راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون سرمایه گذاری

خانه » ایده های خلاقانه » راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون سرمایه گذاری
راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون سرمایه
راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون سرمایه

زمان مطالعه: 19 دقیقه

برای راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون تومان سرمایه شما ایده ای را در نظر دارید. در این سری مقالات ایده های خلاقانه کسب و کار نوین قصد داریم در رابطه 100 میلیون سرمایه و ایده هایی که می توان با آن اجرا کرد را بررسی کنیم. شما تا به حال له این فکر کرده اید که با صد میلیون چه کسب و کاری میشه راه اندازی کرد؟

توجــــه: برای آشنایی با 35 ایده فوق العاده عالی برای راه اندازی کسب و کار ایده آل و پولساز، حتما به بخش 35 ایده پولساز و پردرآمد نیز مراجعه کنید. در لینک معرفی شده مجموعه سی و پنج ایده ناب در زمینه های مختلف جمع آوری شده است. تک تک راهکارها طبق بررسی و تحقیقات انجام شده در نوع خودشان پردرآمد و فوق العاده پولساز هستند.

روی تصویر زیر برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ایده های کسب و کار خلاقانه اینترنتی و غیر اینترنتی
ایده های کسب و کار خلاقانه اینترنتی و غیر اینترنتی

راه اندازی کسب و کار با سرمایه 100 میلیون

شاید از نظر برخی افراد سرمایه 100 میلیون امروزه چیز ناچیزی باشد. اما لازم است بدانید که این میزان سرمایه اولیه برای شروع هر نوع کسب و کار بسیار عالی هست. من در مقاله راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون نیز به این مورد اشاره کردم. اونایی که فکر می کنن کم هست به این فکر کنن که بعضی ها 100 میلیون سرمایه ندارن. حتی بیشتر افراد موفق از صفر با کمترین سرمایه ممکن شروع کردن.

پس اگر در حال حاضر شما صد میلیون سرمایه دارید لازمه بدونید که شرایط بسیار خوبی برای پیاده سازی کسب و کار و حتی کارآفرینی دارید. ممکن این میزان سرمایه از طریق ارثیه به شما رسیده باشد. یا اینکه شما از بانک وام گرفته اید. هیچ فرقی نمی کند.

حتما بخوانید: راه اندازی ایده فروش لبنیات سنتی با جزئیات

کار با سرمایه گذاری 100 میلیون یا سپرده بانکی

قبل از انتخاب ایده برای سرمایه 100 میلیون تومان

یکی از مهمترین نکاتی که در رابطه با راه اندازی هر نوع کسب و کاری با هر میزان سرمایه وجود دارد، انتخاب راه درست می باشد. اینطور نیست که کسی ایده خلاقانه ای به شما پیشنهاد بدهد و شما با چشم و گوش بسته سرمایه خود را وارد آن ایده کنید. باید حواستان باشد که از این سرمایه و شرایط پیش آمده بهترین استفاده را داشته باشید.

گاهی افراد زیادی با انتخاب نادرست و راه اشتباه متاسفانه سرمایه خود را از دست می دهند. پس حتما قبل از این که ایده را انتخاب کنید، در رابطه با میزان سرمایه خود فکر کنید. البته همراه با انتخاب ایده هم می توانید فکر کرده و برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.

سرمایه گذاری بخشی از 100 میلیون تومان

نکته مهم دیگر در رابطه با سرمایه گذاری 100 میلیون تومانی مربوط به هزینه کردن بخشی از کل سرمایه می باشد. اگر کل سرمایه را هزینه کنید شما ممکن است خدایی نکرده ایده و انتخاب نادرستی داشته باشید و در نتیجه کل سرمایه را از دست بدهید. پس علاوه بر اینکه با 100,000,000 میلیون روی چه کاری سرمایه گذاری کنید، لازم است بخشی از سرمایه خود را حتما نگه دارید.

سرمایه گذاری روی کسب و کار با 100 میلیون تومان
سرمایه گذاری روی کسب و کار با 100 میلیون تومان

مثلا شما می توانید بعد از انتخاب یک ایده خوب و ناب، حدودا 60 میلیون تومان سرمایه گذاری کنید، یا فرضا 80 میلیون آن را روی ایده مورد نظر سرمایه گذاری کنید. اگر ایده درست و به سمت موفقیت پیش رفت می توانید میزان سرمایه را افزایش داده و سود بیشتری داشته باشید.

اگر شما بخواهید یکدفعه به یک کسب و کار با سودآوری زیاد داشته باشید، بی شک به احتمال زیاد با شکست روبه رو شوید. پس ابتدا قدم های کوچکتری بردارید.

با 100 میلیون تومان کجا سرمایه گذاری کنیم؟

من قصد دارم در ادامه چندین ایده خلاقانه راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون سرمایه را برای شما نام ببرم. این موارد برای شروع کسب درآمد عالی می باشند. همچنین سودآوری زیاد دارند. نکته مهم در رابطه با هر ایده ای این هست که شما کسب و کار ها و ایده ها رو بر اساس موقعیت جغرافیایی خودتان بررسی کنید. حتما قبل از شروع هر کاری از افراد با تجربه در زمینه های مربوطه مشاوره دریافت کنید.

1- ساخت و ساز ساختمان (با شریک)

کار با 100 میلیون سرمایه
کار با 100 میلیون سرمایه

اولین ایده مربوط به کسب و کار ساخت و ساز (بساز بفروش) هست. این ایده با مقدار سرمایه شما جور نیست. پس باید حتما یک شریک کاری پیدا کنید. مقدار سرمایه گذاری در کار ساخت و ساز بستگی به موقعیت شما داره. اما باید از جایی شروع کرد که سرمایه ما از پسش برمیاد.

اگر نمی تونید تو یک منطقه خوب یا به اصطلاح بالاشهر ، قسمت های خوب شهر کار بساز فروش رو استارت بزنید، بهتره از جاهای دیگه که فکر می کنید بعد از اتمام کار سریع فروش میره رو انتخاب کنید.

سعی کنید یک سریک خوب و صادق پیدا کنید. البته خودتان نیز باید صادق باشید.

نحوه سرمایه گذاری در کار ساخت و ساز

برای سرمایه گذاری هم همونطور که گفتم موقعیت مکانی شما خیلی مهم هست. ممکنه قیمت زمین، مصالح و … متفاوت باشه. اما چیزی که من در نظر دارم برای این ایده هزینه کردن 60 الی 70 میلیون سرمایه برای خرید زمین می باشد. در این صورت شما 30 / 40 میلیون تومان از سرمایه را نگه داشته اید.

حال با شریک خود هزینه های مصالح را در نظر بگیرید. چقدر مصالح لازم است، هزینه های لوله کشی، برق ، گاز و … را باید حساب کنید. اگر شریک شما هم 100 میلیون داشته باشد، با 40 میلیون باقیمانده سرمایه شما 140 میلیون تومان خواهد شد.

با این مقدار سرمایه ساختمون یک طبقه خیلی خوبی میشه ساخت. اول کار و استارت بساز بفروش با ساختمان یک طبقه خواهد بود.

یک ایده پولساز دیگر: راه اندازی ایده پمپ بنزین سیار

کسب و کار با سرمایه 100 میلیون

2- کسب و کار بوتیک زنانه با 100 میلیون سرمایه

ایده دوم مربوط به بوتیک زنانه می باشد. یعنی فقط مخصوص خانوم ها هست و هر محصولی که به یک زن مربوط میشه داخل این بوتیک پیدا میشه. این ایده هم سودآوری خیلی خوبی داره و در کمترین زمان ممکن بازخورد دریافت می کنه.

لازمه بدونید که برای بوتیک زنانه یا هر فروشگاه و مغازه دیگه ای لازم است پروانه کسب داشته باشید. شما باید از طریق آشنایان یا دوستان خود یک پروانه کسب برای مدت کوتاهی پیدا کنید. بعد از گذشت چند وقت از فعالیت اگر دیدید کار خوب پیش رفته می توانید اقدام به دریافت پروانه کسب برای زمینه کاری خود کنید.

ایده را می توانید به صورت اینترنتی را ارائه دهید. یعنی محصولات خود را به صورت اینترنتی هم بفروشید. اگر در رابطه با این نوع فعالیت آشنایی ندارید مقاله کسب و کار اینترنتی چیست؟ را مطالعه کنید.

با 100 میلیون چه کسب و کاری میشه راه اندازی کرد
با 100 میلیون چه کسب و کاری میشه راه اندازی کرد

چرا ایده بوتیک زنانه

به دلیل اینکه خانوم ها زیاد خرید می کنن. سعی می کنن در چند وقت یکبار لباس های تازه بخرن. جالبیش اینجاست فرضا وقتی یک کفش خریداری می کنند، بعد از آن به شلوار، مانتو، لباس و روسری برای ست کردن نیاز خواهند داشت 🙂 .

طبق بررسی هایی انجام دادم اگر شما بتونید یک فروشگاه بوتیک زنانه راه اندازی کنید، در مدت زمان کمی سود خوبی خواهید داشت. البته باید کار به صورت اصولی و درست اجرا بشه. مثلا باید مغازه ای که اجاره می کنید جای مناسبی باشه. یا اینکه محصولات خوبی برای فروش داشته باشید و …

نحوه سرمایه گذاری در بوتیک زنانه

با فرض اینکه شما 100 میلیون تومان سرمایه دارید ما می خواهیم این کسب و کار را راه اندازی کنیم. توجه داشته باشید که این کار نیازی به شریک ندارد. شما باید یک مغازه خوب در مکان مناسبی از شهر خود اجاره کنید. سعی کنید مغازه ای مناسب با کمترین کرایه را برای اجاره کردن پیدا کنید.

چون اجاره کردن مغازه در مکان های مختلف شامل هزینه کرایه مختلفی می شود دقیق نمی توان گفت چه مقدار از سرمایه را باید برای اجاره مغازه پرداخت کرد. اما به صطور کلی سعی کنید حدود در صورت امکان رهن کمتری پرداخت کرده و کرایه هم کم باشد که از بتوانید هر ماه پرداخت کنید. اگر ناچار به پرداخت رهن بیشتری شدید پیشنهاد می کنم نهایتا تا 20 میلیون از سرمایه 100 میلیونی خود را به آن اختصاص دهید.

مقدار جنس لازم برای مغازه حدودا 50 الی 60 میلیون تومان سرمایه لازم دارد. البته این مقدار برای وارد کردن محصولات خوب کم است، اما ما می خواهیم قدم های کوچکتری برداریم.

در نهایت 15 میلیون از سرمایه خود را می توانید هزینه دکوراسیون مغازه کنید. تا اینجا ما 95 میلیون از سرمایه خود را هزینه کرده ایم. بهتر است قبل از اینکه فروشنده بگیرید خودتان اگر بیکار هستید فروش را انجام دهید. اما اگر شغل دیگری دارید می توانید یک فروشنده خانوم با حقوق مناسب استخدام کنید.

ایده خلاقانه برای راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون تومان
ایده خلاقانه برای راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون تومان

3- خرید و فروش میوه جات و صیفی‌جات به صورت عمده

ایده سوم برای سرمایه گذاری 100 میلیون تومانی مربوط به کسب و کار خرید و فروش میده و صیفی جات می باشد. این کار هم سود بسیار خوبی دارد. بدین شکل که شما از شهرهای دیگر انواع میوه و صیفی جات مختلف را وارد شهر خود می کنید.

وقتی هندوانه کیلویی 2000 هزار تومان است در بازار، بنظر شما فروشنده چقدر هزینه برای آن پرداخت کرده؟ در اکثر مواقع زیر 1000 تومان. یعنی دو برابر سود که بسیار عالی است. البته این یک مثال بود که متوجه این زمینه کاری شوید.

باید سعی کنید تا جایی که ممکن است محصولات را با قیمت بسیار مناسبی بخرید. در این صورت با قیمت کمتر از قیمت بازار سریعا می توانید محصول خود را به فروش برسانید.

میزان سرمایه گذاری

برای این کار اگر یک ماشین سایپا وانت داشته باشید عالی میشه. اگر نداشته باشید در حال حاضر قیمت آن بسیار زیاد است و بخشی عظیمی از سرمایه اولیه شما را به خودش اختصاص میدهد. من پیشنهاد می کنم که اگر سایپا وانت ندارید، یک شریک پیدا کنید که وانت داشته باشد.

در اینصورت تنها بخشی از سرمایه خود را صرف خرید میوه و صیفی جات خواهید کرد. مثلا 30 / 40 میلیون تومان. در نهایت بعد از فروش مقدار سود بین دو شریک تقسیم می شود. شاید در ابتدای کار سود آن کم باشد. اما به مرور با تسلط به این کار سود بیشتری خواهید داشت.

پیشنهاد برای کارآفرینی با 100 میلیون سرمایه
پیشنهاد برای کارآفرینی با 100 میلیون سرمایه

4- کسب وکار فروش مرغ روز با 100 میلیون سرمایه گذاری

ایده چهار که جزو ایده های پولساز است، مربوط به فرش مرغ روز به اصطلاح مرغ پرکنده می باشد. یک فروشگاه عالی برای فروش مرغ واقعا سود بسیار خوبی خواهید داشت. این زمینه کاری را من بعد از بررسی های زیاد متوجه شدم که بسیار پولساز هست.

برای اجرا این کسب و کار به دلیل اینکه باید مغازه اجاره کنید، نیاز به پروانه کسب خواهد بود. موقتا اگر دوست و آشنایی سراغ دارید که پروانه کسب داشته باشد از آنها قرض بگیرید. اگر نه باید هزینه پروانه کسب را پرداخت کنید. البته دقیق نمیدونم الان برای گرفتن پروانه کسب و کار باید چه مقدار هزینه کرد.

نحوه سرمایه گذای روی فروشگاه فروش مرغ

شما یک مغازه خوب برای اجازه نیاز دارید که باید در مکان مناسبی باشد. یک یا دو یخچال ایستاده نیاز خواهید داشت. البته برای شروع کار با یک یخچال شروع کرده و مرغ کمتری سفارش دهید. بعد از کمی فعالیت در این زمینه و پیدا کردن تسلط لازم به این کار می توانید کار را گسترش دهید.

یکی از ویژگی های خوب در مرغ فروشی ها پاک کردن مرغ می باشد. یعنی بطور کامل گوشت مرغ را تیکه تیکه کرده و آن را تمیز و پاک کرده به مشتری تحویل می دهند. این ویژگی در فروشگاه شما باید حتما وجود داشته باشد. برای این منظور به یک دستگاه مخصوص برای بریدن گوشت مرغ نیاز خواهید داشت که فکر نمی کنم بیش از 10 میلیون تومان هزینه آن باشد.

5- فروشگاه اینترنتی فروش سوغات و محصولات دست ساز (صنایع دستی)

یکی از پردرآمدترین ایده هایی که شاید بتوان گفت اگر بتوانید آن را اجر کنید و به مرحله موفقیت برسانید مربوط به یک کسب و کار اینترنتی در زمینه فروش سوغات و محصولات دست ساز می باشد.

ایده فروش سوغاتی و محصولات صنایع دستی دست ساز
ایده فروش سوغاتی و محصولات صنایع دستی دست ساز

همه ما به خوبی می دانیم که وقتی افراد به شهرهای مختلف سفر می کنند برای اقوام نزدیک و برخی افراد که برای آنها مهم هستند، سوغاتی آن شهر را تهیه می کنند. علاوه بر این بسیاری از افراد هستند که به مسافرت نرفته اند، اما علاقه خاصی به سوغات شعر خاصی دارند. بنابراین اگر بتوان بستری را ایجاد کرد که افراد بتوانند به راحتی این نوع محصولات دسترسی داشته باشند ، بی شک یک کسب و کار پولساز برای شما خواهد بود.

در کنار محصولات خوراکی (سوغاتی)، می توانید محصولات دست ساز (صنایع دستی) و ارزشمند را که طرفداران بسیاری دارند نیز در وب سایت خود به فروش برسانید. باور کنید این ایده جزو یکی از ایده های تاپ و پولساز هست.

راه اندازی و اجرای کسب و کار سایت فروش سوغاتی و صنایع دستی

این ایده را به عنوان یکی از روش های و شغل های 100 میلیون تومانی معرفی کردیم. شما اگر بخواهید محصولات مورد نیاز و لازم را تهیه کرده و در انبار خود نگهداری کنید، باید سرمایه لازم برای خرید را داشته باشید. بنابراین شروع کار با 100 میلیون تومان فوق العاده عالی می باشد.

البته توجه داشته باشید که نباید بلافاصله کل سرمایه را صرف خرید محصولات سوغاتی و صنایع دستی کنید. در مرحله اول شما باید یک وبسایت برای خود طراحی کنید. لازم به ذکر است که برای فروش محصولات خود می توانید از طریق شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها مثل اینستاگرام و تلگرام اقدام کنید.

توسعه شغل فروش سوغاتی تمامی شهرهای ایران

برای رشد و بزرگتر شدن کسب و کار خود می توانید بعد از چند وقت سوغاتی های سایر کشورهای را به محصولات خود اضافه کنید. این راهکار بهترین روش برای توسعه و بزرگتر کردن کسب و کار شما می باشد. بنابراین حتما بعد از گذشت یک مدت که به موفقیت های بزرگی دست پیدا کردید، به فکر توسعه و بزرگ کردن کار خود باید اقدامات لازم را انجام دهید.

موفقیت در کسب و کار
موفقیت در کسب و کار

نتیجه مقاله راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون تومان

شما با 100 میلیون تومان روی کارهای زیادی می توانید سرمایه گذاری کنید. من سعی کردم چند کسب و کار مناسب برای شروع کار با 100 میلیون سرمایه گذاری اشاره کنم. البته ایده های زیادی وجود دارند. اینکه من در این قسمت فقط چند مورد را نام بردم، دلیلش این هست که این موارد رو بررسی کرده بودم. برای همین نمی‌خوام ایده رو که خود هیچ تحقیقی روی اون نداشتم رو ارائه بدم. اما به مرور ایده های جدید و کارهای جدیدتری را بررسی و کرده و به لیست این کسب و کار ها اضافه می کنم.

آیا با صد میلیون می توان کسب و کار خوبی داشت؟

پاسخ این سوال به طور 100% بله هست. این مقدار سرمایه برای شروع بیشتر کسب و کارها مناسب هست و کافیه. برای همین لازمه در همین ابتدای راه بدونید که خیلی از افراد حتی درصد کمی از این مقدار سرمایه اولیه را ندارند. بنابراین مطمئن باشید که شما با انتخاب ایده های خوب قادر خواهید بود بهترین نوع کسب و کارها را برای خودتان راه اندازی کرده و حتی آنها را به موفقیت های بزرگی برسانید.

چگونه با 100 میلیون کارآفرینی کنیم؟

روش های مختلفی برای کارآفرینی با 100 میلیون تومان وجود دارد. در مرحله اول علاقه و اشتیاق شما به نوع کارآفرینی بسیار مهم است. بهتره ابتدا علایق و شغل هایی که دوست دارید را برای خودتان لیست کنید. هیچ فرقی نمی کند چه تعدادی باشد. برای مثال شما می توانید 50 شغل مختلف را برای کارآفرینی انتخاب کنید. سپس باید از بین این تعداد، حدود 25 شغل را که اهمیت بیشتری دارند را جدا کنید، و به همین ترتیب این تعداد را به 10 سپس به پنج و سپس به 2 برسانید. در این صورت شما تنها دو راه پیش رو خواهید داشت. پس به راحتی می توانید بهترین نوع کسب و کار و کارآفرینی را برای خودتان انتخاب کنید.

ایده ها و شغل های 100 میلیونی چقدر درآمد دارند؟

هرگز تصور نکنید که با مقدار سرمایه مشخص می توان درآمد و سود ثابتی داشت. هر کسب و کاری بستگی به نحوه اجرا کردن و بازار کار آن می تواند درآمدهای مختلفی داشته باشد. یعنی ممکن است کسی با صد میلیون تومان سرمایه اولیه بتواند شغلی را برای خودش دست و پا کند که ماهانه 50 میلیون درآمد داشته باشید، در حالی که ممکن است شخصی هم با همین مقدار سرمایه، کاری را راه اندازی کنید که ماهانه 2 میلیون درآمد داشته باشد. پس این سوال را هرگز نباید پرسید. دلیل اینکه در این بخش به این موضوع اشاره کردم، برای این بود که دوستان زیادی در رابطه با این موضوع از ما سوال می پرسند.

چگونه از صد میلیون بهترین استفاده را داشته باشیم؟

افراد باهوش به خوبی می دانند که چطور می توان از شرایط مختلف بهترین استفاده را داشت. در انتخاب کسب و کار و روش هایی برای افزایش سرمایه واقعا باید باهوش باشید. از فرصت هایی که برای پیش می آید غافل نشوید. مشکلاتی که پیش رو دارید از آنها به عنوان یک ابزار برای پیشرفت باید بهره مند بشید. در کنار این موارد باید در انتخاب شغل و ایده کسب و کار عالی با 100 میلیون نکات لازم را رعایت کنید. با بررسی تحقیق و پرس و جو می توانید بهترین ایده ها را برای راه اندازی کسب و کار ایده آل خود پیدا کنید.

کدام ایده برای من مناسب است؟

سوال بسیار از دوستان از ما در رابطه با مناسب بودن ایده برای آنها می باشد. بی شک شما هم این سوال را دارید که کدام یک از ایده های معرفی شده برای شما مناسب خواهد بود. پاسخ این سوال نیاز به شناخت کامل در رابطه خود شما می باشد. چه نوع شخصیتی دارید، علاقمندی های شما، شرایط فعلی زندگی، متاهل یا مجرد بودن، میزان سرمایه اولیه برای شروع کار، تجربه و سوابق کاری، توانایی ها، خلاقیت ها، حوضه های کاری، انگیزه، میزان امید به رشد و موفقیت و بسیاری موارد دیگر … شما با مشخص کردن تک تک این سوالات می توانید به بهترین گزینه ها دسترسی داشته باشید.

Loading...

هادی قربانی

46 دیدگاه

 1. محمد فدایی

  سلام
  ممنون مهندس قربانی بابت ایده های خوبی که معرفی می کنید
  من اگر ۱۰۰ میلیون سرمایه داشته باشم هزاران ایده برای انجام دارم اما متاسفانه همچین سرمایه ای ندارم

  • هادی قربانی

   سلام محمد عزیز وقتت بخیر دوست خوبم
   خواهش می کنم انجام وظیفه هست.
   در رابطه با سرمایه اولیه برای راه اندازی کسب و کار باید بگم که خیلی از آدمای موفق از صفر شروع کردن یعنی از هیچی و واقعا این امکان پذیره
   البته اون افرادی که امروز خودشون رو موفق میدونن باید به این موضوع هم فکر کنن که شاید در حال حاضر ایده ها و کسب و کارشون رو راه اندازی می کردن کمی مسیر کار براشون دشوارتر بود، اما در مقابل امکانات بیشتره
   پیشنهاد می کنم شما از از بخش ایده های خلاقانه کسب و کار دیدن کنید. سعی کنید از ایده های کوچیک بدون نیاز به سرمایه شروع کنید.
   اینجوری بعدی از مدتی موفق میشید یه سرمایه هر چند کم برای خودتون جور کنید. در این صورت قادر خواهی بود به سمت کاری که بهش علاقه داری بری.
   به طور کلی باید بگم نباید بشینی و منتظر سرمایه باشی چون هیچ وقت خودش سراغت نمیاد، از یه جایی باید شروع کنی تا بتونی مسیر موفقیت خودت رو طی کنی.
   پس یا علی بگو و از یجایی کارت و شروع کن. هر کاری هم شده انجام بده تا بتونی به هدف و موفقیت برسی.

  • جواد اسحقی

   سلام من دارم ممنون میشم نظراتتونو بشنوم اگه خوب بود باهم کار کنیم

  • فرشید

   سلام آقای فدایی
   من ۱۰۰ میلیون دارم ولی نمیدونم چیکار کنم
   شما که ایده دارید بگین من چیکار میتونم بکنم؟؟

  • Hossein

   سلام
   میشه ایده هاتون رو بفرمایید

  • رضا اسکینی

   سلام وقتتون بخیر . ایده خوبتون رو به این شماره بفرستید ۰۹۳۵****

  • محمد

   سلام
   مثلا چی

  • محمدتناسان

   سلام خوبین من صدملیون دارم ایده هاتون چیه براشروع کاری؟

  • Maral

   شوخی میکنی؟ من دارم ولی هیچکاری نمیشه باهاش کرد تو بلدی بیا کار کن🤦🏻‍♀️😑

 2. حمیده دوستی

  فوق العاده بودن مرسی از ایده های ناب و خوبتون
  لطفا موارد دیگه ای هم معرفی کنید

  • هادی قربانی

   سلام خانوم دوستی عزیز
   خواهش می کنم نظر لطف شماست. ممنون که مطالعه کردید
   چشم موارد بیشتری به لیست اضافه خواهد شد.

 3. بهرام مهربانی

  بجز مواردی که گفتید با ۱۰۰ میلیون چه کار کنم ؟ یه ایده جالب تر می خوام لطفا راهنمایی کنید

  • هادی قربانی

   سلام بهرام جان
   ایده برای بیزنش و راه اندازی کسب و کار زیاد هست، شما باید ابتدا دنبال علاقه خودتون باشید.
   به چه چیزی علاقه دارید ؟ بیشتر دوست دارید چجور کارهایی انجام بدید ؟ و …

 4. سجاد

  سلام استاد عزیزم من بیشتر به کار تولیدی علاقه دارم و محل زندگیم استان اردبیل هست بیشتر نظرم روی پرورش ماهی ، کبک ، قرقاول ، مرغ شاخدار ، بوقلمون ، بلدرچین و از این قبیل ولی موندم کدوم بهتره از همه لحاظ.اگه ممکنه راهنمایی کنید

  • هادی قربانی

   سلام سجاد عزیز
   از همراهیت سپاسگذارم.
   بین ایده هایی که نام بردید دو مورد پرورش بوقلمون و پرورش ماهی بهتر هست. اگر شرایطش رو دارید پیشنهاد می کنم پرورش ماهی رو بزنید. اگر نه بوقلمون بعد از ماهی نسبت به بقیه بهتر هست و البته پولساز.
   پیشنهاد می کنیم نگاهی هم به سری ۳۵ ایده پردرآمد و پولساز بیندازید.

 5. ایمان کریمی

  با سلام و احترام
  استاد قربانی تا ۱۳۰ میلیون در تهران می توان چه کاری راه انداخت؟ البته با در نظر گرفتن اوضاع اقتصادی حال حاضر کشور که در همه ی حوزه های کاری تاثیر گذاشته.
  درضمن آقای دکتر مایل به مشارکت هستم و خودمم بیکارم.

  • هادی قربانی

   سلام جناب کریمی عزیز وقت شما بخیر
   لطفا پاسخ این سوالات رو مشخص کنید.، تا بتونیم بهترین پیشنهاد ها رو داشته باشیم براتون.
   ۱- چند سالتون هست؟
   ۲- متاهل هستید یا مجرد؟
   ۳- تو چه زمینه ای تخصص دارید؟
   ۴- آخرین بار کجا کار کردید و چقدر حقوق داشتید؟

 6. ایمان کریمی

  سی و دو سال دارم
  متاهل هستم دارای یک فرزند
  ارشد مدیریت آموزشی، ۴ سال در اداره کار میکردم، کار آموزشی انجام دادم. ۸ ماهی هست از کار بیرون اومدم
  البته حدود سه سال است در کنار کار اداری در املاک کار کردم، خرید و فروش ماشین هم کردم.
  الان هم می توانم در اداره کار جور کنم و برم سرکار، اما علاقه دارم خودم کار راه بندازم و حتی به کار آفرینی برسم.

  • هادی قربانی

   جناب کریمی عزیز یه ایده بهتون پیشنهاد می کنم اگه بتونید راه اندازی کنید فوق العاده پولساز و پرسود هست.
   شما الان تهران هستید درسته؟ وردی که می خوام معرفی کنم ایده کار در تهران هست یعنی برای این موقعیت فوق العاده عالی جواب میده.
   یه بررسی و تحقیقی انجام بدید، ببینید برای راه اندازی کار سر دفتر اسناد رسمی چه کارهایی لازمه انجام بدید.
   اگر بتونید در مکان مناسب و خوبی این ایده و شغل رو راه اندازی کنید، خیلی براتون سود خواهد داشت. حتی جزو شغل های پردرآمد تهران هست.
   مورد دیگه ای که باید خدمتتون عرض کنم مربوط به بخش ایده های غیر رایگانمون هست که انواع شغل پردرآمد رو لیست کردیم.
   برای مشاهده وارد لینک ۳۵ ایده پولساز و پردرآمد بشید. وارد این لینک شدید می تونید جزئیاتی در رابطه با ۳۵ ایده ناب رو بخونید که در صورت نیاز به آشنایی با ایده های بهتر می تونید تهیه کنید.

 7. سجاد ریسی

  سلام جناب قربانی عزیز
  میشه بگین با ۱۲۰ میلیون‌سرمایه در چهارمحال وبختیاری چه کاری و چه کسب و کاری بهتر جواب میده ممنون میشم از راهنماییتون.

  • هادی قربانی

   سلام سجاد عزیز وقت بخیر
   با مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان کارهای مختلفی میشه انجام داد. حتی با کمترین از این میزان سرمایه هم کارهای زیادی هست که می تونید راه اندازی کنید.
   چیزی که مهم هست، چند سوال زیر رو باید مشخص کنید تا بهتر بتونم ایده بهتون پیشنهاد بدم.

   • چند سالتون هست؟
   • متاهل هستید یا مجرد؟
   • کدوم شهر هستید؟
   • شغل قبلی شما چی بوده و چقدر حقوق دریافت می کردید؟
   • خودتون به چون کارهای علاقه دارید یا تو چه زمینه های تخصص دارید؟
  • سجاد ریسی

   ممنونم‌ از شما اقای قربانی اگه امکان داره چند تا ایده یا کسب و کار که درامد خوب داشته باشه معرفی کنید.
   بیست و هفت سالمه ، مجردم ، شهرکرد چهارمحال و بختیاری ، قالب ارموتور کار میکردم ولی دوسال اخر آشپزخونه بودم با حقوق ۲ تومن .دنباله کاری هستم که خودم بااشم و برای خودم کار کنم و البته کاری که درآمدش خوب باشه.

  • هادی قربانی

   جناب ریسی عزیز با عرض پوزش که دیر جواب دادم، یک سری اطلاعات در رابطه با محل زندگی شما مطالعه کردم
   ایده های مختلفی هست که میشه اجرا کرد و بسیار هم پولساز هستند.
   یک ایده خوب اگر علاقه داشته باشید می تونید وارد کار پرورش شترمرغ بشید. (جوجه یک هفته ای شترمرغ در حال حاضر ۴۰۰ هزار تومن هست).
   یه ایده دیگه وارد شدن به زمینه معامله هست. خرید و فروش زمین های کوچیک ، ماشین و … طوری که سود داشته باشه و ضرر نکنید.
   یه ایده خوب دیگه وارد شدن به زمینه فروش وسایل آشپزخونه هست، هر وسیله ای می تونه باشه.
   یه ایده خوب دیگه می تونه وارد شدن به زمینه کاری یک داروی گیاهی باشه، هر چیزی می تونه باشه که باید تحقیق کنید.
   و بسیاری موارد دیگه.
   داخل پکیج های سایت پک ۳۵ ایده پولساز و پرسود در ایران رو می تونید دریافت کنید که شامل بیش از سی و پنج ایده ناب برای کسب و کار های مختلف در ایران هست. بی شک ایده های انتخابی داخل این پکیج به قدری پولساز و پرسود هستند که قادر خواهید بود از بین آنها چندین مورد را برای اجرا انتخاب کنید.
   باز اگر سوالی بود من در خدمت شما هستم.

 8. علی مولانا

  سلام جناب قربانی عزیز یه سوال ازتون داشتم نظر شما در مورد خرید اتوبوس های شرکت واحد چیه؟ من یه مدت که تو فکرشم ولی خب از اونجایی که سن پایینی دارم (۲۰) زیاد اطالاعات یا شایدم تجربه تو این مواردو ندارم ممنون میشم اگه پیشنهاد دیگه ای هم داشتید (بعضیا میگن خیلی این کارا واسم زوده نظر شما چیه؟)
  ۲۰سالمه و دانشجو
  مدیریت صنعتی میخونم
  تهران زدگی می کنم و مجرد
  (حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ میتونم هزینه کنم)

  • هادی قربانی

   سلام و عرض وقت بخیر
   اتوبوس های شرکت واحد خوبه اما بنده پیشنهاد نمی کنم.
   قبل از همه چیز لازمه این و بدونید: هر لحظه ای که سپری میشه روزهای عمر شما هست، همه این لحظات رو میشه به درآمد تبدیل کرد.
   اگر کسی گفته برای شما زود هست در اشتباهه، ثروتمندترین افراد جهان در ۲۰ سالگی اکثرا میلیاردر بودن.
   اینکه شما سریع به فکر رشد و کسب و کار افتادید جای تحسین داره، چرا که کمتر کسی هست مثل شما فکر کنه.
   پایین سایت شماره تماس قرار داده شده، می تونید از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید.

  • علی مولانا

   خیلی ممنون بابت پاسخگوییتون
   اما میتونم بپرسم چرا پیشنهاد نمیکنید؟

  • هادی قربانی

   شما فردا در ساعت اداری از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید تا چندین ایده رو مورد بررسی قرار بدیم.

  • Reza

   سلام جناب منم ۲۲سالم هستش مهندسی کامپیوتر خوندم تا ۱۵۰م میتونم هزینه کنم
   اگر مایل به صحبت درباره بازار کار بودین به ایدی بنده در تلگرام پیغام دهید
   ایدی من ***

 9. امیر

  سلام، وقت بخیر، من ۲۸ سال سن دارم، مجرد هستم، لیسانس عمران دارم، توی یک شرکت فنی دارم کار میکنم عسلویه، خودم ساکن کهگیلویه و بویر احمد هستم، حدود ۱۰۰ میلیون نهایت ده درصد بیشتر میتونم هزینه کنم، چکاری میتونم انجام بدم که جوابگوی توقعات خودم از خودم باشه، ممنون از راهنمایی شما

  • هادی قربانی

   سلام امیر عزیز
   لطفا وارد لینک ۳۵ ایده پولساز خلاقانه بشید.
   داخل لینکی که گذاشتم براتون پکیجی هست که شامل بهترین ایده ها برای اجرا و پیاده سازی شغل های مختلف می باشد.

 10. حسن

  تمام پیشنهادهای شما رو خوندم واقعا احمقانه بود.
  برو فروشگاه مرغ بزن . مانتو فروشی بزن…

  خداشفات بده

  • هادی قربانی

   میتونید بجای این موارد، ایده هایی که به ذهن خودتون میرسه رو اجرا کنید . موفق باشید

 11. محمد

  کجا با ۱۰۰ تومن میشه رفت تو ساخت وساز من خودم چند سال تو کار عمرانی بودم با وضعیت الان تو مرکز شهر با متراژ کم تک واحدی دست کم ۱ میلیاردی شایدم بیشتر پول میخواد فکر کردم پیج قدیمیه یکم اطلاعات تون ناقصه

  • هادی قربانی

   سلام محمد عزیز
   تو بعضی مناطق درست که سرمایه باید زیاد باشه اما ما به صورت عمومی معرفی کردیم، شهرهایی هستن که میشه با همین مبلغ و همین مقدار سرمایه وارد کار ساخت و ساز شد.

 12. نیما

  من خط تولید نوارآبیاری خریدم راه انداختم راضیم

  • مهدی

   باچقدراه اندازی کردید؟

 13. عباد

  سلام. من شیرازی هستم. تو اداره برق یکی از شهرستان های یزد بخش اتفاقات کار میکنم. دیگه از راه دور و حقوق پایین خسته شدم . حدود ۱۰۰ ملیون سرمایه دارم میخوام بدونم چه کاری توی شیراز میتونم راه بندازم. و اینکه یه نفر از اقوام هم هست که اگر اون هم باشه با هم دویست تومن سرمایه داریم. ممنون میشم از راهنمایی

 14. جاوید

  سلام اقای قربانی من ۵۴ساله هستم و تبریز زندگی میکنم و متهل با مدرک دیپلم با درامد ۲۰۰میلیون چه سرمایه گذاری هایی خوبه به کار رستوران و سوپر گوشت علاقه دارم ولی فکر میکنم توی تبریز سود خوبی نداره اگر میشه راهنمايي کنید

 15. ناشناس

  سلام وقت بخیر ببخشید میخاستم بدونم که برای خانم با سرمایه ۵۰ملیون در شهر اصفهان با سن ۵۰ سال چه کاری پیشنهاد میکنید.

 16. داود

  سلام جناب مهندس قربانی لطفا در مورد یه کسب و کار خوب و پر درآمد در شرایط کرونای فعلی با شرایط مالی نهایتا ۱۰۰ تومن مطرح بفرمایید تشکر می کنم و منتظر پاسخ شما هستم

 17. حسین فتاحی

  ببخشید من جوانی متاهل هستم ۲۹ساله نهایت سرمایه من ۱۰۰میلیون هست ساکن استان ایلام هستم و میخواستم طبق شرایط منطقه ای بهم بگید ببینم چ کاری میتونم راه بندازم ک موفق باشم با تشکر

 18. عرفان احسانی پور

  من عاشق ساخت و سازم.زمين بخر.بساز بفروش،دوباره زمين بخر بساز و بفروش،عشقه اين کار عشقه

  • khosro

   اره بخربفروش بخر بفروش.از دور داری تماشا میکنی فکر کردی فقط پول پارو میکنن.ساخت و ساز پیرتو در میاره بچه جون

  • هادی قربانی

   اگر هر کسب و کاری رو به درستی انجام بدید و استراتژی لازم رو به کار ببرید بی شک بهترین نتیجه رو خواهید داشت.
   توجه داشته باشید که ممکن است در برخی شهرها شرایط متفاوت باشد.

 19. محمد

  سلام اقای قربانی من ۱۹ سال سن دارم ویک برادر دوقلو هم دارم ما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار خوب هستیم و تخصص خاصی هم نداریم و تا دویست ملیون سرمایه داریم ممنون میشم راهنمایی کنین نظرتون راجع به کارواش چیه؟؟

  • هادی قربانی

   سلام محمد جان
   در رابطه با کارواش باید بگم بستگی به شهر محل زندگیتون داره. در ضمن راه اندازی یک کسب و کار تنها سرمایه اولیه نیست و باید همه جوانب رو در نظر بگیرید و هزینه های لازم و همچنین تجهیزات لازم با نیروی مورد نیاز را بررسی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
30 + 20 =