کسب درآمد از تلگرام با بهترین و جدیدترین روش ها

خانه » ایده های خلاقانه » کسب درآمد از تلگرام با بهترین و جدیدترین روش ها
کسب درآمد از تلگرام با جدیدترین روش های درآمدزایی Telegram
آموزش کسب درآمد از تلگرام

زمان مطالعه: 16 دقیقه

معرفی بهترین و جدیدترین روش های کسب درآمد از تلگرام در این بخش از ایده های اینترنتی کسب و کار. مطمئنا در شبکه‌های اجتماعی مختلفی چون تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی عضو هستید. همانند شما تقریبا همه مردم در این شبکه‌ها عضو هستند. بسیاری از آنها وقت خود را اکثر در این شبکه‌ها می‌گذرانند و به نوعی از این طریق اخبار، سرگرمی، خرید و … را دنبال می‌کنند. این در حالی است که روز به روز بر تعداد این کاربران افزوده می‌شود و از این رو می‌توان به کسب درآمد از تلگرام و سایر پلتفرم ها امیدوار بود.

افراد زیادی از طریق شبکه‌های اجتماعی به درآمدزایی اینترنتی نیز مشغول هستند. به صورتی که در آن تبلیغات ، بازاریابی و … را انجام می‌دهند و با کمی فکر کردن می‌دانند که بهترین راه حل برای کسب درآمد است و می‌توان از این طریق پاسخگویی مناسبی را برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی دریافت کرد. حال در اینجا ما می‌خواهیم به شبکه اجتماعی تلگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان افراد بپردازیم تا بتوانید با کسب درآمد از طریق تلگرام برای خود منبع درآمدی داشته باشید.

راه‌هایی برای درآمد زایی از تلگرام

شما با استفاده از تلگرام قادر خواهید به کسب درآمد خود بیفزایید ، در واقع دو روش اساسی برای این کار وجود دارد. اولا، به ساخت کانال تلگرام بپردازید. دوما، می‌توانید پلتفرم‌های تبلیغات در تلگرام را ایجاد کنید. علاوه بر دور روش بالا که بیان شد شما می‌توانید به عنوان فروشنده یا تبلیغ کننده به کسب درآمد از طریق ایجاد یک کسب و کار اینترنتی بپردازید.

مقاله مفید در رابطه با شغل های اینترنتی : کسب و کار اینترنتی چیست ؟

در واقع تلگرام یک اپلیکیشن عالی و محبوب است که افراد زیادی در آن عضو هستند. بنابراین شما می‌توانید چنانچه محصول یا خدماتی برای معرفی و پیدا کردن بازدید کننده و مشتریان بالقوه دارید از آن برای معرفی خود و محصولات استفاده کنید ، یا می‌توانید محصولات دیگر شرکت‌ها را برای دریافت کمیسیون به فروش برسانید. در ادامه به بررسی موضوع روش های کسب درآمد از تلگرام می‌پردازیم.

درآمد زایی از کانال تلگرام
درآمد زایی از کانال تلگرام

1. همکاری در فروش از شغل های پردرآمد telegram

همکاری در فروش چیست؟ مفهوم دقیق همکاری در فروش را می‌توان در سایت‌های مختلف و بزرگ چون سایت‌هایی آمازون و یا دیجی کالا و … با فروش محصولات مختلف دانست. این سایت‌ها با فروش محصولات شرکت‌ها و افراد دیگر کمیسیونی را که برای دسته بندی‌های مختلف مشخص کرده‌اند دریافت می‌کنند. این مورد یعنی همکاری در فروش را می‌توان یکی از بهترین موارد و انتخاب‌ها برای داشتن شغل تلگرامی دانست. شما می‌توانید برای کسب درآمد از تلگرام با باز کردن کانالی در آن به فروش محصولات و خدمات مختلف بپردازید و از افراد برای همکاری به صورت درصدی و یا ریالی کمیسیونی را دریافت کنید.

در تلگرام شما راه های ساده‌تری نیز برای کسب درآمد را نیز دارید. به عنوان مثال، می‌توانید از قابلیت‌های مختلفی که تلگرام در خود جای داده است استفاده نمایید، به صورتی که شما با ثبت نام ، لینکی مخصوص از محصول را با توجه به مرتبط بودن موضوع کانال دریافت کرده و در کانال خود و یا سایر گروه‌ها قرار می‌دهید. این لینک به صورت درست و بدون مشکل کار کرده و مخصوص شما می‌باشد تا هر فروشی که از طریق لینکی که شما پخش کرده‌اید انجام شود مبلغی به شما تعلق گیرد.

نحوه کسب درآمد در تلگرام از طریق ساخت ربات همکاری در فروش

در تلگرام ابزار های مختلفی برای کسب درآمد و راحتی کاربران در نظر گرفته شده است ، در این پلتفرم حتی برای مواردی با زیاد بودن تعداد پرداخت‌ها راه حل‌هایی وجود دارد ، برای این کار می‌توانید از ساخت ربات با درگاه پرداخت استفاده کنید. این راه آسان می‌باشد و بدون هیچ پیچیدگی قابل استفاده است تا به حذف پیگیری‌ها برای پرداخت بپردازید. با آسان شدن این راه‌ها شما زمان آزاد زیادی را دارید تا بتوانید به مدیریت ارتباط با مشتری بپردازید.

پشتیبانی مشتریان در هر کاری یکی از مهمترین موارد می‌باشد و موجب جذب آنها و در نتیجه پیشرفت و کسب موفقیت در کسب و کار می‌شود. شما هم حتما باید در پشتیبانی ربات از آیدی تلگرام و شماره تلفن‌ خود استفاده کنید تا مشتری با روبه رو شدن با هر نوع هر مشکلی بتواند با شما ارتباط برقرار کند.

کسب درآمد از تلگرام با استفاده از تکنیک هایی می‌تواند بسیار پربازده باشد
روش های ایجاد کسب و کار تلگرامی

2. شراکت با وب سایت‌ها

اگر چرخی در اینترنت بزنید وب سایت‌های مختلفی ( برای انواع موضوع‌ها) را پیدا خواهید کرد که حداقل یکی از دسته بندی‌های آنها ایده اینترنتی برای کسب درآمد می‌باشد و درآمد خوبی نیز دارد. یکی از راه حل‌های خوب برای کسب درآمد از اینترنت این است که با آنها ارتباطی داشته باشید و با مذاکره‌ای بگویید که با اضافه کردن کیفیت و یا ترافیکی مشخص حاضر هستند که بخشی از درآمد حاصله از تبلیغات و فروش محصولات و خدمات را با شما شریک شوند یا خیر ؟ که در صورت بازدهی مناسب کار شما مطمئنا این پیشنهاد را قبول میکنند.

در نظر داشته باشید که شما می‌توانید خود با توجه به دسته بندی و مطالب سایت تصمیم بگیرید. در برخی از مواقع شما می‌توانید بگویید که با هر بازدید کننده با کیفیتی که از کانال به سایت وارد می‌شوند هزینه‌ای مشخص دریافت می‌کنید و بدین ترتیب بدون انجام کار خاصی و یا ارائه محصولی با وجود خارجی یک کسب و کار اینترنتی با درآمد مناسب را شروع کرده‌اید.

تکنیک های درآمدزایی از تلگرام به عنوان ایده کسب و کار اینترنتی ارائه شده است
راه‌هایی برای درآمد زایی از طریق تلگرام

3. کسب درآمد از تلگرام با ساخت کانال آموزشی

امروزه اکثرا تمامی کارها در هر سازمان، شرکت و یا کار آزادی چون فروشگاه‌ها، انواع مغازه ها و … جهت معرفی کسب و کار خود و در نتیجه کسب مشتری و بازدید کننده، علاوه بر راه اندازی سایت، در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند. اگر اطلاع داشته باشید یکی از مهمترین موارد  برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار هم همین شبکه‌های اجتماعی می‌باشند. بنابراین، در میان هزاران کانال مختلف شما هر تخصصی را برای انواع افراد در هر کاری می‌توانید پیدا کنید. این افراد در کانال خود به موضوعات تخصصی جهت آموزش می‌پردازند. برای مثال می‌توان کانال‌های ورزشی، آشپزی، کارآفرینی و هر چیز دیگری را در نظر گرفت. اما، این کانال‌ها فعالیت خود را به صورت ریز و با جزئیات و بسیار تخصصی انجام می‌دهند.

چگونگی درآمد زایی از تلگرام با کانال آموزشی

برای درآمد زایی شما ابتدا باید هر کانال آموزشی را دارید با مطالب ارزشمندی بروز نگه داشته و به نوعی بازدید کننده‌های خود را افزایش دهید. برای تبلیغات هر کاری لازم است انجام دهید تا کانال خود را محبوب سازید برای این کار می‌توانید به سراغ ارائه دهندگان این آموزش‌ها رفته و از آنها بخواهید تا تبلیغات شما را در این زمینه انجام دهند.

فرض بر اینکه شما یک کانال آموزشی در مورد ورزش دارید. شما برای اینکار حتما خود باید باشگاه رفته و اطلاعاتی داشته باشید، چون در غیر این صورت امکان پذیر نیست، چرا که باید اطلاعاتی مناسب در مورد انواع حرکات و کارها در ورزش داشته باشید. سپس، با افزایش بازدید کننده زمانی که دیدید واقعا کانال شما مناسب برای تبلیغ است، سراغ باشگاه‌های مختلف در رابطه با ورزش مورد نظر رفته و همچنین به سراغ لوازم ورزش‌های مختلف بروید تا از آن‌ها بخواهید برایشان تبلیغ انجام دهید. در ازاری تبلیغات برای آنها هزینه‌ای را درخواست کنید.

کسب درآمد از طریق ساخت کانال تلگرام می‌تواند سوددهی بالایی از طریق تلگرام برای شما داشته باشد
کسب درآمد از ساخت کانال تلگرام

4. چگونگی درآمدزایی از تلگرام با ساخت کانال سرگرمی

بسیاری از افراد به دلیل سرگرمی به سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌آیند تا به نوعی وقت خود را با آن سپری کنند ، همچنین افرادی که به دنبال درآمدزایی از طریق تلگرام هستند فکر می‌کنند از راحت‌ترین کانال های کسب درآمد از تلگرام موضوع سرگرمی می‌باشد. زیرا احتیاج به تخصص خاصی ندارد و مهمتر از همه به راحتی می‌توانند محتوای کافی برای کانال خود پیدا کنید.

در نظر داشته باشید که شاید برخی از نظرات شما در رابطه با ساخت کانال سرگرمی درست باشد ، اما باید بدانید که افراد دیگر نیز این فکر را می‌کنند و به سراغ همین کانال‌ها می‌آیند. پس، می‌توان گفت رقابت در این کانال‌ها در رابطه با کانال‌های تخصصی سخت تر می‌باشد. خب حتما می‌گویید پس چاره چیست؟ برای بهتر بودن در میان این کانال‌ها و جذب افراد به سمت خود بهتر است به دنبال مورد متفاوتی در رابطه با کانال‌های هم‌ نوع خود باشید، چیزی که باعث شود شما را با سایر رقیبان متمایز کرده و قسمتی از بازار سرگرمی را به شما بدهد.

به صورت مثال، می‌توانید تصاویر را با طراحی توسط خود استفاده کنید. در نظر داشته باشید که شما برای رسیدن به موفقیت و چیزی برتر برای کسب درآمد از طریق کانال تلگرام شاید بهتر باشد از افراد با استعداد نیز کمک بگیرید. ممکن است کانال شما سرگرمی اما ، به صورت تخصصی باشد مثلا موسیقی. در این زمان‌ها برای متفاوت و به نوعی خاص بودن بهتر است کانال‌هایی جدا با دسته بندی های متفاوت براساس زبان، ملیت یا سبک موسیقی راه اندازی کنید.

چگونگی درآمدزایی از ساخت کانال تلگرام سرگرمی

بهترین راه کسب درآمد از telegram استفاده از تبلیغات به صوت میانگین بازدید و یا زمان و مدت مشخص قرار گیری تبلیغات می‌باشد. شما با گذشت زمان می‌توانید مواردی را نیز چون بهتر دیده شدن تبلیغات برای درآمد بهتر پیاده سازی کنید. ( مثلا، تا مدت زمان معینی برای دیده شدن تبلیغات پستی منتشر نشود و یا اینکه بعد از زمان مشخصی دوباره تبلیغ منتشر شود.)

ساخت کانال تلگرام برای درآمدزایی تلگرامی
ساخت کانال تلگرام برای درآمدزایی تلگرامی

5. ساخت کانال تلگرام نیازمندی‌ها از روش های کسب درآمد در تلگرام

کانال نیازمندی را حتما دیده‌اید و در آن عضو شده‌اید. این کانال‌ها با سطح زیادی از پیام مواجه هستند و مهمتر از همه می‌توانید آن را برای شهرستان و یا اینکه استان خود راه اندازی کنید، شاید شانس بازارتان محدود شود. اما شانس جذب اعضا بیشتر می‌شود و درآمدزایی بهتری نیز خواهید داشت. این فرصتی عالی است که نباید از دست دهید، چون پیام‌ها زیاد است و افراد بعد از مدتی خسته و خارج می‌شوند.

امروزه هر کسی و کاری با استفاده از تبلیغات می‌تواند یک شغل تلگرامی پردرآمد داشته باشد و به کسب درآمد از تلگرام بپردازد . بنابراین افراد در حوزه‌های تخصصی می‌خواهند آگهی‌های خود را در اختیار و دید مردم قرار دهند و همچنین افرادی هستند که می‌خواهند در تخصص خود اطلاعیه‌های مهم را دریافت کنند. پس این فرصتی عالی است تا شما انواع کانال‌ها را با توجه به علاقه خود چون کانال استخدامی معلم، استخدام مهندسی و … ایجاد کنید. همچنین برای دسته بندی می‌توانید رباتی را طراحی کنید تا آگهی را با توجه به نیاز ارسال کند.

مدل درآمدزایی از کانال نیازمندی‌ها در تلگرام

برای این کانال‌ها شما باید ابتدا به صوت رایگان فعالیت کنید تا رشد کنید و به نوعی بازدید کننده در کانال شما افزایش یابد. حتی اگر توانستید برایش هزینه کنید. یعنی تبلیغاتتان را در کانال‌های مناسب قرار دهید. بعد از اینکه افراد زیادی را به عنوان بازدید کننده جمع کردید می‌توانید سه راه را برای درآمدزایی از کانال تلگرام خود داشته باشید.

  • همانند بسیاری از کانال‌های دیگر با قرار دادن تبلیغات هزینه دریافت کنید.
  • آگهی را رایگان قرار داده و برای آگهی‌های پولی تا مدت زمان مشخصی پست منتشر نکنید. همچنین می‌توانید آگهی‌های رایگان را در ساعت خلوتی قرار دهید و در ساعت شلوغی آگهی‌های پولی را با اطلاعات بسیار و دقیق منتشر کنید.
  • آگهی رایگان باشد و برای کسب درآمد از انتشار تبلیغات محلی استفاده کنید.

نکته: گفتیم می‌توانید این کانال را برای بهتر بودن به یک استان و یا شهر اختصاص دهید. مورد مهمی که باید توجه داشته باشید مدیریت هشتگ‌ها و ایجاد دسته‌بندی برای راحتی پیدا کردن شغل است.

درآمدزایی با استفاده از تلگرام و ساخت کانال نیازمندی
درآمدزایی از کانال نیازمندی‌ها در تلگرام

6. کانال محصولات صوتی تلگرام

یکی از پربازدیدترین کانال‌های تلگرامی کانال‌های محصولات صوتی و حتی ویدیو است. افراد امروزه در مکان‌های مختلفی چون ماشین، خانه و …. به آهنگ گوش می‌دهند تا به نوعی سرگرم شوند و یا کسی که در ماشین است برای سر حال بودن و خواب آلوده نبودن آهنگ گوش می‌دهد و … . پس چرا شما نتوانید این امکان را برای گوش دادن آهنگ به آنها بدهید. این کار راحت و هم به نوعی سرگرمی می‌باشد و مطمئنا خود شما هم دوست خواهید داست.

علاوه بر اینها شما می‌توانید به صورت تخصصی کار کنید. یعنی مطالب و آموزش‌هایی خاص، انواع کتابها، مباحث مربوط به موفقیت و توسعه فردی و … را به صورت صوتی که دارای طرفداران زیاد است در کانال برای اعضا قرار دهید و از این طریق یک شغل تلگرامی پردرآمد برای خود راه اندازی کنید.

چگونه از کانال تلگرامی محصولات صوتی درآمد کسب کنیم

اگر شما وب سایتی داشته باشید بسیار عالی است چرا که در این صورت می‌توانید با قرار دادن بخشی از کتاب، مجله و یا هر چیز دیگری به صورت صوتی در کانال مخاطبان علاقه‌مند را برای دریافت و خرید فایل صوتی کامل به وب سایت راهنمایی کنید. همچنین، می‌توانید برای هر وب سایت دیگری به صورت همکاری در فروش و یا به ازای بازدید از سایت مبالغی را دریافت کنید. با توجه موضوع کانال خود تبلیغاتی هدفمند را انجام داده و درآمدزایی کنید.

چگونه از کانال تلگرام درآمد کسب کنیم ؟
چگونه از تلگرام درآمد کسب کنیم ؟

7. همکاری با پلتفرم‌های تبلیغات در تلگرام

یکی از مواردی که باعث می‌شود شما به کسب درآمد از تلگرام بپردازید و به نوعی از راه‌های خوب و شناخته شده است استفاده از پلتفرم‌ها می‌باشد. این پلتفرم‌ها توانسته‌اند به نوعی با استفاده از دسته بندی و ویژگی‌هایی برای مدیریت، تبلیغات را بسیار آسان کنند. به صورتی که تبلیغات تلگرام را با موضوع‌های انتخاب شده توسط مراجعه کننده، انجام می‌دهد. با استفاده از آنها شما امکان معرفی کانال خود را به آن‌ها دارید تا بتوانید در لیست کانال‌ها قرار گیرید و در صورت نیاز کاربران به راحتی شما را پیدا کنند و به شما دسترسی داشته باشند تا تبلیغات را در کانال شما قرار دهند. طرح‌های درآمدزایی در این پلتفرم‌ها معمولا به صورت کلیکی، بازدیدی و ساعتی انجام می‌گیرد.

پیشنهاد آکادمی 98 به شما : کسب درآمد از اینستاگرام با جدیدترین روش ها

اگر بتوانید به عنوان یک متخصص عمل کنید، خواهید توانست با ایجاد کردن پلتفرمی در این زمینه واسطه تبلیغاتی قدرتمندی شوید. مهمترین نکته در آن ارائه امکانات با کیفیت به کاربران می‌باشد. بدین صورت به جای اجرای تبلیغات در تلگرام به دنبال شما می‌آیند. برای بهتر کار کردن، بهتر است خود تبلیغاتی را برای آشنایی با چالش و دغدغه‌های مشتری در انواع کانال‌ها قرار دهید.

نحوه کسب درآمد با پلتفرم‌های تبلیغات تلگرام
نحوه کسب درآمد با پلتفرم‌های تبلیغات تلگرام

8. همکاری کردن با چند کوتاه کننده لینک

ممکن است خود شما این کار را کرده باشد که لینکی را برای فردی فرستاده باشید که حداقل دو الی سه خط می‌باشد. در واقع کوتاه کننده لینک کار این را بر عهده دارد که لینک‌‌های طولانی را کوتاه و زیبا تر کند تا بتوانید در سایت و کانال خود قرار دهید که اطلاعات بیشتر در این رابطه در فیلم آموزش سئو حرفه‌ای ارائه شده است.

ویژگی مهم در کوتاه کننده‌های لینک این می‌باشد که، بسیاری از آنها در ازای کلیک روی لینک کوتاهی که تحویلتان داده‌اند مبلغ کمی را به شما پرداخت می‌کنند که با افزایش کلیک‌ها این مبلغ‌ها با هم جمع و زیاد می‌شوند.

درآمد زایی با کوتاه کننده لینک از طریق تلگرام

بهترین راه این است که شما کانالی را ایجاد کرده و لینک‌های مختلفی که بازدیدهای زیاد دارند چون دانلود موسیقی، فیلم ،لینک سایت‌های مختلف و …. را در کانال خود قرار دهید. بنابراین، در ازای کلیک و بازدیدهای بسیار مبلغ قابل توجهی را در حساب خود خواهید یافت .

درآمد زایی در تلگرام با استفاده از کوتاه کننده لینک
درآمد زایی در تلگرام با استفاده از کوتاه کننده لینک

نکات قابل رعایت در ساخت کانال تلگرام

همانطور که در بالا هم راه‌هایی را بیان کردیم و گفتیم از راه‌های کسب درآمد با تلگرام ، ساخت کانال تلگرام می‌باشد. برای اینکه شما اینکار را بدون مشکل انجام دهید می‌توانید موارد زیرا را به ترتیب رعایت و استفاده کنید.

  • از مهمترین مواردی که هر کسی باید مد نظر داشته باشد و برای هر کانالی استفاده کند اسمی مفهوم دار و کوتاه است تا در بالای صفحه و گوشی همراه کاملا نمایش داده شود.
  • آیدی (شناسه کانال) ساده و نزدیک به اسم کانال باشد.
  • تصویر زیبا و قابل فهم برای کانال خود انتخاب کنید. چرا که، با توجه به اینکه عکس کانال‌ها زیاد است باید به صورت ساده با یک نگاه به راحتی کانال مورد نظر پیدا شود. نکته مهم دیگر این است که عکس ثابت و یا تغییرات زیادی را در آن ندهید.
  • توضیحات کانال خود را به خوبی استفاده کنید. در آن هدف کانال را به سادگی توضیح دهید تا کاربر بتواند به راحتی متوجه موضوع کانال شود.
  • چون کانال شما عمومی است و می‌خواهید کاملا عمومی درآمد کسب کنید آن را بر روی حالت Public قرار دهید.

همیشه مطالب با کیفیت را در کانال خود قرار دهید و از روش‌های غیر قابل اطمینان برای آن استفاده نکنید. شما باید تلاش و صبر زیادی را برای کسب درآمد از تلگرام داشته باشید و از همه مهمتر، زمان قرار دادن تبلیغات آن را درست انجام دهید تا افراد به شما وفادار بمانند. برای همه مشکلات به صورت ناخواسته پیش می آید و شاید شما به استراحت نیاز داشته باشید پس بهتر است از پلتفرم‌های کانال تلگرام استفاده کنید تا با ساختن پست‌های تلگرام و زمان‌بندی به صورت خودکار منتشر شوند.

شاید شما برای کسب درآمد از تلگرام کانال خود را برای فروش محصولات توسط خودتان ایجاد کرده‌اید. بهترین راه برای جذب مشتریان پشتیبانی، نحوه برخورد، تحویل کالا و خدمات با سرعت بالا و … است. هیچ وقت به این توجه نکنید که این افراد عضو کانال و یا گروه شما هستند یا نه. مهم برطرف کردن نیاز آنها و خرید از شما است. با رعایت نکاتی چون مشتری مداری به مشتریان وفادار تبدیل می‌شوند و از این طریق کسب درآمد از تلگرام برای شما راحت‌تر خواهد بود. حتی بسیاری از آنها با تعریف کردن از شما افراد زیادی را به سمتتان می‌آورند بنابراین همه افراد را در نظر داشته باشید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
14 ⁄ 7 =