ایده فروش لبنیات محلی به صورت اینترنتی

خانه » ایده های خلاقانه » ایده فروش لبنیات محلی به صورت اینترنتی
ایده فروش لبنیات محلی
ایده فروش لبنیات محلی به صورت اینترنتی

زمان مطالعه: 4 دقیقه

یکی از ایده های پولساز و خلاقانه در اینترنت فروش لبنیات محلی می باشد. بی شک شما هم می دانید که لبنیات محلی طرفدار بسیاری دارد. البته حتما باید محلی و دارای کیفیت مطلوبی باشد. در این سری ایده خلاقانه راه اندازی کسب و کار پیاده سازی فروشگاه فروش لبنیات محلی را خدمت شما توضیح میدم.

فروشگاه اینترنتی فروش لبنیات محلی
فروشگاه اینترنتی فروش لبنیات محلی

فروشگاه اینترنتی فروش لبنیات محلی آنلاین

بعد از بررسی های که در زمینه فروش لبنیات محلی داشتم، به این نتیجه رسیدم که این یک ایده پولساز و عالی برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هست. به همین دلیل این ایده را مطرح کردم تا علاقمندان به این زمینه بتوانند یک کسب و کار ایده آل برای خودشان راه اندازی کنند. و اینکه مطمئن باشید که من این زمینه رو بررسی کردم و نتیجه عالی می تونه داشته باشه.

چرا فروش لبنیات محلی

اینکه میگم ایده لبنیات محلی به این دلیل است که ما کاری به محصولات لبنیاتی دیگر نخواهیم داشت. البته بعدها می توانید برای توسعه از آنها استفاده کنید. لبنیات محلی به دلیل دارا بودن خواص مفید و ارزشمند طرفداران بسیاری دارد.

از طرفی هم قیمت برخی از آنها بسیار مناسب می باشد، اگر از خود روستا خریداری شود. مثلا یک کیلو روغن محلی آخرین باری که قیمتش رو گرفتم 100 هزار تومان بود. گذشته از مباحث مربوط به قیمت دارای محصولات متنوعی هم می باشد. برخی از محصولاتی که با اجرای این ایده می توانید بفروش برسانید عبارتند از:

  • شیر
  • ماست
  • پنیر
  • کره (روغن)
  • لورک
  • تحم مرغ محلی
  • و …
ایده فروشگاه لبنیات محلی
ایده فروشگاه لبنیات محلی

اجرای ایده فروشگاه لبنیات محلی

من با هدف راه اندازی فروشگاه اینترنتی این ایده رو ارائه دادم. البته به صورت غیر اینترنتی هم می توانید این کسب و کار را راه اندازی کنید. روش غیر اینترنتی به این شکل خواهد بود که شما باید یک مغازه در مکان مناسبی اجاره کرده و از این طریق محصولات را بفروش برسانید.

اما روش اینترنتی نیاز به طراحی سایت دارد. یک سایت عالی با دیزاین مناسب برای این زمینه کاری. در نهایت قرار دادن مجصولات داخل سایت برای مشاهده توسط کاربران و مشتریان.

 ایده های پولساز و خلاقانه در اینترنت
ایده های پولساز و خلاقانه در اینترنت

محصولات را از کجا تامین کنیم؟

برای تامین اگر شما جزو افرادی هستید که قوم خویش در روستا دارند، به راحتی می توانید از همان روستا محصولات لبنیات محلی خود را تامین کنید. اگر نه لازم است با چندین روستا در نزدیکی خودتان مکاتبه کنید تا لبنیات تولید شده را به شما بدهند.

با تحقیق و پرس و جو می توانید روستاهایی که محصولات لبنیاتی با کیفیتی دارند را پیدا کنید. در این صورت شما می توانید بهترین و باکیفیت ترین لبنیات محلی را برای فروش داشته باشید.

اجرای ایده در روستا

این ایده جا و مکان خاصی ندارد. حتی اگر شما در روستا باشید، می توانید ایده فروش لبنیات محلی به صورت اینترنتی را راه اندازی کنید. در این صورت کار شما بسیار راحت هم می شود. اما باز هم همانطور که گفتم اصلا مکان برای این ایده مطرح نیست.

شما داخل فروشگاه اینترنتی خود حتی اگر در تهران یا هر شعر دیگری هم هستید، می توانید آدرس محل کسب و کار خودتان را همان آدرس روستایی که محصولات را از آنجا تامین می کنید قرار دهید. در این صورت کار شما بسیار عالی جلوه می دهد. و مشتریان از محلی بودن محصولات شما مطمئن می شوند.

ایده لبینات محلی
ایده لبینات محلی

گسترش ایده لبینات محلی

در برای بزرگ کردن کسب و کار روش های بسیاری وجود دارد. یکی از آنها فروش سایر محصولات لبنیاتی می باشد. البته شما تنها از فروش لبنیات محلی درآمد بسیار خوبی خواهید داشت. اما در رابطه با گسترش شما می توانید به مرور زمان به صورت حرفه ای وارد این کار شده و حتی می توانید کم کم خودتان اقدام به نگهداری حیوانات اهلی گاو و گوسفند کنید. البته نگهداری از این حیوانات شغل شما را به صورت خیلی حرفه ای بزرگ می کند. و شما قادر خواهید بود خودتان محصولات لبنیاتی را تامین کنید.

اجرای ایده فروش لبنیات محلی برای آن دسته از افراد مناسب می باشد ، که به این زمینه کاری علاقمند هستند. هرگز به خاطر درآمد زیاد یک کسب و کار یا ایده به سمت آن نروید. علاقه در هر کسب و کار شرط اول می باشد. بنابراین اگر دوست دارید همچین کسب و کاری داشته باشید، در سایت آکادمی98 ما یکی از بهترین ایده های خلاقانه را به شما پیشنهاد دادیم که جزو ایده های پولساز اینترنتی می باشد.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
7 + 8 =