جملات مثبت برای قبل از خواب جهت داشتن یک روز پرانرژی

خانه » موفقیت و توسعه فردی » جملات مثبت برای قبل از خواب جهت داشتن یک روز پرانرژی
جملات مثبت و انگیزشی برای قبل از خواب
جملات مثبت و انگیزشی برای قبل از خواب

زمان مطالعه: 8 دقیقه

آیا شما از دسته کسانی هستید که هنگام رفتن به رختخواب خود تلویزیون را روشن می‌کنید تا از فشار و اضطراب روز شلوغ خود خنثی شوید و به خواب بی قرار بروید؟ آیا با گوش دادن به موسیقی نرم و با یک رمان چرت می‌‌ز‌نید؟ آیا به بیان جملات مثبت برای قبل از خواب می‌پردازید؟ هر کسی برای به خواب رفتن خود برای داشتن آرامش و استراحت از راه‌هایی استفاده می‌کند. زیرا خواب و استراحت یکی از ملزومات مهم برای داشتن عملکرد بالا و داشتن انرژی برای تصمیم‌ گیری‌ های کسب و کار می‌باشد. شما اگر بتوانید در طول شب دارای خوابی منظم و عالی و بدون استرس داشته باشید در صبح با ذهن، بدن و روانی سرحال بیدار می‌شوید.

یکی از اساسی‌‌ترین کارها در هنگام خواب این است که موارد مثبت و جمله‌های مثبت فکر کنیم. زیرا ذهن ناخودآگاه انسان با داشتن تفکرهای منفی آنها را به واقعیت تبدیل می‌کند و به نوعی آنها را در خود می‌سپارد. شما اگر بتوانید در هنگام خواب تفکر و جملات انگیزشی مثبت داشته باشید ذهن ناخودآگاه به نوعی آنها را در خود ته نشین کرده و نگه می‌دارد و این واقعا به نفع انسان می‌باشد.

بعد از مطالعه کامل مقاله حملات مثبت قبل از خواب، نگاهی به مقاله سخنان انگیزشی از بزرگان تاریخ بیندازید.

جملات انگیزشی و مثبت برای قبل از خواب
جملات انگیزشی و مثبت برای قبل از خواب

جملات انگیزشی قبل از خواب

واقعا چیزی بهتر از این نیست که انسان زمانی صبح از خواب بیدار می‌شود احساس طراوت و ذهنی پر از انرژی داشته باشید. در این هنگام واقعا روح انسان سبک است و هر فردی می‌تواند دست به کارهای بزرگی با هیجان و انگیزه  زیاد بزند. برای داشتن چنین حسی از افکار شرم ساز و استرس‌زا دوری کنید و حتی به آنها فکر هم نکنید و تنها به مواردی که عشق دارند فکر کنید. تنها عشق است که اهمیت دارد. با بر زبان آوردن جملات مثبت شما سدی را در برابر تفکرهای غلط خواهید ساخت و می‌توانید راه‌های تازه‌ای را در مسیر خود برای رسیدن به هدف برنامه‌ریزی کنید. به طرف جملاتی بروید که باعث تحریک و جذب شما می‌شود.

جذب انرژی مثبت قبل از خواب

ما در ادامه جملاتی را برای شما قرار داده‌ایم تا الهام بخش شما باشد. تنها باید توجه داشته باشید که آنها به نوعی کوتاه و تاثیر گذار باشند و برای ذخیره در ذهن بهتر است تا 10 بار تکرار کنید. معنی این جملات را تجسم کنید و بگذارید در بدن و ضمیر ناخودآگاه شما جذب شوند. اگر شما این کار را هر شب انجام دهید، مطمئنا تاثیر آن را خواهید دید و طبق قانون جذب می‌توانید با جذب کردن هر جمله مثبتی تفکر منفی را از ذهن خود بیرون کنید و با لذت و آرامش بیشتری کارهای خود را دنبال کنید. هر بار که یکی از این تایید‌های مثبت در خواب را تکرار کنید، صلح را در اولویت خود قرار می‌دهید و شما خواب مسالمت آمیز را بیشتر به واقعیت تبدیل می‌کنید. البته دو نکته اساسی وجود دارد که نباید فراموش کنید.

  •  تمام کارهایی که شما باید انجام دهید را روی یک تکه کاغذ بنویسید و سپس آن را کنار بگذارید.
  • نفس عمیق بکشید و آن را به مدت سی ثانیه نگه دارید و سپس تا حد امکان آهسته از آن بازدم کنید. آن را سه بار تکرار کنید و سپس جملات خود را بیان کنید.

در این باره جوزف کمبل می‌گوید: “هدف زندگی چیزی جز هماهنگ کردن ضرب‌آهنگ کائنات با نبض شما نمی‌باشد. این باعث تطبیق دادن طبیعت وجودی با جهان هستی خواهد شد”. در ادامه می‌توانید به بررسی جملات مثبت برای قبل از خواب بپردازید تا بتوانید برای ایجاد حس مثبت قبل از خوابیدن از این موارد استفاده کنید. البته علاوه بر این جملات شما می‌توانید بی نهایت جمله مثبت را خود بسازید تا در هنگام قبل از خواب آنها را تکرار کنید.

جملاتی انگیزشی برای قبل از خواب
جملاتی انگیزشی برای قبل از خواب

1. امروز آزاد هستم

آزادی چیزی است که من امروز دارم. من از هر چیز منفی چون نگرانی، ترس ، خشم و … رها هستم. استرس را دور انداخته‌ام و چیزی نیست که باعث نگرانی من شود. من موارد منفی را با سنگینی فراوان از روی دوش خود برداشته و به جای آن موارد مثبت و مورد احتیاج را بر شانه‌هایم گذاشته‌ام. من در خواب خود لذت و آرامش را می‌بینم و می‌توانم دوباره آزادی را تجربه کنم.

2. من کاملا می‌بخشم

من قادر به برگشت به گذشته نیستم و نمی‌توانم آینده را مشاهده کنم. آنچه که سرنوشت داشت و باید رخ می‌داد، اتفاق افتاده است و قدرتی در من برای تغییر آن نیست. من باید گذشته را رها کنم و هر چیزی رخ داده است را قبول کنم. من از خود و هیچ کسی کینه به دل نداشته و موقعیت این اتفاق را می‌بخشم. من کاملا زندگی خود را دوست دارم و اطمینان دارم که در امان هستم.

جملات تاثیر گذار برای قبل از خواب
جملات تاثیر گذار برای قبل از خواب

3. اجازه خوابیدن دارم

من امشب با احساس آرامش و بدون مشکل چشمان خود را بسته و می‌خوابم تا صبح شاداب و دل‌انگیزی که منتظر من است را ببینم. روح و جسم من کاملا آزاد است تا خود را در آغوش خواب شبانه قرار دهید. زیرا ذهن و روح من این پاداش را دارند و این متعلق به آنهاست. یکی از بهترین جملات مثبت برای قبل از خواب این مورد می‌باشد که سبب آرامش و خواب با کیفیت بالا می‌شود.

4. اولین قدم را برای خوابی آرام بر می‌دارم

رختخواب و اتاق من به انسان حس آرامش می‌دهند. من در زمانی که اولین قدم خود را در اتاق و رختخواب خود بر می‌دارم فکرهای استرس زا و رنجانم کمتر می‌شوند. این گونه است که بار سنگین مسئولیت را از دوش برداشته و خوابم می‌برد.

5. شکرگزار و سپاسگزارم

زندگی بهتر از این نمی‌توانست نصیب من شود. من واقعا از بابت این زندگی سپاسگزار هستم. بابت هر چیز چون درس و تجربه‌های زندگی، موفقیت‌ در زندگی، عشق، روز، شب و هر چیزی سپاسگذار و شکر گذارم.

سپاسگذاری قبل از خواب برای داشتن روزی زیبا
سپاسگزاری قبل از خواب برای داشتن روزی زیبا

6. رویاهای خود را قبول دارم

زمانی که غروب آفتاب دیده می‌شود نگرانی‌های من هم غروب می‌کنند. من کاملا به خود باور دارم و مطمئن هستم چیزی را که در توان داشته‌ام انجام داده‌ام و این باعث می‌شود تا از روز سپری شده راضی باشم. هر رویایی که در ذهن دارم را با جان و دلم پذیرا هستم. چرا که، فردا با روشنای روز، من توانایی‌های خود را با لذت آغاز خواهم کرد و مطمئنا به آنها خواهم رسید.

7. خواب آرامی خواهم داشت

مطمئنا امشب خوابی آرام و بدون استرس خواهم داشت. باشد که رویا و خواب‌های شیرین و با عشق داشته باشم. با خواست خدا روح من به صورت شاد به سمت فرصت‌های نامحدود چشم باز خواهد کرد.

خواب آرام با تفکر مثبت
خواب آرام با تفکر مثبت

8. آغوش خود را با کمال میل به سمت خوابی با کیفیت خواهم بست

آغوش من برای آرامش باز خواهد بود. دعوت من همیشه برای نور آماده است و روح من منزلی برای عشق، شادمانی و آسایش خواهد بود. ذهن من در سکون است و روح من خشنود. من وارد سکون و آرمیدگی می‌شوم و با سپاسگزاری به خواب شبانه آغوش باز کرده و خوش‌آمد می‌گویم.

9. انتخاب آرامش برای روزی پر از انرژی

با انتخاب آرامش چشمانم را برای خوابی آرام می‌بندم و انتخاب می‌کنم تا آنچه در بالا است و چشمان فیزیکی من قادر به دیدنش است را با چشمانی جدید مشاهده کنم. چیزی به جز آرامش نمی‌تواند در برتری ذهن من قرار گیرد و به نوعی در روح من برقرار دارد.

داشتن خواب آرام
داشتن خواب آرام

10. با جهان هماهنگ هستم

چیزی که در ذهن من است هماهنگ کردن تپش قلبم با آهنگ طبیعت است. من واقعا با سکوت شب و خوابی زیبا هماهنگ هستم. این حالا است که به ضربانی تک تبدیل شده است و به آرامی تپش دارد. این باعث داشتن خوابی زیبا در من می‌شود تا خود را رها کرده و هر آنچه منفی است از بین رود.

امیدوارم جملات مثبت برای قبل از خواب ارائه شده در این بخش از سایت آکادمی 98 بتواند به شما در داشتن خوابی زیبا و با آرامش کمک کند تا استرس را از بدن شما دور کند و خوابی آرام را داشته باشید. شما می‌توانید خود نیز جملاتی کوتاه و تاثیر گذار را داشته باشید تا در زندگی و روح شما تاثیر بسزایی را قرار دهد. بهتر است این جملات را شبانه تکرار کنید تا تاثیر آن را مشاهده کنید و رهایی را تجربه کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
44 ⁄ 22 =