تسلط بر قانون جذب برای تغییر زندگی با 7 روش کاربردی

خانه » موفقیت و توسعه فردی » تسلط بر قانون جذب برای تغییر زندگی با 7 روش کاربردی
تغییر زندگی با تسلط به قانون جذب
تغییر زندگی با تسلط به قانون جذب

زمان مطالعه: 13 دقیقه

همواره در امور و فعالیت‌هایی موفق می‌شویم که بتوانیم به تسلط کاملی در همه جنبه‌های مختلف آن دست پیدا کنیم و به صورت صحیح و اصولی به انجام آن بپردازیم. به همین خاطر شما نیز برای اینکه بتوانید از طریق قانون جذب به تغییر زندگی خود بپردازید باید ابتدا به تسلطی جامع و کامل بر روی قانون جذب دست پیدا کنید، تا بتوانید به تغییر زندگی خود بپردازید. در همین رابطه در این بخش از سایت آکادمی 98 به ارائه روش‌های تسلط بر قانون جذب برای تغییر زندگی می‌پردازیم، تا بتوانید تغییرات بزرگی در زندگی خود به وجود بیاورید.

یکی از راه‌های تغییر زندگی از حالت منفی و خسته کننده به یک زندگی شاد و پر از موفقیت، استفاده از قوانین جذب می‌باشد که می‌تواند بر تمام جنبه های زندگی شما در جهت مثبت تاثیر گذار باشد. البته شما برای این تغییر باید ابتدا به قوانین تسلط داشته باشید تا بتوانید با استفاده از مفاد دیدگاه جذب تغییرات مثبتی را در زندگی خود و در راه کسب موفقیت به دست بیاورید.

دستیابی به اهداف با تسلط بر جذب
دستیابی به اهداف با تسلط بر جذب

استفاده از قانون جذب برای کسب موفقیت

برای ایجاد تغییر و کسب موفقیت در زندگی تصمیمات زیادی می‌گیریم، که در ابتدا با عزم و اراده بسیار خاصی برای به دست آوردن آنها تلاش می‌کنیم و تمام توان خود را برای رسیدن به آن به کار می‌گیریم. اما بعد از گذشت مدت کمی، ما به خودی خود سرد می‌شویم و از ادامه راه خود باز می‌مانیم. دیگر زمان شکست خوردن یا نا امید شدن نیست. زیرا ما در این بخش به معرفی قواعد دیدگاه و تفکر جذب می‌پردازیم تا با شناخت و بکارگیری این قوانین مهم در زندگی بتوانید به راحتی به خواست خود در زندگی دست پیدا کنید و به ایجاد تغییرات مثبت در زندگی بپردازید.

کسب موفقیت با مسلط شدن بر قانون جذب
کسب موفقیت با مسلط شدن بر قانون جذب

قانون جذب به شما یادآوری می‌کند که هر آنچه که در دنیا و زندگی شما اتفاق می‌افتد حاصل ذهنیت و باور‌های شما می‌باشد و شما می‌توانید با ذهن خود تمامی اتفاقات زندگی خود را به وجود بیاورید. به همین خاطر شما برای استفاده از قانون جذب باید ابتدا به شناخت ویژگی‌ها و روش های کارکرد آن در زندگی آشنا شوید تا بتوانید با استفاده از آنها به تغییر مثبت زندگی خود بپردازید. در همین رابطه برای آشنایی بیشتر شما با قانون جذب 12 راز قانون جذب که همه باید بدانند ارائه شده است تا شناخت مناسبی از این موضوع داشته باشید.

قانون جذب چگونه ما را به خواسته و اهدافمان می رساند

ما در زندگی خود همواره دارای آرزوها و خواسته‌های بسیار زیادی می‌باشیم که در ذهن خود برای رسیدن به آنها به تفکر می‌پردازیم. قوانین جذب به ما می‌گوید که اگر در ذهن خود نسبت به اهداف و خواسته‌های خود دارای جبهه مثبت باشید، کائنات نتایج مثبت و همان ایده که در ذهن شما وجود دارد را در مسیر شما قرار می‌دهد. همچنین اگر شما نسبت به اهداف خود در زندگی دارای دیدگاه منفی باشید و به خود بگویید که نمی‌توانید به آنها دست پیدا کنید هیچگاه نمی‌توانید به رویا‌های خود برسید،زیرا کائنات نسبت به دیدگاه ما به اهدای هدایای مختلف به ما می‌پردازد.

برای شنایی با قوانین کائنات که مفاد آن موازی با قوانین جذب می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم به مطالعه مطلب کائنات چیست و نقش کائنات در رسیدن به هدف بپردازید.

روش های تسلط بر قانون جذب

زمانی که شما نسبت به انجام یک فعالیت خاص تسلط جامعی داشته باشید دیگر نگران انجام آن نیستید و با آرامش خاصی به انجام فعالیت مد نظر خود می‌پردازید. در قانون جذب نیز این نکته وجود دارد که شما زمانی که به درک درست از قانون جذب دست پیدا می‌کنید، خواهید دید که دستیابی به اهداف و آرزو ‌ای خود اصلا امر سختی نیست. زیرا شما می‌توانید با تفکرات و ذهن خود زمینه دستیابی به خواسته‌های خود را در زندگی فراهم کنید، و با آرامش و باور خاصی به ادامه زندگی بپردازید. در ادامه به معرفی 7 روش برای یادگیری قانون جذب برای کسب موفقیت در زندگی می‌پردازیم تا شما بتوانید با این روش‌ها به درستی قانون جذب را به کار ببرید.

1. کشمکش‌های ذهنی را کنار بگذارید

برای اینکه بتوانیم به تسلط جامعی بر قانون جذب در زندگی خود دست پیدا کنیم باید کشمکش‌های ذهنی خود را کنار بگذاریم و فقط بر روی اموری تمرکز کنیم که برای ما خوشایند هستند، تا بتوانیم به نتیجه مثبت دست پیدا کنیم. همه ما برای کسب موفقیت و خوشبختی باید همواره با تمام مشکلات و اتفاقاتی که در زندگی ما اتفاق می‌افتند روبرو شویم و بدون ترس با آنها مقابله کنیم تا به اهداف خود دست پیدا کنیم. به همین خاطر شما در انجام این امور نباید ذهن خود را درگیر سختی‌ها و مشقت‌های زیاد این اتفاق کنید. زیرا این امر باعث می‌شود تا دوگانگی عملی و ذهنی در شما به وجود بیاید و نتوانید با استفاده از قانون جذب در راه رسیدن به هدف خود دست پیدا کنید.

کاهش دغدغه فکری
کاهش دغدغه فکری

تسلط بر قانون جذب برای تغییر زندگی با کاهش کشمکش‌های فکری

برای درک بهتر این موضوع به این مثال توجه کنید، زمانی که شما قصد کم کردن وزن خود را دارید در این بین با سختی های زیادی مانند گرسنگی، فشار روانی، فشار جسمانی، مصدومیت و … روبرو می‌شوید. اگر در این بین ذهن خود را درگیر این سختی‌ها کنید یعنی شما نتوانسته‌اید از قانون جذب به درستی استفاده کنید و موفقیت خود را تضمین کنید. شما زمانی که به این سختی‌ها به عنوان راهی برای رسیدن به موفقیت و کاهش وزن نگاه کنید و دید مثبتی از آنها داشته باشید توانسته‌اید از قانون جذب به درستی برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید. به همین دلیل زمانی که شما در تفکرات خود فقط و فقط به هدف و خواسته خود فکر کنید و از افکار گمراه دوری کنید توانسته‌اید کشمکش‌های ذهن خود را کنار بگذارید و به درستی از قوانین جذب برای رسیدن به آرزو‌‌های خود استفاده کنید.

2. هر روز شکرگزار باشید

یکی دیگر از روش‌ها و راه‌هایی که شما می‌توانید به تسلط بر قانون جذب در زندگی دست پیدا کنید این مسئله می‌باشد، که نسبت به اتفاقات اطراف و زندگی خود شکرگزار باشید و نسبت به آنها دارای دید منفی نباشید. یکی از قوانین مهم جذب درک این مسئله می‌باشد که در زندگی نسبت به تمامی اتفاقات شکرگزار باشید و با دید مثبت با آنها نگاه کنید. زیرا این امر باعث می‌شود تا کائنات نسبت به ذهنیت و تفکرات شما در آینده نتایج مثبتی را در اختیار شما قرار دهند. به همین دلیل دید منفی نسبت به اتفاقات مهم زندگی شما می‌تواند نتایج بسیار بدی را در آینده شما رقم بزند.

تاثیر شکرگزاری در رسیدن به اهداف

فکر کنید که برای اولین بار به انجام یک فعالیت خاصی پرداخته‌اید که چه از نظر مالی، عاطفی و روحی دارای نتیجه اندکی بوده است. اگر شما نسبت به این نتیجه اندک شکرگزار باشید و با دید مثبت به آن توجه کنید، مطمئن باشید که شما در آینده نتایج بهتری را به دست خواهید آورد. همچنین باید بدانید که این نتیجه خوب، حاصل ذهنیت و تفکرات شما بوده است که توانسته‌اید به این نتایج دست پیدا کنید. به همین خاطر شما برای کسب موفقیت در زندگی از طریق قانون جذب باید همواره شکرگزار اتفاقات زندگی باشید و با مثبت اندیشی به آنها نگاه کنید. برای این امر نیز شما می‌توانید در روز مدت معینی را صرف تفکر درباره نتایج کار‌‌های خود بکنید و نسبت رخ دادن آنها شکرگزار باشید.

3. خوبی های دیگران را باور کنید

یکی از روش‌های دیگر که می‌توانید با استفاده از آن بر قانون جذب تسلط پیدا کنید و از آن برای رسیدن به خواسته‌های خود در زندگی بهره ببرید، این مسئله می‌باشد که بتوانید خوبی‌های دیگران را باور کنید. زمانی که شما نسبت به تمام رفتار‌‌هایی که دیگران نسبت به شما انجام می‌دهند مثبت باشید و با بدبینی به آنها نگاه نکنید توانسته‌اید به خوبی در زندگی خود قانون جذب را عملی کنید و به کشف قدرت واقعی قانون جذب بپردازید. زیرا در قانون جذب گفته می‌شود که ذهنیت ما نسبت به اتفاقات مختلف می‌تواند وقوع همان اتفاق را در زندگی ما به وجود بیاورد. به همین خاطر زمانی که بتوانید خوبی‌های دیگران را باور کنید انرژی مثبتی را در زندگی خود وارد کرده‌اید که این انرژی مثبت باعث می‌شود تا در زندگی شما اتفاقات خوب و مثبتی رخ دهد.

باور خوب بودن دیگران
باور خوب بودن دیگران

دفع انرژی منفی راهی برای یادگیری قوانین جذب

زمانی که شما نسبت به رفتار دیگران واکنش ناخوشایند و بدی نشان دهید انرژی منفی وارد ذهن شما می‌شود. به همین دلیل شما باید نسبت به تمام رفتار‌های دیگران دارای دید مثبتی باشید. زیرا هنگامی که شما نسبت به رفتار دیگران دارای دید منفی باشید این امر باعث می‌شود تا شما ذهنیت خود را منفی ببینید و در نتیجه این عمل باعث می‌شود تا شما در زندگی با اتفاقات بد و منفی روبرو شوید.

4. اخبار را دنبال نکنید

شما برای اینکه بتوانید افکار منفی و ناراحت کننده را از ذهن و افکار خود دور کنید باید کار‌های مختلفی را انجام دهید، که در این میان می‌توان دنبال نکردن اخبار جهان و منطق را یکی از مواردی دانست که شما می‌توانید با عدم توجه به آنها، ناراحتی و افکار منفی را از خود دور کنید. در جهانی که ما زندگی می‌کنیم همواره اتفاقات و حادثه‌های سیاسی و فرهنگی مختلفی رخ می‌دهد که می‌تواند تاثیر بسیار ناخوشایندی بر روی افکار ما بگذارد. به همین خاطر یکی از روش های تسلط بر قانون جذب در زندگی را می‌توان عدم دنبال کردن اخبار دانست زیرا این امر می‌تواند تاثیر بسیار مهمی بر روی باور و روحیات ما بگذارد.

تاثیر اخبار منفی بر ذهن افراد

زمانی که وقت خود را صرف نگاه کردن و دنبال کردن اخبار می‌گذرانید ممکن است با اتفاقات ناراحت کننده‌ای روبرو شوید که بتواند بر روی تفکرات و ذهنیت شما به جهان تاثیر بگذارد. به طور مثال ممکن است در یک جای جهان فرد سیاست مداری به انجام کاری پرداخته است که این کار برای جامعه بشری مفید نبوده است به همین دلیل شما در خود دچار یاس و نا امیدی می‌شوید و ذهن خود را درگیر این موضوع می‌کنید. این عمل باعث می‌شود تا شما از هدف خود دور شوید و با این انرژی منفی در ذهن، اتفاقات منفی را در زندگی خود به وجود بیاورید. به همین خاطر شما زمانی که اخبار را دنبال نکنید با انرژی منفی نیز روبرو نخواهید شد و ذهنیت خود را نیز منفی نخواهید کرد و با قدرت به اجرای قانون جذب در زندگی خود می‌پردازید.

5. روزانه کار‌های محبت آمیز انجام دهید

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن به مسلط شدن بر قانون جذب دست پیدا کنید و باعث شوید تا انرژی مثبت و مثبت اندیشی وارد زندگی و افکار شما شود. این مسئله می‌باشد که شما به انجام کار‌های محبت آمیز بپردازید تا بتوانید زمینه رخ دادن امور مثبت در زندگی خود را فراهم کنید. شاید مثال “از هر دست بدهی از همان دست نیز خواهی گرفت” را شنیده‌اید، این جمله می‌تواند به خوبی این روش از قانون جذب را تعریف کند. به این صورت که شما زمانی که به انجام کار‌های محبت آمیز و خوب می‌پردازید در ذهن شما انرژی مثبتی به وجود می‌آید که نسبت به این کار خشنود هستید و کائنات و قانون جذب نیز بر اساس این انرژی مثبت موجود در ذهن شما، رفتار محبت آمیزی با شما خواهند داشت.

محبت به دیگران در قانون جذب
محبت به دیگران در قانون جذب

بازخورد رفتار محبت آمیز در قوانین جذب

شما باید این را باور کنید که ذهن شما اتفاقات زندگی شما را رقم می‌زنند. به این صورت که وقتی شما باور داشته باشید که انجام کار‌های خوب برای دیگران باعث بروز اتفاقات خوب در زندگی شما خواهد شد، مطمئن باشید که همین طور خواهد بود. به طور مثال اگر شما فکر کنید که اگر به فردی در یک شرایط سخت چه از نظر مالی و معنوی کمک کنید و محبت خود را روانه آن کنید در زندگی نیز اتفاقات محبت آمیزی خواهد افتاد، پس مطمئن باشید که این اتفاق در زندگی شما نیز رخ خواهد داد. پس یکی از راه های تسلط پیدا کردن بر قوانین جذب محبت کردن به دیگران می‌باشد. زیرا این امر باعث می‌شود تا در زندگی شما نیز اتفاقات محبت آمیزی رخ دهد.

6. به جای دوری از چیزی که نمی‌خواهید، به سمت آن حرکت کنید

زمانی که به سمت اموری می‌روید که قبلا از آن فاصله می‌گرفتید و ترس از روبرو شدن با آن را داشتید، به این نکته پی خواهید برد که توانسته‌اید ذهنیت خود را نسبت به آن تغییر دهید و با دید مثبتی به آن نگاه کنید، تا بتوانید به آن دست پیدا کنید. به این خاطر یکی از روش‌های تسلط بر قانون جذب برای تغییر زندگی روبرو شدن با اموری است که قبلا از آنها دوری می‌کردید. در این روش شما مطمئن خواهید شد که تفکرات و ذهنیت شما به این دلیل نسبت یک امری تغییر یافته است که می‌خواهید آن اتفاق رخ دهد، نه بخاطر ترس از بروز آن اتفاق. در این روش شما خواهید فهمید که تفکرات مثبت در تمامی دیدگاه شما جای گرفته‌اند و توانسته‌اید که قانون جذب را به خوبی در زندگی خود به کار ببرید.

نتیجه ترسیدن در قانون جذب

زمانی که می‌خواهید به دیدن دوست خود بروید این کار را انجام دهید، نه زمانی که از این می‌ترسید که نرفتن شما باعث ناراحتی شما خواهد شد. زیرا بر اساس قانون جذب، اگر شما کاری را با ترس انجام دهید با تجربیات و نتیجه‌های ترس آور بیشتری در زندگی روبرو خواهید شد. در همین رابطه همواره با دید مثبت به سمت اعمال و رویا‌های خود حرکت کنید تا رویا‌های بیشتری در زندگی شما تحقق یابند.

ترس در دیدگاه جذب
ترس در دیدگاه جذب

7. در افکار خود مراقبه کنید

یکی از مهمترین روش‌ها و نشانه‌هایی که شما می‌توانید با استفاده از آن به قوانین جذب تسلط پیدا کنید مراقبه می‌باشد. برای درک بهتر معنی مراقبه به بررسی معنی آن می‌پردازیم تا شما با مفهوم مراقبه در قانون جذب بهتر آشنا شوید. مراقبه به معنای کنترل نفس می‌باشد تا شما به انجام امور مخالف دیدگاه خود نپردازید. به همین دلیل زمانی که شما در قانون جذب به انجام تمام امور می‌پردازید تا با تغییر ذهنیت خود بتوانید نتایج مثبتی را در زندگی خود به وجود بیاورید. باید سعی کنید تا از این دیدگاه مثبت خود خارج نشوید و برای موفقیت خود در زندگی در همین مسیر باقی بماند. به این دلیل زمانی که بتوانید به مراقبه ذهن و اعمال خود برای رسیدن به خواسته‌های خود بپردازید توانسته‌اید بر قانون جذب تسلط پیدا کنید.

برای درک بهتر مراقبه و تاثیرات آن در زندگی می‌توانید به مطالعه مقاله تاثیر مراقبه بر ذهن ما چگونه است؟ بپردازید.

برای اینکه بتوانید از قانون جذب بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید و بهترین اتفاقات ممکن در زندگی شما رخ دهد. باید از این 7 روش تسلط بر قانون جذب برای تغییر زندگی خود استفاده کنید، تا بتوانید در کمترین زمان ممکن با استفاده از قدرت تفکر و ذهن خود تمامی اتفاقات مورد نظر خود را در مسیر زندگی قرار دهید و به نتایج مثبتی دست پیدا کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
26 × 11 =