راه‌های کسب درآمد از سایت‌های خارجی

خانه » ایده های خلاقانه » راه‌های کسب درآمد از سایت‌های خارجی
کسب درآمد از سایت‌های خارجی
کسب درآمد از سایت‌های خارجی

زمان مطالعه: 9 دقیقه

امروزه بنا به دلیل شرایط اقتصادی در ایران، کسب درآمد با دلار می‌تواند یک راهکار بسیار خاصی باشد تا شما بتوانید هزینه‌های زندگی خود را مدیریت کنید و به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. به همین دلیل بیشتر افراد به دنبال این امر می‌باشند که بتوانند از طریق کمترین ریسک ممکن با استفاده از سایت های خارجی به کسب درآمد دلاری بپردازند. در همین راستا در ادامه راه‌های کسب درآمد از سایت‌های خارجی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

برخی افراد فکر می‌کنند که نمی‌توان از طریق اینترنت به درآمد بالا دست پیدا کرد و اگر راه‌هایی نیز وجود داشته باشد افراد سودجو و کلاهبرداری در پشت آن مخفی شده‌اند. به همین خاطر در ادامه به ارائه اطلاعات تکمیلی بسیار جامعی در این باره خواهیم پرداخت تا نظر شما را نسبت به این دید عوض کنیم.

روش های کسب درآمد دلاری از سایت های خارجی

امروزه سایت‌های خارجی بسیار زیادی وجود دارند که شما می‌توانید از طریق آنها به درآمد دلاری بسیار خوبی دست پیدا کنید. در حال حاضر به دلیل ارزش پولی ایران در مقابل دلار ایجاد یک کسب و کار که بتوان از طریق دلار درآمد داشته باشد می‌تواند زمینه ساز پیشرفت شما عزیزان شود. به این خاطر ما برای کمک به شما عزیزان که به دنبال موفقیت در کسب و کار و زندگی می‌باشید به عرضه چند روش کسب درآمد از سایت‌های خارجی می‌پردازیم. تا بتوانید از این طریق به پول بسیار زیادی برسید و در زندگی خود تغییرات بسیار زیادی انجام دهید. البته در این بین تبدیل دلار به پول ایران بعد از تحریم‌ها بسیار سخت شده است اما ما در ادامه به بررسی جزئی آن خواهیم پرداخت تا با این روش نیز آشنایی داشته باشید.

درآمدزایی از سایت
درآمدزایی از سایت

تبدیل درآمد حاصل از سایت‌های خارجی به پول ایران

یکی از مشکلاتی که بیشتر افرادی که از طریق سایت‌های خارجی به کسب درآمد می‌پردازند با آن مواجه می‌شوند، تبدیل دلار به ریال می‌باشد و دلیل این امر نیز تحریم‌های شدید آمریکا علیه ایران می‌باشد. اما همواره راه‌های بسیار متفاوتی برای این کار وجود دارد که ما می‌خواهیم به صورت جزئی به بررسی آنها بپردازیم. در بیشتر مواقع شما اگر در هر بانکی فعالیت داشته باشید و درآمد‌های خود را به آن انتقال دهید در صورت متوجه شدن ایرانی بودن شما این حساب همراه با تمام پول موجود در آن بسته می‌شود. شما برای این کار باید از یک آدرس حقیقی استفاده کنید تا در صورت بروز هر گونه اخطار از جانب سایت‌های مختلف بتوانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و مانع مسدود کردن حساب خود شوید.

آیا از اینترنت می‌توان به دلار درآمد داشت؟

با به وجود آمدن اینترنت در چند سال اخیر تغییرات بسیار عظیمی در زندگی افراد مختلف به وجود آمده است. همین امر باعث شده است تا آنها با دید جدید به دنیای اطراف خود نگاه کنند. امروزه بیشتر کسب و کار‌های مختلف مانند شرکت‌ها و … در اینترنت و فضای مجازی فعالیت دارند و از این طریق به فروش محصولات و خدمات خود می‌پردازند. به همین خاطر شما نیز با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی به راحتی می‌توانید به درآمد بسیار چشمگیری دست پیدا کنید و به یک فرد پولدار تبدیل شوید.

کسب درآمد دلاری از انواع سایت
کسب درآمد دلاری از انواع سایت

درآمدزایی از سایت‌های خارجی

برای کسب درآمد از سایت‌های خارجی، روش‌ها و راهکارهای بسیار مختلفی وجود دارد که ما در این مطلب به ارائه بهترین روش‌های کسب درامد دلاری از سایت‌های خارجی می‌پردازیم. البته در این بین سایت‌های کلاهبردار و سودجویی نیز وجود دارند که علاوه بر صرف هزینه و وقت شما باعث می‌شوند تا از این کار فاصله بگیرید و نتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید. به این خاطر ما چند سایت بسیار معتبر را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما از طریق آنها بتوانید به درآمدزایی اینترنتی بپردازید.

1. کسب درآمد دلاری از یوتیوب

یوتیوب یکی از قدرتمندترین سایت‌های جهان می‌باشد که شما می‌توانید از طریق آن به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنید. احتمالا همه‌ شما با سایت یوتیوب و ویژگی‌های آن آشنا هستید. این سایت به عرضه فیلم‌ها و ویدیو‌های مختلف می‌پردازد. به این صورت که برای هر فیلم و ویدیو پر بازدیدی که در سایت قرار می‌گیرد هزینه و پولی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این گونه که هر چقدر بازدید فیلم آپلود شده شما در یوتیوب بیشتر باشد درآمد بیشتری نیز نصیب شما خواهد شد.

درآمدزایی از یوتیوب
درآمدزایی از یوتیوب

نحوه کسب درآمد از یوتیوب

به صوت مثال ویدیو گانگنام استایل در یوتیوب حدود سه میلیون و دویست هزار بازدید داشته است و همین امر باعث شده است تا درآمد بسیار خوبی نصیب سازنده این اثر شود و او دیگر نیازی به کار کردن در زندگی خود نداشته باشد. اما نکته مهم در این رابطه این مسئله می‌باشد که شما می‌توانید با فیلم‌های چند هزار بازدید نیز به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. در ساخت یوتیوب که یکی از زیر مجموعه‌های شرکت گوگل می‌باشد ربات‌ها و نرم افزار‌های بسیار هوشمندی به کار رفته است که باعث می‌شود تا هیچکس نتواند با ارائه اطلاعات جعلی و فیک به درآمد دست پیدا کند. به این خاطر شما می‌توانید با تولید و ساخت فیلم و ویدیو های بسیار جذاب و دیدنی و قرار دادن آن در یوتیوب به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید.

2. فروش وردپرس در سایت های خارجی

یکی از راه‌های بسیار معقول و متناسب برای درآمدزایی از سایت‌های خارجی فروش تم وردپرس می‌باشد که شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از این کسب و کار به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. البته نکته حائز اهمیت در این بین، این مسئله می‌باشد که شما باید برای ساخت تم و قالب وردپرس باید برنامه نویسی یا همان کد نویسی را بدانید تا بتوانید به طراحی یک قالب بپردازید و در سایت‌های خارجی آن را به فروش برسانید.

البته به دلیل تحریم‌های علیه ایران بیشتر وب سایت‌های عرضه کننده وردپرس اجازه نمی‌دهند تا شما قالب‌های خود را در آنجا به فروش برسانید. به همین خاطر شما باید در ابتدای این کار یک سایت با زبان انگلیسی راه اندازی کنید تا بتوانید از این راه به افراد خارجی و با دلار به فروش تم وردپرس بپردازید و از این طریق به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع می‌توانید نسبت به تهیه کسب درآمد از وردپرس با جدیدترین روش ها اقدام نمایید.

3. فروش کتاب‌‌های الکترونیکی در سایت آمازون

امروزه برای حفاظت از درختان و همچنین محیط زیست به عرضه و تولید کتاب‌های الکترونیکی می‌پردازند. زیرا از این طریق درختان بسیار کمتری قطع خواهد شد و به محیط زیست نیز آسیب جدی وارد نمی‌شود. به این دلیل ایده ساخت و فروش کتاب‌های الکترونیکی در آمازون می‌تواند به عنوان یک ایده بسیار کارآمد شناخته شود و شما از این طریق بتوانید به درآمد بسیار خوبی از سایت‌های خارجی دست پیدا کنید.

درآمدزایی از آمازون
درآمدزایی از آمازون

برای این کار می‌توانید با استفاده از اطلاعات خود و همچنین مراجعه به منابع مختلف درباره موضوعات مختلف به ساخت و تهیه یک کتاب الکترونیکی با ارزش بپردازید. موضوعات کتاب اگر مرتبط با نیازهای جامعه باشد شما نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد و می‌توانید به راحتی به درآمد بسیار خوبی از طریق فروش کتاب الکترونیکی دست پیدا کنید.

4. استفاده از سایت علی بابا

سایت علی بابا یک سایت خارجی بسیار معتبر می‌باشد که به عنوان یک فروشگاه بزرگ جهانی شناخته می‌شود که افراد مختلف در آن به خرید و فروش محصولات و اجناس مختلف می‌پردازند. البته در این بین یک سایت خرید بلیط هواپیما در ایران نیز وجود دارد با نام علی بابا که این دو سایت بسیار متفاوت تر از یکدیگر می‌باشند. اگر شما دارای سرمایه و پول زیادی می‌باشید می‌توانید از طریق این سایت به خرید و فروش انواع اجناس مختلف صنعتی و مصرفی بپردازید و بعد آن را با قیمت بالاتری به فروش برسانید. شما در این روش می‌توانید کسب درآمد از سایت‌های خارجی را به عنوان راهی برای درآمدزایی در نظر داشته باشید.

کسب درآمد از سایت علی بابا
کسب درآمد از سایت علی بابا

5. سایت آپلود بوی

یکی از راه‌های دیگری که شما می‌توانید از سایت‌های خارجی درآمد به دست آورید استفاده از سایت آپلود بوی می‌باشد. به این صورت که شما فایلی را در این سایت قرار می‌دهید و به ازای هر دانلود میزان پولی برای شما در نظر می‌گیرد. البته در این بین مبلغ در نظر گرفته برای نسبت به نوع حجم فایل مرتبط است و شما می‌توانید با ارائه یک فایل پر حجم در طول روز به راحتی به یک درآمد خوبی دست پیدا کنید. البته این روش نمی‌تواند درآمد زیادی را در طول روز در اختیار شما قرار دهد زیرا محدودیت‌هایی نیز در این سایت وجود دارد.

6. کسب درآمد از بیت کوین

یکی از راه‌های بسیار جدیدی که می‌توان از طریق آن به درآمد بالای دلاری دست پیدا کنید و به موفقیت برسید، بیت کوین می‌باشد. البته شما برای این کار با دو روش متفاوت روبرو هستید که در ادامه به بررسی بهتر آنها خواهیم پرداخت. در روش اول شما به خرید یک دستگاه ماینر خواهید پرداخت و از طریق آن به تولید و تهیه بیت کوین یا همان سرمایه مجازی خواهید پرداخت. اما نکته تهیه بیت کوین از این طریق این مسئله می‌باشد که تغذیه دستگاه‌های ماینر نیازمند برق بسیار زیادی می‌باشد و همین امر باعث می‌شود تا مصرف برق شما در یک دوره به چندین برابر ممکن برسد ( با توجه به غیرمجاز بودن این روش کسب ارز دیجیتال در ایران، این روش به هیچ عنوان توصیه نمی‌گردد).

درآمدزایی از طریق بیت کوین
درآمدزایی از طریق بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین

همچنین یکی از راه های دیگری که می‌توان از طریق بیت کوین به پول بسیار خوبی دست پیدا کرد خرید و فروش آن در سایت‌های مختلف می‌باشد. اما این راه درآمد بسیار زیادی را نصیب شما نخواهد کرد، شما برای کسب درآمد بیشتر در این راه می‌توانید به تهیه ماینر بیت کوین بپردازید و از این طریق ماهیانه به مقدار درآمد ثابت دلاری دست پیدا کنید.

ما در بالا به ارائه 6 راه و روش کسب درآمد از سایت‌های خارجی پرداخته‌ایم تا شما عزیزان بتوانید با الگوگیری از این روش‌ها و با عملی کردن آنها بتوانید به راحتی به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. البته نکته مهم این مسئله می‌باشد که بعضی از این روش‌ها نیازمند تخصص خاصی می‌باشند تا شما بتوانید از طریق آنها به کسب درآمد بپردازید. به این خاطر شما باید بنا به تخصص و استعداد خود به انتخاب این روش‌های کسب درآمد دلاری از سایت خارجی بپردازید و از این طریق بتوانید به درآمد ثابتی دست پیدا کنید.

Loading...

هادی قربانی

2 دیدگاه

 1. محمد

  سلام من ساکن ایران هستم من قصد دارم در سایت های الی اکسپرس ، بنگوود و … افیلیت مارکنینگ انجام دهم. اما از آنجایی که این سایت ها فیلتر هست از فیلترشکن با آی پی ثابت آمریکا استفاده میکنم
  همچنین افتتاح حساب پی پال با پرداخت ۵۰ دلار در سایت ایران پی انجام بدیم مشکلی برای درآمدزایی ما پیش نخواهد آمد؟۱

  • هادی قربانی

   درود بر شما محمد عزیز
   ایده فوق العاده خوبی هست اگه پیگیرش باشید. در رابطه با فیلتر بودن که از همون آی پی ثابت استفاده کنید.
   حساب paypal هم میتونید از طریق همین سایت هایی که خدمات صرافی آنلاین می دهند باز کنید. فقط حتما از سایت مربوطه هم در رابطه با نقد کردن درآمد سوال بپرسید تا مشکلی بعدا پیش نیاد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
28 − 9 =