ایده راه اندازی مزون عروس اینترنتی

خانه » ایده های خلاقانه » ایده راه اندازی مزون عروس اینترنتی
مزون عروس اینترنتی
مزون عروس اینترنتی

زمان مطالعه: 4 دقیقه

در سری مقالات بخش ایده های خلاقانه قصد داریم اینبار ایده مزون عروس رو به شما معرفی کنیم. یک ایده فوق العاده عالی که خیلی کم اجرا شده و می تونه بهترین بازدهی رو برای شما داشته باشه. حتی می تونید از این ایده به عنوان شغل دوم هم استفاده کنید.

مزون عروس اینترنتی

این ایده هیچگونه سرمایه اولیه آنچنانی نیاز ندارد. شما می تونید تنها با 200 هزار تومان یک مزون لباس عروس اینترنتی برای خودتون راه اندازی کنید. در ادامه نحوه اجرا کردن و کار این ایده رو خدمت شما توضیح میدیم.

راه اندازی مزون عروس اینترنتی
راه اندازی مزون عروس اینترنتی

چرا مزون عروس

همانطور که می دانید هزینه لباس عروس بسیار گران می باشد. چه کسانی که بخواهند برای خودشان خریداری کنند. چه کسانی که بخواهند لباس را اجاره کنند. حال ما تنها اجاره لباس عروس را در نظر می گیریم که برای یک روز حدوداً 1,000,000 تومان هزینه دارد. البته این هزینه ممکن است در شهرهای مختلف متفاوت باشد. از این رو راه اندازی این کسب و کار اینترنتی می تونه برای شما بسیار سودآور باشه.

نحوه کار

مراحل کار این کسب و کار به این صورت خواهد بود که شما اگر خودتان مزون لباس عروس دارید، یا اقوام و آشنایان شما مزون دارند راحت می توانید این کار را شروع کنید. اما اگر نه خودتان و نه آشنایانتان مزون دارند، اصلا نگران نباشید. البته بیشتر در مورد این ایده من به این شکل فکر کرده ام که شما مزون ندارید.

پس در نتیجه شما باید با چندین مزون لباس عروس که در مناطق مختلف شهر خودتان وجود دارد صحبت کرده و درباره کسب و کار خودتان به آنها توضیح دهید. بی شک آنها قبول می کنند. شما قرار هست تصاویری از لباس های عروس آنها را در سایت اینترنتی خود قرار دهید تا مشتریان بتوانند بدون مراجعه حضوری به خیال راحت لباس های را مشاهده کنند. کلیات این ایده همین می باشد.

لازم است بدانید که این ایده در سطح شهر می باشد.

نحوه کار ایده مزون لباس عروس

برای شروع شما می توانید قبل از راه اندازی وب سایت اینترنتی و کسب و کار آنلاین خود به چندین مزون بزرگ یا حتی کوچک مراجعه کرده و با آنها صحبت کنید. شما قرار هست برای آنها مشتری بیاورید پس 100% با پیشنهاد شما موافقت خواهد شد. بعد از صحبت های اولیه و در صورت نیاز و تمایل نوشتن قرار داد می توانید شروع به راه اندازی وب سایت خود کنید.

طراحی سایت لباس عروس

راه اندازی وب سایت برای افراد مبتدی ممکن است کمی دشوار باشد، اما اگر کمی خلاقیت داشته باشید شاید بتوانید بدون هزینه یک سایت برای خودتان راه اندازی کنید. البته منظور بدون نیاز به هزینه طراحی است. به هر حال اگر هزینه کافی دارید می توانید هزینه ای را برای طراحی کامل یک سایت به شرکت های طراحی وب سایت بپردازید.

مزون لباس عروس اینترنتی
مزون لباس عروس اینترنتی

بعد از آماده سازی سایت شما باید از نمونه لباس های موجود در مزون عروس عکس های جذاب و مناسب تهیه کنید. اگر با چند مزون لباس عروس قرار داد دارید بهتر است به شکل مرتب آنها را داخل سایت بچینید. تا مشتریان بتوانند بین لباس های موجود در هر مزون انتخاب خود را انجام دهند.

در رابطه با گرفتن عکس و آماده سازی تصاویر برای سایت مقاله آموزش بهینه سازی تصاویر را مطالعه کنید.

نحوه ارتباط با مشتری جهت رزرو لباس

شما می توانید داخل سایت شماره تماس خود را درج کنید. یا حتی شماره تماس مزون را قرار دهید تا مشتریان با شما تماس بگیرند. تماس برای هماهنگی های لازم و دریافت آدرس دقیق مزون برای پرو کردن لباس ها. تنها کافیت مشتریانی که به مزون مراجعه می کنند ، آنجا بگویند که از طریق سایت X با شما آشنا شدیم. در این صورت مشتری از طرف شما خواهد بود. که شما درصد خود را برای هر مشتری دریافت خواهید کرد.

گسترش کار با مزون لباس دامادی

حال اگر شما بعد از اجرای مرحله اول یا به اصطلاح فاز اول می توانید برای گسترش کار و افزایش درآمد خود، با مزون های لباس دامادی و … برای همکاری صحبت کنید. اگر بتوانید در فاز دوم کت و شلوار دامادی و در کل مزون لباس دامادی را نیز پیاده سازی کنید بسیار عالی خواهد شد.

در کنار این دو فاز بعد از موفقیت کار های بسیاری می توان انجام داد که شما خودتان بهتر می دانید. برای مثال اجاره دادم وسایل و موارد لازم برای برگذاری مراسم عروسی ، شب حنا و … که تک تک این موارد مربوط به همین زمینه می باشند.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
26 ⁄ 13 =