سمینار‌های کوین ترودو جنجالی ترین سمینارهای تاریخ

خانه » موفقیت و توسعه فردی » سمینار‌های کوین ترودو جنجالی ترین سمینارهای تاریخ
سمینار کوین ترودو
سمینار کوین ترودو

زمان مطالعه: 4 دقیقه

سمینار‌های کوین تردو یکی از جنجالی‌ترین سمینار‌های تاریخ هستند که سبب شده‌اند تغییر و تحولات زیادی در زندگی افراد رخ دهد. کوین ترودو در سخنرانی‌های خود از عبارات و جملات خاصی در افشای راز‌ها استفاده می‌کند که سبب می‌شود هر ذهنی به فکر فرو رود. شاید برای شما هم جالب باشد که کوین مارک ترودو چه سمینار‌هایی برگزار کرده است و در این سیمنار‌ها چه اطلاعاتی را ارائه داده است، در این مقاله از وب سایت آکادمی98 در ادامه معرفی بیشتر و تحلیل بیوگرافی کوین ترودو به معرفی سمینار‌های وی می‌پردازیم.

سمینار‌های kevin trudeau

با توجه به اینکه استقبال زیادی از کتاب‌های کوین ترودو و فایلهایی که تاییدیه وی بر روی آنها بود صورت گرفت، وی تصمیم گرفت تا نسبت به برگزاری سمینار اقدام کند. سمینار‌های kevin trudeau غنی از اطلاعات و راز‌هایی بوده که افراد زیادی در طول سالیان مختلف به دنبال آنها بوده‌اند. کوین علاوه بر اینکه در کتاب‌ها و محصولاتی که تبلیغات آنها را بر عهده داشت راز‌هایی را از گروه‌های مخفی فاش کرد، تصمیم گرفت تا در سمینار‌های خود نیز بسیاری از راز‌ها و قوانین مخفی را برای سایر افراد که امکان ورود به گروه‌های مخفی را نداشتند فاش کند.

معرفی سمینار‌های کوین ترودو
معرفی سمینار‌های کوین ترودو

آنچه که کوین ترودو در سمینار‌های خود ارائه می‌داد در هیچ جایی قبلی ارائه نشده بود و علاوه بر تازگی سبب می‌شد تا افراد به دنبال تغییر تفکر و زندگی به قله‌های بلندی از موفقیت دست پیدا کنند. جالب است بدانید که نه تنها مردم عادی بلکه بسیاری از ثروتمندان مشهور نیز در سمینار‌های وی شرکت می‌کردند تا بتوانند اطلاعات بیشتری در جهت توسعه کسب و کار خود به دست بیاورند. شما هم اگر دوست دارید از مطالب و اطلاعات سمینار‌های کوین مارک ترودو بهره‌مند شوید می‌توانید نسبت به تهیه سیمنار‌های مشهور کوین ترودو اقدام نمایید که در ادامه به بررسی و معرفی چند مورد از سمینار‌ها می‌پردازیم.

سمینار آرزوی تو دستور توست ( آرزوی تو در دست توست )

یکی از جنجالی‌ترین سمینار‌ها و مباحثی که کوین ترودو به انجام و تهیه آن پرداخته است، سمینار آرزوی تو در دست توست یا همان آرزوی تو دستور توست می‌باشد. کوین در طی این سمینار که در کوه‌های آلپ برای اولین بار برگزار شد، مطالب و مباحثی را ارائه داده است که سبب شده است افراد حاضر در سمینار دچار تغییر و تحول شوند. این سمینار برای بار اول برای کوهنوردانی برگزار شد که همراه کوین برای کوهنوردی در ارتفاعات آلپ بودند. بعد از دیدن بازخورد این سخنان، کوین تصمیم گرفت تا اطلاعات ارائه داده شده برای این افراد را برای سایرین نیز انتشار دهد. از این رو اقدام به برگزاری همین سمینار در مکان‌های مختلف نیز نمود و اکنون نیز این سمینار با زبان‌های مختلف نیز در دسترس سایر افراد است.

شمینار موفقیت کوین ترودو
شمینار موفقیت کوین ترودو

سمینار درمان طبیعی

کوین با انتشار کتاب درمان‌های طبیعی، با استقبال عموم افراد از نقاط مختلف جهان روبرو شد. از این رو نسبت به برگزاری سمیناری با همین موضوع ترغیب شد تا بتواند اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری در اختیار افراد قرار دهد. از آنجایی که کوین در کتاب‌های خود حق انتشار مطالب زیادی را نداشت و بار‌ها مورد جریمه قرار گرفته بود بنابراین تصمیم گرفت تا در ارائه سمینار‌های خود مطالب بیشتر و راز‌های بیشتری را فاش کند. سمینار درمان‌های طبیعی، تمامی مطالب کتاب مربوطه و همچنین اطلاعات بیشتری را همراه دارد که کوین از انتشار آنها در کتاب خود منع شده بود.

سمینار چگونه یک ماشین پولسازی همیشگی بسازیم

سمینار How to Create a Perpetual Money Making یکی از جذاب‌ترین و پر استقبال‌ترین سمینار‌های کوین ترودو است که افراد شرکت کننده در آن توانستند با استفاده از اطلاعات ارائه شده در این سمینار، به موفقیت‌های بسیار بزرگی دست پیدا کنند. میزان محبوبیت و معروفیت این سمینار همچون “سمینار آرزوی تو دستور توست” به حدی زیاد بود که فایل صوتی سمینار کوین ترودو با نام ماشین پولسازی هم اکنون با زبان‌های مختلفی ارائه شده و در اختیار عموم افراد قرار می‌گیرد. این سمینار اطلاعات جالب و جذابی در رابطه با مباحثی در زمینه بازاریابی شبکه‌ای، کسب و کار اینترنتی، تجارت و … در خود دارد.

محتوای سمینار‌های kevin trudeau
محتوای سمینار‌های kevin trudeau

سمینار موانعی که ما را از موفقیت باز می‌دارد

در این سمینار، کوین به ارائه مطالبی در رابطه با موانع موفقیت و عواملی که باعث می‌شوند کسب موفقیت سخت‌تر و یا ناممکن شود می‌پردازد. با شرکت در این سمینار و یا تهیه فایل صوتی سمینار‌های کوین ترودو همچون موانعی که ما را از موفقیت باز می‌دارد می‌توانید قدم‌های بزرگی در راه رسیدن به موفقیت بردارید. با استفاده از راهکار‌هایی که در طی این سمینار به شما آموزش داده می‌شود می‌توانید در کمترین زمان ممکن به قله‌های موفقیت دست پیدا کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
20 × 15 =