیز هستند که بنا به درخواست متعدد کاربران اقدام به تهیه و تنظیم این دوره نموده‌اند. استاد قربانی در طی سال‌های فعالیت خود در زمینه کسب و کار‌های اینترنتی موفق به طراحی و راه‌اندازی تعداد زیادی وب سایت و رساندن آنها به صدر نتایج گوگل شده‌اند. در همین رابطه تجربه چندین ساله خود در زمینه لینک سازی موثر را در قالب این پکیج خدمت شما ارائه داده‌اند.

هادی قربانی

7 دیدگاه

 1. امید حسینی

  سلام خدمت آقای قربانی
  دوره بسیار فوق العاده آماده کردید من قبلا جای دیگری آموزش لینک سازی کلاه سفید رو شرکت کرده بودم اما همش در مورد تبلیغ صحبت کرده بودن. کاش زودتر با سایت شما آشنا شده بودم ۵۰۰ تومن هزینه دادم برای هیچی
  منتظر دوره بعدی که قبلا بهم گفتید هستم

  • هادی قربانی

   درود بر شما جناب حسینی
   خوشحالیم که راضی کننده هست براتون. تمام سعی و تلاش ما تولید آموزش های با کیفیت و کاربردی هست.
   دوره بعدی در دست اقدام هست و به مرحله ضبط رسیده ، بعد از انتشار اطلاع رسانی می کنیم

 2. محسن

  سلام
  این دوره چند جلسه است؟

  • هادی قربانی

   درود بر شما ۵ جلسه هست

 3. اصغر سیفی

  رفیق، این ریچ اسنیپتهای این صفحه رو درست کن تا فروشت بیشتر بشه

  • هادی قربانی

   ممنون از توجه شما دوست بزرگوار

 4. Abolfazl

  سلام
  آموزش ساخت انواع لینک دانلود توی این آموزش هست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
15 + 22 =