21 روش پولسازی در اینترنت با ایده های جدید در ایران

خانه » دوره ها » ایده پردازی » 21 روش پولسازی در اینترنت با ایده های جدید در ایران
راههای کسب درآمد از اینترنت
راههای کسب درآمد از اینترنت

زمان مطالعه: 13 دقیقه

پولسازی در اینترنت ، راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، کسب درآمد از اینترنت و … از جمله کلمات با چگالی سرچ بالا در موتور‌های جست‌و‌جو هستند که جست‌و‌جوی آنها منحصر به مکان و زمان و افراد خاصی نمی‌باشد. با توجه به این که امروزه راه‌های مختلف کسب درآمد از اینترنت پدید آمده است و ثروتمند‌ترین افراد جهان نیز ثروت خود را از طریق کسب و کار اینترنتی به دست آورده‌اند ، بنابراین افراد زیادی تمایل به راه‌اندازی شغل اینترنتی دارند تا بتوانند از این طریق منبع درآمد مناسبی داشته باشند. اما چگونه ؟ در این دوره از سایت آموزشی آکادمی98 به بررسی این موضوع یعنی راه‌های پولسازی در اینترنت می‌پردازیم.

ایده های جدید کسب درآمد در اینترنت
ایده های جدید کسب درآمد در اینترنت

راه‌های کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت و پولسازی از کسب و کار اینترنتی از نظر بسیاری از افراد غیرممکن است و از نظر برخی نیز بهترین راه برای ثروتمند شدن و داشتن کسب و کاری با درآمد بالا می‌باشد ، دیدگاه‌ها در این رابطه از نظر افراد با ذهنیت‌های متنوع می‌تواند متفاوت باشد اما واقعیت چیست ؟ داشتن تصور اینکه کسب درآمد از وب امکان‌پذیر نیست مختص افرادی می‌‌‌باشد که با دنیای مجازی و افراد موفق در این زمینه آشنا نیستند و به صورت کلی این افراد سطح فعالیت و آشنایی کمی با اینترنت دارند.

آیا می‌دانید که ثروتمند‌ترین افراد جهان از طریق کسب و کار اینترنتی ثروتمند شده‌اند ، شما هم یکی از این افراد باشید
ایده های جدید کسب و کار اینترنت در ایران
ایده های جدید کسب و کار اینترنت در ایران

افرادی که معتقدند اینترنت و راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی بهترین روش برای پولسازی و کسب ثروت می‌باشد بدون شک از فعال‌ترین افراد در سطح وب هستند که با مشاهده کسب و کار‌های بزرگ و میزان سودآوری آنها برای صاحبان کسب و کار ها به عمق ثروت موجود در این زمینه پی برده‌اند. این افراد با بررسی بیوگرافی افراد موفق و بررسی راه‌های کسب ثروت این افراد به این نتیجه رسیده‌اند که داشتن پولسازی از شغل اینترنتی بسیار ساده‌تر و بیشتر از سایر کسب و کار‌ها می‌باشد.

راه های کسب درآمد اینترنتی پردرآمد
راه های کسب درآمد اینترنتی پردرآمد

برای تفهیم این موضوع به افرادی که عقیده‌ای بر کسب ثروت از کسب و کار اینترنتی ندارند تنها کافیست تا نام چندین فرد ثروتمند جهان که دارای ثروت رویایی می‌باشند را بر زبان بیاورید و این را یادآور شوید که این افراد از طریق کسب و کار آنلاین به این درجه از ثروت رسیده‌اند. بدون شک بعد از شنیدن این موضوع آنها نیز به دنبال روش کسب درآمد و پولسازی از اینترنت خواهند بود تا بتوانند از این طریق نسبت به پولسازی اقدام کنند.

بدون داشتن اطلاعات از کسب و کار اینترنتی ، کسب درآمد کنید

ایده های خلاقانه اینترنتی کار در منزل
ایده های خلاقانه اینترنتی کار در منزل

کسب درآمد اینترنتی

با توجه به توضیحات ارائه شده راجع به شغل اینترنتی و میزان کسب درآمد از اینترنت بدون شک شما هم برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین وسوسه شده‌اید. همه افراد دوست دارند تا منبع درآمدی مطمئن و مناسب داشته باشند که این تمایل حتی شامل افرادی نیز می‌شود که دارای شغل می‌باشند چرا که ایده کسب و کار اینترنتی ایده‌ای سودآور و مناسب برای راه‌اندازی کسب و کار می‌باشد. راحتی انواع روش پولسازی در اینترنت در کنار سودآوری بالا سبب شده است تا افراد به سوی این زمینه جذب شوند تا جایی که مشاهده شده است افراد با داشتن شغل اول حتی کارمندی به دنبال راه‌اندازی کسب و کار مجازی به عنوان شغل دوم هستند.

بهترین شغل های اینترنتی برای راه اندازی کسب و کار پولساز جدید
بهترین شغل های اینترنتی برای راه اندازی کسب و کار پولساز جدید

درآمدزایی از اینترنت

بسیاری از صاحبان مشاغل آزاد دریافته‌اند که اگر کسب و کار خود را به فضای مجازی وارد نکنند و در اینترنت نیز راهی برای کسب درآمد نداشته باشند باید قید سودآوری از طریق کسب و کار خود را بزنند. اگر به اطراف خود نگاه کنید می‌بینید که انواع فروشگاه‌های مجازی با انواع محصولات راه‌اندازی شده است و حتی اطرافیان شما هم اقدام به خرید از اینترنت می‌نمایند. بنابراین به عنوان یک فروشنده اگر نسبت به ساخت فروشگاه اینترنتی مربوط به زمینه فعالیت خود اقدام نکنید باید به زودی شاهد افت سودآوری و کسب درآمد خود باشید.

کسب درآمد اینترنتی را از همین حالا شروع کنید

دوره روش‌های پولسازی در اینترنت این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید بدون داشتن اطلاعات و تخصص خاصی از اینترنت کسب ثروت نمایید. پس از گذراندن این دوره می‌توانید کسب و کاری اینترنتی با سوددهی تضمینی و بالا راه‌اندازی کنید.

رویای ثروتمند شدن را به حقیقت تبدیل کنید

ایده های ناب اینترنتی برای کسب درآمد از طریق اینترنت
ایده های ناب اینترنتی برای کسب درآمد از طریق اینترنت

روش‌های پولسازی از اینترنت در خانه

شاید با مشاهده این عنوان تعجب کنید که چگونه ممکن است در خانه از طریق اینترنت درآمدزایی کرد ؟ اما جالب است بدانید که بیشتر کسب و کار‌های موفق در اینترنت خانگی و در منزل هستند و با هر نوع زمینه فعالیت ، صاحبین کسب و کار در محیط خانه مشغول به فعالیت هستند و بدون داشتن دفتر کار و مواردی همچون داشتن پروانه کسب و … مشغول به کسب ثروت از اینترنت و راه‌اندازی روش پولسازی در اینترنت هستند. از ساده‌ترین راه‌ها و مثال‌ها برای این زمینه می‌توان به کسب درآمد از اینستاگرام اشاره کرد که افراد با وجود حضور در خانه می‌توانند درآمد هنگفتی از این طریق داشته باشند.

کسب درآمد اینترنتی در خانه

به طور کلی می‌توان گفت که کسب و کار‌های بزرگ که امروزه دارای برند معتبر و فروش سرسام آور هستند آغاز ایده و کار آنها در خانه بوده است و بعد از تلاش و داشتن پشتکار موفق به توسعه کسب و کار خود شده‌اند. شما به عنوان فردی که دنبال راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب ثروت از اینترنت می‌باشد نیز می‌توانید در آغاز کار روشی برای کسب درآمد از اینترنت در منزل داشته باشید. شغل اینترنتی شما محدود به مکان و زمان خاصی نیست و در هر کجا که باشید با داشتن اینترنت و دسترسی به مدیریت کسب و کار می‌توانید نسبت به انجام تغییرات و بررسی‌های لازم برای کار اقدام نمایید.

در خانه حضور داشته باشید و پول به حساب شما واریز گردد ، وسوسه انگیز نیست ؟ 

بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی
بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی

مزیت کسب و کار اینترنتی

دلیل این حجم از علاقه به راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی چیست ؟ بدون شک این نوع کسب و کار دارای مزیت‌هایی نسبت به سایر زمینه‌های کسب درآمد می‌باشد. اما مزیت این نوع کسب و کار نسبت به سایر کسب و کار‌ها در چیست ؟ در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

تنوع حوزه فعالیت

تنوع زمینه فعالیت در سطح اینترنت نسبت به کسب و کار‌های حقیقی بسیار بیشتر می‌باشد. امکان فروش مواردی که در سطح اینترنت وجود دارد که واقعا امکان راه‌اندازی چنین کسب و کاری در فضای حقیقی وجود ندارد. تنوع کسب و کار در اینترنت به حدی زیاد است که با وجود تعداد زیاد وب سایت در هر زمینه‌ای هم اکنون نیز وب‌سایت و افرادی اقدام به راه‌اندازی یک کسب و کار کنید احتمال موفقیت شما بسیار زیاد است.

فرض کنید شخصی می‌خواهد اقدام به راه‌اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی همچون دیجی کالا نماید ، وجود سایت‌های بزرگ همچون دیجی کالا و … در این زمینه هیچ مانعی برای رشد شما محسوب نمی‌شود چرا که بسیاری از کسب و کار‌ها بعد از دیجی کالا راه‌اندازی شده‌اند و توانسته‌اند به موفقیت و درآمد میلیونی و حتی میلیاردی برسند.

شغل های پرسود اینترنتی
شغل های پرسود اینترنتی

عدم نیاز به سرمایه

راه‌اندازی ایده با سرمایه کم یا بدون سرمایه را می‌توان در اینترنت یافت ، اگر بخواهید اقدام به راه‌اندازی کسب و کاری حتی کوچک نمایید برای مثال اقدام به تاسیس مغازه‌ای نمایید حداقل به 20 میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز دارید اما برای شروع کسب و کار اینترنتی و پولسازی از اینترنت نیازی به سرمایه هنگفت نیست و می‌توانید بدون سرمایه نیز اقدام به راه‌اندازی کسب و کار نمایید.

بدون هیچ سرمایه اولیه‌ای از اینترنت درآمدزایی کنید 

تنها سرمایه لازم برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین و به کار گیری روش پولسازی در اینترنت داشتن گوشی هوشمند و یا داشتن سیستم کامپیوتری است که امروزه تقریبا همه افراد چنین ابزاری را برای استفاده شخصی خود دارند پس به صورت کلی شما برای آغاز کار اینترنتی نیازی به صرف هزینه خاصی ندارید که این یکی از بزرگترین مزیت‌های این نوع کسب و کار نسبت به سایر کسب و کار‌ها می‌باشد.

ایده های خلاقانه اینترنتی پولساز
ایده های خلاقانه اینترنتی پولساز

محدود نبودن به مکان

افراد برای راه‌اندازی مغازه همواره به دنبال انتخاب مکان و مسیر‌هایی هستند که مشتریان بتوانند دسترسی بهتری به آن داشته باشند. برای مثال فردی که می‌خواهد اقدام به تاسیس مغازه فروش مواد پروتئینی نماید سعی دارد تا در مسیر‌هایی که رستوران و … وجود دارد اقدام به راه‌اندازی این نوع کسب و کار نماید تا مشتریان بهتر و بیشتری داشته باشند.

مزیت شغل های اینترنتی نسبت به سایر کسب و کار‌ها همچون مغازه‌داری و بسیاری موارد دیگر این می‌باشد که در صورتی که کسب و کار شما اینترنتی باشد این امکان وجود دارد که از تمام شهر‌ها و تمامی نقاط کشور، مشتری به سوی کسب و کار شما جذب شود بنابراین با داشتن تعداد مشتری بالا از نقاط مختلف بدون شک میزان سوددهی کسب و کار شما نیز بیشتر می‌شود. در صورت افزودن امکان خرید از سایر کشور‌ها نیز می‌توانید مشتریانی از کشور‌های همسایه نیز داشته باشید. برای مثال سایت آمازون را در نظر داشته باشید که اقدام به فروش جهانی محصولات خود نموده است و از این طریق سبب شده است تا جف بزوس موسس آن به ثروتمند‌ترین فرد جهان تبدیل شود.

ایده های خلاقانه پولساز در ایران برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پرسود
ایده پولساز در ایران برای کارهای اینترنتی

میزان درآمد

همانطور که در ابتدای توضیحات دوره راههای کسب درآمد از اینترنت به این موضوع اشاره شد که ثروتمند‌ترین افراد ، موفق‌ترین افراد در حوزه کسب و کار‌های اینترنتی هستند ، باید در اینجا نیز اشاره کنیم که همواره کسب و کار‌های اینترنتی درآمد مناسبی برای افراد دارند به طوری که این میزان درآمد سبب شده است تا افراد علاقه زیادی به راه‌اندازی این کسب و کار داشته باشند.

با استفاده از روش‌های ارائه شده در دوره کسب درآمد بالا از اینترنت قادر خواهید بود درآمد زیادی نسبت به میزان فعالیت و تلاش خود داشته باشید که این میزان درآمد بنا به میزان تلاش و صرف وقت برای انجام کار می‌تواند متغیر باشد. ایده‌های پولسازی از اینترنت این پکیج می‌توانند درآمد میلیونی را ایجاد کنند .

بهترین‌ ایده‌ها و کسب و کار‌ها با داشتن بیشترین بازدهی برای کسب درآمد از اینترنت در این پکیج ارائه شده است که بسیار متفاوت با ایده‌های موجود در سطح اینترنت می‌باشد که می‌تواند آینده رویایی و درآمد میلیونی را برای شما به ارمغان بیاورد به طوری که بتوانید در طی چندین ماه درآمد قابل توجهی کسب کنید.

درآمد حاصل از راه‌اندازی روش‌های پولسازی از ماهی 6 میلیون تومان تا ماهی 100 میلیون تومان متغیر می‌باشد. 
ایده های اینترنتی پرسود
ایده های اینترنتی پرسود

بهترین روش‌های پولسازی آنلاین

دوره روش‌ پولسازی در اینترنت بعد از چندین ماه تحقیق و بررسی تمامی ایده‌های ارائه شده در سطح وب تهیه شده است که روندی کاملا متفاوت با سایر پکیج‌ها و دوره‌های آموزشی دارد . در طی تهیه این دوره سعی شده است تا بهترین و پربازده‌ترین راه ها و روش‌های کسب درآمد از اینترنت برای شما عزیزان جمع‌آوری شود. این دوره برای تمامی افراد در هر سن و در هر جنسیتی تهیه شده است چرا که امکان اجرایی کردن روش‌های موجود در این دوره برای هر فردی وجود دارد.

روش‌های ارائه شده در این پکیج برای کسب درآمد اینترنتی بدون نیاز به هیچ سرمایه خاصی و یا داشتن تخصص در زمینه خاصی امکان کسب درآمد عالی از اینترنت را به شما می‌دهد. بعد از گذراندن این دوره و آشنایی با روش‌های ارائه شده در این پکیج می‌توانید بنا به پتانسیل درونی و انگیزه درونی خود برای شروع یک کسب و کار اقدام به راه‌اندازی یکی از موارد موجود در این پکیج نمایید.

کسب درآمد آنلاین از اینترنت
کسب درآمد آنلاین از اینترنت

تفاوت این دوره با دوره‌های مشابه

اگر مطالب و دوره‌های موجود در سطح وب در رابطه با ایده راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی پردرآمد را بررسی کنید خواهید دید که مطالب و محتوای تکراری و ارائه ایده‌ها و روش‌های یکنواخت در تمامی وب‌سایت‌ها وجود دارد که این یکنواختی علاوه بر اینکه شما را از خواندن مطالب تکراری کلافه می‌کند حتی سبب می‌شود از کسب و کارهای اینترنتی روی برگردانید و حتی فکر کنید که کسب و کار‌های اینترنتی منحصر به محدوده و زمینه‌های خاصی هستند که هیچ کدام مناسب شما نیستند.

اما صبر کنید آکادمی98 نیاز شما مبنی بر ارائه ایده‌های پردرآمد اینترنتی را رفع کرده است ، با توجه به مشاهده این روند تکراری و سواستفاده بسیاری از سودجویان از افرادی که به دنبال ایده پولساز برای درآمدزایی از اینترنت هستند مجموعه آکادمی 98 تصمیم بر ارائه پکیجی متفاوت راجع به راه‌اندازی و توسعه کسب و کار‌های اینترنتی نمود تا بتواند مجموعه‌ای مناسب و کارآمد را خدمت شما دوستان عزیز ارائه دهد.

اجرایی کردن روش‌های پولسازی از اینترنت برای هر ایده از صفر تا صد توضیح داده شده است.

برترین و پربازده‌ترین ایده‌ها که نتیجه بررسی چندین ماهه تیم آکادمی98 هستند و می‌توانند به صورت تضمینی درآمد بالایی را برای شما به ارمغان بیاورند در این پکیج جای داده شده است . روش‌های معرفی شده در این پکیج تست شده‌اند و بازدهی آنها تایید شده است به طوری که نمونه‌های مشابه قبلا به صورت اجرایی توسط تیم آکادمی98 راه‌اندازی شده و بازدهی تضمینی آنها ثابت شده است.

چگونه از طریق اینترنت درآمدزایی کنیم
چگونه از طریق اینترنت درآمدزایی کنیم

مدرس دوره

مدرس دوره روش‌های پولسازی از اینترنت همچون دوره‌های موفق قبلی که خدمت شما عزیزان ارائه شده است استاد هادی قربانی موسس و بنیان‌گذار آکادمی98 هستند . با توجه به حساسیت این دوره و اهمیت آن برای کاربران عزیز شخص ایشان تصمیم به ضبط و تهیه این دوره گرفتند که پس از تهیه این مجموعه به این گنجینه ارزشمند با تدریس استاد دسترسی خواهید داشت.

هادی قربانی

9 دیدگاه

 1. شهرام غلامی

  سلام و عرض خسته نباشید
  ایده های خوبی بودن همشون من از ۸ مورد خوشم اومد و فکر میکنم بتونم به بهترین شکل ممکن اجراشون کنم از بین این تعداد طبق گفته خودتون بازم گلچین کردم و الان سه مورد برام مونده
  برای این سه مورد یکم راهنمایی میخوام استاد،

  • هادی قربانی

   سلام شهرام عزیز
   انتخاب که عالی باشه همه چی عالی میشه. توضیحات لازم مربوط به هر ایده رو براتون ایمیل کردم.
   در صورت داشتن هرگونه سوال می تونید تماس بگیرید

 2. 228Ali

  سلام استاد عزیز ببخشید تو دوره برای اجرایی کردن این ایده ها طراحی فروشگاه هم یاد میدید؟

  • هادی قربانی

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   کارهای مربوط به طراحی فروشگاه اینترنتی را داخل این پکیج حرفی در موردش نزدیم، داخل لینکی که قرار دادم آموزش ساخت فروشگاه هست.

 3. علی صادقیانی فر

  سلام استاد ببخشید این ایده هارو میتوان در اینستاگرام هم اجرایی کرد یا فقط میتونیم در سایت اجرا کنیم؟

  • هادی قربانی

   هر ایده و کسب و کاری را می توان از هر طریقی اجرا و عملی کرد. برای راه اندازی کردن یک شغل اینترنتی بزرگ نباید خودتون رو محدود به شبکه های اجتماعی کنید ، هرچند مخاطب زیادی داشته باشد. البته دلیل اصلی آن مشخص نبودن آینده آنها می باشد با این وجود باید همواره با شرایط فعلی پیش رفت. یعنی اینکه شما هر کسب و کاری راه اندازی می کنید ، در شبکه های اجتماعی برای جذب مخاطب نیز می توانید فعالیت داشته باشید.
   این مورد رو در نظر داشته باشید که شما در شغل اینترنتی باید حتما یک سایت برای خودتون داشته باشید تا بتوانید برند معتبر خود را بسازید. حتی اگر شما بخواهید یک کسب و کار در اینستاگرام داشته باشید باز هم باید سایت را کنار آن قرار دهید تا کسب و کار شما رسمی تر و قوی تر ظاهر بشه.

 4. علیرضا

  سلام ببخشید اگه ممکنه میشه لینک ساخت فروشگاه اینترنتی رو برای منم بفرستین

 5. zamanamir

  سلام آقای قربانی بین این پکیج ۲۱ روش ،پولسازی و اون ۳۵ کسب کار اینترنتی تو کدام بهتر ،زودتر به پول و درآمدزایی می رسیم؟ و اینکه گفتید سایت هم راه اندازی کنیم آیا تو این دو تا پکیج روش راه اندازی سایت هم آموزش میبینیم؟

  • هادی قربانی

   درود بر شما دوست گرامی
   پکیج ۲۱ ایده اینترنتی مربوط به کسب و کارهای اینترنتی میشه کلا ولی پک ۳۵ ایده شامل ایده های هم اینترنتی هم غیر اینترنتی میشه.
   اگر تمایل دارید کار اینترنتی راه اندازی کنید فقط می تونید با همین پکیج شروع کنید و ایده هاش رو بررسی کنید.
   اگر هم می خواهید علاوه بر اینترنت با کارهایی که غیر اینترنتی هستن هم آشنا بشید بهتره پک ۳۵ ایده خلاقانه رو انتخاب کنید.
   در رابطه با راه اندازی سایت باید بگم که موضوع ساخت سایت کلا با این پکیج جدا هست و تو این لیست ایده های پولساز در رابطه با اون بحثی نشده.
   وقتی شما با طراحی سایت هیچ آشنایی نداشته باشید شاید با خودتون فکر کنید که یه کار فوق العاده پیچیده ای هست. اما باید بهتون بگم امروزه به لطف سیستم های آماده هر کسی می تونه در عرض چند دقیقه سایت درست کنه.
   پیشنهاد می کنم اول به دنبال ایده خوب با درآمد عالی پیدا کنید. و مهمتر از همه سعی کنید کاری رو پیدا کنید که حداقل حداقلش هم که شده به اون کار علاقمند باشید.
   بعد از انتخاب شغل اینترنتی خود می تونید کمی ایده مورد نظر رو بررسی کنید، سایت هایی که شبیه به اون زمینه هستن، یا کسب و کارهایی آفلاین (غیراینترنتی) که در رابطه با ایده مورد نظر شما وجود داره اونا رو بررسی کنید.
   در نهایت بعد از تصمیم نهایی می تونید با یه برنامه ریزی درست و اصلی کارتون رو استارت بزنید و با پشتکار به سمت هدف برید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
29 × 24 =