آکادمی 98 افتتاح شد ! مرجع خلاقیت ها

خانه » متفرقه » آکادمی 98 افتتاح شد ! مرجع خلاقیت ها
آکادمی 98 افتتاح شد
آکادمی 98 افتتاح شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام، این اطلاعیه برای اعلام افتتاح وب سایت آکادمی 98 می باشد. اولین مقاله و نوشته در سایت که هم اکنون در حال مطالعه آن هستید. در ادامه می توانید جزئیات مختصری از فعالیت های این مجموعه را مطالعه کنید.

افتتاح مرجع خلاقیت و کارآفرینی

مجموعه آکادمی 98 بعد از بررسی کم بودها و مشکلات رایج در زمینه فعالیت های انتخابی جرقه راه اندازی خود را در دهن مدیر آن به وجود آورد. بعد از حدود 1 سال بررسی مداوم و جمع آوری اطلاعات در زمینه هایی که در ادامه برای شما نام خواهیم برد، تصمیم به راه اندازی این وب سایت گرفته شد.

به طور کلی فعالیت های این مجموعه شامل موارد ذیل می شود:

  • آموزش های سئو و بهینه سازی وب سایت
  • آموزش های موفقیت و توسعه فردی
  • ارائه ایده های خلاقانه و کارآفرینی
  • آموزش های کسب و کار اینترنتی
  • و …

ما سعی کرده ایم فعالیت اصلی خود را در زمینه هایی که در بالا نام برده شد شروع کنیم. لازم به ذکر است که هر کدام از این مباحث دارای زیر مجموعه های بسیاری هستند که شامل آموزش ها و دوره های آکادمی 98 خواهند بود.

راهی برای موفقیت

یکی از اصلی ترین اهداف این مجموعه در نظر گرفتن شرایط حال حاضر کشور و وضعیت اقتصادی خواهد بود. تمام سعی و تلاش خود را به طور کاملا صادقانه و انسان دوستانه خواهیم کرد، تا بتوانیم در مسیر رشد و توسعه شما همراهان قدمی برداشته باشیم.

شاید وب سایت هایی زیادی در زمینه های آموزشی فعالیت می کنند که دوره ها و مباحث موجود درآکادمی 98 را شامل می شود، اما نکته حائز اهمیت که سبب تمایز ما با دیگر مراجع می شود، تدریس کاملا تخصصی و حرفه ای تنها در زمینه های نام برده شده خواهد بود.

برای مطالعه اطلاعات کاملتر درباره مجموعه آکادمی 98 می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
25 + 16 =