ایده خلاقانه تولید کاتر بند انگشتی

خانه » ایده های خلاقانه » ایده خلاقانه تولید کاتر بند انگشتی
ایده خلاقانه تولید کاتر بند انگشتی
ایده خلاقانه تولید کاتر بند انگشتی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

ایده تولید کاتر انگشتی جزو یکی از بهترین ایده ها می باشد که فک می کنم در ایران تا بحال اجرا نشده. البته من یه بررسی کردم ندیدم کسی کاتر بند انگشتی رو تو ایران تولید کرده باشد. در ادامه شما را با ابزار کاتر بسیار کاربردی و پرطرفدار آشنا خواهم کرد، که می تواند یک کسب و کار پولساز برای شما فراهم کند. با ما وبسایت آکادمی نود و هشت همراه باشید.

ایده تولید کاتر بند انگشتی nimble (نیمبل)

همه ما میدونیم کاتر چیه در زیر تصویر یک کاتر معمولی را می توانید مشاهده کنید. یک شرکت خارجی با بررسی میزان استفاده و لازم بودن این وسیله اقدام به تولید نوع دیگر از کاتر ها کرده. به طوری که خطرات استفاده از آن را کاهش داده. البته علاوه بر کاهش خطارت و افزایش ایمنی ، دقت و حساسیت کار را نیز بالا برده است.

تولید کاتر برش
تولید کاتر برش

این کاتر بندانگشتی به این صورت می باشد که روی انگشت قرار می گیرد. یک طرف آن دارای تیغه می باشد که برای برش مورد استفاده قرار می گیرد. در زیر تصویر کاتر انگشتی nimble مورد نظر را می توانید مشاهده کنید.

کاتر بند انگشتی نیمبل Nimble
کاتر بند انگشتی نیمبل Nimble

چرا تولید کاترهای انگشتی

این ابزار در تمامی مراحل زندگی مورد استفاده قرار میگیرد. و بیشتر هم برای دانش آموزان و دانشجوها مناسب است. برای مثال وقتی یک نفر ماکت درست می کند نیاز خیلی زیادی به کاتر خواهد داشت. برش زدن برگه ها، نوار ، کارتن، نایلن، پارچه، پلاستیگ و خیلی موارد دیگه جزو برخی از کاربردهای آن می باشد.

کاتر nimble بند انگشتی برای برش
کاتر nimble بند انگشتی برای برش

به همین دلیل با تولید و عرضه این محصول به بازار بی شک درآمد خیلی خوبی خواهید داشت. علاوه بر این بالاتر هم اشاره کردم که فکر می کنم این ایده تا به حال در ایران اجرا نشده. برای همین شما می تونید با بکارگیری کمی خلاقیت تغییرات خاصی روی آن اعمال کرده و به نام خودتان آن را به ثبت برسانید.

پیشنهاد می کنیم مقاله سرمایه گذاری با 100 میلیون و راه اندازی کسب و کار را مطالعه کنید.

ثبت کاتر بند انگشتی به نام خودتان

همین طرح را می توانید به راحتی در ایران به اسم خودتان ثبت کنید. اما من پیشنهاد می کنم حتما یک سری تغییرات خاص روی آن انجام دهید که دقیقا کپی محصول خارجی نباشد. مثلا از آنجایی که کاتر nimble فقط در یک لبه تیغه دارد شما می تونید به صورت خلاقانه تری به آن تیغه اضافه کنید که قابلیت جا به جایی داشته باشد.

نحوه بسته بندی کاتر انگشتی nimble
نحوه بسته بندی کاتر انگشتی nimble

نتیجه ایده تولید کاتر بند انگشتی Nimble

شما با محصول کاتر بند انگشتی آشنا شدید. با هم مشاهده کردیم که واقعا ابزاری کاربردی و محبوب می باشد. بنابراین از آنجایی که در ایران هم تولید و تا کنون ثبت نشده است. کسانی که دنبال ایده خلاقانه کسب و کار تولید هستند می توانند از این فرصت خوب استفاده کنند. حتما با اعمال یک تغییر خاص هر چند کوچک آن را به اسم خودتون ثبت کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
27 + 19 =