جذب ثروت با فنگ شویی و شناخت قوانین آن

خانه » موفقیت و توسعه فردی » جذب ثروت با فنگ شویی و شناخت قوانین آن
قوانین جذب ثروت با فنگ شویی
قوانین جذب ثروت با فنگ شویی

زمان مطالعه: 12 دقیقه

ثروت یعنی ما چیزهایی را که دوست داریم و در آرزوی دستیابی به آنها هستیم را در نهایت با کار و تلاش سخت داشته باشیم. فنگ شویی برای ثروت یکی از محبوب‌ترین موارد است که می‌تواند به شما کمک کند تا پول بیشتری را ذخیره و استفاده کنید. بازدهی بالای جذب ثروت با فنگ شویی در واقع یکی از دلایلی است که امروزه این موضوع را در غرب محبوب کرده است. جذب ثروت با استفاده از قانون جذب و موارد دیگری همچون فرهنگ فنگشویی امروزه بسیار مورد توجه است، در همین راستا در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

جذب انرژی ثروت با فنگ شویی

بسیاری از مشاغل تجاری از فنگ شویی برای سود بیشتر و امنیت مالی قوی‌تر استفاده می‌کنند. البته موارد بیشتری جهت فنگ شویی نسبت به جذابیت در ساخت ثروت وجود دارد! شما می توانید از فنگ شویی برای ایجاد کیفیت بهتر زندگی، بهبود سلامتی خود، جذب هماهنگی بیشتر با روابط خود، کمک به ایجاد یک حرفه موفق و غیره استفاده کنید. (بهتر است همیشه به یاد داشته باشید که تنها با فنگشویی و غافل بودن از کار سخت و تلاش نمی‌توانید به ثروت و موفقیت دست پیدا کنید).

فنگ شویی هنر جذب و ساختن انرژی زندگی برای رونق و رفاه زندگی در هماهنگی با محیط شما است. این لغت به معنای واقعی کلمه “باد و آب” ترجمه می‌شود و ریشه در سنت چینی باستان دارد. “چی” (Chi) مفهوم و فلسفه اصلی پشت فنگ شویی است و چینی‌ها بر این باورند که در همه جای زندگی و طبیعت از جمله درون بدن شما یافت می شود. یعنی حالات روحی شما تحت تاثیر چگونگی خوب بودن جریان چی در بدن شما است. جریان “چی” اگر بد باشد همانند طوفان خواهد توانست در زندگی و شیوه آن ناخوشایند باشد. در حالی که جریان خوب “چی” می‌تواند باعث رونق اقتصادی و رفاه جسمی و عاطفی شود. بنابراین در ادامه ما توصیه‌هایی را در رابطه با فنگشویی برای جذب ثروت و رفاه قرار داده‌ایم تا از این موارد استفاده کنید.

قوانین فنگ شویی برای جذب ثروت
قوانین فنگ شویی برای جذب ثروت

فنگ شویی چیست؟

فنگ شوی به معنای واقعی کلمه هنر و مفهوم قرار دادن مبلمان و عناصر خانه شما با توجه به محیط اطراف آنها است. نحوه قرارگیری و ترتیب این عناصر به طور کلی لرزش‌های خوب و بد و در نتیجه فرصت‌های مثبت و منفی را به همراه خواهد داشت. ریشه‌ فنگ شویی به بیش از 6000 سال در چین بر می‌گردد و یک هنر و علم پیچیده برای تعادل و هماهنگی انرژی‌ها در فضاهای مختلف از طریق قرار دادن وسایل و معماری محیط است. جذب ثروت با فنگ شویی نیز بر اساس اعتقاد بسیاری از افراد، موثر و پر بازده می‌باشد.

1. در ورودی خانه را به گونه‌ای شیک برای جذب ثروت طراحی کنید

در ورودی خانه، جریانی را که در منزل شما قرار دارد به صورت میزان بیشتر و یا کمتر معین می‌کند. پس از این به بعد در ورودی خانه خود را تمیز و با طراوت و علاوه بر اینها بسیار شیک تهیه و نگه دارید. برای این کار می‌توانید اطراف آن را با تزیین و کاشتن گل‌های زیبا پر کنید. هدف از انجام این امر این بوده که به سادگی برقراری جریان انرژی انجام شود. این موارد را هم در نظر داشته باشید که در ورودی بهتر است در عوض کوچک بودن بزرگ باشد و بدون داشتن صدایی باز و بسته شود. در را طوری انتخاب کنید با خانه شما به نوعی هماهنگ و متناسب باشد. یعنی مثلا اگر خانه شما بزرگ است در را بزرگ انتخاب کنید. رنگ مناسبی برای آن در نظر داشته باشید و از پادری درخشان و زیبا استفاده کنید. اگر می‌دانید گلدان‌های شکسته، سطل‌های زباله کثیف و … را دارید که مانع جریان انرژی می‌شود، آنها را از سر راه بردارید.

2. مشخص کردن محوطه فنگشویی برای جذب پول

این سنت دیرینه یعنی فنگ شویی مناطقی از خانه را به عنوان بخش ثروت معرفی می‌کنند. یکی از بهترین مکان‌ها می‌تواند منطقه جنوبی اتاق یا خانه باشد و چنانچه خانه شما در مقابل در ورودی است کنج سمت چپ اتاق بهترین مکان است. در این فرهنگ نیز قانون جذب بی تاثیر نیست، چرا که موارد مثبت بر اساس تلقین و باور مجموعه‌ای از قوانین جذب به سوی افراد روانه می‌شوند.

کسب ثروت با فنگ شویی
کسب ثروت با فنگ شویی

3. تمیز نگه داشتن کنج ثروت را در برنامه داشته باشید

یکی از مواردی که می‌تواند در زندگی افراد تاثیر گذار باشد شلوغی و یا تمیز بودن است. مواردی نظیر شلوغ بودن نه تنها قادر به جذب انرژی نیست، بلکه قادر نخواهد بود انرژی را در خود نگه دارد. پس هر مورد و وسایلی چون گیاهان خشک، سطل زباله و وسایلی که شما را به یاد افراد و مکان‌هایی می‌اندازد که دوست ندارید به آنها فکر کنید را جمع آوری کنید. زیرا در شلوغی کنج تاثیر گذار است. همچنین، مراقب مواردی که باعث نشان دان پول به شکل منفی می‌شود باشید. این موارد می‌توانند قبض‌های پرداخت نشده، رسیدهایی از خرید که پشیمان هستید، وام‌ها و بسیاری از موارد دیگر باشد.

بهتر است خانه و وسایل‌ آن چون کمد، کشو لباس، یخچال را به صورت تمیز نگه داری کنید. اگر می‌دانید مواردی موجود است که مدت طولانی از آنها استفاده نکرده‌اید را دور بریزید. وسایلی که خراب هستند را تعمیر کنید.

4. استفاده از نمادهای ثروت

با استفاده کردن از نمادهای جذب ثروت با فنگ شویی همیشه به یاد ثروت و فراوانی می‌باشید. پول خردها را در یک جام شیشه‌ای در ناحیه ثروت خود ذخیره کنید تا بتوانید با مشاهده آنها تصویری از فراوانی و ثروت را داشته باشید. البته این را هم مد نظر داشته باشید که این پول داخل جام را خارج نکرده و روز به روز بر آن اضافه کنید. این می‌تواند جام شما را به عنوان نمادی نشان دهد که به دنبال افزایش پول هستید. هر نماد ثروت مختلفی چون منوپولی و انواع بازی‌های دیگر، قلک، دفترچه حساب پس انداز، جعبه جواهرات، تصویر خانه و ماشینی که آرزویش را دارید و … را در کنج ثروت خود استفاده کنید.

ثروتمند شدن با فرهنگ فنگ شویی
ثروتمند شدن با فرهنگ فنگ شویی

یکی از نمادهای مشهور در فنگ شویی برای ثروت کشتی ثروت است. این کشتی باید پر از سکه و جواهرات قیمتی باشد. به صورتی که باوری رایج وجود دارد که می‌گوید، کشتی ثروت به شنا در داشتن پول بیشتر کمک می‌کند و مانع از تمام شدن ثروت حال خواهد شد. باید این کشتی که نماد ثروت است را در کنج اتاق ثروت خود قرار دهید. یعنی باید از در ورودی شناور بودن کشتی در خانه شما به نظر برسد. بهتر است هر ماه سکه و جواهری را به آن اضافه کنید. شما همچنین قادر خواهید بود از دیگر کشورها سکه‌هایی را نیز قرار دهید تا ثروت خود را از همه نقاط جهان وارد این کشتی کنید. بهتر است این را هم بدانید که کشتی خالی را در معرض دید قرار ندهید. علاوه بر آن در اتاق خواب، آشپزخانه یا حمام نگذارید.

5. اضافه کردن نمادهای مربوط به آب در خانه

از نمادهای باستانی ثروت، آب است. پس بهتر است از یک آب نما نیز در کنج اتاق استفاده کنید. روی آب نما نوری خوب قرار دهید. به صورتی که گویی آب در خانه شما وارد می‌شود. بهتر است بدانید برخی بر این باورند که قرار دادن مجسمه اژدها در کنار آب نما باعث افزایش جذب ثروت می‌شود. شاید بنا به دلایل مختلف شما نتوانید آب نما را در خانه خود قرار دهید. شما در این صورت خواهید توانست از تصویر آب جاری چون آبشار و یا رودخانه خروشان استفاده کنید. به یاد داشته باشید که از تصاویری با طوفان‌های سخت استفاده نکنید و در مورد آب نما مطمئن باشید آب درونش راکد نشده است. همچنین از آب نما در اتاق خواب استفاده نکنید، چون باعث تاثیر منفی روی وضعیت مالی شما خواهد شد.

اگر از آکواریوم خوشتان می‌آید خواهید توانست آن را با ماهی اژدها یا اورانا (در فنگ شویی اورانای طلایی نماد ثروت نامحدود است) تهیه کرده و در قسمت جنوبی اتاق قرار دهید. در فنگ شویی بر این باورند که ماهی اورانا موجب خوش‌ شانسی و خوش اقبالی خواهد شد و با رسیدن منابع جدید درآمد خوب نیز خواهد رسید. همچنین خواهید توانست آکواریوم را در مقابل در ورودی خانه قرار دهید و فراموش نکنید که آن را تمیز و بزرگ نگه دارید و از وجود اکسیژن کافی در آن مطلع شوید.

6. استفاده از گیاهان برای جذب ثروت

گیاهانی چون دیفنباخیا، یشم یا لوناریا و … که برگ شبیه به سکه دارند را در کنج ثروت خود نگه داری کنید. این را هم بدانید که اگر این گیاهان دارای گل قرمز و یا بنفش باشند تاثیر بهتری خواهد داشت. از گیاهانی که تیغ دارند و دارای برگ‌های سفت و خاردار هستند استفاده نکنید. یکی از گیاهانی که از نظر فنگ شویی دارای خوش اقبالی است بامبو می‌باشد و دارای رشد خوب و زیادی است و در جذب ثروت با فنگ شویی نیز موثر است. اکثرا بامبو در گلدان شیشه‌ای نگه داری می‌شود و بهتر است اگر در گلدان سرامیکی گذاشتید سکه‌ای را نیز در آن قرار دهید. این را هم بدانید که بامبوی شما باید دارای 8 ساقه باشد. زیرا، عدد 8 برای پول و ثروت قوی است.

7. استفاده از گل برای جذب ثروت

گل‌ها علاوه بر زیبایی دارای خوش اقبالی و شانس نیز هستند. شما علاوه بر استفاده از گل طبیعی قادر خواهید بود از گل‌های مصنوعی یا تصویر گل نیز استفاده کنید. بهتر است از گل‌هایی مانند قرمز یا بنفش در ناحیه ثروت خود استفاده کنید. گل‌هایی خشک شده را نگهداری نکنید چرا که نماد مرگ و تباه شدن است. بسیاری از افرادی که بر طبق اصول فنگ شویی برای کسب ثروت فعالیت می‌کنند معتقدند که نگه داری گل زیبا برای کسب موفقیت در زندگی بسیار موثر است.

تاثیر گل و گیاه در میزان جذب ثروت
تاثیر گل و گیاه در میزان جذب ثروت

8. استفاده از کریستال

یکی از کریستال‌هایی که به عنوان نماد جذب ثروت معروف است کریستال لیمویی می‌باشد. از دیگر موارد مرتبط با آن سنگ ثروت است که معروفیت دارد. پس داشتن درخت جواهرات که دارای سنگ‌هایی چون یاقوت بنفش، کریستال لیمویی، مروارید و … باشد یک جذب کننده ثروت خواهد بود تا در کنج ثروت خود از آن استفاده کنید.

9. استفاده از آینه

یکی از جاذبه‌های ثروت آینه است. آینه که آمد با خود خوشی، ثروت، کامیابی را همراه دارد. بهتر است در محلی که غذا می‌خورید آینه‌ای داشته باشید تا میز غذا بازتاب شود. همین نمادی برای ثروت زیاد است. اگر آینه شما دارای قاب گرد باشد بهترین مورد خواهد بود.

10. رنگ‌ها در فرهنگ فنگ شویی

رنگ‌هایی که در فنگ شویی نماد ثروت می‌باشند طلایی، سبز، بنفش، قرمز، آبی، مشکی ، زرد، قهوه‌ای می‌باشند. بهتر است برای جذب ثروت این رنگ‌ها را در خانه خود استفاده کنید. مثلا، در قاب آینه‌ها، سینی‌ها، میز چای، قالیچه و … این موارد استفاده شوند.

11. استفاده از شکل‌های مختلف

این باور واقعا موجود است تا اگر از شکل‌های مختلف استفاده کنیم می‌تواند باعث جذب میزان انرژی مناسب در کنج ثروت شود. شما می‌توانید شکل‌های مستطیلی، دایره و یا موجدار را بدون زحمت ایجاد کنید. در قوانین مربوط به جذب ثروت با فنگ شویی، استفاده از شکل‌های خاص و منحصر به فرد بسیار موثر است.

تاثیر شکل‌ها در فنگ شویی
تاثیر شکل‌ها در فنگ شویی

12. مراقبت از آشپز خانه

یکی از مهمترین بخش‌های خانه آشپزخانه است. این مکان دارای نماد پرورش است. بهتر است از داشتن فضا و نور کافی در آن مطمئن شوید. بهتر است در صورت کوچک بودن کاری کنید بزرگ به نظر آید. مثلا؛ با قرار دادن آینه احساس بزرگی را خواهید داشت. بهتر است در حین کار کردن ورودی آشپزخانه را مشاهده کنید و اگر این چنین نیست از آینه استفاده کنید. بهتر است در آشپزخانه سطل آشغال در معرض دید مستقیم نباشد. از نمادهایی چون انگور سبز یا بنفش، پرتقال، گل تازه برای ناحیه ثروت آشپزخانه استفاده کنید. علاوه بر اینها اجاق خود را تمیز نگهداری کنید.

13. ثروت را وارد باغچه کنید

اگر باغچه دارید آن را به زیبایی تمام تزئین کنید. در آن نمایی داشته باشید. با طراحی مسیرهای منحنی ملایم، انرژی به آرامی در آن جریان خواهد داشت. می‌توانید مجسمه‌های فلزی چون لاک پشت را در آن داشته باشید. بهتر است از گل‌های قرمز و بنفش برای کاشتن استفاده کنید.

14. بتونه کاری سوراخ‌های درون دیوار

در خانه شما ممکن است بنا به کوبیدن میخ و یا پیچ سوراخ‌هایی ایجاد شده باشد و همین باعث از بین رفتن انرژی می‌شود. پس، به پر کردن این سوراخ‌ها بپردازید تا نتوانید آنها را مشاهده کنید. شما می‌توانید از در پوش‌هایی مات همرنگ دیوار برای پوشاندن استفاده کنید.

موارد مهم ثروتمند شدن با فنگ شویی
موارد مهم ثروتمند شدن با فنگ شویی

15. پر نگه داشتن ظروف مواد غذایی

در خانه هر کسی این ظروف وجود دارد. بهتر است این ظروف را که برای نگهداری غذا و نوشیدنی است پر داشته باشید تا با برداشت احساس ثروت داشته باشید.

16. با کیف پول ثروت جذب کنید

در قوانین مربوط به جذب ثروت با فنگ شویی، کیف پول شما قادر خواهد بود ثروت را جذب کند. بهتر است کیف پول شما به خوبی سازماندهی شده باشد و به نوعی شلوغ نباشد. نباید از عکس، کارت و رسیدهایی قدیمی که کمتر و یا اصلا استفاده نمی‌کنید پر شده باشد. اگر می‌خواهید برای خرید کیف پول اقدام کنید آن را با کیفیت و بزرگ انتخاب کنید. می دانید که اکثر افراد از کیف پول قهوه‌ای و یا مشکی استفاده می‌کنند که علاوه بر آنها خواهید توانست از رنگ‌های پر رنگ چون قرمز و آبی پر رنگ نیز استفاده کنید. تنوع رنگ دارای قدرت بیشتری برای حفاظت از انرژی خواهد بود. در این رابطه و برای انتخاب رنگ مربوطه به رنگ و نماد تولدتان نیز توجه کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
21 × 28 =