بهترین کتاب‌های کوین ترودو را بشناسید

خانه » کتاب » بهترین کتاب‌های کوین ترودو را بشناسید
دانلود رایگان کتاب های کوین ترودو
بررسی کتاب های کوین ترودو

زمان مطالعه: 17 دقیقه

کوین مارک ترودو Kevin Mark Trudeau یکی از پرحاشیه‌ترین افراد ثروتمند در طی سال‌های اخیر می‌باشد که توانسته با انجام کار‌‌های مختلف نظیر برگزاری سمینار، افشای اطلاعات گروه‌های مخفی، انتشار کتاب و … شهرت زیادی برای خود دست و پا کند. اگر در زمینه کسب موفقیت فعالیت داشته باشید و به دنبال راه‌هایی برای کشف اطلاعات گروه‌های مخفی باشید، بدون شک با نام کوین مارک ترودو و کتاب‌های کوین ترودو آشنا هستید.

در میان انبوه کتاب‌های موجود در زمینه موفقیت همواره کتاب‌های Kevin Trudeau در دسته بندی بهترین کتاب‌های موفقیت قرار داشته و دارد. اما کتاب‌های وی در چه رابطه و در چه زمینه‌هایی منتشر شده است؟ با ما همراه باشید تا در این بخش به معرفی چندین کتاب عالی با محتوای ناب بپردازیم تا مطالعه آنها مقدمه‌ای بر آغاز تغییر و تحول در زندگی شما باشد.

معرفی بهترین کتاب‌های کوین ترودو

اگر بیوگرافی کوین ترودو را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که زندگی وی چه فراز و نشیب‌هایی داشته است و چه شخصی با داشتن چه نوع مشکلات و موفقیت‌هایی اقدام به نگارش کتاب‌هایی که در ادامه خدمت شما معرفی می‌شود کرده است. کوین ترودو با اطلاعات ناب و ویژه‌ای که در گروه‌های مخفی کسب کرده بود توانست خیلی زود به بازار کار و سرمایه گذاری وارد شود و در این راه به کسب تجارب مختلف در زمینه‌های متنوع بپردازد. کوین پس از خروج از گروه‌های مخفی و در پی ممنوعیت‌های کاری که برای وی در نظر گرفته شد تصمیم به انتشار چندین کتاب نمود تا بتواند از این طریق دانش خود را به عموم افراد منتقل کند.

معرفی کتاب های کوین ترودو
معرفی کتاب های کوین ترودو

کتاب‌های کوین ترودو یکی از جذاب‌ترین و رازگونه‌ترین کتاب‌هایی هستند که تا کنون منتشر شده است. اطلاعات موجود در کتاب‌های موفقیت کوین ترودو برای همه قابل درک نیست و هر کسی می‌تواند بنا به نوع و سبک زندگی و همچنین طرز فکر خود برداشت متنوعی نسبت به سایرین از مطالب کتاب‌ها داشته باشد. بدون شک شما هم کنجکاو به این هستید که بدانید کتاب‌های وی در چه زمینه‌ای هستند و چه اطلاعاتی دارند که در نزد عموم افراد محبوب هستند. با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی کتاب‌های Kevin Mark Trudeau بپردازیم.

1. کتاب درمان‌های طبیعی – آنها نمی‌خواهند شما بدانید

یکی از جنجالی‌ترین کتاب‌های کوین ترودو که تقریبا چند سال بعد از خروج وی از گروه برادرهود به انتشار رسید، کتاب “درمان‌های طبیعی – آنها نمی‌خواهند شما بدانید” است. او عنوان این کتاب را خطاب به مردم و شرکت‌های داروسازی انتخاب کرده است. نوشتن این کتاب در سال 2004 توسط وی آغاز شد و حق نشر آن در سال 2005 صادر شد. بلافاصله پس از انتشار کتاب درمان‌های طبیعی موج عظیمی از شکایات گریبان گیر کوین شد. این کتاب به دو صورت فیزیکی و کتاب صوتی کیون ترودو در رابطه با درمان‌های طبیعی منتشر شده و در دسترس عموم افراد قرار گرفت.

کتاب Natural Cures “They” Don’t Want You to Know About به مدت 26 هفته به عنوان پر‌فروش‌ترین کتاب آمریکا انتخاب شد چرا که استقبال زیادی از این کتاب و محتوای ناب آن صورت گرفت. با توجه به محتوای جنجالی و جذابی که این کتاب در خود داشت، افراد زیادی علاقمند به خرید این کتاب و مطالعه آن بودند از این رو تعداد 5 میلیون نسخه در سراسر جهان پخش شد. این کتاب به زبان‌های مختلف نیز ترجمه شد و در اختیار عموم مردم قرار گرفت.

محتوای کتاب درمان‌های طبیعی kevin trudeau

کوین در این کتاب خطاب به مردم می‌گوید که برای بیماری‌های مختلف درمان‌های بسیار ساده‌ای وجود دارد که شرکت‌های داروسازی و مافیای این حوزه نمی‌خواهند شما از آنها اطلاع پیدا کنید. او می‌گوید شرکت‌های داروسازی دوست دارند شما همیشه مریض باشید تا بتوانند دارو‌های خود را به فروش برسانند. در حالیکه برای درمان بیماری‌ها راه‌های ساده و پیش پا افتاده‌ای وجود دارد که شما می‌توانید با آنها خود را درمان کنید.

کتاب درمان‌های طبیعی اثر کوین ترودو
کتاب درمان‌های طبیعی اثر کوین ترودو

در ادامه مطالب موجود در این کتاب، ذکر شده است که بسیاری از مواد غذایی که توسط سازمان غذا و دارو تایید می‌شوند سبب بروز مشکلات و بیماری‌های متعددی می‌شوند. کوین در این کتاب معتقد است که بسیاری از مواد غذایی و دارو‌ها به جای درمان به وخیم‌تر شدن وضعیت جسمی افراد منجر می‌شوند. او برای درمان بیماری‌های مختلف به معرفی راه‌های سنتی و درمان‌های خانگی می‌پردازد.

مشکلات انتشار کتاب Natural Cures

کتاب درمان‌های طبیعی فروش فوق‌العاده‌ای به همراه داشت اما مشکلات مختلفی را برای کوین به وجود آورد. محتوای این کتاب با انتقادات زیادی همراه شد و جامعه جهانی پزشکی و سازمان غذا و دارو آمریکا یعنی FDA نسبت به این اطلاعات و مطالب موضع گیری نمود. پزشکان و داروسازان زیادی این عقاید و اطلاعات را رد کردند و بر علیه کوین به طرح شکایت پرداختند.

طرح شکایت‌های مختلف توسط سازمان‌های مختلف سبب شد تا کوین مجبور به انجام اقداماتی شود تا بتواند از نظر قانونی به جرمی محکوم نشده باشد. در این رابطه کوین برای جلوگیری از طرح مشکل قانونی جدید در نسخه‌های جدید کتاب خود در ابتدای کتاب اقدام به انتشار مطلبی با این عنوان نمود:” استفاده از روش های درمانی ذکر شده در کتاب و پیگیری آن به عهده خود فرد است و او مسئولیتی در برابر آن ندارد”. اما مشکلات کتاب وی محدود به این مسئله نمی‌شد، او در ادامه ارائه اطلاعات در کتاب خود به تجویز دارو پرداخته بود. تجویز دارو توسط کوین ترودو که دارای مدرک پزشکی معتبر نیست جرم شناخته شده و وی را مجبور به تحمل چندین سال حبس و پرداخت جریمه نقدی کرد. توجه داشته باشید که کوین قبل از ارائه این مطالب، مطالعه زیادی در زمینه درمان سنتی و خانگی داشته است اما این دلیلی قانع کننده برای تجویز دارو نیست.

تاثیرات کتاب

با توجه به اینکه کوین در رای دادگاه مجرم شناخته شد بنابراین دادگاه مبنی بر بازپرداخت پول افرادی که اقدام به خریداری این کتاب نموده بودند رای صادر نمود اما تنها تعداد کمی از خریداران نسبت به برگشت پول خود اقدام کردند، آن هم از روی تبلیغات منفی زیادی که بر علیه کوین صورت گرفت. یکی از تاثیرات این کتاب این بود که افراد زیادی توانستند از طریق اطلاعات موجود در این کتاب سبک زندگی خود را تغییر دهند. اگر توجه کرده باشید تمامی سخنان کوین در این کتاب امروزه ثابت شده است و همه از تاثیرات منفی و مضرات غذا‌ها و فرآورده‌های تراریخته مطلع هستند، که دلیلی بر اثبات سخنان ترودو در این کتاب است.

2. کتاب مگا مموری اثر کوین ترودو Mega Memory

دوره مگا مموری که به صورت کتاب فیزیکی و صوتی نیز منتشر شد یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین آموزش‌ها و کتاب‌های صوتی کوین ترودو می‌باشد که به صورت فیزیکی نیز موجود است. این دوره منحصر به گروه و افراد خاصی نمی‌باشد بلکه برای هر شخصی در هر طبقه و هر گروه سنی می‌تواند مفید و پربازده باشد. با توجه به اینکه کوین ترودو در بازه زمانی خاصی در زندگی خود دچار عدم یادگیری و کم یادگیری شد، بنابراین تصمیم گرفت تا راه حلی برای این مشکل بیافریند. او پس از بررسی کتاب‌ها و تمامی اطلاعات موجود در زمینه تقویت حافظه، اقدام به انتشار دوره و کتاب mega memory نمود.

محتویات کتاب Mega Memory

در این کتاب مجموعه روش‌ها و راه‌هایی برای تقویت حافظه ارائه شده است تا بتوانید به یک ابر حافظه دست پیدا کنید ( این دوره با نام دوره و کتاب ابر حافظه کوین ترودو نیز شناخته می‌شود ). در طول این دوره آموزش‌های 30 دقیقه‌ای ارائه شده است تا روزانه این موارد را یاد بگیرید و با تمرین آنها، به تسلط کاملی در این زمینه دست پیدا کنید. بعد از گذراندن دوره‌های کتاب ابر حافظه Kevin Trudeau می‌توانید خیلی سریع نام‌ها، مطالب، اعداد، شماره‌ها و … را به خاطر بسپارید.

تمامی افراد از این کتاب استقبال کردند و در هر سن و سالی حتی دانش آموزان نیز از آموزش‌های عالی این کتاب استفاده کردند تا بتوانند با تقویت حافظه بلند مدت و کوتاه مدت خود، نتایج بهتری در درس خود کسب کنند. اولین بار این کتاب در سال 1989 چاپ شد و در سال‌های بعد نیز چندین بار ویرایش شد. آخرین ویرایش این کتاب مربوط به سال 2013 می‌باشد و هم اکنون نیز حق نشر و انتشار آن بر عهده شبکه جهانی اطلاعات تاسیس شده توسط کوین ترودو می‌باشد.

3. کتاب درمان‌های طبیعی بیشتری افشا می‌شوند

کتاب درمان‌های طبیعی بیشتری افشا می‌شوند در ادامه انتشار کتاب درمان‌های طبیعی صورت گرفته است. دو سال بعد از انتشار کتاب اول درمان‌های طبیعی، یعنی در سال 2006 کوین این کتاب را منتشر نمود. استقبال بی نظیر و زیاد مردم از کتاب اول او در رابطه با سلامتی و درمان بیماری و افشاگری‌های وی در رابطه با غذا و دارو، سبب شد تا کوین نسبت به انتشار کتاب دوم که کامل کننده مطالب کتاب اول است ترغیب شود.

کتاب درمان‌های طبیعی بیشتری افشا می‌شوند
کتاب درمان‌های طبیعی بیشتری افشا می‌شوند

محتوای کتاب More Natural Cures Revealed

کوین در این کتاب باز هم طبق روال افشاگری خود اقدام به انتشار مطالبی علیه سازمان غذا و دارو آمریکا ( FDA ) و سازمان‌های دارویی نمود. او در این کتاب به بررسی این نکته می‌پردازد که این شرکت‌ها چگونه سبب بیمار شدن افراد می‌شوند و بعدها برای درمان به ارائه دارو‌های مخدر می‌پردازند. در این کتاب مجموعه‌ای از اقلام و مواد غذایی ارائه شده است که سبب بیمار شدن شما می‌شوند و باید از خوردن آنها خودداری نمایید تا همیشه سالم بمانید. همچنین وی در اقدامی جالب نسبت به انتشار سوالات راجع به کتاب قبلی و پاسخ دادن به آنها قدم برداشته است تا آموزش‌های موجود در کتاب درمان‌های طبیعی را کامل نماید.

4. کتاب درمان کاهش وزن – آنها نمی‌خواهند شما بدانید

کتاب درمان کاهش وزن نیز همچون کتاب‌های قبلی کوین جنجال زیادی به پا کرد. او این کتاب را در ادامه انتشار کتاب درمان‌های طبیعی بیشتری افشا می‌شوند منتشر نمود. تاریخ انتشار این کتاب به سال 2007 بر می‌گردد. از آنجایی که خود کوین یکی از افرادی بود که از دوران کودکی از اضافه وزن و چاقی رنج می‌برد و موفق شده بود طی استفاده از راه‌هایی به لاغری و تناسب اندام دست پیدا کند. بنابراین برای همه افراد جالب بود تا اطلاعات کتاب وی را مطالعه نمایند تا بدانند وی چگونه به این موفقیت دست پیدا کرده است.

محتویات کتاب The Weight Loss Cure کوین ترودو

با توجه به اینکه خود او موفق شده بود با استفاده از راه‌هایی به کاهش وزن موثر در مدت زمان کم بپردازد. بنابراین در این کتاب به بررسی این موضوع پرداخته است. توجه داشته باشید که وی این اطلاعات را در راستای اثبات سخنان قبلی خود نیز در کتاب‌هایی نظیر درمان‌های طبیعی ارائه داده است. وی در این کتاب ذکر می‌کند که حدود 53 سال قبل ( 53 سال پیش از سال 2007 ) راه درمان چاقی و رسیدن به تناسب اندام توسط پزشکی انگلیسی ارائه شده است. او همچنین می‌گوید که خود او با استفاده از این راه‌ها توانسته است به تناسب اندام بدون پیش آمدن مشکل خاصی دست پیدا کند. او با استفاده از تجربه چاقی خود و راه‌های استفاده شده موثر و غیر موثر برای لاغری و تحقیق کامل در این زمینه دست به نگارش این کتاب زده است.

کتاب درمان کاهش وزن
کتاب درمان کاهش وزن

مشکلات انتشار کتاب The Weight Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About

کتاب درمان کاهش وزن نیز همچون کتاب درمان‌های طبیعی برای ترودو سبب به وجود آمدن مشکلاتی شد، او در این کتاب نیز همچون کتاب قبلی خود اقدام به تجویز روش‌ها و دارو‌هایی نموده است که تنها پزشکان با داشتن مدرک علمی می‌توانند به تجویز این موارد بپردازند. پس از بررسی این کتاب توسط نهاد‌های مرتبط، مشکلات جدیدی برای کوین به وجود آمد. در وهله اول او در این کتاب لاغر شدن را امری راحت و بسیار ساده تلقی کرده است، در حالیکه قاضی معتقد است این امر به راحتی صورت پذیر نیست بنابراین کوین در نگارش این کتاب دروغ گفته است. از سوی دیگر نیز وی دارو‌های تخصصی برای افراد تجویز کرده است که بدون مدرک پزشکی اقدام به این کار نموده است. مطالب و اطلاعات این کتاب نیز جریمه و حبس را برای وی به ارمغان آورد.

5. کتاب بدهی درمانی – آنها نمی‌خواهند شما بدانید

یکی از کتاب‌هایی که در زمینه ثروتمند شدن توسط کوین نگاشته شده است، کتاب بدهی درمانی Kevin Trudeau می‌باشد. وی در سال 2007 اقدام به انتشار این کتاب نمود. استقبال زیاد افراد از کتاب‌های صوتی کوین ترودو و کتاب‌های فیزیکی وی سبب شد تا این کتاب را به هر دو صورت صوتی و فیزیکی منتشر کند. درخواست افراد برای ارائه فایل‌های بیشتر، کوین را مشتاق‌تر کرد تا هر چه زودتر نسبت به افشای اطلاعات مخفی اقدام نماید. در همین راستا وی به نگارش و ارائه کتاب Debt Cures مشغول شد.

محتویات کتاب Debt Cures اثر کوین ترودو

در کتاب Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About اسرار و راز‌های ثروتمند شدن و پولدار شدن در جملات و داستان‌های کوتاه و پندآموز ذکر شد است تا بتوانید با اطلاع از این راز‌ها به شخصی موفق و ثروتمند تبدیل شوید. در این کتاب نکاتی برای صرفه جویی در هزینه‌‌ها و پس انداز کردن پول ارائه شده است. اطلاعات ارائه شده در این کتاب بیشتر در رابطه با سیستم بانکداری و سیستم اقتصادی کشور آمریکا می‌باشد بنابراین بازدهی خوبی برای آمریکایی‌ها دارد و برای افراد در سایر نقاط جهان کاربرد چندانی ندارد. از این رو از استقبال زیاد و قابل توجهی برخوردار نبود. بهترین راه‌های ثروتمند شدن در زندگی برای افراد در این کتاب ارائه شده است.

کتاب بدهی درمانی اثر Kevin Trudeau
کتاب بدهی درمانی اثر Kevin Trudeau

سرفصل‌های کتاب

 • مدیریت شخصی پول
 • بانکداری شخصی
 • کارت‌های اعتباری
 • تامین مالی تحصیلات فرزندان
 • روش‌های به حداقل رساندن مالیات
 • و …

6. کتاب بدهی درمانی 2 – آنها نمی‌خواهند شما بدانید

کتاب Debt Cures II “They” Really Don’t Want You to Know About کوین ترودو برای تکمیل اطلاعات کتاب قبلی وی یعنی بدهی درمانی 1 منتشر شد و وی در این کتاب به بررسی پاسخ سوالات مطالعه کنندگان کتاب اول می‌پردازد تا توانسته باشد اطلاعات کاملی در رابطه با ثروت اندوزی در اختیار عموم افراد قرار دهد. این کتاب در سال 2009 منتشر شد و اطلاعاتی نیز راجع به سرمایه گذاری به جای نگهدار پول در خود دارد که برای سرمایه گذاران می‌تواند بسیار مفید باشد.

7. کتاب رکود اقتصادی – ثروتمند شدن در دوران سخت

کتاب رکود اقتصادی کوین ترودو که با عنوان ثروتمند شدن در دوران سخت نیز روانه بازار شد در سال 2009 منتشر گردید. کوین در کتاب Recession Cures, Get Rich in Tough Times به مفهوم و معنی دوران رکود اقتصادی پرداخته است و راه‌هایی را برای دوران رکود اقتصادی معرفی می‌کند. او معتقد است که همانطور که افراد برای دوران سوددهی خود برنامه دارند باید برای دوران سخت و رکود اقتصادی خود نیز برنامه داشته باشند. این کتاب نسبت به سایر کتاب‌های کوین از جذابیت کمتری برخوردار بود از این رو با استقبال ویژه‌ای مواجه نشد.

کتاب رکود اقتصادی کوین ترودو
کتاب رکود اقتصادی کوین ترودو

8. کتاب پول رایگان – آنها نمی‌خواهند شما بدانید

یکی از کتاب های صوتی کوین ترودو که به صورت فیزیکی نیز در دسترس عموم افراد قرار دارد، کتاب Free Money است. این کتاب در سال 2010 منتشر شده است و اطلاعات جذاب و عجیبی در خود دارد. کوین در کتاب Free Money “”They”” Don’t Want You to Know About ادعا دارد که میلیارد‌ها دلار پول رایگان انتظار شما را می‌کشند تا صاحبشان شوید. در این کتاب راه‌هایی به صورت قدم به قدم ارائه شده است تا شما به پول مورد نظرتان برسید. اما نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که کتاب پول رایگان نیز همچون کتاب رکود اقتصادی از روش زیادی برخوردار نشد. چرا که این راه‌ها و روش‌ها بیشتر مختص به ایالت‌های آمریکا است و برای سایر نقاط جهان کاربرد چندانی ندارد.

کتاب پول رایگان کوین ترودو
کتاب پول رایگان کوین ترودو

9. کتاب معجزه ضد پیری – آنها نمی‌خواهند شما بدانید

کتاب معجزه ضد پیری کوین ترودو یکی از کتاب‌های وی است که با همکاری یکی از پزشکان و دانشمندان نگاشته شده است. این اقدام کوین برای همکاری با یک پزشک می‌تواند در جهت جلوگیری از پیش آمدن مشکلات قانونی صورت گرفته باشد. کتاب The Anti-aging Miracle با همکاری دکتر جیمز فروسیت نگاشته شده است که یکی از پیشگامان مطرح کردن موضوع هورمون HGH می‌باشد.

HGH چیست ؟

یکی از مهمترین و پر تکرار‌ترین موضوعات در کتاب The Anti-aging Miracle “they” Don’t Want You To Know موضوع هورمون HGH است. این هورمون بنا به گفته کوین و دکتر متخصص، لازمه جوان ماندن و شاداب ماندن افراد است. در طی آزمایشاتی ثابت شده است که این هورمون علاوه بر افزایش سطح انرژی در موارد دیگری نیز همچون تقویت قوای جنسی و جلوگیری از پیری زودرس و … نیز موثر خواهد بود. کوین این کتاب را با شعار‌هایی ارائه داده است که از جمله این موارد می‌توان به این اشاره نمود که وی گفته است این کتاب تنها برای افرادی که می‌خواهند یک زندگی شاد و بدون استفاده از دارو‌های سمی داشته باشند پیشنهاد می‌شود. کتاب صوتی معجزه ضد پیری در سال 2012 منتشر شد و کتاب فیزیکی آن در سال 2010 منتشر شده است.

کتاب معجزه ضد پیری
کتاب معجزه ضد پیری

10. کتاب Previously Censored Brand Name Products That Cure Disease

یکی دیگر از کتاب‌های کوین ترودو که به دنبال استقبال بی نظیر از سایر کتاب‌های او به انتشار رسید کتابی با عنوان “Previously Censored Brand Name Products That Cure Disease” است. در این کتاب نیز همچون کتاب درمان طبیعی به تشریح بیماری‌ها و علل آنها و راه درمان آنها پرداخته است تا بتواند از این طریق حقایق موجود و پشت پرده برای بیشتر بیماری‌ها را آشکار سازد.

محتویات کتاب

کوین در این کتاب باز هم به بررسی مسائل پزشکی و مربوط به بیماری‌ها پرداخته است. برای مثال در این کتاب راه‌های زیادی برای جلوگیری از بیماری‌هایی همچون سرطان و … ذکر شده است. کوین در این باره معتقد است که این ویروس‌ها و بیماری‌ها نیستند که باعث بیماری می‌شوند بلکه عدم تعادل انرژی حیاتی این بیماری‌ها را به وجود می‌آورد. محتوای این کتاب نیز همچون کتاب اول او جنجال زیادی به پا کرد که در همین رابطه در سال 2006 یک نویسنده و پژوهشگر علمی بیشتر ادعا‌های وی را رد کرد و این ردیات در نشریه‌های آمریکا به چاپ رسید.

نکته قابل توجه در این رابطه این است که کوین در کتاب خود بیشتر بر تاثیر انرژی مثبت و منفی در ابتلا به بیماری‌ها و حتی تاثیر آنها در میزان کسب موفقیت اشاره نموده است، در حالی که در آن زمان بسیاری از افراد مخالف این ادعا ها بودند. اما اکنون پژوهش‌های علمی زیادی ثابت کرده‌اند که انرژی‌های دریافتی از محیط بر جنبه‌های مختلف زندگی حتی در بیماری‌ها نیز تاثیر گذار هستند. تا جایی که ثابت شده است استرس و انرژی منفی ناشی از استرس در ابتلا به سران تاثیر مستقیم دارد.

نتیجه گیری

اگر توجه داشته باشید کوین ترودو برای اکثر کتاب‌های خود دو نسخه ارائه داده است، از این رو شما این امکان را دارید تا علاوه بر خرید کتاب‌های ترجمه شده کوین ترودو به کتاب‌های صوتی کوین ترودو نیز دسترسی داشته باشید. نکته قابل توجه دیگر در کتاب‌های وی این است که همواره تاکید کرده است که “آنها” نمی‌خواهند شما بدانید، در این رابطه منظور از آنها، اعضای گروه‌های مخفی و افراد ثروتمند است. در این بخش از سایت آکادمی 98 مجموعه‌ای از کتاب‌های موفقیت Kevin Trudeau خدمت شما عزیزان معرفی گردید تا بتوانید با تهیه آثار این فرد موفق، در‌‌‌های کسب موفقیت را به روی خود بگشایید.

Loading...

هادی قربانی

2 دیدگاه

 1. امیر اعتمادی فر

  تقاضا دارد در صورت امکان فایل پی دی اف کتابهای موفقیت را به آدرس الکترونیکی اعلامی ، جی میل فرمایید . با احترام مجدد

 2. Barbod

  سلام
  من pdf یا فایل های صوتی یا تصویری کووین ترودو رو میخوام
  بیزحمت اگه دارین برام ایمیل کنید
  ممنونم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
2 + 26 =