5 روش برای صرفه جویی در زمان و پول در فرآیندهای کسب و کار

خانه » موفقیت و توسعه فردی » 5 روش برای صرفه جویی در زمان و پول در فرآیندهای کسب و کار
صرفه جویی در زمان و پول برای پیشرفت کسب و کار
صرفه جویی در زمان و پول برای پیشرفت کسب و کار

زمان مطالعه: 4 دقیقه

یکی از روش هایی که می تواند شرکت و کسب و کار شما را به بالاترین نقطه ها و در دسته بهترین ها قرار دهد، داشتن پول و زمان کافی است. زیرا شما با استفاده از پول میتونید سرمایه گذاری کرده و پیشرفت رو حاصل کنید. اما این به تنهایی نمی تواند به شما کمک کند. باید با زمان کار خود را انجام دهید و تکمیل شوید. بنابراین ما در سری مقالات موفقیت کسب و کار در آکادمی 98 می خواهیم روش هایی را برای بهبود کسب و کارتون بیان کنیم.

صرفه جویی در زمان و پول برای پیشرفت کسب و کار

اغلب می شنوید که با پس انداز یک دلار است که یک دلار دیگر به دست می آید. در مورد زمان و پول، شرکت هایی که می توانند هر دو را پس انداز کنند بیش از چند دلار را از چنین تلاشی پس انداز کرده اند. در بسیاری از موارد، آن ها با ساختن روندهای کاری در این دو حوزه، هزاران دلار را حفظ می کنند. در زیر پنج راه وجود دارد که شرکت شما می تواند زمان و پول را در فرآیندهای کسب و کار خود صرفه جویی کند.

صرفه جویی در زمان و پول
صرفه جویی در زمان و پول

ادغام کردن کار

شرکت شما ممکن است تعداد زیادی از کارمندان را استخدام کرده باشد که در طول روز کار متوسط کمی انجام دهند. با تقویت کارها تحت یک توصیف شغلی، کسب و کار شما می تواند تعداد کارگران را کاهش دهد. این امر اساسا باعث صرفه جویی در هزینه های شرکت شما با کاهش هزینه پرداختی به کارمندانی می شود، که کار بسیار کمی انجام می دهند. با این روش میتوانید به کارکنانی که کار بیشتری انجام می دهند مزایایی را مد نظر بگیرید و این در هزینه شما بسیار موثر واقع خواهد شد.

فرآیندهای کاری اتوماتیک

هنگامی که برای صرفه جویی در وقت و پول فرآیندهای کسب و کار به میان می آید، خودکار سازی فرآیندهای جریان کاری کلید دستیابی به اهداف شما است. در هر فرآیند گردش کار شما می توانید زمان آزاد کارمند را که بهتر است بر روی کارهای مهم تر مشغول شود را خودکار کنید. این به نوبه خود به این معنی است که حداقل دو کار متفاوت برای یک قیمت شرکت انجام می شود، که بعد از آن پس انداز زیادی برای یک شرکت وجود دارد.

فرآیندهای کاری اتوماتیک
فرآیندهای کاری اتوماتیک

بازاریابی

به جای هدر دادن پول نقد با تبلیغات سنتی، بهتر است نتایج مشابه و یا بهتر را با روش های بازاریابی آنلاین رایگان به دست آورید. از یک وب سایت به خوبی طراحی شده برای کمپین های تولید ترافیک، راهی برای رسیدن به مصرف کننده مدرن از طریق اینترنت استفاده کنید. در واقع، به جای پرداخت هزینه به تبلیغ کنندگان سنتی، شرکت شما می تواند راه هایی را برای تبلیغ کردن به عنوان وسیله ای برای افزایش درآمد در هنگام بازاریابی در کنار آنلاین بودن و رایگان ایجاد کند. در حالی که بازاریابی برای فروش به صورت آنلاین آزاد است. به جای اینکه صرفا پول پس انداز کنید، ممکن است تنها با جریان نقدی مثبت همراه با این راه حل بتونید مشکلتان را برطرف کنید.

حمل و نقل

کسب و کار شما ممکن است بخش خوبی از درآمد خود را از طریق ارسال محصولات به مصرف کنندگان به دست آورد. با سازماندهی یک انبار میتوانید زمان زیادی را صرف ذخیره سفارشات بسیار متنوع برای ارسال به مشتریان خود کنید. پیشنهاد تخفیف در سفارشات حجیم همچنین می تواند به پس انداز پول برای کسب و کار شما کمک کند. زیرا شرکت شما در روند تشویق حجم فروش بالاتر، محصولات بیشتری را عرضه می کند. همچنین باید کار کردن با یک شرکت بسته بندی را در نظر بگیرید که می تواند اندازه های بسته را برای هر آنچه که می خواهید ارسال کنید، سفارشی کند.

زمان و پول در فرآیندهای کسب و کار
زمان و پول در فرآیندهای کسب و کار

کاهش کار هفته

یکی از راه های صرفه جویی در پول این است که ساعت کار را کوتاه کنید. حرکت به یک هفته کاری چهار روزه، به جای مدل پنج روز، می تواند به پس انداز زیادی برای شرکت شما تبدیل شود. این به این معنی است که کارکنان شما باید در یک چارچوب زمانی کوتاه کار بیشتری انجام دهند، و هزینه های سربار را با توقف عملیات در یک روز در هفته کاهش می دهد. به علاوه، این به کارمندان یک تعطیلات آخر هفته را می دهد تا استراحت کنند تا آن ها بتوانند روز های کاری را با عملکرد بالاتری در شرکت شما باشند.

هزینه های کلی و مخارج دو نفر از بزرگ ترین دشمنان شما به عنوان صاحب کسب و کار هستند. با یادگیری استفاده از این دو عامل به نفع کسب و کار، شما به طور موثر بر مانع بزرگی غلبه خواهید کرد که رقبای شما را به ستوه آورده است. بنابراین همیشه به دنبال راه هایی جدید برای صرفه جویی در زمان و پول شرکت تان در هر جایی که می توانید باشید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
26 × 3 =