بیوگرافی کوین ترودو نماد موفقیت kevin trudeau

خانه » موفقیت و توسعه فردی » بیوگرافی کوین ترودو نماد موفقیت kevin trudeau
زندگینامه کوین ترودو و داستان زندانی شدن
زندگینامه کوین ترودو و داستان زندانی شدن

زمان مطالعه: 23 دقیقه

کوین ترودو نامی آشنا برای بسیاری از جهانیان است، چرا که این مرد موفق توانسته است اسرار و حقایقی را فاش کند که بتواند زندگی جهانیان را متحول سازد. بدون شک هر شخصی در زندگی دنبال رسیدن به موفقیت است که در این رابطه باید گفت افرادی که دنبال کسب موفقیت هستند بدون شک با این نام آشنا هستند و حتی برای یکبار هم که شده نام کوین مارک ترودو به گوششان رسیده است. برای اطلاع بیشتر این عزیزان از زندگی این فرد نامی و مشهور در این بخش از سایت آکادمی موفقیت98 به بررسی بیوگرافی کوین ترودو kevin trudeau می‌پردازیم.

کوین ترودو کیست؟ Kevin Mark Trudeau

Kevin Mark Trudeau نماد موفقیت، تلاش، پشتکار و بسیاری دیگر از ویژگی‌های مثبت در زندگی بسیاری از افراد است. این فرد بدون اینکه از خانوده‌ای ثروتمند و غنی باشد توانسته است به اوج قله موفقیت در زندگی دست پیدا کند و دیگران را نیز برای رسیدن به این نقطه یاری کند. زندگینامه کوین ترودو سرشار از پستی و بلندی‌های متعددی است که در نهایت سبب شده‌اند تا وی به این درجه از موفقیت دست پیدا کند و امروز جهانیان وی را نماد موفقیت بدانند و در راه رسیدن به اهداف خود به مقالات و آموزش‌های وی مراجعه کنند.

شناخت kevin trudeau
شناخت kevin trudeau

کوین مارک ترودو یکی از نوابغ حوزه پولسازی و موفقیت است که افراد زیادی توانسته‌اند با دوره کوین ترودو در زمینه‌های مختلف به ثروت و دانش زیادی دست پیدا کنند. در میان تمامی افرادی که در حوزه آموزش و موفقیت و ارائه ایده های خلاقانه کسب و کار و … فعالیت دارند کوین از شهرت و محبوبیت بیشتری برخوردار است. علاوه بر محبوبیت او به خودی خود نمادی از رسیدن صفر به صد است چرا که زندگی وی سرشار از اتفاقات منفی بوده است که او توانسته است با دانش و اطلاعات خود این موارد را در جهت رسیدن به اهداف خود مورد استفاده قرار دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر بیوگرافی کوین ترودو بپردازیم.

معرفی کوین ترودو

قبل از شروع این بخش اطلاعات زیادی راجع به این شخص ارائه دادیم تا در نگاه اول از این اطلاع داشته باشید که وی کیست و در چه زمینه‌هایی فعالیت دارد. عمده شهرت کوین به خاطر نشر اطلاعات و مباحثی بوده است که سال‌های زیادی به صورت مخفی بوده‌اند. او به خاطر نشر این اطلاعات و بیان جملات دیگری که به واقعیت زندگی بشر مرتبط هستند حتی چندین سال نیز در زندان به سر برده است.

کوین برای رسیدن به موفقیت راه پر پیچ و خمی را طی نموده است، در این راه با افراد زیاد و اتفاقات گسترده‌ای روبرو بوده است. او پس از تجربه ناکامی‌ها و شکست‌های متعدد بالاخره توانست به رویا‌های خود دست پیدا کند. یکی از میلیاردر‌های با دانش زیاد که افراد زیادی وی را میشناسند کوین مارک ترودو است که راه رسیدن به رویا‌ها را در قالب ارائه بهترین کتاب های موفقیت و فایل‌ها و دوره‌های آموزشی به عموم افراد آموخته است.

کودکی کوین ترودو

کوین مارک ترودو میلیاردر معروف، سخنران انگیزشی، نویسنده، کارآفرین، تاجر و بازیکن حرفه‌ای بیلیارد که در طی سالیان مختلفی به عنوان یکی از ثروتمندان جهان معرفی شد. در 6 فوریه سال 1963 معادل 17 بهمن ماه سال 1341 در لئن ماساچوست آمریکا کودکی به دنیا آمد که بعد‌ها در زندگی خود و زندگی بسیاری از افراد کره زمین سبب ایجاد تحول و تغییر شد.

معرفی کوین ترودو
معرفی کوین ترودو

او در خانواده‌ای با سطح اقتصادی متوسط به پایین زاده شد. پدر وی یک جوشکار بود که درآمد وی تنها صرف هزینه‌های روزانه خانواده می‌شود و تقریبا هیچ پولی برای سرمایه گذاری و پس انداز کردن پول باقی نمی‌ماند. در همان دوران کودکی فعالیت‌های وی بیشتر و هدفمند‌تر از دوستان هم سن و سال خود بود به طوری که وی در اثر مطالعه زیاد توانسته بود به عنوان یکی از شاگر‌های برتر مدرسه معرفی شود. با توجه به حجم بالای مطالعه کوین در مقایسه با سایر هم سن و سال‌های خود اطلاعات بیشتری در اختیار داشت.

دوران نوجوانی

کوین نسبت به سن خود بسیار زود جذب بازار کار شد به طوری که در سن 17 سالگی به بازار خرید و فروش ماشین‌های دست دوم روی آورد تا از این طریق به کسب درآمد بپردازد ( کوین با وجود استعداد زیاد و درخشان در زمینه درس به این نتیجه رسید که درس خواندن نمی‌تواند او را به ثروت مورد انتظارش برساند بنابراین ترک تحصیل کرد ). پس از تجربه این کسب و کار وی در سال 1993 به نت ورکینگ ( NetWorking ) روی آورد تا از این طریق بتواند به رویا‌های خود دست پیدا کند. در ادامه زندگی خود و گذراندن دوران نوجوانی و جوانی به کار در تلویزیون مشغول شد که در این رابطه به ساخت تیزر‌های تبلیغاتی روی آورد تا برای شرکت‌های مختلف تیزر بسازد.

تجارب کاری وی در کنار اطلاعات و دانش بالای وی در زمینه‌های مختلف سبب شد تا کوین در همان سنین جوانی موفق شود تا ثروت قابل توجهی به دست آورد. اما این مقدار هدف اصلی او نبود و نمی‌توانست او را نسبت به داشتن زندگی رویایی اغنا کند. بنابراین وی در راه کسب ثروت بیشتر و رسیدن به اهداف اصلی زندگی خود به فعالیت‌های دیگری روی آورد.

زندگی شخصی

در ادامه ارائه اطلاعات کامل راجع به بیوگرافی کوین ترودو در این بخش به بررسی زندگی شخصی وی می‌پردازیم، kevin trudeau در زندگی شخصی خود با شکست‌هایی مواجه بوده است که از جمله این موارد می‌توان به ازدواج‌های متعدد وی اشاره نمود. کوین تا کنون سه بار ازدواج کرده است، همسر اول وی از کشور اکراین بود که نام وی الکساندرا پولوژنتسیوا ( Oleksandra Polozhentseva ) است و چندین سال زندگی مشترک داشته‌اند. همسر دوم کوین، کریستین دورو ( Kristine Dorow ) نام داشت که زندگی وی با این خانم نروژی بعد از گذشت مدت زمان 4 ماه در سال 2007 به پایان رسید.

ازدواج kevin trudeau
ازدواج kevin trudeau

ازدواج سوم وی مربوط به سال 2008 می‌باشد یعنی دقیقا یک سال بعد از جدایی وی از همسر دومش، همسر سوم وی که او نیز همچون همسر اول از کشور اکراین می‌باشد ناتالیا بابنکو ( Natalya Babenko ) نام دارد. ناتالیا در کنار کوین مشغول به فعالیت کاری می‌باشد تا موفقیت در کسب و کار کوین بیشتر شود، او در حال حاضر مشغول به مدیریت برخی از شرکت‌ها است.

عضویت کوین ترودو در گروه‌های مخفی

شاید تا به حال فقط در فیلم‌های سینمایی و جنایی وجود گروه‌های مخفی که کسی آنها را نمی‌شناسد را شنیده باشید. اما واقعیت این است که این گروه‌ها واقعا وجود دارند. تا قبل از انتشار فایل های کوین ترودو ممکن بود برخی از وجود این گروه‌‌ها شک داشته باشند اما انتشار فایل‌های kevin trudeau سبب شد تا افراد زیادی به این موضوع ایمان بیاورند که واقعا جریانات مخفی زیادی وجود دارند که اطلاعاتی را در اختیار دارند که کس دیگر از این اطلاعات باخبر نیست.

کوین ترودو در جامعه فراماسونری

نام گروه‌هایی همچون برادرهود و جوامعی نظیر فراماسونری را تا کنون شنیده‌اید؟ شاید این نام‌ها شما را به یاد فیلم‌های جنایی بیندازند اما واقعا وجود دارند و تشکیلات مخفی و خودگردانی هستند که کسی از نحوه فعالیت آنها اطلاع دقیقی ندارد. جالب است که بدانید یکی از افرادی که توانسته است به صورت مخفی در عضویت این گروه‌ها دربیاید کوین مارک ترودو است. کوین بعد از تلاش‌های بسیار توانست در این گروه‌ها مشغول به فعالیت شود و از اطلاعات موجود در این گروه‌ها باخبر شود.

کوین پس از تجربه شکست‌های مختلف و متعدد در زندگی خود بعد از مدت‌ها تلاش و پیگیری توانست از طریق یکی از افراد با تجربه در این گروه به جامعه فراماسونری و گروه‌های نظیر برادرهود وارد شود. او پس از کشف اطلاعات جاری در این گروه و اطلاع از دانش افراد با تجربه در این گروه‌ها که از ثروتمند‌ترین و موفق‌ترین افراد روی زمین هستند تصمیم گرفت تا این اطلاعات را در اختیار سایرین قرار دهد. در این راه او تصمیم گرفت تا با برگزاری دوره‌های مختلف و ارائه فایل‌های آموزشی مختلف سایرین را در راه موفقیت یاری کند.

برخی از گروه‌های مخفی

 • گروه مخفی جمجمه و استخوان ” Skull and Bones “
 • گروه  ایلومیناتی ” Illuminati “
 • گروه مخفی فراماسونری ” Freemasonry “
 • گروه برادرهود ” The Brotherhood “

خروج از گروه های مخفی

با توجه به اینکه کوین تصمیم گرفت تا اطلاعات و دانش خود را در اختیار عموم افراد قرار دهد تا آنها نیز بتوانند به موفقیت و رویا‌های خود دست پیدا کنند، اعضای گروه‌های مخفی با این تصمیم وی مخالفت کردند و حتی در مواردی نیز تصمیم به تهدید وی به مرگ گرفتند تا از افشای این اطلاعات جلوگیری نمایند. با توجه به حجم بالای مخالفت‌ها و تهدید‌ها وی تصمیم گرفت تا از گروه‌های مخفی نظیر برادرهود خارج شود. خارج شدن وی از این گروه دلیلی قانع کننده‌ای برای افشای اطلاعات نبود اما وی با وجود مخالفت‌ها تصمیم خود مبنی بر افشای اطلاعات را اجرایی نمود.

ترودو در گروه‌های مخفی
ترودو در گروه‌های مخفی

تاریخ عضویت دقیق کوین در گروه‌های مخفی مشخص نیست و حدس زده می‌شود او در حوالی سال‌های 1979 یا 1980 برای اولین بار به عضویت این گروه‌ها درآمده است. کوین با گرفتن تصمیم انتشار مطالب برای عموم افراد تا آنها نیز بتوانند به پاسخ سوال قانون جذب چیست؟ برسند از این گروه‌ها خارج شد. اعضای گروه برادرهود تحمل این را نداشتند که کوین با عضویت در این گروه بخواهد باز هم اطلاعات مخفی و ناب را فاش کند بنابراین وی به ناچار بعد از حدود بیست سال در سال 1999 از این گروه‌ها جدا شد. توجه داشته باشید که وی یکی از افراد برتر این گروه با دانش و اطلاعات بالا بود.

نقض قانون ژنتیکی بودن ثروت توسط kevin trudeau

اگر از بسیاری از ثروتمندان بپرسید که چگونه به این حجم از ثروت دست پیدا کرده است، مسلما در پاسخ به شما خواهند گفت که این به صورت ژنتیکی است و هر کسی توانایی ثروتمند شدن را در خون خود ندارد. ما آیا واقعا این چنین است؟ در یکی از سوالاتی که از دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا که یکی از ثروتمندان جهان نیز هست در رابطه با راز موفقیت وی پرسیده شده که وی در پاسخ گفته این موارد به ژنتیک مربوط است. به راستی حقیقت چیست؟

ژنتیکی بودن توانایی ثروتمند شدن

اگر توجه کرده باشید خواهید دید که در طول تاریخ و حتی هم اکنون نیز افراد و خانواده‌هایی وجود دارند که از نظر اقتصادی دارای برتری‌هایی نسبت به سایر افراد و گروه‌های جامعه هستند. خود این افراد و حتی تعدادی از کسانی که در راه رسیدن به موفقیت شکست خورده‌اند، بر این باور هستند که ثروت و سرمایه زیاد آنها ژنتیکی است. آیا واقعا در خون افراد و یا در DNA افراد ژن‌هایی برای ثروتمند شدن وجود دارد؟

ژنتیک ثروت kevin trudeau
ژنتیک ثروت kevin trudeau

در رابطه با ژنتیکی بودن یا نبودن توانایی ثروتمند شدن باید گفت که این مورد هیچ پایه و اساس علمی ندارد بنابراین باید گفت که این مورد تنها برای فرار از پاسخ به سوال چگونه به ثروت زیاد رسیده‌اید از سوی ثروتمندان بیان می‌شود. هیچ گاه بر این باور نباشید که چون شما ژنتیک ثروتمند شدن را ندارید قادر نیستید تا به اهداف خود دست پیدا کنید و به یک فرد ثروتمند تبدیل شوید چرا که اگر اولین شغل افراد موفق دنیا را بررسی کنید خواهید دید که اکثر آنها از صفر شروع کرده‌اند و توانسته‌اند به قله‌های موفقیت برسند.

راز ژنتیکی بودن ثروت

اطلاعات و قوانینی همچون قانون کائنات و قانون جذب و … وجود دارد که نقش زیادی در میزان رسیدن به موفقیت ایفا می‌کنند، این اطلاعات که هم اکنون بخشی از آن نیز توسط کوین ترودو منتشر شده است در کتاب‌های قدیمی و خاصی وجود دارد. این کتاب‌ها بعد از فروپاشی پادشاهی‌ها و سلطنت‌های بزرگ به صورت مخفی و اسرار آمیزی در دست برخی از بزرگان قدیم وجود دارد. این افراد هیچگاه اجازه فاش این اطلاعات و رسیدن این کتاب‌ها به دست افراد دیگر را نمی‌دهند. تنها این کتاب‌ها و اطلاعات را به وارثان خود می‌دهند. این مورد را می‌توان موردی عقلانی دانست که برخی از افراد از اطلاعات و راز‌های ثروتمند شدن اطلاع دارند.

اطلاعات و چیز‌هایی که افراد در گروه‌های مخفی به آنها دست پیدا می‌کنند، همین اطلاعات به جا مانده از نسل‌های گذشته می‌باشد. کوین ترودو یکی از افرادی است که به این اطلاعات دست یافته است. او با ورود به این گروه‌های مخفی موفق شد از طریق مطالعه این کتاب‌ها و معاشرت با سایر اعضای قدیمی گروه و استفاده از تجربه و داشتن آنها بتواند راز موفقیت و ثروتمند شدن را بیابید و از این راز برای رسیدن خود به رویا‌های خود استفاده نماید و در نهایت این موارد را در اختیار عموم قرار دهد.

عقیده کوین ترودو در رابطه با ژنتیک ثروت

کوین بر خلاف سایر ثروتمندان که برای پنهان نگه داشتن اطلاعات و راز‌های ثروتمند شدن به ژنتیکی بودن ثروت اتکا می‌کردند، بر این باور است که هر فردی با در اختیار داشتن اطلاعاتی همچون اطلاعات گروه‌های مخفی قادر خواهد بود تا به پله‌های موفقیت دست پیدا کند و در این راه به یکی از ثروتمندان تاریخ تبدیل شود. او با انتشار اطلاعات این گروه‌ها ثابت کرد که همانطور که تصور می‌کرد هر کسی قادر به ثروتمند شدن است، علاوه بر این افراد با شرکت در سمینار‌های مختلف او به درستی عقیده وی پی بردند.

دوره مگا مموری kevin trudeau

یکی از اولین دوره‌های کوین ترود که با استقبال زیادی نیز همراه شد دوره Mega Memory بود که با داشتن اطلاعات مناسبی که در خود داشت سبب شد تا افراد زیادی به آموزش‌های وی علاقمند شوند. کوین در برهه‌ای از زندگی خود دچار مشکل عدم یادگیری دقیق شد بنابراین از آنجایی که خود با این مشکل روبرو بود، توانست بهترین اطلاعات و مقالات را جمع آوری کند و خدمت افراد ارائه دهد. کوین در گروه‌های مخفی از اطلاعات و راز‌هایی مطلع شد که باعث می‌شد حافظه آدمی بتواند اطلاعات زیادی را در خود جای‌دهد. او از طریق این آموزش‌ها و اطلاعات توانست به ضریب هوشی و حافظه قوی دست پیدا کند.

دوره مگا مموری kevin trudeau
دوره مگا مموری kevin trudeau

کوین در سال 1985 در موسسه حافظه آمریکا مشغول به جمع آوری اطلاعات و تهیه دوره‌های آموزشی برای تقویت حافظه پرداخت. او در نهایت پس از سال‌ها تحقیق با ترکیب اطلاعات علمی و تجربه و دانش خود که در گروه برادرهود کسب کرده بود دوره مگا مموری را در سال 1987 منتشر نمود. اطلاعات این دوره تا کنون از سوی کسی نقض نشده است و می‌توان گفت که کاملا بر مبنای موارد علمی ارائه شده است.

زندانی شدن کوین ترودو برای بار اول

یکی از مواردی که سبب شد جنبه‌های منفی زیادی در زندگی کوین به وجود بیاید زندانی شدن وی به خاطر اشتباهات خود او می‌باشد. بسیاری از افراد دلیل زندانی شدن کوین را به اعلام اطلاعات اشتباه و دروغ نسبت می‌دهند اما اینطور نیست و خود او در رابطه با داستان زندانی شدن اطلاعاتی ارائه داده است که در این بخش به بررسی این توضیحات می‌پردازیم.

اشتباهات بانکی

یکی از دلایل موثر در زندانی شدن کوین اشتباهاتی است که توسط خود او و بانک صورت گرفته است. در سال 1990 وی به دلیل اشتباه در عنوان نویسی چک به مبلغ 80.000 دلار جریمه شد. کوین در این داستان بانک را مقصر می‌داند و بیان می‌کند که اشتباهی از سوی وی صورت نگرفته است. کوین در هنگام چک نویسی برای نام خود از عنوان “دکتر ذهن” استفاده کرد. در واقع او برای شوخی و برای تبلیغ دوره مگا مموری خود این کار را کرد اما بانک از وی شاکی بود که آنها را فریب داده است و بانک واقعا فکر کرده است که وی دکتر است.

اشتباه در کارت بانکی

بعد از حل شدن داستان دکتر ذهن و پرداخت جریمه توسط کوین، یک سال بعد یعنی در سال 1991 به دلیل تقلب در صادر کردن کارت اعتباری بانکی به دو سال زندان محکوم شد. کوین در این رابطه می‌گوید که وی به دلیل باطل شدن یکی از کارت‌های بانکی و دیرکرد در بازپرداخت اقساط وام مجبور به حذف بخشی از نام خود شده است تا بتواند حساب‌های جدیدی در کمترین زمان ممکن ایجاد کند و از این حساب‌ها برای تجارت خود استفاده نماید. اسم کامل او کوین مارک ترودو است اما وی علاوه بر استفاده از این اسم برای صدور کارت از نام کوین ترودو نیز بدون نام “مارک” برای صدور کارت‌های جدید استفاده کرده بود.

کار در شرکت بازاریابی Nutrition For Life

کوین بعد از گذراندن حبس 2 ساله خود در سال 1993 پس از آزادی در یکی از شرکت‌های بازاریابی چند سطحی Nutrition For Life پیوست تا بتواند فعالیت‌های کاری خود را از سر بگیرد. کار در این شرکت و سودآوری آن بسیار خوب پیش می‌رفت تا اینکه فعالیت این شرکت از سوی دولت مشکوک به نظر رسید و با ادعای هرمی بودن این شرکت، 185.000 دلار جریمه برای این شرکت در نظر گرفته شد. همچنین علاوه بر پرداخت جریمه، این شرکت باید فعالیت‌های خود را نیز تغییر می‌داد.

شغل کوین مارک ترودو
شغل کوین مارک ترودو

فعالیت‌های تلویزیونی کوین ترودو

با اعمال جریمه‌های سنگین در کسب و کار برای کوین، وی به فعالیت در شرکت‌های تلویزیونی روی آورد. از آنجایی که وی با ارائه دوره‌ها و کتاب‌هایی از شهرت زیادی برخوردار بود بنابراین تصمیم گرفت تا با استفاده از شهرت خود به تبلیغ و فروش مواردی بپردازد تا از این طریق ثروت اندوزی کند. او در شبکه‌های تلویزیونی در اواخر شب اقدام به تبلیغ مواردی همچون مواد غذایی، مکمل‌های غذایی، محصولات بهداشتی و دوره‌های آموزشی خود و … می‌نمود.

کوین در اقدامی بی سابقه که توسط هیچ شخصی صورت نگرفته بود اقدام به تبلیغ کلسیم مرجانی می‌نمود تا افراد با استفاده از مصرف آن بتوانند کلسیم قابل توجهی را به دست بیاورند. کشف خواص کلسیم مرجانی توسط دکتر باب برفوت انجام شد چرا که وی معتقد بود با توجه به رژیم غذایی نامناسب افراد با مصرف نوشابه و … کلسیم در بدن در حال تحلیل و از بین رفتن است و از طریق مصرف کلسیم مرجانی می‌توان مقدار کلسیم از دست رفته را به بدن بازگرداند.

جریمه کوین ترودو برای تبلیغات تلویزیونی

کوین معرف و فروشنده معروف این نوع کلسیم مرجانی بود. فروش این محصول با درآمدزایی فوق‌العاده‌ای برای وی همراه بود و تقریبا هر کسی که تبلیغات این محصول را دیده بود اقدام به خرید آن نموده. پس از مدتی افرادی ادعا کردند که سخنان کوین جنبه علمی ندارد و از اساس غلط است. از سوی دیگر از آنجایی که فروش کلسیم مرجانی به دلیل نایاب بودن و رشد کم ممنوع بود وی بار دیگر جریمه شد. در این رابطه کوین 500.000 دلار جریمه شد.

محدودیت فعالیت در تلویزیون

یکی از بزرگترین موانعی که کوین با آن مواجه شد ممنوعیت فعالیت وی در تلویزیون و تبلیغات بود. او در سال 2204 با پرداخت دو میلیون دلار ( 500.000 دلار + خانه و ماشین و … ) مواجه شد که علاوه بر پرداخت این مقدار مجبور به ترک تلویزیون و دنیای تبلیغات تلویزیونی بود. کوین در تلویزیون بسیاری از محصولات خوراکی و درمانی را تبلیغ می‌نمود که این پخش این تبلیغات متوقف شد و بسیاری از محصولات تبلیغ شده توسط وی نیز غیرقانونی محسوب شدند.

کوین ترودو در تلویزیون
کوین ترودو در تلویزیون

خود کوین در این رابطه معتقد است که از آنجایی که تبلیغ و فروش این موارد سبب می‌شد تا منافع دولت به خطر بیفتد و دلیل ممنوعیت کاری وی نیز به این موضوع بر می‌گردد. کوین در یکی از موارد تبلیغ محصولات خوراکی خود بیان کرده بود که از آنجایی که برای تهیه غذای گاو و بسیاری از دام‌ها از مواد بی کیفیت همچون پسماند گوشت فاسد و … استفاده می‌شود، بیماری‌هایی چون جنون گاوی رخ می‌دهد. این بیانات در ممنوعیت کاری وی بی تاثیر نبوده است. کوین با روبرو شدن با ممنوعیت کاری تصمیم به انتشار کتاب نمود تا بتواند حقایق و بیانات زندگی را به صورت کتاب به دست عموم افراد برساند.

کتاب‌ های کوین ترودو

یکی از جذاب‌ترین قسمت‌ها در بیوگرافی کوین ترودو مربوط به انتشار کتاب‌های وی می‌باشد. کوین با انتشار چندین کتاب در بسیاری از زمینه‌ها همچون پزشکی و اجتماعی و … جنجال بزرگی به پا کرد. به طوری که بیشتر اندیشمندان و دانشمندان در حوزه‌های مختلف به ارائه ایده و نظریه در رابطه با مباحث موجود در کتاب‌های وی پرداختند. در ادامه به معرفی چندین کتاب کوین ترودو می‌پردازیم.

 • کتاب درمان‌های طبیعی – آنها نمی‌خواهند شما بدانید ( Natural Cures “They” Don’t Want You to Know About )
 • کتاب Previously Censored Brand Name Products That Cure Disease
 • کتاب درمان کاهش وزن ( The Weight-Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About )
 • کتاب درمان های طبیعی بیشتری افشا می شوند ( More Natural Cures Revealed )
 • کتاب بدهی درمانی – آنها نمیخواهند شما بدانید ( Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About )
 • کتاب بدهی درمانی 2 – آنها نمیخواهند شما بدانید ( Debt Cures II “They” Really Don’t Want You to Know About )
 • کتاب درمان رکود اقتصادی – ثروتمند شدن در دوران سخت ( Recession Cures, Get Rich in Tough Times )
 • کتاب معجزه ضد پیری – آنها نمیخواهند شما بدانید ( The Anti-aging Miracle “they” Don’t Want You To Know )
 • و …

سمینار‌های کوین تردو

کوین با انتشار کتاب‌های مختلف در زمینه‌های متنوع توانست مخاطبان زیادی را برای خود جمع آوری کند که همواره تشنه شنیدن جملات انگیزشی کوین و راز‌های جدید وی باشند. درخواست‌های متعدد برای برگزاری سخنرانی علاوه بر مطالب کتاب سبب شد تا وی تصمیم بگیرد به برگزاری سمینار‌های مختلف در شهر‌ها و جلسات مختلف بپردازد. سمینار‌های kevin trudeau همواره از استقبال زیادی توسط عموم افراد برخوردار بود تا جایی که بلیط‌ها و ثبت نام‌های دوره‌های وی در همان ساعات و روز‌های اول به اتمام می‌رسید. در ادامه به معرفی برخی از سمینار‌های وی می‌پردازیم.

 • سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو
 • سمینار راز موفقیت از طریق القا به ذهن
 • سمینار 25 راز به دست آوردن ثروت
 • سمینار برداشتن موانعی که ما را از رسیدن به موفقیت باز می‌دارد
 • سمینار بازاریابی شبکه‌ای – ماشین پولسازی همیشگی خلق کنیم

ایجاد شبکه جهانی اطلاعات Global Information Network

یکی از فعالیت‌های گسترده کوین که پس از برگزاری سمینار آرزوی تو دستور توست صورت گرفت، اقدام به راه‌اندازی یک گروه خصوصی با نام شبکه جهانی اطلاعات بود. Global Information Network یک گروه خصوصی است که با نام GIN نیز شناخته شده می‌باشد. یکی از اهداف این گروه، رساندن اطلاعاتی راجع به موفقیت، تجارت، کسب ثروت و … به عموم افراد عادی می‌باشد. کوین به همراه 29 میلیاردر و ثروتمند معروف اقدام به راه‌اندازی این شبکه نمود. درآمد حاصل از عضویت افراد در این شبکه جهانی بسیار زیاد بود اما برای مصرف شخصی هزینه نشد و بیشتر آن برای توسعه این شبکه جهانی و برگزاری سمینار‌های مختلف صرف شد. هم اکنون نیز این شبکه جهانی اطلاعات در نبود کوین ترودو توسط سایر اعضای این گروه اداره می‌شود و فعال است.

Global Information Network
Global Information Network

کوین ترودو اکنون در زندان!

یکی از سنگین‌ترین حکم‌ها و جریمه‌ها در سال 2014 برای کوین در نظر گرفته شد. به دلیل انتشار محتوای غیر اصولی و نامتناسب با دلایل و مبانی علمی وی به مبلغ 37.6 میلیون دلار جریمه و 10 سال تحمل زندان محکوم گردید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که کوین یکی از ثروتمندان تاریخ است پس چرا این مقدار جریمه را پرداخت نمی‌کند؟ از آنجایی که وی در سال‌های اخیر تمام سرمایه خود را صرف گسترش شبکه جهانی اطلاعات نموده بود مقدار سرمایه زیادی برای پرداخت این جریمه نداشت.

دلیل زندانی شدن kevin trudeau

دلیل اصلی زندانی شدن کوین به مدت ده سال و پرداخت جریمه ذکر شده، انتشار مطالب و اطلاعاتی در کتاب کاهش وزن و درمان‌های طبیعی است. در این رابطه دو جرم برای وی در نظر گرفته شده است، یکی اینکه وی بدون داشتن مدرک پزشکی در این کتاب بسیاری از مبانی علمی را نقض کرده و اقدام به تجویز دارو نموده است، دوم اینکه وی این کار را از سوی عمد و با داشتن هدف خاصی انجام داده است. از آنجایی که جرم دوم مستقیما توسط پلیس فدرال صادر شده است بنابراین به هیچ وجه قابل بخشش نیست. در همین راستا در سال 2016 درخواستی مبنی بر بخشش وی ارائه شد که از سوی دولت رد شد. در ابتدای ریاست جمهوری ترامپ ( گفته می‌شود دونالد ترامپ نیز یکی از اعضای گروه‌های مخفی است ) نیز بار دیگر درخواست آزادی کوین ترودو برای وی ارسال شد اما هنوز هم واکنشی به این درخواست نشان داده نشده است.

با توجه به اینکه مطالب کتاب درمان کاهش وزن از سوی دولت و مراجع پزشکی در شد بنابراین حکم مبنی بر اینکه خریداران این کتاب هزینه پرداختی را بازپس بگیرند صادر شد. در همین راستا حق انتشار کتاب‌های او به سازمانی داده شد تا از طریق فروش کتاب‌های مجاز، مبلغ درخواستی افرادی که کتاب درمان کاهش وزن را پرداخت کرده‌اند به حساب آنها بازگردد. درخواست‌های باز پس گرفتن پول در راستای تبلیغات گسترده تلویزیونی مبنی بر مضرات مطالب این کتاب صورت گرفت وگرنه هیچ نارضایتی از سوی خریداران این کتاب تا کنون ثبت نشده است. تا کنون مقدار 8 میلیون دلار به افراد مختلف که این کتاب را خریده‌اند بازگردانده شده است.

توطئه برای زندانی شدن kevin mark trudeau

از آنجایی که کوین برای انتشار اطلاعات گروه‌های مخفی همواره با مخالفت اعضای آن و تهدید‌های مختلف روبرو بوده است، بسیاری از افراد معتقدند که دلیل زندانی شدن وی به مدت 10 سال بیشتر توطئه گروه‌ها می‌باشد تا مانع از انتشار بیشتر مطالب و اطلاعات توسط کوین شوند. با توجه به قوانین قضایی آمریکا، حبس به مدت 10 سال برای انتشار چنین اطلاعاتی در یک کتاب برای این جرم زیاد است. همین مورد سبب شده است تا افراد زیادی به این شک کنند که زندانی شدن وی پاپوشی برای متوقف کردن فعالیت‌های او است.

کوین ترودو در زندان
کوین ترودو در زندان

دوره دانش تسلط شخصی کوین ترودو

شاید برای شما جالب باشد که فردی در زندان باشد و اما هنوز هم از راه خود دست برندارد و به تلاش و موفقیت خود ادامه دهد، کوین یکی از این افراد است. کوین در زندان دوره جدیدی را برای طرفداران خود شروع نموده است. نام این دوره “دانش تسلط شخصی” ( Science of Personal Mastery ) است. برای دریافت این دوره و شرکت در آن باید مقدار هزینه‌ای را به عنوان هدیه برای آزادی کوین پرداخت نمایید.

آزاد شدن کوین ترودو

در این بخش از بیوگرافی کوین ترودو به بررسی آزادی وی از زندان می‌پردازیم، در حال حاضر هیچ گونه فعالیتی ندارد و تنها فعالیت وی از طریق صفحه فیس بوک است که آن هم به منظور جمع آوری کمک هزینه برای پرداخت مقدار جریمه وی در نظر گرفته شده است. اگر سری به شبکه‌های اجتماعی بزنید هشتگ‌ها و توییت‌های زیادی را می‌بینید که افراد زیادی خواستار آزادی کوین شده‌اند که این نشان از محبوبیت زیاد وی دارد. بسیاری وی را در جزیره شخصی او زندانی می‌دانند و برخی نیز معتقدند که وی در زندانی در مونتگومری – آلباما نگهداری می‌شود. تاریخ آزادی وی جولای سال 2024 یعنی پس از تحمل 10 سال زندان در نظر گرفته شده است که ممکن است به دلیل بخشش زودتر از این موعد نیز آزاد شود.

Loading...

هادی قربانی

3 دیدگاه

 1. علی

  بسیار عالی بود
  برای انتشار این مطلب با ارزش از شما سپاسگزارم ✌

 2. سینا

  فوق العاده بود ممنوت از تمام زحمات شما

 3. موری

  زیبا بود، واضح بود که چنین شخصی اگر کشته نشه حتما دشمن های زیادی داره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
9 + 15 =