ثروتمندترین افراد دنیا در سال 2020 معرفی 30 فرد ثروتمند

خانه » موفقیت و توسعه فردی » ثروتمندترین افراد دنیا در سال 2020 معرفی 30 فرد ثروتمند
ثروتمندترین افراد جهان
ثروتمندترین افراد جهان در سال 2020 و 1399

زمان مطالعه: 24 دقیقه

هرساله از طریق نشریه‌های معتبر جهانی اسامی ثروتمندترین افراد جهان بر اساس میزان دارایی آنها منتشر می‌شود. در این بین بسیاری از افراد که به دنبال کسب ثروت هستند این موضوعات را دنبال می‌کنند. تا بتوانند با مطالعه چنین مطالبی به اطلاعات جامعی در اینباره دست پیدا کنند. و با الگو برداری از زندگی چنین افرادی بتوانند یک زندگی رویایی برای خود و خانواده خود به ارمغان بیاورند. به این خاطر ما در این بخش از مطالب وب سایت اکادمی 98 به ارائه مقاله ثروتمندترین افراد در سال 2020 خواهیم پرداخت.

کسب ثروت و موفقیت امروزه در جهان به عنوان یک خواسته در بین افراد شناخته می‌شود. که اغلب این افراد برای دست‌یابی به این هدف، تمام تلاش و اراده خود را به کار می‌گیرند. البته در این بین شما علاوه بر داشتن تلاش و پشتکار باید اطلاعات و تجاربی را نیز به دست بیاورید. تا بتوانید با استفاده از این تجارب در شرایط مختلف بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. با ما باشید تا در ادامه به معرفی پولدارترین افراد جهان در سال 2020 بپردازیم.

ثروتمندترین افراد سال 2020

شناخت افرادی که در زندگی توانسته‌اند به موفقیت‌های بسیار بزرگی دست پیدا کنند بسیار حائز اهمیت می‌باشد. زیرا شما می‌توانید با شناخت چنین افرادی به رازها و قواعد موفقیت در زندگی و موفقیت در کسب و کار دست پیدا کنید. در همین رابطه در مقاله  پولدارترین افراد سال 2020 به صورت دقیق 30 نفر از این افراد را مورد بررسی و نقد قرار خواهیم داد. تا اطلاعات بسیار کاملی را در این باره در اختیار شما علاقه‌مندان قرار دهیم. بسیاری از این افراد موفق و ثروتمند در جهان توانسته‌اند با پشتکار و استعداد خود از صفر شروع کنند. و پله‌های ترقی را طی کنند تا به جایگاهی که امروز قرار دارند برسند. به این دلیل ما به صورت جزئی و ریز به ریز این اطلاعات را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما بیشتر با این افراد آشنا شوید و همچنین با مجموعه‌ای از افراد معروف و ایده‌های پرسود دنیا نیز آشنا شوید.

آموزش پیدا کردن ایده و شغل‌های پرسود جهان نمونه دوره موفق و پربازدهی می‌باشد که راه‌های یافتن ایده‌های پرسود و به نتیجه رساندن آنها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بیوگرافی افراد پولدار و موفق جهان

همانطور که گفتیم شناخت افراد موفق و پولدار می‌تواند تاثیر بسیار مثبت و بسزایی بر روی زندگی ما داشته باشد. به این خاطر ما در بخش بیوگرافی افراد موفق توانسته‌ایم به صورت کاملا حرفه‌ای و دقیق زندگینامه و دلایل موفقیت افراد ثروتمند جهان را مورد بررسی و کاوش قرار دهیم. شما با مطالعه بیوگرافی افراد پولدار جهان قادر خواهید بود اطلاعات بسیار خاصی را به دست بیاورید. زیرا ما در مطالب بیوگرافی افراد پولدار توانسته‌ایم تمامی مشکلات و تجارب افراد موفق جهان را مورد بررسی قرار دهیم. تا شما عزیزان بتوانید با الگو برداری و درس گرفتن از تجارب این افراد بتوانید یک کسب و کار و همچنین زندگی بسیار خوبی را برای خود رقم بزنید.

لیست افراد پولدار سال 2020
لیست افراد پولدار سال 2020

اسامی پولدارترین افراد سال 2020

در مقاله ثروتمندترین افراد در سال 2020 توانسته‌ایم به صورت دقیق و جامع اسامی 30 نفر از ثروتمندترین افراد جهان را معرفی کنیم. تا شما عزیزان بتوانید با شناخت این افراد و الگو برداری از زندگی آنها به موفقیت‌های بسیار بزرگی در زندگی خود دست پیدا کنید. کسانی هستند که توانسته‌اند از صفر شروع کنند و امروز به یک فرد ثروتمند و پولدار تبدیل شوند. به این خاطر مطالعه بیوگرافی چنین افرادی می‌تواند تاثیر بسزایی بر روحیه ما داشته باشد و تجارب بسیار خوبی را در مسیر موفقیت در اختیار شما قرار دهد. در این بخش بر اساس رنکینگ جهانی پولدارترین افراد جهان در سال 2020 از نفر 30 شروع می‌کنیم تا به اولین و پولدارترین فرد در این لیست برسیم.

30. ما هواتنگ Ma Huateng

ما هواتنگ یکی از موفقترین افراد جهان می‌باشد که در بین لیست افراد ثروتمند در سال 2020 در رتبه 30 قرار دارد. این میلیاردر چینی دارای حدود 22.5 میلیارد دلار دارایی خالص می‌باشد. ما هواتنگ در زمینه تکنولوژی به فعالیت می‌پردازد و به عنوان یک میلیاردر خود ساخته شناخته می‌شود. او توانسته است هلدینگ تنسنت که در زمینه شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های گروهی و… می‌باشد را راه اندازی کند و از این طریق به درآمد چشم‌گیری دست پیدا کند. از سال گذشته تا کنون 4.7 میلیارد دلار به درآمد او افزوده شده است، و همین امر باعث شده تا او به عنوان یکی از پولدارترین افراد جهان شناخته شود.

ما هواتنگ
ما هواتنگ

29. فیل نایت Phil Knight

فیل نایت آمریکایی یکی از موفق‌ترین و پولدارترین افراد جهان در سال 2020 شناخته می‌شود. که شما می‌توانید با الگو قرار دادن او و زندگی او به تجارب بسیار خوبی در مسیر کسب ثروت دست پیدا کنید. Phil Knight در حال حاضر دارای 25 میلیون دلار دارایی خالص می‌باشد که همین امر باعث شده تا او را در بین ثروتمندترین‌های جهان ببینیم. فیل نایت توانسته از صفر شروع کند به این صورت که در ابتدا با خرده فروشی کسب و کار خود را راه اندازی کرد. و سپس با تلاش و استعداد خود توانست شرکت ورزشی نایکی که امروزه یکی از معروفترین برند های ورزشی در جهان می‌باشد را تاسیس کند. از سال 2019 تا به امسال حدود 1 میلیون دلار به سرمایه فیل نایت افزوده شده است.

فیل نایت
فیل نایت

28. جورج سوروس George Soros

جورج سورس یکی دیگر از معروفترین افراد ثروتمند جهان می‌باشد که در کشور آمریکا زندگی می‌کند. جورج سورس دارای 86 سال سن می‌باشد و دارایی خالص 25.2 میلیارد دلار را دارا می‌باشد. او توانسته است این دارایی خود را از طریق راه اندازی شرکت مدیریت سرمایه سورس Soros Fund Management به دست بیاورد. شرکت او وظیفه پوشش سرمایه دیگران یا بیمه کردن سرمایه و ریسک دیگران را بر عهده دارد. البته در سال گذشته 800 میلیون دلار از سرمایه او کم شده است.

جورج سوروس
جورج سوروس

27. موکش آمبانی Mukesh Ambani

موکش آمیانی یکی از پولدارترین افراد جهان و صاحب شرکت‌های زیادی در هندوستان می‌باشد که دارای 59 سال سن است. او توانسته است با تلاش و استعداد خود حدود 26.3 میلیارد دلار دارایی خالص داشته باشد. Mukesh Ambani در سال 2002 بعد از فوت پدر خود توانست ریاست شرکت ریلاینس را به دست بیاورد و از این طریق سرمایه و درآمد بسیار خوبی را برای خود به ارمغان بیاورد. او در صنعت نفت و گاز هندوستان فعالیت می‌کند و توانسته است با هوش بالای خود علاوه بر سود شخصی سود قابل توجهی را نیز برای هندوستان به دست بیاورد. اگر پروژه های او با موفقیت پیش برود در سال آینده حدود 6.3 میلیارد دلار بر سرمایه او افزوده خواهد شد.

موکش آمبانی
موکش آمبانی

26. وانگ وی Wang Wei

وانگ وی یکی دیگر از افراد پولدار سال 2020 می‌باشد که ما می‌خواهیم در ادامه این مطلب به بررسی دارایی و کسب و کار این شخص بپردازیم. Wang Wei یکی از اتباع کشور چین می‌باشد، که توانسته است با استفاده از استعداد و دانش خود به سرمایه بسیار خوبی دست پیدا کند. دارایی خالص او چیزی حدود 26.5 میلیارد دلار می‌باشد که این دارایی او را به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد جهان در جدیدترین رتبه بندی تبدیل کرده است. او توانسته است با راه اندازی شرکت هلدینگ اس.اف که در زمینه حمل و نقل فعالیت می‌کند به میان افراد این لیست ورود پیدا کند. او که اکنون مدیر عامل شرکت پستی S.F. Express می‌باشد توانسته است با استفاده از 15 هزار وسیله نقلیه و 36 هواپیما در 50 کشور به انجام خدمات بپردازد. و از این طریق به سود و درآمد قابل توجهی دست پیدا کند.

وانگ وی
وانگ وی

25. استیو بالمر Steve Ballmer

استیو بالمر یکی از نام‌های آشنا میان افراد پولدار سال 2020 می‌باشد. که اغلب شما چنین فرد موفق و پر تلاشی را از قبل می‌شناسید، اما ما به صورت جزئی به معرفی ایشان خواهیم پرداخت. Steve Ballmer مرد 60 ساله آمریکایی که توانسته است در طول زندگی موفقیت‌های بسیار زیادی را به دست بیاورد، یکی از ثروتمندترین افراد آمریکا می‌باشد. که دارایی خالص او چیزی در حدود 27 میلیون دلار می‌باشد که او این دارایی را از طریق شرکت مایکروسافت به دست آورده است. البته او در طی یک سال قبل توانسته است 4.8 میلیارد دلار به سرمایه خود بیفزاید و از این راه در جدول پولدارترین افراد جهان پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

استیو بالمر
استیو بالمر

24. شلدون ادلسون Sheldon Adelson

یکی دیگر از افراد موفق و ثروتمند آمریکایی که در این بخش از مقاله ثروتمندترین افراد در سال 2020 به بررسی دارایی‌های او خواهیم پرداخت، شلدون ادلسون می‌باشد. این تاجر آمریکایی 83 ساله توانسته است در چندین سال اخیر با استفاده از هوش و استعداد خود به درآمد و دارایی بسیار خوبی دست پیدا کند. به صورتی که دارایی خالص او در حال حاضر مبلغی حدود 28 میلیارد دلار می‌باشد. که او توانسته است این دارایی را از طریق فعالیت مشاور املاک لاس وگاس سندز Las Vegas Sands که خود آن را تاسیس کرده است به دست بیاورد.

شلدون ادلسون
شلدون ادلسون

23. خورخه پائولو لمان Jorge Paulo Lemann

خورخه پائولو لمان یکی از ثروتمندترین افراد برزیلی می‌باشد. که توانسته است با تلاش و استعداد خود در زمینه کارآفرینی به یک فرد پولدار و موفق تبدیل شود. Jorge Paulo Lemann 75 ساله توانسته است با راه اندازی بانک و شرکت 3 جی کاپیتال که در زمینه کارآفرینی و بانکداری فعالیت می‌کند، به دارایی خالص 28.8 میلیارد دلار دست پیدا کند و از این طریق به یکی از افراد پولدار سال 2020 تبدیل شود. البته در این بین سرمایه او در یک سال گذشته مبلغ حدود 2.9 میلیارد دلار افزایش داشته است. که با پیشرفتی که او دارد در سالیان دیگر درآمد و دارایی او چند برابر خواهد شد.

خورخه پائولو لمان
خورخه پائولو لمان

22. لی کا-شینگ Li Ka-shing

لی کا-شینگ یکی دیگر از افراد ثروتمند و موفق حال حاضر دنیا می‌باشد که ما در این بخش از بررسی اسامی افراد پولدار سال 2020 به معرفی او خواهیم پرداخت. Li Ka-shing هنگ کنگی یکی از افراد پولدار این کشور و جهان شناخته می‌شود که دارای 80 سال سن می‌باشد. او توانسته است با راه اندازی شرکت هلدینگ هاچیسون پورت که در زمینه‌های متنوع سرمایه گذاری می‌کند به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کند. و همین امر نیز باعث شده است تا دارایی خالص او چیزی حدود 30.6 میلیارد دلار باشد. البته در طی سال گذشته دارایی او مبلغی حدود 4.1 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.

لی کا-شینگ
لی کا-شینگ

21. وانگ جیانلین Wang Jianlin

وانگ جیانلین که اکنون به عنوان ثروتمندترین فرد چین نیز شناخته می‌شود. در جهان نیز به عنوان یکی از افراد پولدار شناخته می‌شود که در بین 30 نفر ثروتمند سال 2020 نیز قرار گرفته است. Wang Jianlin با 62 سال سن توانسته است با استفاده از تلاش و کسب و کاری که خود راه اندازی کرده است به دارایی خالص 31.6 میلیارد دلار دست پیدا کند. او این سرمایه خود را از طریق فعالیت در مشاور املاک به دست آورده است، او همچنین توانسته است با خرید شرکت فیلم مشهور Legendary Entertainment در هالیوود به قدرت بسیار زیادی دست پیدا کند.

وانگ جیانلین
وانگ جیانلین

20 و 19. ژاکلین مارس Jacqueline Mars و جان مارس John Mars

ژاکلین و جان مارس که امروزه به عنوان صاحبان کمپانی‌های مختلفی و متعددی در جهان شناخته می‌شوند. از افراد پولدار و با نفوذ در کشور آمریکا شناخته می‌شوند که توانسته‌اند با راه اندازی کسب و کار موفق خود به درآمد و سرمایه قابل توجهی دست پیدا کنند. آنها توانسته‌اند از طریق آبنبات فروشی و راه اندازی شرکت شیرینی سازی مارس اینکورپوریتد Mars, Incorporated به دارایی خالص حدود 32.4 میلیارد دلار دست پیدا کنند. البته سرمایه ژاکلین 77 ساله و جان 81 ساله طی سال گذشته حدود 2.6 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.

جان مارس
جان مارس

18.آلیس والتون Alice Walton

در جهان امروز فقط مردان نیستند که توانسته‌اند به موفقیت‌ دست پیدا کنند. بلکه زنانی نیز وجود دارند که با تلاش و پشتکار خود به بالاترین دست آورد های ممکن دست پیدا می‌کنند. که در این بین خانم آلیس والتون 67 ساله آمریکایی یکی از این بانوان می‌باشد، که توانسته به عنوان یکی از افراد ثروتمند سال 2020 شناخته شود. خانم والتون توانسته است با ارث والمارت و همچنین خرده فروشی به دارایی خالص 34 میلیارد دلار دست پیدا کند. همچنین سرمایه و درآمد او در طی سال 2019 به مبلغ 2.3 میلیارد دلار افزایش داشته است.

آلیس والتون
آلیس والتون

17. جیم والتون Jim Walton

جیم والتون 68 ساله آمریکایی یکی دیگر از افراد ثروتمند موجود در لیست افراد پولدار سال 2020 است. که توانسته است با پشتکار و استعداد ذاتی خود به سرمایه و سود قابل توجهی دست پیدا کند، با توجه به موفقیت‌های پی در پی وی قبلا به ارائه مقاله‌ای با عنوان بیوگرافی جیم والتون پرداخته‌ایم. در حال حاضر میزان دارایی خالص جیم والتون مبلغی حدود 35.1 میلیارد دلار می‌باشد. که او توانسته است با مدیریت شرکت والمارت که ارث به او رسیده است به این دارایی دست پیدا کند. البته به دلیل رونق کار او پیش بینی می‌شود که در چند سال آینده میزان درآمد و سرمایه او به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا کند.

جیم والتون
جیم والتون

16.راب والتون Rob Walton

راب والتون آمریکایی یکی دیگر از افراد خانواده والتون می‌باشد. او در سن 72 سالگی توانسته است با استفاده از ارثی که از طریق شرکت والمارت به او رسیده است. به دارایی و سرمایه خالص 35.4 میلیارد دلار دست پیدا کند و به عنوان یکی از پولدارترین افراد آمریکا شناخته شود. همچنین بنا به پیشرفت اقتصادی شرکت والمارت پیش بینی می‌شود که دارایی او در امسال و سالیان بعدی افزایش خوبی داشته باشد و رتبه وی نیز در بین افراد پولدار روند رو به رشدی داشته باشد.

راب والتون
راب والتون

15. جک ما Jack Ma

شاید تا به الان اسم و شهرت کمپانی علی بابا را شنیده باشید. کمپانی بزرگی که در زمینه زمینه‌های مختلف تجارت فعالیت می‌کند و توانسته است نیاز افراد مختلفی را در سطح جهان برطرف کند. این شرکت توسط جک ما چینی که دارای 52 سال سن می‌باشد طراحی و مدیریت می‌شود که علاوه بر قرار گیری نام او در بین ثروتمندترین افراد در سال 2020، در سال‌های قبلی نیز نام وی را در این لیست مشاهده کرده‌ایم. جک ما توانسته است از طریق کمپانی خود دارایی و سرمایه حدود 35.7 میلیارد دلار را به دست بیاورد. و از این طریق به عنوان یکی از افراد ثروتمند سال 2020 شناخته شود. البته در این بین دارایی او در طی سال گذشته حدود 8.7 میلیارد دلار افزایش داشته است.

جک ما
جک ما

برای اطلاع دقیق‌تر از زندگی جک ما و همچنین کسب و کار وی و … می‌توانید به مطالعه مقاله بیوگرافی جک ما Jack Ma بپردازید.

14. لیلیان بتانکور Liliane Bettencourt

لیلیان بتانکور یکی دیگر از بانوان بسیار موفق قرن حاضر شناخته می‌شود. که توانسته است با استعداد و پشتکار خود به درآمد و سرمایه بسیار بزرگ و زیادی دست پیدا کند. لیلیان 94 ساله که اهل کشور فرانسه می‌باشد به عنوان یک فرد مهم و تاثیر گذار در این کشور شناخته می‌شود. او با تاسیس و راه اندازی شرکت لورئال که در زمینه لوازم آرایشی فعالیت می‌کند. توانسته است به دارایی خالص حدود 36.8 میلیارد دلار دست پیدا کند، و به عنوان یکی از بانوان تاثیر گذار تاریخ شناخته شود.

لیلیان بتانکور
لیلیان بتانکور

13. برنارد آرنوت Bernard Arnault

در این بخش از مطلب لیست افراد ثروتمند سال 2020 به معرفی برنارد آرنو که یکی از موفق ترین افراد جهان می‌باشد خواهیم پرداخت، تا اطلاعاتی را در مورد دارایی‌های ایشان در اختیار شما قرار دهیم. برنارد آرنو 67 ساله که ساکن کشور فرانسه می‌باشد در حال حاضر به عنوان یکی از موفق ترین افراد این کشور شناخته می‌شود. که دارای دارایی و سرمایه خالص حدود 40 میلیارد دلار می‌باشد، او این دارایی را از طریق راه اندازی شرکت LVMH که در زمینه کالاهای لوکس می‌باشد به دست آورده است. همچنین طی سال گذشته سرمایه او حدود 6.8 میلیارد دلار افزایش داشته است.

مطالعه بیوگرافی برنارد آرنو در بخش زندگینامه افراد موفق و ثروتمند دنیا.

برنارد آرنوت
برنارد آرنوت

12. سرگئی برین Sergey Brin

ما امروزه اینترنت و شبکه‌های مختلف مرورگر با با اسم گوگل می‌شناسم. در این بین نیز گوگل را می‌توان بزرگترین و مجهزترین سیستم جست و جوی اینترنتی دانست که دارای ویژگی‌های خاصی است. سرگئی برین را می‌توان سازنده شرکت گوگل دانست که توانسته با دانش و استعداد خوب خود دست به این کار بزند. سرگئی 43 ساله آمریکایی در زمینه تکنولوژی فعالیت می‌کند و با این فعالیت توانسته است دارایی خالص 41.6 میلیارد دلار را برای خود به دست بیاورد. در این بین در طی یک سال گذشته سرمایه او حدود 4.1 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.

سرگئی برین
سرگئی برین

11. لری پیج Larry Page

لری پیج یکی دیگر از افرادی است که توانسته است از طریق تکنولوژی به سرمایه و ثروت بسیار خوبی دست پیدا کند. به این دلیل ما در ادامه این بخش به صورت جزئی به معرفی ایشان خواهیم پرداخت. گوگل یکی از قوی‌ترین موتورهای جست و جوی در جهان می‌باشد که دارای بخش‌های مختلفی می‌باشد. لری پیج 43 ساله آمریکایی نیز به عنوان یکی از مدیران اجرایی و اصلی این شرکت فعالیت می‌کند. او توانسته است از این طریق به دارایی خالص 42.5 میلیارد دلار دست پیدا کند. همچنین لری پیج موسس گوگل بر اساس پیشرفتی که دارد ممکن است در آینده نزدیک به سرمایه بیشتری دست پیدا کند.

لری پیج
لری پیج

10. اینگوار کامپراد Ingvar Kamprad

در این دنیا هیچ چیزی بدون تلاش و پشتکار به وجود نمی‌آید و در این بین ثروت مهمترین چیزها می‌باشد. به این صورت که شما باید برای کسب ثروت و موفقیت تمامی توان و تلاش خود را در زمینه‌ای که دارای اطلاعات هستید به کار ببرید. اینگورا کامپراد یکی از موفقترین افراد سوئدی می‌باشد که توانسته است به یک فرد پولدار در جهان و کشور سوئد تبدیل شود. او در سال 2020 دارای سرمایه خالص حدود 43 میلیارد دلار می‌باشد، که این سرمایه را از طریق راه اندازی شرکت آیکیا IKEA به دست آورده است. این شرکت در زمینه خرده فروش فعالیت می‌کند و از این طریق روزانه درآمد خوبی را نصیب اینگوار کامپراد می‌کند.

اینگوار کامپراد
اینگوار کامپراد

9. لری الیسون Larry Ellison

در این قسمت از معرفی ثروتمندترین افراد در سال 2020 به بررسی و تحلیل دارایی لری الیسون خواهیم پرداخت. تا اطلاعات بسیار جامعی درباره دارایی و سرمایه چنین فردی در اختیار شما قرار دهیم. لری الیسون 72 ساله آمریکایی در زمینه تکنولوژی فعالیت می‌کند، و توانسته است شرکت اوراکل Oracle را راه اندازی کند. او با اینکار توانست سرمایه و دارایی بسیار خوبی را به دست بیاورد. به این صورت که دارایی او در سال 2020 مبلغی حدود 45.3 میلیارد دلار می‌باشد. البته در طی سال گذشته سرمایه لری الیسون موسس شرکت اوراکل حدود 5.2 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.

لری الیسون
لری الیسون

8. دیوید کوک David Koch

دیوید کوک یکی از افراد موفق و پولدار در جهان شناخته می‌شود که موسس کمپانی کوک Koch Industries می‌باشد. و از این طریق توانسته است به درآمد و سرمایه بسیار قابل توجهی دست پیدا کند. David Koch آمریکایی در حال حاضر دارای دارایی خالص 47.9 میلیارد دلار می‌باشد. البته ما در مطالب قبلی به عرضه بیوگرافی دیوید کوک پرداخته‌ایم تا اطلاعات بسیار جامعی را درباره زندگی و نوع کسب و کار موفق او در اختیار شما قرار دهیم.

دیوید کوک
دیوید کوک

کمپانی و صنایع کوک به عنوان دومین کمپانی خصوصی در سرتاسر جهان شناخته می‌شوند. در این کمپانی تمامی کالاها و لوازم مورد نیاز زندگی افراد وجود دارد و به فروش می‌رسد. در این بین کمپانی کوک با فروش سالیانه 100 میلیارد دلار توانسته است برای خود سرمایه و شهرت بسیار خوبی را به ارمغان بیاورد.

7. چارلز کوک Charles Koch

چارلز کوک نیز یکی دیگر از اعضای خانواده کوک می‌باشد که توانسته است. خود را به عنوان یکی از افراد پولدار سال 2020 معرفی کند. البته ما در بخش‌های قبلی نیز مانند بیوگرافی چارلز کوک به بررسی زندگی شخصی و کاری او پرداخته‌ایم. تا شما عزیزان بتوانید با مراجعه به این مطلب به اطلاعات بسیار دقیقی دست پیدا کنید. Charles Koch نیز یکی از صاحبان اصلی کمپانی کوک می‌باشد که دارای 81 سال سن می‌باشد. البته او با استفاده از این کمپانی توانسته سرمایه و دارایی خالص 47.9 میلیارد دلار را برای خود جمع کند.

چارلز کوک
چارلز کوک

6. کارلوس اسلیم Carlos Slim Helú

در مطلب ثروتمندترین اشخاص سال 2020 ما به صورت دقیق تمامی افراد پولدار را معرفی کردیم. در این بخش نیز به معرفی و بررسی دارایی کارلوس اسلیم مکزیکی خواهیم پرداخت. این تاجر 77 ساله که به عنوان پولدارترین شخص مکزیک و جهان نیز شناخته می‌شود در زمینه مخابرات فعالیت می‌کند. او توانسته است شرکت گروپو کارسو Grupo Carso را راه اندازی کند. کارلوس از این طریق توانست حدود 50.7 میلیارد دلار به دست بیاورد و نام و شهرتی را در جهان برای خود به ارمغان بیاورد. البته او طی یک سال گذشته حدود 1 میلیارد از دارایی و سرمایه خود را از دست داده است.

کارلوس اسلیم
کارلوس اسلیم

5. مارک زاکربرگ Mark Zuckerberg

جوانترین فرد موجود در لیست 30 نفر پولدار سال 2020 مارک زاکربرگ می‌باشد. او توانسته است با تلاش و استعداد ناب خود در سنین جوانی به سرمایه و درآمد بسیار قابل توجهی دست پیدا کند. البته ما در مطالب قبلی مانند بیوگرافی مارک زاکربرگ توانسته‌ایم زندگی شخصی و کاری این مرد موفق را مورد بررسی قرار دهیم. Mark Zuckerberg آمریکایی توانسته است از طریق تکنولوژی به دارایی خالص 58.5 میلیارد دلار دست پیدا کند. به این صورت که او توانست با راه اندازی شبکه اجتماعی فیس بوک عصر جدید ارتباطات را رقم بزند، و از این طریق به سرمایه و درآمد خوبی دست پیدا کند. همچنین او در طی سال گذشته توانسته مبلغی حدود 11.1 میلیارد دلار بر سرمایه خود بیفزاید.

مارک زاکربرگ
مارک زاکربرگ

4. آمانسیو اورتگا Amancio Ortega

یکی دیگر از موفق ترین افراد جهان که ما در این لیست به معرفی آن خواهیم پرداخت، آمانسیو اورتگا خواهد بود. یک تاجر اسپانیایی 80 ساله توانسته مقام چهارم پولدارترین فرد سال 2020 را به خود اختصاص دهد. او توانسته است با احداث و راه اندازی شرکت ایندیتکس Inditex که در زمینه خرده فروشی کالا فعالیت می‌کند. سرمایه عظیمی را برای خود به دست بیاورد و دارایی خالص او اکنون مبلغی در حدود 68.5 میلیارد دلار می‌باشد. که در طی یک سال گذشته میزان دارایی او به مقدار 800 میلیون دلار کم شده است.

جهت مطالعه زندگینامه آمانسیو اورتگا از سایت آکادمی 98 می توانید روی لینک مربوطه کلیک کنید.

آمانسیو اورتگا
آمانسیو اورتگا

3. وارن بافت Warren Buffett

در بین لیست 30 نفر پولدار سال 2020 ما با وارن بافت برخورد می‌کنیم. یک تاجر بسیار موفق که توانسته در زندگی شخصی و کاری خود بسیار موفق باشد و سرمایه بسیار زیادی را به دست بیاورد. Warren Buffett آمریکایی که دارای 83 سال سن می‌باشد توانست با راه اندازی شرکت هلدینگ و خوشه‌ای برکشایر هاتاوی Berkshire Hathaway به درآمد و سرمایه بسیار زیادی دست پیدا کند. او در این شرکت به سرمایه گذاری بر روی فعالیت‌های مختلف دیگران می‌پردازد و سرمایه‌ای حدود 81 میلیارد دلار به دست آورده است. همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چنین شخصی به مطلب بیوگرافی وارن بافت مراجعه کنید و اطلاعات دقیقی را به دست بیاورید.

وارن بافت
وارن بافت

2. بیل گیتس Bil Gates

و در آخر به اولین نفر و پولدارترین فرد سال 2020 می‌رسیم. بیل گیتس نامی آشنا برای همه ما می‌باشد که توانسته با استفاده از هوش بالای خود به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کند. او توانست با تاسیس و راه اندازی شرکت مایکروسافت به سرمایه بسیار قابل توجهی دست پیدا کند. به این صورت که او اکنون دارای دارایی خالص 106.9 میلیارد دلار می‌باشد و طی سالیان دیگر بر دارایی او افزوده خواهد شد. همچنین او توانسته چندین شرکت معروف دیگر را خریداری کند و به مایکروسافت الحاق کند. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به مطلب بیوگرافی بیل گیتس به اطلاعات کافی درباره این فرد ثروتمند دست پیدا کنید.

بیل گیتس
بیل گیتس

1. جف بزوس Jeff Bezos

در حال حاضر جف بزوس نسبت به سایر افراد پولدار موجود در لیست افراد ثروتمند سال 2020 بیشترین میزان پیشرفت را داشته است. جف بزوس Jeff Bezos با 53 سال سن که در صنعت تکنولوژی فعالیت می‌کند توانسته است سرمایه بسیار خوبی را برای خود به ارمغان بیاورد. البته ما در مطلب قبلی بیوگرافی جف بزوس توانسته‌ایم به صورت کلی تمامی مراحل زندگی کاری ایشان را مورد بررسی قرار دهیم. جف بزوس با تاسیس و راه اندازی شرکت و کمپانی آمازون توانست دارایی خالص 116 میلیارد دلار را برای خود به دست بیاورد. در شرکت آمازون تمامی کالاها و خدمات مورد نیاز افراد جامعه به خرید و فروش گذاشته می‌شود. توجه داشته باشید که در طی یک سال گذشته حدود 21.9 میلیارد دلار به سرمایه جف بزوس افزوده شده است.

جف بزوس
جف بزوس

ثروتمندترین افراد در سال 2020 مطلبی بود که ما در آن به معرفی 30 فرد ثروتمند جهان پرداختیم. تا شما عزیزان بتوانید با آشنایی با آنها و همچنین نوع سبک زندگی آنها. به اطلاعات کافی درباره کسب ثروت دست پیدا کنید. و از این اطلاعات در مسیر موفقیت و کسب ثروت در زندگی خود بهره ببرید.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
27 − 12 =