کتاب تکنیک های جادویی سئو در سال 2019

خانه » کتاب » کتاب تکنیک های جادویی سئو در سال 2019
کتاب تکنیک های جادویی سئو در سال 2019
کتاب تکنیک های جادویی سئو در سال 2019

زمان مطالعه: 3 دقیقه

کتابی که قصد معرفی اون رو دارم مربوط به کتاب تکنیک های جادویی سئو در سال 2019 در بخش کتاب سئو می باشد. در این کتاب شما با برخی تکنیک های سئو در سال 2019 آشنا خواهید شد. تعداد صفحات آن زیاد نیست، اما نکات و ترفندهای بسیاری مهمی را میدانید داخل این فایل PDF مطالعه کنید.

کتاب سئو 2019 تکنیک های جادویی

ما در وبسایت آکادمی 98 سعی داریم بهترین کتاب های سئو سایت را که توسط افراد و شرکت های مختلفی ارائه شده اند را کنار هم جمع کنید. یعنی علاوه بر کتاب های اختصاصی خودمان، برخی کتاب هایی که دارای محتوای خوب و باکیفیتی هستند را نیز برای شما همراهان همیشگی آکادمی 98 آماده می کنیم.

کتاب آموزش سئو 2019
کتاب آموزش سئو 2019

این کتاب توسط وبسایت مدیر سرور ارائه شده که در این بخش خدمت شما معرفی می شود. همونطور که اسم اون پیداست مربوط به تکنیک های جادویی سئو 2019 می باشد.

سئو در سال 2019 یعنی چی؟

بی شک شما هم می دانید که سئو هر ساله شامل تغییرات بسیاری زیادی می باشد. گوگل الگوریتم های خود را هر سال چندین بار بروزرسانی می کند. سال قبل یعنی سئو 2018 شامل یک سری تغییرات بعد از سال 217 بود. امسال هم یک سری تغییرات سبب شده ما اصطلاح آموزش سئو 2019 را بکار بگیریم.

هر چند گوگل اطلاعات زیادی در رابطه با آپدیت الگوریتم های خود ارائه نمی دهد. اما با بررسی برخی سایت ها به راحتی می توان تشخیص داد که گوگل در بروزرسانی خود روی چه بخشی تمرکز داشته است. مواردی هم که در محتوای این کتاب مطالعه خواهید کرد، جزو مهمترین بخش های در سال 2019 می باشد.

دانلود رایگان کتاب تکنیک های جادویی سئو در سال 2019
دانلود رایگان کتاب تکنیک های جادویی سئو در سال 2019

فهرست کتاب

  • الگوریتم رنک برین RankBrain
  • تاثیر CTR روی سئو سایت
  • افزایش رتبه در Featured Snippet های گوگل
  • محتوای جامع سایت (کرنراستون یا محتوای شاخص در سئو 2019)
  • بهینه سازی سایت برای موبایل Google Mobile First Index 2019
  • استفاده از ویدیو داخل سایت و تاثیر آن روی سئو در سال 2019
  • بهینه سازی سایت برای جستجوی صوتی Voice Search
  • سئو با لینک سازی با کیفیت (لینک سازی داخلی و خارجی)
  • سئو سایت با محتوای باکیفیت

مواردی که در بالا به آنها اشاره کردم مربوط به بخش فهرست های کتاب تکنیک های جادویی سئو می باشد. همانطور که مشاهده می کنید تنها به چندین بخش اشاره شده است، در حالی که بحث های بسیار زیادی در سئو وجود دارد.

دلیل اشاره به این موارد اهمیت اونها در سال 2019 می باشد. تک تک گزینه های نام برده شده داخل این کتاب به طور کامل توضیح داده شده است.

قبلا کتاب دیگری نیز تحت عنوان کتاب سئو 101 معرفی کردم که می تونه براتون مفید باشه.

دانلود رایگان کتاب تکنیک های سئو 2019
دانلود رایگان کتاب تکنیک های سئو 2019

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

در ابتدا افرادی که آشنایی چندانی با سئو ندارند حتما باید این کتاب را مطالعه کنند. دوستان و استادانی هم که دانش سئو دارند می توانند با مطالعه این فایل آموزشی دانش و آموخته های قبلی خودشان را مرور کنند. اگر مدیر سایت هستید و می خواهید از اطلاعات و بروزرسانی های جدید گوگل و سئو مطلع شوید، این کتاب نیز برای شما مفید خواهد بود.

کتاب تکنیک های جادویی سئو در سال 2019 یک کتاب به زبان فارسی می باشد. ترفند ها و تکنیک های گفته شده داخل محتوای آن جزو مهمترین کارهایی هست که یک سئوکار حرفه ای روی پروژه های خود انجام می دهد. پس اگر می خواهید شما هم از دانش روز در این زمینه اطلاعات کسب کنید، همین حالا اقدام به دانلود رایگان کتاب سئو کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
20 − 3 =