کسب و کار اینترنتی چیست ؟

خانه » موفقیت و توسعه فردی » کسب و کار اینترنتی چیست ؟
کسب و کار اینترنتی
کسب و کار اینترنتی چیست

زمان مطالعه: 18 دقیقه

امروزه کسب و کار اینترنتی یکی از داغترین نوع کسب و کارها در دنیا می باشد. دلایل بسیاری وجود دارد که سبب شده است افراد به فعالیت در اینترنت علاقمند شوند. در مقاله کامل آشنایی با کسب و کارهای آنلاین و راه اندازی آن قصد داریم شما را با این موضوع بسیار مهم آشنا کنیم.

کسب و کار اینترنتی و دلایل محبوبیت آن

بی شک شما هم میدانید که موضوع مقاله در رابطه با کار در اینترنت می باشد. فعالیت آنلاین را به اصطلاح کسب و کار در اینترنت می نامند. در سال های گذشته این نوع کسب و کار در ایران زیاد رایج نبود، اما در حال حاضر کسب و کار و بیزینس اینترنتی بسیار رایج شده است.

از این رو افراد زیادی به دلایل خاصی که در ادامه حتما به آنها اشاره خواهم کرد، تمایل به راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند. لازم به ذکر است که این نوع فعالیت که صورت مجازی می باشد، دارای مزایا و معایبی هم نیز می باشد که به هر دو مورد در ادامه مقاله اشاره خواهیم کرد.

محبوبیت این کسب و کار دلایل مختلفی دارد، برای مثال یکی از آنها امکان راه اندازی آن توسط هر کسی می باشد. یا اینکه دارای ایده های پولسازی می باشد. کار آن بسیار آسان بوده و نیاز به نیروی خاصی در برخی فعالیت ندارد. دلایل محبوبیت بسیار زیاد می باشند که خود شما اگر می خواهید به سمت این نوع کار جذب شوید حتما دلایل خاصی که خودتان متوجه شده اید را می دانید.

کسب و کار اینترنتی چیست
کسب و کار اینترنتی چیست

کسب و کار اینترنتی چیست؟

برای اینکه درک درستی از موضوع کسب و کار آنلاین اینترنتی یا فعالیت مجازی داشته باشیم، بهتر است جمله را تقسیم و کوتاه کنیم. ابتدا کسب و کار که مربوط به انجام یک سری فعالیت ها و وظایف خاص در قبال دریافت هزینه. یعنی کار می کنیم و پول بدست می آورم یا به اصطلاح پول کسب می کنیم. موضوع اینترنت هم که کاملا برای شما مشخص است.

پس کسب و کار اینترنتی یعنی مجموعه ای از فعالیت ها که به صورت آنلاین از طریق اینترنت انجام می شود. ممکن است برخی از کسب و کارهای اینترنتی خدمات رایگانی ارائه کرده و یا حتی خدمات خود را با هزینه ارائه دهند. از آنجایی که درباره کسب درآمد نیز حرف میزنیم، پس راه اندازی این نوع کسب و کار برای انجام یک سری کارها در قبال دریافت هزینه آن می باشد.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چه باید کرد؟

در ابتدای کار شما باید برای راه اندازی این نوع کسب و کار خوب فکر کرده و برنامه ریزی کنید. اما به چه چیزی فکر کنیم؟ به اینکه دلیل تمایل شما برای راه اندازی کسب و کار در اینترنت و درآمدزایی از این روش چیست ؟ چه ایده ای را می خواهید راه اندازی کنید ؟ آیا زمینه فعالیت و ایده شما در اینترنت مخاطب دارد ؟! با کسانی قرار است رقابت کنیم ؟! میزان پیچ و خم کار را تخمین بزنید و ببیند که آیا شما توان لازم برای پیاده سازی ایده کسب کار اینترنتی خود را دارید ؟

تمامی سولاتی که در بالا مطرح شد جزو مهمترین مواردی می باشند که شما باید حتما در رابطه با آنها خوب فکر کنید. افراد بسیاری وجود دارند که با بی فکری خود سبب می شوند وارد یک سری کسب و کار ها شده و در نهایت در کمترین زمان ممکن شکست خورده اند. تاکید می کنم بی گدار به آن بزنید. بعد از فکر کردن کامل اکنون به سراغ یک سری موارد مهمتر می رویم.

انتخاب ایده

هر کسب و کاری حاصل یک تفکر و ایده می باشد. چه در کسب و کار های آنلاین اینترنتی و چه در کسب و کارهای آفلاین. پس باید ابتدا یک ایده خوب برای راه اندازی کار در اینترنت پیدا کنید. چه کاری می خواهید انجام دهید؟ در چه زمینه هایی تخصص دارید ؟ یک ایده ناب پیدا کنید. ناب بودن ایده بسیار مهم است و سبب کسب درآمد بسیاری زیادی هم می شود. اکثر کسب و کارهای پولساز اینترنتی حال یک ایده ناب و خلاقانه می باشند.

ایده کسب و کار اینترنتی
انتخاب ایده

بررسی رقیبان و زمینه فعالیت

بعد از انتخاب ایده، اکنون زمان آن فرا رسیده به سراغ برخی از کسب و کارها که زمینه مشابهی راه اندازی کرده اند بروید. اگر فکر و ایده شما تک باشد که نیازی به بررسی نخواهید داشت. اما اگر ایده تکراری بوده یا موارد مشابهی وجود دارند، باید حتما سایت ها رقیب را از نظر نوع فعالیت، نحوه فعالیت، چگونگی ارائه خدمات، نحوه برخورد با مشتری و … را بررسی کنید.

بررسی کردن کار رقیبان از این نظر حائز اهمیت است که شما برای موفق شدن در کسب و کار اینترنتی خودتان باید بهتر از رقیبانتان باشید. یعنی شما باید خدماتی ارائه دهید که خیلی بهتر از سایت ها رقیب می باشد. در این صورت است که مخاطب و مشتریان جدید به سمت شما سرازیر می شوند. حتی ممکن است مشتریان سایر سایت ها و شرکت ها به دلیل ارائه خدمات خوب به سمت شما کشیده شوند.

بازار کار

یکی دیگر از مهمترین نکاتی که باید حتما بررسی شود، بازار کار کسب و کار اینترنتی شما می باشد. بعد از انتخاب ایده و بررسی یک سری رقیبان شما باید بررسی کنید که آیا این زمینه کاری بازار خوبی دارد یا نه ؟! چرا که امروزه همه دنبال یک کسب و کار پولساز و ناب هستند. پس شما هم برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید باید بازار کار را نیز مورد بررسی قرار دهید.

نحوه راه اندازی کسب و کار آنلاین به صورت اینترنتی

برای راه اندازی کردن این نوع کسب و کار روش های مختلفی وجود دارد. یکی از آنها طراحی و پیاده سازی وب سایت است که رایج ترین نوع راه اندازی کسب و کار در اینترنت می باشد. همین وب سایت آکادمی 98 را در نظر بگیرید، یک وب سایت اختصاصی با خدمت مختلف است که دارای سرویس های رایگان و غیر رایگان می باشد. شما برای شروع می توانید یک سایت راه اندازی کنید. البته لازم به ذکر است که بدون سایت هم امکان کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

انواع کسب و کارهای اینترنتی
انواع کسب و کارهای اینترنتی

انواع کسب و کارهای اینترنتی

شاید به این موضوع کمتر جایی اشاره شده باشد. اما لازم است بدانید که کسب‌وکار اینترنتی انواع مختلفی دارد. برای آشنایی با نوع آنها در زیر مواردی را برای شما لیست کرده ایم.

 • متخصصین کسب و کارها
 • صاحبان کسب و کارها
 • صاحبان ایده
 • صاخبان کسب و کار های پیشین یا قدیمی
انواع کسب و کارهای اینترنتی
انواع کسب و کارهای اینترنتی

ایده های راه اندازی کسب و کار در اینترنت

همانطور که بالاتر هم اشاره کردم، ایده یکی از مهمترین مراحل در شروع پیاده سازی فعالیت اینترنتی می باشد. در دنیا ایده های بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام به ذهن کسی خطور می کند. اینکه شما فکر می کنید چه کاری خوب و پردرآمد است ؟ لازم است در مورد آن یک نکته مهم را بدانید، آن هم تخصص شما می باشد. شما باید دنبال کسب و کار های باشید که به زمینه تخصص شما ارتباط داشته باشید.

البته برخی ایده های خاص نیز وجود دارند که صاحب ایده تخصص لازم را برای پیاده سازی آن و ارائه خدمات ندارد. در این صورت افراد می توانند با تشکیل گروه های کوچک و بزرگ بستگی به نوع فعالیت، کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

پس باید یک ایده خوب داشته باشید. افکار افراد در دنیا یکی نیست و هر کسی دلایل خاص خودش را برای انتخاب ایده دارد. به همین دلیل است که هر ایده ای که ذهن ما خطور نمی کند.

بیشتر کسب و کارهای اینترنتی به صورت تکراری بوده و از روی ایده های دیگران پیاده سازی شده اند.

برای نمونه ایده می توانید به مقاله ایده راه اندازی مزون لباس عروس و داماد مراجعه کنید.

آیا برای کسب و کار آنلاین به سایت نیاز داریم ؟

راه اندازی کسب و کار در اینترنت
راه اندازی کسب و کار در اینترنت

پاسخ این سوال خیر است. درست است که سایت یکی از بهترین روش های درآمدزایی اینترنتی می باشد. اما بدون وب سایت هم می توان یک کسب و کار اینترنتی خلاقانه از طریق یک سری روش ها مثل شبکه های اجتماعی، پیام رسان ها، بازاریابی، فعالیت در زمینه همکاری در فروش و … راه اندازی کرد.

البته یک نکته بسیار مهم این است که نباید کسب و کار اینترنتی را با شغل اینترنتی اشتباه بگیرید. بسیاری از کارهای اینترنتی وجود دارند که برای افراد شغل محسوب می شود نه کسب و کار …

وقتی درباره راه اندازی کسب و کار اینترنتی یا هر نوع کسب و کار دیگری صحبت می کنیم، هدف راه اندازی کردن است. یعنی فعالیتی مثل همکاری فروش محصولات سایر سایت ها نمی باشد. بلکه خودمان می خواهیم ایده خودمان را پیاده سازی کرده و صاحب کسب و کار خود باشیم. و در نهایت از کسب و کار آنلاین خود کسب درآمد کنیم.

شغل اینترنتی چیست ؟

در رابطه با شغل اینترنتی که بالاتر اشاره کوچکی به آن داشتم، باید بگویم که یک سری کارها که برای شما نام بردم مربوط به شغل اینترنتی می باشند. به طور کلی شغل اینترنتی را می تواند همان کسب درآمد اینترنتی دانست نه کسب و کار. برای مثال من می خواهم در یک وب سایت اینترنتی نویسندگی کنم. خب این موضوع کاملا مشخص است که من از طریق نویسندگی در سایت های مختلف کسب درآمد خواهم داشت. اما کسب و کار برای خودم نخواهد بود.

ایده کسب و کار اینترنتی و درآمدزایی اینترنتی
ایده کسب و کار اینترنتی و درآمدزایی اینترنتی

نحوه کسب درآمد از اینترنت؟

شما بعد از آشنایی با موضوع کسب و کارهای آنلاین اینترنتی اکنون باید بدانید که به چه شکلی می توانید از اینترنت پول در بیارید. شما برای پولدار و ثروتمند شدن از طریق اینترنت باید با نحوه کسب درآمد از اینترنت آشنا باشید. شما به راحتی می توانید با انجام یک سری کارهای خاص درآمد بسیار زیادی از کسب و کا اینترنتی خود داشته باشید.

منظور از نحوه کسب درآمد یعنی پیدا کردن راه درآمدزایی، شما باید راهش و پیدا کنید.

ما در آکادمی 98 قصد داریم تا راه های درآمدزایی رو مسیر موفقیت تا ثروتمند شدن را به شما آموزش می دهیم. تجربه های چندین ساله خود را با شما به اشتراک گذاشته و در کنار شما خواهیم بود تا هدف و موفقیت دلخواهتان دست پیدا کنید.

کسب درآمد اینترنتی از شبکه های اجتماعی

و اما موضوع شبکه های اجتماعی که در حال حاضر بخش عظیمی از کسب و کارها را به خود اختصاص داده است. امروزه به راحتی می توان از طریق شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام کسب درآمد داشت. حتی پیام رسان تلگرام نیز روشی است که اخیرا افراد زیادی از طریق آنکسب درآمد می کنند.

در ادامه به برخی از روش های کسب درآمد از اینستاگرام و کسب درآمد از تلگرام اشاره خواهم کرد. البته دلیل انتخاب این دو مورد محبوبیت Instagram و Telegram می باشد. وگرنه از طریق سایر شبکه ها نیز می توانید درآمدزایی کنید.

کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ
راه اندازی کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ

کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی می باشد که هم اکنون بستر مناسبی برای پیاده سازی کسب و کار اینترنتی می باشد. افراد بسیاری هم تا کنون از طریق اینستاگرام کسب و کارهای مختلفی راه اندازی کرده اند. حتی بسیاری از آنها ثروتمند شده اند. برخی از روش های درآمدزایی از طریق اینستاگرام را در زیر برای شما لیست کرده ایم.

 • ساخت پیج برای فروش محصولات فیزیکی
 • ساخت پیج و افزایش فالوور جهت دریافت تبلیغات
 • ایجاد پیج معرفی انواع برندها
 • راه اندازی پیج مقایسه محصولات شرکت های مختلف
 • ساخت پیج جهت تبلیغات محصول خودتان
 • فروش فالوور اینستاگرام
 • فروش لایک اینستاگرام
 • برنامه نویسی اپلیکیشن های جانبی اینستاگرام
 • فروش ویو و کامنت گذاری در اینستاگرام
 • و …

کسب درآمد از تلگرام

تلگرام به انگلیسی Telegram یک شبکه اجتماعی نیست ! بلکه یک پیام رسان پیشرفته می باشد که خدمات بسیاری را در اختیار کاربران گذاشته است. یکی دیگر از بسترهای مناسب برای ایجاد کسب و کار اینترنتی استفاده از تلگرام می باشد. شما می توانید به راحتی ایده های خود را در صورت امکان از طریق این پیام رسان حرفه ای پیاده سازی کرده و اقدام به درآمدزایی از طریق تلگرام کنید. برخی روش های کسب درآمد از تلگرام عبارتند از:

 • ساخت کانال محبوب برای دریافت تبلیغات
 • برنامه نویسی ربات های تلگرام
 • فروش ممبر تلگرام
 • فروش بازدید تلگرام
 • تبلیغ محصولات فیزیکی خودتان در صورتی که دارید
 • فروش فایل های مجازی
 • خدمات مشاوره آنلاین با هزینه
 • ساخت کانال اشتراک ویژه در هر زمینه ای
 • و بسیاری موارد دیگر

سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

در بسیاری از ایده های راه اندازی کردن کسب و کارهای اینترنتی سرمایه آنچنانی لازم نخواهد بود. یکی از دلایل مهم که بیشتر افراد تمایل دارند به سمت این نوع کسب و کار کشیده شوند همین پایین بودن سرمایه اولیه می باشد. شما با کمترین هزینه می توانید یک کسب و کار اینترنتی خوب برای خودتان راه اندازی کنید. در برخی روش های درآمدزایی اینترنتی حتی به هزینه نیازی نخواهد بود. برای مثال اگر بخواهید یک کسب و کار آنلاین از طریق اینستاگرام راه اندازی شما هیچ سرمایه ای نیاز نخواهید داشت.

اما وقتی بخواهید یک سایت برای خودتان طراحی کنید هزینه در بر خواهد داشت. البته هزینه آن زیاد سنگین نیست و بستگی به نوع سایت و فعالیت شما دارد.

البته برخی از کسب و کارهای اینترنتی وجود دارند که در همان ابتدای شروع کار به سرمایه زیادی جهت موفقیت نیاز دارند. به طور کلی هزینه های اولیه راه اندازی پایین می باشد. اما اگر شما بخواهید به صورت حرفه ای بازاریابی و تبلیغات را از همان ابتدای راه اندازی کار اینترنتی خود شروع کنید به سرمایه زیادی نیاز خواهید داشت.

Internet Online Business
دلیل محبوبیت کسب و کار اینترنتی چیست

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

اگر شما خودتان کمی دانش در این زمینه داشته باشید با استفاده از سیستم مدیریت محتوای آماده که موجود هستند می توانید به راحتی سایت خود را راه اندازی کنید. یعنی نیازی به پرداخت هزینه برای طراحی سایت نخواهد بود. و تنها هزینه ساخت سایت برای شما هزینه های خرید دامنه و خرید هاست می باشد. در رابطه با دامنه و هاست در بخش مقالات مربوط به طراحی سایت به طور مفصل صحبت می کنیم.

اما به طور خلاصه دامنه یا دامین همان نام سایت شما می باشد و مثلا دامنه سایت ما Academy98.com است. برخی دامنه های به com خطم می شوند و برخی دیگر به ir , net , org , tv , info و … که در حالت معمولی در کشور ایران پسوند دامنه com و ir مورد استفاده قرار میگیرد.

هزینه دامنه با پسوند com با دامنه های با پسوند ir متفاوت می باشد. دامنه های با پسوند ir مختص کشور ایران می باشد و هزینه ثبت آن 5 الی 10 هزار تومان در مراکز مختلف ثبت دامنه می باشد. اما دامنه دات کام به دلیل اینکه یک دامنه بین المللی است، ممکن است قیمت آن در بازه زمانی های مختلف تغییر کند. در حال حاضر که من در حال نوشتن این مقاله کسب و کار اینترنتی هستم، دامنه با پسوند com حدودا 150 الی 200 هزار تومان در مراکز مختلف فروش دامنه های اینترنتی قابل ثبت می باشد.

مزایای و معایب کسب و کار اینترنتی
مزایای و معایب کسب و کار اینترنتی آنلاین

مزایای و معایب کسب و کار اینترنتی آنلاین

هر نوع کسب و کار و فعالیتی دارای مزایا و معایب خاص خودش می باشد. فعالیت در اینترنت و کسب درآمد اینترنتی نیز شامل این نوع مزایا و معایب می شود. برخی افراد وجود دارند که به دلیل مزایای کسب و کار اینترنتی به سمت این کار کشیده شده اند. برخی دیگر نیز وجود دارند که به دلیل معایب آن بیخیال این نوع کسب و کار می شوند.

اگر در کسب و کار خود می خواهید موفق شوید، حتما یک وب سایت اینترنتی داشته باشید.

مزایا کار اینترنتی

 • خودت رئیس خودت هستی
 • انعطاف پذیری بالا
 • سرمایه اولیه بسیار کم
 • امکان راه اندازی توسط هر کسی
 • قابلیت توسعه
 • بدون نیاز به دفتر یا شرکت کاری
 • در هر زمان و هر مکانی
 • عدم محدودیت
 • برقراری ارتباط آسان با مشتریان
 • نمایش خدمات به میلیون ها کاربر اینترنتی
 • و …

معایب کار اینترنتی

 • بسیار زمانبر
 • نیاز به صبر زیاد
 • بسیار حساس
 • نیاز به تخصص اولیه برای راه اندازی و مدیریت
 • لازمه موفقیت ایده های ناب می باشد
 • لازمه موفقیت خلاقیت در کار می باشد
 • و …
موفقیت در کسب و کار اینترنتی
چگونه در کسب و کار اینترنتی خود موفق شویم

موفقیت در کسب و کار اینترنتی

یکی از اصلی ترین موضوعات در رابطه با کارهای اینترنتی موفقیت در کسب و کار اینترنتی می باشد. همه ما و افرادی که در حال راه اندازی این نوع کسب و کار هستند، تنها با هدف موفقیت در کار خودشون دست به این کار میزنند. پس ما باید مسیر موفقیت را طی کنیم. عوامل بسیاری در موفقیت یک کسب و کار تاثیر گذار است. شما ابتدا باید با عوامل و راهکارهای موفقیت آشنا شده و سپس تک تک آن مراحل را پشت سر بگذارید.

برخی از مهمترین عوامل موفقیت افراد در کار اینترنتی را برای شما در ادامه لیست کرده ایم. شما با آشنایی با این موضوعات قادر خواهید بود در مدت زمان مشخصی با ارائه درست خدمات و طی کردن مراحل به موفقیت و هدف خود دست پیدا کنید.

 • محصولات با کیفیت
 • برند سازی (مقاله برندینگ و برندسازی را از دست ندید)
 • مشتری مداری
 • ارائه خدمات پس از فروش
 • تبدیل مشتری گذرا به مشتری وفادار و دائمی
 • فعالیت در شبکه های اجتماعی
 • و بسیاری راهکارهای دیگر …
موفقیت در کسب و کار اینترنتی
کسب و کارهای موفق که به موفقیت رسیده اند

روش های کسب درآمد از اینترنت

در این قسمت از مقاله قصد دارم تا شما را با برخی روش های درآمدزایی اینترنتی آشنا کنم. حتما شما تا کنون کسب و کارهای زیادی را مشاهده کرده اید که هر کدام به شکل های مختلف درآمدزایی می کنند. در اینترنت به راحتی با هر نوع کسب و کار و اقدامی می توان درآمدزایی کرد. برخی از این روش ها را در زیر برای شما لیست کرده ایم.

 • فروش محصولات فیزیکی
 • فروش محصولات دیجیتال
 • سایت های آگهی و تبلیغاتی
 • سایت های عمومی و کسب درامد از تبلیغات
 • فعالیت های خدماتی
 • زمینه فعالیت های طراحی وب
 • زمینه های برنامه نویسی
 • زمینه های آموزشی
 • کنکور
 • فروش پروژه های مختلف
 • آموزش زبان انگلیسی
 • خدمات مشاوره آنلاین
 • خدمات فروش برنامه بدن سازی
 • خدمات فروش هاست و سرور
 • سرویس های پیامکی و ایمیلی
 • خدمات سئو و بهینه سازی
 • فروش جایگاه های تبلیغاتی سایت های مختلف
 • کسب درآمد از تبلیغات کلیکی
 • و …

این موارد تنها برخی از روش های درآمدزایی از طریق اینترنت می باشد. و البته بخش کوچکی از آنها که فقط قصد داشتم شما را با پیرامون برخی فعالیت ها آشنا کنم. شما از طریق هر فعالیتی در اینترنتی می توانید درآمد کسب کنید.

روش های درآمدزایی اینترنتی
روش های درآمدزایی اینترنتی

تاثیر سئو در کسب و کار آنلاین

یکی از مهمترین مواردی که در کسب و کار اینترنتی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، موضوع سئو و بهینه سازی سایت است. بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو مثل گوگل و همچنین کاربران می باشد. یکی از مهمترین روش های موفقیت در کسب و کار اینترنتی همین موضوع سئو می باشد.

با استفاده از تکنیک های سئو شما می توانید به جایگاه و رتبه های اول موتور جستجوی قدرتمندی همچون گوگل دست پیدا کنید.

در این نوع کسب و کار تنها ساخت سایت و ارائه خدمات کافی نمی باشد. بلکه شما باید به صفحه گوگل رسیده و حتی جایگاه اول را تصاحب کنید. در این صورت است که وب سایت شما مشتریان زیادی را به سمت خودش جذب می کند. فرض کنید یک سایت فوق پیشرفته ، بهترین خدمات و بهترین محصولات را دارید، اما در صفحات پنجم و ششم گوگل باشید !!! هیچ بازخوردی نخواهید داشت شک نکید.

برای یادگیری سئو می توانید مقاله صفر تا صد آموزش سئو سایت را مطالعه کنید.

پیشنهاد ما به شما

کسب و کار اینترنتی یکی از پردرآمدترین شغل های دنیاست. به عنوان کسی که چندین سال در این زمینه تخصص دارد پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید وارد عرصه کسب و کار اینترنتی و کار به صورت آنلاین در فضای مجازی شوید، تمامی نکاتی که بالاتر به آنها اشاره کردیم را خوب مطالعه کنید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وجود رقیبان بسیاری که امروزه در سطح وب وجود دارند، ممکن است کار شما را کمی سخت و پیچیده کند. پس قبل از شروع کار اینترنتی خود حتما ابتدا ایده خود و بازار کار آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. محصولات و آموزش های رایگان در آکادمی 98 به صورت 0 تا 100 شما را با موضوعات مختلف ایده ، پیاده سازی و رساندن آن به مرحله کسب درآمد آشنا می کند.

Loading...

هادی قربانی

19 دیدگاه

 1. حمیدرضا محمدیان

  این روزها کسب و کار اینترنتی همه جا رو گرفته. حتی اکثر افراد شغل های سنتی خودشون رو رها کردن و چسبیدن به فعالیت داخل اینترنت و درآمدزایی از این راه.
  من خودم حدودا ۸ ماه میشه یه سایت در زمینه مشاوره تغذیه راه اندازی کردم. هنوز به جایی که می خوام نرسیدم اما انگیزه زیادی دارم و همیشه مثبت فکر می کنم.
  امیدوارم همه کسب و کارها به موفقیت دلخواه خودشون برسن.
  در نهایت ممنون از وبسایت آکادمی ۹۸ برای ارائه این مقاله کامل و بی نقص.

  • هادی قربانی

   سلام و درود جناب محمدیان
   بله درسته ، همونطور که اشاره کردید افراد زیادی تمایل به راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستند.
   البته ایده های خلاقانه هم زیاد شده که هر کسی بستگی به علایق خودش می تونه یکی از اونها رو برای خودش انتخاب کنه.
   برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت روز افزون در کسب و کار و تمامی مراحل زندگی را می کنیم.
   با تشکر از دیدگاه انرژی بخش و دلگرم کننده شما.

 2. کامران اسمائیلی

  مقاله مفیدی بود خیلی ممنون
  لطفا در رابطه با تبدیل کسب و کار آفلاین به آنلاین هم توضیح بدید

  • هادی قربانی

   درود جناب اسمائیلی عزیز
   ممنون از اینکه وقت گذاشتید و خوندید
   چشم حتما مقاله کاملی در رابطه با این موضوع منتشر خواهم کرد.
   با احترام

 3. یوسف بهاری

  درآمدزایی اینترنتی خیلی عالیه. اکثر آدمای موفق تو این زمینه ها فعالیت کردن و به ثروت زیادی دست پیدا کردن.
  من خودم الان سه سال میشه یک وب سایت تو زمینه فروش پروژه معماری راه انداری کردم الان درآمد خوبی داره و برنامه های جدیدی دارم که با عملی کردن اونا حتما درآمدم بیشتر هم میشه.
  مقالات مفید و کاربردی آکادمی ۹۸ هم هر روزه دنبال می کنم.
  خیلی ممنون از آقای مهندس قربانی بابت زحماتی که برای انتشار این مطالب مفید میکشن

  • هادی قربانی

   درود یوسف عزیز
   همونطور که اشاره کردید اکثر افراد موفق و ثروتمندان دنیا با استفاده از کسب و کار اینترنتی موفق شدن به جایگاه فعلی خودشون دست پیدا کنن.
   ایده راه اندازی شده توسط شما بسیار خوب هست و درآمد خوبی هم میتونه داشته باشه. با اجرا کردن برنامه هاتون که ۱۰۰ درصد افزایش درآمد خواهید داشت.
   آرزومند موفقیت برای شما دست خوبم در تمامی مراحل کسب و کار و زندگی

 4. علی محمدی

  سلام
  من دبیر ریاضی هستم و به تازگی تصمیم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی گرفتم قصد دارم در رابطه با درس ریاضی خدمات ارائه بدم و اگر بازخوردی داشته باشد سایر دروس را نیز اضافه می کنم
  بنظر شما این نوع کسب و کار به صورت اینترنتی می تواند بازخوردی داشته باشد؟
  از‌جناب آقای هادی قربانی و تیم خوبشون بسیار سپاسگذارم که مطالب خوبی را ارائه کرده اند

  • هادی قربانی

   سلام آقای محمدی عزیز
   امروزه تو هر زمینه ای که فکر کنید کسب و کار اینترنتی وجود دارد. در رباطه با همین زمینه کاری درس ریاضی خودتون اگر به جستجویی داخل گوگل انجام بدید خواهید دید سایت هایی زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند.
   بی شک ارائه خدمات خوب بازخورد خوبی خواهد داشت.
   خوشحالیم که مطالب آکادمی ۹۸ برای شما دبیر محترم مفید بوده.

 5. حسین جعفری

  عرض سلام، ادب احترام خدمت مدیریت سایت آکادمی ۹۸
  بنده حسین جعفری هستم از مشهد. چند روزی هست با سایت خوبتون آشنا شدم. مطالب داخل سایت خیلی کاربردی و مفید بودن برام.
  می خواستم با مدیر سایت در رابطه با ایده های کسب و کار اینترنتی صحبتی داشته باشم، آیا این امکان پذیر می باشد ؟
  منتظر پاسخ شما هستم.

  • هادی قربانی

   درود جناب حسینی
   ممنون از دیدگاه انذژی بخشتون. خوشحالم وارد خانواده آکادمی ۹۸ شدید.
   برای ارتباط با ما پایین سایت شماره تماس قرار داده شده.

 6. ماهان محمدیان

  سلام وقت شما بخیر
  ابتدا تشکر می کنم از مطلب خیلی خوبی که نوشتید برای ما
  شما بسیار واضح توضیح میدهید برای من بسیار درک و یادگیری راحت شده. سایتتون از همه سایت های دیگر در همین زمینه بسیار جامع تر و مرتب تر هست خیلی خوشحال شدم با سایت شما آشنا شدم
  امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید

  • هادی قربانی

   سلام ماهان محمدیان عزیز
   از ارسال دیدگاه انرژی بخش و مشارکت شما بسیار ممنونم.
   ورود شما رو به خانواده آکادمی ۹۸ تبریک میگیم بهتون.

 7. میترا هاشمی

  من به شخصه فکر می کنم کسانی که خیلی وقت پیش از طریق تلگرام یا اینستاگرام شروع به کسب درآمد اینترنتی کردن موفق میشن.
  الان به هر زمینه ای که فکر می کنم راه اندازی شده از قبل از طرفی هم اگه بخوام همین ایده های درآمدزایی اینترنتی که موجود هستن رو اجرا کنم باید مدت زمان زیادی رو صرف رقابت با رقبا کنم. اونم باز ممکنه نتونم موفق بشم.
  نظر شما به عنوان متخصص برای من چیست؟
  ممنون میشم نظرتون رو در رابطه با این موضوع که بیان کردم بدونم.

  • هادی قربانی

   با تشکر از مشارکت شما خانوم هاشمی عزیز
   نظر شما کاملا درست است، اما لازمه به این نکته هم توجه کنید که خیلی از کسب و کارها با وجود رقبای بزرگ فعالیت خودشون رو به صورت حرفه ای استارت زده و موفق هم میشن.
   در حال حاضر کسب و کارها بر خلاف گذشته باید تلاش بیشتری بکنن تا به موفقیت برسن.
   فرضا تصویر کنید، اگر سال ها قبل شخصی بنام بیل گیتس چندین رقیب بزرگ داشت، شاید امروز به این جایگاه نمیرسید.
   یا فروشگاه اینترنتی دیجی کالا رو در نظر بگیرید، زمانی که شروع کرد اصلا سایت های فروشگاهی آنچنانی وجود نداشت. پس در نتیجه به راحتی به موفقیت رسید.
   اما با این حال کسب و کارهای جدید هر روزه راه اندازی میشن. شما هرگز نباید با این دید از ادامه دادن راه دلسرد بشید.
   تنها کافیه خدماتتون بهتر و حرفه ای تر از رقیبان باشه. در این صورت بی شک به موفقیت دست پیدا خواهید کرد.

 8. ش.م

  سلام دوستان عزیز میخام از تجربه کار اینترنتی خودم براتون بگم دوست داشتید امتحان کنین بیت کوین ی ارز دیجیتاله تو نت سرچ کنین متوجه میشین اگ میخواید رایگان بیت کوین استخراج کنید با این برنامه شروع به استخراج کنید بهترین راهشم زیر مجموعه گیریه فقط ۱۰ نفر فعال کافیه به درامد خوبی میرسین چیزی که نیاز دارید لپتاپ یا کامپیوتر یا حتی گوشی متصل به اینترنته سیستمتونم خیلی لازم نیس روشن بمونه در حد ۳یا۴ ساعت در روز کافیه تا بهش فشارم نیاد نگران حرف بقیه هم نباشید که میگن سیستمو مستهلک میکنه اگ زیر مجموعه گیری کنین لازمم نیس به سیستمتون فشار بیارید مصرف اینترنتشم بسیار بسیار کمه اینم لینک دانلوداگر لینک باز نشد از فیلترشکن استفاده کنین. موفق باشین
  https://get.cryptobrowser.site/7801443

  • هادی قربانی

   ممنون از مشارکت شما دوست خوبم
   روش های زیادی برای بدست آوردن بیت‌کوین رایگان وجود داره. یکی از روش های همین استفاده از مرور کریپتو بروزر هست.
   ما لینک هایی که داخل محتوای نظرات ارسال میشن رو حذف می کنیم، اما لینک بازاریابی شما رو بخاطر اینکه بتونید کلیک جذب کنید حذف نکردم.
   به امید رشد و افزایش موجودی بیت کوین شما.
   حتما داخل سایت دوره کاملی در رابطه با ارزهای مجازی قرار میدم بخصوص در رابطه با بیت کوین و روش های افزایش موجودی.

 9. نیلوفر شهریاری

  مقاله خوبی نوشتید ممنون
  شما برا راه اندازی کسب و کار اینترنتی چه پیشنهادی دارید؟ کاری که زود جواب بده و درآمد خوبی هم داشته باشه.

  • هادی قربانی

   درود بر شما خانوم شهریاری
   ممنون از اینکه همراه ما هستید.
   برای راه اندازی کار خوب ایده های زیادی وجود دارد، پیشنهاد می کنیم نگاهی به لینک زیر بیندازید که شامل تعدادی روش های پولسازی اینترنتی هست.
   ۲۱ ایده پولساز اینترنتی برای کسب درآمد عالی از طریق اینترنت

 10. ایران کوین ماین

  توجه توجه:
  دوستانی که قبلا در سایت ایران کوین ماین سرمایه گذاری کردن آدرس سایت از com. به net. تغییر یافت.برای ورود افرادی که قبلا ثبت نام کردند از لینک زیر استفاده کنند با همان رمز عبور قبلی خودتان،و نیازی به ثبت نام مجدد نیست و میتوانید سود دلاری خودتون مثل قبل برداشت کنید،و اماافرادی که جدیدا میخواهند ثبت نام کنند و شروع به فعالیت کنند نیز میتوانند از لینک زیر استفاده کنند پشتیبانی سایت ۲۴ ساعت پاسخگو شما درباره نحوه فعالیت و سرمایه گذاری هستند،بعد از ثبت نام کردن هر موقع که میخواهید با صندوق سرمایه گذاری فعالیت کنید اگه داخل گوگل هم اسم سایت بنویسید میتوانید با رمز عبوری که ثبت نام کردید وارد سایت بشوید.
  نکته:لطفا بدون فیلتر شکن وارید شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
22 + 29 =