یادگیری دیجیتال مارکتینگ با 6 کتاب مفید

خانه » کتاب » یادگیری دیجیتال مارکتینگ با 6 کتاب مفید
دانلود رایگان کتاب دیجیتال مارکتینگ
بهترین کتاب دیجیتال مارکتینگ

زمان مطالعه: 11 دقیقه

امروزه بازاریابی دیجیتال یکی از مهمترین سبک‌ها و ویژگی‌هایی می‌باشد که باید صاحبان کسب و کار‌های مختلف به آن توجه داشته باشند و از این طریق بتوانند به معرفی خدمات و محصولات برند خود بپردازند. در همین راستا، افراد و صاحبان کسب و کار‌های آنلاین برای توسعه کار خود باید ( Digital Marketing ) بازاریابی آنلاین را همواره مد نظر داشته باشند. 6 کتاب برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ خدمت شما عزیزان معرفی می‌گردد تا بتوانید با استفاده از مطالب موجود در این کتاب‌ها اطلاعات کاملی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

دیجیتال مارکتینگ دارای قواعد و اصول خاصی می‌باشد، که شما می‌توانید با یادگیری آنها به راحتی به موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کنید. اصول و استاندارد‌های مربوط به این حوزه و مطالب و نکات کلیدی در کتاب‌های دیجیتال مارکتینگ که در ادامه معرفی می‌گردد ارائه شده است.

کتاب‌های یادگیری رایگان دیجیتال مارکتینگ

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد شبکه‌های مجازی و دنیای مجازی بیشتر کسب و کارها به دنبال رقابت در چنین مکانی می‌باشند، زیرا عموم مردم از دنیای مجازی استفاده می‌کنند و صاحبان کسب و کار‌ها می‌توانند با توجه به این فضا به نتایج بسیار عالی در این باره دست پیدا کنند. زمانی که یک شرکت و موسسه بتواند نقش بسیار پر رنگ و پر قدرتی در فضای مجازی و اینترنت داشته باشد می‌تواند به راحتی رقبای خود را کنار بزند و به فروش چشمگیری دست پیدا کند. البته در این بین نیز به این نکته باید اشاره کرد که این فضای مجازی خود به تنهایی باعث به وجود آمدن کسب و کارها و فعالیت‌هایی شده است که قبلا وجود نداشته‌اند.

بعد از مطالعه کامل و بررسی کتاب ها، نگاهی به مقاله آموزش سئو رایگان سایت بیندازید.

معرفی کتاب آموزش دیجیتال مارکتینگ
معرفی کتاب آموزش دیجیتال مارکتینگ

اما در این بین باید توجه داشت که راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی به معنای داشتن فقط یک وب سایت نیست. بلکه شما باید بتوانید به نحوه ایجاد تعامل و ارتباط با مخاطب هدف، معرفی و برند خود بپردازید که این امور از مهمترین فعالیت‌هایی می‌باشد که شما باید برای موفقیت در کسب و کار خود به آنها توجه داشته باشید. یکی از بهترین راه‌هایی که شما می‌توانید به راحتی و بدون مشکل به این اهداف در کسب و کار خود دست پیدا کنید استفاده از بازاریابی دیجیتال می‌باشد. به همین دلیل بسیار مهم است تا صاحبان یک کسب و کار اینترنتی از بازاریابی دیجیتال و انواع آن اطلاع داشته باشند و بتوانند از این طریق در کسب و کار خود موفق باشند.

Digital Marketing چیست؟

در دنیای امروز راه‌های بسیار زیادی برای تبلیغات و بازاریابی موجود است که شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار می‌توانند از طریق آن به معرفی برند و محصولات مختلف خود بپردازند. در این بین به دلیل اینکه تمامی افراد جامعه به اینترنت دسترسی دارند و بیشتر ساعت روزمره خود را در آن سپری می‌کنند. دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین یک روش بسیار مهم و کاربردی می‌باشد، که مدیران موسسات مختلف می‌توانند از این طریق به معرفی محصولات و همچنین خدمات خود بپردازند و به موفقیت بیشتری نیز در فروش آنها دست پیدا کنند.

در مقاله دیجیتال مارکتینگ چیست؟ اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با این موضوع ارائه شده است.

6 کتاب رایگان برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین، حوزه‌های فعالیت گسترده‌ای دارد که هرکدام از آنها دارای ویژگی‌ها و کاربری های خاص خود می‌باشند. در این بین طراحی کمپین های ایمیلی، بهینه سازی برای موتور های جست و جو، بازاریابی درونگرا و بازاریابی شبکه های اجتماعی هر کدام از روش‌های تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین و دیجیتال شناخته می‌شوند که هرکدام برای خود دارای کاربری خاصی می‌باشند. به همین خاطر ما در پایین به معرفی چند کتاب آموزش دیجیتال مارکتینگ می‌پردازیم که به معرفی تمامی این راه و روش برای یادگیری بازاریابی دیجیتال می‌پردازد تا شما علاقمندان بتوانید با مطالعه آنها به اطلاعات بسیار جامعی در این باره دست پیدا کنید.

1. کتاب راهنمای کامل بازاریابی اینترنتی

شما بعد از ایجاد یک کسب و کار اینترنتی اگر از بازاریابی آنلاین غافل شوید نمی‌توانید به نتایج و موفقیت‌های دلخواه خود نیز دست پیدا کنید. البته در این بین نیز استفاده از بازاریابی قدیمی و سنتی علاوه بر اینکه ناکارآمد هستند، نیازمند هزینه‌های بسیار زیادی می‌باشند. به این خاطر شما می‌توانید با استفاده از بازاریابی دیجیتال به راحتی و با صرف هزینه مناسب به معرفی برند و کسب و کار خود بپردازید.

راهنمای کامل بازاریابی ایمیلی برای تغییر
راهنمای کامل بازاریابی ایمیلی برای تغییر

در کتاب راهنمای کامل بازاریابی اینترنتی به عنوان یک کتاب دیجیتال مارکتینگ مفید تمامی اطلاعات مربوط به این نوع فعالیت گنجانده شده است. شما عزیزانی که کسب و کار اینترنتی را ایجاد کرده‌اید، و یا کسانی که می‌خواهند در این بین به اطلاعات خود بیفزایند می‌توانند با خیال راحت از این کتاب ارزشمند استفاده کنند. زیرا در این کتاب به معرفی تمامی اصول بازاریابی آنلاین اشاره شده است و شما از این طریق می‌توانید به راحتی به معرفی و برند سازی کسب و کار خود در اینترنت بپردازید.

عناوین اصلی کتاب راهنمای کامل بازاریابی اینترنتی

 • تدوین استراتژی کلیدواژه
 • بهینه‌ سازی وب‌سایت برای یافتن آن در نتایج جستجو
 • وبلاگ بسازید و پیشنهادات بازاریابی مطرح کنید
 • ترویج محتوا با استفاده از شبکه‌های اجتماعی
 • تبدیل ترافیک وب‌سایت به فروش و یا عضویت
 • افزایش فروش با پیام‌های هدفمند
 • بهینه‌ سازی صفحات وب‌سایت برای تلفن همراه

2. کتاب تجزیه و تحلیل آماری بازاریابی درونگرا

بازاریابی در اینترنت دارای انواع مختلفی می‌باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی‌ها و کاربرد های خاصی می‌باشند. در این بین بازاریابی درونگرا یکی از انواع این حوزه می‌باشد، که شما می‌توانید با استفاده از آن به فروش و موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کنید. به همین خاطر شما عزیزان می‌توانید با افزایش اطلاعات و آگاهی خود از این نوع کاربری از بازاریابی آنلاین در فعالیت های خود به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنید.

Inbound Marketing
Inbound Marketing

کتاب تجزیه و تحلیل آماری بازاریابی درونگرا که دارای 54 صفحه می‌باشد مناسب افراد و کسانی است که به دنبال افزایش دانش و آگاهی خود در زمینه بازاریابی دیجیتال و به خصوص بازاریابی درونگرا یا همان Inbound Marketing هستند. شما با استفاده از این کتاب دیجیتال مارکتینگ می‌توانید به اطلاعات بسیار کاملی در این باره دست پیدا کنید و با اجرا سازی آن در کسب و کار خود به موفقیت در آن دست پیدا کنید.

عناوین کتاب تجزیه و تحلیل آماری بازاریابی درونگرا

 • چرا تجزیه و تحلیل آماری بازاریابی مهم است؟
 • چطور وب‌سایت و صفحات فرود خود را ارزیابی کنید؟
 • اندازه‌گیری معیارهای بهینه‌سازی در موتورهای جستجو
 • اندازه‌گیری تبلیغات کلیکی در موتورهای جستجو
 • اندازه‌گیری وبلاگ نویسی تجاری
 • اندازه‌گیری بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 • اندازه‌گیری معیارهای بازاریابی ایمیلی
 • معیارهای بازاریابی ایمیلی غیرقابل اعتماد
 • ارزیابی بازدید طبیعی و مکانیزه کردن بازاریابی

3. کتاب چگونه مخاطبان را از طریق فیسبوک به سمت فروش هدایت کنیم؟

امروزه شبکه‌های اجتماعی می‌توانند تاثیر بسیار زیادی بر روی کسب و کار و رونق فعالیت‌های ما بگذارند. به همین خاطر شبکه اجتماعی فیسبوک که به عنوان یکی از بزرگترین شبکه جامعه جهانی شناخته می‌شود می‌تواند به عنوان یک وسیله بازاریابی آنلاین شناخته شود. ما بتوانیم از طریق آن به بازاریابی آنلاین بپردازیم. امروزه بیشتر افراد جهان از طریق فیسبوک و راه‌های ارتباطی آن با یکدیگر به صحبت می‌پردازند و حتی به اشتراک مواردی می‌پردازند که تمام جهان می‌تواند آن مطالب را ببیند.

به همین خاطر فیسبوک می‌تواند به رونق فعالیت و کسب و کار ما کمک کند. 74 درصد از بازاریان که دارای صفحه و شبکه فیسبوک هستند معتقدند که فیسبوک در هدایت مخاطبان به وی سایت های آنها نقش مهمی داشته است. به همین خاطر شما می‌توانید با مطالعه کتاب چگونه مخاطبان را از طریق فیسبوک به سمت فروش هدایت کنیم به اطلاعات بسیار جامعی در این باره دست پیدا کنید و به راحتی و با چند راه کار موفق باعث موفقیت خود در کسب و کار شوید.

یادگیری digital marketing
یادگیری digital marketing

عناوین کتاب چگونه مخاطبان را از طریق فیسبوک به سمت فروش هدایت کنیم

 • نوع مطالب و محتوایی که شما باید در فیس‌بوک قرار دهید
 • چگونه مخاطبان را از طریق فیس‌بوک به سمت فروش هدایت کنیم
 • چطور تبلیغات را در فیس‌بوک شروع کنیم؟
 • چطور میزان موفقیت تبلیغات فیس‌بوک را اندازه‌گیری کنید؟

4. کتاب راهنمای کامل بازاریابی ایمیلی برای تغییر

همواره افراد مختلف برای خود یک ایمیل ایجاد می‌کنند که از طریق آن بتوانند به فعالیت‌های مختلف خود رسیدگی کنند. اما یکی از مهمترین فعالیت‌های بازاریابی آنلاین ایجاد کمپین ایمیل می‌باشد که شما از طریق آن می‌توانید به معرفی کسب و کار و خدمات خود بپردازید. به همین خاطر شما باید برای رونق کار و برند خود بتوانید از ارسال ایمیل ( ایمیل مارکتینگ ) به افراد مختلف بپردازید تا از این طریق دیگران را به سمت فعالیت خود سوق دهید.

امروزه ارسال ایمیل‌های خبری می‌تواند یکی از مهمترین فعالیت‌های یک سایت برای درآمدزایی اینترنتی بیشتر شناخته شود. این امر ایجاد کمپین ایمیل برای کسانی که به عنوان وب مستر و یا حتی دارای کسب و کار می‌باشند می‌تواند حائز اهمیت باشد و از این طریق به راحتی به معرفی برند و فعالیت خود به دیگران بپردازند.

عناوین کتاب راهنمای کامل بازاریابی ایمیلی برای تغییر

 • چگونه فهرست ایمیل های خود را افزایش دهیم؟
 • چگونه ایمیل و بازاریابی درون‌گرا را با هم ادغام کنیم؟
 • قابلیت تحویل چیست و چطور عمل می‌کند؟
 • چگونه فهرست ایمیل های خود را افزایش دهید؟
 • جمع آوری فهرست مخاطبین و نحوه ارسال ایمیل
 • آشنایی با چند ابزار ایمیل کاربردی

5. کتاب 25 نکته که هر وب سایت اینترنتی باید رعایت کند

امروزه ساخت یک سایت اینترنتی و مدیریت آن یک فعالیت بسیار سخت و پیچیده می‌باشد که نیازمند اطلاعات بسیار زیادی درباره اینترنت می‌باشد. امروزه پوسته اینترنت هر روز نسبت به روز قبل آپدیت می‌شود و همین امر باعث می‌شود تا اطلاعات قدیمی شما دیگر فاقد اهمیت باشد. به همین خاطر برای موفقیت در اینترنت هر روز تکنولوژی و تکنیک های جدید ارائه می‌شود که شما باید برای موفقیت در کسب و کار و فعالیت اینترنتی خود به یادگیری و استفاده از آنها بپردازید تا از سایر رقبای خود عقب نمانید.

برای اطلاع از کتاب‌های بیشتر در زمینه بازاریابی پیشنهاد می‌کنیم به مطالعه مقاله معرفی ده کتاب برتر بازاریابی و کسب و کار بپردازید.

شما وب مستر های سایت‌های مختلف برای اینکه بتوانید در کار خود موفق باشید باید هر روز خود و سایت را با آپدیت های اینترنت همراه کنید تا بتوانید با اطمینان خاطر باعث رشد فعالیت کاری خود شوید. به همین خاطر کتاب 25 نکته که هر وب سایت اینترنتی باید رعایت کند یکی از مهمترین منابعی می‌باشد که شما عزیزان می‌توانید با استفاده از آن به اطلاعات بسیار جامعی دست پیدا کنید و در سایت و فعالیت اینترنتی خود موفق شوید. این نمونه به عنوان یک کتاب آموزش دیجیتال مارکتینگ نیز شناخته می‌شود که اطلاعات کاملی در این رابطه در خود دارد.

کتاب‌های پیشنهادی بازاریابی آنلاین
کتاب‌های پیشنهادی بازاریابی آنلاین

عناوین کتاب 25 نکته که هر وب سایت اینترنتی باید رعایت کند

 • برای افزایش سود چه مواردی را باید رعایت کنیم؟
 • طراحی و کاربردپذیری در وب سایت
 • آنچه محتوای وب سایت باید داشته باشد
 • عوامل افزایش نرخ تبدیل کدامند؟

6. کتاب 10 اشتباهی که باید در طراحی مجدد سایت‌ها از آنها دوری کرد

همواره ساخت یک سایت اینترنتی نیازمند اطلاعات بسیار خاصی می‌باشد که شما می‌توانید با استفاده از آنها به راحتی به ساخت و طراحی یک سایت بپردازید. همچنین در این بین بیشتر افراد در راه اندازی یک سایت دچار اشتباهاتی می‌شوند که باعث می‌شود تا سایت مدنظر آنها بازده کافی را نداشته باشد و یا حتی مورد پسند عامه مردم نباشد. به همین خاطر شما باید برای راه اندازی یک سایت که دارای نتیجه باشد از اطلاعات جامعی استفاده کنید تا در فعالیت و کسب و کار خود دچار مشکل نشوید.

کتاب‌های مفید بازاریابی آنلاین
کتاب‌های مفید بازاریابی آنلاین

شما باید برای طراحی و راه اندازی یک وب سایت که بتواند نیاز های مختلف شما را برطرف کند باید تمامی جوانب ممکن را در نظر داشته باشید. به همین خاطر در این کتاب 10 اشتباهی که باید در طراحی مجدد سایت‌ها از آنها دوری کنید ما توانسته‌ایم به عرضه اطلاعاتی بسیار جامع در این باره بپردازیم. تا بتوانید با استفاده از این کتاب فوق‌العاده به راحتی با نکات مرتبط با طراحی و راه اندازی یک وب سایت آشنا شوید.

عناوین کتاب 10 اشتباهی که باید در طراحی مجدد سایت‌ها از آنها دوری کنید

 • بهینه سازی قبل از طراحی سایت
 • شناسایی کلیدواژه های مهم و معمول
 • راه اندازی پروتکل تغییر مسیر 301
 • ساختار URL
 • بررسی بک لینک های مشکوک (در رابطه با این مورد می توانید آموزش لینک سازی را مشاهده کنید)
 • طراحی واکنش گرا
 • انسداد سایت برای نمایه‌سازی در موتورهای جستجو
 • افزودن نرم‌افزارهای تحلیل گر

بازاریابی آنلاین یکی از مهمترین فعالیت‌هایی می‌باشد که مدیران کسب و کار‌های مختلف باید به آن توجه داشته باشند و از این طریق به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازند. به همین خاطر ما در این بخش به معرفی 6 کتاب آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ پرداخته‌ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آنها بیشتر با این مباحث آشنا شوید و بتوانید در کسب و کار خود موفق باشید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
2 × 14 =