جملات انگیزشی از بزرگان تاریخ برای موفقیت

خانه » موفقیت و توسعه فردی » جملات انگیزشی از بزرگان تاریخ برای موفقیت
جملات انگیزشی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار
جملات انگیزشی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار

زمان مطالعه: 19 دقیقه

تاثیر بسیار خوب جملات انگیزشی ، مثبت و الهام بخش در موفقیت افراد انکار ناپذیر است. همه ما به موفقیت نیاز داریم. می‌خواهیم موفق باشیم و احساس موفقیت کنیم. همه ما انسانها به دنبال پول، شهرت، قدرت، تحصیل، روابط و هزاران چیز دیگر بدون توقف و پی در پی و بدون سوال کردن هستیم. بسیاری از افراد هستند که کمی در خودشان فرو می‌روند و فکر می‌کنند، تا چیزی را که واقعا برای رسیدن به موفقیت در زندگی لازم دارند را پیدا کنند. اگر شما نتوانید برنامه زندگی خود را طراحی کنید. حالا چه به عنوان ناچار و یا به عنوان شانس باید از برنامه ریزی شخص دیگری بهره ببرید.

سخنان ارزشمند و انگیزشی از بزرگان دنیا

در برخی از مواقع شما باید به گذشته نگاهی بیندازید، تا بتوانید به جلو حرکت کنید. از تجربیات دیگران یاد بگیرد و بر دانش خود بیفزایید. خوشبختانه، دهه های پیش از ما، برخی از درخشان‌ترین ذهن‌ها را داشته‌اند. ما می توانیم از قضاوت های آنها در زندگی خود استفاده کنیم، زیرا آنها قطعا مواردی را در مورد موفقیت و توسعه فردی به دست آوردند.

اما دستیابی به چیزهای بزرگ به خوبی شناخته شده نیست. شما هم می توانید زندگی پیروزمندانه داشته باشید، که در تحقق کامل وحشی‌ترین رویاهای خود رشد می کند. در ادامه به برخی از نقل و قول های متنوع و سخنان مثبت و انگیزشی از معروف‌ترین افراد جهان در رابطه با موفقیت پرداخته‌ایم. اینها دقیقا همان چیزی هستند که شما برای شروع باید آن را انجام دهید. از تفکر و عقل افرادی که قبل از شما بودند، استفاده کنید و زندگی خود را بهتر بسازید. این جملات انگیزشی به شما می کند حتی به موفقیت در کسب و کار دست پیدا کنید.

جملات انگیزشی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار

1. شخصیت را نمی‌توان به آرامی و آسانی توسعه داد. فقط از طریق تجربه، امتحان کردن و تلاش می‌تواند روح را تقویت و جاه طلبی و موفقیت به دست آورد. هلن کلر (Helen Keller)

جملات انگیزشی هلن کلر
جملات انگیزشی هلن کلر

2. موفقیت تصادفی نیست. بلکه نیاز به کار سخت، استقامت، یادگیری، مطالعه، فداکاری و بیشتر از همه، عشق به آنچه شما انجام می‌دهید یا یادگیر می‌گیرید، دارد. پله (Pele)

3. هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد. این نتیجه آماده سازی، کار سخت و یادگیری از شکست است. کالین پاول (Colin Powell)

4. موفقیت همیشه در مورد عظمت نیست. در مورد تداوم و پایداری است، پیوسته کار سخت منجر به موفقیت می‌شود. بنابراین عظمت به دست می آید. دواین جانسون (Dwayne Johnson)

5. بدون رشد و پیشرفت مداوم، کلماتی مانند پیشرفت و موفقیت هیچ معنایی ندارند. بنجامین فرانکلین (Benjamin Franklin)

6. قیمت موفقیت کار سخت است، بهترین حالت زمانی است که چه برنده و چه بازنده باشیم تعهد به کاری که انجام می‌دهیم ،داشته باشیم. وینس لومباردی ( Vince Lombardi)

7. همیشه خودتان باشید، خودتان بیان کنید، به خودتان ایمان داشته باشید، بیرون بیایید و شخصیت موفق را دنبال کنید و آن را تکرار کنید. بروس لی (Bruce Lee)

8. موفقیت و سعادت در شما نهفته‌ است. مصمم باشید که سعادت خود را حفظ کنید، شما باید یک میزبان شکست‌ناپذیر در مقابل سختی‌ها تشکیل دهید. هلن کلر (Helen Keller)

9. یک ایده خلاقانه را انتخاب کنید، آن را برای ساخت زندگی خود در نظر بگیرید. فکر کنید، رویای آن را داشته باشید، در آن ایده زندگی کنید. اجازه دهید مغز، عضلات، اعصاب، هر قسمت از بدن شما، پر از این ایده باشد، و هر ایده دیگری را به غیر از آن ترک کنید. این راه موفقیت است. سوامی ویوکاناندا ( Swami Vivekananda)

10. موفقیت پایان نیست، شکست نابود کننده نیست: شجاعت است که باعث ادامه دادن می‌شود. وینستون چرچیل (Winston Churchill)

جملات انگیزشی وینستون چرچیل
جملات انگیزشی وینستون چرچیل

11. موفقیت و شکست هر دو بخشی از زندگی هستند. اما، هر دو دائمی نیستند. شاهرخ خان (Shah Rukh Khan)

12. موفقیت معلم خوبی نیست، شکست شما را فروتن می‌کند. شاهرخ خان (Shah Rukh Khan)

13. در پایان روز، شما صرفا مسئول موفقیت و شکست خود هستید. و هر چه زودتر متوجه شوید که آن را قبول کنید و آن را به اخلاق کاری خود وارد کنید، شروع به موفقیت خواهید کرد. تا زمانی که دیگران را به خاطر جایی که هستید سرزنش کنید، همیشه یک شکست خورده می‌باشید. ارین کامینگز (Erin Cummings)

14. تحصیل، کلید موفقیت در زندگی است و معلمان اثرات پایدار در زندگی دانش‌آموزان خود ایجاد می‌کنند. سلیمان اروتیس (Solomon Ortiz)

15. برای موفقیت باید شکست بخورید تا بدانید دفعه بعد چه کاری را نباید انجام دهید. آنتونی آنجلو (Anthony J. D’Angelo)

16. قلب، ذهن و روح خود را به کوچکترین اعمالتان برسانید. این راز موفقیت است. سوامی سیواناندا (Swami Sivananda)

17. تا زمانی که ادامه دهید، بهتر می شوید. و به همان اندازه که شما بهتر می شوید، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. این موفقیت است. تامارا تیلور (Tamara Taylor)

18. پول چیست؟ مردی موفق است که صبح بیدار و در شب به خواب می رود، در این زمان او هر کاری را بخواهد انجام می‌دهد. باب دیلن (Bob Dylan)

19. کیفیت عالی برای رهبری، بدون شک یکپارچگی است. بدون آن، هیچ موفقیت واقعی امکان پذیر نیست، مهم نیست که آیا در بخش یک گروه، میدان فوتبال، در ارتش، و یا در دفتر باشید. دوایت آیزنهاور (Dwight D. Eisenhower)

20. سنگ بنای موفقیت متعادل این ها هستند: صداقت، شخصیت، شرافت، ایمان، عشق و وفاداری. زیگ زیگلار (Zig Ziglar)

جملات انگیزشی زیگ زیگلار
جملات انگیزشی زیگ زیگلار

بهترین جملات انگیزشی برای موفقیت

21. بسیاری از ناکامی‌های زندگی کسانی هستند که در هنگام تسلیم شدن، متوجه نشدند که چقدر به موفقیت نزدیک بودند. توماس ادیسون (Thomas A. Edison)

22. موفقیت من به خاطر شانس خوب، کار سخت، و حمایت از دوستان و مربیان بود. اما از همه مهم‌تر، به من بستگی داشت که بعد از اینکه شکست خوردم به تلاش ادامه دهم. مارک وارنر(Mark Warner)

23. مشکل اکثر ما اینست که ترجیح می‌دهیم بوسیله تمجید و تحسین نابود شویم تا اینکه بوسیله انتقاد نجات پیدا کنیم. نورمن وینسنت بتل (Norman Vincent Peale)

24. گاهی اوقات ممکن است از خدا موفقیت بخواهیم، و او به ما استعداد فیزیکی و ذهنی دهد. ما ممکن است برای رفاه ترقی کنیم و چشم انداز بزرگ و صمیمیت بیشتری را دریافت کنیم یا برای رشد تقاضا کنیم و از موهبت الهی بهره مند شویم. او ممکن است به ما اعتقاد و اعتماد داشته باشد، همانطور که ما در تلاش برای دستیابی به اهداف شایسته هستیم. دیوید بدنار (David A. Bednar)

25. شادی در لذت رسیدن به موفقیت و هیجان تلاش خلاقانه نهفته‌ است. فرانکلین دی. روزولت (Franklin D. Roosevelt)

26. هیچ مردی، بدون یک زن خوب در پشتش موفق نمی‌شود. زن یا مادر، اگر هر دو باشد، حقیقتا دو بار برکت داده شده است. گودفری وین (Godfrey Winn)

27. موفقیت یک سفر است نه یک مقصد. انجام این کار اغلب مهمتر از نتیجه است. آرتور اش (Arthur Ashe)

28. موفقیت در نتیجه کمال، کار سخت، یادگیری از شکست، وفاداری و پایداری است. کالین پاول (Colin Powell)

29. موفقیت با اندازه پول یا قدرت یا رتبه اجتماعی محاسبه نمی‌شود. موفقیت شما با نظم و آرامش درونی اندازه گیری می‌شود. مایک دیتکا (Mike Ditka)

30. بعضی از مردم در پی موفقیت هستند، در حالی که دیگران هر روز صبح بیدار می‌شوند و این اتفاق می‌افتد. وین هویزنگا (Wayne Huizenga)

سخنان بزرگان وین هویزنگا
سخنان بزرگان وین هویزنگا

31. مسیری که از رویاها به موفقیت می‌رسد وجود دارد. دیدگاه خود را پیدا کنید، شجاعت برای رسیدن به آن، و استقامت برای پیروی از آن لازم می‌باشد. کالپانا چاولا (Kalpana Chawla)

32. کمی پافشاری ، کمی تلاش بیشتر و آنچه که ناامید کننده به نظر می‌رسد، ممکن است به موفقیت های شگفت انگیز تبدیل شود. البرت هوبارد (Elbert Hubbard)

33. موفقیت لزوما از نوآوری پیشرفت حاصل نمی‌شود بلکه از اجرای بی‌نقص حاصل می شود. یک استراتژی عالی به تنهایی یک بازی یا یک نبرد را برنده نخواهد شد، پیروزی از بلوکه بندی و مهار اساسی حاصل می‌شود. نوان جین (Naveen Jain)

34. سطح موفقیت ما تنها توسط تصورات ما محدود است و هیچ گونه لطف و خدمتی، حتی با وجود کوچک بودن، هدر نمی‌رود. ازوپ (Aesop)

35. یک کلید مهم موفقیت، اعتماد به نفس است. یک کلید مهم اعتماد به نفس، آماده سازی است. آرتور اش (Arthur Ashe)

36. در نهایت رهبری در مورد تاج گذاری باشکوه نیست. تمرکز برای حفظ تیم‌تان بر روی یک هدف و انگیزه برای انجام بهترین تلاش جهت رسیدن به آن است، به خصوص زمانی که خطرات بالا و عواقب آن واقعاً مهم هستند. این مسئله در مورد پایه گذاری برای موفقیت‌های دیگران است، و سپس عقب نشینی کرده و اجازه دهید آنها بدرخشند. کریس هافیلد (Chris Hadfield)

37. موفقیت به کسانی می‌رسد که همه چیز را به شور و اشتیاق خود در زندگی اختصاص می‌دهند. برای موفق بودن بسیار مهم است که فروتن باشید و هرگز نگذارید شهرت و یا پول به ذهنتان برسد. آی. ار. رحمان ( A. R. Rahman)

38. به اهداف کوچک فکر کنید و انتظار دستاوردهای کوچک را داشته باشید. به اهداف بزرگ فکر کنید و موفقیت‌های بزرگ را به دست آورید. دیوید جوزف شوارتز (David Joseph Schwartz)

39. اگر می‌خواهید موفق شوید باید بر روی مسیرهای جدید حرکت کنید، به جای اینکه مسیرهای فرسوده موفقیت پذیرفته را طی کنید. جان دی. راکفلر (John D. Rockefeller)

40. موفقیت نیازمند آمادگی قبلی است، و بدون این آمادگی شکست حتمی است. کنفوسیوس (Confucius)

جملات مثبت کنفوسیوس
جملات مثبت کنفوسیوس

بعد از مطالعه کامل سخنان ناب و الهام بخش در این قسمت، می توانید نگاهی به 10 جمله انگیزشی برای موفقیت و رشد از پائول گروسینگر بیندازید.

سخنان انگیزشی و مثبت از افراد موفق جهان

41. گرد هم آمدن یک شروع است، با هم بودن روند پیشرفت است و کار کردن با هم موفقیت است. ادوارد اورت هیل (Edward Everett Hale)

42. پایه و اساس موفقیت در زندگی سلامتی و شادی است. هنگامی که بیمار می‌شوید، قادر به جمع آوری ثروت نخواهید بود. فینیاس تیلور بارنوم (P.T. Barnum)

43. شما روزی به موفقیت واقعی خواهید رسید، روزی که شما واقعا فروتن می‌شوید. این روز زمانی است که شما نیاز دارید به جهان و خودتان ثابت کنید که کاری با ارزش انجام داده‌اید. نوان جین (Naveen Jain)

44. پیدا کردن شرکای خوب کلید موفقیت در هر چیزی است. در کسب و کار، در ازدواج و به ویژه در سرمایه گذاری. رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)

45. یادگیری و نوآوری دست به دست هم می‌دهند. غرور موفقیت این است که فکر کنید آنچه دیروز انجام دادید برای فردا کافی خواهد بود. ویلیام پولارد (William Pollard)

46. اعتماد به نفس و کار سخت همیشه باعث موفقیت شما می‌شود. ویرات کللی (Virat Kohli)

47. ما در مورد صداقت و درستکاری یاد گرفتیم که حقیقت مهم است. زمانی که شما با استفاده از کلیدهای میانبر و قواعد خودتان بازی می‌کنید موفقیت حساب نمی‌شود، مگر اینکه شما آن را عادلانه بازی و میدان را به دست آورید. میشل اوباما (Michelle Obama)

48. قبل از صحبت کردن دوباره فکر کنید، زیرا کلمات و نفوذ شما، بذر موفقیت یا شکست را در ذهن دیگری بکار می‌گیرد. ناپلئون هیل (Napoleon Hill)

49. همکاری بخش کلیدی موفقیت هر سازمانی است که از طریق یک دید و ماموریت مشخص و مبتنی بر شفافیت و ارتباط مداوم اجرا می‌شود. دینش پالیوال (Dinesh Paliwal)

50. برای موفقیت، نگرش به همان اندازه به عنوان توانایی مهم است. والتر اسکات (Walter Scott)

جملات الهام بخش والتر اسکات
جملات الهام بخش والتر اسکات

51. از عرق خود لذت ببرید. زیرا کار سخت موفقیت را تضمین نمی‌کند، اما بدون آن شما شانس ندارید. الکس رودریگز (Alex Rodriguez)

52. هرگز شغلی را که برایتان لذت بخش نیست ادامه ندهید. اگر کاری را که می‌کنید با خوشحالی باشد آرامش درونی پیدا می‌کنید. و اگر ان را داشته باشید همراه با سلامت جسمی، شما موفق تر از آنچه که احتمالا تصور می‌کنید می‌شوید. جانی کارسون (Johnny Carson)

53. هیچکس نمی‌تواند شما را موفق کند اراده به موفقیت از درون شما می‌آید. این شعار من است و من آن را درک کرده‌ام که درک موفقیت ، موفقیت های من و یا تلاش‌هایم به هیچ کس وابسته نیست و شامل یک شکست احتمالی می‌شود. فابریزیو موریا (Fabrizio Moreira)

54. مدیریت در بالا رفتن از نردبان موفقیت کارایی دارد. رهبری تعیین‌کننده این است که آیا نردبان در برابر دیوار راست تکیه می‌کند. استفان کوی (Stephen Covey)

55. موفقیت مانند اسب وحشی است. اگر شما نمی‌دانید که چگونه آن را اداره کنید، شما را رها خواهد کرد و به دنبال یک سوار کار دیگر خواهد بود که بتواند به خوبی آن را اداره کند. عجایت کومار (Ajith Kumar)

56. منتظر نباشید تا مواردی را در آینده موفق شوید. در حال حاضر و در هر کاری که انجام می‌دهید یک رابطه موفق داشته باشید، به طور کامل حضور داشته باشید. این موفقیت است. اکهارت تول (Eckhart Tolle)

57. پشتکار عنصر بزرگی از موفقیت است. اگر به اندازه کافی بلند شوید و بلند شوید، حتماً یک نفر را بیدار خواهید کرد. هنری وادزورث لانگ فلو (Henry Wadsworth Longfellow)

58. چالش راهی برای تعامل و پیشرفت در زندگی ما است. اما همه چالش‌ها برابر نیستند. برخی از چالش‌ها باعث می‌شوند ما احساس زنده بودن، مشارکت و تحقق کنیم . بقیه به سادگی بر ما غلبه می‌کنند. دانستن تفاوت زمانی که چالش های بزرگتر و سخت تر را برای خود تعیین می‌کنید، برای سلامتی، موفقیت و رضایت شما بسیار مهم است. برندون بورچارد (Brendon Burchard)

59. مهم نیست که آیا شما به دنبال موفقیت در کسب‌وکار، ورزش، هنر و یا زندگی هستید: پل بین آرزو و دستیابی به آن انضباط است. هاروی مک کی (هاروی مک کی)

60. عمل مثبت شما با تفکر مثبت باعث موفقیت می‌شود. شیو کرا ( Shiv Khera)

جملات انگیزشی و ماهام بخش شیو کرا
جملات انگیزشی و ماهام بخش شیو کرا

سخنان بزرگان درباره موفقیت در زندگی و کسب و کار

61. موفقیت شامل رفتن از شکستی به شکستی دیگر بدون از دست دادن شور و اشتیاق است. وینستون چرچیل (Winston Churchill)

62. موفقیت باعث می‌شود افراد زیادی از شما نفرت داشته باشند. کاش این چنین نبود. لذت بردن از موفقیت بدون دیدن حسادت در چشم کسانی که در اطراف شما هستند عالی خواهد بود. مرلین مونرو (Marilyn Monroe)

63. اولین قدم به سوی موفقیت زمانی است، که شما از زندانی شدن محیطی که در آن اول خود را پیدا می‌کنید، اجتناب می‌کنید. مارک کین (Mark Caine)

64. به خاطر داشته باشید که نمی‌توانید با دستان در جیب خود از نردبان موفقیت بالا روید. آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger)

65. هر چیزی را می‌توان همانند پیری دانست. برای این که موفق شوید، باید جوان شوید. تیودور روزولت (Theodore Roosevelt)

66. صداقت و یکپارچگی برای موفقیت در زندگی و همه حوزه های زندگی ضروری است. خبر خوب این است که هر کس بتواند هر دو صداقت و یکپارچگی را توسعه دهد، موفق است. زیگ زیگلار(Zig Ziglar)

67. اگر کسی با اطمینان در مسیر رویاهای خود پیشرفت و تلاش کند زندگی که تصور می‌کند به واقعیت تبدیل می‌شود، در روزهای عادی او با یک موفقیت غیر منتظره ملاقات خواهد کرد. هنری دیوید تورائو (Henry David Thoreau)

68. با وجود اینکه زندگی دشوار به نظر می‌رسد، اما همیشه راهی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید و موفق شوید. استیون هاوکینگ (Stephen Hawking)

69. تمایل کلید انگیزه است. اما عزم و اراده برای پیگیری بی قید و شرط هدف شما ، تعهد به برتری است که شما را قادر می‌سازد تا موفقیت‌هایی را که به دنبال آن هستید به دست آورید. ماریو آندرتی (Mario Andretti)

70. برای من پول تعریفی از موفقیت نیست. مردم الهام بخش تعریف موفقیت هستند. کانیه وست (Kanye West)

جمله انگیزشی کانیه وست
جمله انگیزشی کانیه وست

71. به عنوان یک رئیس، به عنوان مدیر عامل، به عنوان یک مدیر خلاق، به عنوان یک آشپزو غیره… یاد گرفته‌ام که شکست همیشه وجود دارد. من یاد گرفته‌ام که فشار زیادی به آن وارد کنم ، به آن لبخند بزنم، خودم را به آن تسلیم کنم و بعد از آن به عنوان یک تخته پرش برای فرستادن خودم به سمت قدرت، موفقیت و تحقق بخشیدن به آن استفاده کنم. کریستینا توسی (Christina Tosi)

72. تلاش برای رسیدن به موفقیت، سالم است و هر کسی این را می‌خواهد. اما اگر اعتقاد داشته باشید که شما باید برای اولین بار موفق شوید ممکن است نتیجه معکوس داشته باشید. افراد قوی ذهن بر این باورند که شکست بخشی از فرآیند به سمت یک سفر طولانی به سمت موفقیت است. با مشاهده شکست به عنوان یک شکست موقتی، آن‌ها می‌توانند به عقب بروند و بعد از این به راحتی به جلو حرکت کنند. امی مورین (Amy Morin)

73. موفقیت یک مقصد نیست، بلکه جاده‌ای است که در آن هستید. موفقیت به این معنی است که هر روز سخت کار و پیاده‌روی می‌کنید. شما فقط می‌توانید با سخت کوشی به سمت آن زندگی کنید. این رویای شماست. مارلون وایانس (Marlon Wayans)

74. خوب است که موفقیت را جشن بگیریم، اما توجه به درس‌های شکست مهمتر است. بیل گیتس (Bill Gates)

75. من فکر می‌کنم اگر بتوانم یک زندگی شخصی را داشته باشم که واقعا با آن خوشحال هستم، تا زمانی که من تعادل را حفظ کنم این نوع نشانه موفقیت برای من است. رز مکیور (Rose McIver)

76. مسیر موفقیت همیشه در حال ساخت است. لیلی تاملین (Lily Tomlin)

77. تنها چیزهایی که در این زندگی نیاز دارید، جهل و اعتماد است، و پس از آن، موفقیت حتمی است. مارک تواین (Mark Twain)

78. همیشه موانع و چالش‌هایی وجود دارد که در راه شما قرار دارند. ساختن قدرت ذهنی به شما کمک می‌کند تا انعطاف پذیری را در برابر خطرات بالقوه ایجاد کنید و بتوانید در سفر خود به موفقیت ادامه دهید. امی مورین (Amy Morin)

79. بیش از نیمی از افرادی که کار خود را ترک می‌کنند این کار را با توجه به ارتباط با رئیس خود انجام می‌دهند. شرکت‌های هوشمند اطمینان می‌دهند که مدیرانشان می‌دانند چگونه با انسان بودن تعادل برقرار کنند. این ها کارفرمایانی هستند که موفقیت کارمند را جشن می گیرند، با افرادی که در دوران سخت زندگی می‌کنند، همدردی می‌کنند و مردم را حتی زمانی که آسیب و اذیت می‌کنند، به چالش می‌کشند. تراویس برادبری (Travis Bradberry)

جملات انگیزشی، مثبت و الهام بخش بزرگترین افراد دنیا

80. راز موفقیت شما با دستور کار روزانه شما تعیین می‌شود. جان ماکسول (John C. Maxwell)

جملات مثبت و الهام بخش جان ماکسول
جملات مثبت و الهام بخش جان ماکسول

81. هر مهارتی که کسب می‌کنید شانس موفقیت شما را دو برابر می‌کند. اسکات آدامز (Scott Adams)

82. موفقیت تقریباً به انگیزه و پشتکار بستگی دارد. انرژی اضافی مورد نیاز برای تلاش دیگر یا تلاش برای یک روش دیگر رمز بردن است. دنیس وایتلی (Denis Waitley)

83. یک دوست واقعی کسی است که شکست‌های شما را نادیده می‌گیرد و موفقیت شما را تحمل می‌کند! داگ لارسون (Doug Larson)

84. موفقیت در زندگی مبتنی بر توجه به چیزهای کوچک است نه به چیزهای بزرگ. به هر چیزی که نزدیک به ما است ، نه چیزهایی که دور و غیر معمول است. بوکرت. واشنگتن (Booker T. Washington)

85. من به طور جدی معتقدم که اگر کسی مزه قرص تلخ شکست را نچشیده باشد، نمی‌تواند به اندازه کافی برای موفقیت تلاش کند. عبدالکلام (Abdul Kalam)

86. موفقیت معمولاً نصیب کسانی می‌شود که خیلی سرشان شلوغ است. هنری دیوید تورو (Henry David Thoreau)

86. قبل از اینکه شما یک رهبر باشید، موفقیت در مورد رشد خودتان است. زمانی که یک رهبر شوید، موفقیت تماماً در مورد رشد دیگران است. جک ولش (Jack Welch)

87. یک تصویر قوی و مثبت، بهترین شکل ممکن برای موفقیت است. برادران جویس (Joyce Brothers)

88. من ترجیح می‌دهم که موفقیت بزرگ و شکست‌های بسیار زیادی از سفر در وسط جاده داشته باشم. کوین آکوئین (Kevyn Aucoin)

89.  رضایت شخصی مهمترین عنصر موفقیت است. دنیس وایتلی (Denis Waitley)

90. همه کسانی که در اطراف من هستند پل موفقیت من هستند، بنابراین همه آنها مهم هستند. مانی پاکویو (Manny Pacquiao)

سخنان انگیزشی مانی پاکویو
سخنان انگیزشی مانی پاکویو

91. موفقیت و شادی واقعی در آزادی و تحقق نهفته است. دادا واسویانی (Dada Vaswani)

92. هرگز این حقیقت را از دست ندهید که مهم‌ترین معیار موفقیت شما این خواهد بود که چگونه با دیگران، خانواده، دوستان و همکاران خود و حتی غریبه‌هایی که در طول مسیر ملاقات می‌کنید، رفتار کنید. باربارا بوش (Barbara Bush)

93. سعی کنید به ضعف های خود نگاه کنید و آن را به قدرت خود تبدیل کنید. این موفقیت است زیگ زیگلار(Zig Ziglar)

94. رهبری واقعی در هدایت دیگران به سمت موفقیت نهفته‌ است. در صورتی که مطمئن شوید که همه در بهترین حالت خود عمل می‌کنند و کاری که باید را به بهترین شکل انجام دهند. بیل اوونز (Bill Owens)

95. هرچه مرد آرامتر باشد، موفقیت ، نفوذ و قدرت او برای به دست آوردن بیشتر است. آرامش ذهنی یکی از جواهرات زیبای حکمت است. جیمز آلن ( James Allen)

96. مهمترین عنصر در دستورالعمل موفقیت، شفافیت است زیرا شفافیت اعتماد را ایجاد می کند. دنیس موریسون (Denise Morrison)

97. موفقیت معلم بدی است، چرا که افراد باهوش را فریب می‌دهد که امکان ندارد شکست بخورند. بیل گیتس (Bill Gates)

98. اولین قدم به سوی موفقیت در هر شغل، علاقه مند شدن به آن است. ویلیام اسلر(William Osler)

99. هر چه بیشتر دوام بیاورید، احتمال اتفاق افتادن برای شما بیشتر است. مهم نیست چقدر سخت است، هرچه بیشتر ادامه بدهید، احتمال موفقیت شما بیشتر می‌شود. جک کانفیلد (Jack Canfield)

100. اگر نمی توانید چیز خوبی بسازید، حداقل سعی کنید ظاهر خوبی به آن بدهید. بیل گیتس (Bill Gates)

سخنان انگیزشی بیل گیتس
سخنان انگیزشی بیل گیتس

101. تصمیمات و عادات روزانه ما تاثیر زیادی بر میزان شادی و موفقیت ما دارند. شان آچور (Shawn Achor)

102. برنامه ریزی برای خرج کردن پول یکی از نکات مهم هوش مالی است. هادی قربانی (Hadi ghorbani)

103. یادداشت آرزوها و خواسته هایتان درصد دستیابی به آنها را افزایش می دهد، هر آنچه می خواهید بنویسید، با جزئیات کامل، اما دست یافتنی. هادی قربانی (Hadi ghorbani)

104. اندیشه های مثبت یکی از مهمترین رازهای موفقیت در جهان است. هادی قربانی (Hadi ghorbani)

105. شاید تعجب کنید، اما واقعا دلیل اصلی موفقیت شکست خوردن است. هادی قربانی (Hadi ghorbani)

106. اگر تلاش کنید و شکست بخورید، خیلی بهتر از این است که اصلا تلاش نکنید. هادی قربانی (Hadi ghorbani)

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
9 − 8 =