با 40 میلیون تومان چه شغلی راه اندازی کنیم؟

خانه » ایده های خلاقانه » با 40 میلیون تومان چه شغلی راه اندازی کنیم؟
ایده راه اندازی و اجرای کسب و کار با 40 میلیون تومان
ایده راه اندازی و اجرای کسب و کار با 40 میلیون تومان

زمان مطالعه: 10 دقیقه

با 40 میلیون تومان چه کسب و کاری می توان راه اندازی کرد؟ یا چه شغل‌هایی با 40 میلیون می‌توانند سود خوبی داشته باشند؟ و بسیاری از سوالات دیگر که امروزه با توجه به بیکاری های زیاد برای افراد مختلف ممکن است پیش بیاید. شاید از نظر برخی با وضع کنونی کشور 40 میلیون تومان را نمی توان به عنوان سوددهی بالا سرمایه گذاری کرد و بی فایده است و بسیار از دلایل مختلف دیگر که در ذهن شما به وجود می‌آید. اما باید بدانید، اتفاقا در این اوضاع بد اقتصادی شما می‌توانید با تفکری هوشمندانه و شکیبایی به سود بالایی در ماه و سال دست پیدا کنید.

شما ممکن است تحصیل کرده باشید و یا تجربه خاصی برای کارهایی داشته باشید که این خود برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به تفکر خودتان شغل های متفاوت در ذهن ایجاد می کنید. اما بهتر است در نظر داشته باشید که شما 40 میلیون سرمایه دارید که با زحمت فراوان توانسته‌اید جمع آوری کنید و نباید هیچ ریسکی را برای سرمایه گذاری قبول کنید. پس بهتر است با تحقیقات لازم و نیازهای مشتریان و جامعه دست به کار شوید که ما در این بخش از ایده های کسب و کار مجموعه ای از کسب و کار هایی که با این مقدار سرمایه می توانید راه اندازی کنید را خدمتتان معرفی می کنیم.

بعد از مطالعه این بخش لینک های زیر را هم ببینید

ایده راه اندازی کسب و کار با 40 میلیون

برای راه اندازی کسب و کار باید شما چند عامل را در نظر داشته باشید. در وهله اول باید به مهارت های خود نگاهی کنید و ببینید که چه خدماتی را می توانید به نحو احسنت به مشتریان خود ارائه دهید. نکته بعدی، تحصیلات شما می باشد که می‌خواهید با توجه به آن شغلی پیدا کنید. نکته مهم و اصلی که باید همه داشته باشند علاقه به کار مورد نظر می باشد چون در غیر این صورت کار شما چندان دوام نخواهد آورد.

افراد می توانند کسب و کار های مختلفی راه اندازی کنند اما شرط مهم موفقیت در کسب و کار می باشد. پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه کامل ایده های معرفی شده در این بخش از وب سایت موفقیت و کارآفرینی آکادمی 98 مطالب آموزش کاملا رایگان موفقیت در زمینه کسب و کار را به طور کامل مطالعه کنید.

انتخاب مکان مناب برای اجرا ایده

اگر شما شغلی را انتخاب کرده اید که نیازی به مکان مناسب برای اجرا و راه اندازی ندارد، به راحتی می توانید در مکان های مختلف، حتی بیرون از شهر یا شهرک های صنعتی کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. به عنوان مثال یک کارگاه تولید زیاد مهم نیست که در چه مکانی راه اندازی شده باشد. اما اگر این چنین نیست شما باید با توجه به حرفه خود مکانی را برای راه اندازی کسب و کار انتخاب کنید چرا که در نظر داشتن مکان مناسب و در دید بودن برای عموم برای برخی از کسب و کار ها بسیار لازم می باشد.

به طور مثال شما مغازه ای در نزدیک مکانیکی‌ها و کارهای صنعتی دارید و نمی‌خواهید مغازه ای برای راه اندازی شغل اجاره کنید. پس بهترین گزینه برای این مکان، باز کردن مغازه تعمیرات و مکانیکی و یا فروش لوازم یدکی می‌باشد.

در ادامه ما ایده‌هایی را که با 40 میلیون تومان سرمایه گذاری اولیه می‌توانید راه اندازی کنید را ارائه داده‌ایم که با توجه به تنوع سلیقه ها و مختلف بودن طرز فکر های افراد شاید باب میل بسیاری از شما نباشد. اما امیدواریم بتوانید با مطالعه آنها ایده‌هایی را در ذهن خود بیابید که بتوانند به شما در راه اندازی کسب و کار کمک کنند زیرا ایده های بسیار در ذهن افراد می‌باشد و شغل نیز به صورت بی نهایت قابل اجرا است .

ایده راه اندازی کسب و کار
ایده راه اندازی کسب و کار

مزون عروس

یکی از آداب شناخته شده که در هر جای جهان موجود می‌باشد برگزاری عروسی است. اما این راه و رسم و فرهنگ در ملیت های مختلف می‌باشد که به نوعی مراسمات را برای هر نقطه ای از جهان تغییر داده است که عروسی در ایران برای خانواده‌ها دارای هزینه های زیاد و سرسام آوری می‌باشد. اما در عوض توانسته است برای بسیاری از افراد بر پایه راه اندازی شغلی شود. یکی از این کارها راه اندازی مزون عروس می‌باشد، که با 40 میلیون امکان پذیر می باشد که خانم ها می‌توانند در این فعالیت به راحتی ماهانه تا نزدیکی 15 الی 20 میلیون را نیز کسب کنند.

البته شما باید استعداد و مهارت کافی را برای گرفتن تصمیمات در راه اندازی داشته باشید. این می‌تواند به شما در رسیدن به کارآفرینی موفق کمک کند که در مطلب مربوطه به ایده راه اندازی مزون اینترنتی توضیحات کاملی راجع به این موضوع ارائه شده است.

پیشنهاد برای مطالعه، بعد از مطالعه کامل ایده های این بخش، نگاهی به ایده راه اندازی کسب و کار سیسمونی نوزاد نیز بیندازید.

تولیدی لباس با 40 میلیون تومان سرمایه

آیا مهارت و علاقه شما در دوزندگی است؟ آیا شما می‌توانید پارچه‌ها و طرح های مختلف را به خوبی شناسایی کنید؟ پس، بدین صورت بهترین فرصت برای شما این می‌باشد که با مبلغ 40 میلیون تومان سرمایه اولیه و نزدیک به آن به راه اندازی کسب و کار کارگاه کوچک تولیدی بیندیشید.

شما باید نکاتی را در راه اندازی تولید نیز در نظر داشته باشید. این که مکان مناسب تهیه کرده و بدانید که با توجه به فصل و شرایط چه مشتریانی را خواهید داشت چون اینها همه خود دارای تکنیک های مختلفی می‌باشند. علاوه بر این موارد باید اقدام به تولید لباس هایی با شکل و طرح مناسب نمایید که متناسب با فرهنگ و آداب افراد حاضر در بخش تولیدی شما باشد یعنی باشد مشتریان هدف خود و نیاز های آنها را بشناسید تا بر این اساس اقدام به تولید لباس با طرح خاص نمایید.

 کسب و کار با ۴۰ میلیون
کسب و کار با ۴۰ میلیون

دوربین مدار بسته و کرکره برقی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بازار، سیستم های امنیتی توانسته‌اند خود را در بازار جای دهند. و با توجه به اینکه تقریبا هر مغازه ای دارای دوربین حفاظتی و امنیتی می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی با علاقه به این حرفه و ورود به آموزشگاه های برای نحوه نصب انواع دوربین‌ها، تعمیرات کسب و کار خود را راه اندازی کرده و به نصب دوربین‌ها بپردازید، که با کمی تبلیغات می‌توانید بهترین‌ها را برای درآمد داشته باشید.

در کنار دوربین های مدار بسته شما می‌توانید برای درآمد بیشتر از کرکره برقی استفاده کنید. امروزه کرکره برقی برای پارکینگ‌ها، انباری‌ها و مغازه‌ها یکی از الزامات شده است و طرفداران بسیاری زیادی دارد. این کار چنان سخت نیست و به راحتی قابل یادگیری است و مهمتر از همه اینکه این کار به وسایل گران قیمت و زیادی برای راه اندازی نیازی ندارد.

کسب و کار میوه فروشی با 40 میلیون سرمایه

در هر محله ای میوه و سبزی فروش لازم می‌باشد. بنابراین شما می‌توانید در صورت علاقه به این کار در مکانی که می دانید مشتریان زیاد را خواهید داشت اقدام به راه اندازی یک مغازه میوه فروشی کنید. این کار دارای درآمد بسیار خوبی می باشد. اما شما باید بدانید که میوه و سبزی های مختلف در چه فصل‌هایی مشتریان به خصوص خود را دارند تا متضرر نشوید.

 کسب و کار
کسب و کار

ارز و سکه

با توجه به کم رونق شدن بازارهای مختلف و کاهش سود بانکی، بازار سکه و ارز گزینه خوبی برای کسب درآمد و سود بالا می باشند. زیرا روند سود‌ دهی شرکت‌ها بر دو متغیر قیمت جهانی و روابط ارز در داخل کشور می باشد. شما اگر به ارز و سکه علاقه مندید و تجربه کافی دارید بهتر است سرمایه گذاری های خود را در این رشته قرار دهید. البته توجه داشته باشید که شما باید مهارت و تجربه کافی را داشته باشید چون ریسک این مورد کمی بالا است و ممکنه سرمایه شما را نه تنها بالا نبرد بلکه کاهش نیز دهد. اما در نظر داشته باشید که هر کار ریسک دارد مگر اینکه شما از تجربه خودتان کاملا اطمینان داشته باشید. اگر نمی‌توانید ریسک کنید و به سود کمی نیز قانع هستید بانک گزینه خوبی است.

نکته مهم که باید در سرمایه گذاری بانک مد نظر داشته باشید این است که اگر شما سرمایه خود را به صورت طولانی مدت در بانک قرار دهید، مطمئنا به جای سود با محاسبه می‌توانید ببینید که زیان کرده‌اید بنابراین هر چه زودتر اقدام به راه اندازی کسب و کاری نمایید که متناسب با علایق و میزان سرمایه شما باشد.

پوشاک فروشی ایده کسب و کار 40 میلیونی

لباس‌ها به انواع و اقسام مختلف تقسیم می شوند. برای مثال لباس زیر،لباس ورزشی ، چادر و لباس های حجاب و یا پوشاک فروشی های معمولی که هر نوع لباس و شلواری را می‌توانید در آن پیدا کنید. اگر شما بدانید که مغازه خود را در چه مکانی و برای چه محصولی باز کنید و مهمتر از همه کجا خریدهای خود را انجام دهید و چه قیمت های برای مشتریان مناسب است و … می‌توانید از این شغل درآمد خوبی را کسب کنید.

برای راه اندازی چنین کسب و کاری فقط باید کمی تجربه، مهارت و خلاقیت داشته باشید و به خوبی مغازه خود را بچینید و تزیین کنید. علاوه بر اینها تخفیف و تبلیغات، تاثیر بسزایی را دارد. به عنوان مثال، شما می‌توانید در فصل های مختلف و یا عیدها و مناسب‌ها به مشتریان تخفیفی را قائل شوید و افراد را به سمت خود بکشانید و بدین ترتیب کسب و کاری موفق راه اندازی کنید.

پیشنهاد برای مطالعه ایده خوب: ایده کسب و کار فروش کتاب صوتی به صورت اینترنتی

ایجاد پروتئینی با چهل میلیون سرمایه اولیه

یکی از ایده هایی که با 40 میلیون سرمایه میتوانید به راه اندازی آن فکر کنید ایده ایجاد مغازه پروتئینی برای ارائه خدمات مربوط به این حوزه می باشد. از جمله موارد مربوط به مغازه های پروتئینی میتوان به فروش انواع مواد پروتئینی از جمله گوشت مرغ و فروش انواع قارچ و لبنیات و مواردی دیگر نظیر فروش سوسیس و کالباس و … اشاره نمود.

برای راه اندازی چنین کسب و کاری تنها به چند تعداد یخچال و محلی برای راه اندازی مغازه نیاز دارید که بهتر است در مسیر های پرتردد و مسیر هایی که به رستوران ها و فست فود ها ختم میشود چنین کسب و کاری را راه اندازی کنید چرا که در این صورت علاوه بر عموم افراد، میتوانید به عمده فروشی به رستوران ها و فست فود ها و … نیز مشغول باشید و در نتیجه بازدهی بهتری از این کسب و کار عایدتان شود.

مینی مارکت

راه اندازی مینی مارکت یکی دیگر از موارد و ایده های راه اندازی کسب و کار با 40 میلیون تومان می باشد. نیاز انسان به مواد خوراکی جزو اولویت ها و در دسته بندی مهم ترین نیاز های روزمره وی می باشد. بنابراین راه اندازی مغازه هایی با داشتن انواع و اقسام مواد غذایی و مورد نیاز در زندگی روزمره میتواند بازدهی مناسبی داشته باشد. از این رو ایجاد مینی مارکت با چهل میلیون سرمایه اولیه می تواند نمونه ایده جذاب و پر درآمدی باشد که در صورت پیشرفت در آینده تبدیل به هایپر مارکت نیز می شود.

 

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
38 ⁄ 19 =