ایده راه اندازی کسب و کار سیسمونی نوزاد اینترنتی

خانه » ایده های خلاقانه » ایده راه اندازی کسب و کار سیسمونی نوزاد اینترنتی
ایده راه اندازی کسب و کار سیسمونی اینترنتی
ایده راه اندازی کسب و کار سیسمونی اینترنتی

زمان مطالعه: 7 دقیقه

از دیگر ایده های خلاقانه اینترنتی می توان به کسب و کار سیسمونی اشاره کرد. اگر به راه اندازی کسب و کار سیسمونی اینترنی علاقمند هستید، این ایده خلاقانه کسب و کار بسیار عالی می باشد. البته علاوه بر اینکه یکی از شغل های عالی است جزو ایده های پولساز اینترنتی نیز محسوب می شود.

ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی سیسمونی کودک (نوزاد)

همه ما با واژه سیسمونی آشنا هستیم. مرکز خرید یا فروشگاهی که محصولات مربوط به نوزادان را می فروشد. و البته تو همه کشور ها و شهر ها وجود داره. نمیدونم شما که در حال مطالعه جزئیات ایده سیسمونی هستید صاحب فرزند هستید یا نه ؟ اکثر زوج ها هنگامی که اقدام به بچه دار شدن می کنند، از همان ماه های اول شروع به خریدن موارد مورد نیاز برای نوزاد خود می کنند. و از آنجایی که هر روزه کلی نوزاد در اطراف ما و در کل کشورها و شهر ها به دنیا می آید این کسب و کار می تواند بسیار پولساز باشد.

کسب و کار سیسمونی اینترنتی
کسب و کار سیسمونی اینترنتی

چرا راه اندازی سیسمونی

اشاره کردم که اکثر زوج ها از همان ماه های اول اقدام به خرید موارد لازم برای نوزاد خود می کنند. حتی بیشتر آنها یک سیسمونی کامل برای کودک خودشان که قرار هست متولد شود تهیه می کنند. منظور از خرید سیسمونی برای نوزاد یعنی کلیه موارد مربوط به لباس ، اسباب بازی ، کالسکه ، کریر ، گهواره و … را شامل می شود. علاوه بر آن در طول چندین ماه که نوزاد آنها متولد شود اقدام به خرید چیزهای مختلفی برای او می کنند. زمانی که نوزاد آنها متولد شد به مرور تا زمانی که بزرگ شود یک سری نیازها دارد. مثلا لباس یک ماهگی نوزاد دیگر برای دو ماهگی مناسب نخواهد بود و پدر و مادر باید لباس با سایز بزرگتر را برای اون تهیه کنند.

روال فروش محصولات در سیسمونی به صورت پیوسته می باشد. یعنی اگر شما با راه اندازی این کسب و کار بتوانید پدر و مادرهای زیادی را به سمت حود بکشانید، آنها تا زمان بزرگ شدن کودکشان همیشه از شما خرید خواهند کرد.

جزئیات مربوط به راه اندازی فروشگاه فروش لبنیات سنتی را نیز می توانید مطالعه کنید.

سیسمونی اینترنتی یا غیر اینترنتی

در رابطه با این موضوع که آیا ما این کسب و کار را به صورت آنلاین و اینترنتی راه اندازی کنیم یا اینکه یک مغازه در شهر خودمان باز کنیم باید بگم هیچ فرقی نمی کند. اما من پیشنهاد می کنم هر دو را در کنار هم داشته باشید. زیرا وقتی شما یک مغازه در شهرتان داشته باشید تنها می توانید در سطح شهر خود فعالیت کنید ، اما زمانی که به صورت اینترنتی بخواهید سیسمونی راه اندازی کنید، قادر خواهید بود محصولات خودتان را به کل ایران معرفی کرده و بفروشید.

پس در نتیجه بهترین راه حل برای شما این است که هر دو روش راه اندازی کسب و کار سیسمونی را کنار هم داشته باشید. البته می توانید یکی از این دو روش را برای شروع کار انتخاب کنید.

ایده سیسمونی نوزاد
ایده سیسمونی نوزاد

سرمایه لازم برای راه اندازی سیسمونی نوزاد

خب مهمترین بحث در راه اندازی ایده های کسب و کار مربوط به میزان سرمایه لازم برای اجرا می باشد. توجه داشته باشید که ما گفتیم روش راه اندازی مغازه فروشگاه سیسمونی در شهر خود و همچنین روش اینترنتی که هر دو حالت برای گسترش کسب و کار و افزایش درآمد لازم هستن.

اما وقتی شما بخواهید مغازه باز کنید، لازم است که جنس را بخرید و داخل مغازه خود قرار بدید. مثلا شاید لازم باشد نزدیک به 100 میلیون جنس خریداری کنید. اگر جنس را خریداری کرده باشد در روش کسب و کار اینترنتی هم که خودتان اجناس رو دارید و در صورت سفارش می تونید ارسال کنید.

پیشنهاد مطالعه برای شما در رابطه با راه اندازی کسب و کار با 100 میلیون تومان

خواستم بگم که مغازه فروش محصولات سیسمونی 100 درصد نیاز به سرمایه نزدیک به 100 میلیون دارد. اما روش اینترنتی را می توان بدون خرید اجناس هم راه اندازی کرد. یعنی شما از طریق وبسایت ، اینستاگرام ، تلگرام و … می تونید انواع محصولات سیسمونی رو تبلیغ کنید. با عنوان اینکه فروشنده این محصولات هستید. در این صورت وقتی سفارش داشتید می توانید آن محصول را از طریق فروشگاه دیگری تهیه کرده و برای مشتری بفرستید. البته شما می توانید با چند فروشگاه سیسمونی بزرگ قبلش هماهنگ کنید. مراکز فروش سیسمونی باید قیمت مناسبی برای شما مشخص کنند که شما هم سود خوبی داشته باشید. البته این روش تنها زمانی است که شما سرمایه کافی ندارد. اما به مرور با جمع آوری سرمایه لازم می توانید خودتان جنس را وارد کنید.

سیسمونی
سیسمونی

نحوه اجرای کسب و کار سیسمونی کودک اینترنتی

برای اینکه این ایده اینترنتی را راه اندازی کنید، چندین کار می توانید انجام دهید. طراحی سایت نیاز به هزینه دارد. یعنی اگر خودتان نتوانید وبسایت را طراحی کنید باید هزینه درست کردن سایت فروشگاهی سیسمونی را به کسی بدهید تا آن را برای شما طراحی کند. اگر هزینه مورد را دارید حتما سایت درست کنید.

اگر هزینه طراحی سایت هم نداشتید می توانید برای اجرای کسب و کار اینترنتی از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام که این روزه ها بسیار اوج گرفته استفاده کنید. یا پیام رسان تلگرام که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. به صورت رایگان می توانید یک کانال یا پیج برای خودتان ایجاد کرده و تصاویر محصولات سیسمونی خود را داخل آن قرار بدید. در کنار ارسال محصولات به داخل پیج و کانال باید سعی کنید کاربران زیادی را به سمت صفحه شخصی خودتان جذب کنید.

ایده خلاقانه سیسمونی
ایده خلاقانه سیسمونی

فرقی نمی کند سایت داشته باشید یا از طریق شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام استفاده کنید. در هر دو حالت لازم است سعی کنید کاربران را به سمت خودتان بکشانید. هر چند برای کسی که سرمایه ندارد بهترین روش اینستاگرام می باشد.

راه اندازی سیسمونی به صورت آفلاین (باز کردن مغازه)

اگر قصد داشتید یک مغازه باز کرده و خودتان جنس ها را خریداری کرده و بفروشید، پیشنهاد می کنم یک مغازه خوب در محل مناسبی که فکر می کنید عبور و مرور زیاد هست اجاره کنید. موقعیت فروشگاه شما خیلی مهم است. باید به این موضوع توجه کنید که باید محصولات مربوط به سایز 1 تا 9 را داشته باشید. سیسمونی که کلیه محصولات لازم را دارا باشد قادر خواهد بود پدر و مادرهای زیادی را به سمت خودش جذب کند.

خرید و فروش سیسمونی اینترنتی
خرید و فروش سیسمونی اینترنتی

سعی کنید محصولات با کیفیت مناسب، شیک و دست اول سفارش دهید. در صورت امکان اجناس سیسمونی را از ترکیه تهیه کنید البته اگر امکان دارد ، اگر هم برای شما ممکن نیست اشکالی ندارد.

تا جایی که امکان دارد هیچ چیزی را از قلم نیندازید و تمامی موارد مورد نیاز برای یک سیسمونی را خریداری کنید. در نهایت بعد از آماده سازی کامل مغازه لازم است یک سری اقدامات خوب هم انجام بدید که کار خریدار را راحت کنید.

برای این منظور لک برگه A4 برداشته و توسط کسی که در این زمینه آشنایی دارد لیست کاملی از موارد مورد نیاز نوزاد را داخل آن بنویسید. آنها را دسته بندی کنید. مثلا یک جدول بکشید در یک سمت فرضا سیسمونی حمام / محصولات بهداشتی / لباس / خواب / سرگرمی و … بعد از اینکه به طور کامل بعد از چند بار بررسی از لیست خود مطمئن شدید حداقل برای شروع 100 برگ از آن چاپ کنید. در نهایت پدر و مادرهایی که قصد خرید سیسمونی کامل برای نوزاد خود دارند با استفاده از برگه راهنمای شما به راحتی قادر خواهند بود اکثر محصولات مورد نیاز فرزند خودشان را خریداری کنند.

Loading...

هادی قربانی

9 دیدگاه

 1. سعیده کوهی

  سلام وقت شما بخیر
  من تو پیج اینستاگرام درباره این ایده خوندم و وارد سایتتون شدم
  کار بسیار خوبی هست فروش محصولات نوزاد
  من حدود نه ماهی میشه که از طریق پیج اینستا محصولات سیسمونی نوزاد میفروشم.

  • هادی قربانی

   سلام خانوم کوهی عزیز
   آرزوی موفقیت روز افزون برای کسب و کار آنلاین شما را داریم.

  • مسعود صادقی

   سلام از کجا جنس تهیه کنم؟
   با چند درصد سود بفروشم؟

  • هادی قربانی

   درود بر شما
   برید به مراکز خرید بزرگ و از اونجاها به صورت عمده خرید کنید.
   مثل بانه ، تهران و ….
   بستگی به هزینه خرید داره، هر محصولی هم قیمت مشخص خودش رو خواهد داشت.
   برای مثال الان تو سیسمونی ها یک لباس کودک فرضا ۱۰۰ هزار تومن باشه شما باید با قیمت مناسبتر تهیه کنید. اگر ۷۰ تومن تهیه کنید ۳۰ تومن از هر لباس سود می کنی.
   در کل بستگی به میزان خرید و هزینه ای که برای خرید عمده پرداخت می کنید داره.

  • سید

   سلام میشه منم راهنمایی کنید می‌خوام سیسمونی نوزاد راه بندازم

 2. میثم

  لباسهای سیسمونی از صفر تا چند سالو شامل میشه و از یه مدل چند سایز بیاریم.ممنون

  • هادی قربانی

   باید شروع کنید تو چند ماه اول دستتون میاد که چه محصولاتی رو باید بیشتر داشته باشید. شماره بندی لباس های نوزاد در سیسمونی ها از صفر تا ۹ هست. حالا بعد از اون که بچه ها بزرگ میشن.
   یه پیشنهاد که باید حتما اجرا کنید، کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام هم داشته باشید.

 3. شهاب هاشمی نژاد

  سلام. میشه شماره تلفن مراکزعمده فروشی تهران و بانه رو برام بفرستین ممنون میشم.تا ی تحقیقی بکنم بعد وارد این کاربشم

  • هادی قربانی

   شما باید سراغ افرادی برید که تو این زمینه فعالیت میکنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
26 × 25 =