کائنات چیست و نقش کائنات در رسیدن به اهداف

خانه » موفقیت و توسعه فردی » کائنات چیست و نقش کائنات در رسیدن به اهداف
کائنات چیست
کائنات چیست و چگونه ما را به اهدافمان میرساند

زمان مطالعه: 29 دقیقه

کائنات چیست؟ سوال بسیار مهمی می‌باشد که ممکن است در ذهن شما عزیزان به وجود آمده باشد و همواره به دنبال یافتن پاسخی برای آن باشید. آیا کائنات ما را به اهدافمان در زندگی می‌رساند؟ سوالی می‌باشد که بعد از یافتن چیستی کائنات و قوانین آن ذهن شما را به خود درگیر می‌کند. برای رسیدن به پاسخ این سوالات در این بخش از سایت آکادمی 98 به بررسی مطلب کائنات و نقش کائنات در رسیدن به اهداف می‌پردازیم تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

استفاده از کائنات و قوانین مربوطه برای رسیدن به اهداف اعم از موفقیت در کسب و کار، پول، عشق و … امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. افراد زیادی معتقدند که با استفاده از رعایت و اصول برخی از قوانین می‌توانند به هر آنچه که می‌خواهند برسند، که بهره‌وری از کائنات نیز یکی از این موارد می‌باشد.

چیستی کائنات
چیستی کائنات

کائنات چیست؟

برای درک بهتر اینکه راز کائنات چیست، با نگاه اطراف و پیرامون دنیای خود خواهید دید که این دنیا پر از موجودات و اشیاء زنده و غیر زنده‌ای می‌باشد که همگی با یکدیگر در ارتباط می‌باشند و برای رسیدن به اهداف مشخصی به فعالیت می‌پردازند. به این خاطر ما می‌توانیم در دنیای خود به تمامی موجودات و اشیاء زنده و غیر زنده در آسمان و زمین کائنات بگوییم. اگر شما بتوانید با دید وسیع‌تری به این دنیا و قانون کائنات توجه کنید خواهید دید که زندگی ما نیز به این اشیاء و موجودات زنده گره خورده است و در امور خود می‌توانیم نقش عمده آنها را ببینیم. در همین رابطه می‌توان گفت که کائنات می‌توانند ما را در راه رسیدن به اهدافمان در زندگی کمک و یاری کند.

برای درک بهتری موضوع رسیدن به اهداف از طریق قانون کائنات پیشنهاد می‌کنیم به مطالعه مطلب 12 قانون کائنات برای کسب موفقیت و ثروت در زندگی بپردازید.

کائنات چگونه ما را در رسیدن به اهدافمان کمک می‌کنند

در طول زندگی خود دارای خواسته‌ها و اهدافی می‌باشیم که برای دستیابی به آنها همواره دست از تلاش کردن برنمی‌داریم و در این راه می‌توانیم از وسیله‌ها و بسیاری از اموری که در راه زندگی ما قرار می‌گیرد استفاده کنیم. اما باید به این نکته درباره قانون کائنات نیز توجه داشته باشیم که کائنات و اشیاء موجود در اطراف زندگی ما می‌توانند برای رسیدن به اهداف و خواسته های ما به کمک و یاری ما بیایند. کائنات را می‌توان قوانین حاکم بر هستی نیز تعریف کرد که شامل تمامی موجودات حاضر در جهان هستی نیز می‌باشد. به این دلیل، قوانین حاکم بر جهان هستی به ما می گویند که ما می‌توانیم برای دستیابی به اهداف و خواسته‌های خود از این استعدادها و ابزار موجود در جهان استفاده کنیم تا زودتر به نتیجه مدنظرمان دست پیدا کنیم.

تاثیر کائنات در رسیدن به اهداف

شما برای درک بهتر این موضوع می‌توانید به این مثال توجه کنید، زندگی خود را تصور کنید که در آن شما به دنبال خواسته و هدفی می‌باشید که در طول زندگی، در ذهن خود همیشه برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی می‌کنید و در عمل نیز برای رسیدن به آن تلاش خواهید کرد. اما در این راه شما به کمک سایر کسانی که شما را می‌توانند به اهداف‌‌ مورد نظرتان برسانند جواب منفی می‌دهید و با بی اعتنایی از کمک‌هایی که از غیب در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌گذرید، نمی‌توانید به خواسته خود در زندگی دست پیدا کنید. اگر شما به صورت تخصصی به این نکته توجه کنید خواهید دید که انواع کمک‌هایی که در مقابل شما قرار گرفته‌اند مرتبط با قوانین کائنات می‌باشند. این کمک‌ها برای رسیدن به اهداف شما در سر راهتان قرار گرفته‌اند و وقتی شما آنها را پس زده‌اید کائنات نیز شما را لایق هدف مورد نظرتان ندانستند و شما نتوانسته‌اید به هدف خود دست پیدا کنید.

پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه کامل مقاله کائنات چیست و نحوه تاثیرگذاری آن روی اهداف نگاهی به بخش دوره آنلاین هدف گذاری و هدف نویسی بیندازید.

نقش کائنات در رسیدن به اهداف
نقش کائنات در رسیدن به اهداف

قانون جذب کائنات

بسیاری از مردم و افراد حاضر در جهان هستی بر این باورند که زندگی آنها مانند یک نمایشنامه است که قبلا این نمایشنامه نوشته شده است و فقط آنها دارند به عنوان یک بازیگر که تکمیل کننده نقش های دیگر می‌باشد، در این دنیا زندگی می‌کنند و به انجام اموری که قبلا برای آنها تعیین شده است می پردازند. اما نکته‌ای که کائنات به آن توجه می‌کنند این مسئله می‌باشد که ما با ذهنیت خود و رفتار‌‌هایی که در جهان هستی انجام می‌دهیم مسئول و مختار اموری هستیم که در سر راه ما قرار خواهد گرفت که شاید این کار‌‌‌ها مواقعی مثبت و مواقعی منفی باشند. به همین خاطر قانون کائنات به ما می‌گوید که ما خودمان تاثیر گذار بر تمام اتفاقات زندگی خود هستیم، زیرا با ذهنیت و باور‌‌های خود به انجام آنها در زندگی کمک می‌کنیم.

رسیدن به خواسته‌ها با استفاده از قانون جذب کائنات

قانون جذب کائنات به ما این مسئله بارز و مهم را یادآوری می‌کند که ما می‌توانیم با استفاده از قوانین کائنات به تمامی خواسته‌ها و اهداف خود در زندگی برسیم. زیرا جهان هستی و کائنات این قدرت و ویژگی را دارند که ما را با استفاده از تمامی داشته‌های خود به آرزوها و اهدافمان برسانند. برای اینکه کائنات بر روی زندگی شما تاثیر گذار باشند باید در مرحله اول به این امر باور داشته باشید. زیرا این باور باعث به وجود آمدن این تفکر در ذهن شما می‌شود که در جهان هستی هیچ امری بدون دلیل خاصی به وجود نیامده و همه آنها برای دستیابی به یک هدف معین ساخته شده‌اند که این اهداف نیز می‌توانند بر روی تمامی جنبه‌های زندگی و اهداف شما نیز تاثیر گذار باشند.

دستیابی به هدف با استفاده از کائنات
دستیابی به هدف با استفاده از کائنات

تاثیر مثبت کائنات بر روی افراد

برای اینکه کائنات بتوانند تاثیر مثبت بر روی امور شما و زندگی‌تان داشته باشند، باید باور داشته باشید که قانون جذب کائنات می‌تواند بر روی تمامی جنبه های زندگی شما مانند امور کاری، زندگی زناشویی، روابط اجتماعی، رسیدن به اهداف، کسب خواسته مالی، موفقیت در زندگی و … تاثیر گذار باشد و بتواند شما را به خواسته مدنظرتان در زندگی برساند. در این بین به شما این قول را می‌دهیم که اگر شما به اصول کائنات ایمان کاملی داشته باشید می‌توانید به راحتی و با کمترین هزینه ممکن به اهداف خود در زندگی دست پیدا کنید. زیرا قانون کائنات به شما می‌گوید شما در زندگی به خواسته و اهدافی دست پیدا خواهید کرد که به آن به رسیدن به آن هدف ایمان داشته باشید.

چگونگی درخواست از کائنات برای رسیدن به اهداف

شما برای اینکه بتوانید به درستی از قوانین جذب کائنات بهره ببرید باید به طور صحیح از این قوانین در زندگی خود بهره ببرید تا با درخواست صحیح خود از جهان هستی، کائنات نیز شما را زودتر از آنچه که فکر می‌کنید شما را به خواسته‌هایتان برسانند. در همین راستا در ادامه مطلب کائنات چیست و نقش کائنات در رسیدن به اهداف به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت، تا شما بتوانید با مطالعه این مطلب با چگونگی درخواست از کائنات برای رسیدن به اهدافتان آشنا شوید و با به کارگیری آن در امور خود بتوانید به نتایج دلخواه و مثبتی در زندگی خود دست پیدا کنید. شما باید به این نکته توجه داشته باشید که درخواست از کائنات و بهره گیری از قوانین کائنات کار بسیار سختی نیست بلکه نیازمند اطلاعاتی می باشد که در ادامه به بررسی دقیق‌تر این موضوع می‌پردازیم.

شناخت چیستی کائنات

شما زمانی که با درخواست از کائنات آشنا شوید خواهید دید که رسیدن به خواسته‌ها و اهدافتان بسیار راحت‌تر و جذاب‌تر از چیزی بود که به آن فکر می‌کردید. به همین خاطر مهمترین اصل کائنات، شناخت چیستی کائنات و استفاده از چگونگی قوانین آن برای دستیابی به موفقیت می‌باشد. هنگامی که درخواست خود را صحیح به کائنات ارسال می‌کنید خواهید دید که اهدافتان به صورت کاملا ساده در مسیر زندگی‌ شما قرار می‌گیرند و شما می‌توانید با خیال راحت از آنها در زندگی خود استفاده کنید. البته در این بین زمانی که شما از کائنات و قوانین آن استفاده می‌کنید ممکن است در زندگی شما نشانه‌هایی از تغییر نمایان شود. به این خاطر شما باید برای موفقیت خود تمامی نشانه‌های مثبت در زندگی خود را بیابید و از آن برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. زیرا شما زمانی که به این نشانه‌های مثبت بی اعتنا باشید، خواهید دید که به اهداف خود دست پیدا نمی‌کنید.

درک مفهوم کائنات
درک مفهوم کائنات

اشتباه رایج در مورد کائنات و قوانین جذب کائنات

نکته دیگر حائز اهمیتی که در مورد قوانین کائنات باید به بررسی آن بپردازیم موضوع بدبینی برخی از افراد به قانون جذب در کائنات می‌باشد. به این خاطر آنها فکر می‌کنند، زمانی که در یک مکان می‌نشینند و به اهداف خود فکر می‌کنند می‌توانند به خواسته‌های خود در زندگی دست پیدا کنند. به این خاطر افراد زیادی می‌باشند که در این بین برای امتحان قانون کائنات چند روزی در خانه می‌نشینند و به خواسته خود می‌اندیشند و زمانی که بعد از مدتی می‌بینند که به خواسته خود نمی‌رسند به طور کامل نسبت به این قانون بد بین می‌شوند و همین امر نیز باعث می‌شود تا آنها در زندگی خود به اهداف خود از نظر ذهنیت مثبت دست پیدا نکنند.

اثبات تاثیر قانون جذب کائنات در راه موفقیت

شما برای درک بیشتر این موضوع فکر کنید که در بین شما و اهداف زندگی شما یک کوه بلند وجود دارد که شما باید برای دستیابی به این خواسته از این کوه عبور کنید بدون آنکه از بالای کوه رد شوید و یا حتی به دور زدن کوه بپردازید. به این خاطر فکر کردن به هدف در پشت کوه شما را به آن نمی‌رساند و باید شما سعی و تلاش خود را بکنید و با ایجاد یک تونل هرچند که هزینه و زمان بر می‌باشد به هدف خود نزدیک شوید. به این خاطر در این بین شما علاوه بر تغییر ذهنیت خود نسبت به هدف و تفکر دائمی نسبت به آن باید به صورت جدی نیز برای دستیابی به هدف خود تلاش نشان دهید.

کسب موفقیت با قوانین کائنات
کسب موفقیت با قوانین کائنات

تاثیر فکر کردن به قانون کائنات در رسیدن به هدف

برای دستیابی به اهداف و آرزو‌‌های خود همواره باید مراحلی را پشت سر بگذارید تا بتوانید به راحتی و با یک اصول خاص به خواسته خود در زندگی دست پیدا کنید. به این دلیل ما در ادامه این مطلب کائنات چیست و نقش کائنات در رسیدن به اهداف به معرفی و تحلیل بیشتر این مراحل می‌پردازیم تا شما بتوانید با بکارگیری این مراحل در زندگی به آرزو‌‌های مختلف خود دست پیدا کنید. بسیاری از افراد به جذب ثروت با استفاده از قانون جذب کائنات می‌پردازند، البته این بدین معنی نیست که فقط نشسته‌اند و به این قوانین فکر کرده‌اند بلکه در کنار مثبت اندیشی و رعایت این قوانین تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا ثروتمند شوند.

مراحل اصلی رسیدن به اهداف با استفاده از قانون کائنات

در این بخش به بررسی موضوع مراحل اصلی رسیدن به آرزو‌های خود در قانون کائنات می‌پردازیم تا شما عزیزان را بیشتر با این مراحل و چگونگی استفاده از آنها برای دستیابی به اهدافتان آشنا کنیم و شما بتوانید با استفاده از این تکنیک‌ها و مراحل به اهداف خود در زندگی دست پیدا کنید. که این مراحل شامل 3 قسمت می‌باشند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

  • درخواست
  • باور
  • دریافت

مرحله اول، درخواست هدف و آرزو از کائنات

اولین و مهمترین مرحله، خواست آرزو و هدف در قانون کائنات، درخواست درست آن می‌باشد. شما برای اینکه در زندگی خود به خواست و آرزو‌های خود دست پیدا کنید باید بتوانید به درستی از کائنات اهداف خود را درخواست کنید. زیرا شما هنگامی که درخواست خود را نامفهوم و مبهم در اختیار کائنات قرار دهید با جواب های مبهمی نیز برخورد خواهید کرد. به این خاطر شما باید بتوانید با مطالعه قوانین کائنات به درک درستی در این باره دست پیدا کنید و از این طریق به راحتی درخواست‌های خود را به بهترین نحو در اختیار کائنات قرار دهید تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

در ادامه این بخش اصول و قوانینی درباره درخواست هدف و آرزو از کائنات را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما با مطالعه و همچنین به کارگیری آنها بتوانید به درستی درخواست های خود را از کائنات در ذهن خود مطرح کنید و بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آنها دست پیدا کنید.

مراحل درخواست

مهمترین اصلی که قانون کائنات به آن تاکید می‌کند ذهن شما و نوع تفکرات شما عزیزان می‌باشد. ذهن شما در قوانین کائنات مهمترین نقش ممکن را در اختیار دارد. زیرا ذهن و ایده‌های آن مشخص می‌کند که چه اتفاقی در زندگی شما رخ دهد. در همین راستا در ادامه به شما می‌آموزیم تا چگونه از ذهن و تفکر خود در قانون کائنات استفاده کنید تا به بهترین نتایج ممکن در زندگی دست پیدا کنید.شما باید برای این کار به مثبت اندیشی بپردازید و از اموری که ذهن شما را مخدوش می‌کنند و باعث دید منفی در شما می‌شوند بپرهیزید.

درخواست از کائنات
درخواست از کائنات

ارسال ارتعاشات، مرحله‌ای برای درخواست از کائنات

به طور مثال، در برخی از موارد زندگی هنگامی که با یک امر و مورد جدید برخورد می‌کنید و یا به دنبال خواسته و آرزویی در زندگی خود می‌باشید باید بتوانید به صورت مثبت به آن توجه داشته باشید و در ذهن خود نیز همواره با افکاری مثبت آن را دنبال کنید. زیرا این نگرش باعث می‌شود تا شما در ادامه زندگی به نتایج مثبتی در این باره دست پیدا کنید. در بعضی از موارد ذهن شما نسبت به یک امر منفی می‌شود که این امر نیز موجب بدبینی و بدبیاری در نتایج کار‌های شما می‌شود. به همین دلیل ارتعاشات ذهنی شما بر روی امور مختلف می‌تواند به دو صورت مختلف صورت بگیرید که در ادامه به بررسی و معرفی آنها خواهیم پرداخت.

  • فرستادن ارتعاشات در جهت خواسته های خود
  • فرستادن ارتعاشات در جهت اموری که نمی‌خواهیم

ذهن و تفکر ما همواره نسبت به اتفاقات و اموری که در اطراف ما در حال رخ دادن می‌باشد واکنش نشان می‌دهد. به این خاطر این نوع واکنش می‌تواند بر روی نتیجه زندگی و اهداف ما تاثیر گذار باشد، زیرا این واکنش‌ها باعث ساخته شدن ذهنیت ما می‌شود و زمانی که ذهنیت و فکر ما نسبت به تمام امور زندگی مثبت باشد، مطمئن باشید که در تمامی مراحل زندگی شما به نتایج مثبت و خوبی دست خواهید یافت. زیرا این باور و ذهن ما می باشد که بر اساس قانون کائنات اتفاقات اطراف ما را رقم می‌زند.

چگونه بفهمیم که ارتعاشات ذهنی ما در جهت خواسته هایمان می‌باشد

در زندگی خود همواره شاهد بوده‌ایم که در زندگی افراد دیگری اتفاقات بدی افتاده است و ما باور داشته‌ایم که اگر به قضاوت این اتفاق بپردازیم همین مسئله نیز برای ما اتفاق خواهد افتاد. بنا بر این باور سعی کرده‌ایم که در مورد اتفاقات بد هیچوقت فکر نکنیم. یا زمانی که فردی یک مسئله خاصی را انجام می‌دهد و شما به عنوان قاضی به قضاوت و نکوهش فرد می‌پردازید خواهید دید که زمانه و کائنات درست شما را در همان قضیه که دیگران را مورد نکوهش قرارداده‌اید روبرو می‌کند. به این قوانین، قانون جذب کائنات می‌گویند، که شما را همواره در برابر نوع ذهنیت شما قرار می دهند و هرچه در ذهن و روان شما قرار دارد را در پیش پای شما قرار می دهند. به این خاطر شما باید برای کسب بهترین نتایج ممکن در زندگی نسبت به تمامی اتفاقات و امور اطراف خود ارتعاش مثبت نشان دهید و به جذب انرژی مثبت در زندگی بپردازید تا به اهداف و خواسته خود دست پیدا کنید.

نحوه تشخیص ارتعاشات مثبت و منفی نسبت به کائنات

اما مسئله مهمی که بیشتر افراد درباره کائنات و قوانین مربوطه با آن روبرو می‌شوند این نکته می‌باشد که چگونه بفهمیم که ارتعاش ما نسبت به اطراف و خواسته خود مثبت می‌باشد. برای دانستن این موضوع شما می‌توانید به دنیای اطراف خود و کائنات ارتعاش بفرستید ( یعنی به سمت آنها حرکت کنید و انرژی بفرستید). اگر شما از کاری که انجام می‌دهید خوشنود و راضی بودید بدانید که ارتعاش شما نسبت به کاری که انجام می‌دهید مثبت است و اگر شما حال خوبی نداشتید و دچار سردرگمی شدید بدانید که ارتعاش شما نسبت به امری که به سمت آن حرکت کرده‌اید بد و منفی می‌باشد.

نقش ارتعاشات مثبت در رسیدن به اهداف
نقش ارتعاشات مثبت در رسیدن به اهداف

تاثیر ارتعاش مثبت در رسیدن به اهداف

نکته دیگری که در مطلب کائنات چیست باید به آن توجه کنیم درک این مسئله مهم می‌باشد که وقتی شما نسبت به انجام یک خواسته و امر خاص ارتعاش مثبت داشته باشید این اتفاق در زندگی شما رخ خواهد داد. و زمانی که شما نسبت به یک امر خاصی در ذهن خود باور منفی دارید ناخواسته باعث می‌شوید تا این اتفاق در زندگی شما رخ دهد. به این دلیل سعی کنید در زندگی همواره به جنبه های مثبت زندگی توجه کنید .

شما برای درک بیشتر این موضوع در زندگی خود، روزی را در نظر بگیرید که صبح با یک حال خوش بیدار می‌شوید. نا خودآگاه حس خوب و مثبتی را در خود احساس می‌کنید و همین امر باعث می‌شود، تا در طول روز بر اساس همین احساس اتفاقات مثبت و خوب زیادی در زندگی شما اتفاق بیفتد و باعث خوشنودی شما عزیزان شود. همچنین ممکن است این حالت برعکس اتفاق بیفتد و روز شما پر از مشکل و نا امیدی باشد. به این خاطر می‌باشد که می‌گویند ذهن و تفکر ما اتفاقات اطراف ما را رقم می‌زند.

راهکار‌هایی برای ارسال ارتعاش مثبت در جهت رسیدن به هدف و موفقیت

در ادامه چند راهکار برای اینکه بتوانید به دنیای اطراف خود ارتعاش مثبت بفرستید می‌پردازیم تا شما با بکارگیری آنها بتوانید به خواسته‌ها و آرزو های خود در زندگی دست پیدا کنید.

1. نوشتن اهداف خود

یکی از مهمترین مسائلی که شما باید در رابطه با ارتعاش مثبت در جهت رسیدن به خواسته‌ها و آرزو های خود در نظر بگیرید یادداشت و نوشتن اهداف و خواسته های خود در زندگی می‌باشد. زیرا این امر باعث تمرکز بیشتر ما بر روی خواسته‌های خود از زندگی می‌شود و ما می‌توانیم با این کار تمامی توجه خود را در زندگی معطوف هدف و آرزوی خود کنیم. در این روش باید تمامی جزئیات مربوط به خواسته خود را بنویسید زیرا هر چقدر خواسته و هدف ما در زندگی کامل‌تر و جامع‌تر باشد کائنات نیز بر اساس آن نتایج مثبت را در اختیار ما قرار می‌دهند. به این دلیل شما در قانون جذب کائنات نباید هرگز یادداشت برداری را فراموش کنید. زیرا این عمل باعث می‌شود تا ذهن ما نیز به سمت خواسته خود حرکت کند و شما بتوانید زودتر به آرزوی خود در زندگی دست پیدا کنید.

نوشتن اهداف برای رسیدن به موفقیت
نوشتن اهداف برای رسیدن به موفقیت

چه زمانی به نوشتن اهداف بپردازیم؟

اما نکته حائز اهمیت درباره نوشتن اهداف برای دستیابی به آن، این مسئله می‌باشد که شما باید برای کسب یک نتیجه بهتر زمانی به یادداشت برداری بپردازید که دارای حس و حال خوبی می‌باشید تا در نوشتن این موارد امید به آینده را از دست ندهیم و بلکه نسبت به آینده امیدوار‌تر شویم. زیرا این عمل باعث می‌شود تا دید و ذهن شما نسبت به هدف خود بسیار مثبت‌تر باشد و کائنات زودتر این هدف و آرزو را در مسیر زندگی شما قرار دهد. برای این کار شما زمانی که به نوشتن خواسته‌های مثبت خود می‌ردازید نباید هیچ گونه احساس بدی داشته باشید. چرا که این عمل باعث می‌شود تا ارتعاش خارج شده از شما شکل منفی داشته باشد و شما دیرتر به هدف خود دست پیدا کنید. در روانشناسی نیز به این نکته اشاره می‌شود که زمانی که شما شاد هستید و به یادگیری یک مسئله می‌پردازید، مفاهیم را بهتر به یاد می آورید. به این دلیل زمانی که شما شاد باشید اتفاقات شاد نیز در اطراف و زندگی شما رخ خواهد داد.

2. راضی بودن از شرایط زندگی خود

شما زندگی خود و شرایطی که در آن قرار دارید را در نظر بگیرید، زمانی که با دید مثبت به آن نگاه خواهید کرد اتفاقات مثبت و خوبی نیز برای شما اتفاق خواهد افتاد. بالعکس، زمانی که شما نسبت به زندگی خود دارای نارضایتی باشید مطمئن باشید که شرایط برای شما سخت تر خواهد شد و نتایج منفی تمامی جنبه های زندگی شما را در بر خواهند گرفت. به همین دلیل یکی از بهترین راه‌های ارتعاش مثبت برای رسیدن به آرزو‌های خود داشتن دید مثبت و راضی بودن از شرایط زندگی می باشد. زمانی که شما از شرایط زندگی خود راضی باشد انرژی مثبتی را برای کائنات ارتعاش می‌دهید و همین دلیل باعث می‌شود تا کائنات نیز نتایج مثبتی را در زندگی و راه شما قرار دهند.

تاثیر رضایت از زندگی در اهدای موفقیت توسط کائنات

برای درک بهتر این مسئله شما فکر کنید که در اولین فعالیت و کار خود مقداری پول به دست می‌آورید. در این صورت، اگر نسبت به این حقوق راضی باشید و با دید مثبت به آن نگاه کنید کائنات در مراحل بعدی کاری شما، درآمد و حقوق بیشتری را در نظر خواهد گرفت و دلیل این امر ارتعاش مثبت شما نسبت به زندگی می‌باشد. اگر در همین شرایط شما از مقدار درآمد خود رضایت نداشته باشید مطمئن باشید که با این ارتعاش منفی که شما از خود ارسال می‌کنید ذهنیت شما و قانون کائنات نتایج منفی را در زندگی شما به وجود خواهد آورد.

3. توجه مثبت به زندگی و مثبت اندیشی

در قانون کائنات و قانون جذب به این نکته اشاره کردیم که در زندگی ما افکار بسیار حائز اهمیت می باشند. زیرا تفکرات و ایده‌های خلاقانه ذهنی ما باعث می‌شوند تا بر اساس نوع دیدگاه ما اتفاقات مختلف در زندگی ما رخ دهد. به این صورت که زمانی که دارای افکار مثبت و خوبی باشید، بر اساس نوع دیدگاه و تفکرات شما اتفاقات مثبت در زندگی شما رخ خواهد داد. اگر دارای دید منفی نسبت به اتفاقات زندگی باشید این را بدانید که این نوع ذهنیت باعث می‌شود تا اتفاقات منفی و بدی در زندگی شما رخ دهد. به همین دلیل یکی از راه های رسیدن به آرزوها و اهداف خود در زندگی از طریق ارتعاشات خود مثبت اندیشی و داشتن دید مثبت در زندگی می‌باشد. امیدوارم با ذکر این توضیح به درک درست از موضوع کائنات چیست ؟ و تاثیر کائنات در رسیدن به اهداف رسیده باشید.

مثبت اندیشی در مقابل کائنات
مثبت اندیشی در مقابل کائنات

تاثیر داشتن نگرش مثبت در رسیدن به اهداف توسط کائنات

برای درک این مثال شما فکر کنید برای استخدامی وارد یک شرکت شده‌اید و شما در قسمتی که در آن کمتر دیده می‌شوید گزینش می‌شود و مشغول به کار خواهید شد. شما در این حالت اگر دارای دید مثبت نسبت به این شغل خود باشید و با رضایت در آن مشغول به کار شوید خواهید دید که این دید مثبت و قانون جذب کائنات باعث می‌شود تا شما در این کار روز به روز پیشرفت کنید و ترفیع بگیرید، و در مقامات بالایی در این شرکت مشغول به فعالیت شوید. اما اگر شما در این کار دارای انرژی نباشید و با دید و ذهنیت منفی به آن نگاه کنید خواهید دید که این دید منفی باعث می‌شود تا شما دچار افت شوید و حتی با بی توجهی خود نسبت به کار خود اخراج شوید. به این دلیل شما برای کسب بهترین نتایج و رسیدن به خواسته های خود باید همواره به ارتعاش مثبت از خود بپردازید و با این دید به دنیا و اطراف خود نگاه کنید.

البته نکته مهم مثبت اندیشی در قانون کائنات و راز‌‌های قانون جذب این مسئله می‌باشد همه از اول راه مثبت اندیش نبوده‌اند. به همین دلیل شما باید برای تحقیق مثبت اندیشی نسبت به زندگی خود همواره باید به تمرین مثبت اندیشی بپردازید، تا همواره ذهن و تفکری مثبت داشته باشید. برای این کار شما می‌توانید روزانه به مدت یک ساعت و نیم به فکر کردن به امور مثبت بپردازید تا بتوانید ذهنی مثبت برای خود پرورش دهید.

4. احساستان را خوب نگه دارید

زمانی که شما دارای احساس خوبی باشید ذهن و تفکرات شما نیز خود به خود به سمت مثبت اندیشیدن و کسب موفقیت کشیده می‌شود. به این خاطر یکی از مهمترین تمرین‌هایی که شما می‌توانید با آن به اهداف خود دست پیدا کنید داشتن احساس خوب و کسب آن می‌باشد. اغلب شما در طول زندگی خود در حالت عادی دارای احساس منفی می‌باشند. به همین دلیل باید سعی کنید با تمرین و ایجاد حالت‌های مختلف احساس خود را تغییر دهید و به سمت مثبت بودن و یک حالت و احساس خوشحالی پیش بروید. زیرا حالات و احساس های ما در روی نتایج امور ما بسیار تاثیر گذار هستند و زمانی که دارای احساس خوبی هستیم نتایج خوبی را نیز به دست می‌آورید.

داشتن احساس خوب به کائنات
داشتن احساس خوب به کائنات

بازخورد داشتن احساسات خوب در قانون کائنات

شما برای اینکه همواره در زندگی دارای احساس خوب و مثبتی داشته باشید باید بتوانید به انجام اموری بپردازید که حس رضایت و خوشنودی را در شما روشن کند، که البته این امور در تمامی افراد مختلف می‌باشد و هرکدام با انجام یک فعالیت احساس خوبی پیدا می‌کنند. به طور مثال کسی که ورزش باعث تغییر حالات روانی او می‌شود، برای اینکه بتواند احساس خود را خوب نگه دارد در روز و اوقات فراغت خود به انجام ورزش دلخواه خود بپردازد تا بتواند با این کار و ایجاد حس مثبت در ذهنیت و تفکرات خود تغییرات مثبت ایجاد کند.

5. حرف زدن راجع به خواسته‌ها و اهداف خود

یکی از مهمترین راه‌هایی که شما می‌توانید با استفاده از آن به بیان ایده‌ها و تفکرات خود بپردازید، حرف زدن می‌باشد. چرا که حرف زدن در مورد خواسته‌ها و اهداف خود می‌تواند ارتعاش مثبتی نسبت به آنها روانه کند. شما هنگامی که نسبت به یک امر خاصی حرف می‌زنید، نشانه گر این موضوع می‌باشد که شما به طور دقیق به آن مسئله ایمان دارید. به این دلیل زمانی که شما نسبت به خواسته‌ها و اهداف خود حرف می‌زنید ارتعاش و نیروی بیشتری به کائنات در مورد آن مسئله ارسال می‌کنید و همین دلیل علت می‌شود تا قانون کائنات خواسته شما را در مسیر زندگی‌تان قرار دهد.

تاثیر حرف زدن درباره خواسته‌ها برای رسیدن به اهداف

در این بین می‌توان به جرات گفت که تاثیر و قدرت حرف زدن و کلام بسیار بالا می‌باشد. هنگامی که در مورد یک مسئله خاصی با تاکید حرف می‌زنید زمینه ساز همان مسئله در زندگی خود می‌شوید. به طور مثال هنگامی که شما در مورد اتفاقاتی که دوست دارید در زندگی خود اتفاق بیفتد با اطمینان حرف بزنید مطمئن باشید که کائنات و قوانین آن به سرعت به این ارتعاش شما پاسخ خواهند و آن مسئله را در زندگی شما قرار می‌دهند. البته در این مسئله شما برای اینکه بتوانید نتایج بهتری به دست بیاورید باید به این مسئله توجه کنید که در حرف زدن خود از کلمات تاکیدی استفاده کنید تا بتوانید به نتایج بهتری دست پیدا کنید.

6. بر روی خواسته و اهداف خود تمرکز کنید

یکی از مهمترین مباحثی که باید در قوانین کائنات و قوانین جذب به آن توجه کرد تمرکز بر روی اهداف برای رسیدن به موفقیت است. به این صورت زمانی که شما بر روی اهداف خود تمرکز می‌کنید می‌توانید این دیدگاه را نیز داشته باشید که زودتر به آن دست پیدا کنید. این تمرکز باعث می‌شود تا ارتعاش بیشتری از شما برای خواست هدف خود انتشار داده شود و کائنات نیز با قوت این ارتعاش سعی می‌کنند تا به بهترین کیفیت ممکن هدف شما را در اختیارتان قرار دهد. البته در این بین شما باید بر روی خواسته‌ها و اهداف مثبت خود تمرکز کنید تا بتوانید به نتایج مثبت و خوبی در زندگی خود دست پیدا کنید.

تمرکز روی قانون جذب کائنات
تمرکز روی قانون جذب کائنات

نکته مهم درباره تمرکز این مسئله می‌باشد که شما باید قبل از تمرکز خود بر روی یک هدف، ابتدا به انتخاب آن بپردازید تا بتوانید با تمام قدرت بر روی یک هدف خاص تمرکز کنید و در وسط راه به سمت اهداف گمراه کننده نروید.

7. احساس کردن خواسته های خود

شما زمانی به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا می‌کنید که بتوانید به طور کامل آن را احساس کنید. به همین دلیل احساس کردن خواسته یکی از مهمترین روش‌های دستیابی به اهداف خود در کائنات می‌باشد. فکر کنید که شما یک هدف و خواسته را در ذهن خود می‌پرورانید و برای دستیابی به آن تمام تلاش خود را به کار می‌گیرید. اما شما فقط زمانی به هدف خود دست پیدا می‌کنید که بتوانید به صورت عالی آن را در زندگی خود احساس کنید و به این باور برسید که شما لیاقت داشتن این هدف و آرزو را دارید. به این دلیل اگر شما در خود چیزی را احساس کردید مطمئن باشید که در زندگی نیز می‌توانید به راحتی به آن دست پیدا کنید.

شما با استفاده از این روش‌ها می‌توانید به راحتی به ارتعاش مثبت نسبت به خواسته ها و اهداف خود دست پیدا کنید و به بهترین شکل ممکن خود را آماده دریافت هدیه و نتیجه مثبت از کائنات کنید.

مرحله دوم باور کردن اهداف خود

دومین مرحله در رسیدن به خواسته‌ها و آرزو‌های خود در قانون کائنات، باور کردن اهداف خود می‌باشد. به این صورت که شما باید برای دستیابی به اهداف خود باید بتوانید به این باور برسید که شما لایق این خواسته و اهداف هستید. به این خاطر در قانون کائنات تغییر باور مثبت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. زمانی که شما در ذهن خود به افکار و ایده‌های مختلفی فکر می‌کنید و در تمام اوقات تمرکز خود را بر روی آن قرار می دهید، این عمل باعث تغییر باور ما می‌شود که می‌توانیم به این هدف دست پیدا کنیم. ذهن ما تاثیر بسیار مهمی در ایجاد باور‌های مثبت و منفی در زندگی‌های ما دارد و ما برای تغییر باور‌های خود ابتدا باید بتوانیم ذهن خود را تغییر دهیم و به حالت مثبت تبدیل کنیم.

تاثیر باور خواسته‌ها در رسیدن به موفقیت

شما با داشتن یک باور مثبت نسبت به خواسته‌ها و اهداف خود می‌توانید یک زندگی زیبا و جذاب را برای خود درست کنید. زیرا کائنات همواره مسائلی را در اختیار ما قرار خواهد داد که ما به آن ایمان و باور داریم. همچنین شما می‌توانید با بدبینی و باور نسبت به یک مسئله زندگی خود را تباه کنید. به این خاطر باور خواسته‌های خود در زندگی می‌تواند تاثیر بسزایی در رسیدن شما به آن داشته باشد.

تاثیر باور در قانون جذب کائنات
تاثیر باور در قانون جذب کائنات

البته نکته بسیار مهمی که شما باید در رابطه با باور خواسته‌های خود در قانون کائنات به آن توجه کنید این مسئله می‌باشد که تغییر باور‌هایی که از کودکی همراه شما بوده‌اند بسیار سخت و پیچیده می‌باشد. به همین دلیل شما برای این کار باید زمانی را در طول روز صرف تمرین کردن تغییر باور خود دهید تا بتوانید با استفاده از کائنات به خواسته های خود دست پیدا کنید. یکی از بدترین باور‌هایی که بیشتر ما با آن روبرو هستیم موضوع و باور پول بد است و ما را از خدا دور می‌کند. همین باور باعث ایجاد ارتعاش منفی نسبت به کسب ثروت در کائنات می‌شود و مطمئن باشید کسانی که این باور را در خود تغییر ندهند هیچ وقت نمی‌توانند به کسب ثروت بپردازند.

باور‌های نادرست عامل عدم کسب موفقیت

به این خاطر در قانون کائنات به این مسئله تاکید می‌شود که باور های نادرست و اشتباه که ما در زندگی خود داریم دلیل عمده عدم موفقیت ما در امور مختلف می‌شود. به همین دلیل شما برای موفقیت در زندگی ابتدا باید به شناخت باور های نامناسب و غلط خود بپردازید و با تغییر آنها زمینه رسیدن به خواسته های اهداف خود را فراهم کنید. زیرا در این موقع می‌باشد که شما می‌توانید به موفقیت دست پیدا کنید.

مرحله سوم دریافت و رسیدن به اهداف و خواسته‌ها

قانون کائنات به این مسئله تاکید می‌کند که زمانی شما لایق تمامی اهداف و خواسته های خود می باشید، که بتوانید با استفاده از ذهن و باور خود آرزو و خواسته خود را در زندگی احساس کنید. به این خاطر هنگامی که شما بتوانید به این باور و احساس دست پیدا کنید مطمئن باشید که به اهداف خود دست پیدا خواهید کرد، و کائنات نیز این خواسته‌ها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ارتباط اهداف و کائنات
ارتباط اهداف و کائنات

این احساس شما نیز باید با نکات مثبت همراه باشد تا بر اساس قانون کائنات نتایج مثبتی در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد. به این علت شما باید در مرحله دریافت، دارای حس و حال پر از شوق و اشتیاق باشید. تا کائنات نیز در زندگی بر اساس همین احساس هدیه و آرزوی مد نظرتان را در مسیر زندگی شما قرار دهد و شما بتوانید به خواسته های خود در زندگی دست پیدا کنید. مرحله دریافت اهداف و خواسته‌ها آخرین و مهمترین مرحله‌ای می‌باشد که باید بتوانید با قدرت تفکر و باور خود به آن دست پیدا کنید.

موضوع و مبحث کائنات چیست و چگونه می‌توان با کائنات خواسته های خود رسید، یکی از مهمترین مباحث در زندگی هر شخصی می‌باشد که درک آن و توضیح چیستی کائنات دارای سختی هایی می‌باشد. به همین دلیل ما در این مطلب از سایت آموزش آنلاین آکادمی98 به بررسی این موضوع و همچنین موضوع چگونه می‌توان با کائنات به اهداف خود رسید پرداخته‌ایم تا شما را بیشتر با این موضوعات آشنا کنیم.

Loading...

هادی قربانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
33 ⁄ 11 =