ایده راه اندازی پمپ بنزین سیار

خانه » ایده های خلاقانه » ایده راه اندازی پمپ بنزین سیار
ایده راه اندازی پمپ بنزین سیار
ایده راه اندازی پمپ بنزین سیار

زمان مطالعه: 4 دقیقه

یکی از بهترین ایده های در سال جدید که میخوام بهتون معرفی کنم راه اندازی پمپ بنزین سیار هست. این ایده خارجی هست و هم اکنون نمونه های ایرانی آن هم پیاده سازی شده است. اما به دلیل اینکه هنوز جا داره ایده پمپ بنزین سیار رو راه اندازی کرد من به شما پیشنهاد می کنم اگر می تونید این ایده عالی هست.

ایده پمپ بنزین سیار

نحوه فعالیت این کار به این شکل است که اگر کسی در جاده بنزین تمام کند، یا در منزل است و بنزین ندارد، در این صورت می تواند با مرکز ارائه خدمت بنزین سیار تماس گرفته و درخواست بنزین کند. در این صورت یکی از اعضای شرکت ارائه دهنده خدمت برای سوخت رسانی به محل مورد نظر مراجعه می کنند.

ایده پمپ بنزین سیار
ایده پمپ بنزین سیار

این ایده هم یکی از پولساز ترین ایده های کسب و کار است. حتی می توان این سرویس را به صورت اینترنتی هم راه اندازی کرد. به این شکل که یک اپلیکیشن برای این کار طراحی کنید. کسانی که نیاز به سوخت و بنزین دارند می توانند از طریق اپلیکیشن درخواست خود را ثبت کنند، سپس نزدیک ترین تانکر به درخواست کننده می تواند برای ارائه بنزین در جایگاه حاضر شود.

آیا این ایده جواب می دهد؟

از آنجایی که یکی از اساسی ترین نیازهای روزمره بنزین می باشد، پس شکی در موفقیت این ایده خلاقانه وجود ندارد. در صورتی که مراحل راه اندازی کاملا اصولی و طبق استانداردهای لازم باشد به موفقیت بزرگی دست پیدا خواهد کرد. البته پیشنهاد می کنم اگر از این ایده خوشتان آمده حتما نمونه های خارجی و داخلی آن را بررسی کنید.

کسب و کار پمپ بنزین اینترنتی
کسب و کار پمپ بنزین اینترنتی

کسب و کار پمپ بنزین اینترنتی

یکی از بهترین روش های راه اندازی این کسب و کار بالاتر هم اشاره شد که به صورت اینترنتی و از طریق اپلیکیشن می باشد. حتی می توان آن را یک کسب و کا اینترنتی و غیر اینترنتی دانست. پاسخگویی تلفنی در کنار اپلیکیشن نیز لازم است، اما وجود اپلیکیشن را من یک امر ضروری میدونم.

شما کسب و کار اسنپ یا موارد مشابه آن را در نظر بگیرید، همگی از طریق اپلیکیشن فعالیت می کنند. پس شما هم باید برای پمپ بنزین سیار و اینترنتی خود اپلیکیشن طراحی کنید. در نتیجه اگر شما چندین تانکر در قسمت های مختلف شهر داشته باشید، نزدیکترین تانکر می تواند درخواست را پذیرفته و در محل مربوط به مشتری حاضر شود.

کسب و کار پمپ بنزین اینترنتی
کسب و کار پمپ بنزین اینترنتی

سرمایه اولیه برای پمپ بنزین سیار

این ایده به سرمایه نیاز دارد. در ابتدا شما نیاز به دریافت مجوز دارید. بعد از کارهای مربوط به ثبت، بستگی به میزان سرمایه خود می توانید چند دستگاه سوخت گیری تهیه کنید. دستگاههای سوخت گیری بنزین با یک تانکر که پشت یک تریلی هستند وصل می شود.

قیمت تریلی و دستگاههای سوخت رو دقیق اطلاع ندارم، شما می تونید از مراکز فروش قیمت ها رو دریافت کنید.

بنزین و سوختگیری سیار
بنزین و سوختگیری سیار

گسترش ایده پمپ بنزین

در فاز دوم اگر تمایل داشتید می توانید دستگاه های سوخت گیری خانگی ارائه دهید. این دستگاههای که نمونه های خارجی آن در بازار موجود می باشد، به این شکل عمل می کنند که چندین لیتر بنزین داخل آن جا میگیرد. اکثر افراد در خانه و حتی در کارهای کشاورزی از این دستگاه سوختگیری بنزین استفاده می کنند.

دستگاه های سوخت گیری
دستگاه های سوخت گیری

حتی شما می توانید در صورت تمایل وارد کار تولید این دستگاهها شده و خودتان نمونه های ایرانی آن را تولید کرده و وارد بازار کنید. با آکادمی 98 هر روز با یک ایده جدید آشنا بشید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
14 + 27 =