10 جمله انگیزشی برای موفقیت و رشد از پائول گروسینگر

خانه » موفقیت و توسعه فردی » 10 جمله انگیزشی برای موفقیت و رشد از پائول گروسینگر
جمله انگیزشی برای موفقیت
جمله انگیزشی برای موفقیت

زمان مطالعه: 7 دقیقه

جملات انگیزشی برای افراد موفق بخشی از کار می باشد. زیر هر کسی به خودی خود قادر به مقابله با مشکلات نیست. مگر اینکه پشتکاری قوی و اراده ای بسیار بالا داشته باشد. این نوع اراده ها و پشتکارها اکثر مواقع با جمله انگیزشی در افراد ایجاد می شود.

در این بخش از مقالات موفقیت و توسعه فردی 10 جمله انگیزشی و البته جملات عمیق و پرمعنی را برای شما اماده کرده ایم. امیدواریم که این جملات روی شما تاثیر لازم را گذاشته و نکات ریزی را از آنها برداشت کنید.

جملات انگیزشی برای موفقیت و توسعه فردی

ابتدا قبل از شروع این جملات لازم است در رابطه با شخصی صحبت کنم که این 10 جمله را پیشنهاد می کند. یعنی کسی می خواهم در موردش صحبت کنم، خودش این جملات عمیق را در مسیر موفقیت خود بکار گرفته است.

جملات انگیزشی برای موفقیت و توسعه فردی
جملات انگیزشی برای موفقیت و توسعه فردی

ده جمله عمیق و پرمعنی از پائول گروسینگر

پائول گروسینگر شخصی موفق در کسب و کار خود می باشد. این شخص در مصاحبه ای گفته است که هنگان تاسیس اولین شرکتش چند نکته و رکن اساسی را مد نظر داشته. این موارد شامل یادگیری موارد لازم از شریک کاری خود، مطالعه کتاب های زیاد، و در نهایت استفاده از نقل قول هایی که انگیزشی و بسیار عمیق هستند.

بنابراین پائول گروسینگر ده جمله انگیزشی بسیار عالی را برای شما آماده کرده که من در زیر این موارد را برای شما لیست می کنم. نکته مهم دیگری که در این رابطه وجود دارد پائول می گوید این جملات و نقل قول ها بسیار عالی هستند. اگر به صورت عمیق به آنها نگاه کنیم، نکات بسیار ریزی را متوجه خواهیم شد. این نکات ریز در اکثر مواقع راه حل و همان راهکارهای موفقیت ما می باشد.

موفقیت در کسب و کار
موفقیت در کسب و کار

1- مایکل جان بوباک

اولین جمله عمیق و انگیزیشی ما مربوط به شخص جان بوباک می باشد. جمله فوق العاده عمیق، زیبا و تاثیرگذار. اکثر افراد از این جمله الگوهای زیادی گرفته اند. پس شما هم لازم است بدانید که برای موفقیت باید از آسایش تا حدودی دور باشید.

تمام پیشرفت ها خارج از محدوده ی آسایش شما اتفاق می افتند

2- تونی هسیه

جمله دیگری که به عنوان یک کلام عمیق توسط پائول در نظر گرفته شده است. مربوط به شخصیت تونی هسیه می باشد. جمله فوق العاده تاثیرگذار این شخص به علاقه و عشق اشاره می کند. اکثر افراد متاسفانه با دید پول و پولساز بودن یک سری ایده ها به سمت شغل های مختلفی می روند. اما چون هیچ علاقه و عشقی به کار و ایده مورد نظر ندارند، بسیار سریع شکست می خورند. البته گاهی مواقع با انتخاب یک شغل که به آن علاقه ای نداریم، ممکن است به مرور زمان به آن علاقمند شویم.

به دنبال پول دویدن را کنار بگذارید و به دنبال عشق و علاقه تان بگردید

جملات انگیزشی موفقیت
جملات انگیزشی موفقیت

3- اندی رونی

شخصیتی به نام اندی رونی یک جمله بسیار عمیق و انگیزشی را بیان کرده. نقل و قول انگیزشی این شخص به مراحل انجام کار اشاره دارد. یعنی شما وقتی کاری را شروع می کنید و در میانه های راه هستید. و درنهایت قرار هست به هدف برسید. لازم است بدانید که مسیر طی کردن این هدف سبب خوشخالی و البته رشد شما می شود.

همه دوست دارند در رأس قله باشند، در حالی که همه ی خوشحالی و رشد مربوط به زمانی است که با هدف رسیدن به قله از کوه بالا می روید

4- هنری دیوید ثورو

چهارمین جمله انگیزشی مربوط به دیوید ثورو می باشد. یک نقل و قول عمیق و بسیار تاثیر گذار که در رشد و توسعه فردی به شما کمک خواهد کرد. زمانی که شما با هدف رسیدن به موفقیت درگیر یک سری کارها هستید، خواهید دید که به قدی سرتان شلوغ است که وقت خاراندن سر هم ندارید. در این صورت است که شما به موفقیت دست خواهید بافت. اما کسانی که هیچ دغدغه و مشکلی ندارند، نباید انتظار موفقیت های آنچنانی داشته باشند.

موفقیت معمولاً به سراغ کسانی می رود که برای گشتن به دنبال آن بیش از اندازه سرشان شلوغ است

5- تونی گوین

پنجمین جمله تاثیرگذار در رشد و موفقیت مربوط به تونی گوین می باشد. جمله انگیزی و عمیق این شخصیت اشاره دارد به فعالیت های مدام تا زمان رسیدن به موفقیت. یعنی ما هرگز در مسیر موفقیت نمی توانیم بگوییم که الان از وضعیت فعلی خودمان راضی هستیم.

درست لحظه ای که حس کنید از موقعیت فعلی خود راضی هستید، دیگر وجود ندارید

ده کلام عمیق و تاثیرگذار در موفقیت و کسب و کار
ده کلام عمیق و تاثیرگذار در موفقیت و کسب و کار

6- استیو جابز

جمله عمیق و تاثیرگذار بعدی مربوط به شخص استیو جابز می باشد. این شخصیت یک نقل و قول عالی که به موفقیت های یک شبه مروبط می شود دارد. شما هم بی شک شنیده اید که می گوییند یک شبه به همچین جایگاهی دست پیدا کرد. یا برخی می گوییند راه صد ساله را نمی توان یک شبه طی کرد. اما استیو جابر در جمله تاثیر گذاری که بیان کرده ، اشاره کرده که اگر کسی یک شبه موفق شده در اصل یک شبه نبوده. و مدت زمان بسیار زیادی را برای رسیدن به آن سپری کرده است.

اگر دقیق تر نگاه کنید در خواهید یافت که تحقق اغلب موفقیت های یک شبه، زمان زیادی برده است

7- کریس گروسر

برخی افراد منتظرند موفقیت به سراغشان بیاید. در خانه نشسته و قهوه نوش جان می کنند. و از طرفی انتظار دارند که موفقیت زنگ در خانه را بزند. کریس گروسر در جمله عمیق و تاثیر گذار خود اشاره کرده که اگر می خواهید به هدف و موفقیت خودتان درست پیدا کنید، باید برایش بجنگید.

فرصت خود به خود به وجود نمی آید، این شمایید که باید فرصت ها را خلق کنید

8- مایکل همر

دیگر جمله انگیزشی مربوط به شخص مایکل همر می باشد. کلام و نقل و قول این شخصیت اشاره دارد به میزان کارهایی که باید یک شخص یا شرکت انجام دهد. البته به این شکل هم می توان در نظر گرفت: اشاره می کند به تعداد چند کاری که یک فرد، شرکت یا سازمان انجام میدهد. به این منظور که اگر شما بخواهید در لحظه چندین کار مختلف انجام دهید با شکست مواجه خواهید شد.

وقتی از سازمانی خواسته شود در آن واحد بیش از اندازه کار انجام دهد، به جای آنکه انرژی بگیرد سردرگم خواهد شد

موفقیت
موفقیت

9- هرمان ملویل

جمله تاثیرگذار بعدی مربوط به هرمان ملویل می باشد. این شخص اشاره دارد به اینکه، وقتی شما یک ایده و خلاقیت خاصی را که مربوط به خودتان است انجام می دهید، اما به دلایل خاصی با شکست رو به رو می شوید، مشکلی ندارد و بسیار هم خوب است. اما اگر ایده و شغل شما از روی ایده دیگران برداشته شده و تقلید باشد، با وجود موفقیت ارزش شکست کار و ایده خودتان را هم ندارد.

شکست حاصل از اصالت، بهتر از پیروزی حاصل از تقلید است

10- جیمز کش پنی

آخرین جمله انگیزشی که از جانب پائول گروسینگر پیشنهاد شده است، مربوط به شخص جیمز کش پنی می باشد. جمله عمیق و تاثیرگذار جیمیز اشاره دارد به موفقیت هایی که نصیب برخی ها می شود. شما هم حتما شنیده اید که می گویند طرف شانس داره که موفق شده. اما واقعیت اینطور نیست. رشد و موفقیت حاصل کارهایی می باشد که افراد موفق با اجرای راهکارها و تکنیک های لازم و همچنین حاصل یک همکاری تیمی و گروهی می باشد.

رشد هیچ گاه شانسی اتفاق نمی افتد؛ بلکه نتیجه ی کنار هم قرار گرفتن و همکاری نیروهای مختلف است

جملات انگیزشی  و تاثیرگذار
جملات انگیزشی  و تاثیرگذار

نتیجه جملات انگیزشی  و تاثیرگذار

همانطور که در ابتدا به تاثیر جملات انگیزشی و عمیق تاثیرگذار در کسب و کار و موفقیت اشاره کردم، لازم است بدانید که شما حتما باید علاوه بر 10 کلام انگیزشی پائول گروسینگر یک سری جملات انگیزشی و تاثیرگذار را هر چند وقت یکبار مطالعه کنید. البته در وبسایت آکادمی 98 مرجع تخصصی موفقیت و رشد فردی انواع جملات ناب و عمیق که در موفقیت شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت را قرار می دهیم.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
24 × 27 =