کسب و کار برای سرمایه گذاری با 30 میلیون تومان

خانه » ایده های خلاقانه » کسب و کار برای سرمایه گذاری با 30 میلیون تومان
ایده راه اندازی کسب و کار با 30 میلیون سرمایه
ایده راه اندازی کسب و کار با 30 میلیون سرمایه

زمان مطالعه: 7 دقیقه

ایده های سرمایه گذاری با 30 میلیون تومان برای کمک به عزیزانی که میخواهند اقدام به راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم کنند، در این مقاله از وب سایت آموزش آنلاین آکادمی 98 ارائه میگردد ، در کشور ما متاسفانه دولت چندان به دنبال برنامه‌هایی برای بیکاران نیست و می‌توان گفت بخش زیادی از جمعیت که توانایی انجام کار دارند بیکار هستند و یا درآمد قابل توجهی ندارند که بتوانند هزینه های مورد نیاز خود را تامین کنند، حالا چه برسد به پس انداز.

خب، از آنجایی که افراد نمی توانند منتظر شغل های دولتی و فرصت های شغلی استخدامی باشند پس بهتر است خودشان دست به کار شوند و برای خود کسب و کارهایی را با ایده های خلاقانه کسب و کار متفاوت راه اندازی کنند. راه اندازی کسب و کار می‌تواند از یک میلیون تومان تا بی نهایت برای هر مبلغی در هر شغلی شروع شود. البته، در نظر داشته باشید که مبلغ چندان مهم نیست. چون از مبلغ مهمتر فکر و استعداد انسان‌ها برای استفاده اصولی از مبلغ می باشد که می‌تواند از طریق پول مورد نظر خود بر آن بیفزایند و کنترلش کنند تا بتوانند به عنوان کارآفرین بهترین‌ها را برای خود داشته باشند.

ایده های معرفی شده در لینک های زیر نیز مطالعه کنید

ایده های راه اندازی کسب و کار با 30 میلیون تومان

در این مطلب همانطور که از عنوانش پیداست می خواهیم به ایده راه اندازی کسب و کار با 30 میلیون تومان سرمایه اولیه بپردازیم. این مبلغ به صورت استاندارد می باشد، و چنان هم زیاد و یا کم نیست و می‌تواند برای بسیاری از افراد مهیا باشد. بنابراین نیازی به سرمایه های بالا نیست، چون همانطور که متخصصان نیز اشاره کرده‌اند شاید شما اصلا تخصص و یا تجربه ای نداشته باشید. پس بهتر است اول از سرمایه گذاری‌هایی با مبلغ‌های کوچک شروع کنید تا اگر توانستید پیشرفت کنید و در صورتی که سود دهی بالایی داشتید آن را گسترش دهید. مهمتر از همه شما باید به تخصص و مهارت‌هایی که دارید نیز توجه کنید چون ممکن است با راه اندازی کسب و کار به مشکلاتی برخورد کنید.

نکته : قبل از شروع بهتر است که اشاره کنیم سود دهی با این مبلغ می‌تواند در شهرهای مختلف متفاوت باشد. برای مثال، در شهرستان‌ها کمتر از شهرهایی چون تهران می باشد و این کاملا منطقی است.

ایده های راه اندازی کسب و کار
ایده های راه اندازی کسب و کار

تعویض روغنی با 30 میلیون سرمایه اولیه

تمامی ماشین‌ها از هر نوعی به تعویض روغن احتیاج خواهند داشت. ماشین‌ها چه سالم و چه معیوب باید به نوعی بعد از دوره مشخصی برای تعویض روغن و یا فیلتر مراجعه کنند. این شغل را می‌توانید با تجربه یعنی شاگردی در مدت کوتاهی یاد بگیرید، که با سرمایه ای حدود 30 میلیون تومان به راحتی قابل راه اندازی است. با توجه به تحقیقات لازم دارای درآمد به خصوصی است، به صورتی که در شهرهای بزرگ و صنعتی با توجه به شهرستان ها کوچک درآمد ماهانه متفاوت است اما به طور متوسط از دست درآمد آن راضی می باشند.

اسنپ

شما ممکن است از دسته افرادی باشید که به رانندگی علاقه دارید و به نوعی دوست دارید شغل خود را با ماشین انتخاب کنید، تا اینکه در مغازه ای تا آخر شب بنشینید و مشتری های خود را راه بیاندازید. بنابراین، اگر شما حدود 30 میلیون تومان پول را برای این کار پس انداز کرده‌اید می‌توانید با خرید ماشینی تا این حدود قیمت و ثبت نام در اسنپ به مسافر کشی بپردازید.

اگر به تحقیقات نیز بپردازید خواهید دانست که اسنپ در شهرهای چون تهران و کرج می‌تواند دارای درآمد کاملا راضی کننده و به سزایی باشد و مهمتر از همه به صورت آزاد است به این صورت که هر موقع که خواستید شغل خود را تغییر دهید و نیازی نباشد که مثلا وسایل و مغازه روی دستتان بماند.

البته قابل ذکر است که بگوییم این شغل برای افرادی مناسب است که در شهر خود از اسنپ برخوردار هستند و امکانات و موارد مورد نیاز برای انجام این شغل وجود داشته باشد.

 راه اندازی کسب و کار
راه اندازی کسب و کار

مربی گری

شما به ورزش علاقه بسیار دارید؟ زمان زیادی را تا به حال صرف رفتن به باشگاه و ورزش کرده‌اید؟ پس بهتر است به جای جستجو به دنبال راه اندازی شغل های مختلف با هزینه نزدیک به 30 میلیون تومان خود باشگاه ورزشی کوچکی را برای شروع راه اندازی کنید و به دیگران کمک کنید تا از لحاظ جسمی در بالاترین سطح خود قرار گیرند. فقط شما باید قبل از شروع به فدراسیون مربوطه رفته و مدرک مربیگری خود را دریافت کنید.

از آنجایی که مربیگری اکثرا در تمام روز وقت شما را نمی گیرد و به صورت پاره وقت می باشد، خواهید توانست در کنار آن شغل دومی را نیز داشته باشید که این مورد به عنوان منبع درآمد کمی برای شما نیز میتوان مقرون به صرفه باشد.

آموزشگاه

اگر مدرک تحصیلی شما برای رشته‌هایی چون برق، کامپیوتر و … می باشد می‌توانید به راحتی با اجاره مغازه ای به آموزش افراد بپردازید و سود قابل توجهی را دریافت کنید. مثلا، شما می‌توانید با باز کردن کافی نت در بازار به آموزش های مختلف افراد در رابطه با برنامه نویسی در کنار آن نیز بپردازید، و یا الکتریکی باز کرده و برای برق کشی ساختمان افراد را با مبلغی آموزش دهید و مهارت های مورد نیاز را به آنها بگویید.

کسب و کار با 20 میلیون
کسب و کار با 20 میلیون

دستگاه های تولیدی با سی میلیون تومان سرمایه

می خواهید کارهایی نظیر دستگاه و تولیدی را داشته باشید و به نوعی خود را برای ورود به کارهای بزرگ آماده کنید؟ پس بهتر است با مبلغ های نزدیک 30 میلیون تومان به خرید دستگاه های مختلف چون دستگاه بسته‌بندي نبات چوبی ، دستگاه بسته بندي پسته و خشکبار و …. بپردازید. با بسته بندی مواد مختلف و فروش آنها به فروشگاه ها و مغازه های مختلف می‌توانید درآمد خوبی را داشته باشید.

البته شما باید به بازاریابی بسیار قوی بپردازید و افراد را برای خرید این بسته بندی ها مشتری خود کرده و جذب کنید تا کسب و کاری که راه انداخته اید بازدهی بیشتر و بهتری داشته باشد.

مغازه پرده سرا با 30 میلیون سرمایه

هر خانه ای دارای پنجره می باشد. هر مکانی چه مغازه و یا خانه و در هر شهری دارای پرده می باشد. پس شما می‌توانید در صورت علاقه به دوزندگی با خرید دستگاه های چون چرخ خیاطی و … و داشتن مهارت کافی به دوخت انواع پرده ها بپردازید. در کنار آن همچنین قادر به فروش پرده های کارخانه ای ، پارچه و …. نیز می باشید. علاوه بر اینها در صورت داشتن وقت کافی می‌توانید برای نصب نیز هزینه ای را دریافت کنید. مطمئن باشید که دارای درآمد بسیار بالا و خوبی می باشد. برای مطمئن بودن و پر درآمد بودن و کارایی آن می توانید خود تحقیقات لازم را انجام دهید تا بدانید این کار بازدهی خوبی دارد.

سوپر مارکت

به محله خود نگاهی بیاندازید. خانه های زیادی هستند و شما از همسایه هایی برخوردار می باشید که وقت کافی را برای خرید در ساعات طولانی ندارند که به مکان های دور بروند. مهمتر از همه یکی از اصلی‌ترین نیازهای انسان تغذیه می باشد و باید برای تامین سلامتی و سیر شدن به خرید مواد غذایی روزانه بپردازد. شما می‌توانید با هزینه ای نزدیک به 30 میلیون تومان به راه اندازی کسب و کار سوپر مارکت بپردازید. مهمتر از همه با این وضع کشور هر روز اجناس نیز بالا می رود و مطمئنا شما سود قابل توجهی را نیز خواهید داشت.

پیشنهاد خوب برای شما: ایده ویزیتور آنلاین اینترنتی

سرمایه گذاری با 30 میلیون تومان میتواند با ایجاد کسب و کار های مختلف بازدهی مناسبی داشته باشد که در همین رابطه در این بخش مجموعه ای از ایده های راه اندازی کسب و کار با 30 میلیون تومان را خدمت شما کاربران آکادمی 98 معرفی گردید تا بتوانید در صورت تخصص داشتن در رابطه با هر کدام از ایده ها کسب و کار خود را راه بیندازید.

لازم به ذکر است، ایده هایی پولساز و پردرآمد برای اجرا با سرمایه اولیه 30 میلیون تومان به مرور به این لیست اضافه خواهند شد.

Loading...

هادی قربانی

3 دیدگاه

 1. artinazazaz

  می خوهم ۳۰ملیون تومان پول دربیارم ودرآمدماهیانه داشته باشم

 2. Arshia

  ایده هاتون تکراری نبود و قشنگ بود
  حداقل جای فکر کردن داره.

 3. امیر

  اگه فهمیدی به مام بگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
44 ⁄ 22 =