7 نشانه از انرژی مثبت قانون جذب تاثیرگذار روی زندگی

خانه » موفقیت و توسعه فردی » 7 نشانه از انرژی مثبت قانون جذب تاثیرگذار روی زندگی
انرژی مثبت قانون جذب
نشانه های از انرژی مثبت قانون جذب در زندگی

زمان مطالعه: 13 دقیقه

همواره در طول زندگی خود به صورت ناخودآگاه به تحقق اهداف مختلف که گاه می‌تواند مثبت باشد و گاه می‌تواند منفی باشد کمک می‌کنیم. زیرا در قانون جذب به این نکته اشاره شده است که نوع تفکر و نگرش ما نسبت به اتفاقات مختلف، زمینه ساز همان اتفاق در زندگی ما می‌شود. این موضوع برای بسیاری از افراد ثابت شده است، در این مقاله از آکادمی98 برای آن دسته از عزیزانی که درباره این موضوع ابهام دارند به معرفی 7 نشانه از انرژی مثبت قانون جذب می‌پردازیم.

اگر ما به صورت دقیق و جامع به ذهن خود، تفکرات خود و اتفاقاتی که در اطراف ما رخ می‌دهد توجه کنیم، خواهیم دید که تمامی این اتفاقات و نوع ذهنیت ما با یکدیگر ارتباط دارند. به همین دلیل می‌توان با قاطعیت گفت که این تفکرات و خود ما هستیم که به ساخت اتفاقات زندگی خود می‌پردازیم و هر نتیجه‌ای که در این بین در مسیر راه ما قرار می‌گیرد نتیجه تفکرات ما می‌باشد.

نشانه‌های انرژی مثبت قانون جذب در زندگی

زندگی همواره پر از پستی و همواری‌هایی می‌باشد که می‌تواند بر روی تمامی جنبه‌های زندگی ما تاثیر مثبت و منفی داشته باشد. به این خاطر شما باید با دیدگاهی به دنیا نگاه کنید که باعث یاس و ناامیدی شما نسبت به اتفاقات موجود در آن نشود. زیرا زمانی که شما با یک دید منفی به تمامی اتفاقات کائنات و جهان هستی که برای شما رخ می‌دهد نگاه می‌کنید، این باور باعث می‌شود تا دیگر اتفاقات آینده نیز که قرار است در مسیر زندگی شما رخ دهد، بر پایه همان باورها و تفکرات ذهن شما شکل بگیرد و شما نتوانید نتایج مثبتی را در زندگی خود ببینید. به همین دلیل این امر موجب می‌شود تا شما روز به روز نا امیدتر و شکسته تر شوید.

تاثیرگذاری قانون جذب در زندگی
تاثیرگذاری قانون جذب در زندگی

زمانی که شما نسبت به اتفاقات خوب و بد زندگی خود یک دیدگاه مثبت داشته باشید، این مسئله باعث می‌شود تا انرژی مثبت از راه‌های مختلف وارد زندگی شما شود و موفقیت در زندگی را برای شما به ارمغان بیاورد. این انرژی مثبت می‌تواند زمینه ساز بسیاری از اتفاق‌های خوب زندگی‌تان شود. به همین دلیل همیشه جذب انرژی در قانون جذب باعث می‌شود تا شما به سمت زندگی بهتری پیش بروید.

تاثیر قانون جذب در زندگی

موضوع “به هر آنچه که فکر می‌کنی به سرت می‌آید” را می‌توان یک جمله دانست که در آن تمامی جنبه‌های مختلف قانون جذب گنجانده شده است و شما می‌توانید با اندکی توجه به این جمله، قانون جذب را بیشتر درک کنید. در قانون جذب به این مسئله توجه شده است که زمانی شما به اهداف خود دسترسی پیدا می‌کنید که ذهن و تفکر شما نیز همسوی آن هدف و خواسته باشد. به همین دلیل تا زمانی که شما در ذهن خود چیزی را باور نداشته باشید و آن را احساس نکنید نمی‌توانید به آن دست پیدا کنید.

ارتباط قانون کائنات و قانون جذب برای رسیدن به هدف

قانون جذب می‌گوید که در زندگی توجه به نکات و ایده‌های مثبت نتیجه مثبت را به وجود خواهد آورد و توجه به تفکرات منفی، نتایج منفی و بد را به وجود خواهد آورد. برای درک بهتر این موضوع، شما حالتی را در نظر بگیرد که داشتن ثروت را یک امر بد می‌دانید. زیرا در این باور شما فکر می‌کنید که از خداوند فاصله می‌گیرید و در زندگی خود نیز در مقابل این باور به دنبال داشتن ثروت هستید. قانون جذب در این باره می‌گوید، چون شما نسبت به ثروت تفکر و ذهنیت منفی دارید هیچ وقت نمی‌توانید به ثروت دست پیدا کنید، هرچند که برای داشتن آن تلاش کنید. اما زمانی که شما باور می‌کنید که کسب ثروت یک امر بسیار خوب می‌باشد و برای به دست آوردن ثروت تلاش می‌کنید قانون کائنات این خواسته شما را مورد اجابت قرار می‌دهد. چرا که ذهن و هدف شما به صورت مثبت مکمل یکدیگر می‌باشد.

رسیدن به هدف با استفاده از قانون جذب
رسیدن به هدف با استفاده از قانون جذب

7 نشانه تاثیرگذار از انرژی مثبت قانون جذب در زندگی

در بعضی مواقع هنگامی که با قانون جذب آشنا می‌شویم و می‌خواهیم آن را در زندگی خود پیاده کنیم و از نتایج بسیار عالی آن برخوردار شویم با شک برخورد می‌کنیم، که آیا توانسته‌ایم راز های قانون جذب را به درستی اجرا کنیم و در زندگی خود به نتایج مثبتی دست پیدا کنیم؟  برای پاسخ به این سوالات ممکن است با سردرگمی مواجه شویم. به همین خاطر ما در این مطلب به معرفی 7 نشانه از انرژی قانون جذب که بر روی زندگی ما تاثیر خواهد گذاشت پرداخته‌ایم تا شما بتوانید با مطالعه این موضوع بیشتر با راه و روش درست جذب انرژی مثبت برای کسب موفقیت در زندگی آشنا شوید. امیدواریم تا شما بتوانید با مطالعه روش‌هایی که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت از این سردرگمی خلاص شوید و بتوانید با جذب انرژی مثبت قانون جذب به یک زندگی مثبت و موفق دست پیدا کنید.

1. با سرعت بیشتری اتفاقات در زندگی شروع به ظهور می‌کنند

یکی از جنبه‌هایی که نشان می‌دهد شما دارید در زندگی و باور‌های خود از انرژی مثبت و مفید قانون جذب برای رسیدن به اهدافتان استفاده می‌کنید و تاثیر گذاری مثبت نیز به وجود می‌آورد این نکته می‌باشد که، اتفاقات مثبت با سرعت بیشتری در زندگی شما ظهور می‌کنند و گاهی نیز ممکن است که چند اتفاق به صورت همزمان اتفاق بیفتد. به این صورت که زمانی که شما تمرکز و باور خود را به سمت یک هدف خاصی معطوف می‌کنید، خواهید دید که چند اتفاق مهم و مثبت در این رابطه در زندگی شما رخ می دهد. همین امر موجب می‌شود تا شما بدانید که دارید قانون جذب را به صورت کاملا درست در زندگی خود برای رسیدن به اهداف و خواسته‌های خود به کار می‌گیرید.

تاثیر انرژی مثبت حاصل از قانون جذب
تاثیر انرژی مثبت حاصل از قانون جذب

حذف تفکرات منفی با استفاده از قانون جذب

شما برای این امر موفق شده‌اید بر اساس قانون جذب و قانون کائنات تمامی تفکرات منفی خود را حذف کنید و از ایده و ذهنیت مثبت که هم سو با تلاش شما و خواسته شما می‌باشد استفاده کنید. اگر به این صورت ادامه دهید خواهید دید که کائنات و جهان هستی نتایج مثبت‌تری را در مسیر زندگی شما قرار خواهند داد. و شما یاد می‌گیرید که برای تاثیر مثبت بیشتر بر زندگی خود و اتفاقاتی که در آن رخ می‌دهد بتوانید ذهن و تمرکز خود را به طور دقیق بر روی خواسته و آرزوی خود متمرکز کنید. چرا که در این صورت شما زودتر و بهتر به نتیجه دلخواه خود دست پیدا می‌کنید.

2. آمادگی برای تغییر را احساس کنید

یکی از راه‌های دیگر که می‌توان از طریق آن فهمید که قانون جذب بر روی زندگی و افکار شما تاثیر مثبت گذاشته است احساس این نکته می باشد، که در خود می‌توانید تغییرات و میل به تغییر را مشاهده و احساس کنید. یکی از راه های کسب موفقیت و توسعه فردی در هر زمینه‌ای، مقابله با تمام اتفاقات خوب و بد در مسیر زندگی‌ و تغییر آنها متناسب با اهداف خود می‌باشد. به همین دلیل زمانی که شما توانستید در برابر تمام اتفاقات خوب و منفی زندگی خود دارای رفتار مثبت و یکسانی باشید بدانید که توانسته‌اید در زندگی خود قانون جذب را به درستی انجام دهید و باید منتظر بهترین نتایج مثبت و خوب در زندگی باشید.

تغییر در زندگی با قانون جذب
تغییر در زندگی با قانون جذب

تغییر در زندگی با قانون جذب

برای درک بهتر این مطلب به این مثال توجه داشته باشید، تا بتوانید به درستی این موضوع را درک کنید. شما در ذهن خود یک هدف و ایده را می‌پرورانید و همیشه به دنبال آن هستید که به این هدف دست پیدا کنید. اما ترس و ناامیدی از شکست مانند یک دژ مستحکم میان شما و هدفتان قرار گرفته است و شما نمی‌توانید به سمت آن حرکت کنید. شما می‌توانید با قانون جذب و اجرای قوانین آن در زندگی بر ترس خود غلبه می‌کنید و علاوه بر فکر، اراده خود را نیز برای دستیابی به خواسته خود همراه می‌کنید. این مسئله همان آمادگی شما در برابر تغییرات برای دستیابی به هدف می‌باشد که قانون جذب در وجود شما بیدار می کند و خواسته و تلاش شما را در یک مسیر قرار می‌دهد تا شما بتوانید در سریعترین زمان به نتایج مثبتی دست پیدا کنید.

3. تمرکزتان را بر روی زمان حال می‌گذارید

ما در طول عمر خود همواره برای موفقیت و داشتن چیز‌های بهتر در آینده تلاش می‌کنیم و مبنای خود را همیشه آینده قرار می‌دهیم، بدون توجه به این نکته که گذشته حال ما را ساخته است و ما می‌توانیم آینده خود را با زمان حال بسازیم. به این خاطر برای اینکه به یک آینده درخشان و مثبت دست پیدا کنید باید به زمان حال توجه کنید و روی آن کار کنید. زیرا این زمان حال می‌باشد که آینده ما را خواهد ساخت. به این دلیل یکی از مهمترین اموری که باعث می‌شود تا شما بدانید که آیا نشانه‌های انرژی مثبت قانون جذب بر روی شما و زندگی‌تان تاثیر گذاشته یا خیر، همین مسئله می‌باشد که شما تمرکز و توجه خود را بر روی زمان حال خواهید گذاشت.

افزایش تمرکز
افزایش تمرکز

توجه به زمان حال از تاثیرات انرژی مثبت قانون جذب

ما از همان اول زندگی فریب خورده‌ایم که زندگی آینده ما مهم است و زندگی در حال حاضر اصلا هیچ اهمیتی ندارد. به همین دلیل بیشتر تمرکز خود را برای فردا و آینده خود قرار داده‌ایم. اما نکته بسیار مهمی که قانون جذب به ما یادآوری می‌کند این مسئله می‌باشد، که آینده ما در گرو همین تصمیمات زمان حال ما قرار دارد. به این صورت که اگر امروز تلاش کنیم و ذهن و افکار خود را به صورت مثبت قرار دهیم در آینده به نتایج مثبتی خواهیم رسید و اگر ما به زمان حال خود توجه نکنیم آینده‌ای گنگ و نامعلوم خواهیم داشت. به این دلیل شما که با استفاده از قانون جذب به دنبال خواسته‌ها و اهداف خود هستید باید به زمان حال بیشتر توجه کنید تا بهترین نتایج را به دست بیاورید.

4. هر آنچه را که از زندگی می‌خواهید بدون هیچ هراسی بیان می‌کنید

یکی از نشانه‌های دیگری که به ما می‌فهماند در زندگی خود توانسته‌ایم به صورت اصولی و دقیق از قانون جذب در زندگی برای رسیدن به اهداف و آرزو‌‌های خود بهره ببریم این مسئله می‌باشد، که ما بدون هیچ گونه هراس و دلهره‌ای نسبت به تمام خواسته‌ها و اهداف خود حرف می‌زنیم. البته این امر نیز نشان دهنده تغییر ذهنیت ما نسبت به جهان و اطراف ما می‌باشد. زیرا انسان‌ها همواره به سخنوری در مورد یک امر و کاری می‌پردازند که در ذهن خود ابتدا به آن کار ایمان داشته باشند.

تاثیر قانون جذب در خودگویی مثبت

البته نکته بسیار مهمی که ما می‌توانیم در مورد حرف زدن در قانون جذب به آن توجه داشته باشیم این مسئله می‌باشد، که این حرف زدن ما در مورد خواسته‌ها و اهداف ما باعث می‌شود تا ذهنیت ما بیشتر بر روی آن تاکید کند. به نوعی خودگویی مثبت برای رسیدن به موفقیت یکی از نشانه‌های تاثیرگذاری قانون جذب در زندگی می‌باشد. زمانی که شما در زندگی بر روی یک مسئله هم فکر می‌کنید هم درباره آن حرف می‌زنید و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنید کائنات و قانون جذب آن را زودتر در اختیار شما قرار می‌دهند.

5. انرژی مثبت بیشتری در زندگی خود احساس می‌کنید

در این حال شما احساس می‌کنید که تمام نا امیدی‌ها، ترس‌ها، شکست‌ها و … در زندگی شما فرار کرده‌اند و دیگر شما دارای حالات روحی و روانی پریشان و همیشه غمگین نیستید و می‌توانید حس کنید که انرژی مثبت از تمامی موجودات جهان هستی به سمت شما ارتعاش می‌شود. هنگامی که شما این احساس را داشتید بدانید که قانون جذب بر روی زندگی و تفکرات شما نتیجه مثبت گذاشته است. در این امر شما وقتی قانون جذب را وارد زندگی خود می‌کنید خواهید دید که دیگر اتفاقاتی که زمانی باعث نا امیدی و دلخوری شما می‌شدند دیگر اهمیتی برای شما نخواهند داشت.

دستیابی به اهداف با داشتن انرژی مثبت
دستیابی به اهداف با داشتن انرژی مثبت

بهره‌وری از قانون جذب برای رسیدن به اهداف

همچنین در این مورد شما برای اینکه در زندگی خود انرژی مثبت بیشتری را وارد کنید دست به انجام فعالیت‌ها و اموری می‌‌زنید که بتواند خشنودی و رضایت آنها را به وجود بیاورد. زیرا زمانی که شما در زندگی خوشحال هستید و احساس رضایت می‌کنید ذهن شما نیروی مثبت بیشتری را نسبت به خواسته‌ها و اهداف زندگی‌تان ارسال می‌کند. همین امر باعث می‌شود تا شما علاوه بر اینکه زودتر به نتیجه خود در زندگی برسید بتوانید از نتایج مثبت‌تر و بهتری نیز بهره ببرید. همچنین زمانی که شما انرژی مثبت به قانون جذب را در زندگی خود احساس می‌کنید خواهید دید که ذهن و تفکرات شما به صورت کامل ایده‌های منفی را از خود دور می‌کنند و فقط بر روی امور مثبت خود تمرکز می‌کنند.

6. دارای احساس آرامش هستید و آن را در زندگی خود مشاهده می‌کنید

زمانی که به این نتیجه رسیدید که زندگی و اتفاقات آن خوب است می‌توان به صورت قاطع گفت که شما توانسته‌اید قانون جذب را در زندگی خود اجرا کنید و نشانه‌های انرژی مثبت قانون جذب تاثیرگذار روی زندگی را احساس کرده‌اید. در این حالت شما از لحاظ فکری، زبانی و عملی به این مرحله رسیده‌اید که برای دستیابی به خواسته‌های خود تمرکز کنید. زیرا به این تفکر رسیده‌اید که قانون جذب و روش‌های آن که می‌تواند بر روی زندگی ما تاثیر گذار باشد، باعث می‌شود تا ما به خواسته‌ها و اهداف خود در زندگی دست پیدا کنیم و این امر باعث آرامش روحی و روانی ما می‌شود.

تاثیر انرژی قانون جذب در کسب آرامش

زمانی که شما در قانون جذب به آرامش دست پیدا کرده‌اید دیگر نگران اتفاقات منفی و بدی که قبلا با یک دید دیگر به آنها نگاه می‌کردید نیستید. زیرا به این آرامش فکری و دید مثبت رسیده‌اید که می‌توانید با ذهن و تفکرات خود تمامی اتفاقات زندگی خود را کنترل کنید. به همین دلیل یکی از مهمترین ویژگی‌ها و نشانه‌هایی که قانون جذب وارد زندگی ما می‌کند آرامش ذهنی و روحی می‌باشد که این آرامش می‌تواند بر روی تمامی جنبه های زندگی ما تاثیر گذار باشد.

7. در همه حال اتفاقات خوب در زندگی ما رخ می‌دهد

زمانی که شما به قانون جذب ایمان داشته باشید و روش‌های مختلف آن را برای موفقیت در زندگی خود پیاده می‌کنید، خواهید دید که اتفاقات و رویداد‌های مثبتی که شما در ذهن خود به آنها ایمان دارید به صورت بسیار زیاد در تمامی جنبه های مختلف زندگی شما اتفاق می‌افتد. به همین دلیل یکی از موارد مهمی که نشان می‌دهد که در زندگی شما قانون جذب تاثیر گذاشته است همین رخ دادن اتفاقات مثبت می‌باشد. زمانی که این اتفاق در زندگی شما رخ می‌دهند بیشتر قانون جذب و نشانه‌های آن را باور خواهید داشت. همین امر باعث می‌شود تا شما با خیال راحت و با ایمان قوی‌تری از قانون جذب در زندگی خود برای رسیدن به اهداف مختلف استفاده کنید.

تاثیر انرژی مثبت در بروز اتفاقات خوب
تاثیر انرژی مثبت در بروز اتفاقات خوب

با مطالعه نشانه‌های انرژی مثبت قانون جذب تاثیرگذار بر روی زندگی شما می‌توانید دخالت و تاثیر قانون جذب در میزان کسب موفقیت خود در جنبه‌های مختلف زندگی را حس کنید. شاید قبل از مطالعه این مطلب از سایت آکادمی98 این نشانه‌ها را به شانس و یا موارد دیگری نسبت داده باشید، اما با مطالعه این مقاله می‌توانید بهتر به درک نشانه‌های قانون جذب بپردازید و با تمرکز بیشتر بر روی این نشانه‌ها بتوانید موارد مثبت بیشتری را به سوی خود روانه کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
36 ⁄ 18 =