ایده سرمایه گذاری با 80 میلیون تومان جهت ایجاد شغل

خانه » موفقیت و توسعه فردی » ایده سرمایه گذاری با 80 میلیون تومان جهت ایجاد شغل
ایده راه اندازی کسب و کار با 80 میلیون تومان
ایده راه اندازی کسب و کار با 80 میلیون تومان

زمان مطالعه: 7 دقیقه

شاید با وضع کنونی کشور و اقتصاد بر این باور باشید که سرمایه 80 میلیون تومان کم است و شما نمی‌توانید با استفاده از آن به سود بالا و یا حتی شغل مورد نظر خود دست یابید. در بسیاری از موارد ممکن است نظر شما در رابطه با راه اندازی کسب و کار مورد علاقه درست و امکان پذیر نباشد. اما، شما نباید هیچ وقت دلسرد شوید و دست از تلاش بردارید.

می‌توانید با ایده های مختلف و دوست داشتنی با استفاده از علاقه، تجربه و دانش خود حتی سودهای بالاتر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید داشته باشید. زیرا مطمئنا سرمایه گذاری های شما فقط برای درآمد بیشتر و در نتیجه زندگی آسوده می‌باشد. می‌توانید بدون توجه به سرمایه‌گذاران بزرگ و موفق به بازار وارد شوید و با حس رقابتی برای جذب مشتری بپردازید

با 80 میلیون چه کاری را شروع کنم؟

قبل از هر چیزی این احساس را از خود دور کنید که 80 میلیون تومان سرمایه کمی است چرا که برخی از افراد وجود دارند که به ایده های راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون تومان سرمایه روی آورده‌اند و در همین اوضاع نیز توانسته‌اند به موفقیت‌های شغلی زیادی دست پیدا کنند بنابراین با اعتماد به نفس کامل و انگیزه قوی دست به کار شوید.

بسیاری از افراد اولین اولویت خود برای داشتن شغل را استخدامی و کارهای دولتی قرار می‌دهند. اما باید بدانید که کارهای آزاد بهتر و دارای سود بالاتری می‌باشند. به نوعی می‌توان گفت کارمندی برای افراد تنبل که علاقه‌ای به تلاش نداشته و از ایده های خودشان خوششان نمی‌آید بهتر است. شما می‌توانید با سرمایه گذاری در کسب و کار های مختلف و آزاد رهبر و رئیس خود باشید و به مدیریت چند تن از افراد نیز بپردازید. شما نباید هیچ ترسی از ریسک کردن داشته باشید. زیرا با برنامه ریزی و تفکر مناسب می‌توانید با پیمودن یک قدم بالاتر از ریسک و ترس موفقیت خود را مشاهده کنید.

ایده راه اندازی کسب و کار با 80 میلیون تومان

ممکن است خودتان انواع ایده‌های خلاقانه و جدید را در ذهن داشته باشید و حتما اینطور است. پس در اولین قدم به تحقیقات لازم برای راه اندازی آن اقدام کنید. اگر این چنین نیست در ادامه با ما باشید تا ایده‌هایی را که می‌توانید پیاده سازی کنید را با هم بررسی کنیم. در ضمن این فکر را هم از سر خود بیرون کنید که سرمایه گذاری با 80 میلیون کار سختی است و یا اینکه درآمد ندارد و امکان پذیر نیست چون این بهترین فرصت است و افراد زیادی حتی با کمتر از این مبلغ توانسته‌اند به بالاترین نقطه زندگی خود برسند. فقط شما باید به هدف خود فکر کنید و پشتکار داشته باشید.

سرمایه گذاری با 80 میلیون
سرمایه گذاری با 80 میلیون

1. فروش روغن جامد و مایع کسب و کاری با 80 میلیون سرمایه

روغن از مواردی می‌باشد که در هر خانه‌ای چه فقیر و چه پولدار وجود داشته و نیاز است. علاوه بر این شما در هر فروشگاه و مینی‌مارکتی می‌توانید آنها را پیدا کنید، و به نوعی اگر نباشد غذا درست کردن نیز امکان پذیر نیست. با این وجود که نیاز ضروری برای افراد می‌باشد و در دسته غذایی مفید نیز قرار داشته است، می‌تواند مشتریان بسیاری داشته باشید. با این کار قادر هستید به فروش عمده و یا تکی روغن جامد و مایع در اندازه های مختلف بپردازید. اگر شما بتوانید قیمتهای خود را رقابتی و کمی تبلیغات داشته باشید، مطمئنا از فروش خوب و سود بالایی برخوردار می‌شوید.

برای این که در این زمینه یک کسب و کار موفق راه اندازی کنید باید تمایزاتی با سایر رقیبان خود داشته باشید برای مثال امروزه بحث وارد کردن روغن های پالم به روغن های خوراکی بسیار مورد توجه می‌باشد که با توجه به پرخطر بودن روغن‌های پالم می‌توانید اقدام به ارائه و فروش روغن هایی نمایید که بدون پالم می‌باشند و صحت این موضوع توسط وزارت بهداشت اعلام شده باشد.

2. فروش لوله و اتصالات با 80 میلیون تومان سرمایه اولیه

لوله و اتصالات همانند بسیاری از موارد در زندگی روزمره بشر برای ساخت انواع مکانها و مصارف مختلف همچون آبیاری ها، منازل، مغازه و … مورد احتیاج می‌باشد. با توجه به این که این حرفه می‌تواند دارای مشتریان معمولی و خاص باشد، می‌توانید در صورت علاقه به راه اندازی و کسب و کار فروش لوله و اتصالات بپردازید که مطمئنا کار راحتی می‌باشد و از سود خوبی نیز برخوردار است.

شما همچنین قادر هستید با تحقیقات لازم و بررسی‌ها به دریافت نمایندگی لوله و اتصالات بپردازید که در این صورت می‌توانید مواد مورد نیاز خود را با قیمت کمتری خریداری نمایید و در این صورت سود بیشتری عایدتان شود.فقط باید مکان مناسبی را برای باز کردن مغازه خود پیدا کنید و جهت آشنا شدن با انواع آنها به صورت بسیار کم آموزش و یادگیری داشته باشید.

ایده سرمایه گذاری
ایده سرمایه گذاری

3. خرید و فروش میوه‌ها به صورت عمده

این ایده مناسب افرادی می‌باشد که دارای آشنایی با میوه‌ها می‌باشند و میدانند که چه محصولی درجه یک و یا معمولی است. بدین ترتیب با 80 میلیون سرمایه شما می‌توانید به انواع باغ های کوچک در شهرستان‌ها مراجعه کنید و به خرید میوه های درختان به صورت سرپایی اقدام کنید، تا با استخدام افرادی آنها را برداشت و با سود بالایی در تره بار‌ها و یا شهرهای مختلف به فروش برسانید.

همچنین شما در صورت داشتن اطلاعات کافی می‌توانید آنها را در سردخانه‌ها انبار کنید و بعد از چند ماه که بازار به آنها احتیاج داشت آنها را وارد بازار و در اختیار مردم قرار دهید. شما قادر به خرید میوه باغ های گران قیمت نیز هستید، به صورتی که مبلغی را به صورت بیعانه بدهید و مابقی را چک بدهید تا با فروش آنها را پرداخت کنید.

در نظر داشته باشید که این کار اولا، ریسک بالایی داشته است. دوما، حتما باید مهارت کافی را داشته باشید. برای اینکار می‌توانید قبل از خرید میوه های باغی تحقیقات را انجام دهید که مثلا سال گذشته چند تن میوه داشته است و قیمت میو در فصل های مختلف چقدر است و … .

4. خرید تاکسی شهری ایده راه اندازی کسب و کار با هشتاد میلیون سرمایه

افراد زیادی هستند که علاقه بسیاری را به رانندگی دارند و می‌خواهند شغل خود را در رابطه به آن داشته باشند. بنابراین، اگر شما جزو این افراد هستید، با 80 میلیون سرمایه می‌توانید یک خط داخل شهری را به راحتی خریداری کنید. با این کار می‌توانید روزانه بدون داشتن ساعت کار مشخصی و به دلخواه مشغول به کار شوید. مطمئن باشید که اگر شما به طور مداوم با ساعت کاری مشخص و خوب مشغول به کار شوید، درآمد بالایی را نصیب خود می‌کنید.

5. فروشگاه لوازم اسپرت ماشین

امروزه افراد زیادی دوست دارند شکل و شمایل ماشین خود را زیبا و نوعی اسپرت کنند. بنابراین، اگر شما مغازه خود را در جایی عالی تهیه کنید و اقدام به راه اندازی این کسب و کار کنید می‌توانید به راحتی افراد زیادی را مشتری خود کرده و درآمد بالایی را کسب کنید. تنها کاری که لازم دارید، داشتن سلیقه و دوره آموزشی برای انواع کارها جهت اسپرت نمودن ماشین است. در صورت تمایل شما می‌توانید با کمی بالا بردن سرمایه و یا گرفتن وام اقدام به فروش رینگ های اسپرت نیز کنید تا با یک تیر دو نشان را هدف قرار داده و بر درآمد خود بیفزایید.

سرمایه گذاری
سرمایه گذاری

6. لوازم یدکی خودرو کسب و کاری نیازمند 80 میلیون سرمایه

اگر از آن دسته افرادی هستید که به کار‌های راجع به خودرو علاقه دارید می‌توانید به فروش لوازم یدکی خودرو بپردازید. شاید از نظرتان ریسک باشد اما با برنامه ریزی و تحقیق بهترین‌ها را با درآمد بالا برای خود در نظر خواهید گرفت. پس برای شروع به دنبال مغازه‌هایی نزدیک مکانیکی‌ها باشید، تا قادر باشید افراد را به عنوان مشتری نزد خود بکشانید.

7. فروشگاه نقره فروشی ایده ای با داشتن 80 میلیون سرمایه اولیه

یکی از بهترین راه‌ها برای درآمد و رسیدن به ثروت فروش جواهرات می‌باشد. اما شمایی که 80 میلیون دارید نمی‌توانید به سمت جواهرات گرانبها چون طلا بروید. پس بهتر است به سراغ نقره فروشی رفته و کسب و کارتان را شروع کنید. زیرا همانطور که اطلاع دارید افراد زیادی هستند که به خرید این گونه وسایل علاقه زیادی دارند و شما با کمی پشتکار و داشتن روحیه بالا برای جذب مشتری می‌توانید کار خود را به بهترین شکل ممکن راه اندازی کنید.

در این مقاله از وب سایت آکادمی 98 مجموعه ای از ایده ها با 80 میلیون تومان سرمایه معرفی گردید تا عزیزانی که به دنبال راه اندازی کسب و کاری مناسب با سود و بازدهی خوبی هستند بتوانند با این مقدار پول به راه اندازی کسب و کار هایی بپردازند که موفقیت در زندگی را برای آنها رقم بزند و بتوانند درآمد مناسبی از آن داشته باشند.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
21 ⁄ 21 =