دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ اثر جوزف شوارتز فارسی

خانه » کتاب » دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ اثر جوزف شوارتز فارسی
دانلود رایگان کتاب فارسی جادوی فکر بزرگ
دانلود رایگان کتاب فارسی جادوی فکر بزرگ

زمان مطالعه: 4 دقیقه

کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جوزف شوارتز ( The Magic of Thinking Big ) یکی از بهترین کتاب‌های موفقیت می‌باشد که با محتوای ارزشمند خود مورد استقبال افراد فعال در حوزه موفقیت و کسب و کار قرار گرفته است. میزان محبوبیت و معروفیت این کتاب به حدی می‌باشد که تعداد 3.5 میلیون نسخه به صورت چاپی از این کتاب به فروش رسیده است.

هدف اصلی نگارش کتاب دیوید جوزف شوارتز ( کتاب David J. Schwartz ) پرداختن به موضوعاتی نظیر موفقیت و تاثیر تفکر در کسب موفقیت می‌باشد. اطلاعات موجود در این کتاب در میزان موفقیت در کسب و کار و حتی زندگی بسیار تاثیرگذار می‌باشد به طوری که در کشور‌های مختلف این کتاب به زبان‌های مختلف ترجمه شده است و در این بخش از معرفی کتب موفقیت تقدیم حضورتان می‌گردد.

کتاب دیوید جوزف شوارتز فکر بزرگ و ثروتمند
کتاب دیوید جوزف شوارتز فکر بزرگ و ثروتمند

دانلود کتاب فارسی جادوی فکر بزرگ pdf

برای نگارش کتاب The Magic of Thinking Big دکتر جوزف شوارتز روندی متنوع و جدید برای ارائه محتوا و اطلاعات در پیش گرفته است تا مخاطبین و مطالعه کنندگان این کتاب با روندی تکراری و خسته کننده روبرو نباشند. این کتاب را می‌توان بهترین کتاب جوزف شوارتز دانست که سبب می‌شود دریچه‌های تفکر افراد به سوی مسائل کاری و تمرکز بر روی این مسائل باز شود تا بتوانند مسیر کسب موفقیت را بهتر طی کنند.

اگر به دنبال راه‌هایی برای ایجاد خوشحالی در زندگی و یا راه‌هایی برای کسب موفقیت هستید پیشنهاد می‌کنیم اقدام به دانلود کتاب دیوید شوارتز نمایید. همانطور که می‌دانید برای رسیدن به موفقیت باید قبل از هر چیزی ذهن خود را آماده کسب موفقیت نمایید تا بتوانید راه‌های رسیدن به اهداف خود را تصور کنید و در راه رسیدن به آنها قدم بردارید ، این کتاب به شما و ذهنتان کمک می‌کند تا بتوانید بهترین عملکرد را در راه رسیدن به رویا‌های خود داشته باشید.

دیوید جوزف شوارتز

در صورت دانلود رایگان کتاب The Magic of Thinking Big شما عزیزان با مجموعه‌ای از تفکرات دکتر شوارتز مواجه خواهید شد که حاصل بررسی تفکر و ایده‌های ثروتمند‌ترین و موفق‌ترین افراد جهان است. راز موفقیت چیست ؟ شاید این سوال یکی از ذهن‌ مشغولی‌های هر یک از شما باشد که در این کتاب به صورت مفصل به بررسی این موضوع پرداخته شده است. این کتاب حاصل تحقیق چندین ساله بر روی افراد موفق و کسب و کار‌های موفق می‌باشد و نهایتا با نتیجه‌گیری از بررسی این افراد تمامی راه‌های کسب موفقیت و داشتن تفکر خلاقانه در این کتاب برای مخاطبین قرار داده شده است.

پیشنهاد می کنم بعد از بررسی کامل جزئیات مربوط به کتاب دیوید جوزف شوارتز حتما نگاهی به بخش بیوگرافی افراد موفق در دنیا بیندازید.

جادوی فکر بزرگ
جادوی فکر بزرگ

محتویات کتاب نسخه فارسی (ترجمه نسخه انگلیسی)

در کتاب جادوی فکر بزرگ دیوید جوزف شوارتز مجموعه‌ای از تفکرات و روش‌های منطقی برای به کار گیری قدرت تفکر در جهت رسیدن به اهداف و موفقیت‌های مورد انتظار ارائه شده است که هر یکی از این شیوه‌ها و روش‌ها با ذکر یک سرنوشت واقعی و پندآموز در این کتاب ذکر شده است تا تاثیرگذاری این روش‌ها به صورت ماندگار در ذهن شما ثبت شود. با توجه به در نظر داشتن این شیوه از ارائه مطالب شما علاوه بر داشتن درک درست و مفهومی از محتوای ارائه شده می‌تواند این را دریابید که در چه موقعیت‌هایی از این شیوه‌ها و دانسته‌ها استفاده نمایید.

کتاب The Magic of Thinking Big دیوید جوزف شوارتز بر این اصل معتقد است که میزان کسب موفقیت در زندگی به میزان تفکر آنها بستگی دارد تا این که به میزان هوش آنها بستگی داشته باشد. چرا که بسیاری از افراد وجود دارند که با وجود هوش و نبوغ بالا باز هم قدرت و انگیزه لازم برای رسیدن به اهداف را ندارند زیرا زمانی را برای تعقل و تفکر صرف نمی‌کنند.

توضیحات پشت جلد کتاب

در کتاب جادوی فکر بزرگ جوزف شوارتز سخنانی از نویسنده در پشت جلد کتاب منتشر شده است که محتوای آن این چنین است : >> مطالبی که در این کتاب ارائه شده است فقط برای خواندن و مطالعه ارائه نشده است بلکه برای عمل کردن به آنها نوشته شده است. روش‌ها و راه‌های موجود در این کتاب به قدری تازه و بدیع است که نویسنده ناگزیر دست به ابداع اصطلاحات جدیدی زده است. دکتر David J. Schwartz در این کتاب مراحلی را که برای که باید برای نیل به قابلیت‌های فکر بزرگ پیموده شود، ترسیم کرده است . او در این کتاب می‌آموزد که چگونه با تمرکز بر روی مسائل عمده، از قید نکات جزئی و دست و پاگیر نجات پیدا کنید>>.

Loading...

هادی قربانی

2 دیدگاه

  1. reza5146

    سلام پس گزینه دانلودش کو؟😑

    • هادی قربانی

      با عرض پوزش در حال تغییراتی روی سایت هستیم، بزدی دکمه دانلود کتاب ها فعال خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
2 + 20 =