پردرآمد‌ترین شغل‌ های ایران و جهان که باید حتما بشناسید

خانه » ایده های خلاقانه » پردرآمد‌ترین شغل‌ های ایران و جهان که باید حتما بشناسید
بهترین ایده و شغل های ایران و جهان
بهترین ایده و شغل های ایران و جهان

زمان مطالعه: 33 دقیقه

پر‌درآمد‌ترین شغل های جهان چه مواردی هستند؟ پر‌درآمد‌ترین مشاغل ایران در چه زمینه‌ای هستند؟ بدون شک این سوال در ذهن هر شخصی که در چرخه کار وجود دارد و یا قصد ورود به این چرخه را دارد به وجود آمده است. این سوال منحصر به گروه سنی و جنسیت خاصی نمی‌گردد چرا که هر شخصی اعم از کودک و جوان و میانسال در هر دو جنس مرد و زن، حتی یکبار هم که شده راجع به این موضوع که شغل‌های پر‌درآمد دنیا کدامین موارد هستند به تفکر پرداخته است. برای پاسخ به سوال شما در این بخش از وب سایت موفقیت آکادمی 98 به معرفی شغل‌های پر‌درآمد ایران و جهان می‌پردازیم تا با این موارد آشنایی داشته بشید.

معرفی شغل‌ های پر‌درآمد ایران

شاید با دیدن عنوان این مقاله اولین فکری که به ذهن شما برسد این باشد که با وجود شرایط و اوضاع اقتصادی نه چندان مناسب ایران، دیگر شغلی پر‌درآمد برای ثروتمند شدن وجود ندارد. اما یک سوال، افرادی که اکنون ثروتمند هستند آیا در این اوضاع از ثروت آنها کاسته شده یا ورشکسته شده‌اند؟ در چند ماهه اخیر با وجود این اوضاع کسی پولدار نشده است؟ با فکر کردن به این موارد می‌توانید به طرز فکر اشتباه خود پی ببرید. جالب است بدانید که اتفاقا با داشتن دانش لازم و اجرایی کردن ایده‌های خلاقانه، در این اوضاع حتی بهتر و سریع‌تر از قبل نیز می‌توانید ثروتمند شوید.

سودآور‌ترین مشاغل جهان
سودآور‌ترین مشاغل جهان در این بخش معرفی شده است

شغل افراد ثروتمند

اگر بیوگرافی افراد موفق را مطالعه کرده باشید خواهید دید که اکثر آنها در شرایط سخت و تحت فشار‌های مختلف از جمله فشار اقتصادی و اجتماعی و … به این درجه از موفقیت رسیده‌اند. سوالی که در اینجا به ذهن میرسد این است که به راستی راز موفقیت چیست؟ راز موفقیت افراد ثروتمند در وهله اول داشتن ایده مناسب برای راه‌اندازی کسب و کار موفق بوده است. این افراد در ادامه با بکارگیری تکنیک‌ها و روش‌هایی نظیر استفاده از قوانین جذب در زندگی و … توانسته‌اند به ثروت اندوزی بپردازند.

شغل این افراد بدون شک تاثیر زیادی در کسب موفقیت توسط آنها داشته است. اما شغل افراد ثروتمند چیست؟ سازمان‌ها و مراکزی وجود دارند که هر ساله لیستی از ثروتمند‌ترین افراد جهان منتشر می‌کنند. همراه با لیست افراد، لیست پر‌درآمد‌ترین مشاغل دنیا نیز منتشر خواهد شد که از این طریق می‌توان فهمید که افراد ثروتمند مشغول انجام چه کسب و کاری هستند. البته توجه داشته باشید که این لیست فارغ از افراد سیاست‌مدار همچون روسای جمهور و … می‌باشد. در ادامه به معرفی برخی از پر‌درآمد‌ترین مشاغل ایران می‌پردازیم، تا بتوانید راه کسب درآمد افراد ثروتمند را بشناسید.

1. دندانپزشکی

یکی از برترین شغل‌های پر‌‌درآمد ایران که شئونات و شخصیت اجتماعی بالایی را نیز برای افراد به وجود می‌آورد، دندانپزشکی است. این رشته که در بین علوم دانشگاهی وجود دارد و تنها راه رسیدن به تخصص در آن، تحصیل است می‌تواند درآمد فوق‌العاده زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد. در مواردی می‌توان دندانپزشک‌های تجربی که بدون وارد شدن به دانشگاه به این تخصص رسیده‌اند را مشاهده کرد، نسبت درآمد این افراد به متخصصانی که دارای مدرک دانشگاهی دکترای این رشته هستند بسیار کمتر می‌باشد. چرا که اموری همچون لمینت و کامپوزیت و … تنها توسط افراد دارای بورد تخصصی انجام می‌گیرد که جزو درآمد‌زا ‌ترین امور هستند.

شغل دندانپزشکی
شغل دندانپزشکی یکی از برترین شغل‌های ایران می‌باشد

دندانپزشکی در هر موقعیت مکانی و زمانی شغلی با درآمد بالا شناخته می‌شود. این شغل همواره جزو پر‌درآمد‌ترین شغل‌های ایران و جهان بوده است که در لیست مشاغل درآمدزا وجود داشته است. این شغل را می‌توان همچنان جزو بهترین شغل های 10 سال آینده ایران دانست که می‌تواند کماکان درآمدزایی فوق‌العاده‌ای برای افراد داشته باشد.

2. داروسازی

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در ایران که همچون دندانپزشکی، رسیدن به آن نیازمند داشتن مدرک تحصیلی است داروسازی می‌باشد. دارو سازی که کسب سهمیه ورود به آن برای دانشگاه نیز با سختی زیادی همراه است از بازار کار بسیار مناسبی برخوردار است. افرادی که از این رشته فارغ التحصیل می‌شوند می‌توانند در حوزه تولید و ارائه دارو فعالیت کنند. افرادی که دارای مدرک دانشگاهی این رشته هستند می‌توانند در زمینه تولید دارو و راه اندازی داروخانه و … اقدام نمایند و از این طریق درآمد زایی خوبی داشته باشند.

3. وکالت

اگر در رشته تحصیلی علوم انسانی در حال تحصیل هستید و این مقاله را مطالعه می‌کنید باید این خبر خوب را به شما بدهم که وکالت یکی از پر‌درآمد‌ترین مشاغل ایران می‌باشد. شاید تا به حال فکر نکرده باشید که افرادی که حق وکالت دارند می‌توانند چقدر درآمد داشته باشند، جالب است بدانید که بسیاری از وکلا در ازای به نتیجه رساندن پرونده‌های مختلف، هزینه های قابل توجهی گاها در حد میلیارد دریافت خواهند کرد. برای وکالت باید مورد تایید سازمان‌ها و مراجع ذیربط باشید و همچنین مدرک تحصیلی لازم برای انجام این کار را داشته باشید. در رشته‌های مختلف تحصیلی امکان تحصیل در مقاطع مربوط به وکالت موجود می‌باشد.

4. کسب و کار دلاری

یکی از بهترین شغل‌های ایران که درآمدزایی فوق‌العاده بالایی برای صاحبین کسب و کار خواهد داشت، کسب و کار دلاری می‌باشد. با توجه به اینکه همواره نوسانات ارزی در سمت افزایش ارزش ارز در حال حرکت است و پیش بینی کارشناسان نیز برای چند سال آینده حاکی از این است که ارزش ارز به مراتب نسبت به سایر واحد‌های پولی بیشتر می‌شود بنابراین این نوع کسب و کار را می‌توان یکی از پر‌درآمد‌ترین شغل ها در ایران تا سال 1400 و بیشتر در نظر گرفت.

شغل با درآمد دلاری
شغل با درآمد دلاری یکی از بهترین شغل‌های ایران است

در وب سایت آکادمی98 با بررسی‌های بیشتر بر روی این نوع کسب و کار و رسیدن به این نتیجه که کسب و کار دلاری می‌تواند زمینه ثروتمند شدن افراد را خیلی سریع به وجود بیاورد اقدام به تهیه دوره کسب درآمد دلاری در ایران و خارج نموده‌ایم. با استفاده از این دوره می‌توانید خیلی سریع زمینه پولدار شدن خود را فراهم نمایید و شما نیز یکی از افرادی باشید که به کسب و کار‌های پردرآمد ایران مشغول هستند چرا که این زمینه یکی از پر‌درآمد‌ترین شغل های ایران می‌باشد.

5. بازار بورس

بازار بورس در اکثر کشور‌های دنیا دارای تب و تاب زیادی است و در همین راستا افراد زیادی در معاملات این بازار شرکت خواهند کرد. بازار بورس همواره از نوسانات مختلفی برخوردار است که حاصل این نوسانات می‌تواند مقدار زیادی به سرمایه و ثروت افراد سرمایه گذار بیفزاید و یا نه در کاهش نرخ سبب افت سرمایه آنها شود. با اطلاع دقیق از بازار بورس و مشاوره گرفتن از متخصصین این حوزه می‌توانید در مدت زمان بسیار کمی بعد از سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف به سود کلانی دست پیدا کنید.

با توجه به اینکه بازار بورس در ایران در سال 98 با نوسانات مختلفی روبرو بود و در نیمه دوم سال دارای رشد مثبتی بود بنابراین می‌توان این شغل را یکی از پر‌درآمد‌ترین شغل های ایران در سال 98 دانست که بسیاری از افراد با استفاده از این فرصت موفق شدند تا مقدار ثروت زیادی را کسب کنند. اگر قصد دارید تا در یک زمینه سودآور سرمایه گذاری کنید پیشنهاد می‌کنیم بازار بورس را به عنوان گزینه‌ای پولساز در نظر داشته باشید.

6. بازاریابی آنلاین

بازاریابی همواره یکی از شغل‌های کسب و کار اینترنتی بی دردسر و در عین حال پول آور بوده است که افراد با استعداد‌های خاص به این نوع کسب و کار روی می‌آورند. بازاریابی در حوزه‌های مختلف می‌تواند بنا به نوع محصولات و سطح گستردگی بازاریابی سوددهی مختلفی داشته باشد. بازاریابی غیر آنلاین می‌تواند سوددهی بالایی داشته باشد اما بازاریابی آنلاینی همواره به عنوان یکی از پر‌درآمد‌ترین مشاغل ایران در سال 98 شناخته می‌شود که می‌تواند شخص بازاریاب را به درجه‌های بالایی از ثروت برساند.

بازاریابی آنلاین
بازاریابی آنلاین یکی از کسب و کار‌های پرسود ایران می‌باشد

7. صرافی

طرافی‌ها همواره دارای سود‌دهی قابل توجهی هستند که سبب می‌شوند  صاحبین این کسب و کار جزو ثروتمند‌ترین افراد باشند. صرافی ها در زمان‌هایی که تغییرات ارز در روند صعودی پیش می‌رود سود چند برابری کسب خواهند کرد. اگر به بازه زمانی چند ماه اخیر نگاه کنید خواهید دید که ارز‌ها همچون دلار و یورو و … دارای تغییرات زیادی بوده‌اند. با توجه به اینکه صرافی ها دارای منابع ارزی زیادی می‌باشند بنابراین می‌توانند در این فرصت‌ها، سرمایه خود را چند برابر کنند.

صرافی به عنوان یک نوع کسب و کار دلاری محسوب می‌شود که می‌تواند سودآوری بالایی داشته باشد. برای اطلاع بیشتر از مزیت‌های این نوع کسب و کار می‌توانید به مقاله مزایای کسب و کار دلاری نسبت به سایر کسب و کار‌ها مراجعه نمایید تا اطلاعات کاملی راجع به سود‌دهی صرافی به عنوان یک کسب و کار دلاری داشته باشید.

8. واسطه گری

واسطه گری که با نام دلالی نیز شناخته می‌شود به عنوان کسب و کاری پر‌درآمد در ایران شناخته می‌شود. یکی از مهمترین مزایای واسطه گری که سبب جذب افراد زیاد به این حوزه می‌شود این است که شما هیچ گونه سرمایه‌ای در این زمینه صرف نخواهید کرد. برای مثال مسئول کارخانه و یا یک تولیدی فروش محصولات را بر عهده شما قرار می‌دهد، شما بدون این که هزینه‌ای پرداخت کنید به دنبال مشتری خواهید بود تا محصولات این تولیدی را به فروش برسانید و درصدی از این کار از سوی فروشنده به شما پرداخت شود. از سوی دیگر شما با پیدا کردن خریدار، با هر بار خرید از وی نیز مقدار هزینه‌ای دریافت خواهید کرد. در این بین از سوی هر دو طرف هزینه قابل توجهی به شخص واسطه گر پرداخت می‌گردد بدون اینکه حتی یک ریال سرمایه گذاری کرده باشد.

9. تولیدی

با توجه به اوضاع اقتصادی و وضع تحریم‌ها، امکان وارد کردن برخی از ابزار و وسایل مورد نیاز افراد وجود ندارد. با توجه به این موضوع و موارد دیگری همچون حمایت دولت از کسب و کار‌های نوپا و کارگاه‌های تولیدی، بهترین فرصت برای ایجاد کسب و کار تولیدی وجود دارد تا بتوانید از این طریق درآمدزایی داشته باشید. وجود کارگاه‌های تولیدی با امکان ارائه محصولات با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب می‌تواند بهترین فرصت برای کسب درآمد باشد. وجود کارگاه‌های موفق در این زمینه که سبب شده است صاحبین این نوع کسب و کار خیلی زود به ثروت زیادی برسند سبب شده است تا این نوع کسب و کار نیز به عنوان یکی از درآمدزا‌ترین مشاغل شناخته شود و در بین لیست ارائه شده توسط ما قرار بگیرد.

10. هتل‌داری

ایران یکی از کشور‌های جذاب در امر وجود منابع توریستی می‌باشد، از این رو صنعت هتلداری می‌تواند به عنوان شغل و کسب و کاری پردرآمد در این کشور شناخته شود. وجود منابع توریستی مختلف در نقاط مختلف ایران و وجود اقلیم های متنوع در بخش های مختلف کشور سبب شده است تا علاوه بر توریست‌ها افراد ایرانی خود نیز به مسافرت به بخش‌های مختلف این کشور بپردازند. افراد برای اسکان خود در شهر‌های مختلف و داشتن مکانی امن برای خواب و استراحت همواره نیازمند وجود هتل‌ها هستند. هتل‌ها در انواع مختلفی وجود دارند که بنا به کیفیت ارائه خدمات می‌توانند هزینه‌های مختلفی را دریافت کنند، بنابراین هتلداری یکی از پرد‌درآمدترین شغل های ایران شناخته شده می‌باشد.

هتل داری
هتل داری یکی از مشاغل پرسود در ایران است

11. رستوران داری

همانطور که نیاز به مکانی برای استراحت و خواب ضروری است، نیاز به خوراک نیز یکی از مهمترین نیاز‌های هر انسانی است که باید نسبت به برطرف کردن آن اقدام نماید. با توجه به اینکه افراد در قومیت‌های مختلف در ایران وجود دارند و هر قومیت، غذاهای خاص مختص خود را داراست بنابراین می‌توان نسبت به تهیه غذای تمامی افراد اقدام نمود. راه‌اندازی رستورانی متناسب با نیاز تمامی افراد با همه سلیقه‌ها می‌تواند گامی موثر و مثبت در راستای موفقیت در این راه باشد. رستوران‌ها علاوه بر تهیه غذا برای افراد و سرو در محیط رستوران می‌توانند خدمات دیگری نظیر ارائه غذا برای مراسمات و … بپردازند و از این طریق درآمد خوبی داشته باشند.

12. کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی علاوه بر ایران در هر جای جهان دارای بازدهی فوق‌العاده‌ای می‌باشد. اولین مزیت این نوع کسب و کار این می‌باشد که نیازی به هیچ گونه سرمایه اولیه ندارد و این امکان وجود دارد که در هر زمینه‌ای اقدام به راه‌اندازی فروشگاه نمایید. کسب و کار‌ های اینترنتی زیادی در سطح ایران وجود دارند که صاحبان آنها اکنون به عنوان یکی از ثروتمندان ایرانی شناخته می‌شوند. در راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما عزیزان با انواع مشتری از نقاط مختلف ایران روبرو خواهید بود و این نشان از سطح گستردگی و بزرگی این نوع کسب و کار دارد.

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کاری واقعا سودآور و بی دردسر هستید پیشنهاد می‌کنیم به کسب و کار اینترنتی روی آورید. اگر اطلاع دقیق از این نوع کسب و کار ندارید می‌توانید اقدام به تهیه دوره 21 روش پولسازی در اینترنت با روش‌های جدید در ایران بپردازید تا از این طریق بتوانید یکی از پر‌درآمد‌ترین شغل‌های واقعی را برای خود راه اندازی کنید.

13. تدریس آنلاین

تدریس آنلاین نیز به نوعی یکی از زیر شاخه‌های کسب و کار اینترنتی می‌باشد، اما به دلیل اینکه این مورد یکی از مشاغلی است که درآمد مورد توجهی را به همراه خود دارد در این بخش به بررسی و معرفی جداگانه آن می‌پردازیم. شاید شما هم با اصطلاحاتی نظیر وبینار و … و یا تدریس به صورت آنلاین روبرو شده باشید، این موارد یکی از پولساز‌ترین مشاغل ایران هستند که به صورت دورکاری صورت می‌گیرد. مواردی همچون آموزش نرم افزار، آموزش برنامه نویسی، تدریس در زمینه‌های مختلف و … از این طریق انجام می‌گیرد و افراد در ازای هر دقیقه و یا هر ساعت هزینه قابل توجهی را می‌پردازند.

14. جراح پلاستیک

با توجه به اینکه با پیشرفت صنعت مد همواره متد‌های جدیدی از آرایش و … به بازار ارائه می‌گردد، در همین راستا انواع جراحی پلاستیک نیز پدید آمده است که افراد در این رابطه همواره به جراحان پلاستیک مراجعه می‌کنند. حجم زیاد تقاضا برای انجام عمل‌های جراحی مختلف همچون عمل کوچک کردن بینی و گونه گذاری و … سبب شده است تا این زمینه به یکی از پولساز‌ترین کسب و کار‌های ایران تبدیل شود و افراد زیادی به فعالیت در این زمینه روی بیاورند. جراح پلاستیک یکی از مشاغل پردرآمدی است که در صدر جدول مشاغل سودآور می‌باشد.

15. خرید و فروش املاک

ملک و خانه در هر برهه زمانی جزو یکی از زمینه‌های مناسب برای سرمایه گذاری بوده و هستند. خرید و فروش املاک همواره برای افراد سود زیادی را به همراه داشته است. بازار معاملات مسکن در شهر‌های بزرگ سود‌های کلانی را به همراه دارد چرا که معاملات در حجم و تعداد زیاد انجام می‌گیرد. افرادی که به انجام معاملات مسکن و املاک می بپردازند به اصطلاح املاکی نام دارند. املاکی‌ها یکی از ثروتمند‌ترین اقشار جامعه هستند که از سطح رفاهی بالایی برخوردار هستند که این مورد خود نشان از سود زیاد این زمینه دارد.

خرید و فروش املاک
خرید و فروش املاک کسب و کاری با درآمد عالی در ایران است

6. کسب درآمد از وردپرس

وردپرس یکی از سیستم‌های محبوب مدیریت محتوا می‌باشد که تعداد سایت‌های زیادی با این سیستم راه‌اندازی شده است. پیش بینی ها حاکی از این است که این سیستم مدیریت محتوا در چند سال آینده توسعه بیشتری خواهد داشت به نحوی که تقریبا تمامی وب سایت‌های موجود با این سیستم راه اندازی خواهند شد. با توجه به حجم استفاده زیاد از این سیستم، افراد زیادی به فعالیت در این زمینه مشغول هستند. وردپرس زمینه‌های مختلفی برای فعالیت افراد به وجود آورده است تا جایی که افراد زیادی از این طریق درآمد میلیاردی دارند.

برای اطلاع از راه‌های پولسازی از این سیستم می‌توانید به دوره کسب درآمد از وردپرس مراجعه نمایید.

17. کسب نمایندگی محصولات مختلف

شرکت‌های موجود در بازار برای توسعه کسب و کار خود و افزایش فروش خود اقدام به اعطای نمایندگی به افراد در شهر‌ها و نقاط مختلف می‌کنند. افراد با اخذ نمایندگی شرکت‌ها، در هر زمینه‌ای محصولات را از شرکت با قیمت کمی دریافت می‌کنند و می‌توانند به مشتریان خود با قیمت بیشتری بفروشند. سود حاصل از داشتن نمایندگی بسیار زیاد می‌باشد چرا که شما مقدار سود قابل توجهی را از فروش به مشتریان عمده و خرده خود دریافت می‌کنید و مقداری هزینه را نیز بابت داشتن نمایندگی از خود شرکت دریافت خواهید کرد. افرادی که صاحب امتیاز نمایندگی شرکت‌های بزرگ هستند دارای درآمد زیادی هستند بنابراین می‌توانید این کسب و کار را به عنوان یک شغل پردرآمد در ایران در نظر داشته باشید.

18.  فروش لوازم خانگی

همانطور که مطلع هستید یکی از مهمترین موارد برای شکل گیری ازدواج‌ها در ایران طبق مرسومات تهیه جهیزیه می‌باشد. با توجه به تعداد قابل توجه جوانان و حجم زیاد ازدواج‌ها می‌توان فروش لوازم خانگی را به عنوان یک کسب و کار پردرآمد در ایران مد نظر قرار داد. لوازم خانگی عمر مصرف مشخصی نیز دارند بنابراین افراد باید چند سال یکبار اقدام به تعویض وسایل خانه خود نمایند بنابراین جامعه هدف و مشتریان زیادی در این بازار وجود دارند. تنوع لوازم خانگی نیز سبب شده است تا بتوانید از طریق فروش موارد مختلف سود قابل توجهی به دست بیاورید.

19. طلا فروشی

طلا نیز همچون لوازم خانگی یکی از موارد مورد نیاز در تهیه جهیزیه می‌باشد. همواره شاهد بوده‌ایم که افراد در هنگام ازدواج مقدار قابل توجهی طلا تهیه می‌نمایند که این مقدار شامل موارد مختلف همچون حلقه و گردنبند و … می‌باشند. افراد زیادی نیز وجود دارند که با تغییرات موجود در بازار طلا و سکه اقدام به سرمایه گذاری در این زمینه می‌نمایند. فروش طلا و سکه یکی از مشاغل پولساز در ایران هستند که می‌توانند سود کلانی را برای افراد به ارمغان بیاورند.

خرید و فروش طلا و سکه
خرید و فروش طلا و سکه از جمله درآمدزا‌ترین مشاغل ایران

تعداد زیادی از فروشندگان طلا در چند ماهه اخیر با افزایش قیمت طلا سود بسیار زیادی نمودند و افرادی که سرمایه گذاری در این بازار را انجام داده بودند نیز با فروش طلاهای خود با قیمت چند برابر قیمت عادی به مقدار سود قابل توجهی دست پیدا کردند. اگر سرمایه قابل توجهی دارید و می‌خواهید در زمینه مناسبی با سودآوری کلان سرمایه گذاری کنید پیشنهاد می‌کنیم که بازار خرید و فروش طلا و سکه را به عنوان یکی از اولویت‌ها در نظر داشته باشید.

20. بازیگری

بدون شک هر کسی برای یک بار هم که شده راجع به درآمد بازیگری و بازیگران مشهور کنجکاو شده است که چه هزینه‌ای در قبال بازی در فیلم‌ها و سریال‌ها دریافت می‌کنند. جالب است که بدانید درآمد بازیگران مشهور برای بازی در هر فیلم و سریال گاها در حد میلیارد می‌باشد. اگر دارای استعداد بازیگری در تئاتر و سینما هستید می‌توانید به گزینه تبدیل شدن به بازیگری فکر کنید تا به یکی از شغل‌های مناسب با درآمد عالی مشغول شوید و از این راه زمینه کسب موفقیت در زندگی را برای خود به ارمغان بیاورید.

در این بخش تعدادی از مشاغل درآمدزا در ایران برای شما عزیزان معرفی گردید تا بتوانید با در اختیار داشتن مقدار سرمایه‌های متنوع امکان راه اندازی کسب و کار پردرآمد را داشته باشید. مشاغل معرفی شده بعد از بررسی و تحقیق در این رابطه معرفی شده است و مسلما جزو پولسازترین کسب و کار‌ها می‌باشند.

پر‌درآمد‌ترین شغل های دنیا 2019

توجه داشته باشید که پر‌درآمد بودن شغل باید تنها یکی از فاکتور‌های انتخاب شغل مد نظر شما باشد، موارد دیگری نظیر علاقه به کسب و کار و شغلی که می‌خواهید انتخاب کنید تاثیر زیادی در رسیدن به موفقیت در کسب و کار شما داشته باشند. این نکته را همواره مورد توجه قرار دهید، در صورتی که شما به شغل خود علاقه داشته باشید می‌توانید با بکار گیری تکنیک‌ها و روش‌های خاصی ثروت بسیار را برای خود به ارمغان بیاورید و به رویای ثروتمند شدن برسید. اما در صورت داشتن شغل پر‌درآمد که علاقه‌ای به انجام آن ندارید مطمئن باشید به زودی رونق از کسب و کار شما گرفته خواهد شد، بنابراین در انتخاب شغل تنها عامل درآمد‌زایی بسیار را مورد توجه قرار ندهید.

1. خدمات سئو

سئو یکی از داغ‌ترین مباحث موجود در حوزه وب می‌باشد. این مبحث به قدری جذاب و هیجان آور است که افراد زیادی تمایل به انجام کار‌های مربوط به آموزش سئو و همچنین انجام کارها و خدمات سئو سازی دارند. سئو که به اصطلاح عموم بهینه سازی سایت از جنبه‌های مختلف می‌باشد دارای اصول و قواعدی است که بنا به تغییرات الگوریتم‌های موتور‌های جستجو همواره متغیر می‌باشند. افرادی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارند همواره در لیست پردرآمد‌ترین مشاغل جهان از جمله سال 2019 جزو پولدار‌ترین افراد بوده‌اند. شما هم اگر به فعالیت در حوزه وب و مشغول بودن به یکی از کسب و کار‌های درآمدزا علاقه دارید می‌توانید به این زمینه روی بیاورید.

کاملترین پکیج فیلم آموزش سئو حرفه ای برای عزیزان علاقمند به این حوزه ارائه شده تا بتوانید به یک متخصص سئو تبدیل شوید و از این طریق درآمد زیادی را عاید خود کنید.

2. ساخت و توسعه نرم افزار

افرادی که در زمینه ساخت و توسعه نرم افزار فعالیت دارند می‌توانند نیاز شرکت‌ها مبنی بر ساخت یک نرم افزار اختصاصی را برطرف نمایند و در این رابطه هزینه قابل توجهی از این شرکت‌ها دریافت کنند. افرادی که دارای تخصص ساخت نرم افزار هستند علاوه بر کار برای شرکت‌های مختلف می‌توانند به عنوان خودکارآفرین نیز فعالیتی داشته باشند تا با ساخت نرم افزار‌های مختلف مورد نیاز افراد بتواند کسب درآمدی از این راه داشته باشند. بسیاری از افراد با ساخت نرم افزار کاربری و انتشار آن در سایت‌های مختلف توانسته‌اند میلیون‌ها نسخه از نرم افزار را به فروش برسانند و از این طریق میلیاردر شوند.

توسعه نرم افزار
توسعه نرم افزار شغلی با درآمد بالا در جهان

3. کارخانه داری

بدون شک در وهله اول هر کسی که دارای کارخانه می‌باشد خود از ابتدا دارای سرمایه زیادی بوده و است. کارخانه داری یعنی تولید مواد و اقلام در حجم گسترده و بالا، بنابراین ارائه محصولات در حجم بالا همواره با سود زیادی همراه است. افرادی که دارای کارخانه هستند اقدام به رفع نیاز بخش بزرگی از نیاز کشور می‌نمایند که در این راستا ارائه به فروش محصولات خود به صورت عمده به شرکت‌های مختلف می‌نمایند. محصولات و مواد اولیه برای کارخانه‌ها با قیمت کمی تامی می‌شود و کارخانه با دریافت این موارد و فرآوری و بسته بندی آنها اقدام به فروش آنها با قیمت بالاتر می‌نماید و از این رو سود بالایی از هر فروش دریافت می‌کند. اگر سرمایه زیادی دارید می‌توانید کارخانه داری را به عنوان یکی از موارد پردرآمد در نظر داشته باشید.

4. طراحی سایت

امروزه هر نوع کسب و کاری فارغ از موقعیت مکانی خواهان ورود به دنیای اینترنت هستند. افراد برای توسعه کسب و کار همواره تمایل دارند که با ورود به سطح وب تعداد مشتریان خود را افزایش دهند، اما این افراد که تا بحال هیچ فعالیتی در اینترنت نداشته‌اند چگونه به این حوزه وارد شوند؟ حجم زیادی از افراد تمایل به ورود به کسب و کار اینترنتی دارند بنابراین در این رابطه باید افرادی وجود داشته باشند که این افراد را راهنمایی کنند. این افراد طراحان وب هستند که می‌توانند مقدمات ورود افراد به حوزه وب را فراهم نمایند.

طراحان وب همواره در هر مقطع زمانی تعداد زیادی سفارش کار داند تا به طراحی و پیاده سازی انواع سایت در زمینه‌های مختلف بپردازند. طراحان سایت بنا به نوع خواسته و نیاز مشتریان اقدام به راه اندازی وب سایت می‌نمایند و در صورت لزوم به آنها نیز آموزش‌های لازم برای فراگیری مطالب را می‌دهند. بنا به خواسته و نوع سفارشات هزینه‌ای را از افراد دریافت می‌کنند. در صورت طراحی سایت برای شرکت‌ها مقدار هزینه بالایی را دریافت خواهد کرد و برای اشخاص نیز همین مورد می‌تواند صدق کند.

5. داشتن فروشگاه آنلاین

در مورد قبلی طراحی سایت توسط متخصصین این حوزه را یکی از پردرآمد‌ترین شغل های جهان 2019 معرفی کردیم، اما این مقدار ثروت تنها منحصر به این قشر نمی‌شود. بلکه افرادی که سایت برای آنها نیز طراحی می‌شود نیز از این دسته مستثنی نیستند و آنها نیز یکی از ثروتمند‌ترین افراد هستند. با گذراندن دوره ساخت فروشگاه اینترنتی و یا نه سپردن انجام طراحی به شخص دیگری می‌توانید یک فروشگاه آنلاین داشته باشید. افرادی مانند جف بزوس موسس آمازون و یا پیر امیدیار موسس سایت ebay از طریق همین کسب و کار به عنوان ثروتمند‌ترین افراد جهان در سال‌های اخیر شناخته شده‌اند.

فروشگاه اینترنتی آنلاین
فروشگاه اینترنتی آنلاین زمینه‌ای پولساز برای ثروت اندوزی

از مزیت‌های این نوع کسب و کار می‌توان به این مورد اشاره نمود که شما با داشتن یک فروشگاه آنلاین، قادر خواهید بود تا مشتریانی از نقاط مختلف جهان داشته باشید. برای مثال سایت آمازون اقدام به فروش و ارسال انواع محصول به هر نقطه از جهان می‌نماید بنابراین با افزایش تعداد مشتری بدون شک افزایش درآمد نیز برای آنها به ارمغان می‌آید. داشتن فروشگاه اینترنتی یکی از شغل های پولساز جهان می‌باشد که می‌تواند رویای ثروتمند شدن شما را به حقیقت مبدل کند.

6. داشتن نمایشگاه ماشین

صنعت ماشین یکی از پردرآمدترین صنعت‌های جهان می‌باشد که طرفداران زیادی نیز دارد. با توجه به وجود نیاز و علاقه زیاد افراد به انواع ماشین، تعداد زیادی کمپانی در حال تولید ماشین‌های مختلف هستند تا بتوانند نظر افراد را جلب نمایند. شرکت‌هایی نظیر فراری، بوگاتی، آئودی و تسلا و … اقدام به ارائه ماشین‌های نسل برتر نموده‌اند که بدون شک هر شخصی دوست دارد یکی از این اتومبیل‎‌ها را در اختیار داشته باشد. افرادی که توانایی خریداری این نسل از ماشین‌ها را داشته باشند بدون شک اقدام به خریداری این نوع ماشین‌های می‌کنند.

اما افراد از چه مرجعی اتومبیل مورد نیاز خود را بخرند؟ نمایشگاه‌های ماشین مرجعی برای خرید و فروش انواع اتومبیل هستند. نمایشگاه اتومبیل می‌تواند ماشین را از شرکت و کمپانی مربوطه خریداری نماید و یا با اخذ نمایندگی مربوطه اتومبیل‌های مختلفی را در اختیار بگیرد، در ازای فروش هر اتومبیل مقدار درآمد قابل توجهی به این افراد تعلق می‌گیرد. نمایشگاه‌های اتومبیل یکی از پر‌درآمد‌ترین مشاغل دنیا هستند که افراد زیادی را به ثروت رویایی رسانده است.

7. فوتبالیست

اگر اخبار دنیای فوتبال را دنبال کنید حتما خواهید دید که رقم‌های نجومی برای انتقال بازیکنان صرف می‌شود. بازیکنان فوتبال در هر سطحی نسبت به کشور‌های مختلف همواره درآمد نجومی دارند. مقدار هزینه پرداختی برای ستاره‌ها به گونه‌ای است که آنها قادر خواهند بود در مدت زمان کوتاهی به زندگی رویایی و مورد انتظار خود برسند. مقدار هزینه زیادی که به بازیکنان پرداخت می‌شود برای هر فصل می‌باشد که با احتساب تعداد بازی‌ها می‌توان به این نتیجه رسید که برای هر بازی و یا حتی هر دقیقه بازی، مبالغ نجومی دریافت می‌کنند.

اکثر فوتبالیست ها دارای زندگی سطح پایینی بوده‌اند و بعدها با ورود به این عرصه به یکی از ثروتمند‌ترین و مشهور‌ترین افراد جهان تبدیل شده‌اند. از این میان می‌توان به ستاره‌هایی نظیر مسی و کریستین رونالدو و … اشاره نمود. اگر دارای استعداد در این رشته ورزشی هستید حتما به دنبال آن باشید تا به یکی از ستاره‌های فوتبال و در نتیجه افراد ثروتمند جهان تبدیل شوید.

8. بانکداری

در هر نقطه‌ای از جهان باشید از این موضوع مطلع هستید که بانک‌ها یکی از سودآور‌ترین کسب و کار‌ها در جهان هستند. صاحبان بانک‌ها افرادی با قدرت ابداع و خلاقیت بالا در کنار داشتن سرمایه زیاد هستند که با تاسیس و مدیریت موسسه‌های مالی و بانک در جهت چند برابر کردن سرمایه خود قدم بر می‌دارند. درآمدزایی بانک از راه‌های مختلف صورت می‌گیرد، برای مثال از سرمایه موجود در حساب افراد که به صورت بلند مدت در بانک وجود خواهند داشت برای سرمایه گذاری در زمینه‌های مختلف استفاده می‌شود. علاوه بر این موارد بانک ها در راستای ارائه خدمات، برای هر مسئله‌ای کارمز خاصی از شما دریافت خواهند کرد. این موارد در کنار سایر مزایای بانکداری سبب شده است تا این زمینه به عنوان یک شغل پر‌درآمد در جهان شناخته شود.

تاسیس بانک
تاسیس بانک یکی از مشاغل سودآور در دنیا

9. مربی‌گری

افراد زیادی وجود دارند که در زمینه‌های مختلف بدون دانش و آگاهی هستند و برای ادامه راه خود نیاز به راهنما و مربی دارند. مربی‌گری یکی از پردرآمدترین مشاغل دنیا می‌باشد که می‌تواند درآمد قابل توجهی برای افرادی که در قالب مربی در حال فعالیت هستند داشته باشد. مربی بودن تنها محدود به زمینه ورزش نمی‌شود که فقط برای رشته‌های ورزشی مربی وجود داشته باشد. مربی می‌تواند در هر زمینه‌ای اعم از آموزشی و تجاری و … نیز وجود داشته باشد.

افراد زیادی وجود دارند که برای انجام درست کار‌ها و یا در اختیار داشتن اطلاعات و دانش بیشتر در هر زمینه‌ای اقدام به کمک گرفتن از مربی می‌گیرند. مربی در ازای ارائه خدمات به افراد هزینه قابل توجهی دریافت خواهد کرد. مربی‌ها در صورت داشتن اطلاعات و تخصص در زمینه‌های مختلف می‌توانند با برنامه ریزی مناسب، مربی‌گری چند فرد مختلف را بر عهده بگیرند.

10. کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام که امروزه به عنوان محبوب‌ترین پلتفرم اجتماعی در بین عموم شناخته می‌شود، علاوه بر اینکه راهی برای سرگرمی افراد در زمینه‌های مختلف به وجود آورده است راه‌هایی برای کسب درآمد نیز قرار داده است. بیشتر افراد از این شبکه اجتماعی فقط برای انجام فعالیت‌های روزانه خود استفاده می‌کنند و یا مواردی همچون آپلود عکس و فیلم را در این پیامرسان انجام می‌هند. اما جالب است بدانید که افراد زیادی وجود دارند که از طریق اینستاگرام میلیاردر شده‌اند و به یکی از ثروتمند‌ترین افراد جهان تبدیل شده‌اند. کسب درآمد از اینستاگرام برای برخی به حدی زیاد بوده است که سبب شده است این زمینه در بین مشاغل درآمدزا در جهان شناخته شود.

برای اطلاع از نحوه ثروتمند شدن با استفاده از اینستاگرام می‌توانید به تهیه دوره کسب درآمد از اینستاگرام بپردازید.

اینستاگرام زمینه و بستری مناسب برای فعالیت افراد در انواع کسب و کار‌ها به وجود آورده است. وجود حجم بالایی از افراد در این شبکه اجتماعی و پیگیری کسب و کار‌های مختلف توسط کاربران سبب شده است تا صاحبان کسب و کار به دنبال راه‌ اندازی صفحه در این شبکه اجتماعی باشند تا بتوانند کسب و کار خود را تبلیغ کنند.

11. طراحی و معماری

طراحی و معماری مختص به ساختمان‌ها نمی‌باشد، طراحی و معماری ابزار مورد نیاز انسان در هر زمینه‌ای همواره می‌تواند مورد استقبال قرار گیرد. اگر فردی خلاق هستید و می‌‌توانید در جهت آرامش و آسایش بیشتر افراد دست به طراحی مواردی بزنید از این استعداد خود استفاده نمایید. می‌توانید با در نظر داشتن زمینه خاصی اقدام به طراحی و ارائه ایده به شرکت‌های سازنده محصولات موجود در آن زمینه نمایید تا در ازای طرح و ایده خود اقدام به دریافت هزینه از شرکت‌ها نمایید.

برای مثال افراد زیادی وجود دارند که از نبوغ و خلاقیت خود استفاده می‌کنند و در زمینه‌هایی نظیر طراحی ماشین دست به قلم می‌شوند و انواع مدل و طرح ماشین را طراحی می‌کنند. کمپانی‌ها و شرکت‌های مختلفی وجود دارند که پذیرای طرح‌ها و ایده‌های افراد هستند تا بتوانند با پذیرفتن این طرح‌ها کسب و کار خود را توسعه دهند. بنابراین در صورتی که استعداد خاصی در زمینه طراحی و معماری ابزار مختلف دارید حتما این استعداد را دنبال کنید.

12. اختراع

اختراعات در راستای ارائه زندگی بهتر به بشر صورت می‌گیرند، تا کنون اختراعات زیادی شده که سبب دگرگونی زندگی افراد شده است. اما انسان به دلیل داشتن ذات آسوده طلب، به این مقدار از آسایش و راحتی راضی نیست و تمایل دارد تا کیفیت بهتر و بیشتری از زندگی داشته باشد. برای تحقق این هدف دانشمندان و مخترعین زیادی تلاش می‌کنند تا با کشف و اختراع موارد جدید بتوانند انتظارات نسل بشر را برطرف سازند. اختراع ابراز و وسایل رفاهی زندگی می‌تواند علاوه بر خدمت به نسل بشر، برای سازنده نیز مزایایی داشته باشد. از جمله مزایای اختراع ابزار می‌توان به این مورد اشاره نمود که شما با ثبت اختراع خود می‌توانید امتیاز نشر و تولید انبوه آن را با دریافت هزینه بالایی به شرکت‌های مختلف بفروشید.

مخترع بودن
مخترع بودن یکی از شغل‌های پولساز جهان می‌باشد

13. ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن‌ها جزء جدانشدنی از دنیای موبایل هستند، گوشی‌های موبایل همواره برای انجام فعالیت‌های مختلف به نصب اپلیکیشن و برنامه‌های مختلف نیاز دارند. با وجود انواع اپلیکیشن و برنامه باز هم ظرفیت تولید و توسعه اپلیکیشن در زمینه‌های مختلف وجود دارد. طراحان اپلیکیشن همواره به دنبال ارائه برنامه‌ای برای رفع نیاز افراد هستند تا بتوانند با استفاده از اپلیکیشن ارائه شده نیاز‌های خود را برطرف نمایند. در برخی موارد شرکت‌ها و کمپانی‌‌های مختلف نیاز به طراحی اپلیکیشن اختصاصی دارند تا از این طریق بتوانند کسب و کار خود را معرفی کنند و یا در جهت توسعه بیشتر این کسب و کار‌ قدم بردارند.

طراحان اپلیکیشن در مواردی می‌توانند با دریافت سفارش پروژه به انجام کار‌های مختلفی از قبیل ساخت اپلیکیشن و برنامه بپردازند و در ازای ساخت این مورد هزینه قابل توجهی دریافت کنند. علاوه بر این می‌توانند اپلیکیشن‌های کاربردی پرنیاز را طراحی کنند که به صورت عمومی برای دانلود قرار دهند و در ازای هر بار دانلود هزینه‌ای را از کاربر دریافت کنند، برای مثال می‌توان به ایده ساخت اپلیکیشن باشگاه بدنسازی اشاره نمود.

14. فروش محصولات دیجیتال

اگر با کسب و کار آنلاین سر و کار داشته باشید و اطلاعاتی در این رابطه در اختیار داشته باشید خواهید دید که در سطح وب فعالیت‌ها و مشاغلی وجود دارد که در آنها افراد در ازای دریافت هزینه هیچگونه محصول فیزیکی را ارائه نمی‌دهند. بسیاری از سایت‌های اینترنتی وجود دارند که در ازای فروش فایل‌ها اعم از آموزشی و تحقیقاتی و … هزینه قابل توجهی از کاربر دریافت می‌کنند. فروش محصولات دیجیتال یکی از پردرآمد‌ترین مشاغل دنیا 2019 می‌باشد که هیچ نیازی به صرف سرمایه اولیه ندارد.

محصولات دیجیتال می‌تواند در زمینه‌های مختلف ارائه شود و عرضه این نوع موارد ملزم داشتن وب سایت اینترنتی نیست و شما می‌توانید از طریق راه اندازی کانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامی و … اقدام به فروش محصولات دیجیتال نمایید. علاوه بر فروش انواع فایل می‌توانید به فروش محصولات فیزیکی نیز که مربوط به حوزه دیجیتال می‌باشند بپردازید.

15. طراحی لباس

لباس یکی از نیاز‌های اولیه انسان است و یکی از پرمصرف‌ترین و در عین حال پر‌هزینه‌ترین مواردی می‌باشد که برای هر فردی لازم است. طراحی لباس برای برند‌های مختلف و مشهور یکی از درآمدزا‌ترین کسب و کار‌ها برای افراد می‌باشد. عزیزانی که نبوغ لازم برای طراحی لباس‌های پر فروش را دارند می‌توانند به طراحی لباس در مدل‌های مختلف بپردازند و ایده و طرح لباس خود را به شرکت‌ها و برند‌های معروف در زمینه تولید لباس بفروشند. این افراد در صورتی که خود توانایی تولید لباس را داشته باشند، با طراحی انواع لباس و تولید انبوه آن می‌توانند سود بیشتری را عاید خود کنند.

16. مدلینگ

مدلینگ که شغلی مرتبط با طراحی لباس نیز می‌باشد به عنوان یکی از پر‌درآمد‌ترین کسب و کار‌های دنیا در 2019 شناخته شده می‌باشد. برند‌های تولید لباس همواره برای تبلیغات لباس خود و یا حتی موارد دیگر همچون لوازم آرایشی و … از مدل‌های موجود و فعال استفاده می‌کنند. افراد با داشتن شاخصه‌های بدنی قابل توجه و شکل و شمایل متناسب با شغل مدلینگ نسبت به فعالیت در این زمینه اقدام می‌نمایند. مدلینگ می‌تواند افراد را در بازه زمانی بسیار کوتاهی به ثروت زیادی برساند چرا که برند‌های بزرگی وجود دارند که در ازای تبلیغ با مدل مورد نظر خود هزینه‌های زیادی را صرف می‌کنند.

مدل بودن
مدل بودن کسب و کار پرسود در 2019

بسیاری از افراد معروف جهان از جمله بازیگران و فوتبالیست‌ها و … علاوه بر تخصص در زمینه شغلی خود، در زمینه مدلینگ نیز کار می‌کنند. اگر دارای شاخصه‌های بدنی مناسب برای این شغل و فعالیت هستید می‌توانید به مراجعی که به دنبال مدلینگ برای پرورش و استفاده برای تبلیغ در آینده هستند مراجعه کنید تا در صورت داشتن استعداد لازم برای انجام این کار بتوانید راه موفقیت در زندگی خود را بیابید.

17. کسب درآمد از تلگرام

تلگرام نیز همچون اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی می‌باشد که توانسته است با امکانات و ابزار مختلفی که در اختیار افراد قرار می‌دهد، زمینه کسب موفقیت برای بسیاری از افراد را به وجود آورده است. تلگرام با وجود برخی از مشکلات همچون فیلتر و … هنوز هم یکی از پرطرفدار‌ترین پلتفرم‌های موجود در بین پیام رسان‌ها می‌باشد که هم اکنون نیز مورد استفاده افراد زیادی در سراسر جهان می‌باشد. بسیاری از افراد از طریق تلگرام توانسته‌اند به مقدار درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند و همین مورد سبب شده است تا این نوع کسب و کار به عنوان یکی از مشاغل درآمدزا در جهان شناخته شود که افراد زیادی را به ثروت‌های میلیاردی رسانده است.

برای اطلاع از روش‌ها و راه‌های درآمدزایی از تلگرام می‌توانید به مقاله کسب درآمد از تلگرام مراجعه نمایید.

19. پرستاری

شاید با دیدن این عنوان تنها فکر اینکه کسی در بیمارستان مشغول به کار باشد به ذهنتان برسد، اما منظور از پرستاری تنها شغل پرستاری و فعالیت در محیط بیمارستان نیست. البته این موضوع به این معنی نیست که پرستاری شغل بدی است و یا درآمدزا نیست بلکه برعکس، یکی از پردرآمد‌ترین مشاغل دنیا پرستاری و فعالیت در حوزه پزشکی و بیمارستانی می‌باشد. اما در این میان افراد زیادی وجود دارند که بدون فعالیت در بیمارستان هم مشغول به پرستاری هستند و مقدار حقوق قابل توجهی نیز از این کار دریافت می‌کنند.

شغل پرستاری
شغل پرستاری یکی از پولساز‌ترین مشاغل سال 2019 در جهان است

افراد اعم از مرد و زن با قبول مسئولیت پرستاری از بچه‌ها و یا نه افراد میانسال و کهنسال می‌توانند به پرستاری از این عزیزان مشغول باشند. پرستار می‌تواند در ازای دریافت حقوق در قبال هر ساعت نگهداری و یا هر هفته و هر ماه به فعالیت مشغول شود و از این راه کسب درآمد داشته باشد. یکی از شغل‌ها با داشتن شخصیت اجتماعی بالا نیز همین مورد می‌باشد.

20. فریلنسری

با توجه به این ممکن است بسیاری از عزیزان با این اصطلاح آشنا نباشند بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که قبل از مطالعه این قسمت به مطالعه مقاله فریلنسینگ را برای حرکت انتخاب نمایید بپردازید. فریلنسری بدون شک یکی از مشاغل سودآوری می‌باشد که در بین لیست پردرآمدترین مشاغل جهان در 10 سال آینده نیز قرار خواهد داشت. افراد زیادی به آزاد کاری و به اصطلاح فریلنسری علاقه دارند چرا که این کار مزیت‌ها و مزایای بسیاری دارد که در هیچ شغل و کسب و کار دیگری وجود ندارد.

زمینه فعالیت برای فردی که فریلنسر است بسیار متنوع و گسترده است به طوری که بیشتر افراد موجود در این زمینه به انجام فعالیت‌های متعدد و متنوعی می‌پردازند. لازم به ذکر است حجم سفارش و کار برای یک فریلنسر به حدی زیاد است که تعداد ساعات کاری وی بیشتر از حد معمول می‌باشد. اگر به دنبال شغلی پردرآمد و مناسب هستید تا به ثروت اندوزی بپردازید، در صورت داشتن تخصص در این زمینه، پیشنهاد می‌کنیم فریلنسری را به عنوان یکی از اولویت‌های خود در نظر داشته باشید.

مجموعه‌ای از پر‌درآمد‌ترین شغل های ایران و جهان با ارائه ویژگی‌ها و مزیت‌ها و … در این مقاله خدمت شما عزیزان معرفی گردید. ممکن است در سال‌های آینده این مشاغل جای خود را به کسب و کار‌های دیگری بدهند و یا برعکس، همواره در لیست مشاغل سودآور وجود داشته باشند و رتبه بهتری نیز کسب کنند. برای راه اندازی کسب و کار خود می‌توانید این موارد سودآور را در نظر داشته باشید. موفقیت شما آرزوی ماست.

Loading...

هادی قربانی

3 دیدگاه

 1. امیر

  سردفتری اسناد رسمی بیشترین میزان سود را داره و پردرآمد ترین شغل تو ایرانه ماهانه ۵۰۰ میلیون تومان درآمد خالص داره این شغل

  • علی

   می تونید یه راهنمایی کنید چه کار باید انجام داد

  • سردفتر

   دوست عزیز وقتی هیچی نمیدونی در این مورد مجبوری چیزی بگی؟ ۵۰۰ ملیون ماهیانه؟ حالت بده عزیز؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
4 ⁄ 2 =