بیوگرافی مانی خوشبین میلیاردر موفق ایرانی

خانه » موفقیت و توسعه فردی » بیوگرافی مانی خوشبین میلیاردر موفق ایرانی
زندگینامه مانی خوشبین
زندگینامه مانی خوشبین

زمان مطالعه: 10 دقیقه

آشنایی با مانی خوشبین فرد موفق و ثروتمند ایرانی. شناخت زندگینامه و بیوگرافی شخصیت های موفق در سرتاسر جهان می‌تواند تاثیر بسزایی بر روی ما و همچنین تفکرات ما داشته باشد. زیرا ما می‌توانیم با دیدن گذشته این شخصیت‌ها و همچنین راه‌های دست‌یابی آنها به موفقیت به اطلاعات بسیار جامعی دست پیدا کنیم و بتوانیم به تجارب خود در زندگی بیفزاییم. در همین راستا در بخشی از سایت آکادمی 98 به ارائه بیوگرافی افراد موفق پرداخته‌ایم تا شما بتوانید با مراجعه به این بخش با بیوگرافی Manny Khoshbin میلیاردر موفق ایرانی آشنا شوید و از تجارب او در زندگی خود بهره ببرید.

هر شخصیت موفق و ثروتمندی که در جهان وجود دارد از ابتدا موفق نبوده است بلکه توانسته است با زحمات و کار‌‌های مختلفی که در زندگی خود انجام داده است به این موفقیت دست پیدا کند. رمز موفقیت افراد بزرگ در زندگی و کسب و کار داشتن ایده و باور و تلاش برای رسیدن به آن است که مانی در زندگی خود توانست به خوبی این اصول موفقیت را رعایت کند و یک زندگی رویایی را برای خود درست کند.

زندگینامه مانی خوشبین مرد ثروتمند ایرانی

اگر شما عزیزان یکی از کاربر های فعال اینستاگرام باشید و به ماشین نیز علاقه خاصی داشته باشید خواهید دید که یکی از کلکسیون دار های عرصه ماشین در جهان آقای Manny Khoshbin می‌باشند. این میلیاردر ایرانی الاصل آمریکایی توانسته است با به اشتراک گذاشتن عکس‌هایی از ماشین‌های مختلف خود در این شبکه اجتماعی به شهرت قابل توجهی دست پیدا کند. آقای خوشبین به عنوان یک میلیارد که دارای سرمایه بسیار زیادی می‌باشد دارای چند شرکت در قالب هولد‌ینگ خوشبین است. او در حوزه کسب و کار و املاک فعالیت می‌کند و به عنوان یکی از معروف‌ترین افراد این صنف کاری در ایالت متحده آمریکا شناخته می‌شود.

کلکسیون ماشین مانی خوشبین
کلکسیون ماشین مانی خوشبین

کار و موفقیت مانی خوش بین در زمینه تجارت و املاک باعث شده است ایشان به عنوان یکی از اشخاص معروف آمریکایی که دارای چندین شرکت مختلف و یک کلکسیون ماشین‌های گران قیمت می‌باشد شناخته شود. ایشان به دلیل علاقه بسیار زیادی که ماشین های لوکس و گران قیمت دارند دست به ساخت یک کلکسیون زده‌اند که در آن تعداد زیادی از ماشین های مختلف گران قیمت و زیبا از برند‌های مختلف وجود دارد. البته برند‌های مختلف ماشین سازی برای ایشان طرح‌های مختلفی می‌زنند که این امر نیز بر معروفیت ایشان افزوده است زیرا ماشین‌های ایشان دارای ظاهر متفاوت و زیباتری می‌باشد.

مهاجرت Manny Khoshbin به آمریکا

این مرد موفق یک ایرانی مقیم آمریکا می‌باشد که توانسته است با استفاده از راهکار‌های مختلف، موفقیت در کسب و کار و در نتیجه موفقیت در تمامی بخش‌های زندگی را برای خود به ارمغان بیاورد. مانی در سن 14 سالگی همراه با پدر و سه خواهر و برادر خود برای زندگی بهتر به آمریکا مهاجرت کردند و در آنجا پناهندگی گرفتند. ایشان در خاطرات خود بازگو می‌کنند ، هنگامی که در آمریکا بودند به دلیل اینکه پول کافی برای اجاره و تهیه خانه را نداشتند چند ماهی را در ماشین استیشن خود زندگی کردند. او در ابتدا زمانی که وارد آمریکا شد با مشکلات مختلفی روبرو شد و به دلیل اینکه نمی‌توانست به خوبی به زبان انگلیسی صحبت کند در امر ارتباط با دیگران بسیار ضعیف عمل می‌کرد. او همچنین به خاطر اینکه یک خاورمیانه‌ای بود در بعضی مواقع مورد آزار و اذیت های نژاد پرستانه قرار می‌گرفت. اما تمامی این مشکلات باعث نشد تا مانی خوشبین نسبت به آینده نا امید شود.

اولین کار

بعد از اینکه وارد آمریکا شد در سن 14 سالگی علاوه بر اینکه مشغول به تحصیل بود دست به شروع کاری زد تا بتواند از این طریق به کسب درآمد بپردازد و از پس هزینه‌های مختلف خود برآید. به همین خاطر در این سن در پشت خانه خودشان به فروش کالا‌های دست دوم می‌پرداخت و توانست از این طریق مقدار پولی را نیز پس انداز کند. مانی علاقه بسیار زیادی به پس انداز کردن پول داشت، به همین دلیل ایشان از همین اول راه شروع کرد سنت به سنت درآمد خود را پس انداز کند. البته او در فروش کالا‌های دست دوم تجارب زیادی را به دست آورد که بعد ها در مسیر موفقیت به او کمک بسیار زیادی کرد.

شغل رسمی مانی خوشبین

مانی بعد از اولین کار موفق شد تا در سن 16 سالگی برای اولین بار در فروشگاه کی مارکت kmart مشغول به فعالیت شود تا بتواند اولین درآمد خود را به دست بیاورد. او در این کار مسئول خدمات و محوطه پارکینگ بود و به جمع آوری سبد‌های خرید دیگران می‌پرداخت. او برای این کار ساعتی 3 دلار و 15 سنت حقوق دریافت می‌کرد که بنا به دلایل رفتاری خود او تمام این حقوق را پس انداز می‌کرد. او در این کار از خود قابلیت های بسیار زیادی نشان داد و در مدت یک سال 4 مرتبه به عنوان کارمند نمونه انتخاب شد. او در همان سال اول فعالیت در فروشگاه کی مارکت به عنوان دستیار معاون فروش انتخاب شد و بعدها به عنوان معاون فروش کالا های ورزشی منسوب شد.

زندگی مانی خوش بین
زندگی مانی خوش بین

وارد شدن مانی خوشبین به صنعت تجارت

Manny Khoshbin یک فرد بلند پرواز بود و همواره به دنبال پیشرفت و ترقی در همه زمینه‌های مختلف بود. به این خاطر دید که حقوق کارمندی پاسخگوی آرزوها و اهداف او نیست. در زندگینامه او ذکر شده که او کار خود را در این فروشگاه کنار گذاشت و به یک شرکت بازاریابی چند سطحی که کار او فروش خانه به خانه بسته‌های آجیل و شکلات بود پیوست و در آنجا مشغول به فعالیت شد. او در دو ماه اول که در این شرکت مشغول بود به عنوان پردرآمدترین بازاریاب شناخته شد و همین امر باعث شد تا او بتواند از این راه به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کند.

راه‌اندازی کسب و کار

یک روز که همراه با پدر خود بود به فکر حساب و کتاب درباره آجیل‌ها و شکلات‌هایی پرداخت که به فروش آنها پرداخته است و با یک حساب سر انگشتی به میزان سود خالص آن پی برد. به همین خاطر او در سن 18 سالگی در حالی که سال آخر دبیرستان خود را می‌خواند تصمیم گرفت تا یک کسب و کار موفق برای خود دست و پا کند. به این خاطر او با خرید آجیل و خشکبار و بسته بندی آنها توانست اولین بیزینس خود را به وجود بیاورد.

او برای این کار ابتدا یک دفتر کوچک را اجاره کرد و توانست با خرید جعبه‌های آجیل و خشکبار و بسته بندی آنها با آرم و علائم شرکت خود به درآمد خوبی در این باره دست پیدا کند. او این محصولات خود را اغلب به موسسه‌ها، خرده فروشی‌ها و همچنین نمایشگاه‌های ماشین می‌فروخت. اما بعد از گذشت چند وقتی به دلیل نداشتن وسایل و امکانات استاندارد و بهداشتی، بسته بندی هشداری از طریق دپارتمان سلامت آمریکا دریافت کرد و این امر باعث شد تا او کار خود را کنار بگذارد.

داستان زندگی مانی خوشبین
داستان زندگی Manny Khoshbin

او از اینکه کسب و کار خود را رها کرده بود دچار ناامیدی شده بود. به این خاطر مدیر یکی از موسسه‌ها و شعبه‌هایی که از آجیل های مانی خوشبین می‌خرید از او خوشش آمده بود. به همین دلیل او را در موسسه خود به عنوان معاون یکی از بخش‌ها استخدام کرد. او به مدت یک سال در این مکان مشغول به کار و پس انداز درآمد خود برای دستیابی به اهداف خود بود. زیرا او به وضع موجود خود راضی نبود و به دنبال کسب بهترین درآمد و زندگی بهتر بود.

موفقیت مانی خوشبین

وی بعد از یک سال فعالیت در آن شعبه در سن بیست سالگی و در سال 1991 میلادی به پیشنهاد یک از دوستان پدرش تصمیم گرفت تا به خرید یک پمپ بنزین سیار بپردازد تا بتواند از این طریق به درآمد قابل توجهی دست پیدا کند. به او گفته شده بود که می‌تواند هر کدام از این پمپ بنزین‌های سیار را 10 درصد زیر قیمت تهیه کند و بتواند از این طریق درآمدی را به دست بیاورد. به این خاطر او نیز این فرصت را غنیمت شمرد و به سرمایه گذاری تمامی پس انداز و درآمد خود در این حرفه پرداخت و به عنوان یک دلال سیار شناخته شد. اما او پس از مدتی تمامی پس انداز خود را از دست داد زیرا شرکت وام دهنده کلاهبردار از آب درآمد و او با وضعیت بسیار بدی روبرو شد.

ورشکستگی مانی خوش بین

در سال 1992 میلادی به عنوان یک فرد بدون شغل و پس انداز شناخته می‌شد. اما او امید خود را برای دستیابی به اهداف خود از دست نداده بود و همیشه امیدوار بود. به این خاطر در همین سال جواز املاک و مستغلات خود را گرفت و در یک شرکت مرهونات به عنوان کارمند صدور وام مشغول به فعالیت شد. او بعد از شش ماه فعالیت و کار در این شرکت توانست شرکت مرهوناتی خود را تاسیس کند و از این طریق بتواند در املاک مصادره شده و توقیف شده سرمایه گذاری کند.

سرمایه گذاری در حوزه املاک

او اولین سرمایه گذاری خود را در حوزه املاک با پس انداز خود انجام داد و توانست یک خانه کوچک را در گاردنای کالیفرنیا خریداری کند. سپس توانست با تلاش خود به بازسازی و تعمیر این خانه بپردازد و آن را با قیمت بسیار بهتری به فروش برساند. مانی توانست بعد از گذشت چند سال به پس انداز خوب صد هزار دلار دست پیدا کند. او در این زمان که هم سن و سال‌های او مشغول تفریح و خرج کردن پول‌های خود بودند به پس انداز تمامی درآمد های خود می‌پرداخت تا بتواند از این طریق به اهداف و خواسته‌های خود در زندگی دست پیدا کند.

مانی خوشبین میلیاردر ایرانی
مانی خوشبین میلیاردر ایرانی

او بعد از موفقیت در زمینه سرمایه گذاری بر روی خانه کوچک، به این فکر افتاد که بتواند بر روی آپارتمان‌ها بپردازد و از این طریق بتواند درآمد بیشتری را به دست بیاورد. به این دلیل او مشغول به چنین کاری شد و توانست روز به روز به درآمد خود به صورت تصاعدی بیافزاید. او در این کار بسیار موفق بود و توانست در شش ایالت آمریکا، شرکت‌های املاک و مستغلات ایجاد کند و بتواند به یک شخص بسیار موفق تبدیل شود.

زندگی شخصی مانی خوشبین

برای ارائه اطلاعات بیشتر راجع به بیوگرافی مانی خوشین باید گفت که مانی علاوه بر داشتن شرکت‌های املاک خوشبین، در امور کاری دیگر نیز مشغول به فعالیت می‌باشد. او دارای یک خانه چند میلیون دلاری در بورلی‌هیلز می‌باشد که همراه با خانواده خود در آنجا مشغول به زندگی می‌باشد. ین فرد موفق و ثروتمند دارای دو فرزند از همسر خود لیلا میلانی بازیگر و مدل معروف می‌باشد.

کتاب‌های Manny Khoshbin

مانی علاوه بر اینکه در زمینه‌های مختلفی با سرمایه گذاری دقیق و مناسب موفق به رسیدن به ثروت زیادی شده است، در زمینه نگارش کتاب نیز استعداد خود را به کار گرفته است. کتابی با عنوان و موضوع How to Build Your $100 Million Real Estate Portfolio from the Ground Up توسط مانی به انتشار رسیده است که در زمینه سرمایه گذاری در بخش املاک نوشته شده است. کتاب های او در زمینه دیگری نیز وجود دارد که با نام Driven: The Never-Give-Up Roadmap to Massive Success شناخته می‌شود.

مانی خوشبین کیست
مانی خوشبین کیست

کلکسیون ماشین خوشبین

آقای مانی خوشبین به عنوان یکی از میلیاردر های ایرانی موفق در جهان شناخته می‌شوند که دارای یک مجموعه و کلکسیون ماشین‌های بسیار زیبا و جذاب می‌باشند که در اینستاگرام خود به اشتراک گذاری عکس‌هایی از این کلکسیون خود می‌پردازد. از ماشین‌های کلکسیونی وی ما می‌توانیم به ماشین های مک لارن McLaren مدل P1، پورشه GT3 RS، بوگاتی ویرون، مرسدس بنز SLR مدل ۷۲۲S، سالین Saleen مدل F7 و چندین ماشین سوپر اسپورت دیگر اشاره کرد.

شاید شما عزیزانی که به دنبال کسب موفقیت و رسیدن به اهداف و خواسته های خود هستید با مطالعه مطلب بیوگرافی Manny Khoshbin میلیاردر موفق ایرانی به تجارب بسیار خوبی در زمینه کسب و کار دست پیدا کنید. زیرا مانی توانسته است با تمام مشکلاتی که در زندگی خود با آنها مواجه شده است به خوبی پله‌های ترقی را بپیماید و بتواند به بهترین نتایج ممکن در زندگی خود دست پیدا کند.

Loading...

هادی قربانی

7 دیدگاه

 1. Ramin

  After reading his biography it made feel good because he had lots of problems but none of them disappappointed him and he continued.

 2. یاسین

  اقای مانی خوشبین الگوی زندگی من بهشون افتخارمیکنم👏👏👏🙏🙏

 3. مجتبی

  اره اجیل می‌فروخت یارو باباش مسئول بوده پول بیت المالو برداشته برده امریکا
  این همه اجیل فروش هیچکدومشون اینجوری پولدار نشدن
  هر چی طرف بگه که راس نیست نمیتونه بیاد بگه پول یکیو خوردم پولدار شدم

 4. صادق

  حسودیت میشه بچه.به جا این کارا و الکی حرف زدن زجمت بکش کار کن ببین عرضه شو داری بعد بیا حرف بزن باباش فلان بوده…بعد میگن چرا جهان سومی هستیم

 5. مرتضی

  جناب آقای هادی قربانی
  مدیریت محترم آکادمی ۹۸
  با عرض سلام و خسته نباشید بابت اطلاع رسانی و شناساندن افراد موفق و ستاره ایران عزیزمان به تمام مردم دنیا در زمینه کسب و کار و تولید .
  آقای قربانی سایت خوبی هست و طبیعتا جایی بایستی باشد که اینطور افراد موفق را به دنیا معرفی بکند . در ضمن بیوگرافی این عزیزان را خواندم و خصوصا آقای مانی خوشبین را .
  لطفا اگر امکان دارد آدرس ایمیل یا تلگرام و یا شماره تلفن آقای مانی خوشبین را برام بفرستین .
  ممنون و سپاس : مرتضی
  تلفن : ***

 6. DanieL

  سلام به همه کسانی که الان دارند این متن رو میخونند در رابطه با آقای خوشبین اگه بخوام صحبت کنم مانی خوشبین یک فرد ایرانی هست که الان تو امریکا زندگی میکنه و یه میلیونر هست.
  هر فرد توی زندگی به یک چیزی علاقه داره من خودم الان ۱۴ سالم هست و به خواننده گی و کار آفرینی خیلی علاقه دارم من در حدود یکسال پیش هدفم چیز دیگه ای بود ولی با گذشت زمان من بیشتر تامل کردم و یاد گرفتم و… تا که علاقه اصلی خودم رو شروع کردم یکی از علاقه های من خواننده گی هست و اون یکی اینه که شرکت مغناطیس خودرو رو بسازم DL.
  من خودم در ۱۴ ساله گی میخوام هم استعداد خواننده گیم رو شکوفا کنم هم ویدیو و عکس ادیت کنم و در آمد بسازم و رفته رفته …..بالا بالا بالا بالا بالا بالا بالا بالا بالا تر میرم من میتونم رویام رو کمتر از یکسال میسازم با این که الان در آمدی ندارم و هنوز استعدادم رو شکوفا نکردم ولی تا یکسال آینده من حتما قطعا استعدادم رو شکوفا میکنم من می یتونم DanieL DL

  • هادی قربانی

   کارتون واقعا تحسین برانگیزه
   فقط این سه مورد رو در نظر بگیرید (باید بخوام – تلاش کنم – بدستش بیارم).

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
20 + 9 =